Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

3 mart, 2021

Yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Mars bugün son derecesinde ilerlerken iletişim konusunda daha dikkatli olmalı, yol ve yolculuklarda tedbiri elden bırakmamalısınız.


2 mart, 2021

Keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak sürpriz harcamalara dikkat. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelirken, harcamalarınızda bütçenizi biraz daha fazla gözetebilirsiniz. Başkaları için alışveriş yapabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Her zamankinin aksine biraz daha kişisel, sübjektif davranabilirsiniz. Lider, yönetici, hükmedici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


27 şubat, 2021

Bugün burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Karşınızdaki kişilere, yakın arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize iyice odaklandığınız bir dönemden geçerken gerçekleşen bu dolunay size sizi, duygusal beklenti ve ihtiyaçlarınızı hatırlatan bir “ben” dolunayı olabilir.


26 şubat, 2021

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sezgilerinizi daha da güçlendirebilir ve bilgelik yolunda kapıları aralamanıza sebep olabilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


25 şubat, 2021

Bugün Venüs karşıt burcunuza ilerliyor ve sizi ilişkiniz, birlikteliğiniz ve evliliğinizle ilgili konularda çok daha şanslı ve kısmetli kılıyor. Eşinizden, yakın arkadaşınızdan, ortağınızdan daha fazla destek görebilir, kurduğunuz ilişkiler adına kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.


24 şubat, 2021

Sabah saatleri sosyal konularda, arkadaşlık ilişkilerinizde oldukça aktif geçebilir, ancak paylaşımlarınızda kontrolünüz dışında olabilecek durumları göz ardı etmemelisiniz. Öğleden sonra ise daha sessiz sakin, kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz ancak bastırılmış duyguların getirebileceği strese dikkat.


23 şubat, 2021

Arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Şefkatli ve merhametli tutumunuzla arkadaşlarınızla duygu dolu sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


22 şubat, 2021

Ay Yengeç burcunda ilerlerken duygusallık hüküm sürüyor ve bunu sosyal yönden zengin ve renkli bir gündeme yansıtabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alabilirsiniz.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu son buluyor. Görev ve sorumluluklarınız, iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza rahatça odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


20 şubat, 2021

Dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


19 şubat, 2021

Giderek sertleşen Satürn Uranüs açısının etkisini daha fazla yaşayabileceğimiz bir gün bizi beklerken gündelik rutinleriniz ve sağlığınızla ilgili tedbirleri almayı ihmal etmemelisiniz. Uzakları yakınlaştırmak sizin elinizde ancak çaba sarf etmelisiniz.


18 şubat, 2021

Bugünden itibaren burç değiştiren Güneş hayatınızda ikili ilişkilerin ağırlığını ve önemini artırıyor. Bire bir görüşmeler, danışmanlıklar, ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Ortak yol bulmak, diyalog kurmak yönünde istekleriniz artıyor.


17 şubat, 2021

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerlerde keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


15 şubat, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


14 şubat, 2021

Gün içinde ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün sizi bekliyor, ancak akışta bir yaklaşım içinde olmak iyi gelebilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde hareketlilik de artıyor, duygularınızı biriktirmemeye dikkat.


13 şubat, 2021

İkili ilişkiler, görüşmeler ve temaslar açısından verimli ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizde olurken ilişkinizde dengeli, uyumlu bir birlikteliğin peşinde olabilirsiniz.


12 şubat, 2021

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hassas bir gün geçirebilirsiniz, en çok da karşılıklı iletişime dikkat etmelisiniz. Birbirinizi iyi anlamadan uzlaşmayı yakalamak zor olabilir, yanılgılara dikkat.


11 şubat, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay maddi ve manevi yönden bir arınma sürecinin başlangıcını müjdeliyor. Bu yönde atacağınız adımlarda destek görebilir, tıp, şifa ve beslenme uzmanlarıyla tanışabilirsiniz. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda güzel destekler ve iyilikler getirebilir.


10 şubat, 2021

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


9 şubat, 2021

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


8 şubat, 2021

Ay Oğlak burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda ise duygularınızdan emin olmanız gerekebilir.


7 şubat, 2021

Eviniz ve mutfağınızla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten konular gündeminize gelirken ailenizden destek görebilirsiniz. Aile içi iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.


6 şubat, 2021

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz, geçmiş ve ailenizden farklı kişilerle temas kurabilirsiniz.


5 şubat, 2021

İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


4 şubat, 2021

Kardeşleriniz, yakın akrabalarınızla veya komşularınızla bir araya gelebilirsiniz. İletişim açısından hareketli bir gün geçirirken bilgi paylaşımları bolca olabilir. Eğitim, öğrenim konuları gündeme gelebilir.


3 şubat, 2021

Kaynaklarınızı geliştirmekle ilgili pek çok düşünceniz olabilir. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek istiyorsunuz. Maddi konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz.


2 şubat, 2021

Maddi ve parasal konulara odaklanabilir, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmekle ilgilenebilirsiniz. Bu yönde zekanızı parlak şekilde kullanabilir, imkanlarınızdan yararlanabilirsiniz.


1 şubat, 2021

Sabah saatlerinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinize dair yapmanız gereken son birkaç şey, atmanız gereken son birkaç adım olduğunu düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde maddi konular önem kazanıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.