Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Ailenizin gençleri
Ayın ilk yarısında ev ve aile konularına ağırlık verebilirsiniz. Aile bireylerinizle yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Evinizde fazla zaman geçirebilirsiniz. Yeni ay ailenize yeni birini katabilir. Ailenizdeki genç ve çocuklar sizi de daha genç kılabilir. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle iletişimde söz ve ifadelerinize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. 17 Haziran’dan itibaren aşka, sevdiklerinize ve heyecan duyduğunuz konulara ağırlık verebilirsiniz. Yeni bir aşkla kendinizi canlı ve kuvvetli hissedebilirsiniz. 22 Haziran’daki dolunay sosyal çevrenize dikkatinizi çekebilir.

1 mayıs, 2024

İletişim becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz
İletişime, haberleşmeye, kendinizi en güzel şekilde anlatmaya ve ifadeye odaklanabileceğiniz bir aydasınız. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken ev ve ailenizin ihtiyaçlarına daha çok kulak verebilirsiniz. Onlardan bolca destek de görebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni bir eğitim ve çevrenin kapısını açabilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise size kariyerinizi, hedef ve planlarınızı hatırlatabilir.

1 nisan, 2024

Yeni işler
Merkür retrosunun başlamasıyla güven duygunuzu daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs işler açısından kısmetli bir dönemi başlatıyor. Güneş tutulması ise yeni bir işe veya gelir kaynağına işaret edebilir.

1 mart, 2024

Siz ve öncelikleriniz
Mart ayında siz ve öncelikleriniz önemli, yaşamınızı değiştirebileceğiniz bazı kararlar alabilirsiniz. 10 Marttan itibaren iş ve para konularında iletişimi hızlandırıyorsunuz. 12 Marttan itibaren cazibeniz artıyor, dikkatleri üzerinize kolayca çekebilirsiniz. 20 Marttan itibaren ise iş imkân ve fırsatlarınızı artırmaya daha da fazla odaklanabilirsiniz. 23 Mart’ta Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle daha aktif olabilirsiniz. 25 Mart’taki ay tutulması gündelik yaşamınız ve iş ortamınızla ilgili farkındalıklar ve bu alanda yeni kararlar getirebilir.


Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.