Kova Aylık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Manevi konulara ilginiz artıyor
Merkür’ün burç değiştirmesiyle manevi ve ruhsal konulara daha çok ilgi duyabilir ve ilgili olan başka kişilerle tanışabilir, bağ kurabilirsiniz. Bu dönemde dalgınlığa ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla manevi konulara ilginiz artabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi sosyal iletişim açısından zorlayıcı olabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesi iş yaşamınızda yıldızınızı parlatabilir. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni dostluk ve arkadaşlıkların kapısını aralıyor. 21 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna ilerlemesiyle manevi ve ruhsal konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı sağlığınıza dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs sosyal çevrenizde sizi beğenen kişilere dikkatinizi çekebilir.


1 kasım, 2023

Hedefler ve planlar
Kasım’da hedeflerinize ve planlarınıza odaklı olabilir, önceliklerinizi bu alanda belirleyebilir, görev ve sorumluluk bilincinizi güçlendirebilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle maddi konuları daha fazla kontrol altına alabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi uzaklardan bir aşka işaret edebilir, yabancı bir sevgiliniz olabilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle sosyal iletişim ve etkileşiminiz de artıyor. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir kariyere ve yeni görev ve sorumluluklara işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle daha da sosyal olabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu sosyalleşme sizi bir miktar yorabilir ve tüketebilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay sizi beğenen birine dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Yeni yolculuklar
Terazi burcunda bir Güneş tutulmasına ilerlediğimiz Ekim ayı size yeni keşifler, yeni maceralar sunabilir. Ufkunuzu aydınlatabilirsiniz. Yol ve yolculuklar söz konusu olabilir. Tutulma bu bağlamda yepyeni bir seyahat getirebilir. Kişisel gelişim konusunda da yeni açılımlar yapabilir, kendinizi geliştirebileceğiniz imkân ve fırsatlar bulabilirsiniz. Yüksek öğrenim imkânlarınızı geliştirebilirsiniz. Yabancı kişilerle tanışabilir, yurt dışı bağlantılarınızı artırabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi ortak maddi konularda destekleyici olabilir, ortak girişimlerden yana şanslı ve başarılı olabilirsiniz. 12 Ekim’de Mars’ın burç değiştirmesiyle hedefleriniz ve planlarınız için daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Güneş’in burç değiştirmesiyle iş yaşamınıza ve kariyerinize odaklanabilirsiniz, başarı isteğiniz ve motivasyonunuz artıyor.


1 eylül, 2023

Ortak girişimler
Eylül ayında ortaklaşa yapacağınız işleri değerlendirebilir ve bu alana odaklanabilirsiniz. Merkür retrosunda ortak hesabınızı iyice gözettiğinize emin olmalısınız. Hesap hataları işleri zorlaştırabilir. Mars Terazi transitinde yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda istediğiniz ve aradığınız sonuçlara ulaşmak için epeyce çaba ve gayret sarf etmek durumunda kalabilirsiniz. Seyahatlerinizi iyi planlamalısınız. 23 Eylül sonrasında bu alana daha çok odaklanabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay yeni bir iş veya ortaklık girişimini beraberinde getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise yakın çevrenize ve kardeşlerinize dikkatinizi çekebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.