Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

23 nisan, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için çalışabilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde aile içinde önemli erkek figürlerin etkisini beklenmedik bir şekilde hissedebilirsiniz. Riskten, ani tepkilerden, tutumlardan özellikle ev ve aile yaşantınızda uzak durduğunuza emin olmalısınız.


21 nisan, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte eğitim konularında şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. İletişim alanında ise kendinizi daha etkileyici, ikna edici ve cezbedici şekilde ifade edebilirsiniz.


20 nisan, 2019

Bugün Güneş burç değiştirerek Boğa’ya ilerliyor ve bu yeni bir aylık dönemde ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz. Ailenizin ihtiyaçları öne çıkabilir ve siz de bunları karşılamak yönünde istekli olabilirsiniz.

 

19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen dolunayda eğitim, bilgilenme ve öğrenme yolunda istek ve arzularınızı ortaya çıkarabilir. Sürpriz çıkışlar ve gelişmeler sizi bir anda o çok ihtiyaç duyduğunuz keşif, macera ve yolculuklara çıkarabilir.18 nisan, 2019

Uzaklar, yabancılar ve uluslararası konularla ilgili gündeminiz yoğunlaşıyor. Seyahatler söz konusu olabilir. Dışarıdan haberler alabilirsiniz. Merkür’ün burç değiştirmesi merak duygunuzu artırırken eğitime çok daha meraklı ve yatkın olabilirsiniz.


17 nisan, 2019

Sabah saatleri ortak maddi konuların gölgesinde biraz daha karmaşık ve belirsizliklerle dolu geçebilir. Öğleden sonra ise bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Yabancılar ve uluslararası konular gündeminize gelebilir.


16 nisan, 2019

Olayların gizemli ve kapalı yönlerini keşfetmek hoşunuza gidebilir. Ancak ilişkiler noktasında dikkatli olmalısınız. Araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Polisiye, detektif romanlarına, filmlerine, psikolojik konulara ilgi duyabilirsiniz.

 

15 nisan, 2019

Haftanın ilk günü sizi müthiş sosyal ve paylaşım dolu bir gündeme çekerken maddi konulardan kaynaklanan bazı çekinceleriniz olabilir. Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir.


14 nisan, 2019

Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin ilgi ve desteğiyle kendinizi mutlu ve keyifli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sosyal aktivitelere bolca katılabilir, toplantı ve organizasyonlarda yer alabilir, geleceğe daha umutla bakabilirsiniz.


13 nisan, 2019

Yaşamınızda müdahale edemediğiniz, anladığınız ancak bir şekilde izleyici kaldığınız olayların etkisini daha çok hissedeceğiniz bir gün olabilir. Bunların ruhunuzda, bilinçaltınızda yarattığı dönüşümü ifade etmek, anlatmak güç olsa da buna kendinizi zorlayabilirsiniz.


12 nisan, 2019

Günlük uğraşlarınız, titizlik ve emek isteyen işler bugün gündeminizi meşgul edecek konular arasında olabilir. Sağlık, şifa ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Maddi konularda objektif, gerçekçi yaklaşımı gözden kaçırmamaya dikkat.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu sosyal ilişkileri gözden geçirme zamanı olabilir. Arkadaşlıklarınızı ya da sosyal çevrenizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Eski dostlukların kıymet kazanacağı bir dönem olabilir.


10 nisan, 2019

Özgüveninizi yerine getirebilecek maddi ve parasal gelişmelerle kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz. Öte yandan kontrolünüz dışı durum ve gelişmelerin getirdiği elinizi, kolunuzu bağlayan konular karşısında sorumlu ve disiplinli davranmanız gerekecek.


9 nisan, 2019

Hareketli ancak bir o kadar da keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak, heyecan ve tutkularınızın peşinden koşmak size ilham verebilir, yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Özellikle sabah saatleri daha elverişli olabilir.


8 nisan, 2019

Haftanın bu ilk gününde ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Evinize güzel ve dekoratif eşyalar satın alabilirsiniz. Evinizi süsleyebilirsiniz. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.


7 nisan, 2019

Ay Boğa burcunda ilerlerken ev ve aile konuları ön plana çıkıyor. Yemekler yapabilir, evinizde davetler verebilirsiniz. Duygularınızı ailenizle daha yakın şekilde paylaşabilirsiniz.

 

6 nisan, 2019

Gün içinde iletişim gerektiren konularda daha temkinli, sakin bir yaklaşım benimsemeniz gerekebilir, mümkün olduğunca planlarınıza sadık kalmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz.

 

5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay size yakın çevrenizden, kardeşlerinizden, komşularınızdan güzel haberler getirebilir. Ayrıca yeni eğitim, bilgi ve öğrenme fırsatlarının kapısını açabilir. Gündelik yaşamınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


4 nisan, 2019

İletişim açısından oldukça hareketli, çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Görüşmeler, ziyaretler, kısa yolculuklar birbiri ardına gelirken doğru bir planlama bu biraz karışık günde oldukça iyi gelebilir.


3 nisan, 2019

İş ve para konularında ciddi yaklaşımları ihmal etmemeniz gereken bir gündesiniz. Merkür ve Neptün kavuşumunun hayallere sürüklediği bir gün devam ederken keyfinizi bozan gerçekçi düşüncelerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.


2 nisan, 2019

İş yapmak veya para kazanmak gibi konulara odaklanabilirsiniz. Alışveriş ve harcamalar yapabilirsiniz. Bütçe ve hesabınızın kontrolünü doğru yaptığınızdan emin olun. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken yapmanız gerekenlerin son bir üzerinden geçmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde maddi konular gündeme gelirken, keyfi harcama ve alışverişler yapabilirsiniz.


31 mart, 2019

Bugün burç değiştiren Mars ile birlikte aşk, sevdikleriniz ve varsa çocuklarınızla ilgili hareketli bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde kendi zevklerinizden ziyade sevdiklerinizi ve aşkınızı memnun etmek için uğraşabilirsiniz.


30 mart, 2019

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken görünümüzde veya duruşunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Saçlarınızı yaptırabilir, güzel giysiler alabilirsiniz. Yeni ve farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Her konuda olduğu gibi bu konuda da en büyük desteğiniz arkadaşlarınız olabilir.


29 mart, 2019

Kendinizi olayların akışına fazlasıyla kaptırabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız olmayabilir. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ancak dalgınlığa, ihmallere karşı uyanık olmaya çalışmalısınız.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken maddi konularda, para ve iş konularında iletişimi artırıyorsunuz, bu konularda daha fazla toplantı, ziyaret ve görüşme gündeme gelebilir. Hesap ve harcamalarla ilgili detaylara daha çok hakim olabilirsiniz.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca maddi konularda şanslısınız, gelir ve kazançlarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Keyifli harcama ve alışverişler yapabilir, hoşunuza giden eşyaları, giysileri satın alabilirsiniz.


26 mart, 2019

Sosyal yönden oldukça aktif ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak amaçlar ve hedefler için çalışabilirsiniz. Geleceğe daha olumlu bakabilir, vizyoner ve yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebilirsiniz.

25 mart, 2019

Sosyal yönden canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak organizasyon ve toplantılara katılabilir, fikir ve düşüncelerinizi paylaşarak keyif dolu bir gün geçirebilirsiniz. Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.