Başak Aylık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

1 temmuz, 2021

Sosyal açıdan capcanlı bir ay
Hızlı başlayan temmuz ayı sosyal yönden renkli günlere işaret ediyor. Hayata daha pozitif bakabilir, arkadaşlarınızla ortak noktalarda, fikirlerde buluşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Onların düşüncelerinden, görüşlerinden yararlanabilir, yenilikçi fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken onlara bir anne gibi kol kanat gerebilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla aşkta ve sevdiklerinizle ilgili karşınızdaki zorlu koşullara rağmen pozitif bakış açınızın itici gücünü sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür dostlarınızla paylaşabileceğiniz binlerce fikre ve zihin jimnastiğine dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken özellikle kontrolünüz dışı ya da farkında olmadan ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar açısından ilişkilerde bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da burcunuza geçerken aşktan yana şanslı olabilirsiniz, Venüs size bir ilişki getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle ruhsal bir yenilenme ve hazırlık sürecine girebilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise bu yolda ilerlerken gündelik yaşamınızda toparlamanız gereken birkaç ufak ayrıntı ve işi size hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle günlük işleriniz artmaya başlayabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle iyice aktif ve enerjik olabilirsiniz, kendinize dikkat etmeyi unutmayın.


1 haziran, 2021

Yeni görev ve sorumluluklar
Burcunuzun da içinde yer aldığı değişken burç grubundaki büyük hareketlilik Haziran ayında yaşamınızın önemli eksenlere etki edebilir. Her ne kadar burcunuzun yöneticisi Merkür’ün 23 Haziran’a dek süren retrosu yavaşlatma etkisi yaratsa da 10 Haziran’daki Güneş tutulması özellikle görev ve sorumluluk alanınızda, iş yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret edebilir ve becerikli, maharetli yönlerinizi konuşturabileceğiniz hızla değişen koşulları beraberinde getirebilir. İlişkilerden destek aldığınız bir dönemde karşınızdaki kişilerden sürpriz iyilikler görürken Venüs’ün Yengeç burcuna ilerlemesi bu etkileri daha da güçlendirebilir, sizi sosyal çevrenizin, arkadaşlık ilişkilerinizin yıldızı kılabilir. Keza arkadaşlarınızdan da bolca destek görebilirsiniz. 12 Mars’ta Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle kontrolünüz dışı gelişmelerin yaratabileceği aksaklıklara maruz kalabilirsiniz. Bu bir buçuk aylık dönemde ardınızı arkanızı iyi kollamalı, sağlığınıza ayrıca dikkat etmelisiniz. 21 Haziran’dan itibaren arkadaşlık ilişkilerinizi daha da önemseyebilirsiniz, sosyal amaçlar edinebilir, geleceğe daha umutla bakabilirsiniz. 24 Haziran’daki dolunay aşk yaşamınıza dikkat çekecek, daha önce farkında olmadığınız bir durumu fark edebilirsiniz.


1 mayıs, 2021

Mayıs’ta güç kazanabilirsiniz
Burcunuzun yıldızı Merkür’ün güçlü ve yönetici olduğu bir burca ilerlemesi bu ay hızlıca toparlanmanızı sağlayabilir. 9 Mayıs’tan itibaren özellikle iş ve kariyer konularında şanslı bir döneme geçebilir, üstlerinizden, yaşlı, tecrübeli ve olgun kişilerden destek görebilirsiniz. Size konum ve statü kazandıran bir ilişkiniz de başlayabilir. 11 Mayıs’taki yeni ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni gelişmelere ve haberlere işaret edebilir. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti ise sizin için oldukça önemli, zira tam karşınızdaki burca ilerleyen şans ve kısmet yıldızı Jüpiter sizi ilişkilerden yana oldukça şanslı kılıyor. Yeni bir aşk, ilişki, birliktelik, beraberlik ve hatta evlilik bile getirebilir eğer bekârsanız.  26 Mayıs’taki Ay tutulması ise ev ve aile konularına dikkatinizi çekebilir, geçmişinizle bir yüzleşme ve hesaplaşma anı doğurabilir.


1 nisan, 2021

Mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz

Ortak maddi alanda, ortak iş, yatırım ve para konularında hareketli bir gündem ve ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle güçlü ve mücadeleci kişilerle iletişiminize daha da hız verebilirsiniz. Güçlü kimselerle tanışabilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay yeni ortak işler ve girişimler getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle uzaklardan, yol ve yolculuklardan yana kısmetiniz açılıyor. Uzaklardan, yabancı bir sevgili bu dönemde kapınızı çalabilir. 19 Nisan’dan itibaren yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Sanal da olsa bulunduğunuz ortamın dışına çıkmaya heveslenebilirsiniz, sosyal medyada daha çok zaman geçirebilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle sosyal ilişkileriniz, dostluk ve arkadaşlıklarınız açısından çok daha hararetli olabilecek bir döneme ilerliyorsunuz. aktif olacağınız bir dönem başlıyor. Enerjinizi bu dönemde doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmelisiniz zira Mars yorucu olabilir. Sportif, fiziksel aktivitelere girişebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay aşk hayatınıza ışık tutan, bu alanda gözünüzü açan bir dolunay olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.