Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Dostluklara odaklısınız
Merkür’ün burç değiştirmesiyle sosyal çevreniz, arkadaş ve dostluklarınızla ilgili konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. Sosyal grup ve organizasyonlarla daha fazla iletişim içinde olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi üstlerinizle ve otorite konumundaki kişilerle iletişiminizi zorlayabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi keyifli yolculukları beraberinde getirebilir ancak planlarınıza sadık kalmalısınız. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir kariyerin kapısını aralıyor. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle sosyal çevrenize daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı aşka ve sevdiklerinize dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs başarı, alkış ve takdirleri üzerinize toplayabilir.

1 kasım, 2023

Rahatlatıcı gelişmeler
Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla odaklandığınız bu dönem seyahatleri beraberinde getirebilir, keşif ve macera duygunuzu yüceltebilir. Burcunuzdaki Satürn’ün düze dönmesiyle hayatınızı daha iyi organize edebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi ortaklıklarda ve ortak maddi konularda şansınızı artıran bir sürece işaret edebilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle iş ve kariyer planları yapabilir, bu alanda önemli kişilerle görüşebilirsiniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir yolculuğa işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle özellikle otorite konumundaki kişilerle sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay eviniz ve ailenizle ilgili gelişmelere dikkatinizi çekebilir.

2 ekim, 2023

Yeni ortak girişimler
Yılın ikinci Güneş tutulması Terazi burcunda gerçekleşirken bu tutulma yaşamınızda güçlü dönüşümler ve başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Güçlü kişilerle bağlantılar kurabilirsiniz. Kendinizi ruhsal olarak güçlendirebilirsiniz. Yeni ortak girişimleriniz olabilir ve bunlarda başarılı olabilirsiniz. Venüs’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle ilişkiler adına şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu transit yeni ve güzel bir ilişkiye adım atmanızı sağlayabilir. Karşınızdaki kişiden destek görebilirsiniz. 12 Ekim’de Mars’ın burç değiştirmesi ilişkilerinizi daha da rahatlatıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda kendinizi daha istekli ve motive hissedebilirsiniz.

1 eylül, 2023

Hesap işleri
Eylül ayında ilişkinize ve evliliğinize odaklısınız. Ancak özellikle 16 Eylül’e kadar süren Merkür retrosunda bu durumu ve konuyu bir takıntı haline getirmekten kaçınmalısınız. Mars’ın terazi burcundaki transiti ortak maddi konularda ve ortak paraların idaresinde bazı anlaşmazlık ve sürtüşmeleri beraberinde getirebilir. Güçlü kişilerle takışmamaya özen göstermelisiniz. 23 Eylül sonrasında ortak girişimlere daha çok odaklanabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay ilişkinize yeni bir boyut getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise kendi cebinize ve hesap durumunuza göz atmanız konusunda uyarıcı olabilir.


Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.