Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

20 mayıs, 2024

Aşktan yana kısmetli bir dönem
Bu hafta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. 23 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay sosyal çevrenizden güçlü bir destek sunabilir. Venüs ve Jüpiter’in burç değiştirmesiyle sürpriz aşkların sizi bulabileceği destekleyici bir döneme ilerliyorsunuz. Sevdiğiniz bir konuyu işe dönüştürebilirsiniz.


13 mayıs, 2024

Ev ve aile konuları
Merkür’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konuları zihninizi daha fazla meşgul edebilir. Aslan burcunda ilerleyen Ay haftanın ilk günlerinde ilişkileri öne çıkarabilir. Ardından Ay’ın Başak burcuna ilerlemesiyle ortak maddi konulara odaklısınız. Hafta sonunda seyahatler gündeme gelebilir.


6 mayıs, 2024

Yeni bir ev veya aile düzeni
8 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay ev ve aile yaşamınızda önemli değişiklik ve yenilikler getirebilir. Yeni bir ev veya taşınma söz konusu olabilir. Hafta sonuna ilerlerken aşka ve sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonunu ise gündelik telaş ve rutinlerinizle geçirebilirsiniz.


29 nisan, 2024

Huzurlu bir ev
Hafta başında maddi ve parasal konularda hassas ve temkinli davranmanız gerekebilir. Hafta ortasından itibaren eğitimle ilgili konularda aktif olabilirsiniz. Eğitim hayatına yeniden girişebilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcunda ilerlemeye başlamasıyla önümüzdeki bir ay boyunca ev ve aile içindeki huzur ve keyfiniz de artıyor.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.