Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

PINAR ATMACA

22 temmuz, 2024

Üretken dönem
Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mükemmeliyetçi ve kusursuzluğu arayan yönleriniz daha çok öne çıkabilir. Daha çalışkan ve üretken olabilirsiniz. Gerek fiziksel gerek ruhsal sağlıkla ilgili konularda kendinizi daha motive hissedebilir hem kendi sağlığınızı hem de çevrenizin sağlığını iyileştirme yönünde adımlar atabilirsiniz. Merkür’ün Başak burcuna ilerlemesiyle ikili ilişkilerde iletişim öne çıkabilir, anlaşma yolları bulmakta zorlanmayabilirsiniz.

15 temmuz, 2024

Yakın çevreniz değişebilir
Haftaya başlarken gerçekleşen Mars, Uranüs ve Algol kavuşumu yakın ilişkilerinize bakış açınızda bir dönüşüm getirebilir. Kardeş veya komşularınızın yaşamlarındaki ani gelişmeler de bu dönüşümün bir parçası olabilir ve bundan korkmamalısınız. İletişimde, kullanılan sözlerde kusur etmeyin. Mars’ın burç değiştirmesiyle ev ve aile konularında daha aktif olabilirsiniz.

8 temmuz, 2024

Gündelik sevinçler
Haftaya başlarken gündelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ardından uzaklarla ve yurt dışıyla bağlantılı bir gündeminiz olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle spora ve sağlığınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz ve bundan zevk duyabilirsiniz. Hafta sonunda ortak maddi konular ilgi alanınızda olabilir. İletişimde sakinliğinizi korumalısınız.

1 temmuz, 2024

Öncelikleriniz mercek altında
Burcunuzdaki Neptün retrosunda önceliklerinize bakışınız değişebilir. Yönünüzü belirlemede güçlü his ve sezgileriniz size yardımcı olurken bunları daha gerçekçi değerlendirebilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konuları ve iş ve iş birliği fırsatlarınızı daha fazla düşünebilirsiniz. Terapötik süreçler, psikolojik konular ilginizi çekebilir.


Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.