Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

26 eylül, 2020

Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.

25 eylül, 2020

Sosyal gruplarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde fikirlerinizi söylemekten ve kendinizi ifade etmekten kaçınmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet ortamları yaratabilirsiniz. Teknolojik imkanlardan daha çok yararlanabilirsiniz.

24 eylül, 2020

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmaktan ve bir arada vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ancak iletişim kazalarına karşı temkinli davranmalısınız.


23 eylül, 2020

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

22 eylül, 2020

Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularla ilgili iş ve girişimlerde istekli ve motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Vergi ve miras gibi konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Psikolojik, psişik konulara merak salabilirsiniz.


21 eylül, 2020

Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak isteyebilir, seyahat planları, yurt dışı görüşmeleri yapabilirsiniz. Sosyal paylaşımlara açık olurken olası pürüzleri dikkate almayı ihmal etmeyin. Ayrıca Güneş’in Başak burcundaki son gününde ilişkilerinizi son bir kez gözden geçirebilirsiniz.

20 eylül, 2020

Yolculuklar ve yeni keşifler konusunda heyecanlı ve heveslisiniz. Yepyeni macera ve ufuklar doğrultusunda mücadele etmeye kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmanın coşkusu olabilir.

19 eylül, 2020

İlişkilerin ön planda olduğu bir gün, paylaşımlar söz konusu olduğunda duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Konsantre olabileceğiniz konular size iyi gelebilir.


18 eylül, 2020

Güçlü kişilerle karşılaşabilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.

17 eylül, 2020

Karşıt burcunuzda bugün meydana gelen yeni ay denge ve eşitliğin ön planda olduğu bir birlikteliğin, ilişkinin başlangıcını yaptırabilir size. Mevcut ilişkinizde de eskisinden çok daha farklı bir düzeye, boyuta sıçrayabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde ikili ilişkiler açısında sakin ve sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Karşınızdaki kişiyi doğru ve iyi anlamadan hareket etmemelisiniz. İlişkiler uyum ve denge yönünden çaba gerektiriyor.

15 eylül, 2020

Sağlıkla şifayla ilgili konular gündeme gelirken biraz kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle ilişkiler ön plana çıkıyor.


14 eylül, 2020

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda, kendinizi bedenen ve ruhen iyi hissedeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Güçlü kişi ve ilişkilerden göreceğiniz destekle her işin altından kalkabilirsiniz.

13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması sosyal yaşamınızı daha canlı hale getirebilir. Arkadaşlarınızın görüş ve fikirleriyle geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

12 eylül, 2020

Ay Yengeç burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda ise duygularınızdan emin olmanız gerekebilir.


11 eylül, 2020

Öğle öncesinde aile ve geçmişten kaynaklanabilecek durum ve hatıralara bağlı olarak duygusal yoğunluğunuz yüksek olabilir. Öğle sonrasında ise sevdiğiniz konulara odaklanmak size oldukça rahatlatıcı gelebilir, huzur verebilir.

10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda maddi konular açısından biraz yorucu ve uğraştırıcı olabilir, güven duygunuz biraz zarar görebilir ancak bunun geçici olduğunu unutmayın. Bu dönemde sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirip kullanmak adına daha fazla çaba ve gayret sarf edebilirsiniz.


9 eylül, 2020

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.

8 eylül, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek olabilir, inatçı ve ısrarcı olabilirsiniz.


7 eylül, 2020

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler gündeme gelebilir. Merak duygunuzun yüksek olduğu bir günde çok şey öğrenebilirsiniz.

6 eylül, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken özellikle çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızda ikili ilişkilerden ve ortaklıklardan yana şanslı bir döneme giriyorsunuz. Sizden daha genç bir kimseyle ilişki gündeme gelebilir.

5 eylül, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş, ortak yatırım, girişim ve alım satım konularında görüşmelere ve zihin jimnastiğine açık bir dönem başlıyor. Gizli, gizemli, kapalı konulara merak salabilirsiniz.


4 eylül, 2020

İş, gelir, kazanç ve harcamalarınıza odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Konfor arayışınız, güven beklentiniz yükselebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durun, telaş ve acele bazı maddi kayıpları da beraberinde getirebilir.

3 eylül, 2020

Dolunayın ardından hareketli hafta devam ediyor. Yeni girişimlere imza atabilir, cesur ve lider yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda lider yönlerinizi sergileyebilirsiniz.

2 eylül, 2020

Bugün burcunuzda önemli bir dolunay meydana geliyor, bu yaşamınızdaki pek çok konuda bir karar zamanı olabilir. Sevdikleriniz ve aşk için sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı seferber edebilirsiniz ancak bütçenizi, hesabınızı gözetmeyi ihmal etmeyin.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, geri planda izleyici kalmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.

30 ağustos, 2020

İlişkilerde ve iletişimde yanıltıcı, aldatıcı olabilecek söz ve vaatler karşısında uyanık olmaya çalışın bugün. Kontrolünüz dışı gelişmeler güne hakimken ilişkilerde tahmin edemeyeceğiniz güçte kişiler sizi zorluyor olabilir.

29 ağustos, 2020

İkili ilişkilerde iletişime son derece açık bugünü karşınızdaki kişiyi sözleriniz ve konuşmalarınızla ikna edip etkilemek için kullanabilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etme konusunda her zamankinden çok daha rahat olabilirsiniz.

 


28 ağustos, 2020

Sosyal konularda aktif bir tutum sergileyebilirsiniz. Ortak konulara yatkınsınız. Yenilikçi, farklı fikirlerinizi daha çok ortaya koyabilir, arkadaşlarınızla bu konuları tartışmaya açabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.