Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

18 ocak, 2021

Önceliğiniz artık kendiniz

Haftanın ilk üç gününde iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar, ziyaretlerle dolu hareketli bir gündeminiz olabilir. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumu ev ve aile yaşamında sizi sürpriz bir şekilde meşgul edebilir, bu kavuşumda özellikle ev içi kazalara dikkat etmeniz gerekebilir. Çarşamba günü Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle artık yalnızca kendinize odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor, hayatın kumandası artık yalnızca sizin elinizde olabilir. Hafta sonunda aşka ve sevdiklerinize dair konularla ilgilenebilirsiniz.


11 ocak, 2021

İletişim ve yolculuklar artıyor

Kontrolünüz ve müdahaleniz dışındaki konuların ağırlık kazanabileceği bir hafta sizi beklerken Çarşamba günü bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay kontrolünüz dışı bir alanda gerçekleşiyor, maddi manevi bırakışlara, vazgeçişlere işaret ediyor. Bir bağış, hayır konusu gündeme gelebilir ya da bir alışkanlığınızdan vazgeçebilirsiniz.


4 ocak, 2021

Aile içi konular artabilir

Yeni başlayan haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca aile içi konularla epeyce meşgul olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde aile bireylerinizle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca ev kazalarına karşı tedbirli olmalısınız. Hafta sonunda Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi kayıplara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir, harcamalarda dalgınlığa düşmemeye özen göstermelisiniz. Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle iletişim hız kazanıyor, özellikle zihinsel olarak aktif bir döneme ilerlerken eğitimle, okumakla ve öğrenmekle daha çok ilgilenebilirsiniz.


28 aralık, 2020

İlişkiler belirleyici

Haftaya başlarken ilgi duyduğunuz, keyif aldığınız konular gündeminizdeki yerini koruyor. Sevginizi, aşkınızı ortaya koymaktan, yaratıcılığınızı, özgünlüğünüzü sergilemekten geri durmayabilirsiniz. Ardından ailenizden veya köklerinizden ve geçmişinizden aldığınız destek kendinizi iyi ve güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Yeni yılı Ay karşıt burcunuzdayken karşılıyoruz, ilişkinize ve birlikteliğinize odaklısınız ve kendinizi bir miktar bağlı hissedebilirsiniz. Ortak aktivitelerle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise ortak yatırım, maddi konular gündeminizde olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.