Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

3 ocak, 2022

Düşüncelerin ağırlığı ortaya çıkabilir
Burcunuzun yöneticisi olan Mars bu dönemde sizi maddi konulara, iş ve para konularına odaklı kılabilir ve sahip olduklarınızı, varlıklarınızı ve gelirlerinizi daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. Oğlak burcundaki yeni ay yakın çevrenizdeki ilişkilerde yeni başlangıçlara işaret edebilir, komşu ve kardeşlerinizin hayatlarındaki değişimleri göz önünüze getirebilir.  Venüs retrosu geçmiş odaklı ilişkilere sizi çok fazla odaklayabilir ve bunlardan kurtulmak da kolay olmayabilir. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla ev ve aile ilişkilerinde iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay sizi uzaklarla ilgili konulara odaklarken önemli kararları da beraberinde getirebilir.


1 aralık, 2021

Yeni işler
Özellikle maddi konularda gelişmelerin gündeminizi belirleyeceği bir ay sizi bekliyor. 4 Aralık’taki Güneş tutulması işle, gelir ve kaynaklarınızla ilgili yeni gelişmeleri, yeni bir işi, bir kazanç kapısını, bolca iş görüşmesini beraberinde getirebilir. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesiyle harcamalarınıza ve bütçenize daha çok dikkat etmelisiniz. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs sizi kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilişkilerden yana şanslı kılıyor, kardeş ve komşularınızdan iyilikler görebilir, eğitim konularında güzel ilerlemeler sağlayabilirsiniz. 20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlaması eski ilişkilerin getirdiği mevzularla zihninizi epeyce meşgul edebilir. Yakın çevredeki bir aşk geri dönebilir ancak dikkatli olmalısınız zira retronun son bulmasıyla bu aşk geri geldiği gibi dönebilir. 19 Aralık’taki dolunay ortak iş fırsatlarına dikkatinizi çekebilir. 22 Aralık’tan sonra yakın çevrenize, komşularınıza, kardeşlerinize daha da odaklanabilirsiniz.


1 kasım, 2021

Sizi güçlendiren bir ay
Güneş ve Mars yan yana burcunuzda ilerlerken bu Kasım hiçbir yılda olmadığı kadar sizin yanınızda. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme gücü sizinle birlikte olacak gibi görünüyor. Mars ateşiyle size aradığınız itici güç ve enerjiyi verirken Güneş de isteklerinizi körüklüyor. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay yaşamınızda aradığınız, istediğiniz, beklediğiniz adımları atmanızı sağlayabilir.  5 Kasım’dan itibaren yakın çevrenizde ilişkilerden yana daha fazla destek görebilir, aşkı çok yakınınızda bulabilirsiniz, bu kişi bir komşunuz olabilir. 6 Kasım sonrasında iletişim hızlanıyor, sizi tanımak isteyen pek çok kişi yanınıza gelebilir. 19 Kasım’daki Ay tutulması karşınızdaki kişiyi, sevgilinizi, eşinizi daha net ve açık bir şekilde görmenizi ve anlamanızı sağlayabilir.


1 ekim, 2021

Ruhsal hazırlık dönemi
Bu yılın dikkat çekici gezegeni olan burcunuzun da yöneticisi Mars ay boyunca zayıf kaldığı Terazi’de ilerlerken en dikkat çekici durumlar şüphesiz ilişkilerde yaşayabileceğiniz kayıp ve noksanlıklarla, dalgınlık, unutkanlık sonucu feda ettiğiniz ya da istemeden ödün verdiğiniz istek ve heveslerinizle ilgili olabilir. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay geride bıraktıklarınıza işaret etmekte ve bunlar da çoğunlukla ilişkiniz adına yaptığınız feragatlerle ilgili. Sabit burç olmanızın getirdiği bağımlılıklara tutunabilmeniz biraz daha zor görünmekte. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi konularda, iş ve para konularında şansınız yükseliyor. Bu bir aylık dönemde iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle aile ve ev yaşamınızdaki konular biraz daha rayına oturabilir ve daha yapıcı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay gündelik yaşamınızdaki, rutinlerinizdeki, çalışma hayatınızdaki olaylarla ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından da burcunuzun yöneticisi Mars burcunuzda olacak. Kendinizi daha fazla gösterip daha çok konuşulacağınız bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.