TİMUR EMEK'LE NY SOKAKLARI

Moda haftasının ardından, sokak stillerinden öne çıkan notlarımız var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mart 2015
TİMUR EMEK'LE NY SOKAKLARI
Sokaklar, modanın nabzının en hızlı attığı yerler. Özellikle de moda haftalarında... 2016 Sonbahar-kış koleksiyonlarının tanıtıldığı New York Moda Haftası''nın ardından, New York sokaklarına ait izlenimlerimizi paylaşmak istedik sizlerle!

- Sokak stillerini soğuk hava belirledi! Kimi moda severler, soğuk hava ‘yokmuş gibi' davranmayı seçip çorapları bile bir kenara bırakırken, üşümeye tahammülü olmayanlar ‘layering' den yararlandı.


Şurası bir gerçek ki, ‘layering' kış ortasında baharını yaşadı! Üst üste giyilen parçalar, geçtiğimiz yıllarda triko ağırlıklıyken bu sezon dudun tarzı ince montların üzerine giyilen ceketler, mantoların üzerine geçirilen renkli kürkler dikkat çekti.


- Renkler bol bol kullanıldı. Ayakkabıdan çantaya, kemerden mantolara kadar iddialı renkler moda dolu sokaklarda dikkat çeken unsurdu.


- Genelde moda haftalarının vazgeçilmezi olan ‘killer heels' yani ‘öldüren topuklular' bu kez geri planda kaldı. Soğuk ve işlevsellik bir araya gelince stilettolar çok da ön plana çıkamadı...


İşte moda haftası boyunca, New York Sokaklarını bizim için takip eden Timur Emek'in objektifine takılan isimler, son günden derlediğimiz galeride... Diğer galeriler içinse aşağıdaki linkleri tıklamanız yeterli!

BİRİNCİ GÜNİKİNCİ GÜN; ÜÇÜNCÜ GÜN; DÖRDÜNCÜ GÜN; BEŞİNCİ GÜN, ALTINCI GÜN

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.