Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

20 eylül, 2021

Keşif ve macera duygunuz artabilir
Haftaya bir dolunayla başlıyoruz ve bu dolunay kendi değeriniz ve özgüveninize ilişkin hislerinizi ve algılarınızı sorgulamanızı sağlayabilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye yönelik bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Merkür Jüpiter açısı sayesinde uzaklarla ve dışarıyla iletişiminiz hızlanabilir. 23 Eylül’den itibaren Güneş’in Terazi burcunda ilerlemeye başlamasıyla uzaklarla ilgili hedeflerinize, amaçlarınıza daha odaklı olabilirsiniz. Keşif, macera, seyahat motivasyonunuz yükselebilir.


13 eylül, 2021

Seyahatleri planlamak zaman alabilir
Haftanın ilk günlerinde sosyal bir gündem sizi beklerken arkadaşlarınızla, dostlarınızla bol bol haberleşebilirsiniz. Mars’ın Çarşamba günü burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.


6 eylül, 2021

Yeni ortak girişimler
Bu hafta Salı günü gerçekleşen yeni ayla ortak maddi konular, para konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sezgileriniz, güçlü içgüdüleriniz size yol gösterirken yeni ortak işler gündeme gelebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte kariyerinizde ve iş hayatınızda parlayacağınız ve dikkat çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu bir aylık süreçte başarılarınızla takdir ve beğeni toplayabilir, üstlerinizden ya da yaşlı ve olgun kişilerden destek görebilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Uzaklarla iletişim artabilir
Haftaya başlarken gündeminiz aşkla parlayabilir, tutku ve heyecanlarınız ön planda olabilir, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yolların kapıları açılıyor. Yurt dışından yabancı bağlantılarınız olabilir, uzaktaki kişilerle iletişim ve paylaşım içinde olabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara merakınız artıyor. Hafta sonunda evlilik, ortaklık konuları bire bir diyalogları öne çıkarabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.