Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

14 haziran, 2021

Jüpiter retrosu başlıyor
Haftaya başlarken ilgilenmeniz gereken onca iş sizi beklerken akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Jüpiter size hem rahatlık hem de şans sunuyor ta ki hafta sonunda retrosu başlayana kadar. Jüpiter retrosunda biraz daha ağırdan almanız ve temkinli ilerlemeniz gerekebilir.  Hafta ortasında ilişkilere odaklanabilirsiniz ancak Merkür retrosunun getirebileceği iletişim problemlerini göz ardı etmemelisiniz.

7 haziran, 2021

Yeni bir ev

Haftaya başlarken yakın çevrenizle ilişkileriniz, komşularınız, iletişim ve haberleşmeye dair konular gündeminizde olabilir. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma yeni bir eve, düzene, yaşam alanına, dekorasyona, tadilatlara, taşınmaya işaret edebilir ancak bunlar geçmişle bağlantılı olabilir ve zihninizi çokça meşgul edebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. Aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda fırtınalar son bulurken bu kez gündelik yaşamınızda sizi meşgul eden sorun ve aksaklıklar ortaya çıkabilir, bu dönemde sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.

31 mayıs, 2021

Aşktan yana şanslısınız
Haftaya başlarken kontrolünüz dışı durumların etkisini çok daha fazla hissedebilirsiniz. Mars ve Neptün’ün uyumlu aşk ve sevdikleriniz için özverili çalışma ve gayretlerinize işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşktan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, bu bir aylık dönemde hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı kalbinizi çarptıran bir aşkı beraberinde getirebilir, gönlünüzden geçenlere kavuşmanızı sağlayabilir. Ancak hafta sonunda bu ılıman iklimin ardından aşk ya da sevdiklerinizden kaynaklı oluşabilecek gerginlikleri iyi yönetmelisiniz.

24 mayıs, 2021

Kariyerle ilişkin kararlar
Burcunuzun da yer aldığı değişken burçlardaki hareketlilik karşısında siz de yaşamınızın önemli alanlarında özellikle de geçmişle ilgili konularda özellikle de zihninizin dimağınızın dopdolu olduğu bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Burcunuza ilerleyen Jüpiter ise kişisel öncelikleriniz açısından zorluyor olabilir. Tam da bu ortamda gerçekleşen Ay tutulması ise sizi hedeflerinize, planlarınıza odaklayabilir, görev ve sorumluklarınız, iş ve kariyerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. 30 Mayıs’ta başlayan ve üç hafta sürecek olan Merkür retrosunda ise üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle iletişiminize daha çok dikkat etmelisiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.