Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

3 mart, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Mars bugün son derecesinde ilerlerken temkinli ve tedbirli davranmayı ihmal etmeyin.2 mart, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle ortaklıklar açısında iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.

1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde ortak maddi konular, alım satım ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Vergi ve miras işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal stres ve baskıyı kontrol edebildiğiniz takdirde sürpriz gelişmeler içerisinde olabilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında ikili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.

27 şubat, 2021

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen dolunay dikkatinizi ve ilginizi ilişkilerinize, evliliğinize ve birlikteliğinize çekiyor. Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Venüs’ün de etkisiyle şanslı olabileceğiniz bir dönemden geçerken bu şanslı ışıltıyı karşınızdakilere ve ilişkilerinize yansıtabileceğinizi unutmayın.26 şubat, 2021

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.25 şubat, 2021

Bugün şans gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. Güzelliğinizle, cazibenizle çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Görünümünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, sosyal yaşamınızda, maddi konularda şans sizden yana görünüyor, bu şansı değerlendirmelisiniz.

24 şubat, 2021

Bugün sabah saatlerinde aşk konusunda daha rahat ve akışta bir tutum içinde olmanızda fayda olabilir. Öğle sonrasında Ay burç değiştirdiğinde detaylar, incelikler konusunda takıntılı davranmamaya dikkat etmelisiniz.


23 şubat, 2021

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.

22 şubat, 2021

Aşk hayatınız ile ilgili konular öne çıkarken, sevdikleriniz için fedakâr davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Kişiliğinizin renkli, canlı, parlak ve estetik yönlerini ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.

 

 21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken aile içi iletişim hızlanabilir. Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.

20 şubat, 2021

Ay İkizler burcunda ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile konuları gündeminizdeki yerini koruyor, aynı anda pek çok işle ilgilenmeniz gerekebilir, dağılmamaya, kontrolü sağlamaya dikkat etmelisiniz.19 şubat, 2021

Derin hisleriniz sayesinde kontrolünüzün dışındaki konuların baskısını bugün daha da güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz. Dışarıdan pek de fark edilmeyen bu durum zihniniz açısından yorucu olurken kendinizi zihnen rahatlatmanın yolunu bulmalısınız.

18 şubat, 2021

Güneş bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve girişimci yönünüz ortaya çıkıyor. Cesur ve enerjik davranabilirsiniz. Işığınız ve cazibenizle parlayacağınız bir aya ilerlerken insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz.17 şubat, 2021

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve gücüyle karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.

15 şubat, 2021

Keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak hızlı harcamalara dikkat. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.

14 şubat, 2021

Ay gün içinde burcunuzda seyrederken tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde güven arayışınız artabilir, maddi konular gündeme gelebilir, isteklerinizi somutlaştırmanız gerekebilir.

 13 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


12 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak bugün adımlarınızı atarken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


11 şubat, 2021

Bugünkü yeni ayla birlikte başkalarına yardım, hizmet konularında yeni yaklaşımlara imza atabilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde atacağınız adımlarda destek görebilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu sürpriz şans ve güzellikler getirebilir.

 


10 şubat, 2021

Evrensel, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

9 şubat, 2021

Sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


8 şubat, 2021

Arkadaşlarınızla bir arada geçireceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal organizasyonlarda yer alabilir, dernek ve vakıf işleriyle uğraşabilirsiniz.

7 şubat, 2021

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken, yaptıklarınızla, başarılarınızla takdir görebilirsiniz. Ancak bu takdir sözlü düzeyde veya hafif kalabilir, sezgilerinize güvenmeli ancak bağımlı olmamaya da dikkat etmelisiniz.6 şubat, 2021

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.5 şubat, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek sizde ummadığınız etkiler yaratabilir, derin izler bırakabilir, bu noktada felsefi görüş ve düşüncelerin de önemi büyük.

 


4 şubat, 2021

Uzaklarla ilgili konular gündeme gelirken bolca iletişim ve paylaşıma açık bir gün geçirebilir, farklı ve yenilikçi fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yabancılarla temas ve görüşmeler açısından hareketli bir gün.

3 şubat, 2021

İş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Ortak maddi konulara konsantre olabilirsiniz. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkiler açısından hareketli bir gün sizi bekliyor.

 2 şubat, 2021

Ortak maddi konular, iş ve para konuları önem kazanabilir, hırslı ve mücadeleci yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. İş yaşamında önem ve ağırlığı olan insanlarla tanışabilirsiniz.

1 şubat, 2021

Sabah saatlerinde ikili, birebir ilişkiler konusunda sakinlik ve sabrınızı korumalısınız. Öğle sonrasında ise maddi ve manevi paylaşımların getirdiği stres biraz daha kendini gösterebilir ancak mücadeleci ve güçlü olabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.