DAHA ÇOK KEŞFETMEYE HAZIR MISINIZ?

Yemek ve gezi aşıklarının yakından takip ettiği yeni adresi keşfedin.

Mutfak Gurmesi, yani 'www.mutfakgurmesi.com' için, dünya mutfak kültürlerini merak eden ve yeni lezzetler arayanların yeni buluşma noktası diyebiliriz. Yeme - içme trendlerini, yemek tutkunlarıyla paylaşan Mutfak Gurmesi'nin arkasında, Gülşah Ekinay yer alıyor. Ekinay'ın 2016'da hayata geçirdiği Mutfak Gurmesi'nin çıkış noktasıysa, onun başka ülkelerin kültürlerini tanımaya, farklı ülkelerde bulunan lezzetleri keşfetmeye ve fotoğraf çekmeye olan aşkı.


Yaptığı seyahatler sonrası, Türkiye ve dünyadan herkesin kolaylıkla ulaşabileceği böyle bir sitede, gezip gördüğü ülkelerin yemek alanında tanınan yönlerini ve gurme lezzetlerini tanıtma fikrini hayata geçiren Ekinay'ın Mutfak Gurmesi için mottosu da harika: "Dünya senin, keşfet!"


Dünya mutfak kültürleri ve bu kültürlerin arkasındaki insanları merak edenler için ideal olan bu platformda sadece Ekinay ve ekibinin hazırladığı içerikler değil, sizlerden gelen dünya mutfak lezzetleri ve fotoğrafları da yer alıyor.


'Bugün ne yapsam?' sorusuna da keyifli bir şekilde cevap veren www.mutfakgurmesi.com'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Etİketler