KARDASHIAN’IN SIRRI JATOMİ’DE!

KARDASHIAN'IN SIRRI JATOMİ'DE!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Aralık 2014
KARDASHIAN’IN SIRRI JATOMİ’DE!
Kim Kardashian'ın vücudunun ne kadar ideal olduğu tartışılır. Popülerliğini borçlu olduğu büyük poposu ve onun tam aksine, incecik bacakları ve beliyle Kardashian; bu görüntüsü için çok çalıştığını söylüyor. Bu çalışmaya eklediği bir de sırrı var: Mora Terapi.

İngiltere kökenli JATOMI Fitness Türkiye'nin Bellevue şubesinde başlayan Mora Terapi, konunun uzmanı Liana Pesah kontrolünde gerçekleştiriliyor. Kardashian'ın doğum sonrası hızla kilolarından kurtulması sonrası popüler olan Mora Terapi, ilk seans uygulamasından sonra acıkma hissini azaltıyor ve şeker, çikolata, ekmek ve pilav gibi yiyeceklere karşı isteksizlik hissi başlatıyor. 


~Uygulama süresi 45 dakika olan Mora Terapi süresince kişiler uyuyor, hiçbir şey hissetmiyor ve uyandıklarında açlık hissini kaybetmiş oluyorlar. Tedavi aynı zamanda kişinin metabolik ve ruhsal dengesini düzenlerken, bedeninde oluşmuş ve yerleşmiş fazla kiloların vücuttan sağlıklı bir şekilde atılmasına yardımcı oluyor. Tedaviyi tamamlayıcı unsur olarak, Microplus ve Midas cihazları ile vücudu forma sokarak, fiziksel farkındalığın artırılması sağlanıyor. Mora Terapi ile dengeli doğal beslenme seansları da birleştirilerek hızlı, etkin, sağlıklı ve kalıcı bir sonuç elde edilmesi sağlanıyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.