Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

23 nisan, 2019

Gündeminizde parasal ve maddi konular olabilir. Harcamalar yapabilirsiniz. Epeydir düşündüğünüz bir eşyayı, giysiyi, aksesuarı satın almak için harekete geçebilirsiniz. Ancak ani ve tepkisel kararlardan kaçınmalı, hesabınızı doğru yapmaya çalışmalısınız.


22 nisan, 2019

Haftanın ilk günü ilişkiler açısından oldukça farklı ve sıra dışı durumlara işaret edebilir. Sözgelimi, eşiniz, sevgiliniz veya ortağınızın beklemediğiniz bir tepki ve tutumu sizi şaşkına çevirebilir, özellikle de burcunuzun ilk günlerinde doğduysanız.


21 nisan, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle sağlığınız açısından kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor, günlük işlerinizde alacağınız yardım sizi mutlu edecek. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ilişkilerden yana şanslı durumunuz sizi mutlu edebilir.


20 nisan, 2019

Evlilik, ortaklık ve birlikteliğinizle ilgili konuların ön plana geçeceği Güneş’in Boğa burcunda ilerlediği önümüzdeki bir aylık dönemde temel motivasyonunuz en doğru, dengeli, uyumlu ilişkiyi yakalamak olabilir. Hayatınızı ilişkilerin belirlediği bir dönem.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen dolunayda içinizde biriktirdiğiniz, bilinçaltınıza süpürdüğünüz duygular kendini gösterebilir. Aşkın galip gelmesi adına her şeyi göz ardı ediyor olabilirsiniz. Özveri ve iyiliğiniz karşılıksız kalmayabilir, eşiniz veya sevgilinizden gelecek sürprizlere hazır olabilirsiniz.


18 nisan, 2019

Yalnızlığa, kendinizle baş başa kalmaya, sessizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinize ait bu zamanı kendinizi geliştirmek, bilgi ve vizyonunuzu zenginleştirmek için kullanmayı tercih edebilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi ise gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızda iletişimi hızlandırıyor.


17 nisan, 2019

Sabah saatleri sosyal yönden hareketli geçebilir. Öğle sonrasında ise özellikle ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir, dalgınlık ve ihmaller gündeme gelebilir. Olayları akışa bırakmak isteyeceksiniz. Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz.


16 nisan, 2019

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve onlarla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Ortak umutlarınızı, vizyonlarınızı paylaşabilir, sıra dışı ve yenilikçi düşünceler üretebilirsiniz. Ancak bunları ifade ederken ortaya çıkabilecek yanlış anlamaları göz ardı etmemelisiniz.


15 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde maddi konularda, alışveriş ve harcamalarda keyfi tutumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sosyal bir gündem sizi bekliyor.


14 nisan, 2019

Sahip olduklarınız, kaynaklarınız ve yeteneklerinizin size getirmiş olduklarınızdan mutluluk duyacağınız ve kendinizi konfor alanınızda ve güvende hissedeceğiniz bir gün olabilir. Maddi ve parasal konularda şanslısınız.


13 nisan, 2019

Ay bugün Güneş’in burcu Aslan’a ilerliyor ve Güneş güçlü Plüton ile bir kare açı yapıyor. Güneş’in ışıklarını, Plüton’un dönüşüm gücünü biraz da zorlayıcı olaylar üzerinden hissedeceğiniz bir gün olabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


12 nisan, 2019

Uzak yol ve yolculuklar, yurt dışı ve uluslararası bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Yabancılarla temas halinde olabilirsiniz. Seyahatler gündeme gelirken ufkunuzu açan keşif ve maceralara açık olabilirsiniz. Ancak sevdiklerinizle iletişim biraz daha özen istiyor.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu maddi konularda ve özellikle harcamalarda daha dikkatli ve temkinli davranmanız gereken bir döneme işaret ediyor. Öte yandan sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin de yollarını keşfedebilirsiniz.


10 nisan, 2019

Aşktan, sevgiden yana oldukça şanslı olabilirsiniz, büyüleyici, masalsı ortamlarda bulunabilirsiniz. Öte yandan iletişim ve haberleşmeyi yönetmek için organizasyon becerilerinizi konuşturmanız gerekebilir.


