Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

18 mart, 2018

Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında sizi uğraştıran sorunlardan, çatışma ve gerginliklerden kurtuluyorsunuz. Yetenekleriniz konusunda daha fazla çaba ve uğraş göstermeye başlayabilirsiniz.


17 mart, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ilişkinizde yeni bir başlangıcı veya ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiyi gündeminize getirebilir. Evlilik, ortaklık gibi konularda atılan yeni adımlar olabilir.16 mart, 2018

Eşinizin, sevdiğiniz kişinin, yakın arkadaşınızın üzerine fazla gitmemeye çalışmalısınız. Bazı karmaşık ve kapalı durumlar aklınızı karıştırabilir, aldanmalara ve yanılgılara oldukça açık bir gün, yanlış anlamalar, alınganlıklar, aşırı hassasiyetler söz konusu olabilir.


15 mart, 2018

İş ve çalışma ortamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Gündelik yaşantınızda arkadaşlarınızın desteğini daha çok görebilirsiniz. İş ortamınızda aktif bir gün geçirebilirsiniz.


14 mart, 2018

Kaygı ve kuruntulardan uzak durmaya, biraz daha rahat olmaya gayret etmelisiniz. Hiç durmayan bir makine gibi hızla ve titizlikle çalışan zihninizin de dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Şifa, beslenme, sağlık ve hijyenik yaşam gibi hoşunuza gidebilecek konularla ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.