VITALICA WELLNESS'I KEŞFEDİN

Le Meridien Bodrum Beach Resort’ta bir şubesi bulunan Vitalica Wellness, bağışıklık sistemini güçlendirici, IV terapi, yoga, ozon terapi gibi alternatifler sunuyor.

MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan, insanlar, “Wellness”ın, sürekli bir iyi hal içerisinde olma durumunun bilincinde olmalı, hayatlarını yeni bir ritme göre baştan kurgulamalılar. Sosyal parçacıklar ne kadar iyi hal halinde seyrederse, toplum o kadar dengeli ve sağlıklı olacaktır diyor. 

Öncelikle, kişi kendini toplumun en küçük sosyal parçacığı olarak değerli atfetmeli ve içine dönerek potansiyelini keşfetmeli. Verdiğimiz servislerle en çok bilinçlendirme ve Wellness halinin felsefesini anlatma noktasında ağırlıklı duruyoruz, zira bu konu zihinde başlar. Öyleyse bir enerji bütünü olarak enerjinin harekete geçmesiyle hal değiştiren bizler, iyi hale geçmek için düzenli bir yol izlemeliyiz. Bu düzenli yol ise mental programlardan, zihin programlama, stres yönetimi, renk terapileri, müzik terapileri, doğal koku, taşların mental gücünden yararlanma, fiziksel programlar, fitness, doğru beslenme ve doğru uyuma alışkanlıkları kazanma, ışık kullanımı gibi çok farklı, bir dizi pek de alışık olmadığımız alternatifler sunuyor. Toplumumuzda çok yaygın olmayan ve herkese yeni bir yol gösteren Murat Akdoğan, hiçbir zaman temel amacımız maddi olmadı, önemli olan toplumsal bilincin artmasında görevimizi yerine getirmek dedi.

Bu yeni yolda izlenen programlarda, günümüzde en çok öne çıkan konu ise bağışıklık sistemi. Bağışıklık, diğer adıyla immun sistem, vücudumuzun enfeksiyonlara karşı en güçlü savunma kalkanı. Maalesef bağışıklığımız düştüğünde bu sistemimizde büyük hasarlara yol açıyor.

Bağışıklık sistemini güçlendirici, IV terapi, yoga, ozon terapi gibi karma pek çok alternatifi butik olarak sunan Vitalica Wellness, bu işi ciddiye aldığını gösteriyor. Bodrum’da Mayıs ayında açılacak Le Meridien Bodrum Beach Resort’ta bir şubesi bulunan Vitalica Wellness, orada izole bir koyda bulunmasının da avantajını yaşıyor. Le Meridien Bodrum Beach Resort, havalimanına 15 dakika mesafedeki konumu ve kendine ait nefes kesen koyunda, doğal güzellikleri, sürekli devinim halindeki deniz suyu ile hazırlanmış çocuk havuzları, sağlık temalı gastronomisi ve muhteşem deniziyle sizleri sağlıkla buluşturmayı hedefliyor. Le Meridien Bodrum Beach Resort’un yaşam alanlarında kendinizi evinizin konforunda ve rahatlığında hissederken Vitalica Wellness’ın uzman doktorları eşliğinde bağışıklığınızı destekleyici birçok doğal terapi ile güçlenebilirsiniz.