Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

18 ekim, 2021

Güneş burcunuza ilerliyor
Güneş artık yavaştan burcunuza geçmeye hazırlanırken son bir ruhsal arınma döneminden geçiyor olabilirsiniz ve bunu ilişkiler üzerinden yaşayabilirsiniz. Merkür’ün düze dönmesi daha akıllı ve mantıklı düşünmenizi kolaylaştırabilir, etrafınızı saranlardan akıl alabilirsiniz. Jüpiter’in de düze dönmesiyle birlikte iş, kariyer konuları, görev ve sorumluluklar hız kazanırken, hedef ve planlarınıza daha sıkı odaklanabilirsiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay dikkatinizi gündelik yaşamınıza çekebilir, ufak tefek kazalara dikkat etmelisiniz.


11 ekim, 2021

Ev ve aile konularında yapıcı olabilirsiniz

Bu hafta Satürn retrosunun son bulmasıyla özellikle ev ve aile ortamınızda daha yapıcı olabilirsiniz, görev ve sorumluluklar daha fazla ciddiyet gerektirebilir. Perşembe’den itibaren ev ve aile konularına daha da odaklanabilirsiniz. Cuma günü bu konuda gönlünüzden geçenleri destekleyen bir hava oluşabilir. Hafta sonunda sevdiklerinize ve aşka dair konular hız kazanabilir.


4 ekim, 2021

Yeni ayın getirdikleri

Bu hafta gerçekleşen yeni ay vazgeçmeniz gerekenleri ardınızda bırakmanızı sağlarken bu sizi düşündüğünüz kadar sevindirmeyebilir ve hatta biraz ruhen yorabilir. Kontrolünüz dışı durumlara, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Algılarınız yüksek olduğundan neyin ne olduğunu iyi anlasanız da elinizden bir şey gelmeyebilir, ama Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle yakın zamanda enerjinizi yeniden kazanıp toparlanacağınızı unutmayın.  Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle 7 Ekim’den itibaren bir ay boyunca maddi ve parasal konularda kısmetli olabilirsiniz.


27 eylül, 2021

Unutkanlığa dikkat
Hafta başı başlayan Merkür retrosunda ilişkilerde iletişim konusuna çok daha özen göstermeniz gerekebilir. Dalgınlık, unutkanlık ve sakarlıklara bu dönemde ekstra dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Ardından görev ve sorumluluklar kendilerini hatırlatabilir. Hafta sonu konsantrasyon problemlerine dikkat.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.