Başak Haftalık Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

18 ocak, 2021

Rutinleriniz öne çıkıyor

Haftanın ilk üç gününde iş ve para konularının hâkim olduğu bir gündeminiz olabilir. Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak ruhsal gerginliklere dikkat etmelisiniz. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu dışarıdan ve uzaklardan ilginç ve beklenmedik gelişme ve haberleri beraberinde getirebilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular hız kazanırken, sağlığınıza, beslenmenize, rutinlerinize daha çok özen göstermek isteyebilirsiniz. Hafta sonunda görev ve sorumluluklarınız önem kazanabilir.


11 ocak, 2021

Yeni bir aşk

Aşka ve sevdiklerinize dair konuların ağırlık kazandığı bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta gerçekleşen yeni ay aşk yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Yeni bir aşk söz konusu olabilir ve kalbiniz yeniden heyecanla çarpmaya başlayabilir. Sevdiğiniz yeni bir uğraş da edinebilirsiniz.


4 ocak, 2021

Tutkunuzu aşka dönüştürebilirsiniz

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hız ve önem kazanıyor. Uzaklarla ilgili işleriniz ya da seyahat bağlantılı konular sizi meşgul edebilir. 8 Ocak’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yeni bir aşkı beraberinde getirebilir. Aşkla uğraşabileceğiniz bir işiniz de olabilir. Sevdiklerinizden destek görebilirsiniz. Burcunuzun yıldızı Merkür’ün burç değiştirmesiyle gündelik rutinlerinize, sağlığınıza, beslenmenize daha çok odaklanıp özen göstereceğiniz, bu alanda bilgileneceğiniz bir dönem başlıyor.


28 aralık, 2020

Sessizlik ve huzur

Haftanın ilk gününde hedeflerinize ve planlarınıza daha odaklı gelişmeler söz konusu. Görev ve sorumluluklara odaklı bir gündeminiz olabilir. Ardından sosyal bir gündeminiz olabilir, arkadaşlarınızla ve dostlarınızla haberleşebilirsiniz. Yeni yılı karşılarken ise kendinizi biraz daha akışına bırakmak, sessizlik, huzur ve sakinlik gibi beklentileriniz olabilir. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise Ay burcunuza ilerliyor. Dağınık etkileri, dalgınlığı, unutkanlığı üzerinizden atıp hayatın dümenine yeniden oturabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.