Boğa Yıllık Burç Yorumu

21 Nisan - 21 Mayıs

1 ocak, 2019

2019’da burcunuzdaki değişimler devam ediyor. Yeni kişiliğinizi, yeni kimliğinizi ortaya çıkarırken farklı, sıra dışı yönlerinizle herkesi şaşırtabilirsiniz.

Bir yılı daha geride bırakırken 2019’a yepyeni bir solukla giriyorsunuz. Hayatınızda başlayan pek çok değişim 2019’da artık iyice belirgin, iyice fark edilir hale gelmekte. 6 Mart’a kadar biraz daha sessiz, sakin, olayların, gelişmelerinde seyrinde gidebilir, müdahaleden kaçınıp daha pasif bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak 6 Mart sonrasında Uranüs artık epeyce bir süre yaklaşık 7 yıl kadar ayrılmamak üzere burcunuza geliyor. Bu noktadan sonrası tüm Boğa burçları ve etrafındakiler için inişli çıkışlı bir eğlence parkı treni gibi bir değişim sürecine işaret ediyor. İş ve kariyer gezegeni Satürn çıkışına devam ediyor, kariyerinizde birtakım krizleri geride bırakarak yükseldiğiniz bir dönem olabilir 2019. Ayrıca yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda pek çok görev, sorumluluk da getirebilir. İş seyahatlerini ya da belli bir göreve ve amaca yönelik yolculukları hızlandırabilirsiniz. Uzaklar ve yabancılarla ilgili konulara daha ciddi ve resmi bir bakışınız olabilir. Jüpiter ise sizi özellikle ortak maddi paylaşımlar noktasında şanslı kılıyor. Örneğin eşinizin ya da ortağınızın iş durumunda ve maddi şartlarında iyileşmeden olumlu etkilenebilirsiniz. Size hediyelerle dönebilir ayrıca birlikte güzel alışverişler veya yatırımlara da girebilirsiniz. Ancak 6-29 Mart, 8-31 Temmuz, 1-20 Kasım tarihlerinde Merkür retrosunun olduğu dönemlerde imza, sözleşme, anlaşma konularında aceleci davranmayın. Sonradan toplanması gereken aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu yıl yapacağınız seyahatlerin, uzak yol ve yolculukların, uzaklar ve yabancılarla ilgili konuların bir yandan sizi olgunlaştırıp geliştirirken diğer yandan yaşamınızı ve yaşamınıza bakış açınızı dönüştüren etkileri olabilir.

2019’da Aşk

2019’un en keyifli dönemi şüphesiz Venüs’ün burcunuzda ilerlediği 15 Mayıs-8 Haziran dönemi. Bu dönemde eğer aşık değilseniz aradığınız aşkı bulabilir, mevcut ilişkinizde ise oldukça keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Ayrıca 26 Mart-20 Nisan, 3-27 Temmuz, 8 Ekim-1 Kasım aşkta şanslı olduğunuz zamanlar olabilir. Bu yıl Venüs retrosunun olmaması ilişkilerde daha sorunsuz ve hızlı olabilecek bir döneme işaret ediyor. Ayrıca Venüs burcunuzun da yöneticisi olduğundan bu durumdan genel olarak olumlu etkilenebilirsiniz, hız, tempo ve sorunsuzluk açısından.

2019’da İş ve Para

İş ve çalışma gezegeni olan Mars bu yıl tam gaz ilerlerken diğer tüm burçları olduğu gibi sizi de epeyce enerjik ve dinamik kılacağa benziyor. Özellikle Mars burcunuzdayken başka bir deyişle 14 Şubat-31 Mart arasında kendinizi hemen her konuda, gerek iş gerekse özel hayatınızda epeyce yorabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullandığınızdan emin olun. 31 Mart-16 Mayıs arasında ise maddi konularda kayıp ve zararlara, harcama ve alışverişlere biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. 4 Ekim-19 Kasım arasında ise çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda iş veya arkadaşlık ilişkilerine, sürtüşme ve çatışmalara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

2019’da Sağlık

Uranüs’ün 6 Mart’tan itibaren burcunuzda olmasıyla birlikte aslında en fazla dikkat etmeniz gereken konu görünmez kazalar ve aksilikler olabilir. Zira Uranüs normalde daha yavaş olan sizi birdenbire hızlı, ani hareket eden ya da tepkiler veren biri kılabilir. Bu durumda da bu notu hatırlamakta fayda var. Öte yandan Mars’ın da burcunuzda olduğu 14 Şubat-31 Mart arasında, burcunuza sert açılar yaptığı 1 Temmuz-18 Ağustos ve 19 Kasım sonrasında sağlığınızla ilgili biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Boğa burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Boğa burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.