Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

3 ocak, 2022

Sosyal ilişkilerde yeni bir dönem
Büyük şans yıldızı Jüpiter burcunuzda ilerlerken kendinizi pek çok yönden şanslı görebilir ve hissedebilirsiniz. Çevrenizden de olumlu yaklaşımlar ve destekler görebilirsiniz. Etrafınızda ne olursa olsun bir nevi koruma altında olabilirsiniz. Oğlak burcundaki yeni ay sosyal ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatabilir ve sizi bağımsız kılan yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosu eski dostluk ve arkadaşlıkları gündeminize taşıyabilir. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda aldatıcı ve yanıltıcı olan düşünceleri bertaraf etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay aşka ve sevdiklerinize dair farkındalıkları ve önemli kararları beraberinde getirebilir.

1 aralık, 2021

Yeni planlar
Hedeflerinize, planlarınıza tutunduğunuz bir ay sizi beklerken yılın son günlerinde Jüpiter’in burcunuza ilerlemesiyle sürpriz şanslar, rastlantılar da sizi bulabilir. 4 Aralık’taki Güneş tutulması yeni hedef ve planları, yeni bir iş, statü, konum veya kariyeri beraberinde getirebilir. 13 Aralık’ta Mars’ın Yay burcuna ilerlemesi dış dünyadaki imajınızı biraz örseleyebilir ancak sizi hedefleriniz yönünde çok da çalışkan ve sebatkâr kılabilir. Oğlak burcunda ilerleyen Venüs ile birlikte sosyal ilişkiler ve dostluklardan yana şanslı olabilir, çevrenizde size destek olan pek çok dost ve arkadaş bulabilirsiniz.  20 Aralık’ta Venüs retrosunun başlaması eski arkadaşları, eski sevgilileri geri getirebilir ancak retronun Ocak’ta son bulmasıyla bu kişilerin yeniden gidebileceğini unutmayın. 19 Aralık’taki dolunay dikkatinizi ev ve aile konularına çekebilir. 22 Aralık’tan sonra kendinizi sosyal yaşama ve konulara daha da odaklayabilirsiniz.

1 kasım, 2021

Yeni yol ve yolculuklar
Kasım ayında uzaklarla ilgili konular, seyahatler belirleyici olabilir. Yeni keşif ve maceralara açık olurken bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak size iyi gelebilir ve bunun için gereken azim ve mücadeleyi sergileyebilirsiniz. 5 Kasım’da Uranüs’ü karşısına alan yeni ay yakın çevrenizdeki karmaşadan sizi çekip alabilir ve yeni yol ve yolculukların kapısını açabilir. 5 Kasım’dan itibaren sosyal yaşamda sizi daha fazla destekleyen koşullar altında olabilir, arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınız birisi aşkınız da olabilir. 6 Kasım sonrasında sesinizi daha fazla duyurabileceğiniz ortamlar bulabilirsiniz. 19 Kasım’daki Ay tutulması iletişim çevrenize ışık tutarken daha önce haberiniz olmayan bir bilgi edinebilir, eğitim, öğrenim konularında kararlar alabilirsiniz.

1 ekim, 2021

Ortak işler, girişimler dikkat çekici olabilir
İkili ve bire bir ilişkilerin taşıdığı mücadeleci ve hırslı ruhunuzun ortaya çıkabileceği bu dönem konsantrasyonunuzu sıkı tutmanız halinde özellikle iş ve ortaklıklarda sizi başarıya götürebilir. Bu dönemde en çok dikkat etmeniz gereken ruhsal krizler olabilir, üzerinizdeki enerjiyi boşaltabilmenin yollarını bulmalısınız. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay yeni iş ortaklıkları ve iş girişimleri getirebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesi itibarınızı, sosyal konumunuzu yukarıya çekebilecek ışıltılı bir hava getirebilir, başarılarınızla takdir görebilirsiniz. 20 Ekim’deki dolunay dikkatinizi kendi cebinize ve maddi durumunuza çekebilir ve bu alanda farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde kendinizi uzak yol ve yolculuklar, yeni keşif ve maceralar içinde bulabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.