BIG BOYZ FESTİVAL'DEN KAHVE WORKSHOP'U

Big Boyz Festival'in düzenlediği kahve workshopu, meraklılarını kahvenin mis kokulu dünyasına götürecek!

Türkiye’nin ilk hobi ve aktivite festivali Big Boyz Festival, hafta sonu etkinlikleri kapsamında Mercedes – Benz X – Class’ın katkılarıyla meraklıları için sıra dışı bir Coffee Workshop düzenleyecek. 12 Ocak 2019 tarihinde Karaköy’deki Federal Coffee’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinliğe katılanlar, ünlü Barista Sam Çeviköz’ün anlatımıyla kahvenin mis kokulu dünyasına unutulmaz bir yolculuk yapacak. Workshop sırasında ünlü grafiti sanatçısı Highhero’nun grafiti gösterisi ve perküsyon sanatçısı Emre Günay’ın sürpriz performansı ise Big Boyz misafirlerine eğlence dolu bir gün yaşatacak.

Kahve çiftlikleri, iklim ve toprak koşullarının yanı sıra kavurma, öğütme ve harmanlamanın kahve çekirdeğine etkileri hakkında bilgi verecek olan Sam Çeviköz, kahve tutkunları için 3. nesil kahve ve demleme metotlarına yönelik önemli paylaşımlarda da bulunarak, kahve çekirdeği, aromalar ve baristalık hakkındaki püf noktalarını da öğrenecekler. Daha sonra edindikleri bilgileri pratiğe dökerek syphon, pour over, aeropress, chemex, soğuk demleme metodları ile kendi kahvelerini hazırlayacak olan hobi meraklıları baristalık hünerlerini sergilerken ünlü grafiti sanatçısı Highhero’nun grafiti gösterisi ve perküsyon sanatçısı Emre Günay’ın sürpriz performansı ise, Big Boyz misafirlerine keyifli bir gün yaşatacak.

Katılım ve detaylı bilgi için 0212 999 91 81 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.