Akrep Aylık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

PINAR ATMACA

1 mayıs, 2024

Karşı tarafın beklentileri
Gelişmeler elinizi kolunuzu bağlayıcı nitelikte olsa da Mars’ın güçlü konumu sizi bir şekilde destekliyor. Karşı tarafın isteklerini, beklentilerini göz önüne alarak ilerlemek durumunda olabilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken ortaklıklar ve ortak iş girişimleri önem kazanıyor. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni bir ilişki veya birliktelik getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise size maddi durumunuzu hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Yeni bir düzen
Merkür retrosunun başlamasıyla gündelik yaşam akışınızı daha fazla sorgulayabilirsiniz. Rahatsızlık veya hastalıkların sizde bıraktığı izleri şifalandırmayı düşünebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs tutkulu bir aşkı işaret edebilir. Güneş tutulması yeni bir yaşam düzenine işaret edebilir.


1 mart, 2024

Sosyal zamanlar
Duygusal çalkantılarınızın yüksek olabileceği bir dönemdesiniz. Sakin kalmaya daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Sosyalleşerek duygusal paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. 10 Marttan itibaren çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. 12 Marttan itibaren aşktan ve sevdiklerinizden yana şanslı olabilirsiniz. 20 Marttan itibaren ise sağlığınıza ve gündelik rutinlerinize odaklanabilirsiniz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle aşk daha fazla emek ve gayret gerektirebilir. 25 Mart’taki ay tutulması sezgilerinizi ve farkındalığınızı yükseltebilir.


1 şubat, 2024

Aile konuları
Şubat ayının ilk yarısında iletişim, haberleşme ve yakın çevrenizdeki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Ayın 13 ve 14’ünde eviniz veya ailenizle ilgili patlak veren durumlar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Bu süreçte baskıcı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmanız gerekebilir. Yeni ve güçlü aile kalıpları gelişirken eskilere veda edebilirsiniz. 14 Şubat’ta karşınızdaki kişiye ve birlikteliğinize odaklı olabilirsiniz. Ayın 20’sinden itibaren ev ve aileyle ilgili konular daha fazla zamanınızı alabilir. 24 Şubat’taki dolunay aşka ve tutkularınıza dikkatinizi çekebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.