Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

26 ekim, 2020

İlişkinizde önemli farkındalıklar
Haftaya başlarken gündeminizde aşk ve sevdiklerinizden yana fedakarlıklar yer alabilir. Tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Ardından rutininiz canlanıyor, gündelik yaşamınız hareketleniyor ancak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin manevi ve ruhsal boyutu önem kazanacak, ruhsal konulara da ilginiz artabilir. 31 Ekim’de karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay ilişkilerinizde büyük farkındalıklara yol açabilir. Karşınızdaki kişideki büyük değişim sizi çok şaşırtabilir.


19 ekim, 2020

Güneş burcunuza ilerliyor

Haftanın en önemli olayı Güneş’in burcunuza ilerlemesi ki bu geçişle birlikte hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alıp güçleneceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi yeni başlangıç ve adımlara hazır hissedebilirsiniz.


12 ekim, 2020

Merkür retrosu başlarken iletişime dikkat
Bu hafta Merkür retrosu başlıyor. Hafta ortasında başlayan ve üç hafta süren bu retroda iletişimi siz yönetiyor olsanız da söz sizde de olsa yanlış anlama ve anlaşılmalara çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay bilinçaltınızda açılan yeni kapılara işaret edebilir. Bir alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz. İlişkinizle ilgili akışta bıraktığınız bir gelişme kendiliğinden değişimi getirebilir.


5 ekim, 2020

İş ve para konuları öne çıkabilir
Haftanın ilk gününe ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Ardından gündeminize ortak maddi konular, iş ve para konuları damga vurabilir. Kriz yaratabilecek durumlardan uzak kalmaya dikkat. Sonrasında uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz, seyahatler söz konusu olabilir.  Pazar günü görev ve sorumluluk bilinciniz ortaya çıkmaya başlayabilir.


28 eylül, 2020

Dolunay gündelik yaşamınıza ışık tutuyor
Bu hafta gerçekleşen dolunay çalışma ortamınızda, gündelik yaşamınızda farkındalıklar getirebilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili konularda duyarlılık yaratabilir. Ayrıca bu hafta Venüs de burç değiştiriyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle sosyal yaşamınızda renkli bir döneme geçiş yapabilirsiniz ve arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.