Kova Aylık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

1 ekim, 2021

Rüzgârı arkanıza alıp ilerleyebilirsiniz
Burcunuzun da dahil olduğu hava elementi ağırlıklı bu dönem istek ve heveslerinize rüzgâr katabilir. Özellikle dış dünyada olan olaylara karşı duyarlı olabilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın dışına atarak biraz daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Mars işleri biraz bozsa da arkanıza aldığınız bu rüzgâr sayesinde öncü, lider yanlarınızı keşfedip ilerleme kaydedebilirsiniz. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay yeni bir yolculuk veya maceraya işaret edebilir. 7 Ekim’den itibaren Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle sosyal imkânlarınız artabilir, arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizden bir aşkı yaşamınıza katabilirsiniz. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle hayatınızı biraz daha yoluna koyabilir çevresel koşullarınızı daha yapıcı ve iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay yakın çevrenize, komşuluk ilişkilerinize dikkatinizi çekebilir ayrıca eğitim konusunda farkındalık getirebilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde kendinizi hedef ve planlarınıza odaklayabilirsiniz.


1 eylül, 2021

Çalışma zamanı
Eylül ayında sizi ortak maddi konulara, ortak iş, girişim ve yatırım konularına, işlere, mücadeleye, çabaya odaklayabilecek görünümler var. Bu durum somut dünyaya ve gerçeklere biraz daha yakın olmanızı sağlayabilir. 7 Eylül’deki yeni ayla yeni bir ortak girişim, iş, yatırım içinde kendinizi bulabilirsiniz. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi iş ve kariyer konularında destekleyebilir. Statünüzü, imaj ve konumunuzu yükselten bir aşk veya ilişkiyi beraberinde getirebilir. Bu kişi bir yöneticiniz veya müdürünüz olabilir. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçiş sizi uçarı ve havai yönlerinizden, keşif ve maceraya tutkun tarafınızdan bir miktar koparabilir, seyahatler zorlaşabilir. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay maddi konulara, paranıza, cebinize ve harcamalarınıza ışık tutabilir ve bu alanda bazı kararlar almanızı sağlayabilir. 22’sinden itibaren uzaklara, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda özellikle bire bir iletişim, haberleşme biraz daha yavaşlayabilir.


1 ağustos, 2021

Uzaklardan bir aşk gelebilir
Jüpiter’in burcunuza geri dönmesiyle bireysel istek ve beklentileriniz yeniden artıp öne çıkmış olabilir. Ancak dönem Aslan dönemi, ateş enerjisi etkili ve bu da sizi ilişkilerde aktif kılıyor, ister istemez bire bir ilişkilerinizde, birliktelik ve ortaklık konularında hareketli bir gündem sizi bulabilir. Her ne kadar kendi işinize odaklandıysanız da karşı tarafa bağımlı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. 16’sında Terazi burcuna ilerleyen Venüs size uzaklardan bir aşk ve kısmet getirebilir. Aşkı bir seyahatte ya da gezi sırasında bulabilirsiniz. Ayın 23’ünde Güneş’in burç değiştirmesiyle çalışkan ve üretken yönleriniz özellikle ortaklı iş ve girişimlerde daha çok ortaya çıkabilir.


1 temmuz, 2021

Yeni bir rutin oluşturabilirsiniz
Hızlı astrolojik görünümlerle giriş yaptığımız temmuz ayı gündelik çevrenizde ve yaşamınızda dikkat çeken, ilgi ve alaka bekleyen olay ve gelişmelerle ilerliyor. Güneş’in Yengeç burcunda ilerlediği bu dönemde sağlık, beslenme konuları, rutinler, çalışma ve uğraş alanınızdaki konular dikkat çekici olabilir ve bunlara odaklanabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay yeni bir sağlık veya beslenme programı, arınma veya detoks düzeni benimsemenizi sağlayabilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde uzmanlarla iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ayın 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler ve ortaklıklar açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Karşınızda sizi seven ancak çok fazla ateşli ya da agresif kişiler bulabilirsiniz. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken iş yaşamında destek alabileceğiniz güçlü kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Tam da bunun öncesinde 24 Temmuz’daki dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve size kendi istek ve beklentilerinizi hatırlatıyor. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden burcunuza geçmesiyle kendi kişisel konularınıza daha da odaklı olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle kendinizi iş ve mücadele gerektiren konuların içinde bulabilirsiniz, üretken yanınızı ortaya çıkarmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.