Başak Aylık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Aşka dair konular
Merkür’ün burç değiştirmesiyle aşka, sevdiklerinize ve varsa çocuklarınıza dair konular zihninizi daha çok meşgul edebilir. Merkür retrosunun başlamasıyla bu alanda iletişim kopuklukları söz konusu olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi aile içi iletişimi zorlayabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi yakın çevrenize hoşluklar katabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni bir aile düzenine işaret edebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle aşka daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı sosyal çevrenize dikkat çekiyor, bu alanda farkındalık yaşayabilirsiniz. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs ev ve aile içindeki huzuru artırıyor.


1 kasım, 2023

Yeni fikirler, düşünceler
Yakın çevrenize odaklanacağınız bir dönemden geçerken iletişim alanınızı genişletebilir, ilgi ve merak alanlarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle ilişkilerinizde daha yapıcı olabilir, çerçevenizi daha iyi belirleyebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi maddi durumunuzu rahatlatan bir sürece işaret edebilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle ailenizle daha fazla diyalog içinde olabilirsiniz. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir eğitime işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesi bu alanda sizi fazlasıyla uğraştırabilir ve uzaklaşmanıza neden olabilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay aileye odaklandığınız bir dönemden geçerken dikkatinizi iş ve kariyer konularına çekebilir.


2 ekim, 2023

Öz güveninizi pekiştirebilirsiniz
Ekim ayında burcunuzun yöneticisi Merkür’ün Terazi’ye ilerlemesiyle ilişkilere odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Nitekim 14 Ekim’deki Güneş tutulması da ilişkiler burcu Terazi’de. Bu tutulma size öz güven ve öz değer kazandırabilir. Kendinizi sahip olduklarınızla güçlendirebilirsiniz. Üstelik küçük şans gezegeni Venüs ayın 9’unda burcunuza ilerliyor ve ışıltınızı artırıyor. Işığınızla parlarken aşkta ve ilişkilerde oldukça şanslı olabilirsiniz. Mars’ın Akrep burcuna ilerlemesiyle eğitim konularında daha çok çaba göstermeniz gerekebilir. Ders çalışmak ya da zihninizi uğraştıran işlere odaklanmak sizi sohbet ve görüşme ortamlarınızdan uzaklaştırabilir.


1 eylül, 2023

Kendinize odaklanma zamanı
Eylül ayında Güneş ve Merkür burcunuzdayken kendinize daha çok odaklanabilir ve önceliklerinizi belirleyebilirsiniz. Yeni adımlar ve başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz ve 15 Eylül’deki yeni ay bu yönde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size sunabilir. Burcunuzun yöneticisi retrodayken biraz daha ince eleyip sık dokumak isteyebilirsiniz ancak düşüncelerinizde kaybolmamanız gerekiyor. Mars Terazi transitinde maddi ve paral konulara daha çok dikkat etmelisiniz, zira harcamalar artabailir ve bütçenizi epeyce zorlayabilir. 23 Eylül sonrasında bu alana daha çok odaklanabilirsiniz. 29 Eylül’deki dolunay ortak bir iş, yatırım veya harcama kararını beraberinde getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.