Akrep Haftalık Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

18 ocak, 2021

Beklenmedik rastlantılar

Haftanın ilk üç gününde gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızda sizi yorabilecek yoğun bir gündeme ilerlerken sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu ilişkiler alanında ani, beklenmedik gelişme ve rastlantıları beraberinde getirebilir, sizi bire bir ilişkiler açısından oldukça aktif kılabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir aylık bir dönem sizi bekliyor Hafta sonunda ruhsal gerginliklere dikkat etmelisiniz.


11 ocak, 2021

Yeni bir eğitim kapısı açılabilir

Eğitim ve iletişimin ağırlık kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. 13 Ocak’ta gerçekleşecek olan yeni ay eğitim alanında yepyeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Yeni bir kursa başlayabilir, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.


4 ocak, 2021

Ortak maddi konular ve işler

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca eşinizin, ortağınızın işleri oldukça yoğun olabilir. Ortak maddi konularda temkinli hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda özellikle sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.  8 Ocak’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ailenizden daha çok iyilik göreceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa aileniz vasıtasıyla bir kişiyle tanışabilirsiniz. Aynı anda Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sevdiğiniz konulara ve aşka daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor.


28 aralık, 2020

Hedefler, planlar

Yılın son haftası ortak iş ve para konularında yoğun bir gündemle başlıyor. Ardından yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular ve seyahatler daha fazla gündeminizde olabilir. Haberleşme, sosyal paylaşımlarla dolu bir Salı ve Çarşamba geçirebilirsiniz. Yeni yılı ise iş ve kariyer konularına, görev ve sorumlulukların getirdiği hedef ve planlara odaklanarak biraz iş kafasıyla karşılayabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününü ise arkadaşlarınıza, dostlarınıza ayırabilir, onlarla haberleşebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Akrep burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Akrep burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.