Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

PINAR ATMACA

14 haziran, 2024

Sevdiklerinizle görüşmek için güzel bir gün olabilir ve bundan da keyif alabilirsiniz. Aşkta anlaşma sağlayabilir, sevgilinizi güzel sözlerinizle kendinize çekebilirsiniz.


13 haziran, 2024

Ay Başak burcunda ilerlerken duygusal açıdan biraz gergin bir gün geçirebilirsiniz. Zira karşınıza çıkabilecek güçlü kişiler yorucu olabilir. Duygusal stresi kontrol edebilmeli ve sakin kalmaya çalışmalısınız.


11 haziran, 2024

Mars Plüton açısı aile, geçmişle ilgili konular üzerinden gücünüzü, kararlılığınızı test edecek gibi görünüyor. Üzerinizdeki baskıyı hafifletmelisiniz.


10 haziran, 2024

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


9 haziran, 2024

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle ev ve aile konuları daha çok uğraştırabilir. Ev içinde çok daha aktif olabilirsiniz, ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2024

Ay Yengeç burcunda ilerlerken günlük işler, detaylar, hesap kitap işleri gündeminize gelebilir, çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlık, şifa konularıyla ilgilenebilirsiniz.


7 haziran, 2024

Gün içinde egolar kişisel beklenti ve istekler siz farkında olmasanız da ön planda olabilir. Kişisel ilgi alanlarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Sonrasında ise detaylar, irili ufaklı işler önem kazanıyor.


5 haziran, 2024

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


4 haziran, 2024

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


27 mayıs, 2024

Mistik ve spiritüel konulara yatkın bir gün, yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İlişkilerde ise fedakâr, anlayışlı bir tutum sergileyebilirsiniz.

 

26 mayıs, 2024

Aşk hayatınızda büyük sürprizlere hazır olun. Hayatınızda özel biri yoksa, karşınıza o kadar çok kişi çıkabilir ki hangisinde karar kılacağınıza şaşırabilirsiniz. Gönlünüz, kalbiniz aşkla dolu olabilir, bunu işlerinize, yeteneğinize, tutkularınıza, hobilerinize ve yaratıcılığınıza yansıtabilirsiniz. Özellikle sanat ve estetik yönü olan bir iş veya uğraşınız varsa, çok güzel işler çıkarabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.


25 mayıs, 2024

Ay Yay’da ilerlemeyi sürdürürken sosyal ortamlarda duygusal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza karşı sıcak ve sevecen davranabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir.


24 mayıs, 2024

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmelere hazır olmalısınız. Önümüzdeki bir ayda kendinizi hayatınızı renklendirecek, canlandıracak yepyeni bir aşkta bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz uğraş ve aktiviteler bu dönemde keyfinize keyif katarken eğlenmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.


23 mayıs, 2024

Arkadaş çevrenizle veya sosyal gruplarınızla ilgili bir gelişme veya olay sizi bir farkındalığa ve bunun sonucunda bir karar almaya itebilir. Kişisel beklentilerinizin öne çıktığı bir dolunay olabilir.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle ortak paylaşımlarınızda ve iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.

 

16 mayıs, 2024

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Görüşmeler genel anlamda olumlu bir hava içinde geçebilir ancak duygusal strese neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle ev ve aile içinde iletişim ve haberleşme hız kazanıyor. Aile bireylerinizle daha sık görüşüp bir araya gelebilirsiniz. Geçmişle ilgili konulara ve tarihe merak salabilirsiniz.


14 mayıs, 2024

İkili ilişkilerde iletişimin hızlı, dinamik olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişi beklediğinizden hızlı yanıtlar verebilir, hazırcevaplılığı ile sizi şaşırtabilir. Yeni ay öncesinde diyaloglarda sakinliği korumak için biraz daha çaba sarfetmelisiniz.


6 mayıs, 2024

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve gizemiyle karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.


5 mayıs, 2024

Merak duygunuz yüksek, öğrenmeye, bilgi edinmeye açıksınız. Yakın çevrenizdekilerle görüşebilir, merak duyduğunuz konuları sorabilirsiniz. Eğitim konuları gündeminizi kaplayabilir.


4 mayıs, 2024

Gündeminizde harcamalar ve maddi konular olabilir. Harcamalar yapabilirsiniz. Önceden düşündüğünüz bir eşyayı, giysiyi, aksesuarı satın almak için harekete geçebilirsiniz. Ancak duygusal kararlardan kaçınmalı, hesabınızı doğru yapmaya çalışmalısınız.


3 mayıs, 2024

Balık burcunda ilerleyen Ay maddi konulara ve iş hayatınıza işaret etmekte. İş yapmak veya para kazanmak için yeni ve sıradışı yöntemler geliştirebilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar yapabilirsiniz. Ancak dalgınlıklara ve ihmallere meyilli olabileceğinizi unutmamalısınız.


2 mayıs, 2024

Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İddialı, rekabetçi yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde kontrol ve söz sahibi olabilirsiniz.


1 mayıs, 2024

Mars’ın Koç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk ay boyunca iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem başlayabilir. Bu dönemde sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz.


30 nisan, 2024

Bugün Venüs burç değiştirerek sizi ailevi konularda destekleyen ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan bir alana ilerliyor. Ailenizle olan ilişkileriniz açısından keyifli bir dönem olabilir, evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon işleriyle ilgilenebilirsiniz.


29 nisan, 2024

Belirsiz koşullar ve karmaşık durumlar karşısında akışta kalmanız gerekebilir. İşler sizin müdahaleniz veya kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Sessiz veya pasif kalabilirsiniz. Yalnızlığın tadına varabilirsiniz, meditasyon ve yoga gibi çalışmalar için uygun bir gün olabilir.


25 nisan, 2024

Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken yakın çevrenizdekilerle iletişim artabilir.


22 nisan, 2024

Farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir.


21 nisan, 2024

Ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


20 nisan, 2024

Bugün Güneş burç değiştirerek Boğa’ya ilerliyor, önümüzdeki bir aylık dönemde ailenizin ihtiyaçları öne çıkabilir ve siz de bunları karşılamak yönünde istekli olabilirsiniz. Ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.