Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

PINAR ATMACA

4 aralık, 2023

İletişim fırsatlarını değerlendirmelisiniz
Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle iletişim fırsatlarını daha iyi ve doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosunun başlaması öncesinde elinizdeki işleri tamamlamaya, görüşme ve ziyaretlerinizi gerçekleştirmeye bakmalısınız.


27 kasım, 2023

Hedef ve planlar
İkizler burcunda gerçekleşen dolunay size hedef ve planlarınızı anımsatabilir, kariyere ilişkin kararları beraberinde getirebilir. Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi aşkınız ve sevdiklerinizle daha fazla iletişim getirebilir. Hafta sonunda maddi konularda, iş ve para konularında temkinli davranmalısınız.


20 kasım, 2023

Ev ve aile konuları çoğalabilir
22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesi bu alanda sizi fazlasıyla uğraştırabilir ve uzaklaşmanıza neden olabilir. Mars’ın Satürn ile kurduğu açı evlilik ve ortaklıklarla ilgili çatışmalı durumları ortaya çıkarabilir.


13 kasım, 2023

Yeni çevreler
Hafta başında gerçekleşen yeni ayla özellikle iş ve para konularında yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz. İletişime, görüşmelere, ziyaretlere hız kazandırabilirsiniz. Ticari konularda yeni gelişmeler, yeni anlaşma ve imzalar gündeme gelebilir. Hafta sonunda yeni bir eğitimin başlangıcını yapabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.