SOPHIE TURNER HAMİLE!

Game of Thrones'un yıldızı Sophie Turner ilk bebeğine hamile olduğunu açıkladı.

US Weekly'nin haberine göre  Sophie Turner ve Joe Jonas çifti bu aralar ilk bebeklerinin heyecanını yaşıyor. Turner ve Jones henüz resmi bir açıklama yapmasa da haber birçok kaynaktan doğrulandı. Yakın çevreden bir kaynak ikilinin sessiz kaldığını, her şeyi gizli tuttuklarını fakat ailelerinin ve arkadaşlarının onlar için çok heyecanlı olduğunu söyledi. 

Başka bir kaynak ise Sophie Turner'ın değişen bedenine uyum sağlamak için kıyafetlerinde değişikliğe gittiğini söyledi. Sophie Turner kırmızı halıda en son Grammy Ödülleri'nde görülmüştü. 


Geçtiğimiz mayıs ayında Las Vegas'ta evlenen sürpriz bir düğünle evlenen Sophie Turner ve Joe Jones 2019'un en beklenmedik düğününe imza atmıştı. İkili, haziran ayında ise Fransa’da ikinci düğünlerinde aileleri ve arkadaşları önünde yeniden evlendi.  “Seninle evleniyorum, seni seviyorum ve Tanrıya bana seni verdiği için teşekkür ediyorum,” diyen Sophie, Joe Jonas ile beraber, “Sana söz veriyorum seni asla bırakmayacağım. Hayatımın sonuna kadar seni seveceğim ve güveneceğim.” sözlerini tekrarlayarak evlilik yeminlerini etmişti.

SOPHIE TURNER’IN LOUIS VUITTON İMZALI GÜMÜŞ GELİNLİĞİ

SOPHIE TURNER VE JOE JONAS'IN YENİ DÖVMELERİ

SOPHIE TURNER VE JOE JONAS’IN İKİNCİ DÜĞÜNÜ