Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

17 eylül, 2019

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken, uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


16 eylül, 2019

Haftaya başlarken özellikle ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


15 eylül, 2019

Venüs ve Merkür'ün burç değiştirmesi maddi konularınıza, iş ve para yaşamınıza rahatlık ve konfor getirebilir. Kendinizi daha güven içinde ve daha huzurlu hissedebilirsiniz. Lüks ve konforun tadını daha çok çıkarabilirsiniz.


14 eylül, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay ikili ve bire bir ilişkilerde farkındalığa, göz ardı edilmiş bir konunun açığa çıkmasına neden olabilir, bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir. İlişkinizde eski kalıpları terk etme zorunluluğu doğabilir.

13 eylül, 2019

Yarınki dolunaya doğru ilerlediğimiz bugünde gündeminizde ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları var. Bazı konularda ilerleme yönünde sabırsız ve girişken olsanız da ilişkinizdeki dağınıklığı, kaosu bir nebze gidermek gibi bir önceliğiniz olabilir.

12 eylül, 2019

Öğle saatlerinde Ay karşıt burcunuzda ilerlemeye başlarken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Bire bir görüşmeler gündeme gelirken ilişkinizde denge ve uyumu yakalamak isteyebilirsiniz.


11 eylül, 2019

Gündelik yaşamınızda pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilirsiniz.


10 eylül, 2019

İkili ilişkilerde yanıltıcı veya aldatıcı olan durumlara dikkat etmelisiniz. Karşınızdaki kişiyi fazlasıyla idealize ediyor veya gerçekleri göremiyor olabilirsiniz. Önemli yargılarda, kararlarda bulunmadan önce biraz beklemek yerinde olabilir.

9 eylül, 2019

Aşk konusunda sorumlu ve ciddi yaklaşımlarınızı ortaya koyabileceğiniz, gösterebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Sevdikleriniz, aşkınız, varsa çocuklarınız ön planda olabilir ve bu aşkın peşinde onu daha yukarı taşıyabilecek hedefler, planlar belirlemek isteyebilirsiniz.


8 eylül, 2019

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz.


7 eylül, 2019

Bugün burcunuzdaki Merkür Neptün'le karşı karşıya gelirken iletişimde güç ve söz siz de olsa dahi dalgınlık veya unutkanlığın getirebileceği yanlış anlama ve anlaşılmalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

6 eylül, 2019

Aileyle ilgili konuların ağırlığını biraz daha fazla hissedeceğiniz bir gün olabilir. İletişimde titiz ve dikkatli davrandığınızdan, duygulara kapılmadığınızdan emin olmalısınız.


5 eylül, 2019

Evinizle ve ailenizle ilgili yapmanız gerekenler gündeminizi meşgul ederken iç huzuru arayışında olabilirsiniz. Geçmiş olaylar, anılar nostaljik bir gün geçirmenizi sağlayabilir.


4 eylül, 2019

Bugün ilişkiler biraz daha karmaşık ve kafa karıştırıcı bir hal alabilir. Karşı tarafın istek ve beklentileri, yaklaşım ve tutumları olduğundan çok farklı ve yanıltıcı, aldatıcı görünebilir.


3 eylül, 2019

İletişim açısından hareketli bir gün, yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin güçlü ve sizi duygusal açıdan etkileyebilecek kişiler olduğunu unutmayın.


2 eylül, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


1 eylül, 2019

Sürpriz ve beklenmedik görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkinizde belli bir sorunu çözmek için hızlı ve anice hareket edebilirsiniz. Uzun soluklu çözümler bulabileceğiniz bir gündesiniz.


31 ağustos, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


30 ağustos, 2019

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yepyeni başlangıçlara kapı açıyor. Neredeyse tüm gezegenler Güneş ve Ay burcunuzda bir araya gelirken yaşamınızda yeni girişimleri, adımları kolaylaştıran enerjiler sizinle olabilir.

29 ağustos, 2019

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara çok daha açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlilik ve esneklik katabilirsiniz. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Merkür ayrıca burcunuzun da yöneticisi olarak size enerji ve güç katabilir.


28 ağustos, 2019

Burcunuzda birleşen Mars ve Uranüs tepkilerinizi çok farklı ve sıradışı bir şekilde ortaya koymanızı sağlayabilir. Aşırı sabırsızlık ve aceleden ortaya çıkabilecek kazalara, risklere karşı dikkatli olmalısınız ancak aradığınız harekete geçiren enerjiyi bugün bulabilirsiniz.

27 ağustos, 2019

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


26 ağustos, 2019

Sosyal yönden epeyce hareketli bir gün sizi beklerken ilişkilerinizde de farklı tutum ve yaklaşımlarınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Sıra dışı özellikleriniz ilginç kişileri çekmenizi sağlayabilir. 

25 ağustos, 2019

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilir olabilir. Başarılarınızla takdir görebilirsiniz.


24 ağustos, 2019

Bugün Venüs ve Mars burcunuzda bir araya gelip kavuşurken ilişkiler açısından hareketli, elektrikli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle bire bir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında söz sahibi olup insiyatifi elinizde tutabileceğiniz bir gündesiniz.

23 ağustos, 2019

Güneş bugünden itibaren burcunuzda ilerlemeye başlıyor ve girişimci yönünüz ortaya çıkıyor. Cesur ve enerjik davranabilir, hayatınızın her alanında söz sahibi olabilirsiniz. Yaşamınızda yepyeni başlangıçlara yollarınız açılıyor.

22 ağustos, 2019

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir ay boyunca kendinizi daha şanslı, kısmetli hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde dikkatleri üzerinize çekebilir, aşkta ve ilişkilerde şanslı taraf olabilirsiniz. 

20 ağustos, 2019

Duygusal anlamda stres ve yoğunluğun yüksek olduğu bir gün olabilir. Güçlü figürler ve özellikle de kadınlar karşınıza çıkabilir. Gerilim yaratabilecek durum ve ortamlardan uzak ve sakin kalmaya çalışmalısınız.


19 ağustos, 2019

Karşınıza çıkan güçlü kişiler, erkek gibi kadınlar mücadele ruhunuzu ateşleyebilir. Yüzeysellikten uzak ve derin düşünebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren konularda planlı hareket edebilir, başarılı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.