Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

20 temmuz, 2018

Hedeflerinize, planlarınıza odaklı olabileceğiniz bir gün. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Üstlerle ilişkiler biraz daha sabır gerektiriyor. 19 temmuz, 2018

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konuların, seyahatlerin gündeme gelebileceği bir gün. Ufkunuzu bulunduğunuz ortamın dışına taşıyabilir, sosyal paylaşımlara, yeni tanışıklıklara açık olabilirsiniz.


18 temmuz, 2018

Uzaklar ve uzak yollarla etkileşim ve iletişim bugün gündeminizde olabilir. Seyahatler yapabilir ya da planlayabilirsiniz. Keşfe meraklı maceracı ruhunuz bugün daha çok ortaya çıkabilir.


17 temmuz, 2018

Psişik ve gizemli konular bugün daha fazla ilginizi çekebilir. Her konuda merakınız daha derin boyutlara ulaşabilir. Gizli ve kapalı kalmış konu ve olayların üzerine gidebilirsiniz. Konsantrasyonunuzun ve araştırma arzunuzun yüksek olduğu bir gündesiniz.


16 temmuz, 2018

Ortak paralar, gelirler, vergi, finans, miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İşinizle ilgili güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güç mücadeleleri yorucu ve psikolojik olarak yıpratıcı olabilir. Duygusal olarak yoğun bir gün olabilir, kaygı ve şüphe gibi negatif duygulardan uzak durmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.