Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

20 şubat, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeye devam ederken ikili ilişkilerinizin önemi de sürüyor. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Karşınızdaki kişinin desteğiyle yüceliyorsunuz.


19 şubat, 2019

Bugün karşıt burcunuzda meydana gelen dolunay ilişkinizde, ortaklığınızda ve evliliğinizde bazı farkındalık ve kararlara işaret ediyor. Yaşamınızda dağınık gördüğünüz alanları toparlayabilirsiniz.


18 şubat, 2019

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atabilmeli, kaygı ve evhamda kaybolmamalısınız.

17 şubat, 2019

Estetik ve özgün yanınızı, yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün olabilir. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde gündem değişiyor, gündelik telaşlar önem kazanıyor.

16 şubat, 2019

Aşk ve gönül işleri bugün oldukça zamanınızı alabilir, sevdiklerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte her türlü eğlenceye, keyif aldığınız konulara vakit ayırabilirsiniz. Yüreğinizin sesini daha çok duymak ve dinlemek istediğiniz bir gün.

15 şubat, 2019

Gün içinde ev ve aileyle ilgili konular hakim olurken akşam saatlerinde hava değişiyor. Aşk konusunda heyecanlı, tutkulu bir tutum içinde olabilir ve bunu sevdiğiniz özel kişiye ve diğer tüm sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilirsiniz.

14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte özgüveninizi toparlamaya başlıyorsunuz, kendinizi daha değerli hissedeceğiniz bir dönem başlarken iletişim sorunlarına, tartışmalara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.

13 şubat, 2019

Bugün ev ve aileye ilişkin konular sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle bir araya gelebilir, daha sık görüşebilirsiniz. Evde yapmanız gereken işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir.

12 şubat, 2019

İletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.

11 şubat, 2019

Bugün Merkür burcunuza ilerleyerek iletişimi hızlandırıyor. Bu dönemde fikirlerinizle, görüşlerinizle dikkat çekebilir, daha fazla görüşme, ziyaret, yolculuk yapabilir, iletişim araçlarından, kanallarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

10 şubat, 2019

Gerek yeteneklerinizi, gerek sahip olduklarınızı maddi kaynaklarınızı veya paranızı aşırı tüketme, farkında olmadan harcama veya kullandırtma durumları söz konusu olabilir. Maddi konularda dikkatli olmaya çalışmalı ve bir adım atmadan önce etraflıca düşündüğünüzden emin olmalısınız.

9 şubat, 2019

Maddi konularda hızlı hareket edebileceğiniz bir gün. Aşırı telaş ve ani tepkilerden uzak durmalısınız. Girişimci yönünüzü ortaya çıkarabileceğiniz, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir gündesiniz.

8 şubat, 2019

Gün içinde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken toparlamanız gereken işler olabilir. Akşam saatlerinde maddi konularda, iş konularında daha fazla gayret içinde olabilirsiniz.

7 şubat, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken tüm cazibenizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinizle, ifadenizle ilişkilerinizde ibre sizden yana. Beceri ve yeteneklerinizle göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

6 şubat, 2019

Ay burcunuza ilerlerken kendinize olan güveniniz artıyor. Bunun verdiği rahatlık içinde girişimci ruhunuzu, cesaretinizi öne çıkarabilir, cazibenizle dikkat çekebilirsiniz. Lider özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz.

5 şubat, 2019

Kova burcunda bugün gerçekleşen yeni ay kontrolünüz ve müdahaleniz dışında gelişebilecek durumlara işaret ediyor. Başkalarının ve içinde bulunduğunuz şartların da etkisiyle kendinizi mağdur veya kurban durumunda hissedebileceğiniz olaylar karşınıza çıkabilir.

4 şubat, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle sosyal alanda dikkat çekici bir pırıltıya sahip olabilirsiniz. Keyifli arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir sevgiliniz olabilir.

3 şubat, 2019

Yoğun ve tempolu geçen günlerin ardından bugün dinlenmek için fırsat yakalamaya çalışmalısınız. Olaylar kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir.

2 şubat, 2019

Şubat’ın bu ilk haftasonuna Ay Oğlak’ta biraz daha ciddi bir tonda giriyoruz. Bu durumu sosyal ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Güçlü arkadaşlıkların, sosyal çevrelerin üzerinizdeki etkisini daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir.

1 şubat, 2019

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.

31 ocak, 2019

Ay, Perşembe gününün de yıldızı Jüpiter’in burcunda ilerlerken iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.

30 ocak, 2019

Ay bugün görev ve sorumluluklar alanınızda ilerlerken hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.

29 ocak, 2019

Gün içinde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve haberler etkisini sürdürürken akşam saatlerinden itibaren hedeflerinize yeniden odaklanabilir, organizasyon becerilerinizi kullanıp gösterebilirsiniz. Önemli, itibarlı kişilerle gireceğiniz temaslardan çok şey öğrenebilirsiniz.

28 ocak, 2019

Haftanın bu ilk gününde, uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz.

27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde bulunduğunuz ortamın dışına çıkıp uzaklaşmak özellikle duygusal açıdan oldukça iyi gelebilir. Geziler, yolculuklarla dolu, uzaklarla temaslarınızın artacağı bir gün geçirebilirsiniz.

26 ocak, 2019

İş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Ortak maddi konulara konsantre olabilirsiniz. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir gün sizi bekliyor.

25 ocak, 2019

Özellikle ilişkiler, paylaşımlar söz konusu olduğunda duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Konsantre olabileceğiniz konular size iyi gelebilir.

24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte mistik, spiritüel, manevi ve ruhsal konulara olan ilginiz artıyor. Bu konularla ilgili kişilerle tanışabilirsiniz ve onlardan öğreneceğiniz çok şey olabilir.

23 ocak, 2019

İlişkilerden yana hareketli bir günde olabilirsiniz. Birliktelik, evlilik ve ortaklık konuları ön planda. Uyumlu ve dengeli bir beraberlik veya ortaklık için çaba içinde olabilirsiniz. İletişim bugün hassas bir konu olabilir.

22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken özellikle iş hayatınız ve kariyerinizde ya da görev ve sorumluluk alanınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Patron veya yönetici konumunda kişilerle olumlu ilişkiler kurmak için güzel bir gün.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.