Başak Aylık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Yeni görevler
Ayın ilk yarısında iş ve kariyer konularına ağırlık verebilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle, yöneticilerle, tecrübeli, olgun kişilerle yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir kariyeri, yeni görev ve sorumlulukları gündeme getirebilir. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda mücadeleniz artabilir. 17 Haziran’dan itibaren arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz daha sosyal olmak isteyeceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. 22 Haziran’daki dolunay aşkınızı ve heyecanlarınızı hatırlatan bir dolunay olabilir.


1 mayıs, 2024

Seyahat imkânları
Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili fırsatları değerlendirmek adına önemli bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde seyahatler oldukça keyifli ve başarılı geçebilir. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz ve kariyer fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yurt dışı bağlantıları ve iş fırsatları getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunayda ise ev ve aile yaşamınızı mercek altına alabilirsiniz.


1 nisan, 2024

Yeni ortaklıklar
Burcunuzun gezegeni Merkür retrosunun başlamasıyla yavaşlamaya ihtiyaç duyabilirsiniz veya işler dilediğiniz gibi akmayabilir. Burç değiştiren Venüs güçlü ve dönüştürücü bir aşka ışık yakabilir. Güneş tutulması yeni bir ortak işe veya girişime işaret edebilir. Ruhsal yaralarınızı saran önemli başlangıçlar yapabilirsiniz.


1 mart, 2024

İlişkiler ön planda
Mart ayında ilişkilerinize odaklısınız. Kendinizden çok karşınızdakileri gözetebilirsiniz. 10 Marttan itibaren ortak iş ve paylaşımlara odaklanabilirsiniz. 12 Marttan itibaren eşiniz, sevgiliniz veya yakın arkadaşlarınız size şans ve kısmet getiriyor. 20 Marttan itibaren ise kendinizi işe ve mücadeleye vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle ilişkiler daha fazla emek ve gayret gerektirebilir. 25 Mart’taki ay tutulması maddi konulara ilişkin farkındalıklar ve bu alanda yeni kararlar getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.