Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 temmuz, 2021

Yeni bir aşk
Hızlı bir giriş yaptığımız sıcak ve nemli bir ay bizi beklerken Güneş’in burcunuzla uyumlanan Yengeç burcunda ilerlediği günler size aşk ve sevdikleriniz açısından güzel günler getirebilir. Keyif aldığınız, sizi mutlu eden konularla ilgilenebilir, insanlarla beraber olabilir, yaşamın tadını biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay yepyeni bir aşk getirebilir yaşamınıza ya da sevdiğiniz bir konuda bir adım atıp girişimde bulunmanızı sağlayabilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken özellikle gündelik yaşamınızdaki, iş hayatınızdaki ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken karşınızdaki kişilerden ve ortaklarınızdan, eşinizden destekler görmeye başlayabilirsiniz. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik işlerinize ve rutinlerinize daha da odaklanmak isteyebilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay tam da bunun öncesinde bırakmanız veya vazgeçmeniz gereken şeyler olabileceğine dikkatinizi çekebilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışındaki olaylar, gelişmeler, konular artabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ilişkiler adına daha fazla emek, çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir.

1 haziran, 2021

Ev ve aile yaşamınızda yenilikler
Burcunuzda ilerleyen Jüpiter sizi desteklemeyi sürdürürken hemen ayın başında Venüs’ün de destekleyici bir alana ilerlemesi şansınızı daha da yükseltebilir. Sevdikleriniz ve aşkınız size tutkun bir şekilde bağlanabilir, sevdiklerinizi kendinize aşık etmeniz an meselesi olabilir. Bu durum size güven ve iyi hisler katarken güzel işlere imzanızı atabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş tutulması dikkatinizi ev ve aile yaşamınıza yöneltebilir, evinizde yenilikler, yeni bir düzen, yeni bir ev getirebilir. Ailenize yeni bir birey katılabilir, aile içi yeni konular gündeminize gelebilir. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızda hareketlilik, işleriniz artabilir ve ilgilenmeniz gereken daha çok detay ortaya çıkabilir. Bu dönemde sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz. 21 Haziran’dan itibaren aşk ve sevdiklerinize dair konularda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. Aşkla uğraşacağınız bir iş edinebilirsiniz. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi sosyal yaşamınıza çekebilir ve arkadaşlık ilişkilerinize ışık tutabilir.

1 mayıs, 2021

Jüpiter burcunuza ilerliyor
Mayıs ayında Jüpiter’in burcunuza ilerlemesiyle uzun bir süredir burcunuzu gölgeleyen bulutlar dağılmaya başlıyor. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter’in Balık burcundaki transiti size güç kazandırabilir, enerjinizi yükseltebilir, başkalarının gözünde pırıl pırıl parlamanızı sağlayabilir. Üstelik Venüs’ün de İkizler burcuna ilerlemesiyle ev ve aile ortamınızda da rahatınız ve konforunuz artabilir, aile bireylerinizden daha çok destek görebilirsiniz. Bu alana ilerleyen Merkür ailenizle olan iletişiminizi de geliştirip artırabilir. 11 Mayıs’taki yeni ay yakın çevrenizde, komşu ve kardeşlerinizle ilgili yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yeni bir eğitim veya iletişim çevreniz olabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise sizi hedeflerinize, planlarınıza odaklayabilir, görev ve sorumluklarınız, iş ve kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz.

1 nisan, 2021

Maddi konularda hareketli bir ay

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, yatırımlarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye ve onlardan daha iyi yararlanmaya odaklanabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay yeni bir iş veya iş yaşamınızda yeni bir dönem getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden iyilikler görebilirsiniz. Onların tanıştırmasıyla başlayan bir ilişkiniz de olabilir. 19 Nisan’dan itibaren iletişime, haberleşmeye, kısa yolculuklara daha da odaklanabilirsiniz, iş görüşmeleri, mülakatlar yapabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle, aşka ve sevdiklerinize dair konuların daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu dönem aşktan biraz soğutsa da çok sevdiğiniz bir konuyu işe ve çalışmaya dönüştürmenizi sağlayabilir. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay uzaklarla, yabancılarla ya da seyahatlerle ilgili bir konuya dikkatinizi çekebilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.