Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sağlık konularına olan ilginiz artıyor, doktorlar, sağlık uzmanlarıyla görüşmelerinizi artırabilir, bilgilerinizi tazeleyip geliştirebilirsiniz. Zihnen hizmet odaklı olabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Cesur ve iddialı yönlerinizle rekabetçi ve girişken olabilir, ilişkilerinizde insiyatifi elinizde tutabilirsiniz. Kendinizi ifade erme konusu hassas olabilir.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken özellikle ev ve aile konularında kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ailenizden göreceğiniz desteklerin bunda payı büyük olabilir.


21 ocak, 2019

Bugün gerçekleşen Ay tutuması bilinçaltınızı aydınlatıyor. Rüyalarınız her zamankinden anlamlı, sezgileriniz çok güçlü olabilir, onlara kulak vermeli, akışta kalmanın size kattıklarını değerlendirmelisiniz.

20 ocak, 2019

Güneş’in bugün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte çalışma ortamınız, gündelik yaşamınızla ilgili konuları önem kazandığı bir aylık bir dönem başlıyor. Bu dönemde üretken, çalışkan yönünüzü ortaya çıkarmak sizi motive edebilir, sağlığınızla ilgilenebilirsiniz.


19 ocak, 2019

Hayata umutla bakabileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikçi ve sıra dışı fikirlerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz.


18 ocak, 2019

Önümüzdeki döneme yönelik başta işiniz olmak üzere pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Ayrıca duygularınızı göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


17 ocak, 2019

Organizasyon, plan, program gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Hedef belirlemek, yön çizmek, detaylandırmak için uygun bir gün olabilir. İş arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla, kariyer ortaklığı yaptığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


16 ocak, 2019

Bulunduğunuz ortamın dışında ve uzaklarda kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir gün olabilir. Gezmeye, seyahate para harcayabilirsiniz.


15 ocak, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken seyahat edebilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın dışında daha rahat ve özgür hissedebilirsiniz.


14 ocak, 2019

Hayatınıza çıkan güçlü kimseler ve özellikle de güçlü ve hatta erkeksi kadınlar gününüze damgasını vurabilir. Yoğun duygular içinde her şeyi daha derin ele alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Ancak duygularınızın baskısına yenik düşmemeli, sakin kalmaya çalışmalısınız.


13 ocak, 2019

İlişkilerde karşılıklı güven problemlerine dikkat etmelisiniz. İçinizde biriktirdiğiniz duyguların yarattığı baskı ve stresi dağıtmanız olası krizleri önleyebilir. Hırslı ve mücadeleci olabileceğiniz bir gün.


12 ocak, 2019

Güç ve mücadele gerektiren konularda hırslı olabilirsiniz. Öğleden itibaren ortak maddi konularda harekete geçebilir, ortak alım satım ve harcamalar yapabilirsiniz.


11 ocak, 2019

Aşkta oldukça iddialı ve güçlü olabileceğiniz bir gün, sevdikleriniz size domine edebilir ancak güçlü de bir kararlılık sergileyebilirsiniz.


10 ocak, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir günde olabilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeme gelirken ilişkilerde uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz.


9 ocak, 2019

Detaylara, ufak tefek konulara, işlere dikkat etmeniz gereken bir gün, bu durum kaygı, evham düzeyinizi artırabilir. Sağlık, beslenme gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızda tamamlamanız gereken işlerle ilgilenebilirsiniz.


8 ocak, 2019

Başkalarına faydanızın olacağı, insanlara yardım etmekten, hizmet etmekten keyif duyacağınız bir gün sizi bekliyor. Bu durum beraberinde daha fazla çalışma getirebilir, emek ve çaba içinde olmanızı gerektirebilir. Fazla kaygılı, kuruntulu olmaktan kaçınarak, işinize konsantre olmaya çalışmalı, detayları göz ardı etmemelisiniz.


7 ocak, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında şanslı bir döneme giriyorsunuz. Evinizde ve ailenizdeki güzel ve keyifli gelişmeler size mutluluk verebilir. Evinizde dekoratif değişiklikler yapabilir, aile ilişkilerinizi bu bir aylık dönemde daha kolay yürütebilirsiniz.


6 ocak, 2019

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması aşkta atacağınız kararlı ve ciddi adımlara, yeni başlangıçlara işaret etmekte. Hedefinize, ulaşmak istediğinize kararlılıkla, adım adım ilerleyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir uğraşı, bir hobinizi iş haline de getirebilirsiniz.


5 ocak, 2019

Aşk hayatınızda, sevdiklerinizle ilgili konularda gerçekçi davranmanız gereken bir gün olabilir. Özellikle kendinizden bir şeyler katıp yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz konularda planlı programlı hareket etmek işinize yarayabilir.


4 ocak, 2019

Yaşamınızın odağında bugün aileniz olabilir, anne babanızla bir araya gelebilir, evinizle ilgili işleri halledebilir, mutfakta daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Hazırlayacağınız sofralarla dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.


3 ocak, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular bugün gündeminizden düşmeyebilir. Gerçekçi ve objektif bir duruş sergilemeye çalışabilirsiniz. Sabah saatleri biraz daha keyifli olabilecek koşullara işaret ediyor.


2 ocak, 2019

İstekleriniz, hevesleriniz doğrultusunda ciddiyet ve kararlılıkla ilerlediğiniz bir gün ancak kendinizi bazı koşullarla engellenmiş de hissedebilirsiniz. Öğle sonrasında ev ve aileye dair keyifli gelişmelerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz.


1 ocak, 2019

Yeni yılın ilk gününde Mars burç değiştirirken ortak maddi konularda hızlı, hareketli, mücadeleci bir dönem başlıyor. Ortak para işleri biraz daha hararetli olabilir bu dönemde, kendinizi özellikle psikolojik olarak yıpratmadığınıza emin olun.


31 aralık, 2018

Yılın bu son gününe bolca iletişim damga vurabilir. Komşularınızla, kardeşlerinizle birlikte bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler gündeminizi belirleyebilir.


30 aralık, 2018

Yılın son gününe ilerlerken maddi konularla ilgili hassasiyetler söz konusu olabilir. Bütçenize uygun hareket etmeye çalışabilirsiniz. İş ve para konularıyla yüklü bir gündem sizi bekliyor olabilir.


29 aralık, 2018

Maddi konular açısından dinamik ve hareketli bir günde sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Alım satım işleri, harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.


28 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken cesaret ve özgüveniniz yüksek. Bunun da etkisiyle üzerinize gereğinden daha fazla iş ve yük alabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz yorgunluk ve stres karşısında sinirlerinizin yıpranmasına izin vermemelisiniz.


27 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken size güç veriyor, cesur ve iddialı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Rekabetçi yanınız ortaya koyabilir, ikili ilişkilerde söz ve güç sahibi duruma gelebilirsiniz. Kendinizle, bakımınızla, saçınız, makyajınız ve genel anlamda görünümünüzle ilgilenmek için güzel bir gün olabilir.


26 aralık, 2018

Etrafınızdaki hareket, karmaşa ve kaos dinmedikçe ruhsal anlamda huzuru yakalamak için daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir. Ancak bu süreç size çok fazla şey de öğretiyor olabilir, dünyevi düzeyde fazla görünmese de bilinçaltınızda her şeyi fazlasıyla yaşıyor ve düşünüyor olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.