Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

24 ocak, 2022

Enerjinizi sosyal ilişkilerden yana kullanabilirsiniz.
Haftaya başlarken gündeminizde ortak maddi konular, para ve iş konuları olabilir. Ardından seyahatler, uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise görev ve sorumluluklarınıza, işinize odaklanabilirsiniz. Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde sosyal ilişkiler, arkadaşlık ve dostluk ilişkileri enerjinizi en çok alan konular olabilir, sürtüşmelere dikkat etmelisiniz. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle bu alanda yanlış anlamaları beraberinde getirebilir. Venüs retrosunun son bulmasıyla dostlarınızdan daha çok destek görmeye başlayabilirsiniz.

17 ocak, 2022

Hazırlık zamanı

Bu hafta gerçekleşen dolunay aşka bakış açınızı etkileyen, değişiklikler getiren bir dolunay olabilir. Yepyeni bir aşkın veya tutkunun da farkına vardıran bir dolunay yaşayabilirsiniz. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi konulara odaklanacağınız ve duygulu, merhametli, vicdanlı yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönem başlıyor. Güneş’in burcunuza ilerlemeden önceki bu hazırlık dönemi ilişkileri yoluna koymak için iyi olabilir.

10 ocak, 2022

Unutkanlıklara dikkat
Haftaya başlarken gündeminizde iş ve para konuları olabilir, yüksek ateş enerjisi altında harcamalara dikkat etmelisiniz. Ardından yakın çevrenizle ilgili konularla birlikte bolca haberleşme ve etkileşim içinde kendinizi bulabilirsiniz. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle dalgınlığa, unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir, zira bu iletişiminizi etkileyebilir.  Hafta sonuna ilerlerken gündeminize aile içi konular ve ilişkiler gelebilir.

3 ocak, 2022

Ay ve Jüpiter ile güçlenebilirsiniz
Yeni yılın ilk haftasına girerken sosyal bir gündeminiz var ve arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Ardından kendinizi akışın sularına bırakabilir, manevi konulara odaklanabilirsiniz. Sonrasında Ay burcunuza ilerliyor ve sizi güçlendirip ışığınızı parlatıyor. Hafta sonunda iş ve maddi konulara odaklanabilir, kaynaklarınızı, gelirlerinizi artırmak ya da daha iyi değerlendirmek için aktif olabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.