Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

9 temmuz, 2020

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ikili ilişkiler açısından dinamik bir gündeme işaret ediyor. Gün içinde karşılıklı görüşmeler yapabilirsiniz. Uzmanlara danışmak, başkalarından görüş almak için uygun bir gün olabilir.

 

8 temmuz, 2020

Gündelik iş ve uğraşlar açısından hareketli bir gün olabilir. Detayları gözden kaçırmamaya çalışmalısınız. Özellikle akşam saatlerinde dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


7 temmuz, 2020

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.


6 temmuz, 2020

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle ilgili konular sizi harekete geçirebilir ve tempolu ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Öğleden sonra ise günlük işlere, hesap ve detay gerektiren konulara zaman ayırabilirsiniz, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Ay tutulması çocuklarınız ve sevdiklerinizle ilgili konulara ışık tutarken bu alanda yapabileceklerinizi size gösteren, sizi bazı konularda uyarırken düşünce şeklinizi sorgulatan bir tutulma olabilir.


4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken çocuklarınıza odaklı olabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.


3 temmuz, 2020

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde aktif olabilir, tadilat, tamirat işleriyle uğraşabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte 21 Mart öncesi dönemde sizi uğraştıran aşka dair konular yeniden gündeminize gelebilir. Sevdiklerinizle ilgili, çocuklarınızla ilgili ciddi konularla uğraşırken düzeltmeniz gereken yaklaşım noktalarında irili ufaklı testlere de maruz kalabilirsiniz. Bu alanda daha sorumlu davranmanız, aşkın ve sevginin sorumluluğunu üstlenmeniz, yüklenmeniz gerekebilir.


1 temmuz, 2020

Bilgiye, öğrenmeye açık, merak duygunuzun yüksek olduğu ve bundan da keyif aldığınız hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, pek çok fikri ve düşünceyi paylaşabilirsiniz.


30 haziran, 2020

İletişim ve yakın çevrenizle olan diyaloğunuz bugün öne çıkabilir. Kısa yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Etkileyici sözleriniz, konuşmalarınız ve ifadenizle dikkat çekebilirsiniz.


29 haziran, 2020

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar da söz konusu olabilir. Tutkularınız doğrultusunda hareket edebilir, hırslı yönünüzü ortaya çıkarabilir, yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak isteyebilirsiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit ortak girişimler, paylaşımlar, işler açısından aktif bir döneme işaret ediyor. Zorlu konuların üzerine gitmekten korkmayabilirsiniz.


27 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.


26 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı davranabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak egolardan ve sübjektiflikten kaçınmalısınız.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla üstlerinizden, yöneticilerinizden daha fazla destek görebileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte kendinizi çok daha ışıltılı, parlak şekilde gösterebilirsiniz.


24 haziran, 2020

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


23 haziran, 2020

Sabah saatleri sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça aktif geçebilir, ancak paylaşımlarınızda kontrolünüz dışında olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. Öğleden sonra ise daha sessiz sakin, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz ancak bastırılmış duyguların getirebileceği strese dikkat.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından özellikle sosyal alandaki girişimlerinizi ya da arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi sağlamlaştırabilecek imkanlar da söz konusu olabilir. Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması sosyal yaşamınızda, arkadaş çevrenizde yeni başlangıçlara, yeni umutlara işaret edebilir. Yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz.


20 haziran, 2020

Hedef ve planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz. Üstleriniz, yöneticileriniz, sizden yaşça büyük otorite konumunda kişilerin etkisini hissedebilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde akışta ilerlemeniz gereken bir gün olabilir.


19 haziran, 2020

İş ve kariyeriniz yönünden hareketli, canlı, aktif bir gün olabilir. İyimser ve pozitif bakış açınızı, duygularınızı iş hayatınızda daha rahat gösterebilirsiniz. İtibarınız, duruşunuz, başkalarının hakkınızda ne düşündüğü sizin için önemli hale gelebilir.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlarken sosyal iletişimde yanlış anlamalara, iletişim problemleri ve kopukluklarına daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.  Hayatınız 3 hafta sürecek retroyla yavaşlarken daha sabırlı olmalısınız.


17 haziran, 2020

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, vizyonunuzu ve ufkunuzu geliştirebilecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Yurt dışından, yabancılardan ve uzaklardan haberler alabilirsiniz.


16 haziran, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek iyi gelebilir, bu noktada felsefi görüş ve düşüncelerin de önemi büyük.


15 haziran, 2020

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


14 haziran, 2020

Ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


13 haziran, 2020

Bugünkü Mars Neptün kavuşumunda ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yanıltıcı, aldatıcı olabilecek durumlara daha çok dikkat etmelisiniz. İlişkilerde dağınık koşullar gerçeklerden uzak hayalci yaklaşımlar getirebilir.


12 haziran, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili, bire bir ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı uyum, denge ve adaleti koruma peşinde olabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


11 haziran, 2020

Öğle öncesinde odaklanmanız gereken ufak tefek pek çok iş olabilir. Ancak her şeyi kontrol edemediğinizin farkında olmanız gerekebilir. Öğleden sonradan itibaren ikili ilişkilere odaklanıyorsunuz.


10 haziran, 2020

Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkiler öne çıkarken sıra dışı destek ve yardımlarla karşılaşabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.