Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

25 ocak, 2020

Kova burcunda meydana gelen yeni ay ev ve ailenizle ilgili yeni gelişmelere işaret edebilir. Yeni bir ev ya da taşınma söz konusu olabilir. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Aile ilişkilerinizde yeni bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

24 ocak, 2020

İletişimle ilgili konularda dikkatli ve temkinli hareket etmeyi ihmal etmemelisiniz. Konuşmalarınız siz farkında olmasanız da farklı yöne çekilebilir veya gidebilir. Sözleriniz beklemediğiniz etkiler yaratabilir. Akşam saatlerinde ev ve aile konuları önem kazanıyor.


23 ocak, 2020

Bilgiye, öğrenmeye açık, merak duygunuzun yüksek olduğu ve bundan da keyif aldığınız hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, pek çok fikri ve düşünceyi paylaşabilirsiniz.


22 ocak, 2020

Kendinizi ifade ederken sesinizin başkaları tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz. İş görüşmeleri, toplantılar, ziyaretler açısından aktif bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizde olup bitenlerle meşgul olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.


21 ocak, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek durumunda olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularıyla yoğrulacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde en büyük dayanağınız aileniz ve yuvanız olabilir. Aile bireylerinizle keyifli vakit geçirebilir ve onlara daha çok zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. 


18 ocak, 2020

Ay bugün boyunca burcunuzda ilerlerken hareketli bir gün sizi bekliyor. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.17 ocak, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artabilir, ailenizi daha sık ziyaret edebilir, onlarla daha çok görüşebilirsiniz. Geçmiş, tarihle ilgili konularda merakınız artabilir, tarih kitapları okuyabilirsiniz.


16 ocak, 2020

Kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Fedakar, merhametli, anlayışlı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hayır ve bağış işleriyle ilgilenebilir, başkalarına yardımcı olabilirsiniz.


15 ocak, 2020

Arkadaşlarınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi akışa, gidişata bırakmakta zorlanmayabilir, hatta bundan çok da keyif alabilirsiniz.


14 ocak, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmelere hazır olmalısınız. Önümüzdeki bir ayda, kendinizi ve hayatınızı renklendirecek, canlandıracak yepyeni bir aşkı bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz uğraş ve aktiviteler bu dönemde keyfinize keyif katarken eğlenmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.


13 ocak, 2020

Hedefleriniz, görev ve sorumluluklarınız konusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Organizasyon, düzen, plan ve program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak kontrolünüz dışında yaşanabilecek gelişmeleri dikkate almayı unutmayın.


12 ocak, 2020

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle bir araya gelebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişmeleri beraberinde getirebilir, düşünce kalıplarınızı değiştirmenize yol açabilir, sizi çok daha gerçekçi kılabilir.


11 ocak, 2020

Tutulmanın ardından bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması ise uzak yol ve seyahatlerin kapısını aralayabilir. Keşif ve macera duygularınızı uyandırabilir.


9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde ortak maddi konular, iş ve para konularında hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise bulunduğunuz ortamın dışına çıkıp uzaklaşmak, rahat nefes almak isteyebilirsiniz. Ay tutulmasının duygusal etkilerini hissedebilirsiniz. 

8 ocak, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz. Derin, gizli ve kapalı kalmış konulara olan merakınız yüksek olabilir. Azla veya yüzeysel olanla yetinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


7 ocak, 2020

Bugünkü gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Finansal ortaklıklara açık bir gün olabilir.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Akıl danışmak, sormak, danışmanlık almak, uzman kişilerin fikir ve görüşlerine başvurmak için uygun bir gün olabilir. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


5 ocak, 2020

İki ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


4 ocak, 2020

Mars bugün burcunuzdan ayrılırken başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


3 ocak, 2020

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


2 ocak, 2020

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Astlarınızla, yardımcılarınızla ilişkilerinize kafa yorabileceğiniz bir gün.


1 ocak, 2020

Aşkınızın ve tutkularınızın peşinde olmaktan keyif alacağınız bir gün. Kendinizi, yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi en renkli ve canlı şekilde gösterebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk açısından parlak bir gün.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde heyecan duyduğunuz konular ve aşk öne çıkabilir. Kişisel özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdikleriniz sizi şımartabilir. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesi kısa yolculukların, gezmelerin, eğitim kapılarını açmanızı sağlayabilir. Zihinsel olarak odaklanma gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler artabilir.


29 aralık, 2019

Ev ve aileye ilişkin konularla ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Mutfak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Evinizde tamir edilmesi gerekenler, tadilat işleri vaktinizi alırken planlı, organize hareket etmelisiniz.


28 aralık, 2019

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşum eğitim açısından yapmak istediklerinizin büyüklüğüne ve sınırsızlığına işaret edebilir. Yakın çevrenizde kendinden emin ve kendini beğenen kişilerle karşılaşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.