Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

9 temmuz, 2020

Sahip olduklarınızı, varlık ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Alım satım işleri, harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.


8 temmuz, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken kararlılık içinde planlı, programlı yaklaşımlarla cesaretinizi ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Akşam saatlerine kadar elinizdeki işleri toparlamaya çalışmalısınız.


7 temmuz, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.6 temmuz, 2020

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. İhmal, kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.


5 temmuz, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Ay tutulması bilinçaltınızı aydınlatıp farkındalığınızı ve sezgilerinizi yükselten bir tutulma olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin, bu noktada oldukça yol gösterici ve anlamlı olabilirler.


4 temmuz, 2020

Ay tutulması öncesinde günlük yaşamınıza etki eden kontrolünüz dışı gelişmeler bugün sizi zorlasa da kendinizi akışa bıraktığınızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sakin, dingin, sessiz ortamlara ve yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.


3 temmuz, 2020

Sosyal açıdan oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte kontrol edemediğiniz konu ve durumların yarattığı güçlüklere de kısa bir dönüş yapıyorsunuz. Ancak bu kez daha idmanlı olduğunuzu unutmayın. Nereden ve nasıl estiği bilinmeyen veya öngörülemeyen rüzgârlarla nasıl mücadele edeceğinizi artık daha iyi bilseniz de akış, maneviyat noktasında ya da bilinçaltı süreçlerinizde kabullenme, vazgeçme ve bırakma konulu bazı testlerden geçebilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Görev ve sorumluluklarınıza, plan ve hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle ve otorite konumunda kişilerle bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi açıkça paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


30 haziran, 2020

İş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


29 haziran, 2020

Bugün bulunduğunuz ortamın dışında hayattan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek sizde ummadığınız etkiler yaratabilir.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi iletişim, eğitim ve yakın çevre ilişkilerinde oldukça hareketli, aktif kılabilir. Bu dönemde dilinizin, ifadeniz ve anlatımınızın çok sertleşmemesine dikkat etmelisiniz.


27 haziran, 2020

Bugün karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız. Ortak maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz.


26 haziran, 2020

Hırslı, azimli, mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir gün. Güçlü kişilerle ve özellikle kadınlarla bir araya gelebilirsiniz. Maddi konularda ortak paylaşım ve harcamalara dikkat etmelisiniz. Konsantrasyon gerektiren işlere yönelebilirsiniz.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla aşktan yana şanslı olabileceğiniz, beğenilip takdir görebileceğiniz bir dönem başlıyor. Hobilerinize, kişisel ilgi alanlarınıza daha çok zaman ayırırken, daha fazla da keyif duyabilirsiniz.


24 haziran, 2020

İkili ve bire bir ilişkiler, diyalog ve temaslar açısından hareketli bir gün olabilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelirken, karşılıklı uyum ve dengeleri gözetmek için çok fazla gayret ve çaba içinde olabilirsiniz.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Öğleden sonra ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmalısınız, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından çalışma hayatınızda ve günlük işlerinizde planlı bir efor, gayret sergileyebilir ve karşılığını alabilirsiniz. Detayları gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulmasıyla birlikte sağlığınızla, çevrenizin genel düzeni, hijyeni ve sağlığıyla ilgili yeni adımlar atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir diyet, beslenme, şifalanma, arınma programına girebilirsiniz.20 haziran, 2020

Aşka, sevgiye, güzelliklere inandığınız, kalbinizin sesini fazlasıyla duyduğunuz bir gün olabilir. Özgün yanlarınızı ortaya çıkaran sanatsal ve yaratıcı faaliyetlere odaklanabilirsiniz. Güneş tutulması öncesinde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


19 haziran, 2020

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiklerinize, tutkuyla bağlı olduklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kalbinizin sesini daha fazla dinleyebileceğiniz bir gün, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda gündelik yaşamınızda iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Çalışma yaşamınızda birlikte iş yaptığınız insanlarla iletişim özen gerektirebilir. Duygusal hassasiyetler anlaşmayı zorlaştırabilir.


17 haziran, 2020

Aile işleriniz ve sorumluluklarınız bugün de devam ediyor. Geçmişe dair konular, anı ve yaşantılar gündeminize gelebilir. İlgilenmeniz gereken aile bireyleri vaktinizi alabilir.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay burç değiştirirken ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


15 haziran, 2020

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bugüne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz.


14 haziran, 2020

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


13 haziran, 2020

Bugün Mars Neptün kavuşumu maddi konularda daha dikkatli ve temkinli davranmayı ihmal etmeyin, tedbirsizlik, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


12 haziran, 2020

Ay Balık burcunda ilerlerken iş ve para konuları ve maddi konular bugün gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


11 haziran, 2020

Öğleden itibaren Ay burcunuzdan ayrılıyor ve artık maddi konulara, fırsat ve imkanlara odaklanma zamanı olabilir. Sahip olduklarınızı değerlendirmek için harekete geçebilirsiniz.


10 haziran, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.