Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

PINAR ATMACA

22 nisan, 2024

Farkındalığınız artıyor
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen dolunay yaşamınızda önemli farkındalıklar ve bazı kararlar alabilirsiniz. Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken gündelik yaşamınızda iletişim artabilir. Hafta sonunda maddi konular gündeme gelebilir.


15 nisan, 2024

Evlilik, birliktelik konuları
Bu hafta Jüpiter Uranüs kavuşumu ilişkilerle ilgili farklı ve sıra dışı yaklaşımlarda bulunmanızı kolaylaştırabilir. Bu dönemde güçlü Plüton ev ve aile konularının getirdiği baskıyı daha çok hissettirebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına ağırlık vereceğiniz bir sürece geçiş yapabilirsiniz.


8 nisan, 2024

Aşk sabır gerektirebilir
Hafta başı gerçekleşen Güneş tutulması yeni bir yaşam düzenine işaret edebilir. Bu düzende sağlıkla ilgili konu ve gelişmelerin ruhunuzda yarattığı izleri silmeye odaklı olabilirsiniz. Hafta ortasında Mars Satürn kavuşumu aşkta sabrınızı zorlayan ya da zamanınızı alan gelişmeler isteksizlik getirebilir. Hafta sonuna ilerlerken ortak işlerde iletişime dikkat etmelisiniz.


1 nisan, 2024

Sağlığınıza odaklanabilirsiniz
Güneş tutulmasına yaklaşırken gündelik yaşam rutinleriniz ve şartlarınızla ilgili önemli farkındalıklar içinde büyük başlangıçların eşiğinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanı daha fazla sorgulayabilirsiniz. Rahatsızlık veya hastalıkların sizde bıraktığı izleri şifalandırmayı düşünebilirsiniz. Aşkta henüz gözleriniz kapalı olsa da hafta sonundan itibaren burç değiştiren Venüs tutkulu bir aşkı işaret edebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.