Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

26 temmuz, 2021

İşlere odaklanma zamanı
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle aileyle ilgili konular bir süreliğine daha gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle üstlerinizle, yaşlı olgun kimselerle ve otorite konumunda kişilerle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna gerilemesiyle sosyal çevrenizden bir miktar uzaklaşabilir, işlerinize odaklanabilirsiniz.


19 temmuz, 2021

Geçmişe yolculuk
Haftaya başlarken Ay burcunuzda ilerliyor, size cesaret getirebilir. Ardından maddi konularla ilgilenebilirsiniz. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor, aşk sosyal çevrenizden gelebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle iş ve kariyere, hedef ve planlarınıza daha da odaklı olabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay tam bunun öncesinde ailenizle ya da geçmişinizle ilgili halletmeniz gereken bir konuyu size hatırlatabilir.


12 temmuz, 2021

Üstlerinizle ilişkilerde sabırlı olmalısınız
Haftaya başlarken görev ve sorumluluklar, iş ve kariyer konuları öncelik kazanabilir ve gündeminizi meşgul edebilir. Merkür ve Jüpiter’in uyumlu açısı uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla iletişiminizi kolaylaştırabilir, yolculukları hızlandırabilir. Ardından haftaya damga vuran Venüs ile Mars’ın kavuşumunda özellikle üstlerinizle ve otorite konumunda kişilerle ilişkilerinizde sabırlı davranmalısınız. Ancak hemen sonrasında Güneş Neptün açısı kendinizi akışa bırakabilir, biraz da dinlenebilirsiniz. Hafta sonuna ise ortaklık ve ilişkiler damga vurabilir.


5 temmuz, 2021

Yeni bir yolculuk gündeme gelebilir
Haftaya ilişkiler, ortaklıklar ekseninde başlarken, Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle ortak iş ve maddi konulara eğilebilir, hırslı ve mücadeleci yönlerinizi sergileyebilirsiniz. 7 Temmuz’da Venüs Satürn karşıtlığı aileyle ilgili sorumluluklarınızın baskısını artırabilir ve daha gerçekçi davranmanızı sağlayabilir. Yeni ay öncesinde özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda temkinli hareket etmeniz gerekebilir. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla yakın çevrenizdeki önemli dönüşümlere ve bunun getirdiği problemlere rağmen dışarıya ve uzaklara adım atabilirsiniz, bir girişimde bulunabilirsiniz. Yeni bir yolculuk gündeme gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.