YENİ SEZON PARTİSİ

YENİ SEZON PARTİSİ

Sevdiğimiz ve yakından takip ettiğimiz markalar, birer birer ilkbahar-yaz 2015 koleksiyonlarının tanıtımını yaparken, en ilginç sezon açılışlarından birine Network imza attı!
Yeni sezonu tanıtmak için klasik bir tanıtım yerine özel bir parti düzenleyen marka, herkese eğlenceli bir gece yaşattı. Bu güzel organizasyona, son dönemin en konuşulan özel partilerine imza atan Levent Özçelik ev sahipliği yaptı. Özçelik'in evinde gerçekleşen kutlamada ünlü tenor saksafon sanatçısı İlhan Erşahin sahne aldı. Başarılı sanatçının Türk motfilerinin de hissedildiği performansı geceyi daha da unutulmaz hale getirdi.
Network'un yeni sezonunda nelerin yer aldığına gelince... Yeni sezon çekimlerini Las Vegas'ta gerçekleştiren marka, her zaman olduğu gibi şehirli ve modern kadın ve erkeğin ihtiyacı olan işlevsel ve trendy parçalardan oluşan bir koleksiyon sunuyor. Network koleksiyonu mağazalarda yerini almaya başladı.

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.