Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

22 mart, 2018

Merkür bugünden itibaren gerilemeye başlıyor. Mali durumunuz, harcamalarınızla ilgili biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Hızlı, sabırsız olmaktan uzak durmalısınız. 15 Nisan’a kadar sürecek olan bu dönemde iş ve parayla ilgili anlaşmalara, imzalara dikkat etmek, bunları mümkün olduğunca ertelemek gerekebilir.

21 mart, 2018

Kısa yolculuklar, geziler,  bolca iletişim ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, arkadaşlarınız, komşularınızla dolu dolu, aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

20 mart, 2018

Bugün Güneş burç değiştirirken özellikle iş ve para konularında kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yeteneklerinizi, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz.

19 mart, 2018

İş ve para konuları ve maddi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlarınız olabilir.

18 mart, 2018

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte sosyal çevrenizde kendinizi daha fazla çaba ve mücadele içinde bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.