Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

1 ekim, 2021

Ruhsal hazırlık dönemi
Bu yılın dikkat çekici gezegeni olan burcunuzun da yöneticisi Mars ay boyunca zayıf kaldığı Terazi’de ilerlerken en dikkat çekici durumlar şüphesiz ilişkilerde yaşayabileceğiniz kayıp ve noksanlıklarla, dalgınlık, unutkanlık sonucu feda ettiğiniz ya da istemeden ödün verdiğiniz istek ve heveslerinizle ilgili olabilir. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay geride bıraktıklarınıza işaret etmekte ve bunlar da çoğunlukla ilişkiniz adına yaptığınız feragatlerle ilgili. Sabit burç olmanızın getirdiği bağımlılıklara tutunabilmeniz biraz daha zor görünmekte. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi konularda, iş ve para konularında şansınız yükseliyor. Bu bir aylık dönemde iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle aile ve ev yaşamınızdaki konular biraz daha rayına oturabilir ve daha yapıcı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay gündelik yaşamınızdaki, rutinlerinizdeki, çalışma hayatınızdaki olaylarla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından da burcunuzun yöneticisi Mars burcunuzda olacak. Kendinizi daha fazla gösterip daha çok konuşulacağınız bir dönem başlıyor.


1 eylül, 2021

Sosyal bir ay
Sosyal yaşamın renkleneceği bir ay sizi beklerken yeni bir vizyon ve yeni umutlarla enerjinizi yükseltebilirsiniz Eylül ayında. 7 Eylül’deki yeni ayla kendinizi yepyeni bir sosyal çevrede bulabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs burcunuza ilerliyor ve size yaşamınızın hemen her alanında şans getirmeye başlıyor. Özellikle aşktan ve ilişkiden yana bu bir aylık şanslı durumu değerlendirmeli, ilişki ve ortaklıklarda avantajlı konumunuzu göz ardı etmemelisiniz. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu dönemde gizli aşklara, platonik durumlara ve özellikle ilişkiler konusunda arkanızda dönen durumlara dikkat etmeli ve kendinizi korumaya bakmalısınız. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay aşkta farkındalığınızı yükselten bir alarm ve uyandırma zili olabilir. 22’sinden itibaren kendinizi yeni girişimlere hazırlık döneminde bulabilirsiniz, artık biraz daha geride durup olup biteni izleme ve bir ay sonra yapacaklarınızı planlama zamanı başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda ilişkilerde iletişim konusuna çok daha özen göstermeniz gerekebilir.


1 ağustos, 2021

Sosyal gruplar içinde aktif olabilirsiniz
Ev ve aileyle ilgili konuların baskı ve ağırlığı yeniden hissetmeye başlarken istek ve hevesleriniz yakıcı bir ateş gibi hedefleriniz doğrultusunda yakanızı bırakmayabilir Ağustos boyunca. 22 Ağustos’ta Kova burcunda ikinci kez gerçekleşen dolunay geçmişte bıraktığınız bir konuyu yeniden gündeme getirebilir, tıpkı bir dejavü gibi. 16’sında burç değiştiren Venüs ise gizli aşklara, platonik sevgilere vurgu yapmaya başlıyor. Ayın 23’ünde Güneş’in burç değiştirmesiyle kendinizi sosyal konuların, grupların içinde daha fazla bulabilirsiniz. Çalışkan, üretken yanınızı grup çalışmaları, aktiviteleri içinde daha fazla gösterme şansı yakalayabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Dış dünyaya odaklanabilirsiniz
Hızlı bir giriş yaptığımız temmuz ayında Yengeç burcunda ilerleyen Güneş özellikle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda, seyahatler açısından oldukça destekleyici olabilir. Siz de dış dünyaya iyice odaklanabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla yakın çevrenizdeki önemli dönüşümlere ve bunun getirdiği problemlere rağmen dışarıya ve uzaklara adım atabilirsiniz, bir girişimde bulunabilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken özellikle üstlerinizle ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. İlişkilerde kavga ve tartışmalar da dışarıdan görünür hale gelebilir, buna da dikkat etmelisiniz. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor, aşk sosyal çevrenizden gelebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve kariyere, hedef ve planlarınıza daha da odaklı olabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay tam bunun öncesinde ailenizle ilgili halletmeniz gereken bir konuyu size hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle aileyle ilgili konular bir süreliğine daha gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle sosyal çevrenizden bir miktar uzaklaşabilir, işlerinize odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.