ONE DIRECTION HAYRANLARINA MÜJDE

ONE DIRECTION HAYRANLARINA MÜJDE

Gençlerin uğruna kendi ailesine savaş açtığı, onunla da kalmayıp Justin Bieber'ı karşılarına aldığı müzik grubu One Direction'ın üyeleri sizin mahalleye taşınsa ne olurdu? Barbara Beckam'ın yeni romanı “One Love. One Direction” da grubun hayranı olan Megan'ın yaşadıkları anlatılıyor.

Megan yeni işi yüzünden dört duvar arasında kalıyor. Kendisi One Direction hayranı. Peki Harry, Liam, Louis, Niall ve Zayn'in yeni albümlerini ona çok yakın bir yerde hazırladığını düşünsenize! Kısaca Megan'ın birdenbire karşısında grubun üyelerini bulmasını ve hayatının tamamen değişmesi anlatan kitap, ‘Directioner'ların okuması gereken cinsten.

Biraz da Barbara Beckam'dan bahsetmek gerekirse yazar, gençlerin dünyasına bayıldığını söylüyor. ‘Profesyonel sorumluluklarıma rağmen, her zaman çocuklarıma, One Direction'ın büyük hayranı olan kız kardeşime ve on üç yaşındaki yeğenime zaman ayırmam, One Direction grubunun ateşli hayranlarının dünyasına kolaylıkla ulaşmamı sağladı.' diyor.

Farklı isimle de olsa hepimizin o yaşlarda hissettiği ve aşina olduğu bu ‘ölümüne bağlılık' hissini tekrar hatırlamak isteyenler için de oldukça eğlenceli bir kitap. Fiyatı: 19TL

Etİketler