Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken maddi konularla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Bütçenize uygun hareket etmeye çalışabilirsiniz. İş ve para konularıyla yüklü bir gündem sizi bekliyor olabilir.


6 aralık, 2023

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yaratıcılığınızı sözlerinize, ifadelerinize ve iletişiminize aktarabilirsiniz. Güzel konuşmalarınızla başkalarını ikna etmeden hiç zorlanmayabilirsiniz. Yakın çevrenizle kurduğunuz olumlu ilişkilerden keyif alabilirsiniz.


29 kasım, 2023

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


28 kasım, 2023

Dolunayın ardından hedeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı göstermek zor olmayabilir.


27 kasım, 2023

Ortak maddi konular, eşinizin veya ortağınızın işiyle ilgili gelişmeler gündeminize gelebilir. Paylaşımlarınızdan beklentilerinizi tartabilir, bunun sonucunda bir karar alabilirsiniz.


26 kasım, 2023

Ay Boğa burcunda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Tek yapmanız gereken biraz daha sabırlı davranmak. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


25 kasım, 2023

Uzaklardan gelen haberlerle gündeminiz değişebilir. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir. Yeni insanlar tanımak ve yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte ev ve aile konularının sizi epeyce uğraştırıp yorabileceği bir döneme ilerliyorsunuz. Evde fazlasıyla aktif olabilirsiniz ancak ev kazalarına karşı tedbirli olmayı ihmal etmeyin.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken yakın çevre ilişkilerine dikkat etmeli, sözlü münakaşalardan uzak durmalısınız. Ani sözler sarf edebilir, kırıcı olmak istemezseniz de fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.


22 kasım, 2023

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında istek ve motivasyonlarınız artıyor. Ailenizle daha sık bir araya gelmek isteyebilir, geçmiş ve tarihle ilgili konulara merak duyabilir, içinizdeki şefkat ve merhameti ortaya çıkarabilirsiniz.21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde yakın çevreniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla ilgili konularda artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında kendinizi güçlü bir biçimde aile odaklı olabilirsiniz.


20 kasım, 2023

Gündelik yaşantınız, çalışma ortamınızla ilgili konular, detaylar, küçük işler üretken ve çalışkan olabilecek bir gündeme işaret ediyor. Gereksiz evhamlardan uzak durduğunuza emin olmalı, elinizdeki işlere odaklanmalısınız. Akşam saatlerinden itibaren çok daha keyifli olabilirsiniz.


19 kasım, 2023

Bugün günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


18 kasım, 2023

İletişim ve haberleşme konularında aksiyonu yüksek bir hafta sonu sizi bekliyor. Yakın çevrenizde sizi destekleyen kişiler bulabilirsiniz.


17 kasım, 2023

Sevdikleriniz ve tutkularınız söz konusu olduğunda heyecanlanabilirsiniz. Fazlasıyla ısrarcı hatta inatçı olabilecek tutumlara dikkat etmelisiniz. Keyif duyduğunuz konu ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


16 kasım, 2023

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira tartışmaları hızla alevlendirebilir.


15 kasım, 2023

Ev ve aile konuları gündeminizi bugün meşgul edebilir, tadilat, tamirat işleriyle, dekorasyonla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle, anne ve babanızla, evlerindeki işlerle uğraşmanız gerekebilir. Dağılmamaya dikkat etmelisiniz.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken planlı ve organize hareket etmek işinize yarayabilir. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İletişimde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


13 kasım, 2023

Bu yeni ayla özellikle iş ve para konularında yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz. İletişime, görüşmelere, ziyaretlere hız kazandırabilirsiniz. Ticari konularda yeni gelişmeler, yeni anlaşma ve imzalar gündeme gelebilir.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken yakın çevrenizle iletişim dikkat çekici olabilir. Kardeşleriniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla daha sık bir arada olabilirsiniz. Ziyaretler ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


11 kasım, 2023

Gün içinde maddi konulara odaklanabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim hızlanabilir.


10 kasım, 2023

Burcunuzun yöneticisi Merkür’ün burç değiştirmesiyle her şeyden önce hayata daha pozitif ve iyimser bakabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarmak ve yaymak sizin için önemli hale geliyor. Aile içi görüşmeleriniz artabilir, akrabalarınızla, aile büyüklerinizle daha sık bir araya gelebilirsiniz.


9 kasım, 2023

Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay yeni bir döngüyü başlatırken ekstra aksiyon da getiriyor. İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.


6 kasım, 2023

Aşktan yana kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Aşk ve sevdikleriniz gücünüze güç katabilir. Zihin dağınıklığına dikkat etmelisiniz.


5 kasım, 2023

Olayları daha fazla akışına bırakabileceğiniz, spiritüel yönlerinizin ve sezgilerinizin daha fazla farkında olabileceğiniz bir gün. Manevi ve ruhsal çalışmalar yapabilir ya da kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle ikili ve bire bir ilişkilerde ilerleme kaydedebilir, kontrolünüz dışı konuları düzene koyabilirsiniz. Güçlüklerin üstesinde gelebilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay Yengeç burcunda ilerlemeyi sürdürürken arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir ve düşüncelerinizi tartışacağınız, paylaşıma açık sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş ve aktiviteler yapabilirsiniz.


2 kasım, 2023

Sosyal bir gündem sizi beklerken dostlarınızla görüşebilirsiniz. İkili ve bire bir ilişkilerde değerlendirebileceğiniz fırsatlara odaklanabilirsiniz.


1 kasım, 2023

Hedeflerinize, planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Otorite konumunda güçlü ve etkili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İş, para ve maddi konularda ilerleme sağlayabileceğiniz bir gündesiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.