Kova Aylık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

1 temmuz, 2021

Yeni bir rutin oluşturabilirsiniz
Hızlı astrolojik görünümlerle giriş yaptığımız temmuz ayı gündelik çevrenizde ve yaşamınızda dikkat çeken, ilgi ve alaka bekleyen olay ve gelişmelerle ilerliyor. Güneş’in Yengeç burcunda ilerlediği bu dönemde sağlık, beslenme konuları, rutinler, çalışma ve uğraş alanınızdaki konular dikkat çekici olabilir ve bunlara odaklanabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay yeni bir sağlık veya beslenme programı, arınma veya detoks düzeni benimsemenizi sağlayabilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde uzmanlarla iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ayın 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken ilişkiler ve ortaklıklar açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Karşınızda sizi seven ancak çok fazla ateşli ya da agresif kişiler bulabilirsiniz. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken iş yaşamında destek alabileceğiniz güçlü kişiler olabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere daha da odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Tam da bunun öncesinde 24 Temmuz’daki dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve size kendi istek ve beklentilerinizi hatırlatıyor. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden burcunuza geçmesiyle kendi kişisel konularınıza daha da odaklı olabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesiyle kendinizi iş ve mücadele gerektiren konuların içinde bulabilirsiniz, üretken yanınızı ortaya çıkarmanız gerekebilir.


1 haziran, 2021

Gündelik rutinlerinizi değiştirebilirsiniz
Değişken burçların egemenliğindeki haziran ayı sabit bir burç olan burcunuz için harekete geçirici ve bir miktar da test edici olabilir. Jüpiter’in burcunuzdan çıkmasıyla baş başa kaldığınız Satürn sayesinde yaşamınızı yapılandırma, ciddiyetle ele alıp inşa etme kapasiteniz yüksek. Bu ayın değişkenliğini uyum ve adaptasyon gücünüzü artırmak için kullandığınızda başarılara imza atabilirsiniz. Venüs’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle kendinizi daha zinde, fiziksel ve ruhsal anlamda da daha rahat hissedebilirsiniz. 10 Haziran’da gerçekleşen Güneş tutulması yaşamınıza yeni rutinler katabilir, sağlık programlarınızı günün şartlarına uygun şekilde değiştirebilir, yeni ve daha uyumlu program ve terapiler benimseyebilirsiniz. Tutulma yaşamınıza sağlık, diyet, arınma, güzellik ve bakım uzmanları katabilir. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi bire bir ilişkilerde hareketli ve hararetli bir dönem getirebilir. Karşınızdaki kişiler şu ana dek sessiz kalmışlarsa Mars onları birden harekete geçirebilir. 21 Haziran’dan itibaren Güneş burç değiştirmesiyle gündelik rutinlerinizde ve çalışma ortamınızda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür retrosunun son bulması aşkta iletişimi düze çıkarabilir. 24 Haziran’daki dolunay ise dikkatinizi gündelik işlere iyice odaklandığınız bir dönemden geçerken manevi gücünüzü, sezgilerinizi, rüyalarınızı size hatırlatabilir.


1 mayıs, 2021

Yeni bir aşk doğabilir
Mayıs ayında hava elementinden burçlarda yer alan gezegenlerin hareketliliği artarken siz de bir hava element burç olarak bunun bereketinin tadını çıkarabilirsiniz. Aşktan yana güzel gelişmeler söz konusu. 3 Mayıs’tan itibaren sevdiklerinizle iletişimi hızlandırabilirsiniz. Sevdiğiniz konu ve uğraşlara daha fazla eğilebilirsiniz. Venüs size harika bir aşk getirebilir ayın 9’undan itibaren, sevip sevilebilirsiniz. 11 Mayıs’taki yeni ay ev ve aile yaşamında yeni bir düzene, başlangıca ve yeni gelişmelere işaret edebilir.  14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti ise adeta özgüveninizi patlatabilecek bir etki yaratabilir. Yeteneklerinizi, sahip olduklarınızı gösterme ve onlardan daha fazla yararlanma imkânınız olabilir. İş ve para konusunda fırsatlar doğabilir. 26 Mayıs’taki Ay tutulması ise ortak paylaşımlarınızla, ortak maddi konularla ilgili farkındalığınızı yükseltebilir ve bu alanda yeni kararlar getirebilir.


1 nisan, 2021

Evinizi güzelleştirebilirsiniz

Yakın çevrenizle iletişim, komşu ve kardeşlerinizle etkileşim, haberleşme açısından hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle merak duygunuz daha da artıyor, eğitimle ilgili konulara daha da odaklanabilirsiniz. Hemen her konuda bilgi edinebilirsiniz. 12 Nisan’daki yeni ay yeni bir iletişim çevresi getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle ev ev aile konularında daha çok destek göreceğiniz bir dönem başlıyor. Ailenizin tanıştırmasıyla başlayan bir ilişkiniz olabilir. Evinizi, yaşadığınız ortamı güzelleştirme, dekore etme fırsatı yakalayabilirsiniz. 19 Nisan’dan ev ve aile konularına, işlerine daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketlilik artabilir. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay iş yaşamınıza ve kariyerinize dikkat çekebilir, hedef ve planlarınızı, görev ve sorumluluklarınızı hatırlatan bir dolunay olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.