Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

3 mart, 2021

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Mars bugün son derecesinde ilerlerken dikkatli olunması gereken bir gün, otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek olabilir.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde uzaklardan, yurt dışından ve yabancılar arasından güçlü bağlantılar kurabileceğiniz kişiler karşınıza çıkabilir. Seyahatler gündeme gelebilir ve gördüğünüz yerler, tanıştığınız insanlar üzerinizde derin ve etkili izler bırakabilir.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle ortak paylaşımlarınızda ve iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


27 şubat, 2021

Bugün Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Burcunuzdaki gezegenler sizi kendinize odaklamışken, istek ve beklentilerinizi öncelik sıralamanızda en üste çıkarmışken bu dolunay karşınızdakilerle paylaşımlarınızı anımsatan küçük krizler yaratabilir. Uranüs etkili dolunay sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir.


26 şubat, 2021

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


25 şubat, 2021

Venüs burcunuzdan ayrılıyor ve sizi maddi imkanlar açısından destekleyecek bir alana ilerliyor. Sahip olduklarınıza, kaynaklarınıza ve yeteneklerinize daha çok güvenebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek maddi fırsatları değerlendirebilirsiniz.


24 şubat, 2021

Öğle öncesinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.


23 şubat, 2021

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


22 şubat, 2021

Ay Yengeç burcunda ilerlerken çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Detaylar ve hesap işleriyle uğraşmanız gerekebilir. Çalışkan ve üretken olacağınız bir gündesiniz ancak duygular sizi yormasın.


21 şubat, 2021

Merkür retrosu son bulurken sevdiklerinizle ilgili konularla daha rahat meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


20 şubat, 2021

Aşkta tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeye devam. Merkür retrosunun son gününde iletişim kazalarına dikkat.


19 şubat, 2021

Burcunuzdaki hareketlilik bugün daha da sertleşen Satürn Uranüs açısıyla gergin bir hal alabilir, bu durumu kendi içinizde kontrol edebildiğiniz emin olmalısınız, en azından farkındalığınızı yüksek tutmalısınız.


18 şubat, 2021

Güneş’in burç değiştirdiği bugünden itibaren önümüzdeki bir aylık dönemde odağınızda iş ve para konuları olabilir. Elinizdeki imkanları, parayı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme konusunda motive olabilirsiniz.


17 şubat, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


15 şubat, 2021

Komşularınızla, etrafınızdaki kişilerle, kardeşlerinizle iletişim halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızı onlarla paylaşmaktan, birlikte öğrenmekten ve keşfetmekten zevk alabilirsiniz. Sözlerin yakıcılığına dikkat etmeniz gerekebilir.


14 şubat, 2021

Gün içinde güven beklentiniz yüksek olabilir. Maddi konular ve harcamalar gündeminize gelebilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde iletişim hızlanıyor, sözlerinizle romantik olabilirsiniz.


13 şubat, 2021

Maddi konularda hareketli bir gün geçirirken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Cömert yanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Keyif için harcamalar söz konusu olabilir.


12 şubat, 2021

İş ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Maddi konularda daha titiz ve uyanık davranmalı, hesabınızı ve bütçenizi gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


11 şubat, 2021

Bugün burcunuzda meydana gelen yeni ayla birlikte hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilirsiniz. Kendinizi ve şartlarınızı geliştirme yönünde atacağınız adımlarda destek görebilir, burcunuzdaki Jüpiter Venüs kavuşumu sayesinde şanslı olabilirsiniz.


10 şubat, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


9 şubat, 2021

Kontrolünüz dışı gelişmeler hayatı biraz daha akışa bırakmanıza neden olabilir. Her ne kadar çevrenizde oldukça hareketli ve enerjik bir gündem olsa da siz kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz.


8 şubat, 2021

Etrafınızda olup biten pek çok olay veya gelişme olsa da bugün hayatı akışına bırakmak, katılımcıdan ziyade geri planda izleyici durmak isteyebilirsiniz. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


7 şubat, 2021

Sosyal çevreniz ve ilişkileriniz açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerde açık görünmeyen, belirsiz ve karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.


6 şubat, 2021

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıradışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


5 şubat, 2021

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


4 şubat, 2021

Duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.


3 şubat, 2021

Yabancılarla görüşmeler yapabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili konularda tartışmalara katılabilirsiniz. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz. Özellikle yabancı ülkelere seyahatler gündeme gelebilir.


2 şubat, 2021

Bugün oldukça sosyal bir gündeminiz olabilir, kendinizi, düşüncelerinizi anlatmak, aktarmak önemli hale gelebilir, uzaklarla bağlantıda olabilir, sosyal paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. 


1 şubat, 2021

Sabah saatleri biraz daha duygusal stres ve baskı altında geçebilir, akışta kalmakta fayda var. Öğle itibarıyla biraz daha rahat hissedebilir, eğitimle ilgili ve akademik konulara daha iyi odaklanabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.