YENİKÖY’E YENİ BİR GÖZDE

YENİKÖY'E YENİ BİR GÖZDE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2014
YENİKÖY’E YENİ BİR GÖZDE<#text>


<#text> Yeniköy, kendinizi evinizde hissedebileceğiz kadar samimi bir mekana kavuştu. Sırçacı14 sahilde iki genç kadın; İpek Özmen ve Özlem Eren tarafından kuruldu. Geniş kahvaltı menüsü, kendine özgü kokteylleri, müzik seçimleri ve sıcacık atmosferiyle insanı sarıp sarmalayan bir mekan. Üstelik hikayeleri de çok “bizden”.


<#text>


<#text> Özlem Eren'in evinde düzenlediği ev partileri arkadaşları tarafından büyük beğeni toplayınca, İpek Özmen'in yemek yapmaya olan ilgisini bununla birleştirmişler ve Sırçacı14'ü açmışlar.~


<#text>


<#text> Yemek keyfinizin yanı sıra özel davetler düzenleyebileceğiniz, konsept partiler verebileceğiniz Sırçacı14'de Perşembe akşamları “Wine&Dine Night” konseptiyle artan tempo DJ'lerin de katkısıyla Cumartesi gecesine kadar her gece sürüyor.


<#text>


<#text>  “Wine&Dine Night”da ise Türkiye'den ve İtalya'dan sayısız peynirin tadına bakarken sucuk-ekmek keyfi ve sınırsız şarap alternatifiyle hafta sonuna hazırlık yapabilirsiniz.


<#text>


<#text> Hafta sonları caz eşliğinde brunch keyfi ise mekanın 'spesyal'lerinden. 09:00-16:00 saatleri arasında ‘Mıhlama'dan ‘Izgara İstiridye Mantarı'na kadar aklınıza gelebilecek her lezzeti bulabilirsiniz.


<#text>


<#text> Rezervasyon için: 0212 299 50 16

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.