Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

1 haziran, 2020

İş imkanları ve kararlar

Ay tutulması 5 Haziran’da gerçekleşiyor ve özellikle iş ve maddi konularda farkındalıklara işaret ediyor. Ancak Ay tutulmalarının harekete geçme zamanı olmadığını aklınızdan çıkarmayın ve bu süreçte sevdiklerinizin ve aşk yaşamınızın enerjinizi tüketebileceğini bir kenara not edin.


25 mayıs, 2020

Daha sosyal bir gündeme ilerliyorsunuz

Ayın son haftasına uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların eşliğinde girebilirsiniz. Sesinizi uzaklara duyurma imkânınız olabilir ve bu imkân hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür ile birlikte daha da artacak gibi görünmekte. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekeceğiniz bir üç haftalık sürece ilerliyorsunuz. Hafta ortasına bolca plan, iş ve görevler, hafta sonuna ise sosyal bir gündem damga vurabilir. Fikirleriniz canlanabilir.


18 mayıs, 2020

Ortak işler 

Astrolojik yönden oldukça hareketli bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesine tanık oluyoruz. Ayın 20’sinden itibaren ortak maddi konular, iş, para ve yatırım konuları gündeminizi doldurabilir. Bu süreçte ruhsal yönden kendinizi korumaya özen göstermeli, dikkat etmelisiniz. 22’sinde bir yeni ay gerçekleşiyor, bu yeni ay yeni bir ortak girişime veya eşinizin iş yaşamında yeni başlangıçlara işaret edebilir.


11 mayıs, 2020

Retrolar bu hafta başlıyor

Dopdolu bir haftaya ilerliyoruz. Hafta Satürn retrosuyla açılıyor. 2 Temmuz’a kadar süren retronun bu kısmında ev ve aileye ilişkin konular beklediğinizden daha yavaş bir süreçte ilerleyebilir, işler ağırlaşabilir, aile bireylerinize karşı daha sabırlı yaklaşmanız gerekebilir. Salı günü Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde iş ve para konularına daha çok kafa yorabilir, konsantrasyon isteyen işlere odaklanabilirsiniz. Çözüm bekleyen sorunlara kafa yorabilirsiniz. 13 Mayıs’tan itibaren Mars Balık’ta olacak, önümüzdeki bir buçuk ay boyunca atacağınız adımların, yapacağınız girişimlerin risksiz olmasına oldukça dikkat etmelisiniz. Özellikle aşka ve sevdiklerinize dair konularda sizi ikilemde bırakacak durumlar karşınıza çıkarken sezgilerinize her zamankinden fazla güvenmeniz gerekebilir. Yaptığınız fedakârlıklar karşılık bulmayabilir ya da suiistimal edilebilir, oysa siz bunları yalnızca aşk ve tutkularınız ve temiz kalbinizle yapmış olabilirsiniz. Üzücü ve hayal kırıklığına neden olan bir transit gibi görünse de gücünüz ve iradenizle bu zorluğun da üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. Bu hafta Venüs retrosu da başlıyor ve bu retroda en fazla dikkat etmeniz gereken konu iş ve ortak maddi konular olabilir. Ortak maddi bütçenizi iyi gözetmeli ve bunu yaparken duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz. Sizi ikilemde bırakan riskli durumlara karşı gardınızı almalısınız. Kendi maddi durumunuzu her zaman gözetmeli, kandırıcı, yanıltıcı durumlar karşısında aklınızı ve sağduyunuzu devreye sokmalısınız. 14’ünde başlayan Jüpiter retrosu ise kafanızı yoran binlerce konu, sorun, çözüm bekleyen bir sürü gelişmeyi zihninize doldurabilir. Bu süreçte sportif aktivitelere ağırlık verebilirsiniz ancak sakatlanmalara karşı dikkat etmelisiniz.  


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.