Balık Haftalık Burç Yorumu

19 Şubat - 20 Mart

3 ağustos, 2020

İç zenginliğinizi fark edebilirsiniz

Bilinçaltınızı etkileyen bir dolunayla başlayan yeni hafta Merkür’ün ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle ivme kazanıyor. Dolunay ruhsal dünyanıza etki ederken iç zenginliğinizi keşfedebilir, akışın getirebileceği güzelliklerin farkına varabilirsiniz. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızda sesinizi daha fazla duyurabilir, sözünüzü geçirebilirsiniz.  Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesi ise aşka ve sevdiklerinize dair yaşayabileceğiniz mutluluklara işaret ediyor.

27 temmuz, 2020

Uzaklarla ilgili konular dikkat çekici

Haftanın ilk günlerine yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatler, uzak yol ve yolculuklar damga vurabilir, aklınız uzaklarda olabilir. Kendinizi doğru ifade edip karşınızdakini anlamaya çalışmak çaba ve gayret gerektirebilir. Ardından hafta ortasında hedef ve planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklı bir gündeminiz olabilir. Organizasyon gerektiren işleri halledebilirsiniz. Hafta sonunda arkadaşlarınızın desteğiyle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni bir aşk

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay yepyeni bir aşk anlamına gelebilir. Ancak gelecek vizyonunuzu, nasıl ilerleyeceğinizi de belirlemeniz ve gerçekçi olmanız gerekiyor. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınıza dair konular, sağlıklı yaşam, zindelik ve şifa konuları önem kazanabilir ve bu konularda kendinizi çok daha motive hissedebilirsiniz.

13 temmuz, 2020

Bireysel ihtiyaç ve beklentiler artabilir

Merkür retrosunun son bulmasıyla aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda iletişim hız kazanabilir. Salı günü sosyal açıdan oldukça aktif bir gündeminiz olurken bireysel ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi göz ardı edebilirsiniz. Çarşamba günü sosyal alanda içinden geçtiğiniz dönüşümü daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Hafta sonuna ilerlerken ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay dikkatinizi aşka, sevgiye ve sevdiklerinize odaklayabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Balık burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Balık burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.