Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

9 temmuz, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken iddialı ve cesur davranabilir ve hayatınızın kontrolünü ele alabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi bir tutum ve duruş sergileyebilirsiniz.8 temmuz, 2020

Hayatın akışında kalmayı tercih edeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu akışta iletişim, haberleşme ve yolculuklarla ilgili sorunları göz ardı etmemelisiniz. Dalgınlık ve ihmaller konusunda uyanık olmaya çalışmalısınız.7 temmuz, 2020

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Kendinizi akışta daha rahat hissedebilirsiniz.

6 temmuz, 2020

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Öğleden sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Ay tutulması önümüzdeki dönemde size yapabileceklerinizi hatırlatıp gözünüzü açan bir tutulma olabilir. Vizyonunuzu yeniden belirleyip şekillendirmenize, kararlar almanıza yardımcı olabilir.

4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelmekten keyif alabilirsiniz. Her türlü sosyal ortam, organizasyon ve davet içinde yerinizi alırken düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.


3 temmuz, 2020

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.

2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte sosyal yaşamınızdaki sorun veya engeller ya da sınavlar bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Sosyal dernek, vakıf ve kuruluşlardaki rolünüzü yeniden özümsemeniz, bu alanda eksik gedik bıraktıklarınızı yeniden ele almanız ve eksikleri tamamlamanız gerekebilir. Ancak bu defa artık daha idmanlı ve tecrübeli olabilirsiniz. Düzeltmeniz gereken sosyal konuları daha hızlı halledebilirsiniz.

1 temmuz, 2020

Uzaklarla ilgili konular ve yolculuklar, geziler gündeminize gelebilir. Yaşadığınız ve gördüğünüz şeyler üzerinizde önemli ve derin etkiler bırakabilir. Duygu ve deneyimlerinizi geniş kitlelerle paylaşmak isteyebilirsiniz.

30 haziran, 2020

Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


29 haziran, 2020

Haftanın ilk gününde ilişkiler konuşuyor. Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.

28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi maddi ve parasal konularda oldukça aktif kılabilir, işlerinize dört elle sarılırken durup dinlenmek bilmeyebilirsiniz.

27 haziran, 2020

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.

 


26 haziran, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketlilik sürüyor. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir. Ancak bunun sabır gerektirdiğini unutmayın.

25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla ailenizden daha çok destek görebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Evinizde olmaktan, ailenizle vakit geçirmekten daha fazla keyif alabilirsiniz. Evinizde güzelliklere yer açılıyor.

24 haziran, 2020

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızın yanında yaratıcı düşüncenizle, fikirlerinizle pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.

23 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde aşk konusunda daha rahat ve akışta bir tutum içinde olmanızda fayda olabilir. Öğle sonrasında Ay burç değiştirdiğinde detaylar, incelikler konusunda takıntılı davranmamaya dikkat etmelisiniz.


22 haziran, 2020

Tutulmanın ardından aşka ve sevdiklerinize dair konular gündemde olabilir. Sevgi, heyecan ve tutkuyla harekete geçebileceğiniz bir hafta başı sizi bekliyor.

21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması aşk yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Tutku ve heyecanlarınız doğrultusunda yeni uğraşlarınız, hobileriniz, keyifli aktiviteleriniz olabilir.

20 haziran, 2020

Güneş tutulması öncesinde bazı karmaşık, belirsiz durumlar ön plandayken özünüze, aile ve geçmiş değerlerinize döndüğünüz bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek iyi gelebilir.


19 haziran, 2020

Bugün ev ve aileye ilişkin konular sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle bir araya gelebilir, daha sık görüşebilirsiniz. Evde yapmanız gereken işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda aşkta ve sevdiklerinizle iletişim daha fazla dikkat ve özen gerektirebilir. Sevdiğinizle birbirinizi anlamak, empati kurmak biraz güçleşirken yoğun duygusallıklar alınganlıkları beraberinde getirebilir.

17 haziran, 2020

İletişim açısından hareketli ve yoğun bir gün, duygularınızı dile ve yazıya dökebilir, sanatçı yönlerinizi gösterebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmak, onlardan fikir almak isteyebilirsiniz.

 


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü konuşturabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.

15 haziran, 2020

Maddi konular, para ve iş konuları haftanın bu ilk gününde sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin.


14 haziran, 2020

İş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.

13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumu altında özellikle de hafta sonunda kendinize daha çok dikkat etmeli, hayatınızın karmaşası ve yoğunluğu karşısında dağılmamaya ve kendinizi korumaya özen göstermelisiniz.


12 haziran, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


11 haziran, 2020

Öğleden sonra Ay burcunuza geçinceye kadar biraz daha sabırlı ve temkinli davranmaya gayret etmelisiniz. Ay burcunuza ilerlediğinde daha güçlü ve kendinden emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

10 haziran, 2020

Ruhunuzdaki zenginliği ve yaratıcılığı ortaya koyma günü üstelik ilham perisi bugün sizin yanınızda olabilir. Ayrıca yardımsever, hayırsever yönlerinizi bugün daha çok gösterebilir, başkalarının iyiliği için çalışabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.