Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

25 mayıs, 2019

Bugün karşınıza çıkabilecek sağlık uzmanlarından, terapistlerden pek çok deneyim ve bilgi elde edebilirsiniz. Gündelik yaşantınız ve çalışma ortamınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz.


24 mayıs, 2019

Gündelik yaşamınızda sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Kendinizi zinde ve sağlıklı hissederken, bulunduğunuz çalışma ortamından daha fazla huzur duyabilirsiniz. İncelik ve detay gerektiren konular bugün gözünüze daha az angarya görünebilir.


23 mayıs, 2019

Sevdiğiniz konular, uğraşlar ve aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.


22 mayıs, 2019

Bugünü sevdiklerinize ayırabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul ederken, coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün burcunuzun da yöneticisi olan Merkür ve Güneş burç değiştiriyor, daha güçlü, cesur, girişimci olabileceğiniz bir dönem başlıyor, iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza odaklanırken artık hedef ve planlarınıza gerçeğe dönüştürme zamanı.

20 mayıs, 2019

Ailevi konular gündeminize gelirken duygusal ve şefkatli yönlerinizi ortaya koyabilir, kollayıcı, koruyucu davranmakta zorlanmayabilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olabilir ve planlı, düzenli, organize olduğunuz takdirde pek çok işinizi halledebilirsiniz.


19 mayıs, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken geçmişi de yad edeceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle büyük sofralarda buluşabilir, mutfakta zaman geçirebilir, ev işlerine vakit ayırabilirsiniz.


18 mayıs, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen dolunay yakın çevreniz, komşu veya kardeşlerinizle ilgili bir konu gündeme gelebilir. Ortak maddi konularda, paylaşımlarda duygusal davranabilirsiniz ve iletişim açısından sabrınızı korumanız epeyce çaba gerektirebilir.


17 mayıs, 2019

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bu güne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi derin, merak uyandırıcı, ilgi çekici şekilde ifade edebilir, sözlerinizle ikna edici olabilirsiniz.


16 mayıs, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha faal olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında kırgınlıklara dikkat etmelisiniz.


15 mayıs, 2019

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yapacağınız uzak yol ve seyahatlerden keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz. Kısmetleriniz uzaktan gelebilir, yabancı biriyle tanışabilir, yeni bir aşka yol alabilirsiniz.

14 mayıs, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


13 mayıs, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinize olan güveninizin daha yüksek olduğu bir gündesiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider özelliklerinizle dikkat çekebilirsiniz.


12 mayıs, 2019

Gün boyunca ve özellikle de öğle sonrasında ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerliyor ve hayatınızın kontrolü ve gücü daha fazla elinizde olabilir.


11 mayıs, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


10 mayıs, 2019

Sabah saatlerinde oldukça hareketli bir sosyal gündeminiz olabilir. Arkadaşlarınızı aramanız gerekebilir, yapmanız gereken iş, görev ve sorumluluklar gündeme gelebilir. 3’ten sonra ise kendinizi hayatın akışına biraz daha bırakabilirsiniz.


9 mayıs, 2019

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz. Venüs’ün bugünkü görünümleri ortak paylaşımlar, maddi konulardan yana göreceğiniz desteklere işaret etmekte.


8 mayıs, 2019

Ay öğle saatlerinde burç değiştiriyor ve sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


7 mayıs, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kendinizi bulunduğunuz ortamın dışında ve uzağında daha rahat ve güvende hissedebilirsiniz.


6 mayıs, 2019

Görev ve sorumlulukların getirdiği yükleri biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Bunun da en büyük nedeni ailevi konularda uğraşmanız gereken çok fazla şeyin olması olabilir.


5 mayıs, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay sizi uzaklara, yabancı diyar ve memleketlere sürükleyebilir. Yeni keşif ve maceralara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.


4 mayıs, 2019

Yeni ay öncesinde uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konu ve imkanlar karşısında hızlı karar vermemek, herhangi bir karar veya adım için yeni ay beklemek daha doğru ve uygun olabilir.

3 mayıs, 2019

Özellikle ilişkiler, paylaşımlar söz konusu olduğunda duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Konsantre olabileceğiniz konular size iyi gelebilir.


2 mayıs, 2019

İş, yatırım, finansman gibi konular gündeminizde olabilir. Yabancı para birimlerinde işleriniz olabilir. Vergi ve miras konularında görüşmeler yapabilirsiniz. Hareketli bir iş günü sizi bekliyor.


1 mayıs, 2019

Mayıs ayının ilk gününde ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları ön planda. Uyumlu ve dengeli beraberlikler için çaba içinde olabilirsiniz. Belirsizlikler karşısında sezgilerinize güvenin.


30 nisan, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketlilik sürüyor. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir.29 nisan, 2019

Hafta ikili ilişkiler açısından hareketli bir gündemle başlıyor. Karşınızdaki kişiyi çok da idealize etmeden gerçekçi ve objektif yönünüzü korumalısınız. Denge ve uyum bugün vazgeçilmeziniz olabilir. Ancak bunun sabır gerektirdiğini unutmayın.28 nisan, 2019

Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızda karmaşık, belirsiz durumlar öğle saatlerinden itibaren Ay boşluktayken kendini çok daha fazla hissettirebilir. Bazı şeyleri akışına bırakarak ilerlemeniz gereken bir gün olabilir.


27 nisan, 2019

Ay Kova'da ilerlemeyi sürdürürken gündelik yaşantınızda akadaşlarınızın desteğini daha çok görebilirsiniz. İş ortamınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bugün halletmeniz gereken pek çok iş olabilir, planlı ve organize hareket etmeniz hayatınızı kolaylaştırabilir.


26 nisan, 2019

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda detaylar, hesap işleri öne çıkarken özellikle öğle saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte sağlık, şifa konularına, çevrenizin düzen ve hijyenine verdiğiniz önem artıyor, çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.