Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

1 ekim, 2020

İletişime açık bir dönemden geçiyorsunuz

Ekim ayında burcunuzun gezgeni Mars retrosunu yani geri hareketini sürdürürken temkinli hareket etmenizde fayda var. Ancak öte yandan sizi destekleyen gelişmelere de hazır olmalısınız. Zira 3 Ekim’de burç değiştiren Venüs arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir döneme işaret ediyor. Bu destekle umutlarınızı da tazeleyebilirsiniz. Ay boyunca burcunuzdaki Merkür sizi iletişime de oldukça açık ve yatkın kılıyor. Konuşmaya, paylaşmaya, fikir ve düşüncelerinizi aktarmaya hazır bir tutum sergileyebilirsiniz. Kendinizi ifade edebilirsiniz. Ancak 14’ünde başlayan Merkür retrosunda yanlış anlama ve anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. 23 Ekim’de Güneş burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha fazla gösterme, özgüveninizi, cesaretinizi sergileme fırsatı ve zamanı başlıyor. 31 Ekim’deki dolunay ise dikkatinizi ilişkileriniz, birlikteliğiniz ve evliliğiniz üzerine çekebilir.


1 eylül, 2020

Sosyal bir ay sizi bekliyor

Eylül ayı sosyal yaşamınızın canlanmasıyla dikkat çekiyor. Arkadaşlarınızla daha sık görüşebilir, fikir alışverişinde bulunabilir, ortak iş ve uğraşlara katılabilirsiniz. Yeni umutlar besleyeceğiniz, geleceğe yönelik bir vizyon oluşturacağınız, yenilikçi sıra dışı yönünüzü ortaya çıkaracağınız bir ay olabilir Eylül. 2 Eylül’deki dolunay bu zengin sosyal yaşamda size aşkı hatırlatabilir, sosyal ilişkileriniz sayesinde tanışabileceğiniz biri yaşamınıza girebilir. 6 Eylül’den itibaren Venüs kariyer alanınıza ilerliyor, üstlerinizden, otorite konumunda kişilerden destek görebilir, iş ve kariyer alanında şansı yakalayabilir ve onu kullanabilirsiniz. İkili ve bire bir görüşmeleri hızlandırabilirsiniz. 10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise adımları biraz daha temkinli atmanız fayda var. Bu dönemde enerjinizi saklı kullanmalısınız, zira gündelik yaşam koşulları, çalışma ortamınızın şartları biraz daha yorucu olabilir. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması iletişimin kapılarını size daha da açıyor. Yakın çevrenizden, komşu ve kardeş ilişkilerinizden destek görebilirsiniz. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesi iş yaşamını hızlandıracak gibi görünüyor. 17 Eylül’deki yeni ay ise yeni bir sosyal çevre ve yeni dostluklar getirebilir yaşamınıza. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere daha fazla odaklanabilirsiniz.


1 ağustos, 2020

Hedef ve görev odaklı olabilirsiniz

Burcunuzun yöneticisi olan Mars güçlü olduğu Koç’ta ilerlerken dışarıdan göstermediğiniz ama için için yanan bir güç ve enerjiye sahip olabilirsiniz. Hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza sizi adeta kilitleyen bir ay olabilir Ağustos ayı. Merkür ve Venüs’ün Güneş’in hemen yanına ilerlemesiyle birlikte kendinizi, sesinizi daha çok gösterip başarılarınızla pırıl pırıl parlayabilirsiniz. 3 Ağustos’taki dolunay iş ve görev odaklı gündeminizde size evle ve aileyle ilgili konuları hatırlatabilir. 7 Ağustos’ta burç değiştiren Venüs size çok iyi gelecek, zira burcunuzla uyumlanan Venüs size uzaklardan bir aşkı, sevinci getirebilir. 19 Ağustos’taki yeni ay iş yaşamınıza, kariyerinize yeni bir yöne verip yeni görev ve sorumlulukları beraberinde getirebilir. 20’sinde Merkür ve ardından Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte çok daha sosyal bir gündem içinde kendinizi bulabilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Arı gibi olabilirsiniz

Mars’ın burç değiştirmesiyle Temmuz ayı itibarıyla çok daha dinamik, enerjik ve aktif olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Gündelik yaşamınız ve çalışma şartlarınız bu süreçte adeta aktive oluyor, büyük bir enerjiyle işlerinize sarılabilirsiniz. 2 Temmuz’da Satürn’ün yeniden güçlü ve yönetici olduğu Oğlak burcuna geri dönmesi önemli astrolojik olaylardan biri olarak dikkat çekiyor. Adeta 21 Mart öncesi döneme bir dönüş yapıyoruz. Bu dönüşle birlikte düşünce yapılarınızı tekrardan sorgulayıp değerlendirmeniz gerekebilir. Eğitim, iletişim konularını elden geçirip değerlendirebilirsiniz. Kardeş veya komşu ilişkilerinizde daha önce mevcut pürüzler yeniden ortaya çıkabilir. Belki düzeltmeniz ve halletmeniz gereken bu alanda son birkaç şey olabilir. İşte 5 Temmuz’da meydana gelen Ay tutulması bu unutulup göz ardı edilen mühim konuları size hatırlatarak bazı değerlendirmelerde bulunmanızı sağlayabilir. Bazı önemli bilgilere hatta sırlara vakıf olabilir, kardeşinizin bilmediğiniz ya da daha önce görmediğiniz bir yüzüyle karşı karşıya gelebilirsiniz. 12 Temmuz’da Merkür retrosunun son bulmasıyla uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla iletişim kanallarınız açılabilir. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni bir yolculuk, seyahat, yurt dışına açılan yeni bir kapı olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise iş hayatınıza, kariyerinize, görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanacağız bir dönem sizi bekliyor olacak.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.