Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

İletişim trafiği artıyor
Merkür’ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenizle, komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. İletişim trafiğiniz hızlanabilir. Merkür retrosunun başlaması bu trafiğe engel getirebilir, aksaklıklara yol açabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi maddi konularda daha fazla özen getirebilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle aşkta ve ilişkilerde şansınızı yükseltiyor. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir iş getirebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizle iletişime daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı uzaklarla ilgili kararları beraberinde getirebilir. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs iş ve para konularında kısmetinizi ve şansınızı artırabilir.


1 kasım, 2023

Şimdi Akrep zamanı
Güneş ve Mars ayın çoğunluğunda burcunuzda ilerlerken kendi gündeminize, konularınıza, sorunlarınıza odaklısınız. Bireysel beklentileriniz, ihtiyaçlarınız artabilir. Satürn’ün düze dönmesiyle sevdikleriniz konusunda daha yapıcı adımlar atabilirsiniz. Aşkta kontrol dışı durumları biraz daha iyi yönetebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi platonik aşklara davet çıkarabilir, gizli sevdalar da söz konusu olabilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle zihninizi parasal ve maddi konulara odaklıyorsunuz. 13 Kasım’da burcunuzdaki yeni ay hayatınızda yepyeni bir başlangıca işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek adına adımlar atabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle özellikle harcamalar ve bütçeniz konusunda dikkatli olmalısınız. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay ortak maddi konularla ilgili bir farkındalığa dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Ruhsal bir hazırlık dönemi
Bu dönemde ilişkiler ve aşk başta olmak üzere kontrolünüz dışında gelişen pek çok durumun mağduru olsanız da 12 Ekim’de burcunuza ilerleyen yönetici gezegeniniz Mars sayesinde giderek güçleniyor ve adeta beni öldürmeyen şey güçlendirir diyorsunuz. Kumandayı da komutayı da bir kez daha yeniden elinize alıyorsunuz. Üstelik Venüs sayesinde arkadaşlıklar ve dostluklardan yana da şanslısınız ve onlardan bolca destek de görebilirsiniz. Terazi burcuna ilerleyen Merkür sizi manevi konulara ilgili ve meraklı kılabilir, ruh eşinizi bulmaya kafa yorabilirsiniz. Ancak bu dönemde unutkanlığa, dalgınlığa, sakarlığa dikkat etmelisiniz. 14 Ekim’de gerçekleşen Güneş tutulması sizi iki uçtan birine itebilir ya çok kalabalıkların içine çekilebilir ya tam yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Seçimi yapmak size düşerken sezgilerinizi konuşturabilirsiniz. Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle seçimlerinizin karşılığını güzel bir şekilde görebilirsiniz.


1 eylül, 2023

Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz
Eylül ayı sosyal çevrenize ve arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinize odaklanacağınız, sosyal çevrenizi güçlendireceğiniz bir ay olabilir. Gelecek üzerine planlar yapabilir, vizyonunuzu şekillendirebilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Mars Terazi burcundayken ilişkiler açısından zorlayıcı bir gündeminiz olabilir ve yakın ilişkilerinizi kontrol edip yönetmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum evliliğinize ve birlikteliğinize negatif yansırken sezgileriniz size yol gösterebilir her zamanki gibi. 15 Eylül’deki yeni ay yeni arkadaşlıklar ve dostluklar getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise gündelik yaşamınız ve rutinlerinizle ilgili farkındalık ve yeni kararları beraberinde getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.