Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

26 eylül, 2020

Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken fazla kuruntulu ve titiz tutumlardan uzak durun. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


25 eylül, 2020

Hafta sonuna ilerlerken yaratıcılığınızı ve özgüveninizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk, tutkular, heyecan ve coşkular ön planda olabilir. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


24 eylül, 2020

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve sevdiğiniz konularla iç içe olmak isteyebilirsiniz. Orijinal yönlerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Mars Merkür karşıtlığı aceleci davranmamalısınız.


23 eylül, 2020

Evde olmak, ailenize yakın durmak, aile bireyleriyle iletişim kurmak, evinizle ilgilenmek bugün size keyif verebilir. Kendinizi ruhen zengin hissedebilirsiniz. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


22 eylül, 2020

Güneş’in burç değiştirdiği bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık dönemde odağınızda iş ve para konuları olabilir. Elinizdeki imkanları, parayı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme konusunda motive olabilirsiniz.


21 eylül, 2020

Güneş’in burcunuzdan ayrılmadan önceki bu son gününü kişisel konularınıza öncelikler tanıyarak, kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri veya yapmak istediklerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde beklediğiniz derinlik bugün daha fazla olabilir.


20 eylül, 2020

Aklınızda pek çok düşünce, fikir olabilir, harekete geçmeye hazır hissediyorsunuz. Ancak bugün biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Belki de geriye dönüp son günlerde olup bitenlerin bir muhasebesini yapabilirsiniz.


19 eylül, 2020

Maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde hızlı davranmaktan kaçınmanız gerekebilir, duygularınıza veya içgüdülerinize göre hareket etmekten uzak durmalı ve cömert alışverişlerin önüne geçmelisiniz.


18 eylül, 2020

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya dikkat edin zira yüreğinizin sesine gitmeye meyilli olabilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla hayatınızda artık yepyeni bir dönemi karşılamaya hazırsınız. Yeni başlangıçlar yapabilir, yaşamınızın her alanına yenilikler katabilirsiniz. Cesaretini ortaya koyabilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde değerlendirme yapma açısından uygun bir gün, geçmişi, geleceği, kendinizi, konumunuzu fazlaca düşüneceğiniz, hayallere dalacağınız bir gün olabilir. Herhangi bir adım atmadan önce yarın gerçekleşecek yeni ayı beklemelisiniz.


15 eylül, 2020

Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Ancak ihmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burcunuza ilerlemesiyle hayatınızın kontrolünü yeniden elinize alabilirsiniz.


14 eylül, 2020

Çevrenizde gelişen olaylar karşısında kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Cesaretinizi, korkusuzluğunuzu sergileyebilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissedebileceğiniz bir gündesiniz.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması sevdiklerinizden destek göreceğiniz bir dönem başlıyor. Sevdiğiniz konuları işe dönüştürebilirsiniz. Verimli bir döneme adım atabilirsiniz.


12 eylül, 2020

Ay Yengeç burcunda ilerlerken arkadaşlarınızla bir arada geçireceğiniz sosyal bir gün sizi bekliyor. Yeni, sıra dışı ve modern fikirlerinizi tartışma, paylaşma imkânınız olabilir. Sosyal organizasyonlara ve davetlere katılabilirsiniz.


11 eylül, 2020

Sabah saatlerinde ani duygusal çıkışlarla dikkat çekebilirsiniz, politik yönünüzü ortaya çıkarmaya çalışmalısınız. Öğleden sonradan itibaren sosyal ortamınız canlanıp renkleniyor, umutlarınızı tazeleyebilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda mücadele ve uğraş gerektiren işler, ortaklıklar biraz daha çetrefilli bir hal alabilir, yatırım, finansman konularında daha tedbirli davranmalı, riskleri iyi değerlendirmelisiniz. Bu dönemde gerginlik ve stresi doğru yönetmeye gayret etmelisiniz.


9 eylül, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici olurken başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni ve takdir toplayabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir, üstlerinizle, yönetici konumunda kişilerle ve yaşlı olgun kimselerle ilişkilerinize dikkat.


8 eylül, 2020

Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Keşif ve macera duygunuz yüksek olabilir.


7 eylül, 2020

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz yüksek olabilir.


6 eylül, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ilişkilerin ruhsal boyutundan daha fazla keyif alabilirsiniz. İlişkinizi kendinize saklamak gibi bir yaklaşımınız olabilir. Platonik aşklar gündeme gelebilir. Bu dönem ruh eşinize rastlayabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Burcunuzun yıldızı Merkür’ün bugün burç değiştirmesi sizi ortaklıklara, birlikteliklere daha yatkın kılabilir. Bununla birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


4 eylül, 2020

Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenmek ruhunuzdaki volkanı, ateşi söndürebilir. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından ikili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Bire bir diyalog ve görüşmeler bugün gündeme gelebilir.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay geçmişe son bir kez göz atmanızı mevcut ya da biten ilişkinizin küçük bir muhasebesini yapmanızı sağlayabilir. Yeni bir ilişkiye yönelik karar zamanı olabilir. İlişkinizdeki tutumunuzu belirleyebilirsiniz.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde ikili ilişkileriniz açısından hareketli bir gün olabilir. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye göre tutum alabilirsiniz.


31 ağustos, 2020

Ayın son günü hesap günü gibi, günlük hesap işleri ve detaylarla uğraşmanız. Planlı, düzenli hareket ederken enerjinizi tüm işlerinize odaklayabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


30 ağustos, 2020

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Ancak günün şartları bu mükemmel yönünüzü bir miktar dağıtabilir, sizi dalgın veya unutkan kılabilir. Özellikle sosyal ilişkilerde güç dengelerini biraz daha gözetmeniz gerekebilir. Gereksiz kaygıları bir kenara bırakın.


29 ağustos, 2020

Sosyal açıdan zengin ve renkli bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşüncelerinizi, dertlerinizi konuşup paylaşarak rahatlayabilirsiniz. Kontrolü gevşetip rahat hareket edeceğiniz bir gün.


28 ağustos, 2020

Aşkta tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemenin öncelikli olduğu bir gün, sevdikleriniz ve sevdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.