Akrep Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

11 aralık, 2018

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeminize gelirken geçmişe çok da takılı kalmamaya özen göstermelisiniz. Beslenme ve mutfak konularıyla ilgilenebilir, şefkat ve merhamet duygularınızı ortaya çıkarabilirsiniz.


10 aralık, 2018

Komşu ve kardeş ilişkileriniz gündeminizde yer alırken yakın çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olabilirsiniz. Ziyaret, görüşmeler ve kısa yolculuklar açısından hareketli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz.


9 aralık, 2018

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle iletişim konuları önem kazanıyor. Yakın çevrenizde ciddi, resmi ve mesafeli tavrınızı, yaklaşımınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Kardeş ve komşu ilişkileriniz gündemde olabilir.


7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken maddi konularda, iş ve para konularında yeni atılım ve girişimler gündeme gelebilir. Aşka dair konularda ise gerçekçi bir tutum takınmalı, aşırı idealist davranmamaya çalışmalısınız.


6 aralık, 2018

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte iletişim ağınızı genişletme daha fazla görüşme, paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle birebir ilişkilerinizde iletişim gücü ve ikna kabiliyeti sizde olabilir, söz ve yazılarınızla etkileyici olabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi daha ön planda göreceğiniz ve görmek de isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizde ısrarcı olabilirsiniz ancak bugün dağıtan enerjiler olduğunu da göz ardı etmeyin.


4 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesur, korkusuz, kararlı yönlerinizi, girişimci yönünüzü daha çok ortaya koyabilirsiniz. İddialı yaklaşımlarınızla dikkat çekebilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde gerçekçi yönünüzü koruyun.


3 aralık, 2018

Venüs bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için bir sebep daha oluşturuyor. Her şeyden önce dikkat çekici ve göz alıcı bir duruş sergileyebilirsiniz. Aşk ve sevgi yaşamınızda daha büyük ve önemli bir yere sahip olabilir. İlişkilerde avantajlı olabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Kontrolünüz dışı durumlara özellikle ilişkiler söz konusu olduğundan daha fazla dikkat etmelisiniz. Dalgınlık, unutkanlık bugün biraz daha problem olabilir. İlişkilerde karşınızdaki kişinin üzerine gitmek için uygun bir gün olmayabilir.


1 aralık, 2018

Aralık'ın ilk gününde sosyal yönden hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Fikir çatışmalarını iletişime yansıtmamaya dikkat.


30 kasım, 2018

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak Merkür retrosu sürerken iletişime dikkat etmeli olası fikir ayrılıklarını göz ardı etmemelisiniz.


29 kasım, 2018

Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün, dikkat çekici olabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni toplayabilirsiniz. Öğle sonrasında ise daha sosyal bir ortam sizi bekliyor.


28 kasım, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


27 kasım, 2018

İş hayatınız ve kariyeriniz açısından güzel bir gün. Üstlerinizden ve otorite konumunda kişilerden göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz.


26 kasım, 2018

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken, aldığınız haberleri, bilgileri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız. Seyahat planlarında dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz.


25 kasım, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


24 kasım, 2018

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


23 kasım, 2018

Bugün İkizler burcunda bir dolunay meydana gelirken bu dolunay psikolojik süreçlerinizi tetikleyebilir. Ruhunuzdaki mücadele gücünü fark edebilirsiniz. Karşınıza sizi etkileyebilecek güçlü figürler çıkarken onların varlığı sizde de yeni farkındalıklar uyandırabilir.


21 kasım, 2018

İkili ilişkiler, evlilik veya ortaklık gibi konularla meşgul bir gündeminiz olabilir. Bire bir ilişki ve diyaloglarda uyumu, dengeyi, eşitliği sağlama konusunda hassas olabilirsiniz.


20 kasım, 2018

Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Detaylara, hesap işlerine daha çok zaman ayırırken kaygı ve endişelerden uzak kalmalısınız.


19 kasım, 2018

Maddi konularda epeyce yoğun bir gündeminiz olabilir, kendinizi tamamen iş ve parasal konuların içinde bulabilirsiniz. Ancak bu durumun sevdiklerinize ayırdığınız zamanı azaltmadığından emin olmalısınız.


18 kasım, 2018

Aşkta tutku ve heyecanlar öne çıkabilir. Ancak karşı tarafa yönelik güven duygunuzu da sorgulayabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinizde ısrarcı olmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken maddi konularda çok fazla düşünebilirsiniz, gelir ve kaynaklarınızı artırma yönünde sınırsız düşünmek ve hareket etmek isteyebilirsiniz ancak bunun beklemediğiniz sonuçlara varmamasına özen göstermelisiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosu bugün son buluyor, ilişkilerde ve maddi konularda belli bir rahatlama getirebilir. Ayrıca beklemediğiniz iyiliklerle ve güzelliklerle de karşılaşabilirsiniz.


15 kasım, 2018

Burcunuzun yönetcisi de olan Mars burç değiştiriyor ve özellikle aşka ve sevdiklerinize dair konularda, hobi ve ilgi alanlarınızla ilgili daha fazla uğraş ve gayret gerektiriyor. Mars ilerlediği Balık burcunda oldukça tekinsiz bir görünüm çizebilir, dolayısıyla atılan adımlara, yapılan girişimlere bir kat daha dikkat etmek gerekiyor. Akışta kalarak akışın getirdiklerini kabullenmek gibi sınavlar da çıkarabilir önünüze.


14 kasım, 2018

Bugün Mars son derecesinde ilerlerken özellikle aile içi ilişkilerde daha sabırlı hareket etmeniz gereken bir gün olabilir. Ev içinde uğraşlarınız, aktiviteniz varsa kendinizi fazla yormamaya, sinirlerinizi bozmamaya, ufak tefek kazalara dikkat etmeye özen göstermelisiniz.


13 kasım, 2018

Yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat edebilirsiniz.


12 kasım, 2018

İletişim açısından hareketli bir geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, komşularınızla ve kardeşlerinizle daha sık görüşebilirsiniz. Sohbet ve konuşmaların, paylaşımların bolca olduğu bir gün geçirebilirsiniz.


11 kasım, 2018

İletişime açık bir günde yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız, komşularınız, kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Zihinsel konsantrasyon gerektiren işlere daha rahat odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.