Kova Aylık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

1 mayıs, 2024

Ev ve aile konuları
Bu dönemde ev ve aile konularına odaklı olabilirsiniz. Evinizde konforu yaşayabilir, ailenizle huzur bulabilir, yaşadığınız yer ve mekânı güzelleştirebilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken kendinizi aşkın kollarına bırakmakta tereddüt etmeyebilirsiniz. Sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni bir yaşam veya aile düzeni getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise sosyal dünyanızı hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Yeni bir eğitim
Merkür retrosunun başlamasıyla düşüncelerinizi daha fazla sorgulayabilir, zihninizi yaralayan konuların üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs yakın çevrenizden destek almanızı kolaylaştırabilir ve eğitim konularında şans getirebilir. Güneş tutulması ise yeni bir eğitime, okula işaret edebilir.


1 mart, 2024

Yeni işler
Mart ayında maddi konulara, iş ve para konularına odaklı olabilirsiniz. Yeni iş ve kazançlar gündeme gelebilir. 10 Marttan itibaren yakın çevrenizle iletişimi hızlandırıyorsunuz. 12 Marttan itibaren gelirlerinizi artırabilirsiniz. 20 Marttan itibaren ise eğitime ve iletişime odaklısınız. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle harcamalara dikkat etmeniz gerekebilir. 25 Mart’taki ay tutulması uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili farkındalıklar ve bu alanda yeni kararlar getirebilir.


1 şubat, 2024

Tutku dolu istekler
Güneş burcunuzda ilerlerken isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ayın 13 ve 14’ünde bu istekleriniz daha tutku ve heyecan dolu olabilir. Bu süreçte baskıcı ve ısrarcı tutumlardan kaçınmanız gerekebilir. Yeni ve güçlü bireysel tutumlar geliştirirken eskilere veda edebilirsiniz. 14 Şubat’ı evinizin, yuvanızın konforunda geçirmek isteyebilirsiniz. Ayın 20’sinden itibaren maddi konular daha fazla zamanınızı alabilir. 24 Şubat’taki dolunay ortak iş ve paylaşımlara dikkatinizi çekebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.