Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

1 ocak, 2021

Evlilik, ortaklık ve ilişkilerde hareketli bir döneme geçiyorsunuz

Yeni yılın ilk ayında iletişimle yoğrulan bir gündem sizi beklerken zihinsel olarak çok meşgul olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle etkileşime, iletişime odaklanabilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca ikili ve bire bir ilişkiler sizi epeyce uğraştırabilir. İlişkilerde denge ve uyumu korumak adına epeyce mücadele verirken bir yandan da iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. 8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken eğitim adına ilerleme kaydedeceğiniz bir dönem başlıyor, bolca okuyabilir, bilgilenebilir, öğrenebilir ve bundan zevk duyabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişim hız kazanıyor. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir eğitim veya iletişim çevresini beraberinde getirebilir. 28 Ocak’taki dolunay kariyerinize, iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza dikkat çekebilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Özellikle aile içi iletişimde yanlış anlama veya anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


1 aralık, 2020

Ev ve aile yaşamınızda hareketlilik artıyor
Venüs’ün 15 Aralık’a kadar burcunuzda ilerlemesi sizi ilişkilerden ve aşktan yana oldukça destekliyor. Eşiniz ve sevgilinizin yanında yakın dost ve arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Yay burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür’ün ardından Venüs’ün de 15’inde bu alana ilerlemesiyle birlikte maddi konulara iyice odaklanabilir, sahip olduklarınızı, kaynak ve varlıklarınızı daha iyi değerlendirme imkanları bulabilirsiniz. Enerjinizin çoğunu artık sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklayabilirsiniz. 14 Aralık’ta gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir işe veya kazanç kapısına işaret edebilir ya da maddi konuları daha farklı ve yeni bir şekilde değerlendirme yönünde yeni yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Ancak esas büyük değişiklik ev ve aile konularıyla ilgili geliyor. 17 Aralık’ta Satürn’ün ve 20 Aralık’ta Jüpiter’in Kova’ya geçişiyle birlikte ev ve aile yaşamınızda büyük ve önemli gelişme ve değişimlerin içinde olabilirsiniz. Teknolojiyi evinize taşıyarak yeni iş ve uğraşlar geliştirebilirsiniz. Odağınızda ve merkezinizde eviniz olacak gibi görünüyor. Bollukların yanında bazı kısıtlama ve zorluklarla da karşılaşabilirsiniz. Koç burcuna ilerleyen Mars sağlığınıza özen göstermeniz konusunda dikkat çekici, zira gündelik yaşamınız oldukça enerji tüketici olabilir. Yılı ise Yengeç burcunda gerçekleşen bir dolunayla kapatırken bu dolunay uzaklara son bir bakış atmanızı sağlayabilir.


1 kasım, 2020

Kasım sizin ayınız

Güneş burcunuzda ilerlerken Kasım sizin ayınız. Kendinize odaklanabilir, görünümünüz, duruş ve yaklaşımlarınızla ilgili değerlendirmeler, değişiklikler yapabilirsiniz. 11 Kasım’da Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim de yaşamınızda daha fazla önem kazanıyor. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, sesinizi daha çok duyurabilir, iletişim gücünüzü kullanabilirsiniz. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulması gündelik yaşamınıza daha çok mücadele, hırs ve çaba getirebilir. Ancak bu dönemde sağlığınızı korumaya ve gereken tedbirleri almaya özen göstermeniz gerekiyor. 15 Kasım’da burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Venüs’ün 21 Kasım’da burcunuza ilerlemesiyle birlikte aşkta, ilişkilerde şanslı bir konuma ilerleyebilirsiniz. Yaşamınıza yeni aşk katabilirsiniz. 22 Kasım’dan itibaren maddi ve parasal konulara daha da fazla odaklanıyorsunuz. 30 Kasım’daki Ay tutulması ortak bir maddi girişime işaret edebilir, ortak yatırımlarınızla ilgili kararlarınızı gündeme getirebilir.


1 ekim, 2020

İletişime açık bir dönemden geçiyorsunuz

Ekim ayında burcunuzun gezgeni Mars retrosunu yani geri hareketini sürdürürken temkinli hareket etmenizde fayda var. Ancak öte yandan sizi destekleyen gelişmelere de hazır olmalısınız. Zira 3 Ekim’de burç değiştiren Venüs arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir döneme işaret ediyor. Bu destekle umutlarınızı da tazeleyebilirsiniz. Ay boyunca burcunuzdaki Merkür sizi iletişime de oldukça açık ve yatkın kılıyor. Konuşmaya, paylaşmaya, fikir ve düşüncelerinizi aktarmaya hazır bir tutum sergileyebilirsiniz. Kendinizi ifade edebilirsiniz. Ancak 14’ünde başlayan Merkür retrosunda yanlış anlama ve anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. 23 Ekim’de Güneş burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha fazla gösterme, özgüveninizi, cesaretinizi sergileme fırsatı ve zamanı başlıyor. 31 Ekim’deki dolunay ise dikkatinizi ilişkileriniz, birlikteliğiniz ve evliliğiniz üzerine çekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.