Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

3 ağustos, 2020

Gözden kaçan bir detayı anımsayabilirsiniz

Yeni hafta birçok yeni astrolojik gelişmeyle dolu. Hayatı biraz daha akışına bıraktığınız bir dönemden geçerken gerçekleşen dolunay ihmal etmiş olabileceğiniz günlük rutinlere çekiyor, gözden kaçan önemli bir detayı görebilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesi iç sesinizi yükseltiyor, ilham perisi sizin yanınızdayken çok daha yaratıcı, sanatsal, estetik çalışmalara farkınızı yansıtabilirsiniz. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle sosyal yaşantınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde parlayabilirsiniz.


27 temmuz, 2020

İlişkiler özen gerektiriyor

Haftanın ilk günlerine bolca iletişim, yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilişkiler damga vurabilir. Sözlerinizle ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz ancak ani tepkilerden uzak durun. Ardından hafta ortasında evinize ve ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Ev işleriyle daha çok ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerde temkinli, dikkatli davranmanız gereken bir dönem, tartışmalara özen göstermelisiniz. Hafta sonunda ise aşk var, sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

 


20 temmuz, 2020

Yeni bir sosyal çevre

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay, yeni dost ve arkadaşları, yeni bir sosyal çevreyi gündeminize taşıyabilir. Aşka, sevgiye ve çocuklara dair konular bu süreçte meşgul edici olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren hayatın akışına kendinizi daha kolay, rahat bırakmak isteyebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz.


13 temmuz, 2020

Daha hızlı bir gündem sizi bekliyor

Burcunuzun yıldızı Merkür retrosunun son bulmasıyla hayatınızı biraz daha kontrolünüz altına alabilir, hızlandırabilirsiniz. Salı günü ilgilenmek istediğiniz, sevdiğiniz pek çok aktivite içinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü ise aşk ve sevdikleriniz konusunda yaşadığınız dönüşümü daha güçlü şekilde hissedebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay oldukça sosyal bir gündemle sizi baş başa bırakabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.