Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

23 nisan, 2019

İş hayatınız, görev ve sorumluluklarınız açısından aktif bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı göstermekten, coşkunuzu ve heyecanınızı sergilemekten çekinmeyeceksiniz. Kariyer hedefleri koymak ve hedeflerinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir.

22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk günü iletişim açısından oldukça enteresan olabilir, zira yakın çevrenizde sıra dışı kişilerle farklı bağlantılar kurabilir, kendinizi düşündüğünüzün çok dışında bambaşka şekilde ifade edip, farklı bir iletişim dili kurabilirsiniz.

21 nisan, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle maddi konularda, iş ve para konularında daha şanslı olabileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Yeteneklerinizden parlak şekilde yararlanabilir, özellikle para ve iş konularında sevdikleriniz ve ilişkilerinizden destek görebilirsiniz.

20 nisan, 2019

Bugün burç değiştirerek Boğa’ya ilerleyen Güneş ile birlikte iletişim konularında kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş, sıra, masa arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle daha sık bir araya gelme, konuşma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay, eşiniz, sevgiliniz, yakın arkadaşlarınızla aranızdaki maddi ve manevi paylaşımlardan size kalanı size gösteren, bu noktada farkındalık yaratan bir dolunay olabilir. Bu durumdan duyduğunuz memnuniyete göre sürpriz bir birliktelik ya da birlikteliğinizde sürpriz bir gelişme söz konusu olabilir.

18 nisan, 2019

İş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, gerginlikleri doğru iletişimle bertaraf edebilirsiniz. Ayrıca Merkür’ün burç değiştirmesiyle maddi ve parasal konulara daha çok kafa yorabilirsiniz.

17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde biraz daha sabırlı davranmanızda fayda var. Öğle sonrasında ise iş konuları, ortak yatırımlar, finansman, vergi ve miras işleri gündeminize gelebilir. Ortak gelir ve kazançlarınıza ilişkin girişimleriniz olabilir.

16 nisan, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evliliğiniz veya beraberliğiniz mercek altında olabilir. Eşinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceksiniz ancak karşınızdaki kişiye bağımlı kalmak durumunda olabilirsiniz.

15 nisan, 2019

Haftanın ilk günü görev ve sorumluluklar açısından zengin bir gün olabilir ancak bunun getirdiği yükü de fazlaca hissedebilirsiniz. İkili ilişkiler açısından hareketli bir gündesiniz.

14 nisan, 2019

Sizden olgun, yaşlı kimselerin, otorite konumunda kişilerin size verdiği desteklerle kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, sosyal ortamlara girebilir ve imkânlarınızı artırabilirsiniz.

13 nisan, 2019

Sosyal bir dönüşüm içinde hayatınızı değiştiren kişi ve çevrelerle bir aradasınız ve bu durumun etkisini biraz daha güçlü bir biçimde hissedebilirsiniz. Biraz zorlayıp üzerine gittiğinizde bu sosyal dönüşümle sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebilirsiniz.

12 nisan, 2019

Aşk ve sevdikleriniz, varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün gündeminizi meşgul ederken, uğraşmanız, çözmeniz gereken pek çok ayrıntı olabilir. İletişim fazla sübjektif davranmamaya dikkat, karşı tarafı da görebilmelisiniz.

11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu hedef ve planlarınızı yeniden gözden geçirme zamanı olabilir. Kariyerinizde üstlerinizden, otorite ve yönetici konumundaki kişilerden göreceğiniz destek biraz azalsa mevcut şanslarınızı değerlendirmek için yeni yollar deneyebilirsiniz.

10 nisan, 2019

Bugün tüm dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz, cazibenizle göz kamaştıracağınız bir gün olabilir. Ancak özellikle sosyal çevrenizin, arkadaşlık, dostluk ilişkilerinizin yarattığı sorumluluklara dair bazı engeller ortaya çıkabilir.

