Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

9 temmuz, 2020

Aşk hayatınızda sular durulmuyor, gün boyunca sevdiğiniz kişi veya sevdikleriniz tek gündeminiz olabilir. Tutku ve heyecanlarınız öne çıkabilir, keyif ve zevk aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.


8 temmuz, 2020

Geçmişe, yaşadıklarınıza çok fazla takılmamanız durumunda yenilikçi fikir ve tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Ev ve aile konularıyla ilgilenebilirsiniz.


7 temmuz, 2020

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


6 temmuz, 2020

Sabahın erken saatlerinde hareketli başlayan gündem artan bir iletişime işaret ederken Öğleden sonra ise ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz daha belirgin şekilde ortaya çıkabilir.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Ay tutulması yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize ışık tutuyor. Bazı önemli bilgilere hatta sırlara vakıf olabilir, kardeşinizin bilmediğiniz ya da daha önce görmediğiniz bir yüzüyle karşı karşıya gelebilirsiniz.


4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde merak duygunuzun yükseldiği bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, pek çok fikri ve düşünceyi paylaşabilirsiniz.


3 temmuz, 2020

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin. Cömertliğinizi ortaya koyarken adil davranmaya gayret edin.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte düşünce yapılarınızı tekrardan sorgulayıp değerlendirmeniz gerekebilir. Eğitim, iletişim konularını elden geçirip değerlendirebilirsiniz. Kardeş veya komşu ilişkilerinizde daha önce mevcut pürüzler yeniden ortaya çıkabilir. Belki düzeltmeniz ve halletmeniz gereken bu alanda son birkaç şey olabilir.


1 temmuz, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi bugün de sürdürürken gücünüzü topluyorsunuz. Enerjik, cesur ve girişimci bir tutum sergileyebilir, ilişkinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


30 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


29 haziran, 2020

Kendinizi unutup, başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit çalışma ortamınıza ve günlük yaşamınıza büyük bir aksiyon ve hareketlilik getirebilir, lider yönlerinizi ve cesaretinizi ateşleyebilir.


27 haziran, 2020

Sosyal canlılığın, dostlukların yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıradışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


26 haziran, 2020

Hayata umutla bakabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Yenilikçi fikirlerinizi etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz ancak dikkatsizlik veya özensizlikten ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklara dikkat.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla iş ve mücadele alanınızda daha fazla destek bulabileceğiniz ve ruhsal olarak kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor.


24 haziran, 2020

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


23 haziran, 2020

Öğleden sonra gökyüzü değişiyor ve Ay Aslan burcuna ilerliyor. Hedefleriniz, planlarınız konusunda kararlı, odaklı bir tutum içinde olabilirsiniz. Yönetici duruşunuz ve azminizle dikkat çekebilirsiniz.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından iş hayatınızda görev ve sorumlulukların kendilerini hatırlatabileceği bir gündesiniz. Üstlerinizle iletişime bugün daha fazla özen göstermeniz, dikkat etmeniz gerekebilir.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması, uzak yollardan güzel haberler getirebilir size. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


20 haziran, 2020

Güneş tutulması öncesinde Ay’ın ışığını iyice yitirdiği bir günde, ruhsal anlamda kendinizi çok dolu ve yoğun hissedebilirsiniz. Duygusallığınızı konsantre olacağınız iş ve aktivitelerle dağıtabilirsiniz.


19 haziran, 2020

İş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikleri doğru iletişimle bertaraf edebilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla iletişime, temas ve bağlantılara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Seyahatler konusundaki karışıklar, haberleşme sorunları bu üç haftalık dönemde belirleyici olabilir.


17 haziran, 2020

İkili ilişkilerinizin önemi sürüyor, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün başlıyor. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir ortam oluşabilir. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


15 haziran, 2020

Haftaya başlarken çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Astlarınızla, yardımcılarınızla ilişkilerinize kafa yorabileceğiniz bir gün olabilir.


14 haziran, 2020

Gündelik yaşamınızda oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. Çalışkan ve üretken tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


13 haziran, 2020

Bugün Mars Neptün kavuşumu gerçekleşiyor, aşkla, sevdiklerinizle ilgili konularda dağılmamaya, gerçekçi tavrınızı korumaya gayret etmeli, tedbiri elden bırakmamalısınız.


12 haziran, 2020

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde aile ve geçmişten kaynaklanabilecek durum ve hatıralara bağlı olarak duygusal yoğunluğunuz yüksek olabilir, özellikle ilişkilerinize yansıyabilecek ani tepkileri hem kendiniz hem de karşınızdaki adına kontrol edebilmelisiniz.


10 haziran, 2020

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün yine gündeminizde. Yenilikçi yaklaşımınızla aile bireylerinizi şaşırtabilirsiniz, sizi bir dost ve arkadaş olarak görüp kabul edebilirler.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.