Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

5 aralık, 2020

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.


4 aralık, 2020

Gün içinde sosyal gündeminiz ağırlığını koruyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi, fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde duygularınızı göstermekte, paylaşmakta zorlanmayabilirsiniz.


3 aralık, 2020

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıra dışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


2 aralık, 2020

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte ev ve aile konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Hareketli bir döneme ilerlerken özellikle geçmişe ve tarihsel konulara ilginiz de artabilir.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması size hedeflerinizi, planlarınızı, yapacaklarınızı hatırlatabilir. Haberleşme, iletişime, bilgilenmeye, öğrenmeye yer açabilir ve eğitime, kişisel gelişime artık daha çok zaman ayırabilirsiniz.


29 kasım, 2020

Kendinize duyduğunuz güveni güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Lider ve yönetici özelliklerinizle göz alıcı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde başarılarınızla takdir görebilir, ilgi toplayabilirsiniz.


28 kasım, 2020

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Tanımadığınız kişilerle bile temas içinde olabilirsiniz.


27 kasım, 2020

Uzaklar ve yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konuların gündemde olduğu bu günde Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkilerinizde elektriklenmelere dikkat etmelisiniz.


26 kasım, 2020

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


25 kasım, 2020

Ortak maddi konular, iş ve para konularının etkili olduğu bir günden geçerken ruhsal anlamda kendinizi korumaya da özen göstermeli, gereksiz gerginlik ve stresi bertaraf etmeli, kendinizi odaklayabileceğiniz konular bulmaya çalışmalısınız.


24 kasım, 2020

Bugün burcunuzun yıldızı Merkür Neptün ile olumlu bir açı kurarken özellikle iletişim ve dil becerileriniz sayesinde ikna edemeyeceğiniz kimse olmayabilir. Güzel ve etkileyici sözler ile yakın çevrenizdekileri etkilemek sizin elinizde. Güzel yazı ve mesajlar yazabilirsiniz.


23 kasım, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün sizi bekliyor. Danışmanlık almak, uzman kişilerin fikir ve görüşlerine başvurmak için uygun bir gün olabilir. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında motivasyonlarınız artıyor. Ailenizle daha sık bir araya gelmek isteyebilir, geçmiş ve tarihle ilgili konulara merak duyabilir, ruhunuzdaki şefkat ve merhameti ortaya çıkarabilirsiniz.


21 kasım, 2020

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte söz ve konuşmalarınızla cazibe merkezi olabileceğiniz, dikkat çekebileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yapacağınız gezi ve kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.


19 kasım, 2020

Aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı özgün ve yaratıcı şekilde ifade edip, gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konuların üzerinizde derin etkileri olabilir.


18 kasım, 2020

Ay Oğlak burcunda ilerlerken özgünlüğünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Aşıksanız ya da zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün tutkuları daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda olabilir.


17 kasım, 2020

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Ancak iletişimden kaynaklanabilecek ani problemlere dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Evde olmak, ailenize yakın olmak, aile bireyleriyle iletişim kurmak, evinizle ilgilenmek bugün size kolay gelebilir. Zira bu şekilde kendinizi ruhen iyi hissedebilirsiniz. Mutfak ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte iletişim çevrenizde yeni dostluk ve arkadaşlıklar söz konusu olabilir. Yeni bir eğitim, bilgi edinebilir, bir kursa yazılabilirsiniz.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreç ruhsal açıdan yorucu olabilir. Ortak maddi ve parasal konularda, paylaşımlarla ilgili uğraş verebilirsiniz.


13 kasım, 2020

Maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz.


12 kasım, 2020

Maddi konular, iş ve para konuları öne çıkarken bazı alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Konfor ve rahatlığa düşkün olabileceğiniz bir günde bütçenizi gözetmeyi ihmal etmeyin.


11 kasım, 2020

Burcunuzun yıldızı olan Merkür bugün yeniden Akrep burcuna ilerlerken gücünüzün, enerjinizin bir kat arttığını, lider ve cesur yönlerinizin ortaya çıktığını hissedebilirsiniz. İletişimde ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir. Yolculuklar gündeme gelebilir.


10 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerliyor ve kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


9 kasım, 2020

Sabah saatlerinde unutkanlığa, sakarlığa özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra Ay burcunuza ilerlediğinde girişimlerinize hız verebilir, cesaret ve özgüvenle hareket edebilirsiniz.


8 kasım, 2020

Evrensel, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla ilgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


7 kasım, 2020

Hayatı biraz daha akışına bırakma zamanı olabilir ancak kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Sabit burçların bugünkü güçlü durumunda esnek, değişken, uyumlu tutumunuzla başkalarına destek olabilirsiniz.


6 kasım, 2020

Arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durduğunuz bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.