Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

6 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir gün olabilir. Cesur, iddialı yapınızı ortaya koyabilir ve ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


5 mayıs, 2021

Ay’ın burcunuzda ilerlediği bu günde cesaret ve gözü pekliğinizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, öncü özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

4 mayıs, 2021

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.3 mayıs, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi iletişiminiz artıyor. Ailenizle daha sık görüşebilir ya da onların görüş ve fikirlerine başvurabilirsiniz. Aranızda anlaşmazlık olan konuları çözebilirsiniz.

2 mayıs, 2021

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gereken durumlar olabilir, tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.


1 mayıs, 2021

Ayın ilk gününde sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıra dışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


30 nisan, 2021

Hedef ve planlarınıza odaklanırken görev ve sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Öte yandan Güneş Uranüs kavuşumu yakın çevrenize dikkatinizi çekebilir.

29 nisan, 2021

Planlarınıza, hedeflerinize, gerçekleştirmek istediklerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle, olgun ve yaşlı kimselerle görüşebilirsiniz. İtibarla ilgili konular önem kazanıyor.

28 nisan, 2021

Dolunayın ardından uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz. Dış dünyayla etkileşiminiz artabilir.


27 nisan, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay size uzakları, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları, seyahatleri hatırlatabilir. Keşif ve macera duygunuz, yakın çevrenizden bağımsız ve özgür olmak hissi artarken, sevdikleriniz için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

26 nisan, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Bu durumunuzla karşınıza güçlü kişileri de çekebilirsiniz. Güvenle ilgili problemler su yüzüne çıkabilir.

25 nisan, 2021

Maddi konularda aktif olabilirsiniz ancak adım atmadan önce bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir görüşmeler yapabilirsiniz.

 24 nisan, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının ortaya çıktığı bir gün olabilir. İlişkilerde uyum, denge ve adaleti yakalamak huzur getirebilir. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.23 nisan, 2021

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde aşk ve sevdiklerinizle konularla daha çok meşgul olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir uğraşı iş haline getirebilirsiniz. Ancak aşka dair konular tartışmalara, ayrılıklara ve kopuşlara açık olabilir.22 nisan, 2021

Mars son derecelerinde ilerlerken ev ve aileyle etkileşimde biraz daha sabırlı, ihtiyatlı ve temkinli olmaya çalışmalısınız. Ev kazalarına, aile anlaşmazlık ve kavgalara dikkat etmelisiniz.

21 nisan, 2021

Bugün Ay Aslan burcunda ilerlerken gündelik iş ve uğraşlarınıza odaklanabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa bugün onlarla ilgilenebilirsiniz. Yardımcılarınızdan ve size destek olan kişilerden destek görebilir, onların yardımıyla hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz.

20 nisan, 2021

Bugün burç değiştirerek Boğa’ya ilerleyen Güneş ile birlikte iletişim konularında kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş, sıra, masa arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle daha sık bir araya gelme, konuşma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.


19 nisan, 2021

Tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz.

18 nisan, 2021

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.

 


17 nisan, 2021

Kendinize dönebilir, evinizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların peşinden gidebilirsiniz. Ancak Ay boşluktayken fazla ısrarcı olmamakta, aile konularını akışına bırakmakta fayda olabilir.


16 nisan, 2021

Aileyle, evle ve anneyle ilgili konular var gündeminizde. Ruhunuzda sorumluluklarınızın bilincindesiniz ancak bu durum bir zaman sonra duygusal olarak sizi yıpratmaya başlayabilir.

15 nisan, 2021

Aileniz ve evinizle ilgili konular önem kazanıyor, ailenizle bir araya gelebilir, sohbet edebilir ya da onları arayabilirsiniz. Evde oldukça aktif olabilirsiniz. Bekleyen tadilat işleri, dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


12 nisan, 2021

Bugün Koç burcunda meydana gelen yeni ay iş ve para konularında yeni başlangıçlara işaret ediyor. ş ve para konularında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, yeni imkanlar edinebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek üzere yeni adımlar atabilirsiniz.

11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde iş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


10 nisan, 2021

Sahip olduklarınızı, imkanlarınızı, kaynaklarınızı değerlendirmek için çaba gösterebilirsiniz. Başta ailesel konularda olmak üzere hareketli bir gün sizi bekliyor.

 


9 nisan, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken hayatınızın kontrolü daha fazla elinizde olabilir. Daha cesur ve girişimci davranabilirsiniz, lider yönleriniz daha çok ortaya çıkabilir. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Sübjektif davranmamaya gayret etmelisiniz.

8 nisan, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize odaklı olabilir, kişisel konularla ilgilenebilir, bireysel hareket edebilirsiniz. Öte yandan keskinleşen Mars Neptün açısı ev ve aileyle ilgili konularda enerjinizi epeyce zorlayabilir, planlı hareket etmeye gayret etmelisiniz.


7 nisan, 2021

Kontrolünüz dışı durumlar tedirgin etse de olayları akışına bırakmak dışında bir tercihiniz olmayabilir. Unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmeli, yanılgı ve aldanmalara karşı uyanık kalmaya çalışmalısınız.

6 nisan, 2021

Sakin bir gün geçirebilirsiniz, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz.


5 nisan, 2021

Sosyal ortamınızın hareketliliği sürerken arkadaşlarınızla birlikte almanız gereken bir aksiyon ya da ortak bir uğraşınız varsa sabah saatlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Akşam saatleri ise yoğun gündemin ardından dinlenmeye vaktiniz olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.