LONDRA'NIN EN İYİ ANTRENÖRÜYLE FORM TUTUN!

Cebinizdeki antrenör 'Nike Training Club hakkında detaylar&form tutmanın sırları

Spora ve spor yapan kadınlara ithaf ettiğimiz Mayıs sayımızın hazırlığındayken harika bir telefon alıyorum. İstanbul'da düzenlenecek Nike Women's Etkinlik Serisi'nin İstanbul ayağı öncesinde, en önemli eğitmenlerden biriyle tanışacağım. Hem de Londra'da!

Sonia Moses, Nike'ın ‘usta' mertebesine erişmiş antrenörlerinden biri. 9-10 Mayıs'ta, Suada'da gerçekleşecek etkinlikle birlikte İstanbul'da ağırlayacağımız Sonia'yla herkesten önce tanışmış ve kendisinden NTC dersi almış biri olarak şunu söylemeliyim: Bu hafta sonu, özellikle onun dersini kaçırmayın! Öncesinde, hazır hafta sonu için vakit varken Sonia'nın form tutma ve sağlıklı kalma tüyolarına, ne zaman NTC'nin bir parçası olduğuna ve bu uygulamanın vücudunuzu ve hayatınızı nasıl değiştireceğine gelelim.

(9 -10 Mayıs'ta, Suada'da gerçekleşecek etkinliğe kayıt yaptırmak için: http://swoo.sh/1EdFixd)

Bugüne kadar 40 bine yakın kişiyle gerek birebir gerekse grup olarak çalışmış bir uzman antrenör olarak ona, Nike'ın NTC aplikasyonunun hayatımızda neleri değiştirebileceğini soruyorum. Sonia söze NTC'yle birlikte her şeyin eskisinden çok daha farklı ve efektif olduğunu söyleyerek başlıyor ve devam ediyor: ‘Çünkü bu uygulamayla, dünyanın her tarafından, her türlü kişiye ulaşıyoruz. Program herkese, hedeflerine yönelik farklı seçenekler sunuyor ve herkesin onlara ulaşmasını mümkün kılıyor. Ne istiyorsun? Sıkılaşmak mı yoksa incelmek mi? Karar verdikten sonra herkes kendisine bir süre belirliyor, ne kadar vakitleri varsa... Diyelim ki 15 dakika... O sürede sadece karın kaslarına da yoğunlaşabiliyorlar tüm vücuda da!'

Yani kısaca NTC'nin ‘cebimizdeki antrenörümüz' olduğunu söylemek mümkün. Sonia NTC'nin avantajlarını anlatmaya şöyle devam ediyor: ‘Vücudun sadece tek bir şekilde ve tek bir yönde değil de, birçok farklı yönde eğitilebilir olduğunu görüyoruz. Üstelik uygulama, sizin bunu seçmenize olanak tanıyor. Böylelikle ulaşmak istediğiniz şeye yönelik bir program seçtiğiniz için, aldığınız sonuçlar da tatmin edici oluyor.'

Londra'da durum farklı. Uygulama çıktığında zaten, 'Nike Town' kadınlar koşusunun çoktan başladığını, oldukça da iyi bir katılımcı sayısının olduğunu öğreniyoruz. ‘Bu herkes için kolay bir spor aktivitesi: Genç kızlar, salona gitmek için yeterli parası olmayanlar... Sporu herkes için ulaşılır yapıyor. Tıpkı NTC gibi.' diyor. O atmosfer gerçekten görülmeye değer. Londra'daki kadınlar, her perşembe Nike'ın ikonik mağazası ‘Nike Town' da buluşuyor ve 5-7 kilometre arası koşuyorlar. Evet, işten çıktıktan sonra, üşenmeden hepsi geliyor, mağazada hep birlikte ısınıyor ve güçlerini birleştiriyorlar!

Etİketler