Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

19 mayıs, 2022

İletişim trafiği açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz ancak yakın çevrenizle ilişkileri düzeltmek, iyileştirmek ve artırmak adına güzel bir günde olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla görüşebilirsiniz.


18 mayıs, 2022

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli olmaya dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


17 mayıs, 2022

Ay tutulmasının ardından güven duygunuzu pekiştiren gelişmelerle kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik adımlar gündeme gelebilir.


16 mayıs, 2022

Duygularınızın derinliği en çok da sizi yorup yıpratabilir ve bu etkilerin altında boğulmamaya dikkat etmelisiniz. Neyse ki öğleden sonra kendinizi daha rahat şartlar altında bulabilir, kendi değerinize yeniden odaklanabilirsiniz.


15 mayıs, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


14 mayıs, 2022

Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya dikkat etmelisiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız. Yoğun duygular içinde olabilirsiniz.


13 mayıs, 2022

Hayatı akışında götürebileceğiniz bir günde ilişkilerden yana şanslı olabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmeniz yeterli.


12 mayıs, 2022

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


11 mayıs, 2022

Jüpiter Koç burcunda ilerlerken hayatınızda size zor gelen işler her zamankinden kolay gelebilir. Birçok işi aynı anda, kolayca halledebilir, günlük yaşamınızı, çalışma ortamınıza hızla düzene koyabilirsiniz. İşlerin nasıl bu kadar hallolduğuna kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Size yardımcı olan kişiler artabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili güzel bir dönem başlıyor. Sağlık ve şifa yeteneklerinizi geliştirebilir, eğitim alabilir, bu alanda çok şey öğrenebilir ve başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.


10 mayıs, 2022

Merkür retrosunda, ortak paylaşımlarınız, yatırımlarınız, giderleriniz, kazançlarınızla ilgili konularda iletişime, detaylara, yanlış hesap ve hatalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Hırs, öfke, kızgınlık gibi yoğun duyguların kafanızı fazla meşgul etmediğinden, sizi zihinsel olarak yormadığından emin olmalısınız.


9 mayıs, 2022

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir. Ancak ilişkilerde serinkanlı davranmaya, yanlış düşüncelerin esiri olmamaya dikkat.


8 mayıs, 2022

Dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


7 mayıs, 2022

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminizi şekillendirirken yapılmayı bekleyen, elinizde kalan iş ve uğraşlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha kararlı bir tutum içinde olabilirsiniz.


6 mayıs, 2022

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz.


5 mayıs, 2022

Keşif ve macera ruhunuzun öne çıktığı bir gün olabilir. Gittiğiniz yerlerde edindiğiniz deneyimlerden karşılaştığınız kişilerden çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz.


4 mayıs, 2022

Güneş Uranüs kavuşumu ilişkiler açısından elektrikli bir güne işaret edebilir. Sabırlı davranmalısınız. Zira orta yolu bulmak bugün biraz daha zor olabilir.


3 mayıs, 2022

Ortak maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir. Eşinizin maddi durumları, işi veya parası üzerine ele almanız gereken konular olabilir. Yatırım, alım satım işlerine zaman ayırabilirsiniz.


2 mayıs, 2022

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kendinizi ruhsal ve fiziksel açıdan daha iyi hissedebilir, üretkenliğinizden ve çalışkanlığınızdan keyif alabilirsiniz. Yardımcılarınızdan, size hizmet eden kişilerden, işinizde astlarınızdan gördüğünüz destek artıyor.


1 mayıs, 2022

Sevdiklerinizle ve aşkınızla mutlu hissedip bunu paylaşabileceğiniz güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sanatsal konularda müthiş bir yaratıcılık sergileyebilirsiniz.


30 nisan, 2022

Karşıt burcunuz Boğa’da meydana gelen Güneş tutulmasında ilişkilerinizle ilgili somut ve kararlı adımlar atabilir, ilişkilerinizde denge ve uyuma yönelik göstereceğiniz çaba ve uyumun karşılığını çok daha fazla alabilirsiniz. Bu tutulma, bir ilişkiniz yoksa hayatınıza yeni birini getirebilir, mevcut ilişkinizi ise farklı bir seviyeye çıkarabilirsiniz.


29 nisan, 2022

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konu ve paylaşımlar üzerinde daha fazla düşünebilir, başkalarına da fikir danışabilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere kolayca odaklanabilirsiniz.


28 nisan, 2022

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları ve bu dönemde aşırı mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


27 nisan, 2022

Yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. Sanatla veya estetik yönü fazla olan bir işle veya kozmetik veya güzellikle ilgili işlerle uğraşıyorsanız bugün ortaya hem farklı ve değişik hem de yaratıcı işler çıkarabilirsiniz.


26 nisan, 2022

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.


25 nisan, 2022

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Esnek ve uyumlu davranmakta, kendinizi ifade etmekte, diyalog kurmakta zorlanmayabilirsiniz. Hoşlandığınız, ilgi duyduğunuz konulara zaman ayırabilirsiniz.


24 nisan, 2022

Haftanın son gününde Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


23 nisan, 2022

Evde olmak, ailenize yakın olmak, aile bireyleriyle iletişim kurmak, evinizle ilgilenmek bugün tercihiniz olabilir. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aile bireyleriyle çatışmamaya dikkat.


22 nisan, 2022

Ay Oğlak’ta ilerlerken yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.


21 nisan, 2022

Yakın çevrenizde iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.


20 nisan, 2022

Evlilik, ortaklık ve birlikteliğinizle ilgili konuların ön plana geçeceği Güneş’in Boğa burcunda ilerlediği önümüzdeki bir aylık dönemde temel motivasyonunuz en doğru, dengeli, uyumlu ilişkiyi yakalamak olabilir. Hayatınızı ilişkilerin belirlediği bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.