Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

PINAR ATMACA

22 haziran, 2024

Bugün gerçekleşen dolunay yakın çevrenizde olup bitenlere dikkat çekebilir. Seyahatlere odaklandığınız ve mutluluğu dışarıda aradığınız bir dönemden geçerken hemen yanı başınızdaki hassasiyetleri unutmuş olabilirsiniz ve dolunay size bunları hatırlatabilir.


21 haziran, 2024

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif için harcamalar söz konusu olabilir.


20 haziran, 2024

Güneş burç değiştirirken uzaklar, yabancılar ve yurt dışı konularla ilgili kendinizi çok daha motive, istekli ve hevesli hissedebilirsiniz. Medya ve akademik konularda daha ilgili olabilirsiniz. Özgür ve bağımsız hareket etme duygunuz artabilir.


18 haziran, 2024

Merkür burç değiştiriyor ve seyahat kapılarınız açılıyor. Uzaklara yolculuklar yapabilirsiniz. Yabancı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara ise son derece meraklı olabilirsiniz.


17 haziran, 2024

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle eğitim, yurt dışı, yabancılarla bağlantılı konular, uzaklar ve yolculuklarla ilgili sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Yapacağınız seyahatler iyi geçebilir, yeni insanlar tanıyarak, yeni yerler görerek kendinizi her anlamda zenginleştirebilirsiniz.


16 haziran, 2024

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


15 haziran, 2024

Müdahaleniz dışı gelişmeler gündeme gelirken, dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi geri çekebilir, pasif, izleyici bir tutum sergileyebilirsiniz.


14 haziran, 2024

Ortak maddi konularda yatırım fırsatlarını değerlendirmek için güzel bir gün olabilir ve bundan da keyif alabilirsiniz. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


13 haziran, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken sosyal yönden oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Umutlarınızı tazeleyebileceğiniz bir gün olabilir.


11 haziran, 2024

Mars Plüton açısında aileyle ilgili konuların baskısını daha çok hissedebilirsiniz, güçlü kişiler mücadeleci yönünüzü daha da tetikleyebilir.


10 haziran, 2024

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


9 haziran, 2024

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle ilişkiler önümüzdeki dönem sizi en çok uğraştıracak konuların başını çekebilir. Karşınızdaki kişilere daha çok sabır göstermeniz gerekebilir.


8 haziran, 2024

Ay Yengeç burcunda ilerlerken keşif ve macera duygunuz yüksek. Seyahatler, uzak yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular dikkat çekebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir.


7 haziran, 2024

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Sonrasında kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


5 haziran, 2024

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Size destek olan kadınlar etrafınızda olabilir. Özellikle iş ve para konularında hırslı ve azimli yönünüz çok işe yarayabilir.


4 haziran, 2024

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


27 mayıs, 2024

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden daha fazla yararlanabilirsiniz.


26 mayıs, 2024

Geçtiğimiz dönemde özellikle ikili ilişkileriniz, evliliğiniz, birlikteliğinizle ilgili çok emek sarf etmiş ve çok fedakârlık yapmış olabilirsiniz. Artık bu emeklerinizin karşılığını daha fazla görebileceğiniz bir dönem başlıyor. Eşinizden, sevgilinizden çok daha fazla yakınlık, samimiyet, ilgi görebilirsiniz, alacağınız hediyelerle şımartılmaya hazır olun. Ortak maddi yatırımlar, kararlar, alım satımlar söz konusu olabilir. Psikolojik olarak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.


25 mayıs, 2024

Hızlı, çabuk alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Duygusallığın olduğu ortamlardan keyif alabilirsiniz.


24 mayıs, 2024

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım ve alım satım işleri açısından sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Vergi ve miras gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


23 mayıs, 2024

Maddi ve parasal konularda dikkatinizi çekecek bir durum ortaya çıkabilir, kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı değerlendirmek yönünde bir karar alabilirsiniz.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Parlak fikirler üretebilirsiniz ancak fikir çatışmalarına dikkat.


16 mayıs, 2024

Sosyal yönden oldukça canlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmaktan, ortak aktiviteler yapmaktan, düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ilişkilerinizle ilgili daha çok kafa yorabilirsiniz. Eşinizle, ortağınızla iletişiminiz artarken aranızdaki sorunları konuşarak çözebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 


14 mayıs, 2024

Hedeflerinize, planlarınıza odaklı hareket edebileceğiniz bir gün içinde olabilirsiniz. Görev ve sorumluluk bilinciyle geleceğe yönelik işlerinizi ele alabilirsiniz. Yeni ay öncesinde iş hayatı ve kariyerle ilgili konuları gözden geçirebilirsiniz.


6 mayıs, 2024

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları ve bu dönemde aşırı mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


5 mayıs, 2024

Günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken pek çok iş, halletmeniz gereken detaylar olabilir. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalı, sağlığınıza özen göstermelisiniz.


4 mayıs, 2024

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizin gündeminizde olacağı bir gün. Kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanırken kalbinizin sesini daha fazla dinleyebilir, kendinizi aşkınızın, sevginizin coşkusuna kaptırabilirsiniz.


3 mayıs, 2024

Sevdiğiniz işlerle ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz bugün. Aşkta ise özgür yaklaşımlarınızda ısrarcı ve iddialı olabilirsiniz. Sıradışı aşkların insanısınız ve bunu gerek duruşunuzla gerek davranışlarınızla göstermek isteyebilirsiniz.


2 mayıs, 2024

Ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinize güzel ve dekoratif eşyalar satın alabilirsiniz. Evinizi süsleyebilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.