Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

2 nisan, 2020

Sevdiğiniz işlerle ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz bugün. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.  Aşka, tutku ve heyecanlara yer verip sevdiklerinize odaklanacağınız bir gün olabilir.

1 nisan, 2020

Ayın ilk gününde Yengeç burcunda ilerleyen Ay evcimen yanınızı ortaya çıkarırken bundan ne kadar hoşlandığınızı da hissedebilirsiniz. Duygusal yanınızı güçlü bir biçimde gösterebilirsiniz.


 


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken bilinçaltınızın ayakta olduğu bir gün olabilir. Sezgilerinizin gücü sizi fazlasıyla yorabilir, kendinizi hayatın her zamanki akışına bırakmakta, vazgeçmekte zorlanabilirsiniz. Moralinizi yüksek tutun.

30 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken bilinçaltınızın ayakta olduğu bir gün olabilir. Sezgilerinizin gücü sizi fazlasıyla yorabilir, kendinizi hayatın her zamanki akışına bırakmakta, vazgeçmekte zorlanabilirsiniz. Moralinizi yüksek tutun.

29 mart, 2020

Ev ve aile konuları gündeminizi bugün meşgul edebilir, tadilat, tamirat işleriyle, dekorasyonla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle, anne ve babanızla, evlerindeki işlerle uğraşmanız gerekebilir. Dağılmamaya dikkat etmelisiniz.

28 mart, 2020

Ev ve aile konularıyla yoğrulacağınız bir gün daha sizi beklerken geçmişinizden aldığınız güçle kendinizi de iyi hissedebileceğinizi unutmayın. Bazı güçlü aile bireylerinizin üzerinizdeki etkilerini hissedebilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken iletişim açısından destekleyici bu görünümü güzel konuşma ve sohbetler yapmak için kullanabilirsiniz. Yakın çevrenizden komşu ve kardeşlerinizden göreceğiniz destekle kendinizi iyi hissedebilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün maddi konuların etkisinde başlarken, harcama ve alışverişlerde hesabınızı iyi yapmanız gerekiyor. Akşam saatleri yaklaşırken merak duygunuz artıyor. Yakın çevrenizle daha sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz.

25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Alım satım konuları gündeminizde olabilir.


24 mart, 2020

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay maddi konularda atabileceğiniz yeni adımlara işaret ediyor. Kaynaklarınızı, varlıklarınızı ve sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme, yeniden ele alma şansı bulabilirsiniz.

23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton sosyal konularda, toplumsal alanda büyük bir enerji getirebilir, bu enerjiyi dostlarınız, arkadaşlarınızla ortak iş ve uğraşlar için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili derin sırlara vakıf olabileceğiniz bir gün de olabilir.

22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki üç aylık dönemde olayların biraz daha kontrolünüz dışı gelişebileceği bir süreç başlıyor. Bu süreç kendinizi ruhen ve manevi açıdan yeniden yapılandırabileceğiniz ve akışın getirdiklerinden çok şey öğrenebileceğiniz bir süreç olabilir.

21 mart, 2020

Sabah saatlerinde belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmanız gerekebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Akşama doğru Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.


20 mart, 2020

Bahar ekinoksu ve Güneş’in burcunuzdan ayrılmasıyla artık sahip olduklarınızı, değerlendirmek üzere hareket etmeye hazır olabilirsiniz. Gündeminizde maddi konular, iş ve para konuları yer alırken yeteneklerinizden daha etkin yararlanabileceğinizi unutmayın.

 


19 mart, 2020

Sizi derinden etkileyen arkadaşlar ve arkadaşlık ilişkileri bugün daha çok gündeme gelebilir. Bazı şeyleri değiştirme isteği ve gücünüzü özellikle sosyal alanda daha çok sergileyebilir ve hissettirebilirsiniz.

18 mart, 2020

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yoğun toprak enerjisi özellikle sosyal ilişkilerde sizi sorumluluk almaya davet edebilir.


17 mart, 2020

İçinde bulunduğunuz kaosun ortasında fark etmemiş olsanız da ileriye yönelik sıra dışı ve farklı fikir ve düşünceler barındıyor olabilirsiniz. Bu düşünceleri dostlarınızla da paylaşma ve tartışma zamanı olabilir.

16 mart, 2020

Bugün Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.15 mart, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.

14 mart, 2020

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve özellikle sabah saatlerinde seyahatler, uzak yol ve yolculuklar ve gezi programlarıyla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Akşam saatlerinde hedeflerinize odaklanabilirsiniz.


13 mart, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir, uzaklardan haberler alabilirsiniz. Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz.

 

 


12 mart, 2020

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

11 mart, 2020

Konsantrasyon gereken işlere odaklanmakta zorluk yaşamayabilirsiniz. İşe ve işle ilgili konulara odaklanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerin getirebileceği gerginlik ve strese dikkat etmelisiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte mistik, spiritüel manevi konulara ilginiz artabilir, bu konularla ilgili başka kişilerle tanışabilirsiniz. Ancak Merkür burcunuza ilerleyene kadar unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


9 mart, 2020

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte ilişkiniz, evliliğiniz veya birlikteliğinize ilişkin yeni bir farkındalık söz konusu olabilir. Bu farkındalık sonucu ilişkinize dair bir karar vermeniz gerekebilir, bu bir devam veya ayrılık kararı olabilir. Ancak aldanmamaya, yanılgıya düşmemeye dikkat.

8 mart, 2020

Sabah saatlerinde gündelik yaşamınızla ilgili koşullar belirleyici olurken detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Öğle sonrasında ise ikili ve birebir ilişkilerde karşılıklı iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

7 mart, 2020

Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde bireysel keyif ve eğlenceye ayıracak daha çok zamanınız olurken öğleden sonra yapmanız gereken ufak tefek işler ortaya çıkabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmalısınız.5 mart, 2020

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte söz ve konuşmalarınızla cazibe merkezi olabileceğiniz, dikkat çekebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yapacağınız ziyaret, gezi ve kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

4 mart, 2020

Bugünden itibaren ayın 10’una dek Kova burcunda devam edecek olan Merkür retrosunda iletişim ve haberleşmede görünmeyen, gözden kaçan veya hiç hesapta olmayan durumlara dikkat etmelisiniz. Mesajlarınız doğru kişiye ulaşmayabilir, geç gidebilir ya da bambaşka manalara çekilebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.