YENİKÖY’E YENİ BİR GÖZDE

YENİKÖY'E YENİ BİR GÖZDE

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Mart 2014
YENİKÖY’E YENİ BİR GÖZDE


Yeniköy, kendinizi evinizde hissedebileceğiz kadar samimi bir mekana kavuştu. Sırçacı14 sahilde iki genç kadın; İpek Özmen ve Özlem Eren tarafından kuruldu. Geniş kahvaltı menüsü, kendine özgü kokteylleri, müzik seçimleri ve sıcacık atmosferiyle insanı sarıp sarmalayan bir mekan. Üstelik hikayeleri de çok “bizden”.

Özlem Eren'in evinde düzenlediği ev partileri arkadaşları tarafından büyük beğeni toplayınca, İpek Özmen'in yemek yapmaya olan ilgisini bununla birleştirmişler ve Sırçacı14'ü açmışlar.~

Yemek keyfinizin yanı sıra özel davetler düzenleyebileceğiniz, konsept partiler verebileceğiniz Sırçacı14'de Perşembe akşamları “Wine&Dine Night” konseptiyle artan tempo DJ'lerin de katkısıyla Cumartesi gecesine kadar her gece sürüyor.

 “Wine&Dine Night”da ise Türkiye'den ve İtalya'dan sayısız peynirin tadına bakarken sucuk-ekmek keyfi ve sınırsız şarap alternatifiyle hafta sonuna hazırlık yapabilirsiniz.

Hafta sonları caz eşliğinde brunch keyfi ise mekanın 'spesyal'lerinden. 09:00-16:00 saatleri arasında ‘Mıhlama'dan ‘Izgara İstiridye Mantarı'na kadar aklınıza gelebilecek her lezzeti bulabilirsiniz.

Rezervasyon için: 0212 299 50 16

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.