Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

20 eylül, 2021

Maddi konulara odaklanabilirsiniz
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunayla birlikte ilişkinizle veya ilişkilerinize bakış açınızla ilgili bir farkındalık içinde olabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı sayesinde maddi sorunlara çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla maddi konulara daha da odaklanabilir, elinizdekileri, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek için çaba ve gayret içinde olabilirsiniz.


13 eylül, 2021

Maddi konular mercek altında
Yaklaşık bir buçuk aydır gerek fiziksel gerekse psikolojik açıdan getirdiği sorunlarla hayatınızı zorlaştıran Mars bugün nihayet burcunuzu terk ediyor. Başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Bu geçişten sonra maddi durumlara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonunda ilişkilerden yana şanslı olabilirsiniz.


6 eylül, 2021

Hızla gelişen yeni bir düzen
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla hayatınızda artık yepyeni bir dönemi kucaklıyorsunuz. Farklı ve sıradışı yönlerinizi ortaya koymaya, yeni başlangıçlar yapmaya hazır olabilirsiniz. Hızlı ve cesur davranmaktan çekinmeyeceksiniz. Hafta sonu Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte eğitim konularından zevk alabilir, güzel konuşabilir ve yazabilirsiniz. Aşkta dostluk, arkadaşlık ön planda olacak. Kardeşlerinizden, komşularınızdan destek görebilirsiniz.


30 ağustos, 2021

İlişkiler önem kazanıyor
Haftaya başlarken gündeminizde hedefleriniz, planlarınız olabilir, görev ve sorumluluk bilinci öne çıkabilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Hafta sonunda akışına bırakabileceğiniz konular olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.