Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

26 şubat, 2024

Ortak paylaşımlar
Haftanın ilk günlerinde ortak paylaşımlara ve maddi konulara odaklı olabilirsiniz. Ardından uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgi konular gündeminizde. Hafta sonunda ise duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.

19 şubat, 2024

İlişkiler dolunayı
Haftaya başlarken kendinize uygun ortamlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. Duygusal yaklaşımlarınızı sergileyebilirsiniz. Sonrasında işlerinize ve gündelik rutinlerinize odaklanabilirsiniz. 24 Şubat’ta meydana gelen dolunay ikili ve bire bir ilişkilerinize dikkat çekerken bu alanda akılcı yaklaşımlar sergilemeniz konusunda uyarıcı olabilir. Merkür’ün burcunuza ilerlemesi iletişiminizi hızlandırıyor ve güçlendiriyor.

12 şubat, 2024

Akışta gelişmeler
13 Şubat öncesinde sosyal alanda ve dostluklarınızla ilgili atılması gereken son adımlar ve son bir aksiyon sizi bekliyor. Sonrasında Mars Kova’ya ilerliyor ve bu geçişle birlikte sağlığınızla ilgili daha duyarlı olmanız gereken ve aksiyonun kontrolünüz dışına geçtiği bir dönem başlıyor. 14 Şubat’ta günü işe ve maddi konulara odaklı geçirirken akşam saatlerinde iletişim ve ifade gücünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. 16 Şubat’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle platonik ve ruhani aşklara açık olabilirsiniz.

5 şubat, 2024

Eskileri bırakma zamanı
Bu hafta yeni aya ilerlerken kontrolünüz dışı gelişen bir yığın olayı karşılamak durumunda olabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterecek. Arkadaşlarınızdan gelen sürpriz desteklerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yakın çevre ve akrabalar arasındaki gelişmeler zihninizi doldursa da kendinize olan inancınızı koruyabilirsiniz. Bu gündem altındaki yeni ay eskileri geride bırakmanızı sağlayabilir.


Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.