Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde iş ve para konularında, harcamalarda kısıtlayıcı, sınırlayıcı koşullar gündeme gelebilir. Daha sorumlu ve planlı hareket etmek gerekebilir. Akşam saatlerinde ise sürpriz yardım ve desteklerle keyfiniz yerine gelebilir.


23 ekim, 2017

Güneş’in bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Bu geçişle birlikte artık kişisel konulara çok daha fazla odaklanabilirsiniz. Egolar daha ön planda olabilir. İstek ve beklentileriniz konusunda daha cesur ve girişimci davranabilirsiniz.


22 ekim, 2017

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte girişimleriniz, adımlarınız, hareketleriniz konusunda biraz daha ihtiyatlı olmanız gerekebilir. Attığınız adımlar ya da içinde bulunduğunuz hareketlilik umduğunuz sonuçları vermeyebilir, daha ölçülü, titiz davranmanız gerekebilir. Görünmez kaza ve aksiliklere dikkat.


21 ekim, 2017

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken lider yönlerinizi, cesaretinizi ortaya koymayı sürdürüyorsunuz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.


20 ekim, 2017

Kişisel ve bireysel konulara derin bir şekilde odaklanabilirsiniz. Atılımlarınız, girişimleriniz, kendi yapacaklarınız sizin için her şeyin önüne geçebilir. Lider, cesur yönleriniz parlak biçimde ortaya çıkabilir ve bunu güçlü şekilde ifade edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.