RENKLİ SOFRALARA FAS RÜZGARI

RENKLİ SOFRALARA FAS RÜZGARI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2015
RENKLİ SOFRALARA FAS RÜZGARI
Yemek yapmaktaki ustalık kadar, o yemeği nasıl bir sofrada sunduğunuz da önem taşıyor artık. Porland porselen, sofrasına renk katmayı sevenler için enerji dolu bir koleksiyon hazırlamış. Morocco-Fas adını taşıyan 2015 yılının bu ilk koleksiyonu renkli ve tutkulu parçalarından oluşuyor.


Fas'ın atmosferinin olmazsa olmazı olan el dokuması ipekli kumaşlar, halı ve kilimler, rengârenk uçuşan tüller, fayans & mozaik duvarlar ve yer döşemeleri 2015'te sadece dekorasyonda değil pek çok alanda kendini gösterecek.


Porland Morocco Koleksiyon ise bu konuda öncülük ediyor. Sıcak ve süslü tarzıyla beğeni toplayan Fas stilinin parlak renkleri ve doğunun mistik ruhunu yansıtan motifleri ile beş ana desen ve beş ana renkten oluşan koleksiyon, temaya uygun olarak düz renkli ve altın yaldızlı ürünlerle de çeşitlendirilerek, günlük yemek servisleri, kahvaltı, çay ve kahve ikramları için ideal formlarda üretilmiş. Bu enerji dolu takımı tamamlayacak tüm parçalar da düşünülmüş. Sofranıza enerji katmak istiyorsanız mutlaka inceleyin deriz. Fiyatları 18 TL ile 48 TL arasında değişiyor.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.