Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

18 ekim, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken ciddi, disiplinli yaklaşımlar izleyebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.

17 ekim, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün gündeminizi şekillendirirken geçmişe yönelik değerlendirmeler yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelebilirsiniz, yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.

16 ekim, 2019

İletişimle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken cazibeli ve dikkat çekici bir görünüm sergileyebilirsiniz. Derinlikli ve yaratıcı konuşma tarzınızla ikna edilmesi zor kişileri bile ikna edebilirsiniz.

15 ekim, 2019

Güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilir, sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.

14 ekim, 2019

Gün boyu iş, para, bütçe ve harcamalara odaklanan gündeminiz, akşam saatlerinde artan iletişim trafiğiyle değişiyor. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler gündeme gelebilir.

13 ekim, 2019

Maddi konular gündeminizdeki yerini korurken sahip olduklarınızı daha iyi kullanıp değerlendirmek isteyebilir, bu yönde adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinizi değerlendirmeli, kendi değerinizi bilmelisiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme konusunda karar zamanı olabilir.

12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs bugün karşı karşıya gelirken zihinsel süreçlerinizdeki değişimi dışarıda kurduğunuz ilişkiler üzerinden daha açık ve net şekilde görebilirsiniz. Gerek maddi konularda, gerek ilişkilerde sürprizlere açık bir gündeyiz.

11 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha cesur bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Cömert yönlerinizle dikkat çekicisiniz.

10 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken günün söz edilen kişisi siz olabilirsiniz. Cesur, gözüpek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özünüzdeki anlayış, tolerans, şefkat ve merhamet duygularını ve empatiyi karşınızdaki kişilere geçirebilirsiniz.

9 ekim, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yapacağınız uzak yol ve seyahatlerden keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz. Venüs'ün bu geçişi size uzaklardan bir aşk getirebilir.


8 ekim, 2019

Hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Ancak dalgınlığa, unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Manevi, spiritüel konuları konuşmaktan keyif aldığınız dostlarınızla ve özellikle de kadınlarla bir araya gelebilirsiniz.

7 ekim, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında kendi akışında ilerlerken, manevi ve ruhsal konulara ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili değişik, farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

6 ekim, 2019

Ortak maddi konuların ilişkinize, ortaklığınıza getirdiği irili ufaklı sorunların üstesinde gelmeye çalışırken kendinizi özellikle psikolojik açıdan korumaya da özen göstermelisiniz. Sabah saatlerinde geçmişin gölgelerine çok takılmamaya çalışın, öğle sonrası daha rahat olabilir.

5 ekim, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.

4 ekim, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.

3 ekim, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışıyla ve yabancılarla bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişim ve akademik konulara merakınız artıyor.

2 ekim, 2019

Uzaklardan haberler gündeme gelebilir. Yurt dışı, uluslararası bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir. Keşif ve macera ruhunuzun ayakta ve dinamik olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

1 ekim, 2019

Ekim'in bu ilk gününde medyatik, akademik konular ve seyahatler gündeminizde olabilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.

30 eylül, 2019

Bugün sabah saatlerinde akışta kalmakta fayda var. Öğleden itibaren bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, her zamanki rutininizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular gündeminize gelebilir.

29 eylül, 2019

Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerdeki hassasiyetlere dikkat etmelisiniz, duygular sandığınızdan güçlü olabilir.

28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay yeni iş ortaklıklarının, ortak iş ve yatırım fırsatlarının, ortak harcamaların başlangıcını teşkil edebilir. Güçlü ve etkili kişilerle tanışabilirsiniz. Hedef ve planlarınıza sahip çıkabilirsiniz.

27 eylül, 2019

İkili ve bire bir ilişkilerin ön planda olduğu bir gün, tek başına hareket etmekten kaçınabilirsiniz. Yeni ay öncesinde özellikle ilişkilerde ısrarcı olmamak, oluruna, gidişatına bırakmak gerekebilir.


26 eylül, 2019

Gün iki farklı görünümde ilerliyor. Sabah saatleri günlük iş ve sorumluluklarınızın baskını daha çok hissederken yoğun bir gündeminiz olabilir. Öğle sonrasında ise ikili ilişkiler, eşli konular öne çıkıyor. İlişkilerde denge, uyum peşinde olabilirsiniz.

25 eylül, 2019

Günlük işleriniz ve çalışma ortamınızın düzeni, hijyeni ve temizliğiyle ilgilenebilirsiniz. Sağlık konularında daha duyarlı ve titiz davranabilir, alanında uzman kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. İlişkiler konusunda çok fazla beklentiye girmemek gerekebilir.

24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından ortak maddi konular ve bu konularla bağlantılı ilişki ve ortaklıkların önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Öğle sonrasında detaylar, hesap işlerine daha da çok odaklanabilirsiniz, bütünü kaçırmamaya çalışın.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde heyecan duyduğunuz konular ve aşk öne çıkabilir. Kişisel özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.

22 eylül, 2019

Sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

21 eylül, 2019

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

20 eylül, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.

19 eylül, 2019

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz. Ticari ve parasal konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.