YENİ HOBİNİZ APLİKASYONLARDA

Hayatın ritmine es verip kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız yeni aplikasyonlar indirmenin zamanı geldi demektir.

Kübra Haniç KÜBRA HANİÇ 18 Eylül 2017
YENİ HOBİNİZ APLİKASYONLARDA

İş ve ev arasında mekik dokurken geçen yaşamınız için kısa buluşmalar yetmiyorsa, kendiniz için yaptıklarınız yetmiyorsa sizce de bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi? Mesela yeni hobiler bulmak gibi. 

Hobi edinmek eski bir deyim gibi gelebilir ama aslında kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biri. Sevdiğiniz bir şeyle ilgilenerek hem şehir ve iş hayatının getirdiği gereksiz stresten uzaklaşabilir hem de kendi kişisel gelişiminize bir şey katmış olursunuz. 'Nasıl yaparım?' diye sormaya başladıysanız da tebrikler. Çünkü yeni hobiniz için gereken ilk adımı bu soruyla atmış oldunuz. Cevaplarından biri ise telefonunuzda saklı. Yani indireceğiniz yeni aplikasyonlarda.

Çok uzun zamandır imrenerek baktığınız tablolar, seramikler, bahçede bir şeyler yetiştirme veya eviniz müsait değilse saksıda bakabileceğiniz birkaç küçük ağaç ya da bitki, Uzak Doğu sanatları, belki yüzme stilleri, her zaman imrenerek baktığınız düzenli seyahat edenler ve hatta nasıl yapıldığını bir türlü anlamadığınız el işleri için türlü aplikasyonlar mevcut. Yani diyoruz ki kendinize yeni bir hobi bulmak için zaman, mekan ya da maddi bir bahane bırakmadan seçenekleri foto galeride bulabilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.