TEKNOLOJİ KONUSUNDA YENİ DOSTUNUZ

Cepfix'le cep telefonu tamirciniz, kapınıza kadar geliyor…

Mobil cihaz problemlerine pratik ve hızlı çözümler sunan ‘Cepfix’ kısa süre sonra kullanıcıların vazgeçilmezlerinden olacak gibi.
Ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınız yüzünden kaç kez işleriniz ters gitti veya gününüz mahvoldu? İşte bu ve buna benzer tüm durumlarda telefonunuzun hızlı ve kolay bir şekilde tamir edilmesini sağlayan ‘Cepfix’, diğer teknik servislerinden daha farklı bir hizmet veriyor: Kullanıcıların bulundukları yerden tek bir tıkla cep telefonlarını tamir ettirmelerini mümkün kılıyor!

www.cepfix.com üzerinden telefonun markası, modeli ve arıza nedenini belirttiğinizde, hızlı bir şekilde tamir işlemine geçebiliyor. Siparişle birlikte telefonu evden teslim alan ‘Cepfix’, onarım süresi boyunca telefonsuz kalmamak adına yedek telefon da veriyor. Ayrıca tamir sırasında değiştirilen her parça için 6 ay garanti desteğiyle geliyor.

Cepfix’in hizmetleri sadece bireysel müşterilerle sınırlı da değil; kurumsal müşteriler de birden fazla telefon tamirini talep ettiğinde, takibini kolayca yapabiliyor.

Etİketler