Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

20 şubat, 2019

Arkadaşlıklarınızın ve sosyal ilişkilerinizin öne çıkacağı bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, görüşlerinizi dile getirebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak amaçlar için çalışabilir, geleceğe umutla bakabilirsiniz.


19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay, sosyal yaşantınızı aydınlatan bir dolunay ve arkadaşlık ilişkileriniz konusunda uyarıcı ve uyandırıcı olabilir. Kati, kesin düşüncelerinizde biraz daha yumuşayabilirsiniz, zira sevgi ve fedakârlık öne geçiyor.


18 şubat, 2019

Organizasyon, düzen gerektiren işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Duygularınızı açıkça ortaya koymaktan da geri durmayabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde daha hassas davranmalısınız.


17 şubat, 2019

Keşif ve macera duygunuz yüksek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Yabancılar ve uluslararası konular gündeminize gelebilir. Akşam saatlerinde hedef ve planlar, görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.       


16 şubat, 2019

Yurt dışından, yabancılardan ve uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, vizyonunuzu ve ufkunuzu geliştirebilecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz.


15 şubat, 2019

Gün içinde iş ve ortak maddi konular daha fazla güç ve mücadele gerektirse de akşam saatlerinde bulunduğunuz ortamın dışına çıkabilir, gittiğiniz yerlerde karşılaştığınız olgun ve deneyimli kişilerden edindiğiniz bilgiler kişisel gelişim adına kendinize çok şey katabilirsiniz.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında daha hareketli bir dönem başlıyor. Görüşmeler, diyaloglar sizi epeyce meşgul edip uğraştırabilir, uyum ve denge yakalamak daha fazla çaba ve gayret gerektirebilir.


13 şubat, 2019

Ortak iş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


12 şubat, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Danışmanlık almak, fikir ve görüş almak için uygun bir gün. Mevcut ilişkilerinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızla ilgili gelişmeler zihninizi çok daha fazla meşgul edebilir. Buna ek olarak, aşkınızla sevgilinizle daha fazla görüşebilir, konuşabilir, birbirinizi daha iyi anlamaya çalışabilirsiniz. Birlikte ilgi ve merak duyduğunuz konulara yönelebilirsiniz.


10 şubat, 2019

İşinizin başınızdan aşkın olabileceği bir gün sizi bekliyor. Yoğunluğunuz ve günlük iş ritminiz karşısında sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Zira bu tempo karşısında kendinizi aşırı tüketebilir, yıpratabilirsiniz, sağlığınıza özen göstermelisiniz.


9 şubat, 2019

Detaylar, hesap işleri konusunda biraz daha dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Gündelik yaşamınızla ilgili pek çok uğraş gündeme gelebilir. Yoğun bir gün geçirebilirsiniz, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


8 şubat, 2019

Gün içinde sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırmayı sürdürüyorsunuz. Akşam saatlerine enerji toplamalısınız. Zira bu akşamdan itibaren hafta sonu oldukça hareketli geçebilir.


7 şubat, 2019

Aşktan yana oldukça şanslı bir gündesiniz. Duygularınızı, heyecanınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Zevk aldığınız kişisel uğraş ve hobilerinizle bugün çok daha yaratıcı, etkileyici olabilirsiniz.


6 şubat, 2019

Sevdiğiniz konulara odaklanmak moralinizi yükseltirken kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Sanatsal, estetik yaklaşımlarınız güzel sonuçlar verirken yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.


5 şubat, 2019

Bugün Kova burcunda meydana gelen yeni ayla birlikte yeni bir ortama, yere, eve, şehre taşınma ve aile ve ev hayatınızda yeni bir başlangıç yapma durumu söz konusu olabilir.


4 şubat, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaratıcılığınızı sözlerinize, ifadelerinize ve iletişiminize aktarabilirsiniz. Güzel konuşmalarınızla başkalarını ikna etmekte hiç zorlanmayabilirsiniz. Yakın çevrenizle kurduğunuz olumlu ilişkilerden keyif alabilirsiniz.


3 şubat, 2019

Öğle sonrasında daha rahat akacak bir gün. Ailenizle ilgilenebilir, evinizle ilgili işlerle meşgul olabilirsiniz. Mutfakta daha çok zaman geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınız için güzel ve özenli sofralar kurabilirsiniz.


2 şubat, 2019

İletişim açısından hareketli, çalkantılı gündem bugün de devam ediyor. Çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda normalde size destek ve yardımcı olan kişiler bugün biraz daha zorlayıcı davranabilirler, ikna becerilerinizi kullanmanız gerekebilir.


1 şubat, 2019

Ayın bu ilk gününde Ay iş burcu Oğlak'ta. Yakın çevrenizle sağlam ve kalıcı ilişkiler ya da bağlantılar kurmak için uygun bir gün olabilir. Ciddi yönlerinizi söz ve konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz.


31 ocak, 2019

Maddi konular, para ve iş konuları haftanın bu ilk gününde sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Alışveriş ve harcama konusunda aşırı duygusal davranmamayı ve bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin.


30 ocak, 2019

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişi abartabileceğiniz bir gün olabilir. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira yüreğinizin sesine gitmeye meyillisiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kişisel konular, bireysellik ön planda olabilir. Akşam saatlerinden itibaren ise alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Bu konuda rahat davranırken bütçenizi kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz. 


28 ocak, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesaretinizi de topluyorsunuz. İkili ilişkilerde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz. Aileniz ve geçmişinizle ilgili konularda da daha ciddi, gerçekçi bir duruş sergileyebilirsiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın son gününde Ay burcunuza ilerliyor. Kendinizi göstermenin ve ortaya koymanın tam sırası olabilir. Cesaretiniz, girişimci ve lider yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Işığınızla parlayacağınız bir gün.

26 ocak, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. İlişkilerde kapalı kalan durumlara dikkat etmelisiniz.


25 ocak, 2019

Bugün yalnız kalmak, dinlenmek isteyebilirsiniz, spiritüel ve mistik konular ilginizi çekebilir. Dalgınlık, ihmal veya unutkanlık sonucu kazalara dikkat etmeli, aceleci davranmamalısınız.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişimi artırıyorsunuz. Anne, babanız ya da diğer aile bireylerinizle daha sık görüşebilir, sorunlara çözüm getiren anlaşmalar, uzlaşmalar içinde olabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Bugün oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor. Arkadaş gruplarınızda ve sosyal çevrenizde aktif olabilir, takım çalışmalarında üretken yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. İletişim açısından biraz daha özenli davranmanız gerekebilir.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken maddi ve parasal konularda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızın değerini görüp anlayacağınız bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.