MATCHA LATTE TÜRKİYE’DE!

MATCHA LATTE TÜRKİYE'DE!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 09 Nisan 2015
MATCHA LATTE TÜRKİYE’DE!
Matcha Latte için artık New York'a gitmenize gerek yok! 15 farklı ülkeden 50'nin üzerinde çay çeşidi sunan Chado'nun Arnavutköy'de açtığı ilk şubesine uğramanız yeterli.

Farklı lezzetleri hem tadıp hem satın alabileceğiniz Chado Tea Shop, şu an oldukça popüler olan Matcha Latte lezzetini de çay meraklılarıyla buluşturuyor. Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam'ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyan Chado, onları taptaze sütlerle karışıyor ve isteğe göre bal ekliyor. Çaylar içinde en yüksek antioksidana sahip çay olarak tanımlanan en moda içecek Matcha'nınsa sakinlik ve dikkat sağlama gibi etkileri de var. Yüksek antioksidanın yanı sıra yüksek düzeyde kafein içeren bu çay, sabahları uyanmak için de tercih ediliyor.

New York'ta adına barlar açılan Matcha Latte'nin yavaş yavaş kahvenin önüne geçtiği söylentilerini de duyduktan sonra, bir findan fena olmaz değil mi?ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.