Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

PINAR ATMACA

17 haziran, 2024

Arkadaşlarınızın desteği
Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz ve arkadaşlarınızın ilgi odağı olabilirsiniz. Bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir ve geleceğe umutla bakabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Dolunay ise aşka ve gönül işlerine dikkatinizi çekebilir.


10 haziran, 2024

Çalışma ortamınız ve güçlü kişiler
Haftaya başlarken kontrolünüz dışı gelişmeler belirleyici olabilir. Hedef ve planlarınıza odaklanırken bundan keyif duyabilirsiniz. Mars Plüton açısı altında gündelik yaşamınızla ilgili konular baskı yaratabilir. Çalışma ortamınızda güçlü kişilere karşı gelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru öz güveniniz yerine geliyor. Hafta sonunda maddi konulara odaklanabilirsiniz.


3 haziran, 2024

Görev ve sorumluluklar
Bu hafta iş ve kariyer konularına ağırlık verebilirsiniz. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle, yöneticilerle, tecrübeli, olgun kişilerle yakın bir iletişim ve sohbet içinde olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir kariyeri, yeni görev ve sorumlulukları gündeme getirebilir. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda mücadeleniz artabilir.


27 mayıs, 2024

Kariyerde parlak dönem
İş, kariyere odaklanacağınız, ışığınızla parlayacağınız ve üstlerinizden destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. Hafta başında aşk ve sevdikleriniz, hafta ortasında gündelik iş ve uğraşlar, ardından ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonunda güçlü kişilerden ve özellikle de erkeklerden destek görebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.