Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

5 nisan, 2021

Kendinize olan güveniniz yerine geliyor

Haftanın ilk gününde sosyal çevrenizle ve gruplarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Ardından Perşembe gününe kadar kontrolünüz dışı durumlar hakim olabilir, dalgınlıklara ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sonrasında Ay burcunuzda seyrederken kendinize olan güveniniz de yerine geliyor. Cesur ve iddialı tutumunuzla dikkat çekebilirsiniz. Hafta sonunda ise keyif ve konfor anlayışınız ön planda olabilir. Yeni ay öncesinde harcamalara, bütçenize dikkat etmelisiniz.

29 mart, 2021

İletişimde karmaşık ve belirsiz durumlar

Haftanın ilk gününde kendinizi güç ve mücadele gerektiren konu ve durumların içinde bulabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günü daha özgür, daha bağımsız davranmak sizi bulunduğunuz ortamın çok ötesine taşıyabilir. Perşembe’den itibaren hedef, plan odaklı olabilir, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de burcunuzun son derecelerinde olması iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle maddi konulara daha rahat odaklanıp, konsantre olabilirsiniz.

22 mart, 2021

Sahip olduklarınızı değerlendirebilirsiniz

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş maddi açıdan güzel imkânları beraberinde getirebilir. Ancak bununla birlikte bazı harcamalar da gündeme gelebilir. Bütçenize dikkat etmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise ortaklıkların maddi kısmına dikkatinizi çekerken bu alanda bazı kararlar alabilirsiniz. Ortak bir girişim, yatırım kararı söz konusu olabilir.

15 mart, 2021

Maddi konulara odaklanabilirsiniz

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişime ve yolculuklara çok daha açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlilik ve esneklik katabilirsiniz. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem maddi konularla yoğun ve dolu geçebilir. Gelirlerinizi artırma ve imkânlarınızı daha iyi değerlendirme konusunda istekli ve motive olabilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle maddi yönden destek görebilirsiniz.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.