Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

19 eylül, 2018

Yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken iletişime, görüşme ve ziyaretlere ağırlık verebilirsiniz. Ticari konu ve anlaşmalar gündemde olabilir. Konuşmalarınız, sözleriniz etkileyici olabilir.


17 eylül, 2018

Yakın çevreniz, arkadaşlarınız, komşularınızla bir araya gelip, sohbet edeceğiniz, hareketli  bir gün geçirebilirsiniz. Yanlış anlamalara, güvenden kaynaklanan problemlere dikkat etmelisiniz. Bir yere gidiyorsanız veya gezi planınız varsa, programınıza sadık kalmaya çalışın.


16 eylül, 2018

Kaynaklarınızı geliştirmekle ilgili pekçok düşünceniz var. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek istiyorsunuz. Maddi konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz.15 eylül, 2018

Yenilikçi ve farklı fikir ve düşüncelere odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal ortamlarınızda parlak ve sıradışı fikirlerinizle etkili olabilirsiniz.


14 eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken enerjiniz de yerinde. Gerek özel gerekse iş hayatınızda söz sahibi olabilirsiniz. Işığınızla parlayabilir, cesur ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


13 eylül, 2018

Bugün sosyal ilişkilerde iletişim biraz daha kafa karıştırıcı olabilir, yanlış anlamalar, alınganlıklarla birlikte işinizi biraz daha zorlaştırabilir. Dağınık fikirlere dikkat etmelisiniz.


12 eylül, 2018

Bugün ilişkilerde beklenmedik durum ve tepkilere dikkat etmelisiniz. Hiç aklınızdan geçmeyen ya da öngöremediğiniz bir tutum ve davranışla karşılaşabilirsiniz.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle ev ve aile ortamınızda hareketli bir döneme giriyorsunuz, evinizle ilgili çok fazla uğraşınız olabilir. Ev kazalarına dikkat etmelisiniz. Aile bireylerinizle tartışmamaya ve ayrı düşmemeye özen göstermelisiniz.


10 eylül, 2018

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten ve düşünce ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif duyabilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay size yeni arkadaşlıklar, dostluklar kazandırabilir. Sosyal çevrenizde yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Ayrıca bugün burcunuza ilerleyen Venüs size her açıdan bolca şans ve kısmet getirebilir.


8 eylül, 2018

İlişkinizde gizli veya kapalı kalmış durumlar söz konusuysa bunlar ya da bunların getirebileceği sıkıntı veya sorunlar aniden ortaya çıkıp patlak verebilir. İlişkilerde biraz daha arkanızı kollamanız gereken bir gün.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesi daha serinkanlı ve mantıklı düşünmenizi sağlarken, yakın çevrenizle daha rahat bir iletişim içinde olabilir, hayat trafiğinizdeki belirsiz engelleri ortadan kaldırabilirsiniz.


6 eylül, 2018

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yenilikçi düşünceler geliştirebilir, sosyal çevrenizle bunları paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık birarada olup fikir ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir dönem başlıyor.


5 eylül, 2018

Yabancılarla ilgili, yurt dışı ve uluslararası konular gündeminize gelebilir. Sınırlarınızı aşmak, ufkunuzu ve vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi yaymak üzere harekete geçebilirsiniz.


4 eylül, 2018

Sabah saatlerinde yoğun ve psikolojik olarak baskı yapan bir gündem olabilir. Sonrasında ise bulunduğunuz ortamdan sıkıldıysanız bugün uzaklaşmak için güzel bir gün olabilir. Dışarıdan, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Bu haberler de sizi harekete geçirebilir ve seyahatler gündeme gelebilir.


3 eylül, 2018

Hareketli bir gün sizi beklerken maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Duygusal gerilim ve strese dikkat etmeli, duygularınızı içinize atmamaya ve biriktirmemeye çalışmalısınız.


2 eylül, 2018

Merak duygularınızın yüksek olduğu bir gündesiniz, kendinizi araştırma yaparken ve ilgilendiğiniz konuları soruştururken bulabilirsiniz. Gizemli, kapalı ve derin her türlü konuya çekildiğinizi hissedebilirsiniz.


1 eylül, 2018

İkili ilişkiler açısından önemli bir gün olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeme gelebilir. İkili iletişim ve diyaloğa açık bir gün geçirebilirsiniz.


31 ağustos, 2018

Ortaklıkların, evlilik, ilişki konularının önem kazandığı bir gün olabilir. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Yanınızda her daim danışacağınız birini arayabilirsiniz.


30 ağustos, 2018

Gündelik yaşantınızda, çalışma ortamınızda oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Ancak bu hareketlilik içinde ruhsal, spiritüel konular size keyif verebilir. İki tarafı da ihmal etmeyeceğiniz sürece sorun yok.


29 ağustos, 2018

Günlük işleriniz, halledilmesi gereken detaylar, temizlik ve hijyen konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hizmet duygularınız kuvvetli olabilir, başkaları için çalışabilirsiniz. Hesap içeren konularda biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir, gözünüzden kaçabilecek ayrıntılar olabilir.


28 ağustos, 2018

Gökyüzündeki su ve toprak elementlerinin hakimiyeti özellikle sevdiklerinizle ilgili ya da sevdiğiniz konulara rahat uyumlanabileceğinize işaret ediyor. Gün içinde akışta, anlayarak, algılayarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde aksiyon artıyor.


27 ağustos, 2018

Burcunuzun yöneticisi olan Mars’ın retrosu bugün son bulurken artık daha planlı, stratejik ve kararlı davranma zamanı. İletişim trafiğiniz daha aktif hale gelirken bu hızı kontrol edebilmeniz gerekiyor.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay aşka dair farkındalıkları içeriyor. Heyecan ve tutkularınızı daha erinden hissettiren, sizi kalbinizin götürdüğü yere, boyuta taşıyan bir dolunay olabilir. Sevdiklerinizle ilgili bazı kararlar gündeme gelebilir.


25 ağustos, 2018

Sosyal anlamda, arkadaşlık ilişkilerinizde çok farklı bağlar, bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olabilir. Bu bağlar sayesinde düşüncelerin önünüze koyduğu engelleri, zihninizde yarattığınız sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

Ev ve aile yaşamınızla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Evinizde dekorasyon ve değişikliklerle, tamirat işleriyle ilgilenebilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyalleşmeye önem verebilir, arkadaşlarınızla birlikte olmaktan, zaman geçirmekten daha fazla keyif alabilirsiniz. Ortak çalışmalar konusunda kendinizi motive hissedebilirsiniz.


22 ağustos, 2018

İletişimle ilgili konular gündeme gelirken iletişimden kaynaklanabilecek problemlere ve yanlış anlama ve anlaşılmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Trafikle ilgili tedbir almayı da ihmal etmemelisiniz.


21 ağustos, 2018

İletişime, görüşme ve ziyaretlere ağırlık verebilirsiniz. Konuşmalarınız, sözleriniz etkileyici olabilir. . Görüşme ve ziyaretler için ise genel anlamda etkili ve bereketli bir gün olabilir ancak mümkün olduğunca gerçekçi ve ayakları sağlam basacak şekilde düşünmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.