Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

18 ekim, 2019

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


17 ekim, 2019

Hırslı ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde karşınıza da güçlü kişiler çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmek, bastırmak biraz daha zor olabilir, ancak içinizde çok da biriktirmemeye özen göstermelisiniz.


16 ekim, 2019

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler konusunda çalkantılı durumlara işaret edebilir. Ancak kararlı, ciddi ve mesafeli davranarak karşınızdaki kişi ile aranızdaki sorunların üstesinden gelebilirsiniz.


15 ekim, 2019

Sıcak bir dolunayın ardından karşınıza üzerinizde derin duygusal etkiler bırakan kişiler çıkabilir, ilişkilerinizin baskısını bir miktar daha hissedebilirsiniz. Duygusal yoğunluğun ve hassasiyetlerin yüksek olduğu bir günde karşılıklı dengelere dikkat etmek gerekebilir.


14 ekim, 2019

Sabah saatlerinde günlük işlerinize ve detaylara odaklanabilirsiniz, toparlamanız gereken işleriniz olabilir. Akşam saatlerinde ise ilişkiler önem kazanıyor, evlilik, birliktelik konularına odaklanabilirsiniz.


13 ekim, 2019

Gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay gündelik yaşamınızla ilgili değişikliklere işaret edebilir.


12 ekim, 2019

Bugünkü Venüs Uranüs karşıtlığı ilişkilerde sürpriz U-dönüşlerine, çıkışlara, beklenmedik tepki ve tutumlara neden olabilir. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza etkilenebileceğiniz birini çıkarabilir ancak Uranüs'ün ani bir şekilde çıkardığı gibi alabileceğini de unutmayın.

11 ekim, 2019

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


10 ekim, 2019

Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelirken aşk uğruna fedakarlıklar öne çıkabilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hayatınıza duygusallığın, derinlik ve hassasiyetlerin yoğun şekilde hakim olduğu bir gündesiniz.


9 ekim, 2019

Venüs burcunuzda ilerlemesiyle birlikte cazibeniz de yükseliyor. Dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yer alabilir, ilişkilerde karşınızdaki kişiyi kendinize çekebilirsiniz.


8 ekim, 2019

Ev ve aile ile ilgili konuların getirdiği karışıklık ve çalkantıları daha çok yaşayabilirsiniz. Evinizde ailenizle daha çok zaman geçirebilir ya da onlarla görüşebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular ortaya çıkarken anılar, yaşantılar, fotoğraflar, albümler ortaya çıkabilir.


7 ekim, 2019

Haftanın ilk gününde, ailenizle ilgili veya evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Ancak aile içi ilişkiler biraz daha özen, dikkat gerektirebilir.


6 ekim, 2019

İlişkiler açısından hareketli bir o kadar da kapalı ve gizemli gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle iletişime daha çok özen göstermeniz gerekebilir. Düşüncelerin sizi boşu boşuna fazla yormasına izin vermemelisiniz.

5 ekim, 2019

İletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Görüşme ve ziyaretler söz konusu olduğunda planlı hareket etmek durumunda olabilirsiniz.


4 ekim, 2019

Burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte özellikle ilişkilerde gözünüzden kaçabilecek her türlü duruma karşı biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Yine ilişkilerde kontrolünüz dışında kalan durumlara daha açık olabilirsiniz. Ruhsal ve manevi anlamda sizi yorabilecek süreçlere karşı hazırlıklı olmalı, sizi güçlü kılabilecek ruhsal birliktelikleri, işleri tercih etmelisiniz. Hayır ve bağış işleriyle uğraşabilirsiniz.


3 ekim, 2019

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara çok daha açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlilik ve esneklik katabilirsiniz. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz. İletişimi güçlü bir araç olarak kullanabilirsiniz.


2 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesaret ve özgüven depoluyorsunuz. Görünümünüzle, duruşunuzla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yerinde. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz. Ancak yine de herhangi bir adım atarken bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin.


30 eylül, 2019

Bugün öğle saatlerinde Ay burcunuza ilerliyor. Enerjiniz ve gücünüz yerine geliyor. Cesaretinizi ve girişimci yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerde söz sahibi olabilirsiniz.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından evrensel, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla lgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay manevi yönden yepyeni zenginliklerle tanıştırabilir sizi. Uzunca bir zamandır sizi sıkan bir alışkanlığınızdan da kurtulabilirsiniz bu yeni ay sayesinde. Sahip olduklarınıza ve yeteneklerinize güvenmelisiniz.


27 eylül, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelip düşüncelerinizi paylaşmak keyif veriyor ancak yeni ay öncesinde belirsiz, karmaşık durumlara dikkat.


26 eylül, 2019

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğle sonrasında ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.


25 eylül, 2019

Hedefleriniz ve planlarınıza ilişkin fikirler geliştirmek, başkalarının görüşlerini almak, sosyal çevrenizle etkileşimde olmak için güzel bir gün olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalı ve bir düzen içinde hareket etmeye çalışmalısınız. İlişkiler açısından fazla beklentiye girmemekte fayda var.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından yaşamınızda arka plandaki ilişkilerin önemi artıyor. Eşinizle, yakın arkadaşınızla, sevdiğinizle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Öğle sonrasında plan ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


22 eylül, 2019

Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek için güzel bir gün olabilir. Dışarı çıkıp geziler yapabilir, yolculuk planlarına girişebilirsiniz. Fazla dağılmadan sınırları iyi ve doğru çizdiğinize emin olun.

21 eylül, 2019

Ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


20 eylül, 2019

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


19 eylül, 2019

İkili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda sürekli en yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.