Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 ekim, 2020

İlişkilerden yana şanslı bir dönem

Ekim ayı yoğun toprak enerjisi altında mücadeleci, iş odaklı yönlerinizi iyice açığa çıkaracağa benziyor. Ayın hemen başında meydana gelen dolunay bir iş fırsatına dikkatinizi çekebilir sözgelimi. Üstelik 3 Ekim’den itibaren eşinizden, sevgilinizden veya ortağınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. İlişkilerden yana şanslı olduğunuz bir döneme ilerliyorsunuz. 16 Ekim’deki dolunay ortak maddi konularda yepyeni bir durumu veya gelişmeyi başlatabilir. Ay ortasında başlayan Merkür retrosunda özellikle yolculuklar konusunda daha temkinli olmaya, planlarınızı doğru yapıp bunlara uymaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dönemde yanlış anlamalar zorlayıcı olabilir. 23 Ekim’den itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. 31 Ekim’deki dolunay ise yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde bir gelişmeye dikkatinizi çekebilir.

1 eylül, 2020

İlişkilere odaklı bir dönem

 Eylül ayı ilişkiler açısından oldukça heyecan verici bir ay olarak görünmekte. Zira bu ayda odağınızda yalnızca karşınızdaki kişi, birlikteliğiniz, beraberliğiniz, evliliğiniz olabilir. Bir ilişkiniz yoksa bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkiniz varsa bunu yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. 17 Eylül’deki yeni ay bu yönden size yepyeni fırsatlar sunabilir. Karşınızdaki kişiden çok şey beklediğiniz ve kendinizi bir şekilde ona göre uyumlandıracağınız bir ay hemen 2 Eylül’de burcunuzdaki dolunayla hız kazanıyor. Kendinizle ilgili bir karar alma zamanı olan bu dolunay sürpriz kararları da beraberinde getirebilir ve bu karşınızdaki kişi açısından oldukça şaşırtıcı olabilir. 5 Eylül’den itibaren iletişimde güç dengesine biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Tartışmaların kolayca alevlenebileceğini unutmayın. 6 Eylül’de burç değiştiren Venüs gündelik yaşamınızda yaşamınızı kolaylaştırabilir, size iş veya çalışma ortamınızdan ya da günlük yaşamınızda bir aşk da getirebilir.  10 Eylül’de başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosu ise maddi konular açısından biraz yorucu ve uğraştırıcı olabilir, güven duygunuz biraz zarar görebilir, bunun geçici olduğunu unutmayın. 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun son bulması temponuzu hızlandırmanızı kolaylaştırabilir, sosyal yaşamınız da bu tempoyla ivme kazanabilir. 29 Eylül’de Satürn’ün düze dönmesi geleceğe yönelik vizyonunuzu yeniden sahiplenmenizi kolaylaştırabilir, düşüncelerinizi organize edebilir, geleceğinizi daha gerçekçi şekilde yapılandırabilirsiniz. 22 Eylül’de Güneş’in burç değiştirmesi ilişkileri yeniden öne çıkaracak gibi görünüyor, özellikle ortak paylaşımlar noktasında mücadeleci yönünüzü sergileyebilirsiniz.

1 ağustos, 2020

Aşktan yana şanslı bir ay

Gündelik iş ve telaşların ön planda olduğu sıcak bir Ağustos ayında Yengeç burcuna ilerleyen Venüs yüreğinize su serpiyor ve bu ateşin bir nebze olsun durulmasını sağlayarak sizi rahatlatıyor. Aşk dolu, sevgi dolu bir ay sizi beklerken sevdiklerinizden destek görebilir, hobilerinizle, size mutluluk veren diğer aktivitelerle kendinizi şımartabilirsiniz. 3 Ağustos’ta meydana gelen dolunay bilinçaltınızı su yüzüne çıkaran, hislerinizi, sezgilerinizi konuşturan bir dolunay olabilir. 19 Ağustos’taki yeni ay ise gündelik yaşamınızda, sağlık, şifa konularında atabileceğiniz yeni adımlara, belki yeni bir diyet veya beslenme programına işaret edebilir. 20’sinde Merkür ve ardından Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının önem kazanacağı bir döneme giriş yapıyorsunuz.

1 temmuz, 2020

Gerçek vizyonunuzu, umutlarınızı anımsatan Ay tutulması

Olayların sevdikleriniz ve aşk çerçevesinde geliştiği bir dönemden geçerken kalbinizin sesini duymaya, dinlemeye, izlemeye daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. 2 Temmuz’da Satürn geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor ve bir nevi 21 Mart öncesi döneme dönüş yapıyoruz. Eskiye kısa bir dönüşle birlikte sosyal yaşamınızdaki sorun veya engeller ya da sınavlar bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Sosyal dernek, vakıf ve kuruluşlardaki rolünüzü yeniden özümsemeniz, bu alanda eksik gedik bıraktıklarınızı yeniden ele almanız ve eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Ancak bu defa artık daha idmanlı ve tecrübeli olabilirsiniz. Düzeltmeniz gereken sosyal konuları daha hızlı halledebilirsiniz. İşte 5 Temmuz’da meydana gelen Ay tutulması size yapabileceklerinizi hatırlatıp gözünüzü açan bir tutulma olabilir. Vizyonunuzu yeniden belirleyip şekillendirmenize yardımcı olabilir. Bazı kararlar alıp planlar gerçekleştirmenize destek olabilir. 12 Temmuz’da Merkür retrosunun son bulmasıyla aşka dair duygularınızı daha kolay ifade edebilir, kalbinizden geçenleri dile getirebilirsiniz. 20 Temmuz’da gerçekleşen yeni ay yeni bir aşk anlamına gelebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise gündelik yaşamınıza dair konular, sağlıklı yaşam, zindelik ve şifa konuları önem kazanabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.