Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

24 ekim, 2017

Bugün öğle saatlerinde ev ve aileyle ilgili konularda daha fazla sorumluluk ve ciddiyet öne çıkabilir. Akşam saatlerinde ise evlilik ve ortaklıkların maddi paylaşım boyutunda sürpriz gelişmeler keyiflendirici olabilir.


23 ekim, 2017

Güneş bugün burç değiştirirken iletişim konularında kendinizi çok daha tutkulu, motive hissedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler, sunumlar, kısa yolculuklar konusunda daha istekli olabilirsiniz.


22 ekim, 2017

Maddi konularda daha ihtiyatlı olmanız gereken bir buçuk aylık bir dönem başlıyor. Bütçenizi, harcamalarınızı kontrol etmeniz her zamankinden daha büyük ve zorlayıcı bir çaba gerektirebilir. Kazançlarınız, gelirleriniz için daha fazla mücadele içinde olabilirsiniz.


21 ekim, 2017

Eğitim konularıyla, zihinsel odaklanma gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Anlaşmalar ve ticari konular gündeme gelebilir. Her şeyi enine boyuna düşündüğünüzden emin olmalısınız.


20 ekim, 2017

İletişime açık bir günde bolca görüşme, ziyaret yapabilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Kendinizi hem güçlü hem de derin bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yazmak, konuşmak, anlatmak ve ikna etmek için güzel bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.