Yılın Beklenen Anı Geldi: Primavera Sound 2024

Carolina Vidal Levesque Primavera Sound'dan bildiriyor!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Mayıs 2024
Yılın Beklenen Anı Geldi: Primavera Sound 2024

Festival, Barselona'daki Parc del Fòrum'a geri dönüyor. 29 Mayıs'tan 2 Haziran 2024'e kadar en iyi müzikle konum bağımsız ve 400'den fazla sanatçının yer aldığı, 5 gün boyunca konserler olacak. Parc del Fòrum, Dj performansları ve en iyi partiler için de sahilde bir alan ayrilan Brunch on The Beach ve  Barcelona'nın farklı mekanlarına çeşitli konserleri taşıyacak.

Festivalde Lana del Rey, seksenli yılların Brit-pop'unun önemli gruplarından biri olan Pulp, 90'larda PJ Harvey, SZA, avangart siyah müzik, en yenileriyle başarılı olan SOS albümü Justice, The National ve Vampir Weekend.

Phoenix, 29 Mayıs Çarşamba günü ücretsiz bir etkinlikte sahne alacak ve Brunch Electronik partisi 2 Haziran Pazar günü sona erecek. Ayrıca Primavera Sound'da üçüncü kez Amazon Twitch kanallarında bazı canlı konserler yayınlanacak. Ayrıca Festivalin YouTube kanalında eski performansları da görebilirsiniz. Biletlerinizi ise festivalin resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz.YazıCarolina Vidal LevesqueSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.