BERGÜZAR KOREL'DEN TEK KİŞİLİK OYUN: " KIZLAR VE OĞLANLAR"

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel "Kızlar ve Oğlanlar" adlı tek kişilik oyunla ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in üstlendiği "Kızlar ve Oğlanlar" güzelliğin, aşkın, çocuğun, evin, paranın ve başarının değerini konu alıyor. 

Dennis Kelly'nin kaleminden çıkan oyunun çevirmenliğini Hira Tekindor üstleniyor. "Kızlar ve Oğlanlar" Mayıs ayında Craft Tiyatro'da tiyatro severlerle buluşacak.

Kızlar ve Oğlanlar özlemek üzerine bir oyun. “İnsanların cesaretlerine hayran kalıyorum. Nasıl cesur her biri, nasıl dürüst, nasıl cömert insanlar… Hayata karşı bu cömertlikleri… Biliyorum çünkü böyle bir acı yaşayıp, hala nefes almaya devam ediyor olmak, dünyadaki en büyük kahramanlıklardan biri…” Kızlar ve Oğlanlar güzelliğin, aşkın, çocuğun, evin, paranın ve en önemlisi başarının değerini anlatan bir oyun. Düşünsenize bütün bu saydıklarımızın bir anda hayatınıza dolduğunu. Düşünsenize elinizi birinin sımsıkı tuttuğunu ve düşünsenize her şeyin çok güzel olduğunu! Düşündünüz mü? Ne kadar güzel! Peki gerçekten öyle mi? Peki gerçekten en sevdiklerin giderken güçlü kalabilir misin? Bilmem. Belki.

OYUN TARİHLERİ

16 -22- 23 Mayıs 20:30 / Craft Kadıköy

18 - 19 Mayıs 17:00 / Craft Kadıköy

27 Mayıs 21:00 / Zorlu

31 Mayıs 20:30 / Dasdas

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.