Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

24 ocak, 2022

Akışın getirdiklerini kendinizi kolay kaptırabilirsiniz
Haftaya başlarken gündeminizde uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular olabilir. Ardından görev ve sorumluluklarınıza, işinize odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde etrafınız çok hareketli olsa bile siz kendinizi bu aksiyonun dışında tutabilirsiniz. Biraz daha seyirci kalmayı tercih edebilirsiniz. Merkür retrosunun Oğlak burcuna geçmesiyle manevi, ruhani konulara ilginiz artabilir, iletişimde sessizleşebilirsiniz. Venüs retrosunun son bulmasıyla aşka dair konular biraz daha rayına otursa da izleyici kalmayı tercih edebilirsiniz.


17 ocak, 2022

Güneş burcunuza ilerliyor

Bu hafta gerçekleşen dolunay sağlığınız, beslenmeniz, günlük rutininizle ilgili farkındalıkları beraberinde getirebilir. Bununla birlikte gündelik yaşamınız veya çalışma düzeninizle ilgili alacağınız bazı kararlar söz konusu olabilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alıp güçleneceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi yeni başlangıç ve adımlara hazır hissedebilirsiniz.


10 ocak, 2022

Merkür retrosu ve iletişimde aksamalar
Haftaya başlarken gündeminizde yakın çevrenizle ilgili konularla birlikte bolca haberleşme ve etkileşim olabilir. Ardından aile içi konular gündeminizde yer alabilir. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle burcunuzda ilerlemekte olan Merkür’ü yönetmek biraz daha çaba gerektirebilir, iletişimde yine söz sizde ancak daha dikkatli davranmalısınız.  Hafta sonuna ilerlerken gündeminize aşka ve sevdiklerinize dair konular oturabilir.


3 ocak, 2022

Burcunuzdaki Merkür ile iletişime açıksınız
Yeni yılın ilk haftasına olayların akışında giriyorsunuz. Ardından Ay burcunuza ilerliyor ve size güçlü bir duruş getiriyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Ardından maddi konulara odaklanabilir ve burcunuzda ilerleyen Merkür sayesinde akılcı ve realist yaklaşımlar geliştirmekte zorlanmayabilirsiniz. Bu dönemde maddi konularda şanslı olabilirsiniz. Hafta sonuna yakın çevrenizdeki gelişmeler etki edebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.