GODIVA'NIN BAYRAMLIK ÇİKOLATALARI

Godiva’nın Kurban Bayramı’na özel çikolataları ve geleneksel lezzetlere yaptığı uzman dokunuşlarla damakları şenlendiriyor.

Godiva, bayramı sevdiklerimizle paylaşmanın öneminden ilham alarak özel olarak beş yeni çikolata kutusu hazırladı. Cennete giden yolu veya onun sekiz kapısını simgelediğine inanılan, sekiz köşeli Selçuklu yıldızından esinlenen özel tasarım kutular, canlı renkleriyle de dikkat çekiyor.

Kurban Bayramı için hazırlanan özel tasarım kutuların içinde Godiva uzmanlığını yansıtan pralin, madlen veya napoliten çikolatalar yer alıyor. Godiva’ya özgü ikonik Gold serinin bir parçası olan Gold Bayram Kutusu, Godiva’nın en çok sevilen 24 adet özel pralin çikolatasından oluşuyor. Sade çikolata severlerin tercihi madlen çikolatalar ise Finesse Supréme bayram kutularında çikolata sevenleri karşılıyor.

Hediye kartları ve kurdeleleriyle de Godiva’nın Kurban Bayramı Koleksiyonu şıklığı kişiye özel hale getiriyor.  Kurban Bayramı boyunca çok özel ikramlar Godiva Café’lerde Bayramların damak tadı haline gelen geleneksel lezzetler Godiva Café’lerde benzersiz Belçika çikolatasıyla buluşuyor. Fıstıklı dolama tatlısı gibi yerel lezzetleri de yeniden yorumlayan Godiva, Türkiye’de bulunan 13 mağazasında konuklarına en kaliteli çikolata deneyimini ve 93 yıllık tecrübesini aktarıyor.