Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

19 kasım, 2018

Ev ve aileye ilişkin pek çok konu gündeminize gelirken, bu konularda oldukça girgin ve enerjik davranabilirsiniz. Ancak ilişkilerinize, evliliğiniz ve ortaklığınıza dair durumlara dikkat etmeyi, özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz.


18 kasım, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkilerde hassasiyet ve çalkantıları göz önüne almalısınız. İkili görüşme ve diyaloglara açık bir günde olabilirsiniz.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken ailenizle iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Ailenizi, yuvanızı daha çok düşünürken düşüncelerinizin çokluğunda, yoğunluğunda kaybolmamaya, geçmişe çok da kafayı takmamaya özen göstermelisiniz.


16 kasım, 2018

Venüs retrosu bugün son bulurken maddi konularda rahatlama getirebilir. Para gelebilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilir, keyifli alışverişler yapabilirsiniz.


15 kasım, 2018

Burç değiştiren Mars özellikle ikili ve bire bir ilişkilerde attığınız adımlarda daha temkinli ve daha dikkatli olmanız konusunda uyarıcı. Zira Mars ilerlediği Balık burcunda ilişkilerde tekinsiz bir ortam yaratabilir, karşınızdakilerden, hiç beklemediğiniz, ummadığınız tepkiler görebilirsiniz.


14 kasım, 2018

Bugün son derecesinde ilerleyen Mars bir sonraki burca geçmeye hazırlanırken özellikle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda ilişkilere biraz daha dikkatli, kişilerin üzerine gitmediğinizden emin olmalısınız. Sağlığınızla ilgili konulara da dikkat etmelisiniz.


13 kasım, 2018

Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise gündelik ayrıntılar, hesap kitap işleriyle uğraşabilirsiniz.


12 kasım, 2018

Yaratıcılığınızı, sanatçı yönünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sevdikleriniz ve aşk hayatınız önceliğiniz olurken yüreğinizin sesini dinlemek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte düzenli ve disiplinli hareket etmekten zevk duyabilirsiniz.


11 kasım, 2018

Sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili konular gündeme gelirken, yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün yanlarını daha fazla ortaya koyabilirsiniz. İstekleriniz ve hevesleriniz doğrultusunda ısrarcı olabilirsiniz.


10 kasım, 2018

Ev ve aileye ilişkin konular bugün önem kazanabilir. Geçmişle ilgili anılarınız, yaşantılarınız gündeme gelebilir. Kendinizi daha enerjik ve hareketli hissedebilir, kararlı ve iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz.


9 kasım, 2018

Maddi konularda, iş ve para konularında harekete geçebileceğiniz bir gündesiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Alışveriş konusunda da hevesli hissedeceğiniz bir gün olabilir.


8 kasım, 2018

Haftanın en önemli olayı bugün gerçekleşiyor ve şans yıldızı Jüpiter ev ve aile alanınıza ilerliyor. Ailenizde genişleme söz konusu olabileceği gibi daha büyük, ferah bir ortama da taşınabilirsiniz. Hatta yurt dışına taşınma ya da uzaklarda yer edinme gibi bir konuda olabilir ve daha çok seyahat de gündeme gelebilir.


7 kasım, 2018

Akrep burcunda bugün bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay eğitim konusunda yeni başlangıçlara işaret edebilir. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınızla ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni gelişmeler gündeminize gelebilir.


6 kasım, 2018

Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, elinizdeki değerlendirmek konusunda gayretli olabilirsiniz, öğle sonrasında güvenle ilgili sorunlar zorlasa da, burcunuzda ilerleyen kısmet gezegeni Venüs sizin yanınızda.


5 kasım, 2018

Maddi konular gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilir, imkan ve kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir. Ancak bütçenizi sıkıca gözetmeyi unutmayın.


4 kasım, 2018

Bugün öğle saatlerinde Ay Terazi burcuna ilerlerken maddi konularda hareketli bir gün olabilir. Harcamalar yapabilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere daha fazla çaba göstermelisiniz.


3 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken iddialı, rekabetçi, girişimci yönlerinizi koruyabilirsiniz ve lider özelliklerinizi öne çıkarabilirsiniz. Cazibeniz ve ışığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


2 kasım, 2018

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay size cesaret ve özgüven kazandırıyor. Ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Rekabetçi ve iddialı özelliklerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.


1 kasım, 2018

Yeni ayın gelişiyle birlikte Venüs retrosu da bugün farklı bir burca geçiyor, bu dönemde özellikle maddi ve parasal konularda, harcamalarda daha temkinli, dikkatli davranmanız gereken ve 16 Kasım’a kadar sürecek bir dönem başlıyor.


31 ekim, 2018

Merkür’ün bugün Yay burcuna geçmesiyle birlikte ev ve aileyle ilgili konulara zihnen çok daha fazla eğilebilirsiniz. Aile içi iletişimi hızlandırıp, artırabilirsiniz ancak bu süreçte sınırları çizmeye ve belirlemeye çalışmalısınız, aksi halde bu geçiş epeyce yorucu olabilir.


30 ekim, 2018

Arkadaşlarınızla iletişim halinde olacağınız sosyal bir gün sizi bekliyor. Toplantı ve davetlere katılabilir, güzel sofralara misafir olabilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


29 ekim, 2018

Kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler açısından oldukça yoğun ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ticari konulara, pazarlıklara oldukça yatkın olabilirsiniz. Zihinsel olarak aktif olacağınız bir gün, konsantrasyonunuz yüksek olabilir.


28 ekim, 2018

Statü ve imaj gibi konular sizin için önemli olabilir. Nasıl göründüğünüz, başkaları tarafından nasıl algılandığınız gibi öncelikleriniz olabilir. Sosyal ortamınızda dikkat çekebilirsiniz. Akşam saatleri daha hareketli ve sosyal geçebilir.


27 ekim, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular bugün önem kazanıyor. Planlı, stratejik hareket etmek isteyebilir, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Hedeflerinize adım adım ulaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.


26 ekim, 2018

Bugün Güneş ve Venüs kavuşurken, iletişim açısından oldukça uygun bir gün olabilir. Özellikle yakın çevrenizle, komşu, kardeş ve akrabalarınızla uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.


25 ekim, 2018

Dolunayın ardından Ay Boğa burcunda ilerlerken ufkunuzu açan faaliyetlerle, bilgiyle, öğrenme ve paylaşmayla iç içe olabilirsiniz. Maceracı ruhunuzu keşfedebilirsiniz. Uzak yol ve yolculuklarda planlı davranmayı ihmal etmeyin.24 ekim, 2018

Bugün akşam saatlerinde bir dolunay gerçekleşiyor.  Bu dolunay, duygusal olarak ufkunuzu açma, keşif ve maceralara açılma ihtiyacını yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz bir dolunay olabilir. Eğitim, öğrenim, bilgelik doğrultusunda yeni açılımlara hazır olabilirsiniz.


23 ekim, 2018

Akrep burcuna ilerleyen Güneş ile birlikte yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız, kardeşlerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Çevrenizdeki iletişimin artmasıyla birlikte kendinizi gezi ve kısa yolculuklara hazır hissedebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ifade etmeye, anlatmaya, yazmaya daha çok ihtiyacınız olabilir.


22 ekim, 2018

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gün sizi beklerken, güçlü kişilerle karşılaşabilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Maddi konularda temkini elden bırakmamalısınız.


21 ekim, 2018

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken bugün danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yaarlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.