YAZA YENİLENMİŞ BİR BEDEN, ZİHİN VE RUHLA GİRİN

D-Resort Göcek’te düzenlenen Müge Bozok ile Retreat Yourself, sizi bedeninizi ve ruhunuzu yaza hazırlamaya, sağlıklı yaşama adım atmaya ve kendinizi daha iyi hissetmeye davet ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Mayıs 2023
YAZA YENİLENMİŞ BİR BEDEN, ZİHİN VE RUHLA GİRİN

Sağlıklı yaşam, kendinize vakit ayırmak, zihninizi ve ruhunuzu tazelemek dünyamızın geldiği noktada daha da büyük önem kazanıyor. Hareketli şehir yaşamının getirdiği etkileri pozitife çevirmek ve her koşulda ‘kendinizi yeniden keşfetmek, özünüzü korumak için’ doğru adımlarla buluşmaya hazır mısınız?Göcek’in eşsiz doğasında geniş bir alanda yer alan, 187 çeşit bitkiye ev sahipliği yapan yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi ve mimarisiyle butik otel anlayışını farklı bir boyuta taşıyan D-Resort Göcek, iyi bir tatilin yanı sıra ‘İyi Yaşam’ için de yanınızda yer alıyor.

D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile artık geleneksel hale gelen ve yoğun ilgiyle karşılaşılan ‘Retreat Yourself/Sağlıkla Kal’ kampının bir yenisini 1-4 Haziran tarihleri arasında düzenliyor.


İyi yaşam deneyimi D-Resort Göcek’te

D-Resort Göcek’te düzenlenen Müge Bozok ile Retreat Yourself/Sağlıkla Kal kampı, Göcek’in eşsiz doğasının tadını çıkartırken yaza yenilenmiş bir beden, zihin ve ruhla girmek isteyenlerin adresi oluyor.

1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen iyi yaşam kampı, Diyetisyen Müge Bozok’un her katılımcı için kişisel değerlendirme ve ölçümleriyle yol haritasını belirlemesiyle başlıyor. Ardından oluşturulan programla katılımcıların tamamen kendine iyi gelen aktiviteler eşliğinde doğayla iç içe huzurlu bir ortamda kimi zaman yüksek enerjiyle kimi zaman sakinlikle tazelenmesiyle devam ediyor.

Müge Bozok ile Retreat Yourself D-Resort Göcek'in eşsiz doğasında keyifli yürüyüşler, Yin yoga ve pilates çalışmalarıyla bedeninizi keşfetmeyi, Deniz Ayda ile mandala çalışmasında ruhunuzu dinlendirmeyi, Can Dedeoğlu ile yapacağınız ses banyosunda şifalı titreşimler ile frekansınızı yükseltmeyi ve D-Spa'nın huzurlu atmosferinde kendinize zaman ayırmanızı sağlıyor. Kamp süresince misafirleri yol haritalarına göre kalori hesaplı günlük sağlıklı ana öğünler, ara atıştırmalıklar, detox içecekleri, doğa aktiviteleri, probiyotik takviyeleri, şifalı bitkiler ve sürpriz atölyelerin de yer aldığı dolu dolu bir program bekliyor.

Zihninizi sessize almak, enerjinizi tazelemek, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden en iyi halinde hissetmek için bu özel deneyim sizi bekliyor.


D-Resort Göcek, Müge Bozok ile Retreat Yourself kampı hakkında detaylı bilgi ve yer ayırtmak için www.dresortgocek.com/tr/iyi-yasam/programlar adresini ziyaret edebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.