Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

5 nisan, 2021

Sağlığınızla ilgilenebilirsiniz

Haftanın ilk gününde aşk konusunda hassas davranabilirsiniz, karşınızdaki kişinin duygularını iyi anladığınızdan emin olmalısınız. Ardından sağlığınıza dair konularla ilgilenebilirsiniz, kendinizi çok yormamaya, beslenmenize dikkat etmeye çalışmalısınız. Perşembe’den itibaren ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında biraz daha sabırlı ve anlayışlı davranmanız gerekebilir, karşılıklı uyumu yakalamak kolay olmayabilir. Hafta sonunda ise kendinizi psikolojik olarak rahatlatmanın yollarını bulmalısınız. Konsantre olabileceğiniz işleriniz olabilir. Yeni ay öncesinde sezgileriniz iyice güçlenebilir.


29 mart, 2021

İlişkilerde iletişim kopukluklarına dikkat etmelisiniz

Haftanın ilk gününe maddi konular eşlik ederken, güven duygunuzu pekiştirme arayışı öne çıkabilir. Aşk konusunda da aceleci davranmamalısınız. Salı ve Çarşamba yakın çevrenizle ilgili gelişmeler sizi enerjik, dinamik bir iletişim ağına çekebilir ancak sözleriniz konusunda temkinli davranmalısınız. Perşembe’den itibaren kendinizi ev ve aile konularının odağında bulabilirsiniz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması bire bir ilişkilerde iletişim kopukluklarına, yanlış anlamalara yol açabilir. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konulara, ortak iş konularına odaklanabilirsiniz, güçlü kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.


22 mart, 2021

Maddi kararlar alabilirsiniz

Bu hafta yan yana ilerleyen Güneş ve Venüs ortak maddi konulardan yana bereketli olabileceği gibi özellikle lükse, rahatlığa yönelik bazı harcamaları da beraberinde getirebilir. Ortak harcamalar yapabilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise size kendi değerinizi hatırlatan bir dolunay olabilir ve kişisel birikimlerinizle ilgili bazı kararları beraberinde getirebilir.


15 mart, 2021

Diyaloglar artıyor

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili iletişimin ve diyalogların artacağı bir döneme ilerliyorsunuz. Eşinizle, sevgilinizle ve ortağınızla daha sık görüşebilirsiniz. Birlikte yapacağınız seyahatler gündeme gelebilir. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem ortak maddi konular, iş ve yatırımlar oldukça hareketli bir dönem olabilir, bu yönde motivasyon ve enerjiniz yükselebilir. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle kuvvetli aşklar sizi bekliyor olabilir ancak bu aşk için çok mücadele etmeniz de gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.