Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

19 haziran, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili alanda ve konularda epeyce çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Düşünceleriniz güçlü duvarlara çarpıp geri gelebilir, kendinizi ifade etmek için daha çok gayret etmeli, size meydan okuyanlar karşısında sabırlı ve kontrollü davranmalısınız.


18 haziran, 2019

Uzak yol ve yolculuklar açısından hızlı, hareketli ve aktif bir gündesiniz. Yabancı kişilerle görüşmeler gündeme gelebilir. Aynı anda birkaç görüşme, yolculuk veya ziyaret yapabilirsiniz. Aşırı hız ve tepkisellikten uzak durmaya çalışın.17 haziran, 2019

Bugün Yay burcunda meydana gelen dolunayla birlikte iş ve para konularında veya bir yatırım, alım satım ve harcamayla ilgili karar verebilirsiniz. Dolunayın getirdiği farkındalık bunu yapmanızı kolaylaştırabilir.


16 haziran, 2019

Uzaklar, yurt dışı, yabancılarla ilgili konular, yollar ve seyahatlerle ilgili bazı haberler olumsuzca, negatif düşünmenize yol açabilir, iyimser düşünüp geniş yaklaşmanın biraz zor olabileceği bir gün, bunun geçici bir transit olduğunu unutmayın.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinize dair yapmanız gereken son birkaç şey, atmanız gereken son birkaç adım olduğunu düşünebilirsiniz. Öğleye doğru Ay burç değiştirdiğinde maddi konular önem kazanıyor.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla temas ve ilişkilerde daha dikkatli davranmanızı gerektirebilecek durumlar ortaya çıkabilir. Burcunuzda ilerleyen Ay ise size ışık vererek sizi güçlü kılmaya devam ediyor.


13 haziran, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


12 haziran, 2019

Olayların kontrolü sizden tamamen çıkmış olsa da akışta kalarak kendinizi çok daha keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. Mistik, manevi ve spiritüel konulardan zevk alabilirsiniz. İyilikseverliğiniz ve yardımseverliğinizle etrafınızdaki pek çok kişiye faydanızın dokunacağı bir gündesiniz.


11 haziran, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


10 haziran, 2019

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


9 haziran, 2019

Sosyal ilişkileriniz açısından hareketli ve canlı bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı fedakâr tutumunuz daha çok öne çıkabilir. Duygusal yönlerinizi sosyal çevrenizde yansıtabilirsiniz.


8 haziran, 2019

Hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


7 haziran, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygularınızı öne çıkarabilirsiniz.


6 haziran, 2019

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirlerken seyahat planları yapmanız gerekebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlar tanıyabilir, yeni yerler görebilirsiniz.


5 haziran, 2019

Bugün artık bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek , yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde yurt dışı ve yabancılarla bağlantılarınız hızlanabilir. Uzak yollardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir.


3 haziran, 2019

Bugün İkizler burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay ortak maddi konularda yeni adım ve başlangıçları beraberinde getirebilir. Yeni bir ortak girişimde veya yatırımda bulunabilirsiniz. Vergi ve miras konularında yeni gelişmeler gündeme gelebilir.


2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


1 haziran, 2019

Evlilik, ortaklıklar ve ilişkiler açısından oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Ancak herhangi bir adım atmadan veya girişimde bulunmadan önce karşı tarafın istek ve beklentilerini dikkate aldığınızdan emin olmalısınız.


31 mayıs, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin hassasiyetlerini ve beklentilerini daha fazla dikkate almanız gerekebilir. İlişkilerde denge ve uyumun öne çıktığı bir gün.


30 mayıs, 2019

Gündelik işler, rutininiz ve çalışma şartlarınızla ilgili durumlar, gelişmeler ağırlık kazanabilir. Detaylara, hesap işlerine her zamankinden fazla önem verebilirsiniz. Mükemmeliyetçi yönleriniz ön plana çıkıyor.


29 mayıs, 2019

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Ailenizden destek görebilirsiniz.


28 mayıs, 2019

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün.


27 mayıs, 2019

Aşk konusunda fedakar bir tutum içinde olabilir ve bunu sevdiğiniz özel kişiye ve diğer tüm sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilirsiniz.


26 mayıs, 2019

Aşk hayatınızdaki olaylar gündeminize damga vurabilir, heyecan ve tutkularınız öne çıkabilir, heveslerinizin, istek ve beklentilerinizin peşinde olabilirsiniz.  Sevdiklerinize karşı daha hassas bir tutum sergileyebilirsiniz.


25 mayıs, 2019

Ailenizle ilgili konularda derin hassasiyetler içinde olabilirsiniz. Ailenizde güçlü kişilerin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkabilir. Evinizde daha çok zaman geçireceğiniz bir gün olabilir.


24 mayıs, 2019

Evinizde ve ailenizle birlikte olmaktan keyif alacağınız, mutluluk duyacağınız bir gün olabilir. Güzel sofralar kurabilir, bu sofralarda sevdiklerinizi ağırlayabilirsiniz. Şefkat ve merhamet duygularınızı göstermekten keyif alabilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.


22 mayıs, 2019

Ziyaretler, görüşmeler, iletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde iş ve uğraşlar açısından oldukça yoğun olabilirsiniz ve karşınıza da güçlü kişileri alabilirsiniz, meraklı ve hareketli olacağınız bu dönemde bazı şeyleri değiştirme gücüne sahip olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.