Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

24 ocak, 2022

Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca aşka dair konuların sizi meşgul edeceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline dönüştürebilirsiniz.

  


23 ocak, 2022

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken özellikle ev ve aileye ilişkin konularda daha sabırlı, temkinli olmanız gerekebilir. İlişkilerdeki hassasiyetlere özellikle dikkat etmelisiniz.


22 ocak, 2022

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi öne çıkarabilir. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Kendinizi gösterebilir, ışığınızla parlayabilirsiniz.


21 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sağlık ve şifa konularına daha çok odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Çalışma hayatınızın ve gündelik yaşamınızın konuları ve koşulları yaşamınızda daha belirleyici hale gelebilir.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


18 ocak, 2022

Bu dolunay sizi sosyal yaşamınızda öne çıkarabilir. Sosyal çevrenizde, arkadaş ilişkilerinizde olup bitenleri fark edebilir ve bazı kararlar alabilirsiniz.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken sosyal yaşamla ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınıza duygusal hassasiyet gösterebilirsiniz, aşırıya kaçmamalısınız.


16 ocak, 2022

Sosyal açıdan çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, davet ve toplantılarda yer alabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışmaktan ve paylaşmaktan keyif duyacağınız bir gün olabilir, ancak olası fikir ayrılıklarını dikkate almayı ihmal etmeyin.


15 ocak, 2022

Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün, dikkat çekici olabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni toplayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise daha sosyal bir ortam sizi bekliyor.


14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlarken özellikle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda ilişkilere ve iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. İhmal ve unutkanlıklar işlerin kolayca sarpa sarmasına neden olabilir.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle, hedeflerinize yönelik kararlı bir tutum sergileyebilir, kariyerinize, iş hayatınıza, planlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Başarılarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


12 ocak, 2022

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz. Venüs retrosunda yabancılarla etkileşime dikkat.


11 ocak, 2022

Uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz, aceleci olmayın.


10 ocak, 2022

Ay Koç burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


9 ocak, 2022

Kendinize güvenle ilgili tereddütleriniz olsa da gerçekçi davrandığınızda her şeyi çok daha net, açık ve objektif değerlendirebilirsiniz. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, kaygı ve korkuları bir kenara bırakmalısınız.


8 ocak, 2022

Ortak maddiyat ve para konularında kararlı bir tutum sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


7 ocak, 2022

İlişkiler adına hareketli gündeminiz bugün de sürerken biraz karşı tarafa bağımlı hissedebilirsiniz. Diyalog kurmak, fikir ve görüş almak için güzel bir gün olabilir.

 


6 ocak, 2022

İkili ilişkiler açısından çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmak ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


5 ocak, 2022

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle iş ilişkileri açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, üretken ve verimli bir gün size bekliyor.


4 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlerken sağlığınız, diyetiniz, beslenmenizle ilgili konularda uzmanlardan fikir ve yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi yapabilirsiniz.


3 ocak, 2022

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. İstek ve beklentilerinizi iyi ifade ettiğinizden ve doğru anlaşıldığınızdan emin olmalısınız. Egolar bugün yanlış yönlendirebilir.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte aşk hayatınızda yeni heyecanlara, yeni gelişmelere hazır olun. Sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir hobi veya uğraş edinebilirsiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde aile konularında duygusal tarafınızı ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz. Sevdikleriniz size sürpriz yapabilir.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralar kurabilirsiniz. Ailesel konularla iç içe olmak zaman zaman sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


30 aralık, 2021

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekliniz olabilir.


27 aralık, 2021

Maddi konularda, iş ve para konularında yoğun bir gün olabilir. Bütçe ve harcamalarınızla ilgili planlı, kontrollü ve disiplinli bir tutum sergilemelisiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme ve kazanca dönüştürme imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda kontrolü elden bırakmayın.


25 aralık, 2021

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi yönünüzü korumalısınız.


24 aralık, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.