Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

15 ekim, 2018

Üstlerinizle, yöneticilerinizle keyifli bağlar ve iletişim kurmak açısından güzel bir günde olabilirsiniz. Tatlı dilinizle en zor durumlarda bile ikna edici olabilirsiniz. Teşekkür ve takdir sözlerine de hazır olmalısınız.

 

14 ekim, 2018

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


13 ekim, 2018

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.

 

12 ekim, 2018

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğle sonrasında ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.


11 ekim, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda duygusallığınızı, fedakâr yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Yönetici ve üst düzey konumda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızın peşinde olabilirsiniz.


10 ekim, 2018

Merkür bugün burç değiştiriyor ve iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Yönetici konumundaki kişilerle daha sık görüşebilirsiniz.


9 ekim, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ayla birlikte eğitim, yüksek öğrenim veya kişisel gelişim alanında yeni başlangıçlar ve adımlar söz konusu olabilir. Yeni ay yaşamınızda yeni yolculukların kapısını açabilir.

 

8 ekim, 2018

Haftanın ilk gününde bulunduğunuz ortamın dışına çıkma heves ve heyecanında olabilirsiniz. Seyahatler, gezi veya tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Keşif ve macera duygunuz yükseliyor.


7 ekim, 2018

Ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.


6 ekim, 2018

Ortak maddi konular ve paylaşımlara ilişkin bir gündeminiz olabilir. Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir günde olabilirsiniz, ufak detaylarda bile derinlik arayabilirsiniz. Merak ve sorgulama duygularınız güçlü olabilir.


5 ekim, 2018

Bugün başlayan ve ay boyunca devam eden Venüs retrosunda ilişkinizi, ilişkinizde yaşananları gizlemeniz ya da özel yaşamanız zor gibi görünüyor. Bu dönemde mümkün olduğunca dürüst ve sadık kalmak en iyisi. İş hayatınızda üstlerinizle olan ilişkilerinize de dikkat etmeniz gereken bir dönem.


4 ekim, 2018

İkili ilişkiler açısından önemli bir gün olabilir. Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular gündeme gelebilir. İkili iletişim ve diyaloğa açık bir günde olabilirsiniz.

 

3 ekim, 2018

Günlük iş ve uğraşlarınız tüm zamanınızı alabilir. İlişkilerde eleştirel veya mükemmeliyetçi yönleriniz daha belirgin olabilir. Özellikle sabah saatlerinde duygularınızı açık bir şekilde ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz.

 

2 ekim, 2018

Çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Detaylar ve hesap işleriyle uğraşmanız gerekebilir. Çalışkan ve üretken olacağınız bir gündesiniz. Seyahatlerde planlı, düzenli olmak sizi zihinsel olarak daha az yoracaktır.


1 ekim, 2018

Sevdiklerinizle ve varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeminize gelirken duygusal yönlerinizi daha güçlü şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Yaratıcılık, sanatsal ve estetik dokunuş gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.


30 eylül, 2018

Aşk hayatınız ve sevdiğiniz ve ilgil duyduğunuz konular açısından oldukça dinamik ve hareketli bir gün. Kalbinizin sesini daha çok dinleyebilir, egonuzu, kişisel istek ve beklentilerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.29 eylül, 2018

Gün içinde eviniz ve ailenizle ilgili konuların baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise aşka yakın olabilir, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz.


28 eylül, 2018

Aile hayatınızda önemli kadın figürler üzerinizde etki unsuru hatta zaman zaman baskı unsuru olabilirler, ilişkilerde beklenmedik şekilde ortaya çıkabilecek çatışmalara ve güç dengelerine her zamankinden çok dikkat etmelisiniz.

 

27 eylül, 2018

Enerjinizin ve motivasyonunuzun genel anlamda yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi yorup tüketmemeye gayret etmelisiniz. Sabah saatlerinde ise evinizde işleriniz varsa görünmez aksilik ve kazalara karşı biraz daha dikkatli olmaya çalışın.


26 eylül, 2018

Iletişim açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkileriniz bugüne hakim olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.


25 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen dolunay yakın çevreniz, kardeş veya komşularınızla ilgili bir konuda farkındalık getirebilir. Dolunay duygusal etkisini iletişim şeklinize, söz ve cümlelerinize yansıtabilirsiniz.


24 eylül, 2018

Maddi konular gündeme gelirken dolunay öncesinde harcamalara, bütçeye dikkat etmekte fayda var. Sezgisel, duygusal kararlar almaya meyilli olabilirsiniz.


23 eylül, 2018

Bugün Güneş’in Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte ufkunuzu, sınırlarınızı genişletebileceğiniz, keşif ve macera ruhunuzu ortaya koyabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yabancılarla bir araya gelebilir, yurt dışı bağlantılı konularla ilgilenebilirsiniz. Yüksek öğrenim, kişisel gelişim konuları gündeme gelebilir.


22 eylül, 2018

Sabah saatlerinde yapmanız gereken bir takım özel ve kişisel işleriniz olabilir, kendinizle ilgilenebilirsiniz. Öğle sonrasında Ay’ın Balık burcuna ilerlemesiyle birlikte maddi konular, alım satım ve yatırım konuları önem kazanıyor.


21 eylül, 2018

Mücadeleci kişilerle görüşebileceğiniz, önemli pazarlık ve anlaşmalar yapabileceğiniz bir gün olabilir.Sezgisel ve derin bakış açınız ve anlayışınızla güçlü etki ve izler bırakabilirsiniz.


20 eylül, 2018

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay size hem güç hem de cesaret ve enerji katıyor. İkili ilişkilerde söz sahibi olabilir, girişimci ve lider özelliklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Işığınızla parlayabileceğiniz bir gün olabilir.


19 eylül, 2018

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken olayları bir adım geriden izlemek, akışta kalmak isteyebilirsiniz. Spiritüel ve mistik konulara ilginiz artabilir. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


17 eylül, 2018

Bugünü kafanızı dinleyerek, yalnız ve sessiz geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Merak ve ilgi duyduğunuz konulara yönelebilir, kitap okuyabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Uyanık davranmaya çalışmalısınız.


16 eylül, 2018

Arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.