SONBAHARIN 11 ELBİSE TRENDİ

Sınırları ortadan kaldıran büyüleyici elbise modelleri...

İlkbahar trendlerini doyasıya deneyememiş olabilirsiniz… Bu nedenle önümüzdeki sezonun trendlerini şekillendiren Sonbahar 2020 defilelerini daha da dikkatli bir şekilde deşifre ediyoruz. Sonbahar sezonu boyunca göreceğimiz elbise trendleri hem hayatımıza renk hem de hareket katıyor! Adeta geçtiğimiz ayların sadeliğine bir tepki olarak gelen yeni sezon elbise trendleri ‘statement,’ ‘wow’ etkisi ve çok daha fazlasını bir araya getiriyor.

Sadelikten uzaklaşan yeni sezon elbise modelleri, dereceler düşse de ihtişamını ve renklerini korumaya devam ediyor. Renkli deriler ile güncellenen askılı elbiseler veya yumuşak kaşmir upuzun bej elbiseler… Her durum ve etkinlik için bir tarz keşfetmeniz mümkün! Sade elbise silüetlerine yeni ve güncel yorumlar katan tasarımcılar neredeyse tüm ‘klasik’ elbise modellerini birer ‘statement’ faktörüne dönüştürüyor. Gömlek elbiselerdeki kabarık kollar, babydoll elbiselerin fırfırlı yaka güncellemesi veya küçük siyah elbiselerinde PVC etkisi… Bu sezonun trendleri klasik trendleri eksantrik formlara taşıyor! 

Tarz, cesur ve havalı Sonbahar 2020 elbise modellerini şimdiden gardırobunuza eklemek istiyorsanız fotogaleride sezonun 11 elbise trendini inceleyebilirsiniz…

Etİketler