VEGAN VE DOĞA DOSTU: T-BRUSH DİŞ MACUNU

Küçük tablet formatı yeni nesil hijyen anlayışı, %100 geri dönüşümlü atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile yeni nesil diş macunu T-Brush ile tanışın.

SLS, gluten, titanyum dioksit gibi zararlı maddeler içermeyen, hayvansal hiçbir DNA taşımayan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan T-Brush diş macunu tabletleri Yeditepe Üniversitesi onayı ile vegan ürünler kategorisinde yer alıyor.

Geleneksel diş macunlarında doz ayarı kullanıcıya bırakılmış durumda ve her seferinde doğru dozu ayarlamak mümküm değil. Dozun fazla olması vücutta gereksiz kimyasal emilimine neden olurken, az olması da temizliğinin yeterli seviyede olmasını engelliyor. Yeni nesil T-Brush diş macunu tabletleri ise yenilikçi ve inovatif yapısı ile kullanıcıya ağız hijyeni için gerekli miktarda içerik sunuyor.

Ağıza alınan diş macunu tableti dişler yardımı ile parçalanır ve doğal köpüklenme saniyeler içerisinde sağlanır. Diş fırçası ile minimum 2 dakika dişler fırçalanır ve ağız su ile çalkalanır. %100 geri dönüşümlü ve sürdürülebilir ambalajlarda sunulan T-Brush diş macunu tabletleri, 90 tabletlik cam şişeleri ile günde iki kez diş fırçalama rutininde 45 günlük kullanım sağlar.