Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken ortak maddi konularda, yatırım ve alım satım konularında dikkat çekici olabilir. Duygusal açıdan derin hassasiyetler gündeme gelebilir, gerilim ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.

6 aralık, 2023

Gün içinde ilişkiler önemini sürdürüyor. Denge ve uyumu daha fazla gözetmek isteyebilirsiniz, karşı tarafı da kendiniz kadar düşünebileceğiniz, önemseyebileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüz öne çıkıyor.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte uzaklardan yanan şansınız, kısmetleriniz artıyor. Yabancı bir sevgiliniz olabilir, keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz size yeni ve hoş tanışıklıklar getirebilir.

29 kasım, 2023

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.

28 kasım, 2023

Dolunayın ardından geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkabilir. Eviniz ve ailenizle ilgili konulara odaklanabilir ve evde daha çok zaman geçirebilirsiniz.


27 kasım, 2023

İş hayatınız, kariyeriniz ve sosyal statünüzle ilgili yük ve sorumlulukların ağırlığını hissedebileceğiniz bir dolunay olabilir. Kendinizi duygusal yönden yıpratmamaya çalışmalısınız.

26 kasım, 2023

Maddi ve parasal konularda dikkatinizi çekecek bir durum ortaya çıkabilir, kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı değerlendirmek yönünde bir karar alabilirsiniz.


25 kasım, 2023

Yakın çevrenizle iletişim, ulaşım, ziyaret ve görüşmelerin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi anlatırken veya ifade ederken sözlerinizin yanlış anlaşılmamasına ve alınganlıklara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte iş hayatı, kariyer, hedef, plan, düzen, organizasyon gerektiren konular enerjinizi daha çok tüketeceğiniz alanlar olabilir. Bu dönemde sizden yaşça büyük, olgun kişiler ve otoriteyle ters düşmemeye çalışabilirsiniz.

23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken yolculuk ve seyahatlerde tedbiri elden bırakmamanız gereken bir gün olabilir. Son dakika haberleri veya duyumlar alabilirsiniz.

 


22 kasım, 2023

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinize ve planlarınıza odaklanma zamanı. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular önem kazanırken bu alanda kendinizi daha güçlü, motive ve istekli hissedebilirsiniz. Güçlü kimselerden destek görebilirsiniz.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında kendinizi güçlü bir biçimde hedeflerinize, planlarınıza, görev, sorumluluk ve işlerinize odaklayabilirsiniz.

 


20 kasım, 2023

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz akışta götürmeniz gerekebilir, sakin, sessiz ortamları tercih edebilirsiniz. Ancak olayların tamamen kontrolünüz dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde hayatınızla ilgili daha çok söz sahibi olabilirsiniz.

19 kasım, 2023

Bugün kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


18 kasım, 2023

Uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili gelişmeler sizi hareketli ve heyecanlı bir seyahate itebilir, bunu değerlendirmelisiniz.

17 kasım, 2023

Sosyal çevre ve gruplarınızda karşınıza güçlü kişiler ve özellikle de kadınlar çıkabilir. İlişkilerinizde duygusal yönlerinizi ortaya koyduğunuz gibi, geleneklere, genel görgü ve kurallara bağlı, korumacı bir tutum sergileyebilirsiniz.

16 kasım, 2023

Sosyal ilişkiler açısından renkli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşünce ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz ancak görüş ayrılıklarının getirebileceği çatışmalarına dikkat etmelisiniz.

15 kasım, 2023

Duygularınızı açıkça sergilemekten, ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmek üzere planlar yapabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlı hareket etmeye çalışmalısınız.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz. İletişim fırsatlarını kaçırmayın.


13 kasım, 2023

Yeni ayla birlikte bavullarınızı hazırlayın, önünüze yeni ufuklar ve yeni yollar açılabilir. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi çok öteye taşıyacak yeni insanlarla tanışabilir, yeni maceralara açılabilirsiniz.

12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken keşif ve macera duygunuz yüksek. Seyahatler, uzak yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular dikkat çekebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir.11 kasım, 2023

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


10 kasım, 2023

Yay burcuna ilerleyen Merkür sizi daha konuşkan, neşeli, dışadönük hale getiriyor. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi paylaşmayı ve aktarmayı daha çok isteyebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili görüşmeler, seyahatler yapabilirsiniz. Uzak ülkeler, yabancılar, uluslararası ve akademik konular gündeminizde olacak.

9 kasım, 2023

Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay mücadele gücünüzü ortaya çıkarırken güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir.

6 kasım, 2023

İlişkileriniz sayesinde kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Seyahat planlarınızda ya da uzak hayallerinizde gerçekçi yanınızı koruduğunuzdan emin olmalısınız.

5 kasım, 2023

Ay Aslan burcunda ilerlerken günlük yaşamınızda yaratıcılığınızı daha fazla gösterebilirsiniz. İş ortamınızda astlarınıza, günlük yaşamınızda size destek olan yardımcılarınıza cömert ve bonkör davranabilir, onlarla ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onlarla da meşgul olabileceğiniz bir gün.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle yaşamınızdaki güçlük ve engellerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. Bu yönde daha kalıcı ve yapıcı adımlar atabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay Yengeç burcunda ilerlemeyi sürdürürken yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

2 kasım, 2023

Ay’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle aşka ve sevdiklerinize dair konular önem kazanabilir. Bununla birlikte kendinize, kişisel konularınıza daha fazla odaklanırken ilişkileri ihmal etmeyin.


1 kasım, 2023

Aile içinde ve evinizdeki hareketlilik bugün de sürüyor. Pek çok işi aynı anda ve hızla halledebilir, becerikli yönlerinizi derin bir algı ve anlayışla bir araya getirebilir, güzel sonuçlar alabilirsiniz.


Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.