Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

3 ağustos, 2020

Farkındalık zamanı

Burcunuzda gerçekleşen dolunayla başlayan yeni hafta yaşamınıza dair önemli farkındalık ve kararları beraberinde getirebilir. Bu kararlarda değişen aile yapı ve anlayışınızın önemli etkisi olabilir. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle ilişkinizde söz daha çok size olabilir, sözünüzü karşı tarafa geçirebilirsiniz. Anlaşmaların kolaylaşacağı bir dönem başlıyor. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle kendinizi bedenen ve ruhen daha iyi hissedebilir, günlük yaşamınızda küçük ama güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.


27 temmuz, 2020

Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz

Haftanın ilk günlerinde hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabilirsiniz ancak görev ve sorumluluklar noktasında etrafınızdaki dağınıklığı da toparlamanız gerekebilir. Ancak yanıltıcı, aldatıcı görünen durumlar karşısında sabrınızı korumalı ani tepkilerden uzak durmalısınız. Hafta ortasında oldukça sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla olmaktan keyif alacaksınız. Hafta sonunda ise biraz dinlenmeye, kendi halinizde kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.


20 temmuz, 2020

Yeni bir diyete başlayabilirsiniz

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay günlük yaşam şekline, düzeni ve sağlıkla ilgili konularda atabileceğiniz yeni adımlara işaret etmekte. Bu yeni ay size yardımcı olan birini, yeni bir iş veya çalışma arkadaşını yaşamınıza katabilir. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ilişkilere odaklı olacağınız bir döneme ilerliyorsunuz, bu dönemde aşk başrolde olacak.


13 temmuz, 2020

Bilinçaltınızdaki dönüşümü hissedebilirsiniz

Merkür retrosunun son bulması gündelik yaşamınızdaki iletişim açısından biraz daha rahatlatıcı olabilir. Salı günü kendinize kontrolünüz dışı olayların etkisi, fazlalığı gündelik yaşamınıza yansıyabilir. Çarşamba günü iç dünyanızdaki, bilinçaltınızdaki dönüşümü daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Hafta sonuna ilerlerken keyif aldığınız konu ve aktivitelere odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay dikkatinizi gündelik rutinlerinize, detaylara, irili, ufaklı işlere odaklayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.