ÜNLÜ İSİMLERLE RÜYA ROTALARA YOLCULUK

Tatil hala bitmedi! Biz de sizler için yeni rotaların peşine düştük.Ünlü isimlerin rehberliğinde hayal gibi rotalarda seyahat ederken hiç görmediğiniz yerleri keşfedecek, yaz tatili planlarınız için ilham alacaksınız.

DENİZ MARŞAN / Stil Danışmanı ve Room Teşvikiye Kurucu Ortağı
En etkilendiği yer?
Bu sene ilk defa Mardin'e gittim ve inanılmaz etkilendim. Lezzetli yemekleri dışında tarihi dokusuyla da hafızama kazındı. Geçen hafta Bodrum'daydım, Garo's adlı bir balıkçı keşfettim ve Maçakızı Restoran'da harika yemekler yedim. Şile'yi de çok seviyorum. Lavanda Oteli'nde huzur bulmak, Mihman Balık'ta eski Türkçe parçalar eşliğinde balık yemek çok keyifliydi.

Cape Town ve Tel Aviv
Çok yere gittim ama Cape Town'daki Boulders Bay plajında gördüğüm penguenleri asla unutmadım. Ümit Burnu'ndan da çok etkilendim. Hint ve Atlas okyanuslarının kesiştiği en uç noktada olmak farklı bir deneyim. Sadece orada yetişen protea çiçeğini görmek için bile gitmeye değer. Tel Aviv'i anlatmadan geçemeyeceğim. Sıcak insanları ve enerjisiyle içimi ısıttı. Gençlerin ağırlıkta yaşadığı bir bölge olduğundan her yerde eğlence var. Ayrıca sörf yapma imkanı da çok fazla.

Bu yaz nereye gidiyor?
İtalya'da Positano'ya gideceğim. Bütün yazı Çeşme ve Cunda'da geçirmeyi düşünüyorum.