Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

24 haziran, 2024

Bugün manevi, ruhsal ve mistik yönlerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Evrensel, manevi konulara ilginiz artarken, kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayacaksınız. Ancak dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


23 haziran, 2024

Sosyal paylaşımlara oldukça açık bir gün, arkadaşlarınızla, dostlarınızla bir araya gelebilir, onların yanlarında duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


22 haziran, 2024

Bugün gerçekleşen dolunay sosyal yaşamınız ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili bir farkındalık getirebilir. Dostlarınızla ilgili gelişmelere bağlı kararlar almanız gerekebilir, arkadaşlarınızla aşkınız arasında karar vermek durumunda kalabilirsiniz.


21 haziran, 2024

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.

20 haziran, 2024

Bireysel zevk ve isteklerin, egoların vurgulandığı bir dönem başlıyor. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda aşk teması ön plana geçiyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, zaman geçirmek, paylaşmak sizi mutlu ederken, işlerinize de yaratıcılık ve motivasyon katabilir.18 haziran, 2024

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte kişisel olarak zevk aldığınız konulara, uğraşlara, hobilerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise iletişim gücünüz pek çok sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

17 haziran, 2024

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmelere hazır olmalısınız. Önümüzdeki bir ayda kendinizi hayatınızı renklendirecek, canlandıracak yepyeni bir aşkta bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz uğraş ve aktiviteler bu dönemde keyfinize keyif katarken eğlenmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.


16 haziran, 2024

Ay Terazi burcunda ilerlerken konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. İş ortaklıkları, girişimleri açısından verimli bir gün olabilir.


15 haziran, 2024

Ay Terazi burcunda ilerlerken ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.14 haziran, 2024

Ailenizle bir araya gelip görüşmek için güzel bir gün olabilir ve bundan da keyif alabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişimi artırabilirsiniz.


13 haziran, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının ortaya çıktığı bir gün olabilir. İlişkilerde uyum, denge ve adaleti yakalamak huzur getirebilir. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


11 haziran, 2024

Mars Plüton açısı kontrolünüz dışı olaylar üzerinden test edici olabilir. Söz ve ifadelerinize dikkat etmelisiniz.

10 haziran, 2024

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.


9 haziran, 2024

Burcunuzun yıldızı Mars’ın burç değiştirmesiyle özellikle zihinsel, eğitsel alanda daha aktif olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Baş ağrılarına, sinirlere dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2024

Ay Yengeç burcunda ilerlerken aşk hayatınızdaki olaylar gündeminize damga vurabilir, heyecan ve tutkularınız öne çıkabilir, heveslerinizin, istek ve beklentilerinizin peşinde olabilirsiniz.  Sevdiklerinize karşı daha hassas bir tutum sergileyebilirsiniz.


7 haziran, 2024

Gün içinde ev ve aile yaşamınızda geçmişten gelen olay ve konuların ağırlığını hissetmeniz özellikle ailenize karşı daha merhametli, şefkatli davranmanıza neden olabilir. Sonrasında aşk ve sevdikleriniz ön plana çıkıyor.


5 haziran, 2024

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Ancak telaşa kapılmamaya dikkat.

4 haziran, 2024

İletişim konularında duygularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü gösterebilirsiniz. Aşk konusunda ise sabırlı olmalısınız.

27 mayıs, 2024

Sosyal açıdan oldukça hareketli, çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.

26 mayıs, 2024

Uzun bir hazırlık sürecinin ardından kendinizi ruhen ve bedenen çok daha iyi ve keyifli hissedeceğiniz bir dönem başlıyor hayatınızda. Bu dönemde aradığınız aşkı, ilişkiyi, mutluluğu yakalayabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa karşınıza aklınızın yatacağı biri çıkabilir. Evinizde, yuvanızda eşinizle çok daha mutlu olabilirsiniz. Bu keyfi evinizde yapacağınız dekorasyona, mutfaktan çıkaracağınız nefis yemeklere, ailenize, anne ve babanıza yansıtabilirsiniz.

 25 mayıs, 2024

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizden, yaşlı ve olgun kişilerden empati, anlayış görebilirsiniz.


24 mayıs, 2024

Bugün Venüs burç değiştirerek sizi ailevi konularda destekleyen ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir alana ilerliyor. Ailenizle olan ilişkileriniz açısından keyifli bir dönem olabilir, evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.

23 mayıs, 2024

Dolunay, aileniz ve işiniz arasında bölünmüşlük hissi yaratabilir. Bir yanda kariyerinizde atmak istediğiniz adımlar diğer yanda evin sorumluluklarının ağırlığını hissedebilir, karar vermek durumunda kalabilirsiniz.

 


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken ikili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


16 mayıs, 2024

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.

 


15 mayıs, 2024

İletişim gezegeni Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte yolculuklara hazırsınız, bavullarınızı toplamaya başlayabilirsiniz. Hızlı, pratik ve esnek olmakta zorlanmayacaksınız. İletişimle ilgili konularda mükemmeliyetçi ve eleştirel olabilirsiniz.


14 mayıs, 2024

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketli, dinamik, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Yeni ay öncesinde hızlı bir iletişim trafiği içinde kendinizi bulabilirsiniz, detayları, hesap işlerini gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

6 mayıs, 2024

Güven duygunuzu öne çıkarmak ve karşınızdakilere göstermek isteyebilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını ararken cömert yanlarınızı da ortaya çıkarabilirsiniz.

5 mayıs, 2024

Sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Alım satım işleri, harcama ve alışverişler söz konusu olabilir. Bütçe ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


4 mayıs, 2024

Ay bugün de burcunuzda ilerliyor. Sıkıntılı birkaç günün ardından bugün kendinizi daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. İddianızı ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü konuma gelebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.