Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

16 aralık, 2018

Maddiyat ve para konuları gündeminizde ağırlık kazanmaya başlıyor. Sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca alışverişler söz konusu olabilir, lükse, kozmetiğe, güzelliğe daha fazla para harcayabilirsiniz. Gösterişli giysi, takı ve aksesuarları tercih edebilirsiniz.

15 aralık, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi körüklemeye devam ediyor.  Enerjik, cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Işığınızla göz alıcı bir gündesiniz.

14 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, sakinliğiniz ve kibarlığınızla dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

13 aralık, 2018

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda, kariyerinizde, görev ve sorumluluk alanınızda daha çok iletişim içinde olabilirsiniz. Otorite, patron ve yönetici konumunda kişilerle görüşmelerinizi, toplantılarınızı artırabilirsiniz. Düşüncelerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönem başlıyor.

12 aralık, 2018

Hareketli günlerin ardından dinlenmeye, kendi halinize çekilmeye ihtiyacınız var ve etrafınızdaki sessizliğin,  sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Hayatı akışına bırakabilir, insanları ve olayları oldukları gibi kabul edebilirsiniz.

11 aralık, 2018

Dalgınlığa, uykusuzluğa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında bugün hayatınızı biraz daha akışına ve gidişatına bırakma eğiliminde olabilirsiniz. Sessiz sakin ortamları tercih edebilir, müzikle ve sanatla ilgilenebilirsiniz.

10 aralık, 2018

Sosyal yönden hareketliliğiniz haftanın ilk gününde de devam etmekte. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal gruplar içinde duygularınızı gösterebilir, ifade edebilirsiniz. Ortak çalışmalarda ciddi ve kararlı bir tutum içinde olabilirsiniz.

9 aralık, 2018

Sosyal açıdan hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışıp paylaşabilirsiniz, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ay iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar anlamına gelebilir. Yeni bir iş, pozisyon, konum, statü söz konusu olabilir. Ancak hayatınızdaki karmaşa ve dağınık durumların yaşamınızı etkilediği bir dönem, özellikle sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

6 aralık, 2018

Merkür retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte uzak yol ve kapılarınız açılıyor, yolculuklara çıkabilir, yabancı veya yurt dışından kişilerle iletişiminizi artırabilirsiniz. Yeni keşif ve maceralara dair bilgi ve fikir toplamak isteyebilirsiniz.

5 aralık, 2018

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeyi sürdürürken, seyahatlere dair planlarınız olabilir. Ancak elinizin altındaki dağınıklığı ve kaosu toparlamak için biraz çaba sarfetmeniz de gerekebilir.

4 aralık, 2018

Uzaklar, yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Dışarıdan ve uzaktan alacağınız haberler olabilir. Ancak bu konularda atacağınız adımlara dikkat etmeli, tedbiri elden bırakmamalısınız.

3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte artık uzaklardan yana daha kısmetlisiniz. Yapacağınız uzak yol ve seyahatlerden keyif alabilir, aradığınız aşkı uzaklarda ve bir yabancıda bulabilirsiniz. Göreceğiniz yerler, tanışacağınız insanlar yaşam sevincinizi artıracak.

2 aralık, 2018

İlişkilerde duygusal enerjinizi korumanızın zor olduğu bir gün olabilir. Tepki vermeye açık olabilir, kolay sinirlenebilirsiniz. Konsantre olabileceğiniz, üzerinde çalışabileceğiniz, sizi oyalayacak konular bulmalısınız.

1 aralık, 2018

Yeni bir ayın bu ilk gününde ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı olabilecek bir günde bolca birebir görüşme sizi bekliyor olabilir. Karşınıza ilginizi çekebilecek merak uyandıran kişiler çıkabilir, ilişkiler ve ortaklıklar üzerine kafa yorabilirsiniz.

30 kasım, 2018

Ikili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir ancak Merkür retrosu sürerken konudan sapmamaya dikkat.

29 kasım, 2018

Öğlene kadar irili ufaklı işlerle meşgul olabilirsiniz, sizi çalışkan ve üretken kılan ortamlarda bulunabilirsiniz. Sonrasında ikili ilişkiler önem kazanıyor, denge ve uyumu daha fazla gözetebilirsiniz.

28 kasım, 2018

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.

27 kasım, 2018

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Size destek olanlar hayatınızı bugün kusursuz kılabilir ve kendinizi ruhen ve fiziken çok daha iyi ve zinde hissedebilirsiniz.

26 kasım, 2018

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Yeteneklerinizi ve zekanızı oldukça parlak şekilde sergileyebilirsiniz. Ancak acele ve telaşınızı kontrol etmeli, gereksiz, abartılı duygusallıktan uzak durmalısınız.

25 kasım, 2018

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.

24 kasım, 2018

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz, ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular ve anılar gündeminizde yer alabilir, merak duygunuzun artmasıyla eski konuların üzerine gidebilirsiniz.

23 kasım, 2018

Bugünkü dolunay ev ve aile yaşamınızla ilgili farkındalıkları beraberinde getirirken geçmişe dair bazı konuları artık daha iyi görüp anladığınızı düşünebilirsiniz. Bununla bağlantılı olarak da ev ve aile yaşamınıza ilişkin kararlar alabilirsiniz.

21 kasım, 2018

İletişime açık bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz ancak temkinli, planlı, ciddi yaklaşımlar içinde olmanız gerekebilir.  Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanabilecek problemlere ayrıca dikkat etmelisiniz.

20 kasım, 2018

İş ve para konularına ağırlık verebilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yatırımlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcamalar gündeme gelebilir.

19 kasım, 2018

Kendinizi tamamen görev ve sorumluluklarınıza adadığınız, çalışıyorsanız iş hayatınız ve kariyerinizin ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bu durumun sizi, enerjinizi, sinirlerinizi yıpratmadığından emin olmalısınız.

18 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesur, korkusuz, kararlı yönlerinizi, girişimci yönünüzü daha çok ortaya koyabilirsiniz. İddialı yaklaşımlarınızla dikkat çekebilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken üstlerinizle, patronlarınızla, yöneticilerinizle, yaşlı ve olgun kimselerle olan iletişiminize biraz daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Yanlış anlamalardan kaynaklanabilecek anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz.

16 kasım, 2018

 Venüs retrosu bugün son bulurken ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha şanslı bir döneme giriyorsunuz. Eşinizden, ortağınızdan, iş ve parasal konularda daha çok destek görebilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.