Kova Haftalık Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

4 aralık, 2023

Daha fazla takdir, beğeni
Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle kariyerinizle ilgili ve görev ve sorumluluk alanınızda daha fazla takdir, beğeni ve alkış toplayabilirsiniz. Başarılarınız başkaları tarafından görülebilir. Bu hafta Merkür retrosunun başlaması öncesinde konsantrasyon gerektiren işlerinizi tamamlamalısınız.


27 kasım, 2023

Aşk dolunayı
İkizler burcunda gerçekleşen dolunayda sosyal ve hareketli bir dönemden geçerken sevdiklerinizi ve onların ihtiyaçlarını hatırlayabilirsiniz. Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi metafizik konulara ilginizi artırabilir. Hafta sonunda uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2023

Maddi konularda risk almamak gerekebilir
22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle daha da sosyal olabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle bu sosyalleşme sizi bir miktar yorabilir ve tüketebilir. Mars’ın Satürn ile kurduğu açı altında maddi konularda, hesap ve para işlerinde temkinli olmayı ihmal etmemelisiniz.


13 kasım, 2023

Yeni bir kariyer
Hafta başında gerçekleşen yeni ayla birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar yapabilir, organizasyon gerektiren konularda, görev ve sorumluluklar alanınızda yapıcı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta sonunda bu yeni vizyonunuza uygun adımlar atabilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.