Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

18 ocak, 2021

Enerji gerektiren bir hafta

Haftanın ilk üç gününde maddi konular, iş konuları gündeminizi şekillendirirken bu alanda enerjinizi daha çok ortaya koymanız gerekebilir. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumunda yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde ortaya çıkabilecek sürpriz ve beklenmedik gelişmeler dikkatinizi çekebilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte hayat biraz daha kontrolünüz dışında akabilir, kendinizi korumaya, gardınızı sağlam tutmaya özen göstermelisiniz. Hafta sonunda ev ve aile konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

11 ocak, 2021

Kendinizi yeni bir sosyal çevrede bulabilirsiniz

Sosyal yaşamınıza ve arkadaşlık ilişkilerinize dair konuların ağırlık kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta Çarşamba günü gerçekleşen yeni ay ise sizi yepyeni bir sosyal çevreye dahil edebilir ve yepyeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

4 ocak, 2021

İletişim trafiğine dikkat

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem başlayabilir. Bu dönemde sözlü ve yazılı iletişimde farkında olmadan daha sert bir tonunuz olabilir. Sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz. Hafta sonunda Venüs burç değiştirirken arkadaşlarınızdan daha çok destek görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir aşkınız olabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle manevi konulara olan ilginiz artıyor, bu konularla ilgili başka kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

28 aralık, 2020

Üretken olabilirsiniz

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular dikkat çekici olurken geçmişle ve köklerinizle bağlantılı konulara çok daha fazla kafa yorabilirsiniz. Ardından sevdiklerinize, aşkınıza odaklanabileceğiniz bir gündeminiz olabilir. Çocuklarınız ve sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni yılı ise biraz irili ufaklı iş ve detaylara odaklanarak geçirebilirsiniz. Üretken ve çalışkan tarafınızı, hizmet anlayışınızı öne çıkarabilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise ilişkinize, birlikteliğinize odaklı bir gündem sizi bekliyor.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.