Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yönden oldukça keyifli bir dönem başlıyor. Arkadaşlık, dostluk ilişkilerinden çok daha keyif alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yaşamındaki güzel gelişmeler size de yansıyabilir ve sosyal çevrenizde bir kişiyle aşk gündeme gelebilir.

20 ağustos, 2019

Gereksiz kaygı ve kuruntuların bugün işlerinize mani olmasına izin vermemelisiniz. Gereğinden fazla efor sarfedebilir ve yorulabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalı, sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


19 ağustos, 2019

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


18 ağustos, 2019

Burcunuzun yöneticisi Mars bugün burç değiştirirken önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde sizi oldukça çalışkan, hareketli, esnek, dinamik kılabilir. Üretken yönünüzü ortaya çıkarabilir, pek çok işi aynı anda kotarabilir, verimli olabilirsiniz. Sosyal ilişkiler, arkadaşlık ilişkileri de bu dönemde emek istiyor.

17 ağustos, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün ve parlak yönlerini daha çok ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz.


16 ağustos, 2019

Sevdikleriniz ve tutkularınız söz konusu olduğundan gözünüz hiçbir şeyi görmüyor olabilir. Egolara, fazlasıyla ısrarcı hatta inatçı olabilecek tutumlara dikkat etmelisiniz. Keyif duyduğunuz konu ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay ev ve aile yaşamınız ve geçmişinizle ilgili bazı konulara ışık tutabilir. Ebeveynleriniz ve özellikle babanızla olan ilişkinizi sorgulayabilir, geçmişi ve anılarınızı yoklayabilirsiniz. Bu sorgulamanın ise hedeflerinize, planlarınıza olumlu yansımaları olabilir.

14 ağustos, 2019

Geleceğe yönelik hedefleriniz size umut verebilir, kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Evinizle, mutfağınızla, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dayalı konular gündeminizde olabilir.


13 ağustos, 2019

İletişim konusunda aksaklıklar ve yanlış anlamalarla ilgili hassas olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde iletişim trafiğinizi iyi ve doğru yönetmeye çalışmalısınız. Akşam saatleri çok daha keyifli ve elverişli şartlar sunabilir.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş toplantıları ve seyahatlerinizi sıklaştıracağınız yaklaşık üç haftalık bir dönem başlıyor.


11 ağustos, 2019

Bugün son bulan Jüpiter retrosu maddi konularda işlerinizin düzelmesini sağlarken sahip olduklarınızı, kaynak ve varlıklarınızı daha iyi değerlendirme ve kullanma fırsatınız olabilir. Harcamaları abartmamaya çalışın.


10 ağustos, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Başta ailevi konularda olmak üzere hareketli bir gün sizi bekliyor.


9 ağustos, 2019

İş ve para konuları bugün biraz daha fazla zamanınızı alırken kaynaklarınızı ve sahip olduklarınızı iyi değerlendirmek adına titiz ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Hesap işlerinde rakamlara ve detaylara dikkat etmek gerekiyor.


8 ağustos, 2019

Başarılarınızı ışıl ışıl gösterebileceğiniz, takdir ve beğeni toplayabileceğiniz, yaptıklarınızla alkışlanacağınız bir günde olabilirsiniz. Üstlerinizden ya da otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Yaşlı ve olgun kimselerden, otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca ve özellikle de öğle sonrasında ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. İlişkiler açısından da savruk ve dağınık durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerliyor ve hayatınızın kontrolü ve gücü daha fazla elinizde olabilir.


5 ağustos, 2019

Hayat bugün özellikle ilişkiler söz konusu olduğunda kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Hayatın akışı karşınıza beklemediğiniz kişileri çıkarırken, sürprizlere de açık durmalısınız.


4 ağustos, 2019

Elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Yoğun bir temponun ardından akşam saatlerinde dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz. Saat 4’den sonra kendinizi çok daha canlı, renkli bir ortam içinde bulabilirsiniz.


3 ağustos, 2019

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın, arkadaşlarınızın görüşlerini alabilirsiniz.


2 ağustos, 2019

İş hayatınızda ve kariyerinizde beklenmedik ve sürpriz gelişmelere açık bir gün olabilir. Hiç hesapta olmayan işler ve planlar ortaya çıkabilir, üstlerinizle, yönetici ve patron durumundaki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


1 ağustos, 2019

Bugün bir yeni ay meydana geliyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili yeni başlangıçlar ve yeni adımlar gündeminize gelebilir. Yeni hedefler ve planlar geliştirebilir ve bunları benimseyebilirsiniz. Kariyerinize etki edebilecek otorite ve yönetici konumunda kişilerle tanışabilirsiniz.


31 temmuz, 2019

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle özellikle iş yaşamı ve görev ve sorumluluk alanınızda, hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda aksiyon ve tansiyonun düşmeyeceği canlı ve hareketli bir döneme geçiş yapıyorsunuz.


30 temmuz, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular seyahatleri gündeme getirebilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinden itibaren daha serbest kalmak ve bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular gündeminize gelebilir.


28 temmuz, 2019

Venüs’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte iş ve kariyer alanında dikkat çekici bir konuma ilerleyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilir, terfi veya ödül alabilirsiniz. Yaşlı ve olgun kimselerden, üstlerinizden ve yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Mücadele gerektiren konular gündeminizde olabilir. Psikolojik olarak derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi daha çok hissedebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz.


26 temmuz, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


25 temmuz, 2019

İş yaşamınızda, kariyerinizde oldukça iddialı bir gün geçirebilirsiniz. Yöneticilerinizi ya da otorite konumunda kişileri ikna etmek için enerjinizi seferber edebilir ve bunda da başarılı olabilirsiniz.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken uzaklarla iletişim oldukça keyifli olabilir, uzaklardan keyifli haberler alabilir, yabancılarla görüşmekte zorlanmayabilir, yapacağınız keyif ve yolculuklarda daha rahat olabilirsiniz.


23 temmuz, 2019

İş hayatınızda ve kariyerinizde hedefleriniz konusunda daha istekli ve motive olacağınız bir dönem başlıyor. Görev ve sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, planlı, organize, stratejik hareket edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.