9 nisan, 2019

Evinizle ve ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Tadilat, tamirat, onarım işleri yapmak, evinizi güzelleştirmek için güzel bir gün olabilir. Ailenizle birlikte zaman geçirirken, sabah saatleri oldukça aktif ve hızlı geçebilir.

8 nisan, 2019

Haftanın bu ilk günü bolca iletişim, görüşmeler ve kısa yolculuklarla geçen bir gün olabilir sizin için. Kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızı kolay ve rahat ifade edebileceğiniz bir gün olabilir.

7 nisan, 2019

Yakın çevrenizde iletişim dolu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizden haber alabilirsiniz. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.

6 nisan, 2019

Gün içinde maddi konularda, harcamalarda bir miktar daha temkinli davranmanızda fayda var. Son derecelerinde ilerleyen Ay, biraz daha sakin ve akışta kalmayı gerektiriyor. Akşam saatlerinde ise kendinizi bolca iletişime ve görüşmelere hazırlayın.

5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay yeni iş ve kazanç kapıları açabilir önünüzde. Maddi yönden şanslı hissedeceğiniz yeni bir dönem başlarken, güven duygunuzu tazeleyebilirsiniz. Sevdiklerinizin, istek ve heveslerinizin öne çıktığı bir yeni ay olabilir.

4 nisan, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminizdeyken yeni ay öncesinde belirsiz, karmaşık koşullar söz konusu. Dolayısıyla bugün her ne kadar girişimci ruhunuz ayakta olsa da temkinli hareket etmenizde fayda olabilir.

3 nisan, 2019

Burcunuzdaki Merkür ve Neptün bir araya gelirken iletişime dair her konuda müthiş yaratıcılığınızı, renkliliğinizi, estetik ve sanatsal bakış açınızı ortaya çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda ise gerçekçi yaklaşmak için kendinizi zorlamalısınız.

2 nisan, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken görünümünüzde veya duruşunuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yaptırabilir, güzel giysiler alabilirsiniz. Yeni ve farklı tarzlar deneyebilirsiniz.

1 nisan, 2019

Gün içinde uyanık kalmanızı gerektirecek durumlar karşısında dalgınlığa, ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerliyor, kendinizi ve cesaretinizi gösterme ve sergileme zamanınız başlıyor.

31 mart, 2019

Ayın bu en son gününde Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile yaşamınızda hareketli bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Ev içinde pek çok işle meşgul olurken hızdan ve sabırsızlıktan ortaya çıkabilecek ev kazalarına karşı temkinli davranmayı ihmal etmemelisiniz.

30 mart, 2019

Hayatı akışına bırakacağınız bir gün olabilir. Mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilir, yoga veya meditasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Hayır veya bağış kurumları için çalışabilirsiniz. Kalabalık ortam ve çevrelere girebilirsiniz. 

29 mart, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için efor sarf edebilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.

28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken görüşmeler, ziyaretler, yolculuklar ve iletişimle ilgili konularda hızlanmaya hazırsınız. Özellikle ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında konuşmaya, tartışmaya hazır olurken, uzlaşma gerektiren konularda insiyatif alabilirsiniz.

27 mart, 2019

Bugünden itibaren Venüs burcunuzda. Aşktan ve ilişkilerden yana şansınız bol olurken yeni heyecan ve tutkulara hazırsınız. İlişkilerde cazibe merkezi haline gelebilir, güzelliğinizle, çekiciliğinizle göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

26 mart, 2019

İş hayatınız, kariyeriniz, görev ve sorumluluklarınız açısından hareketli bir gün sizi beklerken duygularınızı açıkça ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir edileceğiniz bir gün olabilir.

25 mart, 2019

Görev ve sorumluluklarınız, iş ve kariyeriniz yönünden hareketli, canlı, aktif bir gün olabilir. İyimser ve pozitif bakış açınızı, duygularınızı iş hayatınızda daha rahat gösterebilirsiniz. İtibarınız, duruşunuz, başkalarının hakkınızda düşündüğünüzün önem kazanacağı bir gün olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.