Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

6 mayıs, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebileceğiniz bir gün olabilir. Bire bir diyalog önemli hale gelebilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizden düşmeyebilir.


5 mayıs, 2021

İkili ilişkilerin önem kazandığı bir gündesiniz. Evliliğiniz, birlikteliğiniz, ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelebilir, eşinizin, sevgilinizin konu ve sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.


4 mayıs, 2021

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.


3 mayıs, 2021

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle oldukça tempolu bir iş, görev ve sorumluluk akışı sizi bekliyor. Üstlerinizle, yöneticilerinizle görüşmeler yapabilir, görevlerinize, hedef ve planlarınıza zihinsel anlamda daha çok odaklanabilirsiniz.


2 mayıs, 2021

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.


1 mayıs, 2021

Ayın ilk gününde sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


30 nisan, 2021

Ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş Uranüs kavuşumu uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir.


29 nisan, 2021

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Ailenizle görüşebilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişe dair konular gündeminize gelirken eskileri karıştırma zamanı olabilir.


28 nisan, 2021

Dolunayın ardından iletişimle ilgili konularda bugün biraz daha dikkatli davranmanız, saatlere, randevu ve programlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Görüşme ve ziyaretler gün boyu tempolu geçen bir gündeme işaret ediyor.


27 nisan, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay sürecinin sinirlerinizi yıpratmamasına özellikle dikkat etmelisiniz. Karşı tarafın da etkisiyle kolay tepki verebilir ve sizden hiç beklenmeyen ani sözler söyleyebilir, Mars’ın da etkisiyle farkında olmadan yaralayıcı olabilirsiniz.


26 nisan, 2021

Venüs’ün kendini hissettirdiği bir günde kendinize güven ve değerle ilgili problemleri aşabilirsiniz. Sahip olduklarınızın değerini daha iyi bilebilirsiniz. Maddi konular gündeme gelebilir.


25 nisan, 2021

Gündeminizde harcamalar ve maddi konular olabilir. Harcamalar yapabilirsiniz. Bir süredir düşündüğünüz bir eşyayı, giysiyi, aksesuarı satın almak için harekete geçebilirsiniz.


24 nisan, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken gün sizin gününüz. Özellikle iş ve para konularında atmanız gereken adımlar veya girişimleriniz varsa üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Ancak riskleri iyi değerlendirdiğinizden emin olmalısınız.


23 nisan, 2021

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal alanda hareketli bir buçuk aylık döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde arkadaşlık ilişkileriniz biraz daha yorucu hale gelebilir. Bazı kopukluklar, küskünlükler, ayrılıklar sosyal çevrenizi etkileyebilir, arkadaşlarınızdan uzaklaşabilirsiniz.


22 nisan, 2021

Mars son derecelerinde ilerlerken görev ve sorumluluklarınızla, iş yaşamınızla, hedef ve planlarınızla ilgili konularda biraz daha temkinli, sabırlı davranmanız gerekebilir. Özellikle otorite konumundaki kişilerle ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde kontrollü davranmayı ihmal etmeyin.


21 nisan, 2021

Bugün Ay Aslan burcunda ilerlerken sabit burçların daha da ağırlık kazanması hareket kabiliyetinizi bir miktar daraltabilir. Bunu yaparken ihmal, sakarlık, dalgınlık ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir.


20 nisan, 2021

Bugün Güneş burç değiştirirken uzaklar, yabancılar ve yurt dışı konularla ilgili kendinizi çok daha motive, istekli ve hevesli hissedebilirsiniz. Bavullarınızı hazırlayın, seyahatler, geziler kapınızda olabilir.


19 nisan, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı olmaktan kaçının.


18 nisan, 2021

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi kolayca paylaşabileceğiniz bir gün olabilir, tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.


17 nisan, 2021

İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilir, toplantılar yapabilirsiniz. Kendinizi ortaya koyarken karşınızdakini de düşünmek zorundasınız. Görüşlerinizi olduğu kadar duygularınızı da onlarla paylaşabilirsiniz.


16 nisan, 2021

Ruhsal olarak yapmanız gerekenlerin sorumluluğu altında stresli hissedebilirsiniz. İşlerinizi hızlıca kotarabileceğiniz bir gün sizi beklerken hedef ve organizasyon odaklı hareket edebilirsiniz.


15 nisan, 2021

İş hayatınız, görev ve sorumluluklarınız açısından aktif bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı göstermekten, coşkunuzu ve heyecanınızı sergilemekten çekinmeyeceksiniz. Kariyer hedefleri koymak ve hedeflerinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir.


12 nisan, 2021

Bugün Koç burcunda meydana gelen yeni ay hedeflerinize, amaçlarınıza yönelik dönüştürücü etkileri beraberinde getirebilir. Ortak maddi konularda, iş ve alım satım konularında yeni adımlar atabilir, eşiniz veya ortağınızla paranızı daha iyi değerlendirmenin yeni yollarını arayabilirsiniz.


11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


10 nisan, 2021

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir gündesiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklayabilirsiniz.


9 nisan, 2021

İkili ilişkilerde denge ve uyumu korumak önemli hale geliyor. Adil ve eşitlikçi olmaya çalışabilir, ilişkinizde kendiniz kadar karşı tarafı da düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde özellikle size düşen sorumlulukları dikkate almalısınız.


8 nisan, 2021

Ay Balık burcuna ilerlerken ikili ilişkilerde denge ve uyumun ağırlığını hissedebilirsiniz. Öte yandan keskinleşen Mars Neptün açısı görev ve sorumluluklar, iş, kariyer konularında çok tekin bir ortam sağlamayabilir, üstlerinizle olan ilişkilere dikkat etmelisiniz.


7 nisan, 2021

Günlük yaşamınızda hareketli bir temponuz olabilir. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran alet ve eşyalara, teknolojik cihazlara yatırım yapmak isteyebilirsiniz.  İlişkilerinizden somut beklentileriniz olabilir.


6 nisan, 2021

Günlük yaşamınızda yardımcılarınızdan, yanınızda çalışanlardan veya hizmet aldığınız kişilerden gördüğünüz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Çalışkan ve üretken yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


5 nisan, 2021

Sanatsal, yaratıcı yönlerinizi parlak bir şekilde gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Estetik yönü yüksek bir işle uğraşıyorsanız bugün güzel çalışma ve eserler ortaya koyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.