Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

24 ocak, 2022

Enerjinizi yakın çevrenize odaklama zamanı
Haftaya başlarken kendinizi akışa ve akışın getirdiklerine odaklayabilirsiniz. Ardından burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte hayatın kontrolü ve gidişatı biraz daha sizin kontrolünüzde olabilir, ışığınız ve enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise gündeminizde iş ve para konuları ile maddi konular olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde yakın çevrenizdeki iletişim ve haberleşmeyle ilgili konular enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle komşularınız ve kardeşlerinizle iletişimde yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması eğitimle, iletişimle, haberleşmeyle ilgili konularda şanslı bir sürece işaret edebilir.


17 ocak, 2022

Ev ve aile odaklı bir döneme ilerlerken

Bu hafta gerçekleşen dolunay keşif ve macera duygularınızı artıran bir dolunay olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak seyahatlere, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılara hız verebilecek kararlar alabilirsiniz. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte gündeminizde artık ev ve aile konuları daha çok yer kaplayabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


10 ocak, 2022

Merkür retrosu başlıyor
Haftaya başlarken gündelik telaşlarınız ön planda ancak yüksek enerjinizle hepsini kolayca halledebilirsiniz. Ardından bire bir ilişkiler ön planda ve karşınızdaki kişilerin ışığı sizi de aydınlatabilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle aile içi konuları daha fazla düşünebilirsiniz, geçmişten gelen mevzuları hatırlayabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken ortak maddi konularda etkin bir gündeminiz olabilir.


3 ocak, 2022

Akılcı düşünceler
Yeni yılın ilk haftasına bolca düşünce ve zihinsel antrenmanla giriş yapabilirsiniz. Ardından ev ve aile konuları sizi bolca iletişime itebilir. Geçmişe dair konuları düşünebilirsiniz. Ancak bu konuda akılcı davranabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken sevdiklerinizden ve aşktan yana şanslınız ve bu şansı hissedebilirsiniz. Hafta sonunda biriktirdiğiniz pek çok işi kolayca halletme enerjiniz olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.