Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

26 mart, 2019

Aileniz ve evinizle ilgili konular önemini korurken ailenizle bir araya gelebilir, sohbet edebilir ya da onları arayabilirsiniz. Evde oldukça aktif olabilirsiniz. Bekleyen tadilat işleri, dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


25 mart, 2019

Ay sabah saatlerinde burç değiştirirken bugün ev ve aileye ilişkin konular sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Evde yapmanız gereken işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir.


24 mart, 2019

Haftanın bu son gününde iletişim ön planda. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Kısa yolculuk, gezi ve ziyaretlerle hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


23 mart, 2019

Yakın çevrenizle güçlü bir iletişim halinde olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaret ve görüşmeler yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda odaklanmak, ders çalışmak için de uygun bir gün olabilir.


22 mart, 2019

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından güç ve mücadele gerektiren iş ve para konularının daha fazla içinde olabilirsiniz. Hırsınızı ve derin duygu ve sezgilerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Güçlü erkek ve eril figürler mücadele gerektiren konularda size yol gösterebilir.


21 mart, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay iş ve para konularında, maddi konularda uyarıcı nitelikte olabilir ve harcamalarınız, kazançlarınız, bütçenizle ilgili bazı kararları gündeminize taşıyabilir. Çalışma ortamınızdaki ilişkilere dikkat etmelisiniz.


20 mart, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken, gözler üzerinizde. Ancak gerek Retro ve gerek son derecelerine ilerleyen Güneş ve diğer gezegenler rahat hareket etmeyi zorlaştırıyor, özellikle ilişkiler daha fazla özen gerektiriyor.


19 mart, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken iddialı ve cesur yaklaşımlarınız olabilir ancak bugün fazlaca sabırsız ve aceleci olmamaya dikkat etmek ve egoları kontrol etmek gerekebilir.


18 mart, 2019

Belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmanız gerekebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Yalnızlığın tadına varabilirsiniz, meditasyon ve yoga gibi çalışmalar için uygun bir gün olabilir.


17 mart, 2019

Hareketli bir gün sizi beklerken belirsiz, karmaşık durumların etkisini gösterebileceği bir gün, dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmeli, kazalara ve aksiliklere karşı tedbirli davranmalısınız. Kontrolünüz dışında gelişen durumlar söz konusu olabilir, pek fazla müdahaleniz olmadan pasif kalabilirsiniz.


16 mart, 2019

Sosyal gündeminiz bugün de sürüyor, arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Ancak ikili ilişkilerde dikkat etmeniz gereken çalkantılı durumlar olabilir, tartışmalardan uzak kalmalı, yaşadığınız anın keyfini çıkarmaya çalışmalısınız.


15 mart, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için birlikte hareket edebilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısı benimseyebilirsiniz.


14 mart, 2019

Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmek isteyebilir, düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Otorite konumunda ciddi, sorumlu kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz.


13 mart, 2019

Her ne kadar burcunuzun yöneticisi Merkür'ün retrosu sürse de bugün işleri toparlamak, hesap işlerini titizlikle halletmek için uygun bir gün olabilir. Çalışmalarınız sonucu başardıklarınızla takdir görebilirsiniz.


12 mart, 2019

Uzaklardan sürpriz, beklenmedik haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


11 mart, 2019

Haftanın ilk günü yolculukları gündeme getirebilir. Yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz.


10 mart, 2019

Yurt dışı ve uzaklarla ilgili konular gündeminize gelirken, kendinizi farklı ve sıradışı yer ve rotalarda bulabilir, değişik kişilerle bir araya gelebilir, bu keşif ve macera dolu akıştan büyük zevk alabilirsiniz.


9 mart, 2019

İş, para konuları, yatırım, finansman işleri gündeminize gelirken hırslı ve mücadeleci bir tutumdan sakınmayabilirsiniz. Mirasla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hesap gerektiren işlere konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz.


8 mart, 2019

Enerjik bir günde iş ve para konularıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Alacak verecek, vergi veya mirasla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir, mücadeleci yönünüz ortaya çıkabilir.


7 mart, 2019

Balık burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yeni adımlar, girişimler, gelişmeler söz konusu olabilir. Karşınıza yeni biri çıkabilir veya ilişkinizde yeni bir evre söz konusu olabilir.


6 mart, 2019

Bugün burç değiştiren Uranüs önümüzdeki yedi yıl boyunca yurt dışı, uzaklar ve yabancılarla ilgili konularda değişik, farklı, sıra dışı durum ve gelişmeleri beraberinde getirebilir. Farklı maceralara açılabilirsiniz.


5 mart, 2019

Burcunuzun yöneticisi Merkür bugün retro hareketine başlıyor. Bu dönemde özellikle ilişkiler alanında daha temkinli hareket etmelisiniz. Genel olarak yaşamınızda akışa, gidişata daha çok yer vermek zorunda hissedebilirsiniz kendinizi, işleri biraz daha yavaştan, ağırdan almanız da gerekebilir.


4 mart, 2019

Haftanın ilk gününde gündelik yaşamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran alet ve eşyalara, teknolojik cihazlara yatırım yapmak isteyebilirsiniz.


3 mart, 2019

Günlük hayatınızda, çalışma ortamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran alet ve eşyalara, teknolojik cihazlara ilgi gösterebilir, yatırım yapmak isteyebilirsiniz.1 mart, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle sağlığınız açısından kendinizi daha iyi ve zinde hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor, günlük işlerinizde alacağınız yardım sizi mutlu edecek. Doktorlardan, şifa konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz.


28 şubat, 2019

İşe dair konulara odaklanmak açısından uygun bir gün. Sevdiğiniz uğraşlarla ciddi şekilde ilgilenebilirsiniz. Hobilerinizi dahi işe dönüştürmeyi seviyorsunuz ve bunun üzerine gidebilirsiniz.


27 şubat, 2019

Bugün kendinize, geçmişinize dönebilir, eski resim ve fotoğrafları karıştırabilirsiniz. Evinizde olmaktan, evle ilgili konularla ilgilenmekten daha çok keyif alabilirsiniz. Ailenizle daha yakın olacağınız bir gün.


26 şubat, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular bugün sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle bir araya gelebilir, daha sık görüşebilirsiniz. Evde yapmanız gereken onarım, tamirat, tadilat gibi işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir. 


25 şubat, 2019

İletişim becerilerinizle öne çıkabilirsiniz. Sözleriniz ve konuşmalarınızla büyüleyebilirsiniz. Yakın çevrenize, komşularınıza, kardeşlerinize yönelik hassasiyetlerinizin yüksek olduğu bir gündesiniz.


24 şubat, 2019

İletişim açısından oldukça hareketli bir gün, komşu ve kardeşlerinizle irtibat halinde olabilirsiniz. Başkalarını düşünce ve fikirlerinizle ikna edebileceğiniz bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.