9 nisan, 2019

Mücadele gücünüzü ve hırslarınızı özellikle iş, para ve ortak maddi konularda güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Zihinsel olarak yorucu bir gün olabilir, dinlenmeye zaman ayırmalısınız.


8 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde ikili ilişkiler ön plana çıkıyor, görüşmeler yapabilirsiniz, yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün. Hayatın tadını sevdiğinizle birlikte çıkarmak isteyebilirsiniz.


7 nisan, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evliliğiniz veya beraberliğiniz mercek altında olabilir. Eşinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceksiniz ancak karşınızdaki kişiye bağımlı kalmak durumunda olabilirsiniz.


6 nisan, 2019

Gün içinde Ay son derecelerinde ilerlerken biraz daha sabırlı olmaya ve kaygı ve kuruntulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ardından Ay’ın karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ilişkiler açısından hareketli bir gündem başlıyor.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ayla birlikte sağlığınızla, çevrenizin genel düzeni, hijyeni ve sağlığıyla ilgili yeni adımlar atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir diyet, beslenme, şifalanma, arınma programına girebilirsiniz.


4 nisan, 2019

Gündelik yaşamınız ve çalışma hayatınızda hareketli, çalkantılı bir gün olabilir. Yeni ay öncesinde bazı belirsiz ve karmaşık durumlar hakimken detayları gözden kaçırmamaya çalışın.


3 nisan, 2019

Aşk ve sevdikleriniz söz konusu olduğunda mantıklı, akılcı düşünemediğiniz bir günde hayallerinizin peşinden adeta koşmak isteyebilirsiniz. Bir hayal ve rüyalar aleminde düşlerken kendinizi özellikle sanatsal ve estetik konularda son derece yaratıcı olabilirsiniz.


2 nisan, 2019

Sevdiğiniz işlerle ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz bugün. Aşkta ise özgür yaklaşımlarınızda ısrarcı ve iddialı olabilirsiniz. Sıra dışı sevginin ve aşkın insanısınız ve bunu gerek duruşunuzla gerek davranışlarınızla göstermek isteyebilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde evinizde ve ailenizle birlikte yapmanız gerek iş ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif aldığınız, ilgi duyduğunuz alanlara ağırlık verebilir, çok daha rahat ve özgüvenli hareket edebilirsiniz.


31 mart, 2019

Mars bugün burç değiştirirken özellikle iş, yatırım, ortak harcama ve maddi konularda daha da hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizin, ortağınızın işleri de yoğunlaşabilir ve bu durum size ayrı yükler getirebilir. Psikolojik anlamda kendinizi koruduğunuza emin olun.


30 mart, 2019

Ay bugün Kova burcunda ilerlerken eviniz ve ailenizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızı evde ağırlayabilir, sofralar kurup, yemekler hazırlayabilir, mutfakta daha çok zaman geçirebilirsiniz.


29 mart, 2019

İletişim açısından hareketli, çalkantılı bir gün, disiplini elden bırakmamak zorundasınız. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla görüşme, haberleşme içinde olabilirsiniz. Ziyaretler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. 


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken ilgi duyduğunuz alanlarla, hobilerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kendinizi çok daha yaratıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Aşk hayatınızda iletişim önem kazanıyor. Çocuklarınız varsa onlarla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızda bolca aşk ve keyif aldığınız konuların yer alacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Sevdiklerinizle bir araya gelebilir, aşk, heyecan ve tutkuların tadını çıkarabilirsiniz.


26 mart, 2019

Gündeminizde bazı harcama ve alışverişler olabilir. Uzun süredir düşündüğünüz bir eşyayı, giysiyi, aksesuarı satın almak için harekete geçebilirsiniz. Ancak ani ve tepkisel kararlardan kaçınmalı, hesabınızı doğru yapmaya çalışmalısınız.


25 mart, 2019

Ay bugün Yay burcunda ilerlerken maddi ve parasal konularda yoğun ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Kazançlarınızı değerlendirme, sahip olduklarınızı daha iyi kullanma fırsatlarınız olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.