Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

19 ekim, 2020

İletişim ve eğitime önem verebilirsiniz

Bu hafta Güneş burç değiştirirken yakın çevre, komşu, kardeş ilişkilerine, iletişime daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. İletişim hızlanabilir, görüşme ve ziyaretlerle birlikte kısa yolculuklar önem kazanabilir.


12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni bir iş
Bu hafta 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosunda iletişim çok daha çetrefilli bir hal alacağa benzemekte. Özellikle yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde sözlere, konuşmalara biraz daha dikkat etmelisiniz. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay iş ve maddi konularda yeni başlangıçlara, yeni bir iş veya kazanç kapısına işaret edebilir.


5 ekim, 2020

Hedefler, planlar, bolca iş
Haftanın ilk gününe uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular damga vurabilir.  Ardından hafta ortasını hedeflerinize ve planlarınıza odaklanarak ve görev ve sorumluluklarınızı öne çıkararak geçirmeniz mümkün. Hafta sonuna doğru oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor. Pazar gününü ise onca yoğunluğun ve temponun ardından dinlenerek geçirebilirsiniz.


28 eylül, 2020

Dolunay ve iş kararları
Bu hafta gerçekleşen dolunay ortak maddi konularda, iş ve para konularında bazı farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Ancak dolunayın yöneticisi Mars retrodayken tedbirli olmak gerekebilir. Ayrıca bu hafta Venüs burcunuza ilerliyor ve cazibenizin artacağı ve dikkatleri üzerinize çekebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Yaşamınıza daha fazla aşk katabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.