Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

3 mart, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak Mars bugün son derecesinde ilerlerken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


2 mart, 2021

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde beklemediğiniz sürpriz iyiliklerle kendinizi mutlu hissedebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Başkalarına karşı iyiliksever ve fedakâr yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Parlak fikirler üretebilirsiniz ancak fikir çatışmalarına dikkat.


27 şubat, 2021

Tüm ilginizi sevdiklerinize odakladığınız bir dönemden geçerken meydana gelen Başak burcundaki dolunay size sosyal yaşamınızı, arkadaş ve dostlarınızı, onların ihtiyaç ve beklentilerini hatırlatabilir. Sonsuz fedakârlıklar denizinden kurtulup somut ve gerçekçi vizyonunuzu yeniden bulmanızı kolaylaştırabilir.


26 şubat, 2021

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


25 şubat, 2021

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmelere hazır olmalısınız. Önümüzdeki bir ayda kendinizi hayatınızı renklendirecek, canlandıracak yepyeni bir aşkta bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz uğraş ve aktiviteler bu dönemde keyfinize keyif katarken eğlenmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.


24 şubat, 2021

Öğle sonrasından itibaren gökyüzü değişiyor ve Ay Aslan burcuna ilerliyor. Hedefleriniz, planlarınız konusunda kararlı, odaklı bir tutum içinde olabilirsiniz. Hırs ve azminizle dikkat çekebilirsiniz.


23 şubat, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


22 şubat, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek duygusal olarak besleyici olabilir. Sosyal paylaşımlara, düşünce ve fikirlere açık olabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken konsantrasyon gerektiren konulara odaklanmak hiç de zor olmayabilir. Ancak yine de psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz.


20 şubat, 2021

Ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Vergi ve miras işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal stres ve baskıyı kontrol edebildiğiniz takdirde olumlu gelişmeler içerisinde olabilirsiniz.


19 şubat, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken giderek sertleşen Satürn Uranüs açısı ev ve aile konularında şimdiye dek sarsılmaz görünen kalıp ve klişeleri değiştirmeyi deneyebilir. Bu gerginliği en fazla yansıtacağınız kişi ise her zaman size en yakın duran insan olabilir.


18 şubat, 2021

Sevdiğiniz konulara odaklanabileceğiniz, aşk ve sevginin peşinden koşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Güneş'in burç değiştirmesiyle aşkta, tutkuyla yaklaştığınız her konuda mükemmeli arıyor olabilirsiniz. Sevdikleriniz ön plana geçiyor.


17 şubat, 2021

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.


15 şubat, 2021

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.


14 şubat, 2021

Gün içinde sevdikleriniz ve aşkla dolu bir gündeminiz olabilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde detaylar çok daha önem kazanabilir ve titiz davranabilirsiniz.


13 şubat, 2021

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


12 şubat, 2021

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İstek ve beklentilerinizi iyi ifade ettiğinizden ve doğru anlaşıldığınızdan emin olmalısınız. Egolar bugün yanlış yönlendirebilir.


11 şubat, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay ev ve aile yaşamınıza yönelik yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Geçmişe yönelik iç hesaplaşmalar söz konusu olabilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu ailenizden güzel destekler ve iyilikler getirebilir.


10 şubat, 2021

Duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Ancak aile içi ilişkiler biraz daha özen, dikkat gerektirebilir.


9 şubat, 2021

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.


8 şubat, 2021

İletişim açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün.


7 şubat, 2021

Haftanın son gününde ilişkiler konusunda biraz daha gerçekçi ve objektif olmanız gerekebilir. Gündeminizde iş ve para konuları ve diğer maddi uğraşlar olabilir.


6 şubat, 2021

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


5 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesur, girişken, korkusuz ve cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.


4 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken hareketli bir gün sizi bekliyor. Lider yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cesaretiniz ve özgüveninizle dikkat çekebilirsiniz.


3 şubat, 2021

Olaylar kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği bir gün.


2 şubat, 2021

Olaylar, gelişmeler biraz kontrolünüz dışında ilerleyebilir. İlişkilerde ihmal ve dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Gizli ilişkiler, ilişkilerdeki sırlar, gizemler sizi meşgul edebilir.   Hava elementi ağırlığı akıl ve zekanın ilişkilerdeki önemine vurgu yapabilir.


1 şubat, 2021

Sabah saatlerinde sosyal bir gündeminiz olabilir ancak arkadaşlık ilişkilerinin getirdiği duygusal baskıyı da daha çok hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken özellikle ilişkilerde akışın getirebileceği sürpriz gelişme ve imkanlara hazır olmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.