Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

2 nisan, 2020

Sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz. Dernek, vakıf gibi kuruluşlarda çalışmalar yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortama hizmet etmekten hoşlanabilirsiniz. Değişik ve farklı çevrelerden arkadaşlar edinebilirsiniz.


1 nisan, 2020

Arkadaşlarınıza duygusal yönlerinizi gösterebileceğiniz, duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Sıra dışı yönleriniz ve farklılıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken gündelik yaşamda ilişkiler epeyce zorlayıcı olabilir. Astlarınızın negatif veya ters durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalı, küçük detayların büyük problem yaratabileceğini unutmamalısınız.


30 mart, 2020

Bugün Mars’ın burç değiştirmesi ve Satürn’ün yanına ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte gündelik yaşam şartları ve çalışma ortamınız epeyce uğraştırıcı olabilir, detaylar çok fazla enerjinizi alabilir, bu dönemde sağlığınızı korumaya özen göstermelisiniz.


29 mart, 2020

Duygularınızı açıkça sergilemekten, ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmek üzere planlar yapabilirsiniz. Organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlı hareket etmeye çalışmalısınız.


28 mart, 2020

Güçlü diliniz ve sözlerinizle dikkat çekeceğiniz ve ikna kabiliyetinizin iyi olduğu bir günde olabilirsiniz. Etkileyici anlatımınızla güzel ve doğru mesajlar verebilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken uzak yollardan veya dışarıdan alacağınız güzel haberlerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla ilgi göreceğiniz bir gün olabilir.


26 mart, 2020

Gün ortak maddi konuların gölgesinde karmaşık ve belirsiz geçebilir. Akşam saatleri yaklaşırken kendinizi biraz daha rahat, özgür hissetme imkânı bulabilirsiniz. Yabancılarla ilgili ve uluslararası konular gündeminize gelebilir.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından ortak maddi konularda, para ve iş konularında yeni gelişmeler, yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir. İlişkilerin paylaşım alanına odaklanacağınız bir gün olabilir.


24 mart, 2020

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay ortak maddi konularda yeni durum ve gelişmelere işaret edebilir. Ortaklıkların paylaşım boyutunda yeni yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Yeni ay geçirdiğiniz dönüşümün şifalandırıcı yönünü ortaya çıkarabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü bir araya gelen Mars ve Plüton aşka ve sevdiklerinize dair konularda büyük bir enerji ve atılım içinde olmanızı sağlayabilir. Onlarla ilgili pek çok konuyu halledebilecek güce sahip olabilirsiniz.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte sağlık konularında daha ciddi ve daha sorumlu hareket etmeniz gereken bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde kendinize daha çok dikkat etmeniz ve bazı yapıcı önlemler almanız gerekebilir.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, hastalıklara karşı direncinizi yükseltmelisiniz. Kaygılardan uzak durup işlerinize odaklanmalısınız.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesinin ardından güç ve mücadele gerektiren iş ve para konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Hırsınızı ve derin duygu ve sezgilerinizi daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Güçlü erkek ve eril figürler mücadele gerektiren konularda size yol gösterebilir.


19 mart, 2020

Hayattan gerçekten ne istediğinizi ve beklediğinizi daha derin ve yoğun bir şekilde sorguladığınız ve irdelediğiniz bir gün olabilir. Sevdiklerinizi, aşkınızı ve varsa çocuklarınızı düşüneceğiniz bir gün olabilir.


18 mart, 2020

Yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Tutkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.


17 mart, 2020

Sevdikleriniz ve varsa çocuklarınız konusunda hassas ve duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Mevcut ortam ve şartlar doğal yeteneklerinizi ortaya koymanızı kolaylaştırabilir.


16 mart, 2020

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde daha fazla iletişim ve görüşme gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişiyi anlamak için daha fazla düşünebilir ve onunla konuşabilirsiniz.


15 mart, 2020

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken planlı ve organize hareket etmek işinize yarayabilir. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


14 mart, 2020

Öğleden sonraya kadar elinizdeki işleri toparlamakla geçireceğiniz bir gündeminiz olabilir. İletişimde aksaklıkları önceden planlayarak giderebilirsiniz. Akşam saatlerine ise eviniz ve ailenizle ilgili konular damga vurabilir.


13 mart, 2020

İletişimde söz ve konuşmalara, yanlış anlamalara dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir. Kelimeleri doğru seçmek zorunda kalabilirsiniz. Kısa yolculuk ve ziyaretler gündeme gelebilir.


12 mart, 2020

Yakın çevrenizle iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir gün olabilir. Ay öğle saatlerinde burç değiştirirken merak duygunuz da yükseliyor. Etrafınızdan, kardeş ve komşularınızdan öğrenebileceğiniz şeyler olabilir.


11 mart, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken sahip olduklarınızı, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir.

10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda iletişim kolaylaşabilir. Detayları, incelik gerektiren konuları yoluna koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular biraz daha yumuşayabilir.


9 mart, 2020

Bugün burcunuzda bir dolunay meydana gelirken hayatınıza başta bire bir ilişkiniz olmak üzere farkındalık getiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun akabinde yaşamınıza etki edebilecek kararlar alabilirsiniz.


8 mart, 2020

Öğleye kadar hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Sonrasında Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha elverişli koşullar içinde bulabilirsiniz.


7 mart, 2020

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde canlı sosyal ortamlar, arkadaş çevreleri içinde zaman geçirebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Öğleden sonra ise haftanın yoğun temposunun ardından kendi halinizde olmaya ihtiyacınız var.


5 mart, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yapacağınız uzak yol ve seyahatlerden keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Yeni yerler görüp tanımaktan, keşif ve macera duygusundan zevk duyabilirsiniz.


4 mart, 2020

Burcunuzun gezegeni Merkür retrosu bugünden itibaren Kova burcunda sürerken, incelik ve detay gerektiren işlerde daha fazla gayret ve titizlik gerekebilir. Çalışma ortamınızda iletişim ve haberleşmeden kaynaklanabilecek sorunlara dikkat etmelisiniz.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.