Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken kontrolünüz dışı gelişebilecek durumlara daha çok dikkat etmelisiniz. Unutkanlık, sakarlık ve dalgınlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Mistik ve spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.


6 aralık, 2023

Gün içinde sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde duygularınızı göstermekte, paylaşmakta zorlanmayabilirsiniz.


5 aralık, 2023

Venüs burcunuzda ilerlemeye başlarken cazibenizle tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk ve ilişkiler açısından bu dönem sizin için oldukça keyifli olabilir. Ayrıca maddi konularda da şansınız, kısmetiniz artıyor.


29 kasım, 2023

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


28 kasım, 2023

Dolunayın ardından derinlik ve konsantrasyon gerektiren işlere odaklanmak için uygun bir gün olabilir. Ortak maddi konular, maddi ve manevi paylaşımlar gündeme gelebilir.


27 kasım, 2023

Sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatan bir dolunay olabilir. Bedeninizi, bağışıklığınızı güçlendiren tedbirleri almayı ihmal etmemeli, beslenmenize dikkat etmelisiniz.


26 kasım, 2023

Ay Boğa burcunda ilerlerken tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.


25 kasım, 2023

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler adına çalkantılı bir gün olabilir. Kendinizden çok karşınızdakilere odaklanabilir, uyum ve dengeyi daha fazla gözetebilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte maddi konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Ani ve hızlı harcamalar gündeminize gelebilir, birden elinizden para çıkabilir, parasal zararlara biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönem olabilir.


23 kasım, 2023

Burcunuzun yıldızı Mars son derecesindeyken özellikle kalan işlerinizi tamamlamak için son fırsatlar olabilir. Gerçekçi bakış açınızla pek çok işi kolayca halledebilirsiniz.


22 kasım, 2023

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebileceğiniz bir aylık dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi kullanmak yönünde adımlar atabilirsiniz.


21 kasım, 2023

Güneş’in burcunuzdaki son gününü kendinize son bir çeki düzen vererek geçirebilirsiniz. Zira bundan sonrasında çok daha iş ve para odaklı olabilir, kendinizi sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye odaklayabilirsiniz.


20 kasım, 2023

Aileniz, baba eviniz ve babanızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bu alanda yapmanız veya tamamlamanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli, aşk ve sevgi dolu bir ortam sizi bekliyor.


19 kasım, 2023

Bugün ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


18 kasım, 2023

Burcunuzda kavuşan Güneş ve Mars sayesinde motivasyonunuz artıyor ve kendinizle ilgili önemli atılımlar yapabilirsiniz.


17 kasım, 2023

Sosyal ilişkilerinizde ve arkadaşlarınız arasında duygusallığınızı ortaya çıkarmaktan, göstermekten kaçınmayabilirsiniz. İfade gücünüz ve anlatımınızla iletişim ağınızı güçlendirebilir, yakın çevrenizi yeni tanışıklıklarla zenginleştirebilirsiniz.


16 kasım, 2023

Merak duygunuzun tavan yaptığı bir günde etrafınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz. Mümkün olduğunca fazla şey öğrenmek ve bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Bolca kitap okuyabileceğiniz bir gün olabilir.


15 kasım, 2023

Maddi konularda özellikle ailenize karşı cömert tavrınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yatırım ve harcamalar gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle ilişkilere dikkat.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından iş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


13 kasım, 2023

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda pek çok yeni başlangıcı müjdeliyor. Görünümünüzde değişiklikler yapabilir, yeni bir giyim tarzı, saç modeli belirleyebilir, yeni bir duruş veya yaklaşım geliştirebilirsiniz.


12 kasım, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken yeni ay sonrasında kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olarak lider yönlerinizi daha güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz.


11 kasım, 2023

Gün içinde hayatınız kontrolünüz dışında akarken siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle amacı alım satım ve alışveriş olan geziler, seyahatler yapabilirsiniz. Maddi konuları, işinizi ve paranızı daha iyi yönetmeyi düşünebilirsiniz. Yay burcunun iyimserliğini, hareketliliğini, neşesini yapacağınız görüşmelere ve konuşmalara yansıtabilirsiniz.


9 kasım, 2023

Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay kontrolünüz dışı gelişmelere işaret ederken sağlığınız başta olmak üzere dikkat etmeniz ve gardınızı almanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.


6 kasım, 2023

Sosyal olarak güçlü ve sizi güçlendiren arkadaşlarınız olabilir ve onların desteğiyle geleceğe daha umutla bakabilirsiniz. İletişimde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


5 kasım, 2023

Aslan burcunda parlayan Ay iş ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeleri getirebilir bugün. Çalışmalarınızla, yaratıcılığınızla parlayabilir, dikkat çekebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilirsiniz.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle aşk hayatınızı ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz. Aşkta daha yapıcı adımlar atabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay Yengeç burcunda ilerlemeyi sürdürürken hayattan aldığınız keyfi bulunduğunuz ortamın dışına taşımak isteyebilirsiniz. Yeni kişiler tanıyabilir, yeni yerler görebilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir.


2 kasım, 2023

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ancak ilgilenmek istediğiniz, sevdiğiniz pek çok aktivite içinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.


1 kasım, 2023

Ortak maddi konularda ilerleme kaydedebileceğiniz bir gün olabilir. Vergi ve miras işlerinde gelişmeler gündeme gelebilir. Ortak paylaşımlar, yatırımlar, girişimler ve benzeri iş konuları gününüzü şekillendirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.