Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

5 aralık, 2020

Sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelirken konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Her türlü şifa, terapi, tedavi konusu ilgi alanınıza girebilir ve merak uyandırabilir, titiz, çalışkan ve verimli hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


4 aralık, 2020

Gün içinde egolar kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise detaylar, irili ufaklı işler önem kazanıyor.


3 aralık, 2020

Sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

2 aralık, 2020

Sevdikleriniz, aşkınız ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyma zamanı ve bundan zevk duyabilirsiniz.

1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte üstleriniz, yöneticileriniz ve otorite konumunda kişilerle daha fazla iletişim halinde olacağınız bir dönem başlıyor. Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz ancak dağılmamaya dikkat etmelisiniz.

30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ev ve aileye ilişkin konu ve durumlara ışık tutabilir. Aile bireylerinizle temas ve iletişim içinde olabilir, onlardan çok şey öğrenebilir, onların ihtiyaçlarına duyarlı olabilirsiniz.

29 kasım, 2020

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken bütçenizi aşmamaya ve harcamalarınıza dikkat edin zira duygularınızın yönüne gitmeye meyilli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ve ev konularına odaklanma söz konusu olabilir.

28 kasım, 2020

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz.

 

 


27 kasım, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bunun üzerine bugün karşı karşıya gelen Venüs ve Uranüs ilişkileriniz üzerine etkisi olabilecek dışarıdan gelişmeleri gündeminize taşıyabilir.

26 kasım, 2020

Alım satım işleri ve alışverişlerde duygularınızla hareket edebilirsiniz ancak bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Maddi risklere bugün daha fazla dikkat etmelisiniz.

25 kasım, 2020

Koç burcunda ilerleyen Ay bugün Mars etkisini de hissettiriyor. Özellikle kendinize güven noktasında yetersizlik duysanız da sahip olduklarınıza ve en çok da yeteneklerinize güvenmeli ve bu güveni yaptıklarınıza ve işinize aktarmaktan çekinmemelisiniz.

24 kasım, 2020

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda iletişim becerilerinizi sergileyebileceğiniz, ilham veren düşünce ve fikirlerinizi en uzaktakilerle bile paylaşabileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

 

 


23 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken öncü ve iddialı yönlerinizi, lider ve cesur özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Girişimci tarafınız ön planda, başkalarını da yönlendirebilir, onlara yol gösterebilirsiniz.

22 kasım, 2020

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinize ve planlarınıza odaklanma zamanı başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular önem kazanırken bu alanda kendinizi daha güçlü, motive ve istekli hissedebilirsiniz. Yüksek ve otorite konumda kişilerden destek görebilirsiniz.

21 kasım, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle uzaklardan kısmetlerinizi artıracak bir dönemi başlatıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz. Yabancı bir sevgiliniz olabilir.

 


20 kasım, 2020

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.

19 kasım, 2020

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini yoğun şekilde hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızın da desteğiyle geleceğe yönelik vizyon oluşturmak için uygun bir gün olabilir ancak ortaya çıkabilecek pürüzlere dikkat etmelisiniz.

 


18 kasım, 2020

Sosyal açıdan hareketli ancak çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif alabilirsiniz, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.

17 kasım, 2020

Bugün iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Üstleriniz ve yöneticilerinizle iletişime dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Haftanın bu ilk gününde hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya geldiğinizde sabırlı davranmayı ihmal etmeyin.

15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni bir kişisel gelişim veya yüksek öğrenim konusu söz konusu olabilir.

14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte maddi, parasal konular ve iş konuları yorucu olabilir. Bütçenizi, harcamalarınızı kontrol etmek için çaba göstermeniz gerekebilir.

 

 


13 kasım, 2020

Güç, kuvvet, konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz, dengeleri gözetmeyi ihmal etmeyin.

12 kasım, 2020

Ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.

 11 kasım, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor.

10 kasım, 2020

İlişkiler ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak Merkür bugün son derecelerindeyken kontrolünüz dışı durumları hesaba katmayı unutmayın.

 9 kasım, 2020

Öğle öncesinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

8 kasım, 2020

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.

7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken gündelik yaşamınızla ilgili koşullar belirleyici görünmekte. Detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızda söz sizde olabilir.6 kasım, 2020

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.