Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

18 ekim, 2021

İş hayatınız, görev ve sorumluluklarınız açısından yoğun bir gündeminiz olabilir haftanın ilk gününde. Fazla derin ve karmaşık düşünceden uzak durmaya çalışarak planlı ve organize hareket etmek durumunda olabilirsiniz. Merkür düze dönerken ilişkilerde karşılıklı anlaşmalar kolaylaşabilir.


17 ekim, 2021

Bugün kendinizi ve egolarınızı çok daha güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Başkalarını ezmemeye dikkat etmeli, enerjinizi dağıtabileceğiniz aktivitelerle ilgilenmelisiniz.


16 ekim, 2021

Sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


15 ekim, 2021

Ev ve aile konularına daha da odaklanabilirsiniz ve Güneş Jüpiter açısı altında bu konuda gönlünüzden geçenleri destekleyen bir hava oluşabilir. Evinizde güzel ortamlar yaratabilirsiniz.


14 ekim, 2021

Ay bir diğer Satürn burcu Kova’ya ilerlerken özellikle ailenizle ilgili ilişkilerin sorumluluğunu üzerinizde daha fazla hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgili konular gündeme gelirken planlı hareket etmek zorunda hissedebilirsiniz.


13 ekim, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


12 ekim, 2021

Ticari konularda, anlaşmalarda, iletişim becerileri gerektiren durumlarda elverişli gelişmeler olabilir. Satürn retrosunun son bulmasıyla alım satım işleri hızlanabilir, ancak anlaşma konusunda acele etmeyin.


11 ekim, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken daha kendinize odaklı ve sübjektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Cesur, girişimci, lider yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi konulara odaklanabilirsiniz.


10 ekim, 2021

Maddi konularda fazlasıyla eli açık, bonkör davranabilirsiniz. Hayal ettiğiniz harcama ve alışverişleri yapabilir ya da yapabileceğinizi düşünebilir, bundan da mutluluk duyabilirsiniz.


9 ekim, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yerinde. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz. Ancak yine de herhangi bir adım atarken bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin.


8 ekim, 2021

Bugünkü Mars Güneş kavuşumu altında özellikle bire bir ilişkilerde egolar karşınıza çıkabilir. Kontrolünüz dışı durumlara karşı uyanık olmaya çalışmalısınız.


7 ekim, 2021

Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle bugünden itibaren bir ay boyunca maddi ve parasal konularda kısmetli olabilirsiniz. Kaynaklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını bulabilirsiniz.


6 ekim, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay vazgeçmeniz gerekenleri ardınızda bırakmanızı sağlarken bu sizi düşündüğünüz kadar sevindirmeyebilir ve hatta biraz ruhen yorabilir. Kontrolünüz dışı durumlara, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


5 ekim, 2021

Yeni ay öncesinde sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


4 ekim, 2021

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


3 ekim, 2021

Arkadaşlarınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Merkür Jüpiter açısı arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili daha pozitif düşünmenizi sağlayabilir.


2 ekim, 2021

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, plan, program, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Herhangi bir adım atarken dikkat edilmesi gereken bir gün.


1 ekim, 2021

Görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Güçlü, etkili kontaklar kurabileceğiniz bir gün olsa da fikir çatışmalarına dikkat etmelisiniz.


30 eylül, 2021

Ayın son günü sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzak idealleriniz, hedefleriniz, keşif ve macera ruhunuz öne çıkabilir. Uzaklardan ve dışarıdan haberler alabilirsiniz. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


29 eylül, 2021

Keşif ve macera ruhunuzun öne çıktığı bir gün olabilir. Gittiğiniz yerlerde edindiğiniz deneyimlerden karşılaştığınız kişilerden çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz.


28 eylül, 2021

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


27 eylül, 2021

Bugün başlayan Merkür retrosunda ilişkilerde iletişim konusuna çok daha özen göstermeniz gerekebilir. Dalgınlık, unutkanlık ve sakarlıklara bu dönemde ekstra dikkat etmelisiniz.


26 eylül, 2021

Mücadele ve azminizin yüksek olduğu bir gün, karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


25 eylül, 2021

Ay Boğa’da ilerlemeyi sürdürürken Mars ve Satürn’ün bugünkü üçgen açısı özellikle arka planda kalmış, ihmal edip unuttuğunuz ilişkiler açısından yapıcı, sağlamlaştırıcı olabilir, maddi boyutlu iş ilişkilerinizde destekleyici olabilir.


24 eylül, 2021

İkili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


23 eylül, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi ve spiritüel konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Bu alanda çalışmalar yapmak isteyebilir, ilgili diğer insanlarla bir araya gelmek ve onları tanımak isteyebilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.


22 eylül, 2021

Güneş’in Başak burcundaki son gününde sosyal konularda, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında kendinizi artık akışa bırakmak niyetinde olabilirsiniz.


21 eylül, 2021

Günlük iş ve sorumluluklar kendilerini çok daha fazla hatırlatabilir. Detaylarla, titizlik ve çalışma gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Kaygı ve kuruntuların üzerinde durmamalısınız.


20 eylül, 2021

Dolunay aşka yaklaşımınızı kökünden değiştirebilecek duygusal etkiler yaratabilir. Farkındalığınız, hisleriniz, algılarınız açılırken egolara ilişkin sorunlar daha da belirginleşebilir.


19 eylül, 2021

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, tüm yaratıcılığınızı yaptığınız işe aktarabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.