Balık Aylık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 nisan, 2021

Maddi konularda hareketli bir ay

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, yatırımlarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye ve onlardan daha iyi yararlanmaya odaklanabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay yeni bir iş veya iş yaşamınızda yeni bir dönem getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden iyilikler görebilirsiniz. Onların tanıştırmasıyla başlayan bir ilişkiniz de olabilir. 19 Nisan’dan itibaren iletişime, haberleşmeye, kısa yolculuklara daha da odaklanabilirsiniz, iş görüşmeleri, mülakatlar yapabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle, aşka ve sevdiklerinize dair konuların daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu dönem aşktan biraz soğutsa da çok sevdiğiniz bir konuyu işe ve çalışmaya dönüştürmenizi sağlayabilir. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay uzaklarla, yabancılarla ya da seyahatlerle ilgili bir konuya dikkatinizi çekebilir.

1 mart, 2021

Güneş ve Venüs ile parlıyorsunuz
Güneş burcunuzda ilerlerken ışıkları size güç ve enerji katabilir bu ay ve kendinizi toparlamaya başlayabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter geri planda enerjinizi biraz aşağı çekerken ve kontrolünüz dışı olayların hızını artırırken Güneş’in ve Venüs’ün desteğiyle ilişkilerden yana şanslı olabilir, ışığınız ve enerjinizle söz ve güç sahibi olabilirsiniz. 4 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında meşguliyetleriniz artabilir. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ev işleri yorucu olabilir, aileyle ilgili konular sizi meşgul edebilir, enerjinizi bir miktar aşağı çekmeye başlayabilir. 13 Mart’ta burcunuzdaki yeni ay yaşamınızda yepyeni bir döneme işaret ediyor, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 16 Mart’tan itibaren Merkür’ün de burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim hız kazanıyor, daha hızlı ve hareketli olabilirsiniz, yolculuklar gündeminize gelebilir. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında kendinizi daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. Venüs’ün de Güneş’in yanı başına gelmesiyle maddi konularda daha şanslı olabilirsiniz. Gelirlerinizi düzenleyebilir, konfor ihtiyaçlarınız için para harcayabilirsiniz. 28 Mart’taki dolunay ise ortak maddi konulara ve paylaşımlarınıza dikkatinizi çekebilir.

1 şubat, 2021

Ruhsal olarak  yoğun bir ay

Akışın hızı belki de hiçbir zaman bu kadar etkili ve kuvvetli olmamıştı sizin için. Kendinizi bu akışa kaptırmış giderken zihninizin sizi epeyce yorduğu bir dönem olabilir şubat ayı. Yakın çevrenizdeki değişiklikler, komşularınız, kardeşleriniz ve onların yaşadıklarıyla meşgul olurken beklenmedik sürprizleri de akışa ayak uydurmanızı zorlaştırabilir. Özellikle 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs kare açı kurarken bu süreç ruhsal ve manevi yönlerinizin güçlülüğünü test eder nitelikte olabilir. Aslında bir tür aklınız ve bilinçaltınız arasında gidip gelme durumu yaratabilir. Hisleriniz, sezgileriniz, rüyalarınız iyice su yüzüne çıkarken aklın, zihnin engelleri akışa meydan okuyabilir, bırakmak, vazgeçmek zor gelebilir. Merkür retrosu aklınızı dağıtırken ifade ve iletişim engelleri ortaya çıkarabilir. 11 Şubat’taki yeni ay etrafınızdaki sıra dışı değişime dikkat çekiyor. 27 Şubat’taki dolunay ilişkiniz veya ortaklığınızdaki bir durum veya gelişmeyi açığa çıkarabilir.

1 ocak, 2021

Sosyal ilişkiler ve iletişim meşgul edebilir

Ocak ayında sosyal etkileşimler, konular, arkadaşlık ve dostluk ilişkileriniz sizi meşgul etmeye devam ediyor. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem başlayabilir. Bu dönemde sözlü ve yazılı iletişimde farkında olmadan daha sert bir tonunuz olabilir. Sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz. 8 Ocak’ta Venüs burç değiştirirken arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir aşkınız olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle manevi konulara olan ilginiz artıyor, bu konularla ilgili başka kişilerle bir araya gelebilirsiniz. 13 Ocak’taki yeni ay yeni bir sosyal çevreye girmenizi sağlayabilir ya da yeni bir arkadaş kazandırabilir. 28 Ocak’taki dolunay burcunuzda gündelik yaşamınıza, rutinlerinize dikkatinizi çekebilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Bu dönemde iletişim sekteye uğrayabilir, önemli iş, anlaşma ve sözleşmeler konusunda aceleci ve hızlı davranmamaya çalışın ve retronun bitmesini beklemek yerinde olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.