Adidas Terrex’ten BluTv’ye Özel Belgesel: Zirve

adidas TERREX’in “Zirve” belgeselinde Aysu Türkoğlu, Eda Erdem, Maksut Aşkar ve Şahika Ercümen kendi zirveye yolculuk hikayelerini anlatıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Aralık 2023
Adidas Terrex’ten BluTv’ye Özel Belgesel: Zirve

adidas TERREX, outdoor kampanyasının tanıtımını BluTV’ye özel olarak hazırladığı “Zirve” isimli belgesel ile gerçekleştiriyor. Dört bölümlük “Zirve” belgeselinde, her biri kendi alanlarında zirvede olan ünlü isimler Aysu Türkoğlu, Eda Erdem, Maksut Aşkar ve Şahika Ercümen’in kendi başarı hikayeleri anlatılıyor. Belgeselde her hikaye eş zamanlı olarak farklı outdoor sporları ve zirve yolcuklarıyla buluşuyor. Skyrunning, kamplı zirve, spor kaya tırmanışı ve bisikletle irtifa sporlarının yer aldığı Türkiye'nin çeşitli coğrafyalarında, sert hava koşullarında çekilen belgesel, limitleri zorlayan tırmanış süreçlerini içeriyor.  

Başarıya giden yolda yaşanan zorlukların o sırada doğada fiziksel olarak yaşanan zorluklarla paralel anlatıldığı ilgi çekici bir anlatım diline sahip belgeselin yönetmenliğini Ali Ata Akel yaptı.

aRthuR ve Dolkun ortak yapımı olan belgeselin kurgusunu Nezihe Altun, müziklerini ise Ahmet Kenan Bilgiç’in üstlendiği ‘‘Zirve’’ belgesel dizisi 28 Aralık tarihinden itibaren BluTV’de yayınlanacak


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.