Balık Günlük Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

20 temmuz, 2018

Ay Akrep burcunda ilerlemeyi sürdürürken ufkunuzu açan faaliyetlerle, bilgiyle, öğrenme ve paylaşmayla iç içe olabilirsiniz. Maceracı ruhunuzu keşfedebilirsiniz ancak seyahatler konusunda temkinli davranmalısınız.

19 temmuz, 2018

Sezgilerinizin oldukça güçlü ve derin olacağı bir gün olabilir, olayların veya kişilerin gizemli veya kapalı yönlerini keşfetmek isteyebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

18 temmuz, 2018

İlişkilerde güçlü ve mücadeleci yönlerinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı kontrol etmek ve bastırmak için biraz daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

17 temmuz, 2018

Yakın ilişkileriniz,  beraberlikleriniz, dostluklarınızın önem taşıdığı bir gündesiniz. İlişkilerinizde uyum, denge ve huzur arıyor olabilirsiniz. Fazlasıyla kaygılı, titiz ve düşünceli hareket edebilirsiniz.

16 temmuz, 2018

Ay karşıt burcunuz Başak’ta ilerlerken gündeminizde ilişkileriniz olacak. Evliliğinizi, eşinizi veya sevgilinizi çok daha fazla düşünüyor olabilirsiniz. İkili görüşmelerden keyif alacağınız, fikirlerinizi karşılıklı paylaşmak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.