Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

19 haziran, 2019

Aşk, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınız için büyük bir mücadelenin içinde olabilirsiniz. Egolarınızı, kendinizi korumak yönünde de gayret içinde olabilirsiniz. Ancak özellikle sosyal çevrenizde size karşı durabilecek önemli kişilere gözardı etmemeli, kontrollü ve sabırlı davranmalısınız.

18 haziran, 2019

Aşkta iletişim bugün biraz daha ateşli olabilir, birbirini anlamak konusunda sakinliği korumak biraz daha çaba ve gayret gerektirebilir. Ancak kalbinizin coşkusuyla yaratıcılığınızı çok iyi ifade edebileceğiniz bir günde olduğunuzu unutmayın.

17 haziran, 2019

Bugün bir dolunay meydana gelirken, hedefleriniz, planlarınız, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda farkındalıklar yeni kararları gündeme getirebilir. Bu kararınıza uygun şekilde planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

16 haziran, 2019

Aşk konusunda düşüncelerinizi toplayıp mantıklı ve sağduyulu hareket etmek istiyor olabilirsiniz. Ancak günün enerjileri hiç de buna fırsat vermeyebilir. Ciddi kararlardan uzak durabilir, kendinizi, gönlünüzü hoş tutacağınız aktiviteleri tercih edebilirsiniz.

15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde uzak yol ve yolculuklar konusunda biraz daha temkinli olmalısınız, sosyal paylaşımlarınızda, ilişkilerinizde sakin ve dengeli bir tutum izlemeyi ihmal etmeyin. Öğle sonrasında ise hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyebilir, görev ve sorumluluklarınızın çok daha bilincinde olabilirsiniz.

14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken aşka, sevdiklerinize dair konularda biraz daha sabırlı davranmanız gerekebilir, aşk sabır gerektirebilir. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi belirleyebilir.

13 haziran, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek sizde ummadığınız etkiler yaratabilir, derin izler bırakabilir, bu noktada felsefi görüş ve düşüncelerin de önemi büyük.

12 haziran, 2019

Güçlü kişilerden, özellikle de kadınlardan destek görebilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya koymaktan keyif alabilirsiniz. Ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda sizi memnun edebilecek gelişmeler gayret ve çabalarınıza bağlı olabilir.

11 haziran, 2019

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilir, ilişkilerinizde karşınızdaki kişiye bunu hissettirebilirsiniz.

10 haziran, 2019

Bire bir ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.

9 haziran, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce karşınızdaki kişiye danışabileceğiniz bir gündesiniz.

8 haziran, 2019

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlarla görüşebilir, onlardan destek alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz üretken bir gün olabilir.

7 haziran, 2019

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda sizi harekete geçiren durumlar ortaya çıkabilir. Üretken ve verimli bir gün geçirebilir, çalışkanlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

6 haziran, 2019

Kalbinizin sesini dinleyebileceğiniz ve tutkularınızın peşinden gidebileceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatınızla ve sevdiklerinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Yoğun duygusal ortam ve hassasiyetler akşam geç saatlere dek sürüyor.

5 haziran, 2019

Hayatınıza duygusallığın, derinlik ve hassasiyetlerin yoğun şekilde hakim olduğu bir gündesiniz. Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz.

4 haziran, 2019

Bugün Merkür burç değiştiriyor. Önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde aşk yaşamınızla ilgili konularda iletişime daha açık olabilirsiniz. İlgi alanlarınızı geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor.

3 haziran, 2019

Bugün İkizler burcunda meydana gelen yeni ay ev ve aile yaşamınızda yeni bir başlangıcı müjdeleyebilir. Ailenize yeni bir üye katılabilir, yeni bir eve geçebilirsiniz, evinizde yeni ve güzel değişiklikler yapabilirsiniz.

2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ailenizle daha çok zaman geçirme fırsatınız olabilir. Evinize zaman ayırabilir, mutfak ve yemeklerle ilgili çeşitli hazırlıklar yapabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelebilir.

1 haziran, 2019

İletişim trafiği, kısa yolculuklar, ziyaretler ve görüşmeler açısından hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi ifade ederken kullandığınız tatlı dil bugün pek çok kapının anahtarı olabilir.

31 mayıs, 2019

İletişime açık bir günde kendinizi renkli, canlı olduğu kadar derin ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Söz ve konuşmalarınızla başkalarını etkileyebilir, ikna edebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici.

30 mayıs, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken duygusal davranmaktan kaçınmanız, iş konularında attığınız adımlara biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Harcamalar söz konusu olduğunda bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.

29 mayıs, 2019

Maddi konularda biraz daha aktif olacağınız bu günde bazı harcamalar ve alışverişler gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere planlar yapabilir, stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü sezgilerinizin uyarılarını dikkate almalısınız.

28 mayıs, 2019

Ay gün boyunca burcunuzda ilerlerken hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Toparlamanız gereken işler olabilir. Lider ve yönetici özelliklerinizi ortaya koyarken fazlaca sübjektif davranmamaya, kendi bakış açınızı karşınızdakiyle özdeşleştirmeye özen göstermelisiniz. 

27 mayıs, 2019

 Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cazibenize de cazibe katıyor. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönleriniz dikkat çekici olabilir.

26 mayıs, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeye başlarken gün sizin gününüz. Enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olarak lider yönlerinizi daha güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sübjektif davranmamaya gayret etmelisiniz.

25 mayıs, 2019

Bilinçaltınızda yer eden önemli konuların açığa çıkabileceği bir gün olabilir. Sezgileriniz güçlü olabilir ve yine benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hayatı akışta idare edip götüreceğiniz bir gün olabilir.


24 mayıs, 2019

Olayların kontrolü sizden tamamen çıkmış olsa da akışta kalarak kendinizi çok daha keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. Mistik, manevi ve spiritüel konulardan zevk alabilirsiniz. İyilikseverliğiniz ve yardımseverliğinizle etrafınızdaki pek çok kişiye faydanızın dokunacağı bir gündesiniz.


23 mayıs, 2019

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken sosyal konular, ilişkiler önemli hale geliyor. Arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


22 mayıs, 2019

Sosyal bir günde dost ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte bu dönemde her şeyin başının aile olduğunu düşünebilir, aile bireyleriniz, anne ve babanızla daha sık görüşebilir, evinizde çok daha fazla zaman geçirebilir, mutfak ve sofra işleriyle fazlasıyla ilgilenebilirsiniz. Yeni yemek tarifleri öğrenme, uygulama zamanı.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.