Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

5 aralık, 2020

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


4 aralık, 2020

Gün içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.


3 aralık, 2020

Medyatik, akademik konular ve seyahatler gündeminizde olabilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni fikir ve görüşler edinebilirsiniz.


2 aralık, 2020

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına, hesap kitap işlerine daha çok ilgi duyup zaman ayırabileceğiniz bir dönem başlıyor. Hesap hatalarına dikkat etmelisiniz.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ortak maddi konulara dikkatinizi çekebilir. Bazı iş ve yatırım kararlarını gündeme getirebilir. Paylaşımların maddi boyutu noktasında daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz.

29 kasım, 2020

Arkadaşlarınızın da yardımıyla kendinize olan güveninizin yükseldiği bir gün sizi bekliyor. İkili ilişkiler açısından hareketli gündeminiz devam ederken, ortak çalışmalara, düşünce ve fikir paylaşımına açık bir gün.


28 kasım, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


27 kasım, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evlilik, ortaklık konularına odaklandığınız bir günde olabilirsiniz. Ancak Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken bugün ilişkiler açısından bir miktar gergin bir gün olabileceğini unutmayın.


26 kasım, 2020

Sağlık ve şifayla ilgili konularla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle görüşebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik anlayışınız öne çıkabilir. Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


25 kasım, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken Mars enerjisini güçlü bir şekilde hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu enerjiyi çalışma ve gündelik yaşamınızda sınırsızca kullanma eğilimde olurken sağlığınızı ihmal etmeyin.


24 kasım, 2020

Burcunuzdaki Merkür, Neptün ile olumlu bir açı kurarken sınırsız iletişim becerilerine sahip olabilirsiniz. Gerek sözlü gerek yazılı iletişimde zaten çok güçlü olan sezgilerinizi bugün çok daha özgün ve yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.


23 kasım, 2020

İlham perisi bugün sizin yanınızda olabilir, sanatsal yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kalbinizin sesiyle hareket edebilir, heyecan ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz.


22 kasım, 2020

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebileceğiniz bir aylık dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi kullanmak yönünde adımlar atabilirsiniz.


21 kasım, 2020

Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlerken cazibenizi de yükseltiyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yanında ilişkiler yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yere sahip olabilir.


20 kasım, 2020

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


19 kasım, 2020

Güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi ikna edici şekilde ifade edebilir, sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.


18 kasım, 2020

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla görüşebilir, ziyaret, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Ciddi tonda konuşmalarla ikna edici olabilirsiniz.


17 kasım, 2020

Duygusal alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Konsantrasyon güçlüğü yaşayabilirsiniz. Ani, telaşlı, hızlı hesaplar yapmamaya çalışın.  


16 kasım, 2020

Haftaya başlarken iş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Bütçenize ve harcamalarınıza özen göstermeyi unutmayın.


15 kasım, 2020

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni açılımlar ve yaklaşımlar geliştirmenizi sağlarken, iş ve özel yaşamınızda, kişisel duruş ve görünümünüzde farklılıklar sergileyebilirsiniz.


14 kasım, 2020

Burcunuzun yöneticisi Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte gündelik iş ve uğraşlar, rutin konular yorucu olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin.


13 kasım, 2020

Ruhsal, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


12 kasım, 2020

Etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


11 kasım, 2020

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara çok daha açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlilik ve esneklik katabilirsiniz. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz.


10 kasım, 2020

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, ancak Merkür bugün son derecelerindeyken karşılıklı iletişim daha fazla özen gerektirebilir.


9 kasım, 2020

Bugün sabah saatleri öğleden sonrakinden farklı gelişebilir. Sabah iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündemdeyken gözden kaçabilecek durumlara ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise kişisel gelişim konularına odaklanabilirsiniz.


8 kasım, 2020

Haftanın son gününde görev ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda organize davranmanız, saatlere dikkat etmeniz gerekebilir. Üstleriniz veya otorite konumunda kişilerle fazla inatlaşmamaya dikkat etmelisiniz.


6 kasım, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak iyi gelebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.