Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken keşif ve macera duygunuz yüksek. Seyahatler, uzak yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular dikkat çekebilir. Uzaklardan haberler gündeme gelebilir.


6 aralık, 2023

Gün içinde ortak maddi konular ağırlığını hissettirebilir. Duygusal stres ve gerginlikten uzak durmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi çok daha özgür, bağımsız hissedebilirsiniz.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde iş ve kariyer alanında dikkat çekici bir konuma ilerleyebilirsiniz. Başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilir, terfi veya ödül alabilirsiniz. Yaşlı ve olgun kimselerden, üstlerinizden ve yöneticilerinizden destek görebilirsiniz.


29 kasım, 2023

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.28 kasım, 2023

Dolunayın ardından aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı özgün ve yaratıcı şekilde ifade edip, gösterebilirsiniz.


27 kasım, 2023

Dolunay aşk yaşamınızla ilgili bir karar almanıza yol açabilir. Yüreğinizin sesini daha çok duymak ve dinlemek istediğiniz bir dolunay olabilir. İstekleriniz konusunda daha net olabilirsiniz.


26 kasım, 2023

Yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya komşularınızla ilgili bir konu veya gelişme farkındalığınızı artırabilir, bir karar almak durumunda kalabilirsiniz.


25 kasım, 2023

Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabilirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgili bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte özellikle sosyal ilişkiler biraz daha çaba, gayret gerektirebilir, teknolojik imkânlardan yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın düşünce ve tavsiyeleriyle sizi yorduğu bir dönem olabilir.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken özellikle yaşlı kimselerle ve otorite konumunda kişilerle ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Planlarınız konusunda temkinli hareket etmeniz gereken bir gün olabilir.


22 kasım, 2023

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konular, arkadaşlıklar, fikir ve düşünce paylaşımları önem kazanıyor. Yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizi ileri sürerken daha dikkat çekici olabilir, kendiniz ve başkaları için vizyoner ruhunuzu daha fazla sergileyebilirsiniz.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde hedefleriniz, planlarınız, iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili konularda artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında artık daha fazla dost ve arkadaşlarınızla bir arada olmak, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.


20 kasım, 2023

Ay burcunuzun son derecelerine doğru ilerlerken kararlılık, liderlik, girişimcilik göstermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir ancak sizin dışınızda gelişebilecek olayları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde alışverişler gündeme gelebilir.


19 kasım, 2023

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konulara odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, cesur, girişimci, lider özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


18 kasım, 2023

İş yaşamı, kariyer gibi konularda bir atılım yapmanın tam zamanı olabilir. Kendinizi yürekten buna hazır hissedebilirsiniz.


17 kasım, 2023

Hayatı biraz daha akışına bırakmanız gereken bir günde olabilirsiniz ve akşam saatlerine yaklaşırken bu etkiyi çok daha fazla hissedebilirsiniz. Mistik ve spiritüel konulara ve ortamlara açık olabilirsiniz.


16 kasım, 2023

Hayatın akışında kontrolünüz dışındaki gelişmeler sizi ruhsal ve manevi konuların içine daha fazla çekebilir. Etrafınızdaki gelişmelerden ve olup bitenlerden çok şey öğrenebilir, farkındalığınızı yükseltebilirsiniz.


15 kasım, 2023

Yenilikçi fikir ve düşüncelerinizle başkalarına da ilham verebileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla her ortamda fikir paylaşımına açıksınız ancak sözlerinizin nerelere çekilebileceğini unutmayın.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından oldukça sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı da paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Cömert bir gündesiniz.


13 kasım, 2023

Bu yeni ayla birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar yapabilir, organizasyon gerektiren konularda, görev ve sorumluluklar alanınızda yapıcı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken hedefleriniz ve planlarınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Sosyal konumunuz, dışarıdan nasıl göründüğünüz, statüye ilişkin konular gündeme gelebilir.


11 kasım, 2023

Gün içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle sosyal bir kelebek haline gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha sık görüşebilirsiniz. Sosyal aktivitelere, organizasyonlara daha çok vakit ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gezi ve seyahatlere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik daha iyimser düşünceler içinde olacaksınız.


9 kasım, 2023

Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

 

6 kasım, 2023

Güçlü kişilerin desteğiyle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Güçlü işbirlikleri ve ortaklıklar kurabilirsiniz. İletişimde gerçekçi tarafınızı korumalısınız.


5 kasım, 2023

Aslan burcundaki Ay ile birlikte ilişkilerinizle göze çarpabilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle ya da yakın arkadaşınızla birlikte vakit geçirebilir, ortak konulardan keyif alabilirsiniz. Karşılıklı diyaloğa açık bir gün olabilir.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle maddi konularda daha iyi organize olabilir, maddi durumunuzu daha yapıcı adımlarla düzene koyabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Çalışkanlığınız, üretkenliğiniz dikkat çekici olurken yardım duyguları öne çıkabilir. Pek çok işinizi aynı anda halletmek için pratik çözümler arayabilirsiniz. Gündelik yaşamınızda size destek olabilecek kişileri bulabilirsiniz.


2 kasım, 2023

Ay’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle gündelik iş ve uğraşlarınız artabilir. Öte yandan sahip olduklarınızı yeniden değerlendirebileceğiniz birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz.


1 kasım, 2023

Ay sevdiğiniz burçta ilerlerken özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz sayesinde beklediğiniz etkinin çok daha fazlasını gösterebileceğiniz bir gündesiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.