Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

18 nisan, 2018

Çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda riskli ve tehlikeli durumlara karşı biraz daha dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Beklenmedik değişimler veya karşılaşmalar gündeminize gelebilir.

17 nisan, 2018

Astrolojik yönden hareketli bir gün. İkili ilişkiler konusunda elinize geçen şans ve kısmeti iyi değerlendirmeye çalışmalı, kişisel konularınızda kaybolmamaya özen göstermelisiniz. Kiron’un burç değiştirmesi sağlıkla ilgili yeni şifa yolları aramanızı ve ruhsal ve fiziksel anlamda taşıdığınız yaraları onarmanızı sağlayan bir süreci başlatıyor. Satürn retrosu ise iletişim konularında sizi eğitebilecek, zihinsel süreçleriniz üzerine düşündürecek ve yakın çevrenizle ve özellikle kardeşlerinizle ilgili konularda sizi olgunlaştıracak bir döneme işaret ediyor.


16 nisan, 2018

Bugün meydana gelen yeni ay iş ve çalışma ortamınızda yeni başlangıçlara ve yeni bir düzene işaret ediyor. Sağlığınızda, beslenmenizde ve günlük yaşam rutininizde yenilikler ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda iletişimden kaynaklanan problemleri çözüyorsunuz. Beklediğiniz haberler hızla gelebilir. Detayları, hesap işlerini daha rahat şekilde ele alabilir, uyuşmazlıkları daha kolay çözebilirsiniz.

14 nisan, 2018

Günlük işleriniz epeyce yoğun olabilir ve vaktinizi alabilir. Hesap ve titizlik gerektiren uğraşlarınız olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Rahatsızlıklar, hastalıklar gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.