Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 ekim, 2021

Ortak işler, girişimler dikkat çekici olabilir
İkili ve bire bir ilişkilerin taşıdığı mücadeleci ve hırslı ruhunuzun ortaya çıkabileceği bu dönem konsantrasyonunuzu sıkı tutmanız halinde özellikle iş ve ortaklıklarda sizi başarıya götürebilir. Bu dönemde en çok dikkat etmeniz gereken ruhsal krizler olabilir, üzerinizdeki enerjiyi boşaltabilmenin yollarını bulmalısınız. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay yeni iş ortaklıkları ve iş girişimleri getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesi itibarınızı, sosyal konumunuzu yukarıya çekebilecek ışıltılı bir hava getirebilir, başarılarınızla takdir görebilirsiniz. 20 Ekim’deki dolunay dikkatinizi kendi cebinize ve maddi durumunuza çekebilir ve bu alanda farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde kendinizi uzak yol ve yolculuklar, yeni keşif ve maceralar içinde bulabilirsiniz.

1 eylül, 2021

Ortaklıklar dikkat çekici
Eylül ayında gözünüz kulağınız karşınızda olup bitenlerde, ilişki ve ortaklıklarınızda, evliliğinizde, birlikteliğinizde olabilir. Karşınızdaki kişilere daha bağımlı olduğunuzu hissedebilirsiniz ve ortaklıklar ilginizi çekebilir. 7 Eylül’deki yeni ay yeni bir ilişkiyi veya ortaklığı beraberinde getirebilir. 11 Eylül’den itibaren Venüs uzaklardan bir aşk olarak size göz kırpabilir, yabancı bir aşkınız olabilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçişle birlikte ortaklıkların maddi yönü, ortak paylaşımlar biraz daha zorlayıcı olabilir, bu durum sizi özellikle ortak işlerde daha çok çalışmaya ve hırslara itebilir. 21 Eylül’de burcunuzdaki dolunay daha önce görmediğiniz yönlerinizi fark etmenizi sağlayabilir. 22’sinden itibaren ortak paylaşımlara daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda ortak iş konularında anlaşmak için biraz daha zihin cimnastiğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

1 ağustos, 2021

İlişkiler ve ortaklıklar artabilir
Gündelik iş ve uğraşlarınızın yoğunluğu Ağustos ayı içinde dikkat çekici olabilir. Jüpiter’in burç değiştirmesiyle kontrolünüz dışı pek çok gelişmenin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Akışın enerjisiyle beslenirken günlük rutinlerinizin gerektirdiği sorumluluklar, istekler biraz yorucu olabilir. 22 Ağustos’ta gerçekleşen dolunay vazgeçtiğiniz, unuttuğunuz ya da geride bıraktığınız bir durum veya konuyu hatırlatabilir. 16’sında Terazi burcuna ilerleyen Venüs ortaklı işlerden kazançlar getirebilir. Ayın 23’ünde Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkiler hız kazanabilir. Yalnız hareket etmektense kendinizi en yakın hissettiğiniz kişinin yanınızda olmasını isteyebilirsiniz.

1 temmuz, 2021

Yeni bir aşk
Hızlı bir giriş yaptığımız sıcak ve nemli bir ay bizi beklerken Güneş’in burcunuzla uyumlanan Yengeç burcunda ilerlediği günler size aşk ve sevdikleriniz açısından güzel günler getirebilir. Keyif aldığınız, sizi mutlu eden konularla ilgilenebilir, insanlarla beraber olabilir, yaşamın tadını biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay yepyeni bir aşk getirebilir yaşamınıza ya da sevdiğiniz bir konuda bir adım atıp girişimde bulunmanızı sağlayabilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken özellikle gündelik yaşamınızdaki, iş hayatınızdaki ilişkiler açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken karşınızdaki kişilerden ve ortaklarınızdan, eşinizden destekler görmeye başlayabilirsiniz. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik işlerinize ve rutinlerinize daha da odaklanmak isteyebilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay tam da bunun öncesinde bırakmanız veya vazgeçmeniz gereken şeyler olabileceğine dikkatinizi çekebilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışındaki olaylar, gelişmeler, konular artabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ilişkiler adına daha fazla emek, çaba ve gayret göstermeniz gerekebilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.