Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

23 eylül, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde ortak paylaşımlar, yatırımlar, maddi konular, vergi ve miras olayları yaşamınızda daha çok yer edebilir. Bu konularda sizi daha motive ve istekli kılan şartlar içinde bulunabilirsiniz.

22 eylül, 2017

Gün içinde ortak maddi konular, paylaşımlar, vergi ve miras işleri zamanınızı alabilir, düzenlenmesi gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise yolculuklar, gezi programları gündeme gelebilir.

21 eylül, 2017

İkili ilişkilerden, birliktelikten, evlilik konularından yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizden, sevgilinizden, yakın arkadaşınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Ortaklıklardan verimli sonuçlar alabilirsiniz.

20 eylül, 2017

Bugün gerçekleşen yeni ay ilişkinize, birlikteliğinize, evliliğinize taptaze bir nefes katabilir. Yepyeni bir bakış açısıyla mevcut ilişkinizi yeniden ele alabilir, yeni yaklaşımlarla şekil verebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir.

19 eylül, 2017

İkili ilişkiler konusunda sabırlı davranmanız ve beklemede kalmanız gereken bir gün olabilir. Karşınızdakini anlamaya çalışın ve herhangi bir adım atmadan önce yarın gerçekleşecek olan yeni ayı bekleyin.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.