Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

5 nisan, 2021

Cesur yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz

Haftanın ilk gününde kontrolünüz dışı gelişmeler gündeminizi şekillendirirken hayatı biraz daha akışına ve gidişatına bırakabilirsiniz. Ardından Ay burcunuzda ilerliyor ve kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Cesur, iddialı, lider özelliklerinizi ortaya koyabilir, kendinizi gösterebilirsiniz. Perşembe’den itibaren ise gündeminizde para konuları, maddi konular olabilir, ancak herhangi bir adım atmadan veya girişimde bulunmadan önce etraflıca düşündüğünüzden emin olmalısınız. Haftanın sonunda ise yakın çevrenizle sohbetler, görüşmeler yapabilir, kardeşlerinizden ve etrafınızdakilerden destek görebilirsiniz. Yeni ay öncesinde iletişim kopukluklarına dikkat etmelisiniz.


29 mart, 2021

Hesap hatalarına dikkat

Haftanın ilk gününe uzaklar, seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular damga vururken yerinizde durmakta zorlanabilirsiniz. İlişkiler ise umduğunuz kadar güven vermeyebilir, ikili durumlara dikkat. Salı ve Çarşamba günü hedeflerinize, planlarınıza odaklanabilirsiniz. Perşembe’den itibaren ise epeyce sosyal bir gündem sizi bekliyor, umut tazeliyorsunuz. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması maddi konularda konsantrasyonunuzu zorlayabilir yanlış anlamalara, dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle kendinizi daha direkt, dolaysız ve biraz da sert bir biçimde ifade edebilirsiniz.


22 mart, 2021

Öğrenmek, paylaşmak mutluluk verebilir

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Öğrenmekten, paylaşmaktan zevk duyabilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken uzaklar, yurt dışı yabancılarla ilgili konular ve yolculuklarla ilgili kararları peşinden getirebilir.


15 mart, 2021

İletişim ve haberleşme açısından hareketli dönem başlıyor

Yeni haftada yıldızlar burç değiştirirken, öncelikle Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Sonrasında 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle İlkbahar ekinoksu gerçekleşiyor ve astrolojik yeni yıl başlıyor. Bu dönem özellikle iletişim, haberleşme, kısa yolculuklar ve görüşmeler açısından oldukça hareketli, aktif geçebilir. Bu konulara istekli ve motive olabilirsiniz. Hemen ardından Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte yakın çevrenizden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Eğitim konularında başarılı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.