Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

19 eylül, 2018

Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


18 eylül, 2018

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminize gelirken, kalbinizin sesini daha çok dinlemek isteyebilirsiniz. Gündeminizde sevdikleriniz ve sevgilinize ilişkin konular olabilir.


17 eylül, 2018

Bugün öğleden itibaren sevdiklerinizle, sevgilinizle bir araya gelebilir, konuşmalar, görüşmeler, sohbetler yapabilirsiniz. Entelektüel seviyesi yüksek bir gün olabilir, aranızda bilgi paylaşımını çok daha kolay yapabilirsiniz. Ancak egolardan ve yanlış anlaşmalardan kaynaklanabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız.


16 eylül, 2018

Geçmişle ilgili konular ve anılarınız gündeme gelebilir. Özellikle ailenizle ilgili geçmişi çok fazla kurcalıyor olabilirsiniz. Sözlerinizle ve yazılarınızla kendinizi çok güzel ifade edebilirsiniz.15 eylül, 2018

Bugün karşınızdaki kişiyi ikna etmek için zekanızı, aklınızı ve iletişim becerilerinizi güçlü şekilde kullanabilirsiniz. Fikirlerinizle başkalarını etkileyebilecek güçtesiniz.


14 eylül, 2018

Yakın çevreniz, komşularınız, iş arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelirken iletişime, ziyaret ve görüşmelere daha çok zaman ayırabilirsiniz.


13 eylül, 2018

Merkür ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesi bugünü sakin ve serinkanlı düşünmekte zorlanılabilecek bir gün kılabilir. Özellikle ilişkilerde sübjektif düşünceler karmaşık sonuçları beraberinde getirebilir.


12 eylül, 2018

Bugün yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde beklenmedik durumlara dikkat etmeli, iletişimde, söz ve konuşmalarınızda fazla risk almamaya çalışmalısınız.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle sağlığınız konusunda ihtiyatlı davranmayı ihmal etmemeniz gereken bir dönem başlıyor. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda kendinizi fazlaca yorup yıpratmamaya gayret etmelisiniz.


10 eylül, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve enerji katıyor, girişimde bulunmak, cesur ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olabilir.


9 eylül, 2018

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yepyeni kapıları aralıyor. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kendinizi çok daha iyi ve doğru ifade edip anlatabilir, yakın çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.


8 eylül, 2018

Maddi konularda ani harcama ve alışverişlere dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Hızlı para çıkışları bütçenizde beklenmedik delikler yaratabilir. İlişkinizdeki ufak tefek pürüzlerin size zarar vermesine müsaade etmemelisiniz.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte aşk hayatınızın önündeki engeller de kalkıyor. Hayattan zevk ve keyif almanın yollarını daha kolay bulabilirsiniz.


6 eylül, 2018

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte hayatınızın kontrolünü biraz daha elinize alıyorsunuz. Gerek özel hayatınızda gerekse toplumsal hayatınız ve işinizde kendinizi daha fazla ortaya koyma ve gösterme imkanınız olabilir, sesinizi daha çok duyurup dinletebilirsiniz.


5 eylül, 2018

Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekerken, düşünce ve fikirlerinizi sosyal çevrenize aktarabilir, onların içinde bulunduğu ortak uğraş ve çalışmalarda yer alabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurmak ve bir vizyon belirlemek adına güzel bir gün olabilir.


4 eylül, 2018

Sabah saatleri biraz gergin ve stresli geçse de öğleden itibaren arkadaş çevrenizin sizi çepeçevre sardığı sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Duygusalve merhametli yönlerinizi sosyal gruplarınız içinde çok daha fazla sergileyebilirsiniz.


3 eylül, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.


2 eylül, 2018

Kariyer ve işinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Çevrenizle ilişkilerinizde denge ve huzur arayışı içinde olabilirsiniz. İleriye yönelik hedefler koymak, plan ve organizasyon yapmak için uygun bir gün olabilir, kuracağınız olumlu ilişkiler size iş hayatınızda destek olabilir.


1 eylül, 2018

Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz. Gezi ve yolculuklar gündeme gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir.


31 ağustos, 2018

Ufkunuzu geliştirmek isteyebilir, kişisel gelişim konularına merak duyabilirsiniz. Yabancı kişilerle tanışabilir, onlardan öğrendiklerinizle kendinize yeni bilgiler katabilirsiniz.


30 ağustos, 2018

Maddi konularda eliaçık davranmak isteyebilir, alışveriş yapmaktan keyif duyabilirsiniz. Ancak ortak maddi konuların, eşinizin, ortağınızın gelirlerine ilişkin duygusal baskı ve stresi üzerinizde hissedebilirsiniz.  


29 ağustos, 2018

Karşınıza güçlü insanlar çıkarken, mücadele duygularınızı daha yoğun hissedebilirsiniz. Para, yatırım, ortak alım satım ve kazançlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Özellikle akşam saatlerinde sakin kalmaya özen göstermeniz gerekebilir.


28 ağustos, 2018

Ay karşıt burcunuzun son derecelerinde ilerlerken ilişkiler özellikle de iletişim açısından belli hassasiyetler içeriyor. Odaklanma problemleri söz konusu olabilir. Aynı anda birkaç işi halletmek yerine tek birine odaklanmak işinizi kolaylaştırabilir.


27 ağustos, 2018

Üç aydır devam eden Mars retrosu bugün son bulurken aşk yaşamınızda sizi yoran, hatta aşktan, sevdiklerinizden, sevdiğiniz konulardan sizi yoksun bırakan etkileri geride bırakıyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirmek üzere daha yapıcı adımlar atabilirsiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay ikili ilişkilerde, ortaklıklarda, evlilik, birliktelik konularında farkındalıklara işaret edebilir. Evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Gerçekleri daha açık ve net görebilirsiniz.


25 ağustos, 2018

Güneş burcunuzda ilerlerken toprak elementlerindeki diğer gezegenlerle uyumlu bir üçgen halinde bugün. Uzun süredir hayal ettiğiniz ya da olmasını istediğiniz sonuçları bugün alabilirsiniz. Olumlu, uzun vadeli adımlar atmak, cesurca davranmak için uygun bir gün.


24 ağustos, 2018

Günlük iş ve uğraşlar zamanınızı alabilir, detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kuruntu ve evhamdan uzak işlerinize odaklanmaya çalışabilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi davranmamaya dikkat.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle sizin döneminiz başlarken ışığınızla, cazibenizle dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Önümüzdeki bir aylık dönemde hayatınızın kontrolü daha fazla elinizde olurken, yaşamınızda yeni adımlara hazır hissedebilirsiniz.


22 ağustos, 2018

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmelisiniz.


21 ağustos, 2018

Aşk hayatınızla ilgili konular gündeminize gelirken, kalbinizin sesini daha çok dinlemek isteyebilirsiniz. Gündeminizde sevdikleriniz ve sevgilinize ilişkin konular olabilir. Sabah saatlerinde duygusal yönden daha kontrollü olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.