Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

24 haziran, 2018

Yakın çevrenizle güçlü bir iletişim halinde olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda odaklanmak için de uygun bir gün.


23 haziran, 2018

Sosyal olarak iletişime oldukça açık bir günde olabilirsiniz. Her ne kadar fikirlerinizi paylaşmakta ısrarcı ve kararlı olsanız da karşınızda egoları cidden güçlü kişiler olabileceğini unutmamalısınız.


22 haziran, 2018

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bir alışveriş yapabilirsiniz.


21 haziran, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte hayata daha umutla bakabileceğiniz bir döneme girerken dostlarınız ve arkadaşlarınızla bir arada olmak sizi motive edecek.


20 haziran, 2018

Neptün’ün geri hareketine başlamasıyla birlikte 25 Kasım’a kadar sürecek dönemde, evlilik ve ortaklık konularında biraz daha temkinli, uyanık yaklaşmanızı gerekiyor, karşınıza çıkan kişileri fazlasıyla idealize etmekten kaçınmalısınız, düşündüğünüzden, hayalini kurduğunuzdan çok daha farklı olabilirler.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.