Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

1 haziran, 2020

Arkadaşlıklar ve sosyal çevre mercek altında

5 Haziran’da gerçekleşen Ay tutulması sosyal yaşamınızla ve arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinize ışık tutmakta. Bu ilişkilerle ilgili önemli kararlarda maddi kısıtlamalar ve engeller belirleyici olabilir.


25 mayıs, 2020

Sağlık ve şifa konularına ilginiz artabilir

Ayın son haftasında ilk günleri gündelik iş ve uğraşlarla, rutinlerle geçirebilirsiniz. Sağlık, şifa ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken burç değiştiren Merkür ilgi ve merakınızı bu konulara daha da çok odaklayacağınız üç haftalık bir sürece işaret etmekte ki bu dönemde hayatınızı kolaylaştıracak pek çok pratik konuya odaklanabilirsiniz. Hafta ortasında gündeminize ilişkiler ve ortaklık konuları, hafta sonunda ise ortak maddi konular etki edebilir.


18 mayıs, 2020

Aşk öne çıkıyor 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte kalpten yaptığınız her türlü iş ve uğraşın önem kazanacağı bir aylık bir dönem başlıyor. Bu dönemde aşk öne geçerken tutkularınızı öne çıkarıp daha dolu dolu yaşayabilirsiniz. 22 Mayıs’ta gerçekleşen yeni ay yeni bir aşka işaret edebilir. Sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızın yaşamında yeni gelişme ve koşullar gündeme gelebilir.


11 mayıs, 2020

Retrolar başlıyor

Satürn retrosu hemen hafta başında burcunuzda başlıyor. 2 Temmuz’a kadar bu durum yavaşlayan ve ağır ilerleyen süreçlere işaret edebilir. Sonrasında ise 29 Eylül’e kadar yeniden kontrolünüz dışında gelişen durumların yaşamınıza kısa bir dönüş yapmasına tanıklık edebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi ruhen güçlendirmelisiniz. Salı günü Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde aşkta iletişim öne çıkıyor, sevgilinizle daha fazla diyalog halinde olabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir uğraşla daha çok ilgilenebilir ve daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çarşamba günü Venüs retrosu başlıyor. İkizler burcundaki bu retroda en çok dikkat etmeniz gereken konu ise aşk ve de sevdikleriniz. Eski aşklar bu dönemde iyice gündeme gelebilir, bunların geçici olabileceğini göz ardı etmemelisiniz. Kalbinizi kıranlar ve sonra yeniden barışmak isteyenler, tekrarlayan aşk kalıpları, giden ve geri gelen aşklar bu dönemde ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etme ihtiyacı doğurabilir. Ayrıca 13 Mayıs’ta Mars Balık burcuna ilerliyor. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle maddi konularda, iş ve para konularda gereksiz risklerden, girişimlerden uzak durmalısınız. Maddi konularda kendinizi yıpratmamaya çalışmalısınız. Ayrıca özgüveninizin zedelenmesine izin vermemelisiniz. 14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter retrosu kontrolünüz dışı durumları coştururken akışta kalmakta ustalık geliştirmenizi sağlayabilir. Zira bu durumların karmaşıklığı gerçekten tüm bilgi ve birikiminizi kullanmanızı sağlayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.