Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

12 nisan, 2021

Yeni bir çalışma ortamı
Haftanın hemen başında Koç burcunda gerçekleşen yeni ay gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda yenilikler katabilir. Yeni işler, çalışmalar, uğraşları beraberinde getirebilir. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle ikili ilişkiler, ortaklıklar, beraberlikler açısından şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, eşinizden daha çok destek görebilirsiniz.


5 nisan, 2021

Ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz

Haftanın ilk gününde iletişimde meydana gelebilecek sıkışıklıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Ardından eve ve aileye odaklı olabilirsiniz, evinizde daha çok zaman geçirebilir, ailenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz. Perşembe’den itibaren gündeminizde aşka ve tutkulara dair konular var, kalbinizin sesini dinlemekte özgür ve açık bir gündesiniz. Elinizin değdiği her konuda yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonunda ise ilgilenmeniz gereken detaylar olabilir. Sağlıkla, hijyen ve düzenle ilgili konularda duyarlı olabilirsiniz. Yeni ay öncesinde gündelik rutinler kafa karışıklığı yaratabilir.


29 mart, 2021

Aşkta ve sevdiklerinizle iletişimde gerçekçi olmalısınız

Dolunayın ardından haftanın ilk gününde elinizdeki işleri toparlarken zihninizi organize etmek biraz daha gayret gerektirebilir. Salı’dan itibaren Ay burcunuzda yeni girişim ve adımlara hazırsınız. Perşembe akşamından itibaren maddi ve parasal konular gündemde, çifte durumlar kafa karıştırıcı olabilir, güven arayışı hakim olabilir. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması özellikle sevdiklerinizle ve aşkta iletişimi sekteye uğratabilir, arkadaşlarınızla aranızdaki anlaşmazlıklara dikkat. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızda daha hareketli ve iletişimi dolaysız, direkt günler sizi bekliyor.


22 mart, 2021

Venüs ve Güneş pozitiflik katabilir

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş gündelik yaşamınıza, çalışma ortamınıza güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Pozitif bakış açınızla çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken ilişkinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz, bu durum bazı fedakârlıkları gerektirse de hoşnutsuzluk yaratmayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.