Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

11 mayıs, 2021

Bugün karşıt burcunuz olan Boğa’da meydana gelen yeni ay yepyeni bir ilişkiyi beraberinde getirebilir. İlişkinizde, evliliğinizde yeni bir dönemin başlangıcına işaret edebilir. Yeni bir ortaklık gündeminize gelebilir.


10 mayıs, 2021

Yeni ay öncesinde Ay Boğa burcunda ilerlerken ikili ilişkiler açısından çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


9 mayıs, 2021

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım ve alım satım işleri açısından sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Vergi ve miras gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


8 mayıs, 2021

Günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


7 mayıs, 2021

Öğleye kadar sevdiklerinizle ilgili konular gündemde olabilir. Sonrasında Ay’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte rutin işler, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


6 mayıs, 2021

Aşk hayatınız ile ilgili konular öne çıkarken, sevdikleriniz için fedakâr davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Kişiliğinizin renkli, canlı, parlak ve estetik yönlerini ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi duygusal ve hassas sözlerle ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.


5 mayıs, 2021

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul ederken heyecan, coşku ve tutkularınız daha çok ortaya çıkabilir. Sanatsal konulara meraklı olabilir, yeteneklerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz.


4 mayıs, 2021

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


3 mayıs, 2021

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konu ve paylaşımlar üzerinde daha fazla düşünebilir, başkalarına da fikir danışabilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere kolayca odaklanabilirsiniz.


2 mayıs, 2021

Bolca iletişim ve görüşmelerle geçen bir gün olabilir sizin için. Duygularınızı kolay ve rahat ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.


1 mayıs, 2021

Ayın ilk gününde iletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Eğitimle, bilgiyle iç içe olabilirsiniz.


30 nisan, 2021

İş konuları ve maddi konular ağırlık kazanıyor. Bugün kavuşan Güneş ve Uranüs karşı tarafın, eşinizin, ortağınızın beklemediğiniz, farklı bir yanını ortaya çıkarabilir.


29 nisan, 2021

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


28 nisan, 2021

Dolunayın ardından Ay burcunuzda ilerlerken cesaretinizi de topluyorsunuz. İkili ilişkilerde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz. Maddi ve parasal konularda biraz daha temkinli davranmanız gereken bir gün olabilir.


27 nisan, 2021

Bugün burcunuzda meydana gelen dolunay uzun zamandır kendiniz hakkında unuttuklarınızı ve ötelediklerinizi size hatırlatan bir dolunay olabilir. Sevdikleriniz konusunda yaptığınız fedakarlıkları ve vazgeçtiklerinizi size hatırlatan bir dolunay yaşayabilirsiniz.


26 nisan, 2021

Güne kontrolünüz dışı gelişmeler damgasını vururken akışta kalmak size çok şey kazandırabilir. Hayır, bağış işleri, başkaları için yararlı olabilecek konularla ilgilenebilirsiniz.


25 nisan, 2021

Kendinizi olayların akışına fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız bulunmuyor. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz.


24 nisan, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken sosyal yönden oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Umutlarınızı tazeleyebileceğiniz bir gün olabilir.


23 nisan, 2021

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesi sizi ruhsal ve psikolojik açıdan rahatlatıcı olabilir. Üzerinizdeki bazı yüklerden kurtulmanıza ve yeni bir döneme adım atmanıza yardımcı olabilir. Önümüzdeki bir buçuk ay boyunca uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Seyahatler konusunda ihtiyatı elden bırakmamalısınız.


22 nisan, 2021

Mars son derecelerinde ilerlerken biraz daha dikkatli, temkinli, sabırlı, ihtiyatlı hareket etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konularda, iş ve para konularında aceleci davranmaktan uzak durmalısınız.


21 nisan, 2021

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay ile birlikte güçlenen sabit enerjiler altındayız. Bu durum iş ve kariyerle ilgili konuları gündeme getirebilir. İleriye yönelik plan ve programlar içinde olabilirsiniz. Organizasyon gerektiren iş ve konularda başarılı olabilirsiniz. Ancak ilişkilerin yarattığı baskıyı da hissedebilirsiniz.


20 nisan, 2021

Evlilik, ortaklık ve birlikteliğinizle ilgili konuların ön plana geçeceği Güneş’in Boğa burcunda ilerlediği önümüzdeki bir aylık dönemde temel motivasyonunuz en doğru, dengeli, uyumlu ilişkiyi yakalamak olabilir. Hayatınızı ilişkilerin belirlediği bir dönem.


19 nisan, 2021

Düşüncelerinizi, duygularınızı paylaşıp yaymak istediğiniz bir gün olabilir. Sesinizin daha çok duyulmasını isteyebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz.


18 nisan, 2021

Uzaklarla ilgili konular ilginizi çekebilir, yabancı kişilerle tanışıp temas kurabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


17 nisan, 2021

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminizde olabilir. Vergi daireleri veya bankalarda işleriniz olabilir. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


16 nisan, 2021

Yoğun bir günde arşınıza güçlü kimseler çıkabilir. Duygusal patlamalara, öfke duygularına yenik düşmemeye çalışmalısınız. Konsantre olabileceğiniz işleri kolayca kotarabilirsiniz.


15 nisan, 2021

İş ve para konularında oldukça aktif olabilirsiniz ancak adım atmadan önce bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.


12 nisan, 2021

Koç burcunda bugün bir yeni ay meydana geliyor. Kendinizin ve çevrenizin sağlığıyla ilgili gelişmeler yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. İçinde bulunduğunuz ortamı ve şartları düzenlemeye ve şifalandırmaya yönelik bazı yeni tedbirler alabilirsiniz.


11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


10 nisan, 2021

Sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelirken konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Her türlü şifa, terapi, tedavi konusu ilgi alanınıza girebilir ve merak uyandırabilir, titiz, çalışkan ve verimli hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.