“Gastro Club Sunset” Gastronomi Tutkunlarını Bekliyor

Sunset Grill&Bar After, çarşamba ve cumartesi günlerini bir gastronomi deneyimine dönüşüyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Aralık 2023
“Gastro Club Sunset” Gastronomi Tutkunlarını Bekliyor

İstanbul'un gözde lezzet ve eğlence duraklarından Sunset Grill&Bar, misafirlerine eşsiz bir deneyim sunmaya devam ediyor. Şehrin kalbinde, boğazın panoramik muhteşem manzarası eşliğinde konuklarını ağırlayan bu özel mekan, sadece yemek ve eğlence ile kalmayıp; Sunset Grill&Bar After’da çarşamba ve cumartesi günlerini bir gastronomi deneyimine dönüşüyor.Şehrin ikonik restoranı her cumartesi düzenlenecek olan Gastro Club konsepti dahilindeki #gastrosaturday etkinlikleriyle lezzet tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor. Saat 16.00 ile 18.00 arasında gerçekleşecek olan etkinlikler, birbirinden özel lezzet deneyimleri alanında uzman isimlerle misafirleri bir araya getirecek.

Sunset Grill&Bar After, çarşamba günleri iş çıkışlarına keyif katıyor

İş çıkışlarınıza lezzetli bir mola vermek istiyorsanız, her hafta Çarşamba günleri Sunset Grill&Bar After'ın kapıları sizi bekliyor. Keyifli müzik eşliğinde, günün stresini atmak ve eğlenceli bir akşam geçirme zamanı…

Etkinliklerle ilgili daha fazla bilgi almak için Sunset Grill&Bar After’ın sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.