Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

24 ocak, 2022

Enerjinizi sevdiklerinize odaklama zamanı
Haftaya başlarken gündeminizde iş ve para konuları ve maddi konular olabilir. Ardından yakın çevrenizle etkileşim ve komşu ve kardeşlerle iletişim ön planda olabilir. Hafta sonuna doğru ise ev ve aile konularına odaklı günler sizi bekliyor. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde sevdikleriniz ve aşka dair konular enerjinizi odaklayacağınız alanlar olabilir. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle aşkta ve sevdiklerinizle aranızdaki yanlış anlamalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulması sevdiklerinizden ve aşktan yana şanslı bir sürece işaret edebilir.


17 ocak, 2022

Rutinlerinize odaklanıyorsunuz

Bu hafta gerçekleşen dolunay sizi sosyal yaşamınızda öne çıkarabilir. Sosyal çevrenizde, arkadaş ilişkilerinizde olup bitenleri fark edebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konularına daha çok odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Çalışma hayatınızın ve gündelik yaşamınızın konuları ve koşulları yaşamınızda daha belirleyici hale gelebilir.


10 ocak, 2022

Hayatı rölantiye alabilirsiniz
Haftaya başlarken ortak maddi konularda ateşli bir gündeminiz olabilir. Ardından uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle burcunuzun yöneticisi Merkür olduğundan hayatı biraz daha rölantiye almanız ve sabrınızı korumanız gerekebilir. Hafta sonuna ilerlerken iş ve kariyer konularının, görev ve sorumluluklar öne çıkabilir.


3 ocak, 2022

Hayata akılcı bir bakışla başlıyorsunuz
Yeni yılın ilk haftasına aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularla başlayabilirsiniz. Tutku ve heyecanlarınızı işinize yansıtabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Kova’da ilerlerken hayata biraz daha akılcı, mesafeli ve ciddi bakabilirsiniz. Hafta ortasında gündelik iş ve rutinler dikkat çekici olabilir. Hafta sonuna ilerlerken ilişkiler öne çıkabilir ve karşınızdaki kişilerin iyilikleri sizi şaşırtabilir. Hafta sonunda ise mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.