Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

20 eylül, 2021

Ortak maddi konular öne çıkabilir
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunayla metafizik ve psişik konulara yönelik merakınız artarken gizli, kapalı kalan durum ve olaylar karşısında derine inmekte zorlanmayabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı sayesinde ortak maddi konularda ve işlerde ilerleme sağlayabilirsiniz. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla ortak maddi konularda, iş, yatırım, girişim konularında kendinizi daha istekli, motive hissedebilirsiniz.

13 eylül, 2021

Ortaklıklar mercek altında
Haftanın ilk günlerinde hedef ve plan odaklı, kariyer ve iş dünyasına yönelik olabilirsiniz, görev ve sorumluluklar konusunda titiz davranmayı ihmal etmeyin. Mars’ın Çarşamba günü burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.

6 eylül, 2021

Yeni bir ilişki
Bu hafta karşıt burcunuzda meydana gelen yeni ay sıradışı bir birlikteliğin, ilişkinin başlangıcını yaptırabilir size. Mevcut ilişkinizde de eskisinden çok daha farklı bir düzeye, boyuta sıçrayabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte gezi veya yolculuklarınızın daha rahat ve keyifli geçeceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde aşk uzaklardan gelebilir, yabancı biriyle tanışabilir, keyif alacağınız bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

30 ağustos, 2021

Derin düşünebilirsiniz
Haftaya başlarken gündeminizde ev ve aile konuları olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak yatırım, alım satım, harcama işlerine daha fazla kafa yorabilirsiniz. İş hayatınızda hareketli bir döneme girebilirsiniz. Derin, kapalı, gizemli konulara merakınız artıyor. Hafta sonunda ise gündelik rutinlerinize, beslenme ve sağlık konularına odaklı olabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.