Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

20 şubat, 2019

Gündeminizde para, yatırım konuları olabilir ve güçlü kimselerle bir araya gelebilirsiniz. Üzerinizde psikolojik baskıyı rahatlatmak için konsantre olabileceğiniz uğraşlar bulabilirsiniz. Gizemli, kapalı konuların ve sırların üzerine gidebileceğiniz bir gün.19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda ortak maddi konularda, iş ve para işlerinde ve yatırımlarda bazı kararlar gündeme gelebilir. Sahip olduklarınıza, yeteneklerinize güvenebilir, görünmez engellerin üstesinden gelebilirsiniz.


18 şubat, 2019

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ilişkiler ön planda, evliliğiniz, ortaklığınız veya beraberliğiniz mercek altında olabilir. Eşinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceksiniz ancak karşınızdaki kişiye bağımlı kalmak durumunda olabilirsiniz.


17 şubat, 2019

Günlük yaşamınızdaki işlerle ilgilenebilir, detaylar, hesap işleriyle uğraşabilir, yardımcılarınızdan, yanınızda çalışanlardan veya hizmet aldığınız kişilerden gördüğünüz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise ikili ilişkiler hız kazanıyor.

 

16 şubat, 2019

Günlük işler, detay ve titizlik gerektiren konular gündeminizi meşgul edebilir. Sağlığınız, beslenmeniz, diyetinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir, bu konuda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

15 şubat, 2019

Gün içinde ilgilendiğiniz konulara ve sevdiklerinize zaman ayırmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularında daha fazla çaba, gayret içinde olabilirsiniz. Evde işleriniz çoğalabilir, öyle ki evden çalışmayı tercih edebilirsiniz. Aile bireylerinizle tartışmamaya dikkat.


13 şubat, 2019

Ay öğle saatlerinden itibaren İkizler burcunda ilerlemeye başlarken aşk hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiklerinize, tutkuyla bağlı olduklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha fazla dinleyebileceğiniz bir gün, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.12 şubat, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken geçmiş ve anılar su yüzüne çıkabilir. Eski albümleri ve resimleri karıştırabilir, ailenizle bir arada ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle iş hayatınızın canlılığı ve hareketliliği artıyor. Parasal konularda daha aktif ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Ayrıca sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek ve kullanmak yönünde daha fazla düşünce ve fikir geliştirebilirsiniz.


10 şubat, 2019

Özellikle iletişim konusunda fazla hızlı ve tepkisel hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Aniden sözlü bir tepki verebilir, gelen bir mesajı hızlı ve dikkatsizce cevaplayabilir ya da farkında olmadan hızla telefonu kapatabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız.


9 şubat, 2019

Ay Koç burcunda ilerlerken yakın çevrenizle, iş arkadaşlarınızla veya komşularınızla yaşadıklarınız önem kazanabilir. Karşılıklı iletişim konusunda hıza ve ani tepkilere dikkat.


8 şubat, 2019

Gün içinde maddi konularla, iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenizde bolca iletişim göze çarpıyor. Komşu veya kardeşlerinizle bir arada olabilirsiniz.


7 şubat, 2019

Yeteneklerinizi, becerilerinizi ya da sahip olduğunuz diğer maddi ve manevi kaynaklarınızı değerlendirmek için bereketli bir gün olabilir. Değerinizle pırıl pırıl parlayacağınız bir gündesiniz.


6 şubat, 2019

Balık burcuna ilerleyen Ay ile birlikte ortam biraz daha yumuşuyor, keyif aldığınız konularla ilgilenebilir, harcama ve alışverişler yapabilirsiniz. Gündeminizde maddi konular ve para konuları olabilir, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz.


5 şubat, 2019

Burcunuzda bugün bir yeni ay meydana geliyor, hayatınızda her anlamda kişisel başlangıçlara hazırsınız ve adımlarınızı destekleyici koşullar da bulabilirsiniz. Yeni bir duruş, tarz ya da görünüm içinde olabilirsiniz.


4 şubat, 2019

Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk ve ilişkilerde manevi temalar önem kazanırken ilişkinizde ruhsal uyum ve yaratıcılık peşinde olabilirsiniz. Beklenmedik tanışıklıklara, rastlantılara hazır olmalısınız.


3 şubat, 2019

Öğleden sonradan itibaren Ay burcunuzda ilerlerken cazibenize de cazibe katıyor. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla bile insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur yönleriniz dikkat çekici olabilir.


2 şubat, 2019

Olaylar kontrolünüz dışında akmaya devam ederken yakın çevreniz, komşu ve kardeş ilişkileriniz açısından epeyce hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim, görüşme, ziyaret trafiğinin zihninizi yorabileceği bir gündesiniz.


1 şubat, 2019

Hayatı akışına bırakabileceğiniz bir gün sessizliğin sesini dinlemek ve tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Otorite konumunda güçlü kişilerle kuracağınız bağlantı ve temaslarda konuları derin ve çok yönlü ele alabilirsiniz.


31 ocak, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz.


30 ocak, 2019

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Yenilikçi, vizyoner ve geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde hedefler, planlar, görev ve sorumluluklar etkili olabilir. Ancak akşam saatlerinden itibaren arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin etkisini daha yoğun hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


28 ocak, 2019

Haftanın bu ilk gününde, duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.  İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilir, yönetici, patron, otorite figürleriyle bir araya gelebilirsiniz.


27 ocak, 2019

Haftanın bu son gününde Ay Akrep burcuna geçerken başarılarınızla ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız bir gündesiniz. Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren işleri halledebilirsiniz.

26 ocak, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye devam edebilir. İnanç ve felsefe dünyanızı daha fazla paylaşabilirsiniz. Özellikle yabancı ülkelere seyahatler gündeme gelebilir.

 

25 ocak, 2019

Yurt dışı, uzaklar, yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak için heyecan hissedebilirsiniz. 24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim ağınızı genişleteceğiniz fırsatlar sizi bekliyor. Fikir ve düşüncelerinizi ifade etmekten, konuşmaktan ve kendinizi anlatmaktan uzak duramayacağınız bir dönem başlıyor.


23 ocak, 2019

Bugün hırslı ve mücadeleci yönleriniz daha çok ortaya çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmek için çaba sarfetmeniz gerekebilir zira bugün son derecelerde ilerleyen Merkür gerilen sinirlere işaret edebilir. Konsantrasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken sosyal yönden kendinizi şanslı hissedebilirsiniz, arkadaşlarınızdan ciddi ve önemli destekler görebilirsiniz. Umutlarınızın parladığı ve yeşerdiği bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.