Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

19 ekim, 2020

Uzaklar ve yabancılarla ilgili konular öne çıkıyor

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yolculukların, gezilerin, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuların önem kazanacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Keşif ve macera duygunuz uyanırken seyahatler gündeme gelebilir.

12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni iş girişimleri
Bu hafta Merkür retrosu başlarken bu retro özellikle uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla etkileşimde daha temkinli ve ağır bir süreci beraberinde getirebilir. Yolculuklarla ilgili daha temkinli ve dikkatli davranmanız gerekebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ise ortak maddi konulara, ortak girişimlere açılan yeni bir pencere olabilir. Eşinizin veya ortağınızın iş yaşamında yeni gelişmeler olabilir.

5 ekim, 2020

Hafta ortasında ev ve aile odaklı olabilirsiniz
Haftanın ilk gününde iletişim dolu bir gündeminiz olabilir. Ardından gündeminizde ev ve aile konuları olabilir, ailenizle ilgilenmeniz, evinizde zaman geçirmeniz gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken aşk öne çıkıyor, sevdiğiniz işlerle uğraşmak, sevdiklerinizle zaman geçirmek iyi gelebilir. Pazar günü ise detaylarla uğraşmanız, çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarmanız gerekebilir.

28 eylül, 2020

Dolunay ortak maddi konuları mercek altına alabilir
Bu hafta gerçekleşen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı farkındalıkları ve peşinden de bazı kararları beraberinde getirebilir. Ortak paylaşımlarda Mars retrosuna dikkat, anlaşmazlıklar kolay ortaya çıkabilir. Ayrıca bu hafta Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle ilişkilerden yana şanslı bir dönem başlıyor. Eşinizden destek görebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa bu bir aylık dönemde ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.