Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

18 ekim, 2019

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


17 ekim, 2019

Aşk hayatınızda hareketli bir gün, gün boyunca sevdiğiniz kişi veya sevdikleriniz tek gündeminiz olabilir. Tutku ve heyecanlar öne çıkabilir, keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.


16 ekim, 2019

Ailenize karşı fedakar, verici yönlerinizi kontrol etmediğiniz halde bundan zarar görebileceğinizi unutmamalısınız. Evinizle ilgili işlerle meşgul olabilirsiniz. Geçmişe ait konu ve anılar gündeminize gelebilir.


15 ekim, 2019

Harlı, sıcak bir dolunayın ardından ailenizle ilgili konularda derin hassasiyetler içinde olabilirsiniz. Ailenizde kadınların ve güçlü kişilerin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkabilir.14 ekim, 2019

Akşam saatlerine kadar elinizdeki işleri toparlamaya çalışabilirsiniz, akşam ise daha keyifli bir gündeminiz olabilir. Yurt dışı ve yabancılarla güçlü ilişkiler kurabilirsiniz, üzerinizde iz bırakan gezi ve seyahatler gündeme gelebilir.


13 ekim, 2019

Bilgiye, öğrenmeye açık, merak duygunuzun yüksek olduğu hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, komşu ve kardeşlerinizle bir araya gelebilir, pek çok fikri ve düşünceyi paylaşabilirsiniz. Gece yarısı meydana gelen dolunay fikir ve düşüncelerinize ışık tutabilir.


12 ekim, 2019

Bugünkü Venüs Uranüs karşıtlığı aile ve geçmişe dair konularda içinden geçmekte olduğunuz değişim sürecinin kariyeriniz, iş yaşamınız ya da sosyal hayatınızdaki ilişkilere yansımasını gösterebilir. Ancak bu biraz ani ve beklenmedik rastlantı, tepki ve tutumlar sayesinde olabilir.

11 ekim, 2019

İş, para konuları ve maddi konular gündeminize gelirken gösterişli ya da keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya özen göstermelisiniz, hesap ve bütçe konusunda dağınıklıklar olabilir.


10 ekim, 2019

Duygusal alışverişler yapabileceğiniz bir gün olabilir, bütçe ve harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarabilirsiniz. Duygusallığın olduğu ortamlardan keyif alabilirsiniz.

 

9 ekim, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönem iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak geçebilir, başarılarınızla takdir ve beğeni toplayabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz.

 

8 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilirsiniz. Başkalarını etkilemekte zorlanmayabilir, ilişkinizde söz sahibi ve güçlü konumda olabilirsiniz. Tek taraflı ve sübjektif davranmamaya dikkat etmelisiniz.


7 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


6 ekim, 2019

Bilinçaltınızın hareketliliği özellikle sabah saatlerinde biraz daha fazla dinlenmenizi gerektirebilir. Gerek sosyal paylaşımlar, gerek seyahatler, akademik veya medyatik konular sizi yormuş olabilir. Öğle sonrası kendinizi biraz daha akışa bırakma zamanı olabilir.

5 ekim, 2019

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.

 

4 ekim, 2019

Mücadele ve savaş gezegeni Mars bugün burç değiştiriyor. Zararlı kabul edilen bu geçiş ve değişiklikle birlikte seyahatler, uluslararası veya yurt dışı bağlantılı konular ve yabancılarla ilişkilerde ortaya çıkabilecek sorun, pürüz ve sürtüşmelere çok daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle sosyal paylaşımlarda, sesinizi aktarma, duyurma konusunda, medyatik ve akademik konularda faal olabilirsiniz ama olası zararları da göz ardı etmemelisiniz.


3 ekim, 2019

Merkür bugün burç değiştiriyor ve iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Otorite ve yönetici konumundaki kişilerle daha sık görüşebilirsiniz.


2 ekim, 2019

Bugün hedefleriniz doğrultusunda daha kararlı olabilirsiniz. Plan, düzen ve organizasyon gerektiren iş ve konuları bugün kolayca halledebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ve hassasiyetlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


1 ekim, 2019

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. Organizasyon, düzen gerektiren işlere odaklanabilir, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi, planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.


30 eylül, 2019

Hedeflerinize yönelik kararlı bir tutum sergileyebilir, sorumluluklarınıza, kariyerinize, iş hayatınıza, planlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren başarılarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edimek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay, uzak yollardan güzel haberler getirebilir size. Seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Umutlarınızın tazelendiği bir yeni ay olabilir.


27 eylül, 2019

Yeni ay öncesinde Ay’ın ışığını iyice yitirdiği bir gün, ruhsal anlamda kendinizi çok dolu ve yoğun hissedebilirsiniz. Duygusallığınızı konsantre olacağınız iş ve aktivitelerle dağıtabilirsiniz.


26 eylül, 2019

Sabah saatlerinde karşılıklı denge ve uyum konusu zorlayan bir konu olurken öğleden sonra ortak maddi konu ve paylaşımlar devreye giriyor, harcamalar gündeme gelebilir, birlikte almanız gereken maddi sorumluluklar olabilir.


25 eylül, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken kendinizi karşınızdaki kişiye bağlı hissedeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Birilerine danışmak, fikir almak için güzel bir gün olabilir. Ancak Venüs Satürn karesi bugün ilişkiler açısından test edici olabilir.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından daha açık, etkileşim halinde olacağınız, harekete geçeceğiniz bir dönem başlıyor. Seyahatler hızlanabilir. Öğle sonrasında ilişkiler önem kazanıyor, birebir konular ve diyaloglar öne çıkabilir.

23 eylül, 2019

Haftanın ilk gününde sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


22 eylül, 2019

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.


21 eylül, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


20 eylül, 2019

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün hareketli, canlı bir gündeme işaret ediyor. İstek ve beklentileriniz ön planda olabilir, kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha talepkâr davranabilirsiniz. Kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


19 eylül, 2019

Aileyle ilgili konularla meşgul olacağınız bir gün olabilir. Geçmişe ait konular ve anılar gündeminize gelebilir. Enerjinizi toplayıp ortaya çıkarabildiğinizde önemli işler başarabilir, mücadeleci tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.