ASYA LEZZETLERİ BEYOĞLU'NDA

Ajia Shima, Avrupa yakasında Asya mutfağıyla İstanbulluları buluşturdu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Temmuz 2014
ASYA LEZZETLERİ BEYOĞLU'NDA<#text>


<#text> Asya mutfağını seviyorsanız ve sadece suşi değil; diğer lezzetleri de arıyorsanız Ajia Shima aradığınız adres olabilir. Uzakdoğu'nun gizemli baharatlarını Türk Mutfağı'nın lezzetleriyle birleştiren ve tam da damak tadımıza uygun sofralar kuran Ajia Shima, Rixos Pera'nın içinde yer alıyor. Nişantaşı'ndaki Biber Bar'ın suşi menüsüne Çin mutfağının yemeklerini de ekleyen mekan; çorba, ara sıcak, sıcak ve tatlıdan oluşan tam bir menü sunuyor misafirlerine.


<#text>


<#text> Egzotik Atmosfer


<#text> Ajia Shima, dekorasyonundaki detaylarla da diğer mekanlardan ayrılıyor. Mekandaki loş ışıklar ve harika avizeler, uzun sandalyeler ve samimi oturma düzeni, arkadaşlarla buluşmak için ideal.


<#text>


<#text> Formuna Dikkat Edenlere


<#text> Hepimizin formumuza biraz daha fazla özen gösterdiği yaz ayları için Ajia Shima'nın mutfağı ideal. Her şeyin hafif ama doyurucu olması, menüde yer alan başlangıçlar ve ana yemeklerin lezzeti, mekanı tercih etmeniz için bir diğer neden. Beyoğlu'na yolunuz düşer ve kalabalıktan uzakta sakin bir yemek yemek isterseniz mekanı mutlaka ziyaret edin.


<#text> Tel:  (212) 377 70 00


<#text>


<#text> GÜLŞAH ÖZTÜRK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.