Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

11 aralık, 2018

Ay bugün burcunuzda ilerlerken dikkat çekici bir gündesiniz. Kendinizi çok daha güçlü ve kendinizden emin hissedebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi, lider anlayışınızı ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi daha çok gösterebilirsiniz.


10 aralık, 2018

Kontrolünüz dışı durumlar karşısında hayatı akışına bıraktığınız bir gün olabilir. Ruhsal ve manevi konularla ilgilenebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz kalabalıklar resmi, ciddi ve otoritenin bulunduğu ortamlar olabilir.


9 aralık, 2018

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayatı biraz daha akışına bırakmak istediğiniz ya da buna ihtiyaç duyduğunuz bir gün olabilir.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay’ın burç değiştirmesiyle başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.7 aralık, 2018

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay sosyal çevrenizde yeni başlangıçlara, yeni dostluk ve arkadaşlıklara işaret edebilir. Maddi konularda, iş ve para konularında daha gerçekçi olmayı ihmal etmeyin, alışveriş ve harcamalarda yanıltıcı olabilecek durumlara dikkat.


6 aralık, 2018

Bugün Merkür retrosu son bulurken iş hayatınızda ve kariyerinizde bir süredir iletişim, haberleşme ve ulaşım konularında yaşamış olabileceğiniz aksaklıklar son buluyor. Üstlerinizle, patron, otorite ve yönetici konumunda kişilerle daha rahat iletişim kurabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Hedeflerinize, planlarınıza, görev ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gereken bir gün olabilir. Ancak maddi konularda, para konularında kontrollü, sağduyulu davranmayı zorlaştıran koşullar söz konusu olabilir.


4 aralık, 2018

Duygularınızı açıkça sergilemekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon, plan, program gerektiren işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Üstlerinizle, patron ve otorite konumundaki kişilerle etkileşiminize dikkat etmelisiniz.


3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak bir döneme adım atabilirsiniz. Başarılarınızla parlayabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz.


2 aralık, 2018

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizdeyken ilişkilerde sakin ve sabırlı tavrınızı korumalısınız. Sinirlerinizi korumak, tepki vermeden durabilmek bugün biraz daha zor olabilir. Israrcı ve agresif tutumlardan kaçınmalısınız.


1 aralık, 2018

Yeni bir aya girerken ortak maddi konular ve para iş konuları konsantrasyon ve mücadele duygunuzu yüksek kılabilir ve keskinleştirebilir. Zor ve güçlü kişilerle bi araya gelebilirsiniz, iş görüşmeleri ve ziyaretler dikkat çekici olabilir.


30 kasım, 2018

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz iletişimde yanlış anlamalara, hata veya yanılgı ihtimaline karşı uyanık olmaya çalışın.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde ikili ilişkiler konusunda hassasiyetler daha fazla ön planda olabilir. Öğleden sonra ise psikolojik açıdan sizi daha fazla etkileyebilecek konular gündeminize gelebilir. Derinliği olan gizemli konulardan hoşlanabilirsiniz.


28 kasım, 2018

Ikili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.

 

27 kasım, 2018

İkili ilişkiler açısından güzel bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok yakalayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Birlikte uyumlu bir gün.


26 kasım, 2018

Detay, incelik, hesap gerektiren konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak zihinsel olarak fazlaca yorucu bir gün olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız, beraber iş yaptığınız insanlarla iletişimde temkinli tutumunuzu korumalısınız.


25 kasım, 2018

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


24 kasım, 2018

Dolunayın ardından Ay İkizler burcunda ilerlemeyi sürdürürken, aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yüreğinizin geçenleri ifade edebilirsiniz.


23 kasım, 2018

Bugün meydana gelen doluna bir farkındalık ve karar zamanı. Bu farkındalığı sevdikleriniz, aşkınız, tutkularınız ve varsa çocuklarınızla ilgili yaşayabilirsiniz. Dışarıdan görünür olmasa da aşk hayatınızı, tutkularınızı etkileyen kararlar alabilirsiniz.


21 kasım, 2018

Ev ve aile yaşamınıza ilişkin konularla uğraşabileceğiniz, ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle daha sık görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Geçmiş konu ve yaşantılar gündeminize gelebilir.


20 kasım, 2018

İletişime, görüşme ve ziyaretlere ağırlık verebilirsiniz. Ticari konu ve anlaşmalar gündemde olabilir. Konuşmalarınız, sözleriniz etkileyici olabilir.


19 kasım, 2018

Sosyal ilişkilerinizin giderek arttığı, zenginleştiği bir gündesiniz, etrafınızda bu anlamda büyük kalabalıklar görebilirsiniz. Maddi konularda duyarlı ve dikkatli davrandığınızdan emin olmalısınız.


18 kasım, 2018

Maddi konular, alışveriş ve harcamalar gündeminize gelebilir.Güven duygularınızın çalkantıda olduğu bir gün, sahip olduklarınızın ve kendinizin kıymetini bilmeniz gerekebilir.


17 kasım, 2018

Merkür geri gitmeye başlarken özellikle sosyal ilişkilerde, arkadaşlık ilişkilerinde iletişime daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yanlış anlama ve anlaşılmalar karşısında, fikir ve görüş ayrılıkları ve anlaşmazlıklar daha fazlaca ortaya çıkabilir.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte ilişkilerde daha iyi bir döneme ilerliyorsunuz, özellikle yurt dışı ve yabancılarla olan ilişkilerde düzelme olabilir, eğitim alıyorsanız öğretmenlerinizden, hocalarınızdan destek görebilirsiniz.


15 kasım, 2018

Mars’ın bugün burç değiştirmesi maddi konularda dikkat gerektiren bir dönemi başlatıyor. Bütçe ve harcamalarınız konusunda biraz daha özenli olmanız gerekebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi kullanmak ve değerlendirmek üzere çaba ve gayret içinde olabilirsiniz.


14 kasım, 2018

Mars’ın burcunuzdaki son günü. Mars bir burçtan çıkmadan hemen önce, bugün olduğu gibi, son bir aksiyona, hamleye, harekete daha işaret eder. Özellikle ilişkilerinizde daha sabırlı davranmayı ihmal etmeyin, öfke ve kızgınlığı, ya da ani tepkilerinizi biraz daha kontrol altında tutmanız gerekebilir.


13 kasım, 2018

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


12 kasım, 2018

Kontrolünüz dışı gelişmeleri de dikkate almanız gereken bir gün olabilir, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Sakin ve kendi halinizde bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Yalnızlıktan zevk alacağınız bir gün olabilir.


11 kasım, 2018

Kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylara, durumlara her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Uykusuzluk, dalgınlık sonucu ihmallere, unutkanlığa karşı tedbirli davranmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.