Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

1 ağustos, 2021

Ailenizle ilgili konularda derin hassasiyetler içinde olabilirsiniz. Ailenizde kadınların ve güçlü kişilerin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Geçmişe ilişkin konuların izleri ortaya çıkabilir.


31 temmuz, 2021

Ev ve aile konularında gücünüzü gösterebilir, mücadele etmeniz gereken konulardan baskın olabilirsiniz. Ancak üzerinizdeki enerjileri dağıtmanın da bir yolunu bulmalısınız.


30 temmuz, 2021

Yakın çevrenizle, kardeşleriniz, komşularınız ve neredeyse hemen her gün gördüğünüz kişilerle bir arada olabilir, sohbet edebilirsiniz. Yakın çevrenizde kendinizi güvende hissedebilirsiniz.


29 temmuz, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.


28 temmuz, 2021

Jüpiter’in yeniden burcunuza ilerlemesiyle kişisel konularınız artış gösterebilir, kendinizle daha çok ilgilenebilirsiniz, şanslı, bereketli bir dönem olabilir sizin için. Sosyal çevrenizi daha da genişletebilirsiniz.


27 temmuz, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde iletişim öne çıkıyor. Eşinizle, sevgilinizle veya ortağınızla aranızdaki sorunları iletişim gücünüzle ortadan kaldırabilirsiniz. Bu dönem ihtiyacınız olan alanda karşınızda olan en yakınınızdan görüş almak için iyi bir dönem olabilir.


26 temmuz, 2021

Alım satım konuları, harcama ve alışverişler gündeminize gelirken maddi konularda biraz daha dikkatli, temkinli davranmanız gerekebilir. Bütçe ve hesap işlerinde daha özenli olmanız yerinde olabilir.


25 temmuz, 2021

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken görünümünüzde veya duruşunuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yaptırabilir, güzel giysiler alabilirsiniz. Yeni ve farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınız size destek olabilir.


24 temmuz, 2021

Bugünkü dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve size kendi istek ve beklentilerinizi hatırlatıyor. İlişkilere odaklanacağınız bir döneme girmeden önce kendi isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.


23 temmuz, 2021

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


22 temmuz, 2021

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında yoğun bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ciddi bir ilişki kurmak ve mevcut ilişkinizi daha ciddi bir üst boyuta taşımak konusunda çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz.


21 temmuz, 2021

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım ve alım satım işleri açısından sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Vergi ve miras gibi konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.


20 temmuz, 2021

Sosyal ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir, sosyal paylaşımlarınızda teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Keyifli bir gün olabilir.


19 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yöneticilerinizle, otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edebilirsiniz.


18 temmuz, 2021

Hedefleriniz konusunda kararlılık gösterebilir ve planlı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarı sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle veya sizden yaşça büyük, olgun ve deneyimli kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


17 temmuz, 2021

Güneş ile Plüton’un karşıtlığı özellikle gündelik yaşamda hayatınızı paylaştığınız kişilerle ya da çalışma ortamınızdakilerle ilişkilerinizde bir miktar zorlayıcı olabilir. Akışa bırakmanız gereken konularda ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz.


16 temmuz, 2021

Artık bulunduğunuz ortamın dışına çıkmanın ve kısa da olsa bir tatilin tam sırası olabilir. Hafta sonuna yönelik planlar yapabilirsiniz. Maceraperest ve keşifçi ruhunuz ön plana çıkıyor.


15 temmuz, 2021

Gün içinde işlerinizi toparlamakla uğraşırken detaylara, incelik, hassasiyet gerektiren konulara daha çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise kendinizi çok daha rahatlatıcı koşullar içinde bulabilir, daha özgür hareket edebilirsiniz.


14 temmuz, 2021

Maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


13 temmuz, 2021

Bugün Venüs ile Mars’ın kavuşumunda bire bir ilişkilerde, ortaklıklarda, evlilik ve birlikteliklerde tartışmalar getirebilir ve daha fazla sabır göstermeniz gerekebilir.


12 temmuz, 2021

Haftanın bu ilk gününde Merkür Jüpiter ile uyumlu bir açı kurarken gündelik işlerde birlikte olduğunuz kişilerle, çalışma ve uğraş ortamınızda iletişime çok açık bir günde olabilir, bu kişilerle çok kolay anlaşabilirsiniz.


11 temmuz, 2021

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle önümüzdeki üç haftalık dönemde sağlık ve şifa konularına ilgi ve merakınız artıyor. Bu konularla ilgili kişilerle tanışabilir, bir araya gelebilirsiniz.


10 temmuz, 2021

Yengeç burcundaki yeni ay yeni bir sağlık veya beslenme programı, arınma veya detoks düzeni benimsemenizi sağlayabilir. Gündelik yaşamınıza, rutinlerinize yeni bir yön verebilirsiniz.


9 temmuz, 2021

Yeni ay öncesinde Venüs’ün Uranüs’le bire bir ilişkilerde, birlikteliğinizde, ortaklığınızda veya evliliğinizde ani, beklenmedik ve sıra dışı gelişebilecek durumları beraberinde getirebilir. Yeni ay öncesinde karşınızdaki kişiye olan sabrınızı korumalısınız.


8 temmuz, 2021

Aşk ve sevgi konusunda karşınızdaki kişinin üzerine fazla gitmemeye çalışmalısınız. Gün içinde daha hassas durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise çalışmalarınıza, işinize odaklanabilir, veriminizi, üretkenliğinizi artırabilirsiniz.


7 temmuz, 2021

Venüs Satürn karşıtlığı ilişkilerinize biraz mesafe katabilir, karşınızdaki kişiden umduğunuz yakınlığı veya sevecenliği göremeyebilirsiniz ancak bu geçici bir transit. Ay İkizler burcunda ilerlerken yüreğinizin sesini dinlemeyi tercih edebilirsiniz.


6 temmuz, 2021

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle sevdiklerinize yönelebilir, sevdiğiniz kişi ve konulara ya da aşkınıza odaklanabilirsiniz. Aşkta kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz.


5 temmuz, 2021

Haftanın ilk gününde Ay Boğa burcunda ilerlerken ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, mutfakta zaman geçirebilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


4 temmuz, 2021

Ay Boğa’da ilerlemeyi sürdürürken ev ve aile yaşantısı içinde huzur bulabilirsiniz. Küçük gündelik mutluluk ve sevinçler size huzur verebilir.


3 temmuz, 2021

Bugün sert bir görünüm altında olan Mars ve Uranüs biriken enerjilerin birden ortaya dökülmesine neden olabilir. Karşınızdaki kişiden beklenmedik ani tutum ya da tepkiler görebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.