Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

28 temmuz, 2021

Jüpiter’in Kova burcunda seyredeceği 28 Aralık’a kadar ev ve aile konuları gündeminizi kaplayabilir. Geçmişle bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Büyük bir eve geçiş söz konusu olabilir, ailenize yeni kişiler katılabilir.


27 temmuz, 2021

İş hayatınızda ve kariyerinizde iletişime açık olacağınız bir dönem başlıyor. Sözlerinizle dikkat çekebilirsiniz, güzel sunumlar yapabilirsiniz. İş seyahatleri gündeminize gelebilir, sizden yaşça büyük ve olgun kişilerle olan etkileşiminiz artabilir.


26 temmuz, 2021

Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını öne çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


25 temmuz, 2021

Dolunayın ardından evinizde ve ailenizle geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Kuracağınız sofralarda dostlarınızı ağırlayabilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.


24 temmuz, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay iş, sorumluluk ve hedeflerinize odaklanmadan önce ailenizle ya da geçmişinizle ilgili halletmeniz gereken bir konuyu size hatırlatabilir.


23 temmuz, 2021

Yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.


22 temmuz, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve kariyer konularında kendinizi çok daha hevesli ve motive hissedebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Üstlerinizden, otorite konumundaki kişilerden destek alabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla takdir göreceğiniz bir dönem başlıyor.


21 temmuz, 2021

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte güzel dostluk ve arkadaşlıklar adına keyifli gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Onlardan alacağınız her türlü destek geleceğe ilişkin umutlarınızı besleyebilir


20 temmuz, 2021

Ay Yay burcunda ilerlerken daha pozitif ve iyimser bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Sosyalleşmek, paylaşmak için elverişli koşullar doğabilir. Alışveriş yapabilir, beğendiğiniz, size keyif veren eşyalar, giysiler, objeler satın alabilirsiniz.


19 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


18 temmuz, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi göstermeniz hiç de zor olmayabilir. Girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha güçlü ve söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


17 temmuz, 2021

Güneş ile Plüton’un karşıtlığı özellikle uzaklarla veya yabancılarla olan ilişkilerinizde bir miktar zorlayıcı olabilir. İdealleriniz noktasında güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmanız gerekebilir. Uzaklara odaklanırken yakınınızdakilerle iletişime ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.


16 temmuz, 2021

Kontrolünüz dışı gelişmeler söz konusu olabilir bugün. En fazla da ilişkilerde gizli, kapaklı, imalı, manalı durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Biraz akışta kalmaya çalışmalısınız.


15 temmuz, 2021

Gün içinde sosyal ilişkilerinizde gözden kaçabilecek detaylara, ilişkilerinizde yanlış anlama ve anlaşılmalara karşı daha dikkatli olmalı, olayları biraz da oluruna bırakmalısınız. Akşam saatlerinde etrafınızdaki hareketlilik olumlu yönde artsa da seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz.


14 temmuz, 2021

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


13 temmuz, 2021

Bugün Venüs ile Mars’ın kavuşumunda özellikle üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle ilişkilerinizde sabırlı davranmanız gerekebilir.


12 temmuz, 2021

Haftanın bu ilk gününde Merkür Jüpiter ile uyumlu bir açı kurarken uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla iletişime çok açık bir günde olabilir, çok rahat ve kolay iletişim kurabilir, kendinizi çok iyi ifade edip anlatabilirsiniz.11 temmuz, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda iletişim ve haberleşme hızlanabilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın uzağında çok daha rahat ifade edebilirsiniz.


10 temmuz, 2021

Yengeç burcundaki yeni ayla birlikte yakın çevrenizdeki önemli dönüşümlere ve bunun getirdiği problemlere rağmen dışarıya ve uzaklara adım atabilirsiniz, bir girişimde bulunabilirsiniz. Yeni bir seyahat, keşif dolu ilginç bir yolculuk gündeme gelebilir.


9 temmuz, 2021

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı üstleriniz, yönetici ya da otorite konumundaki kişilerle aranızda ilginç ve sıra dışı elektriklenmeleri beraberinde getirebilir ve bu ilişkiler yönünden sorgulayıcı olabilir.


8 temmuz, 2021

Gün içinde işlerinizi toparlamakla uğraşırken detaylara, incelik, hassasiyet gerektiren konulara daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise kendinizi çok daha rahatlatıcı koşullar içinde bulabilir, daha özgür hareket edebilirsiniz.


7 temmuz, 2021

Venüs Satürn karşıtlığı aileyle ilgili sorumluluklarınızın baskısını artırabilir ve daha gerçekçi davranmanızı sağlayabilir. Ay İkizler burcunda ilerlerken ortak maddi konuların ve işlerin baskısını hissedebilirsiniz.


6 temmuz, 2021

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle ortak iş ve maddi konulara eğilebilir, hırslı ve mücadeleci yönlerinizi sergileyebilirsiniz.


5 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde Ay Boğa burcunda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


4 temmuz, 2021

İlişkiler açısından çalkantılı ve biraz da elektrikli bir gün olsa da düşüncelerinizle, bakış açınızla kendi kendinizi rahatlatabilirsiniz. Yakın çevreniz ve komşularınız size destek olabilir.


3 temmuz, 2021

Bugün sert bir görünüm altında olan Mars ve Uranüs dışarıdan da görülebilecek ani ve hızlı tepkiler vermenize yol açabilir. Sinirlerinize hâkim olmak için ekstra gayret göstermeniz gerekebilir.


1 temmuz, 2021

Pratik zekanız ve becerileriniz bugün pek çok işi aynı anda halletmenizi kolaylaştırabilir. Aksiyon almak zor olmayabilir ve detaylar konusunda dikkatli davranabilirsiniz.


30 haziran, 2021

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizin gündeminizde olacağı bir gün. Kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanırken kalbinizin sesini daha fazla dinleyebilir, kendinizi aşkınızın, sevginizin coşkusuna kaptırabilirsiniz.


29 haziran, 2021

Sevdiğiniz işlerle ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz bugün. Aşkta ise özgür yaklaşımlarınızda ısrarcı ve iddialı olabilirsiniz. Sıradışı aşkların insanısınız ve bunu gerek duruşunuzla gerek davranışlarınızla göstermek isteyebilirsiniz.


28 haziran, 2021

Haftanın ilk günü ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemekler hazırlayıp sofranızda ailenizi ağırlayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.