FENDI VE FONDAZIONE ARNALDO POMODORO ARASINDA YENİ ORTAKLIK

Arnaldo Pomodoro'ya adanmış sergi Mayıs’da Roma'daki Palazzo della Civiltà Italiana'da sergilenecek.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Ocak 2023
FENDI VE FONDAZIONE ARNALDO POMODORO ARASINDA YENİ ORTAKLIK

FENDI ve Fondazione Arnaldo Pomodoro, Arnaldo Pomodoro'ya adanan ve aynı ismi taşıyan büyük bir sergiyi hayata geçirerek . Il Grande Teatro delle Civiltà (Arnaldo Pomodoro Büyük Medeniyetler Tiyatrosu), 12 Mayıs - 1 Ekim 2023 tarihleri arasında FENDI’nin  Roma ‘daki Genel Merkezi olan Palazzo della Civiltà Italiana'da ağırlanacak. 

FENDI ve Vakıf arasındaki işbirliği, her iki tarafın misyon ve vizyonunun ortak ifadesini, tarihi mirasa saygıyı, sanatın yayılmasına verdiği önemi birleştirecek bir araç olarak hayata geçiyor. iş birliği; sanatın kutlanması konusunda,  diller, sürdürülebilirlik ve yenilikçilik açısından yepyeni bir dışa vurum metoduyla gerçekleşecek.

FENDI ve Fondazione Arnaldo Pomodoro'nun yolları, 2013 yılında, FENDI’nin Milano'daki merkezini Fondazione'nin eski sergi alanı olan 35 Via Solari adresinde kurduğunda kesişti. Alan, Arnaldo Pomodoro'nun sanatsal kariyerinin en önemli ve temsili çalışmalarından biri olan ve Fondazione'nin işbirliği sayesinde her zaman sergileyebildiği ve halka açık hale getirebildiği çevre çalışması Ingresso nel labirinto'ya (Labirentin Girişi) ev sahipliği yapıyor. 

Sergi Bilgileri:

FENDI - Palazzo della Civiltà Italiana - Quadrato della Concordia, 3 00144 Roma

12 Mayıs - 1 Ekim 2023

Pazartesiden pazara, 10:00 - 20:00 (15 Ağustos'ta kapalı)

Ücretsiz giriş


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.