Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

21 temmuz, 2019

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu birliktelik peşinde olabilirsiniz.


20 temmuz, 2019

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hassas ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz, en çok da karşılıklı iletişime dikkat etmelisiniz. Birbirinizi iyi anlamadan uzlaşmayı yakalamak zor olabilir.


19 temmuz, 2019

Burcunuzun yöneticisi olan Merkür’ün retrosu ise artık farklı bir burçta devam edecek bugünden itibaren, eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Unuttuğunuz dostlar, geçmişte bıraktıklarınız yeniden yaşamınıza girebilir.


18 temmuz, 2019

Sağlığınız konusunda gereken önemi göstermeniz gereken bir günde çevrenizde size yardımcı olabilecek kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


17 temmuz, 2019

Ay tutulmasının ardından odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz.


16 temmuz, 2019

Bugün gece yarısı meydana gelen Ay tutulması aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili bir konuyu gündeme getirebilir. İstekleriniz, beklentileriniz, tutkularınız yönünde bir karar verebilirsiniz ancak içinde bulunduğumuz ortamın karmaşıklığını göz önüne almayı unutmayın.


15 temmuz, 2019

Aşk konusunda sorumluluklarınızın farkında olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Heyecan, tutku ve coşkunuzu kontrol etmeniz gereken durumlar sizi daha ciddi ve gerçekçi kılabilir.


14 temmuz, 2019

Ay’ın bugünkü görünümü ev ve aile konularına dikkat çekiyor. Evinizde, ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Yemekler hazırlayıp sofranızda ailenizi ağırlayabilirsiniz. Geçmiş konular gündeme gelebilir.


13 temmuz, 2019

Geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, ailenizle paylaşabileceğiniz pek çok konu gündeme gelebilir.


12 temmuz, 2019

Gün içinde iletişimde kontrol dışı olabilecek durumlara, alınganlık ve yanlış anlamayla sonuçlanabilecek olaylara özellikle gün içinde daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde eviniz ve ailenizle daha çok ilgilenebilirsiniz.


11 temmuz, 2019

Sosyal ilişkiler açısından rüya gibi bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı çok farklı şekilde, hayal ettiğiniz şekilde görebilirsiniz. Geleceğe yönelik rüya ve hayallere dalabilir, umutla dolabilirsiniz.


10 temmuz, 2019

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten keyif ve mutluluk duyabilirsiniz.


9 temmuz, 2019

İş ve para konularında dengeli, uyumlu bir tutum sergileyebilir, kibar, şık eşyalar, aksesuarlar ve giysiler satın alabilirsiniz. Konfor sağlayan ve lüks olan ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.


8 temmuz, 2019

Burcunuzun yöneticisi Merkür bu hafta gerilemeye başlıyor. Zihinsel karmaşa, karışıklık ve belirsizlikler en çok da ilişkinize etki edebilir. İletişim konularını yönetmek her zamankinden zor olabilir ve zaman alabilir.


7 temmuz, 2019

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken zor ve hareketli günlerin ardından kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum sergileyebilirsiniz.


6 temmuz, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Epeydir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


5 temmuz, 2019

Evrensel, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


4 temmuz, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilirsiniz.


3 temmuz, 2019

Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca kendinizi görünmeyen ancak üzerinizde baskı yaratan sorunlarla mücadele etmek durumunda hissedebilirsiniz, sağlığınızı korumaya gayret etmelisiniz.


2 temmuz, 2019

Bugün meydana gelen Güneş tutulmasıyla birlikte yeni bir sosyal çevre edinebilir, kendinizi yeni bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güneş tutulması geleceğe yönelik yeni fikirler ve yeni bir vizyon ve anlayışı da beraberinde getirebilir.


1 temmuz, 2019

Temmuz Ayı’nın bu ilk gününde sosyal ilişkilere dikkat etmelisiniz, arkadaşlıklarda ve sosyal çevrenizde farkında olmadan ve kontrolünüz dışında tartışmalara maruz kalabilirsiniz.


30 haziran, 2019

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Hissettikleriniz dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. Görev ve sorumluluklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Sosyal ilişkiler bugün biraz daha özen gerektirebilir.


29 haziran, 2019

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Bilgelik peşinde olabilirsiniz.


28 haziran, 2019

Uzaklar, yabancılarla ve yurt dışıyla bağlantılı konular gündeminize gelirken, siz de maceracı ruhunuzu daha fazla ortaya koymak, sınırlarınızı ve ufkunuzu genişletmek isteyebilirsiniz.


27 haziran, 2019

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte mistik ve spiritüel konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sessizlik, sakinlik arayışınız artabilir.


26 haziran, 2019

İş ve para konuları daha fazla mücadele ve azmi beraberinde getirebilir. Karşınıza çıkan güçlü kişiler sizin de mücadele duygularınızı tetikleyebilir. Pazarlıklar ve maddi konularda titiz olmalısınız.


25 haziran, 2019

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


24 haziran, 2019

Karşınıza bugün üzerinizde derin duygusal etkiler bırakan kişiler çıkabilir, ilişkilerinizin baskısını bir miktar daha hissedebilirsiniz. Duygusal yoğunluğun ve hassasiyetlerin yüksek olduğu bir günde karşılıklı dengelere dikkat etmek gerekebilir.


23 haziran, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler açısından çalkantılı bir günde olabilirsiniz. Sabırlı davranmanızı gerektiren şartlar söz konusu olabilir, zira karşınızdaki kişiyle aranızdaki dengeyi bulabilmek için çaba göstermeniz gerekebilir.


22 haziran, 2019

Gün içinde detaylarla daha fazla meşgul olmanız gerekebilir. Gözünüzden kaçabilecek hesap işlerine özellikle dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise eşli ve ortaklı konular önem kazanıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.