Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerden, birlikteliklerden yana kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Eşinizden, sevgilinizden daha çok destek görebilir, ortaklı işlerden daha çok keyif alabilirsiniz. Yalnızsanız bu dönemde karşınıza sevip beğenebileceğiniz kişiler çıkabilir.

20 ağustos, 2019

Maddi konuların, iş ve para konularının öne çıkabileceği bir gündesiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için elinizden gelen çabayı göstermekte kararlı olabilirsiniz.

19 ağustos, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.

18 ağustos, 2019

Bugün Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde ikili ve birebir ilişkiler sizi en çok uğraştıran konular olabilir. Evlilik, ortaklık konuları bu dönemde daha fazla emek ve çaba gerektirebilir. Sakin tutumunuzu korumak için gayret göstermelisiniz.

17 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeye devam ederken kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Cesur, girgin yönünüz kuvvetlenirken bu gücü ilişkilerinize yansıtabilir, rekabetçi ve iddialı bir tutum içinde olabilirsiniz.

16 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken gün sizin gününüz, üstelik yönetici gezegeniniz Jüpiter de artık düze dönmüş durumda. İşlerinizi, hayatınızı yoluna koymanın, geminizin dümenine geçmenin tam sırası olabilir, enerjinizle dikkat çekebilirsiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay bilinçaltınıza adeta ışık tutuyor. Bu dolunayın etkisinde bırakmanız gereken, vazgeçtiğiniz bazı şeyler olabilir. Bunu yaparken gündelik yaşamınızda sizi saran sonsuz bir sevgi çemberinin olduğunu unutmayın.

14 ağustos, 2019

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi güçlü, zinde ve iyi hissedebileceğiniz bir gün olabilir.

13 ağustos, 2019

Gün içinde ellinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Saat 5’den sonra kendinizi çok daha sosyal, canlı, renkli bir ortam içinde bulabilirsiniz. Akıştan, akışın size getirdiklerinden keyif alabilirsiniz.

12 ağustos, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte günlük yaşamınızda, çalışma ortamınıza iletişime, görüşmelere daha açık olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularına merak salabilirsiniz.

11 ağustos, 2019

Bugün Jüpiter’in düze dönmesiyle birlikte hedeflerinizi, planlarınızı daha kolaylık ve rahatlıkla uygulamaya koyabilirsiniz. Üstlerinizden, yönetici ve otorite konumundaki kişilerden çok daha fazla destek görebilirsiniz.

10 ağustos, 2019

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

9 ağustos, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda planlı, düzenli, organize hareket etmeye istekli, kararlı olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle, yönetici veya patronlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

8 ağustos, 2019

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kendinizi daha mutlu, huzurlu geçirebileceğiniz bir gün olabilir. Sağlık yönünden de kendinizi daha iyi hissedebilir, bu konuda alacağınız destekten memnun olabilirsiniz.

7 ağustos, 2019

Okumak, ufkunuzu geliştirmek bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir. Kendinizi zinde, sağlıklı ve motive hissedebileceğiniz bir gün olabilir.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca ortak alım satım işleri, yatırımlar, ortak gelir ve kazançlara ait konular gündeminizi şekillendirebilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebileceğiniz şartlar oluşabilir.

5 ağustos, 2019

Karşınıza çıkan güçlü kişiler ve kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


4 ağustos, 2019

İlişkiler söz konusu olduğunda bazı fedakarlıklar gündeme gelebilir ve karşınızdaki kişiye daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir. Öğle sonrası ilişkilerde paylaşımlar ve ortak harcamalar gündeme gelebilir ama çok daha keyifli olabilir.

3 ağustos, 2019

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde dengeyi yakalamak, eşit ve adil davranmak sizin için önemli olabilir. Daha iyimser, olumlu duygularla hareket edebilirsiniz.

2 ağustos, 2019

Çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda ilişkiler açısından gergin, elektrikli zamanlar söz konusu olabilir. Fazla tutku, heyecan ve motivasyonun neden olabileceği durumlar karşısında sakinliğinizi koruyabilmelisiniz.

1 ağustos, 2019

Aslan burcunda bugün meydana gelen yeni ay çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Sağlığınızla ilgili yeni adımlar atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenize ve bulunduğunuz ortama yeni bir düzen getirebilirsiniz.

31 temmuz, 2019

Öğle sonrası itibarı ile Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınız açısından oldukça canlı ve hareketli olabilecek bir döneme adım atıyorsunuz. Bu dönem sağlığınıza daha çok eğileceğiniz, etrafınızı düzen, temizlik açısından mükemmelleştireceğiniz bir dönem olabilir.

30 temmuz, 2019

Keyif aldığınız konu ve aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinde Ay burç değiştiriyor ve aşkta duygusallık öne çıkarken yüreğinizin sesini daha çok dinleyebileceğiniz bir gün başlıyor. Sevdikleriniz, tutkularınız, size heyecan ve keyif veren konular bugün ön planda olabilir.

28 temmuz, 2019

Bugün Aslan burcunda ilerlemeye başlayan Venüs ile birlikte aşkı gündelik çalışma ortamınızda ya da yaşantınızda bulabilirsiniz. Bu kişi her gün bir arada olduğunuz veya günlük rutininizde rastlaştığınız kişi olabilir.

27 temmuz, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Tekrarlanan konular yeniden gündeminize gelip tartışmaya açılabilir. Ailenizle bir arada ve onlara daha yakın bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

26 temmuz, 2019

İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız güvenilirlik, sadakat olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.

25 temmuz, 2019

Gündelik yaşamınız ve çalışma şartlarınız açısından oldukça hareketli ve aksiyon dolu bir gün sizi bekliyor. Etrafınıza daha fazla düzen, hijyen, temizlik katmak için enerjinizi seferber edebilir, iş ortamınızda rüzgar gibi esebilirsiniz.

24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken sevdiklerinizden, aşkınızdan güzel haberler alacağınız, güzel sözler duyup konuşmalar yapacağınız, sohbetlerin keyifle aktığı bir gün geçirebilirsiniz.

23 temmuz, 2019

Bugün Güneş’in Aslan burcuna ilerlemesiyle birlikte iş ve çalışma hayatınıza daha fazla odaklanacağınız çalışkan ve üretken olacağınız bir dönem başlıyor. Düzen, hijyen, temizlik, ruhsal ve fiziksel arınma gibi konular önem kazanabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.