Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

1 haziran, 2020

Ev ve aile konuları ve Ay tutulması

5 Haziran’daki Ay tutulması aileyle ve ev konularıyla ilgili bir tutulma olabilir. Geçmişinizin izleri ve gölgeleri altında ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları daha fazla gayret, çaba ve mücadele gerektirebilir.


25 mayıs, 2020

Arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz

Ayın bu son haftasına sosyal bir gündemle ilerlerken arkadaşlarınızla, dostlarınızla temas içinde olabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz. Hafta ortasında olaylar kontrolünüz dışına çıksa da iki gün sabredin. Zira bu arada burcunuzun yöneticisi Merkür de burç değiştirecek ve sizi sosyal iletişime çok daha açık kılacak. Üstelik hafta sonunda Ay burcunuzda, kendinizi göstermekte ve sesinizi duyurmakta zorluk çekmeyebilirsiniz.


18 mayıs, 2020

Yeni bir kariyer 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle hedeflerinize, planlarınıza yeniden odaklanacağınız ve hatta belki kilitleneceğiniz, kariyer ve iş hayatınızın başrole oynayacağı bir döneme ilerliyorsunuz. 22 Mayıs’ta bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ay size yeni bir kariyer, yol veya gidişatla birlikte yeni görev ve sorumluluklar getirebilir. İlişkilerde aldatıcı olabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


11 mayıs, 2020

İlişkilere dikkat

Dolu dolu bir haftaya ilerliyoruz. Hafta başında başlayan Satürn retrosu sağlık ve şifa konularında daha sabırlı ve temkinli bir yaklaşım içinde olmanız gerekebilir. Gündelik yaşamınızda veya çalışma ortamınızdaki sorunların çözümü biraz daha sabır gerektirebilir. 12 Mayıs’ta Merkür çok güçlü ve yönetici olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu geçişle kendinizi çok daha toparlanmış ve kuvvetli hissedebilirsiniz.  Merkür, aklımızı kullanmamız, sağduyulu olmamız yönünde bizi epeyce destekleyebilir. Bol bol okuyup öğrenebileceğimiz, merak duygumuzun yüksek olduğu, zihnimizin esnek, çevik, becerikli hareket edebildiği bir dönem. Bu hafta Venüs retrosu da başlıyor. Bu retro otorite konumunda kişiler ve üstlerinizle aranızdaki geçmiş sorunları, mevzuları bir anda ortaya çıkarabilir. Ayrıca göz önünde yaşadığınız bir aşk veya ilişkide sizi şaşırtan durumlarla ve tepkilerle de karşılaşabilirsiniz. Siz farkında olmadan bu ilişki farklı durumlara evrilebilir ve sizi ikilemde ve kararsız bırakabilir. 13 Mayıs’ta bir diğer önemli transit daha var, o da Mars’ın Balık burcuna ilerlemesi. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle ilişkiler açısından sizi tam anlamıyla tekinsiz bırakabilir. Herhangi bir girişim veya teklifte bulunurken atacağınız adımlara bu dönemde ekstra dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişinin beklentileri çok daha karmaşık hale gelirken bunlarla çok fazla meşgul olabilir ve kendinizi karşınızdaki kişi ve ilişki veya birlikteliğiniz için epeyce yorabilir, tüketebilirsiniz. 14’ünde ise Jüpiter retrosu başlıyor. Bu retroda sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili konular çoğalabilir. Ardı arkası kesilmeyen şekilde kendinizi onlarla ilgili konuların merkezinde bulabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.