Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 ağustos, 2021

Güçlü konuşmalar yapmak ve başkalarını ikna etmek adına uygun bir gün olabilir. Sözlerinizle karşınızdaki kişiler üzerinde derin etkiler yaratabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilir, sözlerinizle büyüleyebilirsiniz.31 temmuz, 2021

Bugün yakın çevrenizde, komşu veya kardeşleriniz arasında güçlü etkileşimler söz konusu olabilir, güçlü figürlerle mücadele etmeniz gerekebilir. Sözlerinizle derin etki yaratırken stres de oluşturabileceğini göz ardı etmemelisiniz.


30 temmuz, 2021

Maddi konularda hareketli bir gündeminiz olabilir, harcama ve alışverişler gündeminize gelebilir. Keyif aldığınız alanların içinde olmak güven duygunuzu artırırken, ilgi alanlarınıza zaman ayırabilirsiniz.


29 temmuz, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda meşguliyetiniz artabilir. Sözgelimi bugüne kadar sessiz kalan eşiniz veya ortağınız, ya da sevgiliniz bu dönemde sabrını çok fazla koruyamayabilir. Karşınıza çıkan kişiler ise her zamankinden daha agresif davranabilir. İlişkilerden çok şey öğrenebileceğiniz bir dönem olabilir.

28 temmuz, 2021

Jüpiter’in Kova burcunda seyredeceği 28 Aralık’a kadar kontrolünüz dışı konular yeniden artış gösterebilir. Bu dönem kendinizi ruhsal ve manevi yönden geliştirebileceğiniz bir dönem olabilir.


27 temmuz, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte özellikle hesap kitap, detay gerektiren konularda konsantrasyon gücünüz artabilir. İş ve çalışma ortamınızda, günlük yaşamınızda kişiliğinizin renkli, parlak yönlerini daha fazla sergileyebilirsiniz.26 temmuz, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

25 temmuz, 2021

Dolunayın ardından mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabileceğiniz bir gün, yoga veya meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Hayır veya bağış kurumları için çalışabilirsiniz. Başkalarını çok daha fazla düşünebileceğiniz bir gün olabilir.


24 temmuz, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay gündelik yaşam ve telaşlara odaklandığınız bir dönem öncesinde bırakmanız veya vazgeçmeniz gereken şeyler olabileceğine dikkatinizi çekebilir.


23 temmuz, 2021

Arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.

22 temmuz, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mükemmeliyetçi ve kusursuzluğu arayan yönleriniz daha çok öne çıkabilir. Daha çalışkan ve üretken olabilirsiniz. Gerek fiziksel gerek ruhsal sağlıkla ilgili konularda kendinizi daha motive hissedebilir hem kendi sağlığınızı hem de çevrenizin sağlığını iyileştirme yönünde adımlar atabilirsiniz.

 


21 temmuz, 2021

Bugün Venüs karşıt burcunuza ilerliyor ve sizi ilişkiniz, birlikteliğiniz ve evliliğinizle ilgili konularda çok daha şanslı ve kısmetli kılıyor. Eşinizden, yakın arkadaşınızdan, ortağınızdan daha fazla destek görebilir, kurduğunuz ilişkiler adına kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

 20 temmuz, 2021

İş ve kariyeriniz yönünden hareketli, canlı, aktif bir gün olabilir. İyimser ve pozitif bakış açınızı, duygularınızı iş hayatınızda daha rahat gösterebilirsiniz. İtibarınız, duruşunuz, başkalarının hakkınızda ne düşündüğü sizin için önemli hale gelebilir.19 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.18 temmuz, 2021

Sosyal yönden hareketli bir gün sizi beklerken, duygularınızı kelimelere döküp ifade etmek zor olmayabilir. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz, gezi ve yolculuklar gündeminize gelebilir.17 temmuz, 2021

Güneş ile Plüton’un karşıtlığı özellikle aşkta, sevdiklerinizle ilgili konularda bir miktar zorlayıcı olabilir. Sosyal yaşamdaki varlığınız konusunda ısrarcı olurken sevdiklerinizle ilişkilerde özenli davranmanız gerekebilir.


16 temmuz, 2021

İkili ilişki ve ortaklıklarda maddi, manevi paylaşımlar sizin için önemli zira bu alanda her daim bir denge, uyum, eşitlik arıyor olabilirsiniz. Çok derin tahlillere, analizlere dalmamaya daha yüzeysel bakmaya çalışmalısınız.


15 temmuz, 2021

Gün içinde ikili ilişkiler konusunda biraz daha sabırlı ve kabullenici olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüzü özellikle ortak maddi konulara, iş ve para konularına odaklayabilirsiniz.

14 temmuz, 2021

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.13 temmuz, 2021

Bugün Venüs ile Mars’ın kavuşumunda gündelik ilişkilerde, çalışma ortamınızda daha fazla sabır göstermeniz gerekebilir. Ufak şeylerden kıvılcımlar kolay çıkabilir.


12 temmuz, 2021

Haftanın bu ilk gününde Merkür Jüpiter ile uyumlu bir açı kurarken aşkta iletişim adına harika bir gün olabilir, sevdiklerinizle çok daha rahat ve kolay anlaşabilirsiniz.

11 temmuz, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde aşkta iletişim öne çıkıyor, sevgilinizle daha fazla diyalog halinde olabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir uğraşla daha çok ilgilenebilir ve daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

 10 temmuz, 2021

Yengeç burcundaki yeni ay yepyeni bir aşk getirebilir yaşamınıza ya da sevdiğiniz bir konuda bir adım atıp girişimde bulunmanızı sağlayabilir. Sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

9 temmuz, 2021

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı gündelik yaşamı paylaştığınız ya da çalışma ortamınızda bulunan kişilerle ilişkilerinize beklenmedik sıra dışı heyecanlar katabilir, ani ve sıra dışı gelişebilecek durumları beraberinde getirebilir.8 temmuz, 2021

Gün içinde ev ve aileyle ilgili konularda akışına bırakmanız gereken durumlar olabilir. Geçmiş olaylara kafanızı çok da fazla takmamalısınız. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle daha çok ilgilenebilir, kendinizi daha keyifli ortamlarda bulabilirsiniz.

7 temmuz, 2021

Venüs Satürn karşıtlığı gündelik ve çalışma ortamınızdaki ilişkilere biraz mesafe katabilir, ancak bu geçici bir transit. Ay İkizler burcunda ilerlerken aileniz ve eviniz öncelik kazanabilir.

6 temmuz, 2021

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle evinize yönelebilir, ailenize ve aile bireylerinize odaklanabilirsiniz. Aile içinde iletişim ve gelişmeler hızlı ilerleyebilir.5 temmuz, 2021

İletişim konularında hareketli bir gün. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


4 temmuz, 2021

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ve aşkın varlığıyla her şeyi yoluna koymak size hiç de zor gelmeyebilir.


3 temmuz, 2021

Bugün sert bir görünüm altında olan Mars ve Uranüs özellikle gündelik yaşamınızda, iş ve çalışma alanınızda ani ve beklenmedik durumların ortaya çıkıp patlak vermesine neden olabilir, temkinli davranmaya dikkat.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.