Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

2 nisan, 2020

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı, hatta çılgınca görünebilecek fikirlerinizle ilgi çekebilirsiniz. Dostlukların öne çıkacağı bir gündesiniz.


1 nisan, 2020

Sanal ortamda da olsa farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Değişik düşüncelere açık olabilirsiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken ev ve aile konularında bir miktar zorlayan, test edici bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizde birinin daha önce görmediğiniz negatif bir tutumu veya yüzüyle karşılaşabilirsiniz.


30 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken ev ve aile konularında bir miktar zorlayan, test edici bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizde birinin daha önce görmediğiniz negatif bir tutumu veya yüzüyle karşılaşabilirsiniz.


29 mart, 2020

Ortak maddi konular, para konuları, ortak yatırımlar, vergi, miras gibi işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zihninizi toparlamak için biraz daha gayret göstermelisiniz.


28 mart, 2020

Ortak maddi konularda derin ve etkili olabileceğiniz bir gün olabilir, hiçbir detayı kaçırmamak isteyebilirsiniz. Konsantrasyon gereken işlere hem ilgiyle yaklaşabilir hem de başarılı olabilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken ilişkiler açısından güzel olabilecek gelişmelere işaret ediyor. Karşınızdaki kişilerden iyilik görebilir ve kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün içinde toparlamanız gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Akşam saatleri yaklaşırken ikili ilişkiler ön plana çıkıyor, diyaloglar için uygun bir ortam doğuyor. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün olabilir.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından gündelik yaşamınızda, rutininizde ve çalışma ortamınızda yenilikler ve yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Sağlık konularına ilginiz artıyor.


24 mart, 2020

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay sağlık konusunda atabileceğiniz yeni adımlara işaret edebilir. Çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda değişiklikler, yenilikler yapabilir, yeni bir düzen uygulayabilirsiniz. Şifa konularında yeni açılımlar söz konusu olabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton iletişim açısından büyük bir enerji ve güç getirebilir. Telefon görüşmeleri, mesajlar, yazılar, konuşmalarla pek çok işi aynı anda halledebilecek gücü bulabilirsiniz ancak sinirlerinizi koruyun.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte ev ve aile konularının getirebileceği ağırlık ve sorumlulukları daha ciddi ve planlı ve hatta organize şekilde yönetmeniz gereken bir sürece ilerliyorsunuz.


21 mart, 2020

Ailevi işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Geçmişe dair konular, anı ve yaşantılar gündeminize gelebilir. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir. Akşama doğru iletişime ağırlık verebilirsiniz.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşam ortamınız ve gündelik yaşamınızla ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Sağlık ve beslenme konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Çalışkan ve üretken yönlerinizi ortaya koymak isteyebilir, başkalarına yardım ve hizmet için kendinizi motive hissedebilirsiniz.


19 mart, 2020

İletişim açısından hareketlilik bugün de sürüyor. Telefon elinizden düşmeyebilir, sosyal medyadan uzak durmayabilirsiniz. Zihninizi sakinleştirmek biraz daha zor olabilir ama bunu denemelisiniz.


18 mart, 2020

Bolca iletişim ve görüşmelerle geçen bir gün olabilir sizin için. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Eğitim konularına eğilebilirsiniz, merak duygunuz yüksek, bilgilerinizi artırmak isteyebilirsiniz.


17 mart, 2020

Yakın çevrenizde sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Çözümü zor konuları pratik zekanızla halledebilirsiniz. Eğitim konularında yapıcı ve uzun vadeli adımlar için uygun bir gün olabilir.16 mart, 2020

Bugün Merkür burç değiştiriyor. Aşk yaşamınızla ilgili konularda iletişime daha açık olabilirsiniz. İlgi alanlarınızı geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


15 mart, 2020

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


14 mart, 2020

Öğleye kadar Ay burcunuzda ilerliyor ancak önemli girişimler için sabah saatlerini tercih etmeniz yerinde olabilir. Akşam saatlerinde ise keyif ve konfor arayışında olabilirsiniz, lüks ve aşırı harcamalara dikkat.


13 mart, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken kendinizi biraz daha gösterme fırsatınız olabilir. Lider yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve iddialı davranabilirsiniz. Işığınızın parladığı bir gün.


12 mart, 2020

Ay öğle saatlerinde burcunuza ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


11 mart, 2020

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte ailenizle iletişimden kaynaklanan problemleri giderebilirsiniz. Merak ettiğiniz veya çözüm bekleyen konularda fikir geliştirebilir, akıl danışabilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinizde ve onlarla olan paylaşımlarınıza ilişkin bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bu farkındalık bazı arkadaşlıklarınızı bitirmenize ve bazılarını başlatmanıza neden olabilir.


8 mart, 2020

Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız doğrultusunda organize davranmanız, saatlere dikkat etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra ise daha renkli ve sosyal bir gündeminiz olabilir ancak alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


7 mart, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde bulunduğunuz ortamın dışında olmak isterken uzaklar göz alıcı olabilir. Keşif ve macera duygunuz sizi farklı yerlere taşıyabilir. Öğleden sonra ise hedeflerinize, planlarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz.


5 mart, 2020

Venüs bugün burç değiştirirken özellikle ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkan kimselerden destek görebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza seveceğiniz bir kimse çıkabilir.


4 mart, 2020

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu aile içi iletişime daha çok dikkat etmenizi gerektirebilir, yanlış anlamalar yüzünden aile bireylerinizi ve ebeveynlerinizi kırmamaya çalışın.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.