Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

18 kasım, 2019

Kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Ancak dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Kontrolünüz dışında durumların etkisinde olabilirsiniz.


17 kasım, 2019

Arkadaşlarınızın varlığı, sosyal yaşamınızın canlılığı ve renkliliği bugün size umut katıyor, geleceğe bakışınızı tazeleyebilir, vizyoner yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Düşünceleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


16 kasım, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


15 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklara odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili koşullar gündeme gelebilir. Üstleriniz ve yönetici konumunda kişilerle çatışmamaya dikkat etmelisiniz.


14 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklarınız, iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.


13 kasım, 2019

Dolunayın ardından öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir, hedef ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay uzak yol ve yolculukların habercisi olabilir. Keşif ve macera duygunuz uyanırken uzaklardan haberler gündeme gelebilir ve size bir karar aldırtabilir.

11 kasım, 2019

Burcunuzun yöneticisi Merkür bugün Güneş'in yanı başındayken doğru bilgilere ulaştığınızdan ya da üzerinde durduğunuz konuyu iyi öğrendiğinizden emin olmalısınız. Merkür retrosu zihinsel olarak zorlayıcı olabilir. Söz ve ifadelerin, kelimelerin çok da üstüne gitmemek gerekebilir.

10 kasım, 2019

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


9 kasım, 2019

Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, siz de mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüz yüksek olabilir.


8 kasım, 2019

Bugün sabah saatlerinde ortaklı ve eşli durumlar söz konusu ancak sabah saatlerinde denge ve uyum konusu zorlayan bir konu olurken öğleden sonra ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.


7 kasım, 2019

Karşılıklı diyalog ve etkileşimin önemli olduğu bir gündesiniz. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


6 kasım, 2019

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken fedakar yönlerinizi daha da ortaya çıkarabilirsiniz.


5 kasım, 2019

Gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


4 kasım, 2019

Gerek fiziksel gerek ruhsal sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir gün daha olabilir. Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


3 kasım, 2019

Öğle sonrasından itibaren detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


2 kasım, 2019

Aşk konusunda kararlı, istikrarlı bir tutum içinde olabilir ve bunu sevdiğiniz özel kişiye ve diğer tüm sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bireysel farklılığınızı, yaratıcılığınızı ortaya koyabilir, ilgi duyduğunuz iş ve uğraşlara zaman ayırabilirsiniz.


1 kasım, 2019

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, yeni yerler görmekten zevk duyabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevre, arkadaş, komşu ve kardeş ilişkilerine dikkat etmelisiniz.


31 ekim, 2019

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür bugün retro hareketine başlarken hayatınızı biraz daha rölantiye almanız gerekebilir. Kardeş ilişkilerinde iletişim bu dönemde daha önemli hale gelebilir, yakın çevre ilişkileri zihninizi daha çok meşgul edebilir. Eğitim konuları biraz daha konsantrasyon gerektirebilir.

30 ekim, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Acele ve telaştan uzak durmalı, ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


29 ekim, 2019

Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelirken ilişkilerinizde denge ve uyum için mücadeleci olabilirsiniz. Duygusallığınızı ifade etmekte zorlanmayabilirsiniz. İletişimde güven arayışı öne çıkabilir.


28 ekim, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte eğitim alanında yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ani ve hızlı bir şekilde yeni bir fikir veya düşünce geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizdeki derinlik, gizem ve bilgelik size yeni bir ifade şekli ve tarzı getirebilir.

27 ekim, 2019

Yeni ay öncesinde iş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira duygusal ya da dalgın olabilirsiniz.


26 ekim, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek için çaba ve mücadele içinde olabilirsiniz. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


25 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken bugün dikkatleri üzerinize çekmek ve güçlü durmak hiç de zor olmayabilir. Sizi siz yapan özellikleriniz, cesaret ve özgüveninizle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.


24 ekim, 2019

Güneş burç değiştiriyor ve iletişim ve eğitim konularının hızlandığı bir aylık süreç başlıyor. Kendinizi ifade etmek, anlatmak konusunda istekli olacağınız, çevrenizi geliştirip zenginleştirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem öğrenmek, bilgilenmek ve eğitim adına harika olabilir.


23 ekim, 2019

Hayat bugün de kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


22 ekim, 2019

Kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara bugün her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı daha fazla kollamalısınız.


21 ekim, 2019

Arkadaşlarınıza ve sosyal ilişkilerinize yönelik sorumluluklarınızı daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde kendinizi akışa, gidişata bırakmakta zorlanmayabilir, hatta bundan keyif alabilirsiniz.


20 ekim, 2019

Sosyal ilişkiler açısından keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bolca sohbetin yanı sıra ortak keyif ve zevkleri paylaşmak isteyebilirsiniz. Sıra dışı ve yenilikçi tavrınızla dikkat çekici olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.