Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

24 ocak, 2022

Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca sosyal etkileşimle çok fazla meşgul olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz.

 

23 ocak, 2022

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken görev ve sorumluluklar ve aşırı baskı getirebilir. Üstlerinizle ilişkilere otorite konumundaki kişilerle anlaşmaya ayrıca dikkat etmelisiniz.

 22 ocak, 2022

Evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelirken tek başına hareket etmekte zorlanabilir ve bunu tercih etmeyebilirsiniz. İlişkinizde denge, uyum ve eşitlik aramaya çalışabilirsiniz.


21 ocak, 2022

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte ruhsal, manevi konulara odaklanacağınız, duygusal, merhametli, vicdanlı yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki bu hazırlık dönemi ilişkileri yoluna koymak için iyi olabilir.

19 ocak, 2022

Bugün üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gündelik işler bugün epeyce zamanınızı alabilir

 18 ocak, 2022

Bu dolunay aşka bakış açınızı etkileyen, değişiklikler getiren bir dolunay olabilir. Yepyeni bir aşkın veya tutkunun da farkına vardıran bir dolunay yaşayabilirsiniz.

 

17 ocak, 2022

 Ay Yengeç burcunda ilerlerken aşk hayatınızda tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir. Aşkınıza ve sevdiklerinize karşı aşırı fedakâr bir tutum içinde olabilirsiniz. Biraz daha gerçekçi davranmanız iyi olabilir.


16 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca inatçı ve ısrarcı olmamakta fayda olabilir.


15 ocak, 2022

Gün içinde eviniz ve ailenizle ilgili konular daha fazla gündeminizde olurken akşam saatlerini daha çok bireysel aktivitelere ayırabilirsiniz. Aşk yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.

14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken akıllar kolay dağılabilir. Unutkanlığa ve dalgınlığa çok daha fazla dikkat etmeli, mümkünse yapacaklarınızı önceden planlamalı ve bunların dışına çıkmamalısınız.

13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle, evinizle ve ailenizle ilgili yapmanız gerekenler gündeminizi meşgul ederken iç huzuru arayışında olabilirsiniz. Geçmiş olaylar, anılar nostaljik bir gün geçirmenizi sağlayabilir.


12 ocak, 2022

Yakın çevrenizle iletişim halinde olmak size iyi gelebilir, komşularınızla, arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Ziyaretler, görüşmeler gündeminizi belirlerken kısa yolculuklar yapabilirsiniz.11 ocak, 2022

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz ancak telaşa kapılmamaya dikkat. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle temas halinde olabilirsiniz. Duygusal düşünme şeklinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.

10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


9 ocak, 2022

Haftanın son gününde ilişkiler konusunda biraz daha gerçekçi ve objektif olmanız gerekebilir. Gündeminizde iş ve para konuları ve diğer maddi uğraşlar olabilir.8 ocak, 2022

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


7 ocak, 2022

Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz, duruşunuzla ve cazibenizle başkalarını etkileyebileceğiniz bir gündesiniz. Lider özellikler sergileyebilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.

6 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.

4 ocak, 2022

Manevi konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

 


3 ocak, 2022

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ve yenilikçi yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Umutlarınızı tazeleyebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte arkadaş çevrenizde ve sosyal yaşamınızda yeniliklere, yeni dost ve çevrelere, tanışıklıklara açık olduğunuz bir gündesiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde zamanlama ve zaman yönetimini dikkate almanız gereken bir gün olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan sürpriz iyilikler görebilirsiniz


31 aralık, 2021

Yılın son gününde düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.

30 aralık, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek için sabırsızlanabilirsiniz. Uzaklardan haberler ve seyahatler gündeminize gelebilir.


27 aralık, 2021

İlişkilerde ortak paylaşımlar güvenle ilgili kaygıları, korkuları beraberinde getirebilir. Çok fazla üzerinde durmamaya derin düşünmemeye çalışmalısınız. Konsantre olabileceğiniz aktivitelerde iyi işler çıkarabilirsiniz.

26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken güçlü kişilerden, özellikle de kadınlardan destek görebilirsiniz. Mücadeleci yönlerinizi ortaya koymaktan keyif alabilirsiniz. Ortak maddi konularda, ortak iş ve yatırımlarda destekleyici gelişmeler söz konusu olabilir.

 


25 aralık, 2021

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artarken ısrarcı olmamaya çalışın.
24 aralık, 2021

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.

 


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.