DÜNYACA ÜNLÜ LA VALLEE SPA'DA KENDİNİZİ ŞIMARTIN

JW Marriott İstanbul Marmara Sea’de unutulmaz bir spa deneyimi...

JW Marriott İstanbul Marmara Sea’nin muhteşem deniz manzaralı atmosferinde konuşlanan, İsviçre’nin ünlü lüks güzellik markası La Vallée SPA, konuklarına unutulmaz bir deneyim sunuyor. Holistik zindelik anlayışıyla tasarlanan ve İsviçre’de üretilen doğal lüks bakım ürünleriyle hizmet veren La Vallée, aynı zamanda Türkiye’nin ilk deniz temalı SPA’sı olma özelliğini de taşıyor.

JW Marriott, başkalarına daha iyi bakabilmek için kendi sağlığı ve mutluluğuna önem veren ve Marriott International'ın kurucusu olan John Willard  (JW) anısına kuruldu. Onun hayata bakış açısından ilham alan ve bütüncül sağlık anlayışına dayalı olan JW Marriott otelleri, her anın tadını çıkarmaya teşvik eden programları ve hizmetleriyle misafirlerinin zihnen anın farkında, bedenen zenginleşmiş ve ruhen canlanmış bir şekilde kendilerini bütün hissetmeleri için tasarlanmış bir konsept sunuyor.


TÜRKİYE’NİN İLK DENİZ TEMALI SPA’SI
JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea'nin her bir detayı misafirlerin sağlığı ve mutluluğu göz önünde bulundurularak tasarlandı. Dingin deneyimler için tasarlanan ve misafirleri anın tadını çıkarmaya davet eden deneyimler, otelin doğal ortamında keşfedilmeyi bekliyor.

Hem bedeni hem ruhu besleyen eşsiz bir atmosfer arayan misafirler, İsviçre'nin dünyaca ünlü güzellik markası La Vallée SPA'nın Türkiye'deki merkezinde özel bakım ve uygulamalarla kendilerini şımartabilirler. Misafirlerin konakladığı süre boyunca kendi SPA dünyalarını yaratmaları için dünyada Deniz, Dağ ve Evren üzerine 3 ana konseptte hizmet verirken, JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de ise ‘Deniz’ temasını benimsiyor. Ulaşılabilir lüksün adresi olmayı amaçlayan La Vallée SPA ürünlerinin formülünde İsviçre’nin doğasında bulunan güçlü mineral ve bitki kaynakları bulunuyor. Güzelliği ve zindeliği koruyan formülü ve tamamı İsviçre’de üretilen ürünleri ile duyuları duygusal olarak uyandıracak deneyimler yaratıyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırabileceğiniz; doğanın bizlere sunduğu imkanların sonuna kadar kullanıldığı, sağlıklı ve lüks bir yaşam kalitesine ulaşabilmeniz hedeflenerek tasarlanan 5000 m2’lik SPA merkezinde; lüks bakımların yanı sıra doğal özlü güzellik bakımları, holistik terapiler, sekiz adet uygulama odası, VIP bakım odası, buhar odaları, saunalar, deniz manzaralı açık ve kapalı sonsuzluk havuzları ve modern dokunuşlu Türk Hamamları bulunuyor. JW Marriott İstanbul Marmara Sea, Marmara Denizine bakan manzarasıyla büyüleyen 120 metrekare büyüklüğünde sonsuzluk havuzunun 17 metre uzunluğu, 1.4 metre derinliği var. Sonsuzluk havuzu dışarıdan baktığınızda denizin üstünde hissi uyandırıyor.


Son teknoloji Technogym ekipmanlarıyla donatılmış La Vallée Fitness ve Wellness Merkezi, programında gün batımı eşliğinde yoga, nefes egzersizleri ve terasta spinning'i de içeren çeşitli fitness derslerine katılma imkânı sunuyor. Yaşı fark etmeksizin bütün misafirlerin tadını çıkarabileceği aile etkinlikleri arasında yelkenli dersleri, lüks geziler ve yürüyüş turları bulunacak.

Farklı konseptlere sahip 8 masaj odasından biri olan sıcak kum yatağına sahip tuz odası, nefes almayı güçlendirirken uzman terapistler tarafından La Vallée ürünleri eşliğinde sıcak kum üzerinde benzersiz bir masaj deneyimi sunuyor. Masaj sırasında kullanılan ve La Vallée’nin imza ürünlerinden olan 24h Detox Elixir, limon özü yağı, portakal özü yağı ve goji berry gibi güçlü antioksidanları içeriyor. Güçlü antioksidan kombinasyonu ile formüle edilmiş olan iksir, cildi zararlı partiküllerin oluşturduğu hasarlardan koruyor ve besleyip yatıştırarak dehidrasyona bağlı oluşan kırışıklıkların görünümüyle savaşıyor. Bu iksir, özellikle sıcak yaz aylarının favori ürünlerinden biri olacak.