Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

3 ağustos, 2020

Venüs uzaklardan aşk getirebilir

Güçlü bir konumda ilerleyen burcunuzun yıldızı Mars aslında farkında olmasanız da sizi içten içe güçlendiriyor. Hafta başında gerçekleşen dolunay ilişkinizin değişen halinin ailenize, yuvanıza yansımalarını gösterebilir. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle iş hayatınızda sesinizi daha çok yükseltip duyurabileceğiniz bir dönem başlıyor, söz ve konuşmalarınıza dikkat çekebilirsiniz. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle ise sizi çok daha destekleyen bir dönem başlıyor, uzaklardan destek görürken yabancı bir sevgili de gündeminize aniden gelebilir.


27 temmuz, 2020

Hafta başında güç ve cesaret sizde

Haftaya başlarken burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve cesaret veriyor. Girişimci yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, ikili ilişkilerde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sabırsızlığınızı kontrol etmek. Ardından hafta ortasında iş ve para konularıyla ilgilenebilir, bir miktar para harcayabilirsiniz, alışverişlerinizde kontrollü davranmaya dikkat. Hafta sonuna ise bolca iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar ve ziyaretler damga vuruyor, kendinizi ifade etmekte zorlanmayabilir, göz alıcı dil ve ifadenizle etrafınızdaki pek çok kişiyi etkileyebilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni bir seyahat gündeme gelebilir

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni bir yolculuk, seyahat, yurt dışına açılan yeni bir kapı olabilir. Ancak düşüncelerin getirdiği yüklerden sıyrılmalısınız. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle iş hayatınıza, kariyerinize, görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanacağız bir dönem sizi bekliyor olacak.


13 temmuz, 2020

Düşünceler zorlayabilir

Merkür retrosunun son bulmasıyla uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla etkileşimi hızlandırabilir, seyahatlere odaklanabilirsiniz. Salı günü aklınızdaki binlerce düşünce, fikir, iletişime dair konular sizi bulunduğunuz ortama kilitleyebilir. Çarşamba günü ise yakın çevrenizdeki zorlukları, değişimi daha güçlü hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Hafta sonuna ilerlerken ortak maddi konular, iş ve para konuları hız kazanabilir. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay seyahatleri gündeme getirebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.