ZİNDELİK VE HUZURUN ADRESİ: VITALLICA WELLNESS

Rahatlamanız, gevşemeniz ve kendinize zaman ayırmanız için hazırlanmış bir ortamda kişiye özel programlar sunuyor.

Vitalica Wellness, sağlığın, zindeliğin, huzurun ve mutluluğun hakim olduğu; dünyanın ve Türkiye’nin en yüksek oksijen oranlarından birine sahip olan Bodrum’un büyülü atmosferinden ilham alan programlarla tüm ihtiyaçlarınıza yenileyici çözümler sunuyor. Anatomik yapınızı, yaşınızı, sağlık durumunuzu ve beklentilerinizi analiz edip sizin için en uygun programı öneriyor. Tıbbi destek, bireysel rehberlik, motivasyonunuzu artıran görüşmeler, sağlık atölyeleri, beslenme atölyeleri, uzman eğitimleri ile yaşam tarzınızda pozitif etki edecek değişimleri yapabilecek ve bu dönüşümü sürekli kılabileceksiniz.

Vitalica Wellness’ın detoks mutfağında hazırlanmış, sağlığı geliştiren, organik ve özel besinler yer alıyor. Doğal ve dengeli beslenme sayesinde; uykusuzluk, yorgunluk, hafıza bozukluğu ve nefes darlığı gibi şikayetlerinizden kurtularak enerjinizi ve canlılığınızı artırabilirsiniz. Vitalica Wellness’ın sağlığınızı korumaya ve geliştirmeye yönelik “bütünsel” çözümleri, hayatınızda yeni bir sayfa açacak. Geleneksel ve modern tıbbın sentezi ile oluşturulan, faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış tedaviler, vücudunuzun iyileşme ve daha sağlıklı olma potansiyelini artıracak. Ruhsal dengenizi sağlamak, beyin fonksiyonlarınızı geliştirmek ve stresten uzaklaşmak için yeni metotlarla tanışacaksınız. 

Öz güveninizin artması ve ruhsal dengenizin sağlanması, sizi rahatlatarak daha güçlü ve daha sağlıklı bir “ben” oluşturmanıza yardımcı olacak. Ayrıca fitness, pilates, yoga, yüzme ve etkili meditasyon teknikleri ile doğru egzersizleri öğrenerek vücudunuzu belki de hiç deneyimlemediğiniz bir şekilde yeniden tanıyacaksınız. Bu sayede, programınızın etkilerini sürdürebilir kılacak ve sağlıklı yaşamı hayat tarzınızın bir parçası haline getirebileceksiniz.