Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 ocak, 2021

Sosyal ilişkiler ve iletişim meşgul edebilir

Ocak ayında sosyal etkileşimler, konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz sizi meşgul etmeye devam ediyor. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem başlayabilir. Bu dönemde sözlü ve yazılı iletişimde farkında olmadan daha sert bir tonunuz olabilir. Sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir aşkınız olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle manevi konulara olan ilginiz artıyor, bu konularla ilgili başka kişilerle bir araya gelebilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir sosyal çevreye girmenizi sağlayabilir ya da yeni bir arkadaş kazandırabilir. 28 Ocak’taki dolunay burcunuzda gündelik yaşamınıza, rutinlerinize dikkatinizi çekebilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Bu dönemde iletişim sekteye uğrayabilir, önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek yerinde olabilir.

1 aralık, 2020

Yeni başlangıçlar
Yılın en önemli ayına doğru ilerlerken sizi bekleyen gelişmeler de oldukça heyecan verici görünüyor. Yay burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür sizi iyice iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza kilitlerken, 15’inde yanlarına gelen Venüs bu konularda oldukça destekleyici olabilir, önemli kişilerden destek görmenizi sağlayabilir. Mars sizi maddi konularda epeyce yorup özgüveninizden alırken bu geçiş iyi gelebilir. 14 Aralık’taki Güneş tutulması iş yaşamınızda, kariyerinizde, konum ve statünüzde yeni ve önemli başlangıçlara işaret edebilir. Ancak, sizin için en önemli değişiklikler 17’sinde Satürn ve ardından 20’sinde Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte gelecek gibi görünüyor. Satürn önümüzdeki 2,5 yıl boyunca kontrolünüz dışı aktiviteyi oldukça artırırken iplerin ucunu kaçırmış olduğunuzu düşünebilirsiniz ancak bu noktada manevi zenginliğiniz ve gücünüz size yol gösterici olabilir. Jüpiter’in de 20’sinde Satürn’ün yanına gelmesiyle birlikte bu zenginliği iyice güçlendirirken beklenmedik, sürpriz desteklere hazır olmalısınız. Hiç ummadığınız kimselerden destek görebilirsiniz. Seneyi 30 Aralık’ta Yengeç burcunda gerçekleşen bir dolunayla kapatıyoruz. Bu dolunay tüm bu gelişmelerin eşiğinde aşka, sevdiklerinize, çocuklarınıza dair konulara dikkatinizi çekebilir, bu alanda hatırlatma yapabilir.

1 kasım, 2020

Uzaklarla ilgili konular

Kasım ayı uzağınızdaki gelişmeleri yakınınıza taşıyor. Odağınızda yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatler yer alabilir. Dışarıya odaklı olacağınız bir ay sizi bekliyor. 3 Kasım’da Merkür retrosunun son bulmasıyla ortak maddi konularda, iş ve para konularında iletişim hız kazanıyor. 11 Kasım’dan itibaren ise uzaklarla daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 14 Kasım’da Mars retrosunun son bulması iş konularını hararetlendiriyor. Ancak özgüveninizi sağlam tutmalı, kendi özdeğerlerinize, kaynaklarınıza güvenmeyi sürdürmelisiniz. 15 Kasım’da gerçekleşen yeni ay uzaklardan yeni haberler taşıyabilir. Yurt dışıyla ilgili yeni bir gelişme söz konusu olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesi uzaklardan yana kısmetlerinizi artırıyor. Yabancı bir kişiyle aşk gündeme gelebilir. Bulunduğunuz ortamın dışında ve uzağında kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. 22 Kasım’dan itibaren görev ve sorumluluklarınıza, iş ve kariyerinize daha odaklanacağınız bir döneme ilerliyorsunuz. 30 Kasım’daki yeni ay eviniz ve ailenizle ilgili bir konuyu gündeminize taşırken köklü bir farkındalık içinde olabilir, duygusal bir süreç geçirebilirsiniz.

1 ekim, 2020

İlişkilerden yana şanslı bir dönem

Ekim ayı yoğun toprak enerjisi altında mücadeleci, iş odaklı yönlerinizi iyice açığa çıkaracağa benziyor. Ayın hemen başında meydana gelen dolunay bir iş fırsatına dikkatinizi çekebilir sözgelimi. Üstelik 3 Ekim’den itibaren eşinizden, sevgilinizden veya ortağınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. İlişkilerden yana şanslı olduğunuz bir döneme ilerliyorsunuz. 16 Ekim’deki dolunay ortak maddi konularda yepyeni bir durumu veya gelişmeyi başlatabilir. Ay ortasında başlayan Merkür retrosunda özellikle yolculuklar konusunda daha temkinli olmaya, planlarınızı doğru yapıp bunlara uymaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dönemde yanlış anlamalar zorlayıcı olabilir. 23 Ekim’den itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak için sabırsızlanabilirsiniz. 31 Ekim’deki dolunay ise yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde bir gelişmeye dikkatinizi çekebilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.