Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

14 haziran, 2021

Yeni haftaya ilişkiler ekseninde başlıyorsunuz
Haftaya başlarken gündeminizde ilişkilerle ilgili konular olsa da Mars’ın getirdiği ateş ve hararetli birliktelikler sizi kendinize yönlendirebilir. Ardından hafta ortasında ilgilenmeniz gereken ortak maddi konular ve işler konusunda Merkür retrosunun getirebileceği anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. Sonrasında aşktan ve sevdiklerinizden yana keyifli bir gündeminiz olabilir ve arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hafta sonunda başlayan Jüpiter retrosu maddi konularda bazı karışıklıklara yol açabilir.


7 haziran, 2021

Yeni bir aşk

Haftaya başlarken gündeminizde ev ve aileye ilişkin konular olabilir. Ardından Ay’ın salı akşamı İkizler burcuna ilerlemesiyle sevdiklerinize, aşk, heyecan ve tutkularınıza odaklanabilirsiniz. Ancak Güneş tutulması öncesinde sakin ve sabırlı davranmanızda fayda olabilir. 10 Haziran öğle saatlerinde İkizler burcunda yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma yeni bir aşka, heyecanla ve tutkuyla ilgilenebileceğiniz bir uğraşa ve sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmelere işaret edebilir ancak bunlar geçmişle bağlantılı olabilir ve zihninizi çokça meşgul edebilir. 12 Haziran’da Mars’ın Aslan burcuna ilerlemesiyle bir buçuk ay sürecek yepyeni Mars döngüsü başlıyor. Mars malefik bir gezegen olduğundan geçtiği alana zorluklar taşıyabilir. Çıktığı alana ise rahatlama getirebilir. Gündelik yaşamınızda, rutinlerinizde, sağlığınızla ilgili problemler, aksaklıklar son bulurken bu kez ilişkinizle, ortaklıklarınızla, evlilik ve birliktelik konularıyla daha çok meşgul olmanız gerekebilir, eşinizden, ortağınızdan uzaklaşabilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Zinde bir dönem
Haftaya Ay burcunuzda başlarken özgüven ve cesaretiniz yerinde olabilir. Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı çalışma ortamınızda ya da gündelik yaşamınızda özverili çalışma ve gayretlerinize işaret edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle kendinizi fiziksel ve ruhsal yönden daha iyi hissedebileceğiniz bir döneme ilerlerken hayatınızı kolaylaştıran kişiler artabilir. Gündelik yaşamınız ya da çalışma ortamınızdan bir aşk doğabilir. Perşembe günü Venüs ve Jüpiter’in sürpriz kısmetlere işaret edebilir. Ancak hafta sonunda küçük ya da önemsiz gibi görünen detaylardan kaynaklanabilecek gerginlikleri iyi yönetmelisiniz.


24 mayıs, 2021

Sosyal yaşamınıza ışık tutan bir tutulma
Haftanın en önemli ve dikkat çekici olayı 26 Mayıs’taki Ay tutulması şüphesiz. Bu tutulma heyecanlarınıza, istek ve heveslerinize, aşkınıza iyice odaklandığınız bir dönemden geçerken size belki unutmuş olduğunuz arkadaşlarınızı hatırlatabilir ve sosyal yaşamınıza ışık tutabilir. Kendinize olan güveninizin arttığı bir dönemde sosyal duyarlılıklarınızı artıran bir tutulma söz konusu olabilir. 30 Mayıs’ta başlayan Merkür retrosunda ise önümüzdeki üç hafta boyunca sevdiklerinizle iletişime, yanlış anlama ve anlaşılmalara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.