Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

5 aralık, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle iş, görev ve sorumluluk disiplininizi öne çıkarabilirsiniz.Kişisel pek çok konunuz olsa da etrafınızı, çevrenizde olup bitenleri ihmal etmeyin.

4 aralık, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Özellikle iş, görev ve sorumluluk anlamında ilerleme kaydedebileceğiniz bir gün olabilir.

3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınız zenginleşiyor. Etrafınızı saran pek çok dost ve arkadaşın desteğiyle kendinizi umut dolu hissedebilirsiniz.

2 aralık, 2019

Haftanın ilk gününde kendinizi yaşamın akışına daha kolay bırakabilirsiniz. Kontrolünüz dışında durumlar bu süreci hızlandırabilir. Ancak unutkanlığa, dalgınlığa ve ihmallere karşı dikkatli olmalısınız. 

1 aralık, 2019

Sessiz sakin ortamları tercih edebilir, müzikle ve sanatla ilgilenebilirsiniz. Dalgınlığa, uykusuzluğa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında bugün hayatınızı biraz daha akışına bırakabilirsiniz.

30 kasım, 2019

Ayın son gününde sosyal gündeminiz yerini koruyor. Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.

29 kasım, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilir, onlardan destek görebilirsiniz. Geleceğe umutla bakarken bu yönde görev ve sorumlulukların ağırlığını hissedebilirsiniz.

28 kasım, 2019

Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün, dikkat çekici olabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla takdir görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise daha sosyal bir ortam sizi bekliyor, dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte sosyal yaşamınızda sizi daha çok destekleyen bir döneme ilerliyorsunuz. Dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan destek görebileceğiniz bir aylık bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay yepyeni bir statünün, konumun müjdecisi olabilir. İş yaşamınızda ve kariyerinizde bir terfi, takdir ve onanma durumu da söz konusu olabilir. Yeni bir kariyerin, iş yaşamının başlangıcını yapabilirsiniz. 

25 kasım, 2019

Yeni ayın gölgesinde başlayan haftada Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken gündeminizde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Keşif ve macera duygunuz, paylaşma isteğiniz yüksek olsa da bugün kontrolünüz dışı durumlara karşı biraz daha dikkatli olmalısınız.

24 kasım, 2019

Aklınızın, kalbinizin uzaklarda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Seyahatler ve yolculuk planları, uzak yollardan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.23 kasım, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte görev ve sorumluluklara, hedef ve planlarınıza odaklanma zamanı. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular önem kazanırken bu alanda kendinizi daha güçlü, motive ve istekli hissedebilirsiniz. Güçlü kimselerden destek görebilirsiniz.

22 kasım, 2019

Güçlü kişilerle karşılaşabilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz sayesinde zor konuların üstesinden gelebilirsiniz.

21 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.

20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosunun bitişiyle uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla olan etkileşim ve iletişiminizi artırabilir, yolculuklarınıza hız verebilirsiniz. Ayrıca kişisel gelişim, eğitim gibi konularda daha akıcı bir sürece geçebilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mücadele ve savaş gezegeni Mars bugün burç değiştiriyor. Bu geçiş sizi öncelikle psikolojik yönden rahatlatıyor, gerginliklerden ve stresten kurtıluyorsunuz. Bu değişiklikle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

18 kasım, 2019

Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Detaylar ve hesap işleriyle uğraşmanız gerekebilir. Çalışkan ve üretken olacağınız bir gündesiniz.

17 kasım, 2019

Aşkınızın ve tutkularınızın peşinde olmaktan keyif alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi, yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi en renkli ve canlı şekilde gösterebilir, sanatsal konularla ilgilenebilir, hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. 

16 kasım, 2019

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.

15 kasım, 2019

Evinizde yapmanız gereken işler olabilir, mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular tekrarlayan şekillerde önünüze geldiğinde çok takılı kalmamaya özen göstermelisiniz.

14 kasım, 2019

Ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir.

13 kasım, 2019

Dolunayın ardından öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken ev ve aileyle ilgili konular gündemde, geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerinize ışık tutabilir. Onlarla ilgili bir konuyu gündeme getirerek farkındalığınızı yükseltebilir. Eğitimle ilgili konularda bazı kararlar alabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili ve bağlantılı konular zihinsel açıdan meşgul edici zaman zaman yorucu olabilir. Zira istekleriniz düşüncelerinize baskı yapabilir ve bunu bir şekilde gösterebilirsiniz.

10 kasım, 2019

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler yine gündeminizde. Ancak sahip olduklarınızı doğru değerlendirdiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.

9 kasım, 2019

Iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapmak isteyebilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira hızlı ve aceleci hareket etmeye ve yüreğinizin sesine gitmeye meyilli olabilirsiniz.

8 kasım, 2019

 Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ve özellikle erken saatler çalkantılı ancak bir miktar dağınık bir gündeme işaret ediyor. Öğleden sonra ise özellikle ilişkiler konusunda kontrolünüz dışı durumlara biraz daha dikkat etmeli, özen göstermelisiniz.

7 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha da emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.

6 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla bile insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.