MATCHA LATTE TÜRKİYE’DE!

MATCHA LATTE TÜRKİYE'DE!

Matcha Latte için artık New York'a gitmenize gerek yok! 15 farklı ülkeden 50'nin üzerinde çay çeşidi sunan Chado'nun Arnavutköy'de açtığı ilk şubesine uğramanız yeterli.

Farklı lezzetleri hem tadıp hem satın alabileceğiniz Chado Tea Shop, şu an oldukça popüler olan Matcha Latte lezzetini de çay meraklılarıyla buluşturuyor. Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam'ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyan Chado, onları taptaze sütlerle karışıyor ve isteğe göre bal ekliyor. Çaylar içinde en yüksek antioksidana sahip çay olarak tanımlanan en moda içecek Matcha'nınsa sakinlik ve dikkat sağlama gibi etkileri de var. Yüksek antioksidanın yanı sıra yüksek düzeyde kafein içeren bu çay, sabahları uyanmak için de tercih ediliyor.

New York'ta adına barlar açılan Matcha Latte'nin yavaş yavaş kahvenin önüne geçtiği söylentilerini de duyduktan sonra, bir findan fena olmaz değil mi?

Etİketler
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.