Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

25 ocak, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay bilinçaltınızı, rüyalarınızı, sezgilerinizi tetikleyen yeni gelişme ve başlangıçlara işaret ediyor. Gölgelerinizle, geride kalan ve göremediğiniz ve farkında olmadığınız yönlerinizle yüzleşebilirsiniz. Hayatın daha derin anlamlarını keşfedebilirsiniz.

24 ocak, 2020

Sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde duygularınızı göstermekte, paylaşmakta zorlanmayabilirsiniz.

23 ocak, 2020

Sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak uğraşlar içinde olabilirsiniz. Her türlü sosyal paylaşımdan, dostlarınızla toplantı, organizasyon ve davetlerden zevk alabileceğiniz bir gündesiniz.

22 ocak, 2020

Geleceğe yönelik vizyon arayışınız ve umutlarınız sizi bugün harekete geçirebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışmalarda yer alabilir, ortak fikirler altında buluşabilirsiniz. Ziyaret, gezi ve görüşmeler gündemde olabilir.

21 ocak, 2020

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Planlı davranmalı, zamana riayet etmelisiniz.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi ve spiritüel konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Bu alanda çalışmalar yapmak isteyebilir, ilgili diğer insanlarla bir araya gelmek ve onları tanımak isteyebilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.

19 ocak, 2020

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, seyahat planları, yurt dışı görüşmeleri yapabilirsiniz. Sosyal paylaşımlara açık olurken özgür yanınızı keşfedebilirsiniz. Söyledikleriniz yalnızca yakın çevrenizde değil uzaklarda da etkili olabilir.

18 ocak, 2020

Bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir.

17 ocak, 2020

Burcunuzun yöneticisi Merkür bugün burç değiştiriyor ve sizi mistik, spiritüel konulara ve maneviyata daha ilgili, meraklı kılabilir. Bu konularla ilgilenen kişilerle tanışabilir, ortak aktivitelerde yer alabilirsiniz.

16 ocak, 2020

Sezgilerinizin, hislerinizin güçlü olması sizi araştırma gerektiren yöneltebilir. Merak duygularınızın yüksek olması kapalı, gizli konulara çekilmenizi kolaylaştırabilir. Karşınıza çıkan güçlü kişilerin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

15 ocak, 2020

İkili ilişkiler açısından hassas dengeleri gözetmeniz gereken bir günde olabilirsiniz. Kendinizden çok karşınızdaki kişiyi düşünebilir, onun istek ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ortak maddi konular, paylaşımlar gündeminize gelebilir.

14 ocak, 2020

Şans ve kısmet gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. Güzelliğinizle, cazibenizle çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Görünümünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, sosyal yaşamınızda, maddi konularda şans sizden yana görünüyor, bu şansı değerlendirmelisiniz.

13 ocak, 2020

Gündelik yaşantınız, çalışma ortamınızla ilgili konular, detaylar, küçük işler üretken ve çalışkan olabilecek bir gündeme işaret ediyor. Gereksiz evhamlardan uzak durduğunuza emin olmalı, elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Akşam saatlerinde eşli, ortaklı konular gündeme gelebilir.

12 ocak, 2020

Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde farklı ve sıra dışı gelişmeleri, bu alanda yaşadığınız dönüşüm sürecini hatırlatabilir.

11 ocak, 2020

Aşk hayatınızda tutulmanın ardından yaşanan gelişmeler güne damga vurabilir. Egolar, kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da bugün ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde detaylar önem kazanıyor.

10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Yengeç burcundaki Ay tutulması bir aşk tutulması olabilir, sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili bir farkındalığı ve bazı kararları gündeme getirebilir.

9 ocak, 2020

Sabah saatlerinde eviniz, yuvanız veya ailenizle ilgili konular gündemde olurken, önemli karar veya adımlardan uzak durmalısınız. Öğle sonrasında aşk ve tutkular öne çıkarken egoların yaratabileceği problemlere dikkat etmelisiniz.


8 ocak, 2020

Geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, ailenizle paylaşabileceğiniz pek çok güzel konu gündeme gelebilir.

7 ocak, 2020

Ev ve aile konularında hareketli bir gündem sizi bekliyor. Evinizle ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Ailenizle ciddi, önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir gün olabilir. 

6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli bir tempo sizi bekliyor. Ziyaretler, görüşmeler, kısa yolculuklarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Meraklı yönlerinizle başkalarının düşüncelerini öğrenmek için güzel bir gün olabilir.

5 ocak, 2020

İletişim açısından verimli, bereketli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle paylaşabilirsiniz ve kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.

4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte kariyerinizde, iş hayatınızda enerjinizi daha çok ortaya koymanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz ancak bunu yaparken üstlerinizle, yaşlı veya olgun kişilerle, otorite pozisyonundaki kimselerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

3 ocak, 2020

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bu günde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizin uyarılarını dikkate almalısınız.

2 ocak, 2020

Maddi konular, para ve iş konuları haftanın bu ilk gününde sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmadan adım atmayın.

1 ocak, 2020

Burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Ay sizi cazibeli ve karizmatik kılıyor. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.

31 aralık, 2019

Yılın son gününde Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık ciddiyetle verebilirsiniz. İlişkilerden yana avantajlı olduğunu, sözün sizde olduğunu unutmayın.

30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal paylaşımlara, iletişime çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelebilir, sohbetleri hızlandırabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.

29 aralık, 2019

Ruhunuzdaki zenginliği ve yaratıcılığı ortaya koyma zamanı, ilham perisi bugün sizin yanınızda olabilir. Ayrıca yardımsever, hayırsever yönlerinizi bugün daha çok gösterebilir, başkalarının iyiliği için çalışabilirsiniz.

28 aralık, 2019

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise toleranslı, dost canlısı bir tutum sergileyebilir, kalabalıklara kolayca karışabilirsiniz.

27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu sosyal yaşamınızda güçlü kişileri gündeminize taşıyabilir. Siz de kararlı, gururlu ve kendinizden emin duruş ve tavrınızı güçlü bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.