Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

19 haziran, 2019

Gündelik yaşamınız, çalışma hayatınız açısından epeyce yoğun, yorucu, çaba ve gayret gerektiren bir gün sizi bekliyor olabilir. Birlikte iş yaptığınız çalışma arkadaşlarınıza, size destek ve yardımcı olan kişilere karşı sabrınızı korumayı ihmal etmemelisiniz.


18 haziran, 2019

Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda hareketli, dinamik, aktif bir gün geçirebilirsiniz. Hızlı bir iletişim trafiği içinde kendinizi bulabilirsiniz, detayları, hesap işlerini gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.


17 haziran, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayla birlikte sosyal alanda, arkadaşlık ilişkilerinizde ve onlarla olan paylaşımlarınıza ilişkin bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bu farkındalık bazı arkadaşlıklarınızı bitirmenize, yeni arkadaşlıkları başlatmanıza, yeni sosyal çevrelere girmenize neden olabilir.


16 haziran, 2019

Gündelik işlerinizi, çalışma hayatınızı paylaştığınız, size destek ve yardımcı olan kişilerle ilgili herhangi bir yargıda bulunmadan önce biraz daha bekleyip sabretmenizde fayda var. Bugünün düşünsel enerjileri oldukça kısıtlayıcı, sınırlayıcı olabilir.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde başarı, hedef ve plan odaklısınız, görev ve sorumlulukların getirdiği baskıyı hissedebilirsiniz. Öğleye doğru Ay burç değiştirdiğinde daha sosyal ve keyifli ortamlarda kendinizi bulabilir, umut tazeleyebilirsiniz.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken sağlığınıza biraz daha özen göstermeyi unutmayın. Hedeflerinizi, planlarınızı gerçekleştirmek için canla başla mücadele edebilirsiniz, ancak engeller karşısında sabırlı olmalısınız.


13 haziran, 2019

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir, onlara kulak vermeyi ihmal etmeyin.


12 haziran, 2019

Uzaklardan alacağınız güzel haberlere sevineceğiniz bir gün olabilir. Bugün yapacağınız gezi veya seyahatlerden daha çok keyif alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler dikkat çekici olabilir.


11 haziran, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, yabancılarla, yeni insanlarla tanışmak, farklı ve yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Uzaklardan haberler ve seyahatler yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir.


10 haziran, 2019

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.

9 haziran, 2019

Güçlü kişilerle ve özellikle de kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Mücadeleci ve hırslı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Duygusal çalkantılara, çıkışlara dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2019

Bugün en yakınınıza fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


7 haziran, 2019

İkili ilişkiler, eşli ve ortaklı konular bugün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Diyaloglar önem kazanabilir, ilişkinizde, birlikteliğinizde denge, eşitlik ve uyumu daha fazla gözetiyor olabilirsiniz.


6 haziran, 2019

Gündelik işler, rutininiz ve çalışma şartlarınızla ilgili durumlar, gelişmeler ağırlık kazanabilir. Detaylara, hesap işlerine her zamankinden fazla önem verebilirsiniz. Mükemmeliyetçi yönleriniz ön planda.

 

5 haziran, 2019

Sağlık ve şifayla ilgili konularla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik kavramları öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


4 haziran, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde günlük yaşamınızda, çalışma ortamınıza iletişime, görüşmelere daha açık olabilirsiniz. Sağlık ve şifa konularına merak salabilirsiniz.


3 haziran, 2019

Bugün İkizler burcunda meydana gelen yeni ay yeni bir aşkı gündeme getirebilir. Tutku ve heyecanla yeni bir uğraş veya aktivite alanı edinebilir, yeni bir hobinizle ilgilenebilirsiniz. Yeni adımlarınızda sezgileriniz size yol gösterebilir.

2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara zaman ayırabilirsiniz.


1 haziran, 2019

Ev ve aileyle ilgili konularda hareketli ve aktif bir gündeminiz olabilir, aile içinde güzel keyifli ilişkiler kurmak, geliştirmek açısından güzel bir gün olabilir. Güzel yemeklerle sofranızı donatabilirsiniz.

 

31 mayıs, 2019

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken evinizle ve ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Günü aydınlatan güçlü Venüs konfor ve güvene duyduğunuz ihtiyaca dikkat çekerken bugün her şey sizi evinize, koltuğunuza çekebilir.

30 mayıs, 2019

Günün hızlı ve hareketli iletişim trafiğinde randevularınızda zamanlamaya, geç kalmamaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Ailevi konuları konuşup paylaşmak için uygun bir gün olabilir.


29 mayıs, 2019

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle sıcak, samimi ilişkiler kurabilirsiniz. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebileceğiniz bir gün olabilir ancak yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat.

 

28 mayıs, 2019

Maddi konular, para ve iş konuları bugün sizi meşgul ederken sahip olduklarınızı ve kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye kafa yorabilirsiniz. Harcamalar konusunda bütçenizi hesaba katmayı ihmal etmeyin, bugün özellikle hesap ve bütçeye dikkat etmelisiniz.


27 mayıs, 2019

Maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz daha uyanık ve dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Harcama ve alışverişlerde fazlasıyla cömert bir tutum içinde olabilirsiniz. Bütçenizi ve hesabınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


26 mayıs, 2019

Keyfiniz, konforunuz, lüksünüz için para harcamaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Ancak bütçenizi, hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


25 mayıs, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmaya meyilli olabilirsiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız.


24 mayıs, 2019

Burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte cazibeniz ve karizmanızla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.


23 mayıs, 2019

Kendinizi hayatın, olayların akışı içinde hissederken, bazı durumları kabullenmeniz, hayatınızı oluruna bırakmanız çok daha rahat ve kolay olabilir. Ancak ihmal, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz.


22 mayıs, 2019

Hayatı akışına bırakacağınız bir gündesiniz. Sessiz, sakin ve dinlendirici bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlıklar gündeme gelebilir.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızda daha rahat nefes alabileceğiniz güzel ve keyifli bir dönem başlıyor. Aşka açıksınız ve bu dönemde aşık olabilirsiniz. Sevdiğiniz iş ve uğraşlarla, merak ve ilgi alanlarınıza daha çok eğileceğiniz bir dönem olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.