Başak Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 22 Eylül

1 ağustos, 2021

Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulardan üzerinizde duygusal etkiler bırakabilecek deneyimler kazanabilirsiniz. Kişisel gelişim adına kazanımlarınız büyük olabilir ve bunları paylaşmak için sabırsızlanabilirsiniz.


31 temmuz, 2021

Bugün özellikle yabancılarla işiniz varsa veya çalışıyorsanız, ya da seyahat ve yurt dışı konularınız varsa kontrollü ve ölçülü davranmanız gerekebilir. İnanç ve felsefenizi empoze edeceğiniz bir gün olabilir.


30 temmuz, 2021

Ortak harcamalar, alım satım işleri ile yoğun bir gündeminiz olabilir. Paylaşımlar ve ortak maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Ancak duygusal gerilim ve stresten uzak durduğunuza emin olmalısınız.


29 temmuz, 2021

Mars bugünden itibaren burcunuzda ilerliyor olacak. Fiziksel aktivitelerde, sporda sakatlanmalara, kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerekiyor. Ayrıca beslenme düzeninizi de kontrol altında tutmalısınız. Mars size enerji getirebilir, ancak bunu doğru kullanmadığınız takdirde burcunuzda oldukça yıpratıcı olabilir.


28 temmuz, 2021

Jüpiter’in Kova burcunda seyredeceği 28 Aralık’a kadar gündelik yaşamınızda hareketlilik artabilir. Çalışma ortamınızdaki olaylar hız kazanabilir. Üretkenliğinizi öne çıkarabilirsiniz. Sağlık, şifa konuları gündeminizi kaplayabilir.


27 temmuz, 2021

Bugün burcunuzun yöneticisi olan Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte daha sessiz ve sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Enerjiniz ve duruşunuzla etrafınızdaki kişileri büyüleyebilirsiniz, zira alışılagelmişin dışında bir görünüm sergileyebilirsiniz. Mistik ve manevi konulara ilgi duyabilirsiniz.


26 temmuz, 2021

Hafta başlangıcını pozitif ortamlarda yapabilirsiniz. Jüpiter’in olumlu havasının getirdiği konfor ve rahatlığı yaşamınıza birlikte olduğunuz ya da kendinize en yakın hissettiğiniz kişiyle yapmayı tercih edebilirsiniz.


25 temmuz, 2021

Dolunayın ardından günlük hayatınızda, çalışma ortamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıran alet ve eşyalara, teknolojik cihazlara yatırım yapmak isteyebilirsiniz.


24 temmuz, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay gündelik yaşamınızda toparlamanız gereken birkaç ufak ayrıntı ve işi size hatırlatabilir. Çalışma ortamınızdaki ilişkileri gündeme getirebilir.


23 temmuz, 2021

Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


22 temmuz, 2021

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi ve spiritüel konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Bu alanda çalışmalar yapmak isteyebilir, ilgili diğer insanlarla bir araya gelmek ve onları tanımak isteyebilirsiniz. Hayır ve bağış işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.


21 temmuz, 2021

Bugün şans gezegeni Venüs burcunuza geçiyor. Güzelliğinizle, cazibenizle çok daha dikkat çekici olabilirsiniz. Görünümünüzde hoş değişiklikler yapabilirsiniz. İlişkilerinizde, sosyal yaşamınızda, maddi konularda şans sizden yana görünüyor, bu şansı değerlendirmelisiniz.


20 temmuz, 2021

Bugün ev ve aileye ilişkin konular sizi daha fazla meşgul edebilir, ailenizle bir araya gelebilir, daha sık görüşebilirsiniz. Evde yapmanız gereken işler, ilgilenmeniz gereken konular olabilir.


19 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


18 temmuz, 2021

Yakın çevrenizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz. Baskın tarafınızı sözlerinizle ortaya koyabilirsiniz.


17 temmuz, 2021

Güneş ile Plüton’un karşıtlığı özellikle sosyal ilişkilerinizde bir miktar zorlayıcı olabilir. Fikirlerinizi özellikle de sıra dışı ve yenilikçi olanları savunurken güçlü yönlerinizi ortaya çıkarmanız gerekebilir. Sevdikleriniz güçlü bir duruş sergileyebilir.


16 temmuz, 2021

Maddi konularda, iş ve para konularında yoğun bir gündeminiz olsa da keyif ve konfora yönelik beklentiler ön planda. Lüks alışverişler, harcamalar gündeme gelebilir.


15 temmuz, 2021

Akşam saatlerine kadar Ay burcunuzda ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak kontrolünüz dışı gelişmelere dikkat etmelisiniz. Sonrasında maddi konulara, para ve harcamalara odaklanabilirsiniz.


14 temmuz, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


13 temmuz, 2021

Venüs ile Mars’ın kavuşumunda kontrolünüz dışında gelişen durumlara dikkat etmelisiniz. Özellikle ilişkiler açısından akışında bırakmanız ve geri planda kalmanız gereken durumlar olabilir.


12 temmuz, 2021

Burcunuzun yıldızı Merkür Jüpiter ile uyumlu bir açı kurarken sosyal yönden iletişime çok açık bir günde olabilir, arkadaşlarınızın dertlerine, sorunlarına çok rahat ve uygun çözümler geliştirebilirsiniz.


11 temmuz, 2021

Burcunuzun yıldızı Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde sosyal açıdan çok daha aktif olabilir, dostlarınızla iletişimi hızlandırabilirsiniz.


10 temmuz, 2021

Yengeç burcundaki yeni ayla birlikte aşkta ve sevdiklerinizle ilgili karşınızdaki zorlu koşullara rağmen pozitif bakış açınızın itici gücünü sergileyebilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre ve arkadaşlıklar doğabilir.


9 temmuz, 2021

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le açısı ilişkiler konusunda beklenmedik, ilginç farkındalıklar yaşamanıza neden olabilir. Kalabalık bir çevrede sizi beğenen ve sizden hoşlanan bir kişi aniden karşınıza çıkabilir.


8 temmuz, 2021

Gün içinde elinizdeki işleri toparladıktan sonra sosyal konulara ve arkadaşlık ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Akşam saatleri keyifli birliktelikler ve ortak sosyal uğraşlar açısından keyifli olabilir.


7 temmuz, 2021

Ay İkizler burcunda ilerlerken hedef odaklısınız ancak Venüs Satürn karşıtlığı ilişkilerde tereddüt ya da güvensizliği artırabilir ancak bu geçici bir transit.


6 temmuz, 2021

Bugün Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle görev ve sorumluluklarınız açısından son derece hareketli, iş ve kariyer konularının yer aldığı bir gündem sizi bekliyor.


5 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde Ay Boğa burcunda ilerlerken bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek sizde ummadığınız etkiler yaratabilir, derin izler bırakabilir, bu noktada felsefi görüş ve düşüncelerin de önemi büyük.

4 temmuz, 2021

Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken aklınız dışarıda olabilir ve olup bitenlerden duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Sakin ve rahat bir gün olabilir genel olarak.


3 temmuz, 2021

Bugün sert bir görünüm altında olan Mars ve Uranüs kontrolünüz dışı gelişebilecek olaylara sebep olabilir. Farkında olmadan tepki verebilir ya da görebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Başak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Başak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.