Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

14 haziran, 2021

Hafta ortasında ay burcunuzda
Haftaya başlarken akışında bırakmanız gereken konular olabilir, bu günleri biraz daha sakin ve dinlenerek geçirebilirsiniz. Ancak gündelik işleri atlamamalısınız. Ardından hafta ortasında ay burcunuza ilerliyor ve kendinizi gösterme şansı veriyor ancak Merkür retrosunda ağır ve yavaştan almaya dikkat. Sonrasında maddi konular öne geçebilir. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu ilişkilerle ilgili konularda belirsiz, tuhaf durumları beraberinde getirebilir.


7 haziran, 2021

Yeni görev ve sorumluluklar

Haftaya uzaklarla ilgili konularla başlarken ufkunuz uzaklarda olabilir. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle kariyerinize, iş, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda gerçekleşen yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma yeni bir kariyere ya da yeni görev ve sorumluluklara işaret edebilir ancak bunlar geçmişle bağlantılı olabilir ve zihninizi çokça meşgul edebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. Sosyal konulardaki problemler son bulurken Mars biraz kontrol edemediğiniz alana ilerliyor ve bu dönemde kendinize, sağlığınıza, ardınıza, arkanıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


31 mayıs, 2021

Parlak bir sosyal çevre
Haftaya başlarken gündeminizde çalışma ortamınız ve günlük işlerinizle ilgili konular olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz için özverili çalışma ve gayretlerinize işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle sosyal imkânlar, arkadaşlık ve dostluklardan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, bu bir aylık dönemde arkadaşlarınızdan çok daha destek görebilirsiniz. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı arkadaş çevrenizden sürpriz bir beraberlik getirebilir. Ancak hafta sonunda sosyal çevrenizde oluşabilecek gerginlikleri iyi yönetmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Geçmişe dair konular su yüzüne çıkabilir
Haftanın sizin açınızdan en dikkat çekici yanı burcunuzun yönetici gezegeni Merkür’ün 30 Mayıs’tan itibaren geri gitmeye başlaması. Bu özellikle iş konularında aldığınız ivmenin biraz yavaşlamasına ve bir nevi rölantiye girmesine neden olabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise iş yaşamınıza, kariyerinize, planlarınıza iyice odaklandığınız bir dönemde ev ve aile konularına dikkatinizi çekebilir, geçmişinizle bir yüzleşme ve hesaplaşma anı doğurabilir. İlişkilerle ilgili karmaşık ve belirsiz durumların yaratabileceği kafa karışıklığı bu duruma tuz biber olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.