THE NORTH FACE EN İKONİK STİLLERİNİ YENİDEN TASARLADI

Icons RMST serisinin yeni ürünleri, hayatı keşfetmekten keyif alanlar için ileri teknoloji ve geliştirilmiş özellikleriyle The North Face’in dağlardaki mirasını sürdürüyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Aralık 2022
THE NORTH FACE EN İKONİK STİLLERİNİ YENİDEN TASARLADI

The North Face, yenilikçi teknolojileri, birinci sınıf materyalleri ve konstrüksiyonu markanın en sevilen tarzlarıyla birleştiren ve bu parçaları, 30 yıldan beri bir ilk olarak performans odaklı geliştirmelerle yükselten yeni ürün grubu Icons RMST'yi tasarladı. 8 Kasım'dan itibaren tüm dünyada satışa sunulacak olan Icons RMST serisi, dünyanın dört bir yanındaki keşif tutkunları için onlarca yıldır en güvendiği ürünleri yeni stilleri ile beğenilerine sunuyor. 

Koleksiyonu değerlendiren The North Face Kıdemli Tasarım Müdürü David Whetstone şunları söyledi, “Icons RMST, dağ keşifleri için oluşturulmuş orijinal ürünlerimizin mirasını sürdürürken onları yenilikçi bir bakış açısıyla geliştiriyor. The North Face’in yıllar içerisinde geliştirdiği teknolojiyi ikonik tasarımların DNA'sını koruyarak entegre ettik ve modernize bir uyum sağladık. Kısaca, en sevdiğimiz ürünler yeniden yorumlandı!” 

Icons RMST, üstün teknoloji, yükseltilmiş yapı, rafine özelliklerle birlikte rüzgar ve hava koşullarına karşı aşamalı koruma sağlayan Nuptse Mont, Himalayan Parka ve Denali Mont gibi stilin temelini oluşturan ürünleri farklı bir boyuta taşıyor. Yeni ürün serisi, 1990'ların başında keşif sisteminin bir parçası olarak yaratılan bu ikonik parçaların orijinal tasarım amacını hatırlatarak, The North Face severleri bir zaman yolcuğuna çıkıyor. Teknik olarak en gelişmiş entegre giyim koleksiyonu, zorlu hava koşullarında Himalaya’dan Antarktika’ya uzanan bir keşif yolcuğuna eşlik etmek için tasarlandı.

 SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.