Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

5 aralık, 2019

Sevdikleriniz ve aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz uğraşlardan keyif alabilirsiniz. Kişisel iş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.


4 aralık, 2019

Aşk yaşamınız ve sevdiklerinizle ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte iletişim hız kazanıyor. Kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretlerle dopdolu bir yıl sizi bekliyor. Ayrıca eğitim ve öğrenim açısından bereketli bir yıl sizi bekliyor.


2 aralık, 2019

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizdeki yerini koyuyor. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir.


1 aralık, 2019

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeminize gelirken aile içi paylaşımlar dikkat çekici olabilir. Geçmişe, anılara odaklı olabilirsiniz. Beslenme ve mutfak konularıyla ilgilenebilir, şefkat ve merhamet duygularınızı ortaya çıkarabilirsiniz.


30 kasım, 2019

İletişim, kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabırsız, aceleci tutumlardan uzak durmayı ihmal etmemeli, sakinliğinizi korumalısınız.


29 kasım, 2019

İletişim trafiği, kısa yolculuklar, ziyaretler ve görüşmeler açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Yakın çevrenizle etkileşim içinde olabilir, komşu, kardeş ve akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

 

28 kasım, 2019

Gün boyunca maddi ve parasal konular gündeminizdeyken hesap işlerine dikkat etmelisiniz. Alışverişler gündeme gelirken bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz.


27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kardeşlerinizin, komşularınızın ve yakın çevrenizin hayatlarında güzel gelişmeler olabilir. Zihinsel anlamda kendinizi iyi hissedeceğiniz bir aya ilerlerken eğitim konularında şanslı ve başarılı olabilirsiniz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay maddi konularda, iş ve para konularında yepyeni başlangıçlar getirebilir. Yeni bir iş, kazanç kapısı söz konusu olabilir, paranızı, imkanlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir harcama, alım, alışveriş de söz konusu olabilir.


25 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken zodyağın şanslı burçlarındansınız haftanın bu ilk gününde. Ancak yeni ay öncesinde kontrolünüz dışı durumları göz ardı etmeden etrafınıza karşı daha uyanık davranmanız gerekebilir.

24 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize olan güveninizin daha yüksek olduğu bir gündesiniz. Hayatın istediğiniz yönde akmasında ısrarcı biraz da sübjektif davranabilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider özelliklerinizle dikkat çekebilirsiniz.


23 kasım, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebileceğiniz bir aylık dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi kullanmak yönünde adımlar atabilirsiniz.


22 kasım, 2019

İlişkiler açısından önemli bir gün olabilir ancak siz bu durumu göz önünde yaşamak istemeyebilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


21 kasım, 2019

Ay Başak burcunda ilerlerken sosyal ortamlarda aktif ve verimli olabilir, üretken yanınızın altını güçlü bir şekilde çizebilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı sıcak ve sevecen davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir.


20 kasım, 2019

Burcunuzdaki Merkür'ün retrosu bugün son buluyor.  İletişim kanallarınızı çok daha etkin ve faydalı hale getirebilir, kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Bu durum özellikle ikili ilişkilerinizi geliştirmede size yardımcı olabilir.


19 kasım, 2019

Burcunuzun yöneticisi Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerliyor olacak. Hayatınızın kontrolünü daha çok elinize alabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci tarafınızı daha çok öne çıkarabilirsiniz. Mars size enerji getiriyor, ancak bunu doğru ve yerinde kullanmaya özen göstermelisiniz, aksi takdirde yıpratıcı olabilir.


18 kasım, 2019

Düzen, plan ve organizasyon gereken işlerde ve konularda başarılı olabilir, hedef ve strateji belirleyebilirsiniz. Duygularınızı sergilemekte kaçınmayacağınız bir gün olabilir.


17 kasım, 2019

Uzaklardan alacağınız güzel haberlere sevineceğiniz bir gün olabilir. Bugün yapacağınız gezi veya seyahatlerden daha çok keyif alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler dikkat çekici olabilir.


16 kasım, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


15 kasım, 2019

İlişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Duygusal baskı yaratan güçlü kişiler ve kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


14 kasım, 2019

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


13 kasım, 2019

Dolunayı geride bırakırken öğle saatlerinde Ay burç değiştiriyor ve zihninizdeki karmaşık girift düşüncelerin duygusal gerilim ve strese yol açmamasına dikkat etmelisiniz. Ortak maddi konulara odaklanabilir, konsantrasyon gerektiren işlerde zorluk yaşamayabilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay ilişkinize ışık tutuyor. Kendinizle ilgili konulara gömülü olduğunuz bir dönemden geçerken karşınızdaki kişi size kendisini hatırlatabilir.


11 kasım, 2019

Burcunuzdaki Merkür iletişimi ön plana çıkarırken, retrosu tekrarlayan konuşmalara, fikir ve düşüncelere vurgu yapabilir ve bir tür zihinsel baskı yaratabilir. Ancak yine de kendinizi ifade etme ve anlatma konusunda istekli ve motive olabilirsiniz.

10 kasım, 2019

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


9 kasım, 2019

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi tarafınızı daha çok ortaya koyabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.


7 kasım, 2019

Heyecan duyduğunuz konular ve aşk öne çıkabilir. Kişisel özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


6 kasım, 2019

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.