SOSYAL İZOLASYONDA KEYFİNİZİ YERİNE GETİRECEK NETFLIX DİZİLERİ!

Son zamanlarda herkesin biraz neşelenmeye ihtiyacı var...

Corona virüsü dünyayı tehdit ederken insanlar korkuyla evlerine kapanıyor ve evlerindeki ekranların karşısında vakit geçiriyor.

İşte yüzünüzü biraz da olsa güldürebilecek Netflix dizileri:

New Girl (2011-2018)


Jessica "Jess" (Zooey Deschanel) yerel bir ilk öğretim okulunda öğretmenlik yapmaktadır. Başka bir şehre yaptığı yolculuğun ardından birlikte yaşadığı sevgilisine sürpriz yaparak haber vermeden evine geldiğinde sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenir ve evi terk etmek ister. Gazetede yayınlanan, bir eve dördüncü ev arkadaşının arandığı, ilana başvurur.  Beyaz yakalı çalışan kazanova Schmidt, aslen Chicago'lu barmen Nick, Nick'in çocukluk arkadaşı eski basketbolcu Winston ile birlikte yaşamaya başlar. Üç farklı karakterdeki erkekle, aldatılmış mutsuz bir dönemden geçen Jess'in maceraları böylece başlamış olur.

Unbreakable Kimmy Schmidt (2015-2019)


Kıyametin yeni bir versiyonuyla karşı karşıya olduğumuzu hissettiğimiz bu günlerde, Unbreakable Kimmy Schmidt izlemek oldukça uygun bir dizi. Bunun nedeni, Kimmy'nin hikayesi, bir kültün dünyanın sonu için hazırlanmış olduğu bir sığınakta başlıyor. Böyle başlayan bir dizinin, inanılmaz derecede iç açıcı ve komik olması da herkesin bu diziyi sevmesinin nedenlerinden biri.

Sex Education (2019-2020)


"Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.

BoJack Horseman (2014-2020)


Bu dizi, güldüğünüzde kendinizi suçlu hissettiğiniz zamanlar için ideal. BoJack Horseman, üzgün zamanlarımız için mükemmel bir dizidir! Özellikle kara mizah severlere tavsiyemizdir.

The End Of The F***ing World (2017-2019)


Bunu dahil etmemek mümkün değildi. 17 yaşında bir genç olan James tam anlamıyla bir psikopattır. Çocukluğundan itibaren sıra dışı olmuş hep tehlikeli işlere kalkışmıştır. Okul hayatını pek sevmese de planı için kurban seçebileceği en ideal yerdir. Onlarca öğrenci arasından öldürebileceği birini aramaya başlayan James sonunda Alyssa’da karar kılar.  Kurbanına önce güven vermesi gerektiğini düşünen James ona aşıkmış gibi davranmaya başlar. Alyssa, maceraya aç bir asidir. Yaşadıkları yerden sıkılmış yeni yerler keşfetmek, yeni maceralara atılmak ister.  İkisinin baş başa çıkacakları bu yolculukta planını daha rahat uygulayabileceğini düşünen James, Alyssa ile yola koyulur.  Talihsizliklerle dolu bu yolculukta planlar değişir ve James Alyssa’ya aşık olur.