Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

20 temmuz, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak bunu yaparken enerjinizi tüketmekten kaçınmalı, sağlığınızı da gözetmelisiniz.19 temmuz, 2018

Olayları akışına bırakabileceğiniz bir gündesiniz. Sessiz ve kendi halinizde olmak isteyebilir, duygularınızı paylaşmaktan kaçınabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz olayların ve kişilerin etkisini hissedebileceğiniz bir gün.


18 temmuz, 2018

Olaylar ve özellikle de ilişkiler biraz daha kontrolünüz dışında yürürken siz de bile isteye her şeyi akışına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal ve dalgınlıklara, unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.


17 temmuz, 2018

Teknolojik cihazlar, bilgisayarlar, yenilikçi konular bugün gündeminizde daha çok yer ediyor. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşıp yayarken elinizdeki tüm imkanlardan yararlanmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınızı tazelemek istediğiniz bir gün olabilir.


16 temmuz, 2018

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal amaçlar için çalışabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi yazarak ifade etmek ve paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekeceksiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.