Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

22 ocak, 2020

Kişisel olarak ilgilendiğiniz konu ve aktivitelere, hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenebilir, konser ve sinema programlarına dahil olabilirsiniz.


21 ocak, 2020

Ev ve aile hayatınızla ilgili hassas, duyarlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Evinizle, toprak işleriyle, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dayalı konular gündeminizde olabilir.


20 ocak, 2020

Bugün akşam saatlerinde Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mükemmeliyetçi ve kusursuzluğu arayan yönlerin daha çok öne çıkabilir. Daha çalışkan ve üretken olabilirsiniz. Gerek fiziksel gerek ruhsal sağlıkla ilgili konularda kendinizi daha motive hissedebilir, hem kendi sağlığınızı hem de çevrenizin sağlığını iyileştirme yönünde adımlar atabilirsiniz.


19 ocak, 2020

İletişim gücünüzü ortaya koyabileceğiniz hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayabilir, ikna kabiliyetinizi sergileyebilirsiniz. Yazmak, konuşmak, paylaşmak için güzel bir gün.

18 ocak, 2020

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bugüne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz.


17 ocak, 2020

Merkür bugün burç değiştiriyor ve günlük yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketliliğin ve iletişimin artacağı bir dönem başlıyor. Astlarınızla, size yardımcı olan, destek aldığınız kişilerle daha sık konuşabilirsiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili her konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz.


16 ocak, 2020

Keyif, konfor alanınızın ön planda olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konular gündeme gelebilir. Alışverişe çıkabilir, bir süredir beğendiğiniz bir eşyayı alma konusunda sabırsız davranabilirsiniz. Hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olun.


15 ocak, 2020

Ay gün içinde burcunuzda ilerlerken daha kendinize odaklı ve sübjektif bir tutum ve yaklaşım içinde olabilirsiniz. Cesur, girişimci, lider yönlerinizi daha çok ortaya koyabilir, kendinizi göstermekte zorlanmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde maddi konulara odaklanabilirsiniz.


14 ocak, 2020

Venüs karşıt burcunuza ilerliyor ve sizi ilişkiniz, birlikteliğiniz ve evliliğinizle ilgili konularda çok daha şanslı ve kısmetli kılıyor. Eşinizden, yakın arkadaşınızdan, ortağınızdan daha fazla destek görebilir, kurduğunuz ilişkiler adına kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.


13 ocak, 2020

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz akışta götürmeniz gerekebilir, sakin, sessiz ortamları tercih edebilirsiniz. Ancak olayların tamamen kontrolünüz dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde hayatınızla ilgili daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.


12 ocak, 2020

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi aşkla, sevdiklerinizle varsa çocuklarınızla ilgili gelişmeler yanında bakış açınızda ciddi değişiklikleri size hatırlatabilir.


11 ocak, 2020

Ay tutulmasının ardından sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde hayatı akışına bırakmakta zorlanmayabilirsiniz.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması, sizi aşktan ve sevdiklerinizden biraz uzaklaştırabilir ve sosyal çevrenizi, dostlarınızı ve umutlarınızı size hatırlatan bir tutulma olabilir.


9 ocak, 2020

Öğle sonrasından itibaren gökyüzü değişiyor ve yarınki Ay tutulmasının etkileri hissedilmeye başlıyor. Sosyal ortamınız hareketlenirken duygusallığınızı arkadaşlarınız ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

8 ocak, 2020

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Üstlerinizle, yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir ve onlardan destek görebilirsiniz.


7 ocak, 2020

Ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde olabilir. Önemli kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.


6 ocak, 2020

Haftanın bu ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışında daha özgür hareket etmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı, yabancı ve uluslararası konular, seyahatler gündeminizde olabilir. Paylaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


5 ocak, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilir, bu şekilde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte bulunduğunuz ortamdan, evinizden, yuvanızdan uçmaya hazırlanın. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi uzaklara, seyahatlere, yer ve mekan değişikliğine itebilir. Aile içi sürtüşmelere bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz.


3 ocak, 2020

Bugünkü gündeminizde ortak maddi konular, yatırım, alım satım işleri, ortak gelir ve kazançlar, vergi ve miras konuları olabilir. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Finansal ortaklıklara açık bir gün olabilir.


2 ocak, 2020

Ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


1 ocak, 2020

İkili ilişkiler açısından daha rahat olabilecek bir gün sizi bekliyor. Eşinizin, sevgilinizin ve ortağınızın konuları gündeminizi kaplarken ilişkinizin uyumlu, dengeli yönleri size memnuniyet verebilir. Karşınıza çıkan kişilerden destek görebilirsiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde karşılıklı diyalog ve etkileşimin önemli olduğu bir gündesiniz. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk yaşamınızla ilgili konularda iletişime daha açık olabilirsiniz. İlgi alanlarınızı geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Hobilere ve keyifli uğraşlara merak salabilirsiniz.


29 aralık, 2019

Güçlü sezgilerinizi başkalarının hizmetinde ve onların yararına kullanabileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda duygularınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz.


28 aralık, 2019

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu büyük bir aşk, tutku ve sevgiyi size hissettirebilir. Bu bir insana yönelik olabileceği gibi sevdiğiniz bir iş ve uğraşla da ilgili olabilir.


26 aralık, 2019

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması sevdikleriniz, aşkınızla ilgili yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir. Bir ilişkiniz yoksa yaşamınıza uzun vadeli, kalıcı bir aşkı dahil edebilir. Tutulmayla birlikte sevdiğiniz bir uğraşı işe dönüştürebilirsiniz.


25 aralık, 2019

Tutulma öncesinde Ay ışığını giderek yitirirken duygusal hassasiyetleri daha çok ortaya çıkarıyor. Ailenize karşı hassas bir tutum içinde olabilirsiniz. Yemek ve beslenme konularına dikkat etmelisiniz.


24 aralık, 2019

Ailenizi görmek için kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Geçmişe dair konular, ev ve aile konuları çok daha fazla gündeminizde olabilir. Mutfak ve beslenme işleriyle ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.