Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

26 eylül, 2020

Ay Kova burcunda ilerlerken ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


25 eylül, 2020

Hafta sonuna ilerlerken güçlü konuşmalar yapabilirsiniz. Kısa yolculuklar ve görüşmelerle dolu bir gün geçirebilirsiniz. Bugün kardeşlerinizi daha çok düşünüyorsunuz. Fikir ve düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz.


24 eylül, 2020

İletişim açısından oldukça hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Eski konulardan söz ederken iletişim becerilerinizi, ikna kabiliyetinizi ortaya koyabilir, sözlerinizle etkili olabilirsiniz. Ancak konuşmaların birden sertleşebileceğini unutmayın.


23 eylül, 2020

İş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Bütçe ve harcamalarınızla ilgili disiplinli davranmayı ihmal etmeyin.


22 eylül, 2020

Bugünden itibaren Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışı durumların hayatınıza daha çok hâkim olabileceği bir dönem başlıyor. Özellikle ilişkilerde rastlantıların önem kazandığı bir süreç sizi bekliyor. Daha sessiz, sakin, geri planda ve akışta kalmayı tercih edebilirsiniz.


21 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Güneş’in Başak burcundaki son gününü arkadaşlarınıza biraz daha zaman ayırarak geçirebilirsiniz.


20 eylül, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize güveniniz de yerine geliyor. Ancak Mars retrosunda girişkenliğinizi daha fazla kontrol etmeniz gerekebilir. Cesaretinizi temkinli bir tutumla birleştirmek sizin elinizde olacak.


19 eylül, 2020

Bugün yalnız kalmak, dinlenmek gibi tercihleriniz sizi maneviyata, spiritüel ve mistik konulara çekebilir. Dalgınlık, ihmal veya unutkanlık sonucu kazalara dikkat etmeli, telaşlı ve aceleci davranmamalısınız.


18 eylül, 2020

Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay sosyal çevrenizde yeni bir döneme işaret ediyor. Yeni dostlar ve arkadaşlar edinirken kendinizi yepyeni bir çevrede de bulabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde sosyal ilişkilerde kafa karıştırıcı durumlar karşısında dağınıklık söz konusu olabilir. Bir yargıda bulunmadan ya da karar vermeden önce sabırlı olmanız ve yeni ayı beklemeniz daha doğru olabilir.


15 eylül, 2020

Hedef ve planlarınıza odaklanırken iş ve kariyer konuları gündeminize gelebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaşlıklar gündeme gelebilir.


14 eylül, 2020

İş ve kariyer açısından ektiklerinizi biçeceğiniz ve başarılarınızla kendinizi iyi hissedeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızı arkanıza alarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması yakın çevrenizde, kardeş ve komşularınızdan yana görebileceğiniz iyiliklere dikkat çekiyor. Eğitim konularında ilerleme sağlayabilir, kendinizi daha rahat organize edebilirsiniz.


12 eylül, 2020

Gündeminizde uzaklar varken, keşif ve macera duygunuz yüksek ve bu duyguyla hareket edebilirsiniz. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz.


11 eylül, 2020

Öğle öncesi arkadaşlarınızdan veya sosyal ortamlarınızdan göreceğiniz ani ve beklenmedik tepkiler karşısında hazırlıklı davranmanız gerekebilir. Öğleden sonradan itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise adımları biraz daha temkinli atmanız fayda var. Bu dönemde enerjinizi saklı kullanmalısınız, zira gündelik yaşam koşulları, çalışma ortamınızın şartları biraz daha yorucu olabilir. Bu dönemde sağlığınıza dair gerekli önlemleri almalı, detaylara dikkat etmelisiniz.


9 eylül, 2020

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlar öne çıkarken iş ve uğraşlarınıza odaklanmak için uygun bir gün olabilir.


8 eylül, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.


7 eylül, 2020

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


6 eylül, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak bir döneme adım atabilirsiniz. Başarı ve ödüller gelebilir. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle çok daha iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte, manevi, mistik ve spiritüel konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sessizlik, sakinlik arayışınız artabilir. Gizli ve kapalı görüşmeler gündeme gelebilir.


4 eylül, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken gündelik işler gündeminizi kaplayabilir. Kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından yaratıcılığınızı, özgünlüğünüzü ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen dolunay size kalbinizden geçenleri, gerçek heves ve arzularınızı hatırlatan bir uyandırma zili olabilir. Uzaklardaki bir aşk için emek, gayret gösterip göstermeme konusunda bir karar alabilirsiniz.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Akışa güvenip inandığınız bir gün sizi bekliyor. Zaman zaman ortaya çıkabilecek ego kaynaklı durumlara dikkat.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendiriyor. Evinizde daha çok zaman harcayabilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hızlıca halledebileceğiniz işler var.


30 ağustos, 2020

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir, beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Düşünceleriniz konusunda fazla ısrarcı olmanın, inatçılığın ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin. Hayal ve idealler doğru düşünmeyi engelleyebilir.


29 ağustos, 2020

Sosyal yönden oldukça renkli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan güzel haberler alabilir ve bunlarla mutlu olabilirsiniz. Yolculuk planları yapabilirsiniz. İletişim açısından bereketli bir gün.


28 ağustos, 2020

Ticari konularda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda oldukça üretken olabilirsiniz. İletişim becerilerinizi canlılıkla, renklilikle ortaya koyabilir, kendinizi iyi ifade edebilir, sözlerinizle etkileyici ve ikna edici olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.