ELLE SPOTIFY'DA!

Elle Türkiye, Spotify listeleriyle artık her an sizinle! Detaylar haberimizde.

Trafiğe çıktığımızda, yemek yaparken, duştayken ya da çalışırken artık neredeyse otomatik olarak, telefonumuzdan ya da diğer müziğe ulaşabileceğimiz aletlerden hemen müzik açıyoruz. Müzik dinlemek artık yemek yemek ya da uyumak gibi yaşamsal aktivitelerimizden biri haline geldi. Farkında olarak ya da olmayarak edindiğimiz bu alışkanlık, ruhumuz ve beynimiz için gerçekten çok önemli ve gerekli.

Dinlediğiniz müzik, sizi mutlu edip modunuzu değiştirebilir. Motivasyonunuzu arttırıp, size daha çok enerji verebilir; spor yaparken çoğu kişinin müzik dinlemesinin bir sebebi de bu. Çalışırken, doğru tarzda müzik dinlerseniz daha kolay odaklanabilir ve konsantrasyonunuzu arttırabilirsiniz. Ayrıca, yapılan araştırmalara göre, müzik dinlemeyi bıraksanız bile dinlediğiniz müziğin beyin dalgalarınıza yaptığı etki saatlerce ya da günlerce sürebilir.

Biz de Elle Türkiye olarak, Spotify'da oluşturduğumuz listelerle artık her an sizlerleyiz! Elle Türkiye editörlerinin hazırladığı birbirinden farklı listeler ve şarkılarla, her ana ve moda uygun çalma listelerimizi dinleyebilirsiniz.
Elle Türkiye Spotify profiline bu linkten ulaşabilirsiniz: 

http://spoti.fi/1F6hT0L

Etİketler