Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

19 ekim, 2020

Görev ve sorumluluklar ön planda

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınıza, kariyerinize, hedef ve planlarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde görev ve sorumluluklar öne çıkarken otorite konumunda kişilerle daha sık bir arada olabilirsiniz.


12 ekim, 2020

Yeni ay ve yeni ufuklar
Bu hafta Merkür retrosu başlarken özellikle iş hayatınız ve kariyerinizde üstleriniz ve otorite konumunda kişilerle iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar ve iletişimde aksaklıklar yorucu olurken, planlarınız yavaşlayabilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay uzaklarla ilgili yeni bir konuyu, yeni keşif ve maceraları beraberinde getiriyor olabilir.


5 ekim, 2020

Sevdiklerinize zaman ayırın
Haftanın ilk gününde gündeminizde ev ve aile konuları, geçmişe dair durumlar olabilir. Ardından aşk öne çıkıyor, sevdiğiniz işlerle uğraşmak, kişilerle birlikte zaman geçirmek iyi gelebilir. Hafta sonuna ilerlerken gündeminizde gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız var, sağlığınıza özen göstermeli enerjinizi yerinde kullanmaya bakmalısınız. Pazar günü ilişkiler öne çıkıyor.

 

28 eylül, 2020

Dolunay uzaklarla ilgili farkındalık getirebilir
Bu hafta gerçekleşen dolunay uzak yol ve yolculuklarla ilgili kararları beraberinde getirebilir. Bir seyahat kararı alabilirsiniz. Bir haberle farkındalığınız artabilir. Ayrıca bu hafta Venüs burç değiştiriyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.