Başak Aylık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

1 ekim, 2021

Maddi konuların içindesiniz
Ekim ayının gündemini maddi konular belirlerken işlerinize, gelirlerinize, kaynaklarınızın, varlıklarınızın idaresine daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak burcunuzun yıldızı Merkür geri giderken özellikle hesap işlerinde, para konularında daha dikkatli, uyanık ve temkinli davranmalısınız. 6 Ekim’deki yeni ay yeni bir iş veya kazanç kapısını aralayabilir. Ancak Mars eşliğindeki bu yeni ayın çarpıcı gelişmeleri karşısında sakin ve sabırlı bir tutum içinde olmayı ihmal etmeyin. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün burç değiştirmesiyle ev ve aile konularında güzel gelişmelere tanık olabilir, Venüs’ün bir aylık yeni transitinde ailenizin tanıştırmasıyla bir ilişki durumu söz konusu olabilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle gündelik yaşamınızda, rutinlerinizde aksaklık ve yavaşlık yaratan durumlar rayına biraz daha oturabilir.  20 Ekim’deki dolunay ortak maddi konular, yatırım ve işlerle ilgili farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise yakın çevrenizdeki, komşu ve kardeş ilişkilerinizdeki gelişmeler gündeminizi kaplayabilir.


1 eylül, 2021

Hayalleri gerçekleştirme zamanı
Güneş’in ayın büyük bir kısmında burcunuzda ilerlediği Eylül ayı sizin zamanınız ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye, hayallerinizi gerçekleştirmeye odaklanabilirsiniz. 7 Eylül’deki yeni ayla yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs size yakın çevrenizden, eğitim alanınızdan, komşularınız arasından bir aşk getirebilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçişle birlikte özellikle maddi konularda, harcamalarınızda daha dikkatli, temkinli olmanız gereken bir dönem başlıyor. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay dikkatinizi karşınızdaki kişiye ve ilişkilerinize çekebilir ve bu alanda bazı kararları beraberinde getirebilir. 22’sinden itibaren iş ve para konularına daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda hayatı biraz daha rölantiye alabilirsiniz, başta ilişkiler olmak üzere pek çok konuyu gözden geçirme zamanınız olabilir.


1 ağustos, 2021

Hareketli bir dönem
Mars burcunuzda ilerlerken aktif ve dinamik bir dönemdesiniz. Merkür’ün de 12’sinde burcunuza ilerlemesiyle iletişim ve haberleşme daha da artabilir. Daha konuşkan ve meraklı bir tutum içinde olabilirsiniz. Güneş Aslan’da ayın 23’üne dek parlarken geri plana ittiğiniz istek ve arzularınız biraz daha zorlayıcı olabilir. Siz her ne kadar akışa bırakmak isteseniz de bastırdığınız hevesler su yüzüne çıkabilir ve rahatsız edici olabilir. Ayın 23’ünden itibaren Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle kendinizi çok daha rahat hissedebilir, yaşamınızın kumandasını yeniden elinize alabilirsiniz. Venüs’ün ayın 16’sında güçlü olduğu Terazi’ye ilerlemesiyle daha fazla konfor ve rahatlığa kavuşabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

Sosyal açıdan capcanlı bir ay
Hızlı başlayan temmuz ayı sosyal yönden renkli günlere işaret ediyor. Hayata daha pozitif bakabilir, arkadaşlarınızla ortak noktalarda, fikirlerde buluşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Onların düşüncelerinden, görüşlerinden yararlanabilir, yenilikçi fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken onlara bir anne gibi kol kanat gerebilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay Plüton’u karşısına alıyor, dolayısıyla aşkta ve sevdiklerinizle ilgili karşınızdaki zorlu koşullara rağmen pozitif bakış açınızın itici gücünü sergileyebilirsiniz. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür dostlarınızla paylaşabileceğiniz binlerce fikre ve zihin jimnastiğine dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken özellikle kontrolünüz dışı ya da farkında olmadan ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar açısından ilişkilerde bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da burcunuza geçerken aşktan yana şanslı olabilirsiniz, Venüs size bir ilişki getirebilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle ruhsal bir yenilenme ve hazırlık sürecine girebilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay ise bu yolda ilerlerken gündelik yaşamınızda toparlamanız gereken birkaç ufak ayrıntı ve işi size hatırlatabilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle günlük işleriniz artmaya başlayabilir. 29 Temmuz’da Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle iyice aktif ve enerjik olabilirsiniz, kendinize dikkat etmeyi unutmayın.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.