Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

1 haziran, 2020

İş hayatınıza ve kariyerinize ışık tutan Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması iş hayatınıza ve kariyerinize ışık tutan bir tutulma ancak tutulmada ilişkinizdeki gölgeleri daha çok hissedebilirsiniz. Hedef ve planlarınızı, yolunuzu ve kariyerinizi size hatırlatan bir tutulma olabilir.

25 mayıs, 2020

Sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz

Ayın son haftasına girerken gündeminizde sevdikleriniz, aşkınız ve kalbinizden geçenler var. Tutku ve heyecanları daha çok hissedebilirsiniz. Hafta ortasında ise günlük iş ve uğraşlarınız zamanınızı alabilir, bu işlerle uğraşırken pratik becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür sevdiğiniz konulara ilginizi artırabilir, önümüzdeki üç haftada aşkta iletişim ön planda olabilir. Hafta sonunda ise eşli ve ortaklı konular gündeminizi kaplayabilir.

18 mayıs, 2020

Ev ve aile yaşamında yeni bir dönem 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aileye ilişkin konuların önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu dönemde geçmişe dair konular daha fazla gündeminizde olabilir. 22 Mayıs’ta bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayla ev yaşamınızda değişiklikler yapabilirsiniz ancak kendinizi çok fazla yorup yıpratmamaya, kişisel konularınız arasında dağılmamaya dikkat etmelisiniz.

11 mayıs, 2020

Enerjinizi yerinde kullanmalısınız

Yılın astrolojik açıdan en yüklü haftalarından birine ilerliyoruz. Hafta Satürn retrosuyla başlıyor. Maddi konular, iş ve para konuları bu süreçte daha fazla sabır ve temkinli yaklaşım gerektirebilir. Salı günü Merkür bugün burç değiştiriyor. Önümüzdeki üç haftalık dönemde aile içi iletişimi hızlandırabilir, ev ve aile konularıyla zihinsel olarak daha çok meşgul olabilirsiniz. Bu hafta ayrıca Venüs retrosu da başlıyor. Bu retroda en çok dikkat etmeniz gereken konu ise aile içi ilişkiler olabilir. Kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan ilişki kalıpları, giden ve geri gelen kişiler bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir. 14 Mayıs’ta ise burcunuzun yıldızı Jüpiter retroya başlıyor. Bu retro dostluk ve arkadaşlık ilişkilerini değerlendirmenizi, yeniden ele almanızı sağlayabilir. Sosyal çevrenizdeki tuhaf olaylardan, durumlardan çok şey öğrenebilirsiniz. Zira bunların karmaşası sizi epeyce meşgul edebilir ve sizden ilgi bekleyen pek çok dostunuz ve arkadaşınız olabilir. Ayrıca bu hafta Mars da burcunuza ilerliyor. Bu geçişle birlikte kendinizi çok dinamik ve hareketli bir tempoda bulurken enerjinizi doğru yönetmeye ve kendinizi yorup tüketmemeye gayret etmelisiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.