Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

5 aralık, 2019

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. İş ve para konularına odaklanmanız, disiplin göstermeniz gerekebilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


4 aralık, 2019

Parasal ve maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar da gündeme gelebilir. Sorumluluklarınızın bilincinde olarak hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalı, bütçenizi dikkate almalısınız.

 

3 aralık, 2019

Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte kontrolünüz dışı olaylar çoğalıyor ve hız kazanıyor. Kendinizi daha fazla akışın içinde hissederken manevi ve spiritüel konulara çok daha fazla odaklanabilirsiniz.


2 aralık, 2019

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken öncü ve iddialı yönlerinizi, lider ve cesur özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Girişimci tarafınız ön planda, başkalarını da yönlendirebilir, onlara yol gösterebilirsiniz.

1 aralık, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken dikkat çekici bir gündesiniz. Kendinizi çok daha güçlü ve kendinizden emin hissedebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi, lider anlayışınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

30 kasım, 2019

Olaylar kontrolünüz dışı ilerlemeyi sürdürürken, manevi, mistik, spiritüel konulara olan ilginiz yüksek olabilir, inançlarınız doğrultusunda daha kolay ve rahat ilerleyebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.


29 kasım, 2019

Kontrol edemediğiniz durum ve konuların akışında bir gün olabilir, kendinizi bulunduğunuz ortamın sessizliğine, sakinliğine bırakabilirsiniz. Sanat, resim, müzik gibi konuların içinde yer alabilirsiniz.

28 kasım, 2019

Gün boyunca canlı sosyal ortamlar, arkadaş çevreleri içinde zaman geçirebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise haftanın yoğun temposunun ardından kendi halinizde olmaya, dinlenmeye ihtiyacınız var.


27 kasım, 2019

Bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte mistik ve spiritüel konulardan ve kişilerden daha fazla keyif duyacağınız, ilişkilerin ruhsal yönünden haz edeceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Kalabalıklar içinde yaşayacağınız bir aşk veya ilişki gündeme gelebilir.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda yepyeni ve güzel başlangıçlara işaret edebilir. Yaşamınıza yeni arkadaşlar ve yepyeni bir sosyal çevreyi katabilir. Yeni umutlar getirebilir, düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz yeni ortamlar bulabilirsiniz. Yaşamınıza yepyeni bir vizyon katabilirsiniz.


25 kasım, 2019

Hafta yeni ayın gölgesinde başlarken hedefler, planlar konusunda çok da ısrarcı olmamaya çalışmalı, daha çok elinizdeki işleri tamamlayıp sonlandırmaya odaklanmalısınız. Yine de duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.

24 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklarınız, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeme gelirken hedef ve planlarınıza daha sıkı tutunabilirsiniz. Duygularınızı açığa vurmaktan ve göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


23 kasım, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal ilişkiler, konular, arkadaşlıklar, fikir ve düşünce paylaşımları önem kazanıyor. Sosyal çevrenizde daha aktif olabilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizi ileri sürerken daha dikkat çekici olabilir, kendiniz ve başkaları için vizyoner ruhunuzu daha fazla sergileyebilirsiniz.

 

22 kasım, 2019

Sosyal paylaşımlarınızla, konuşmalarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Sesinizi yalnızca yakınınızdakilere değil herkese ulaştırmak isteyebilirsiniz. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.21 kasım, 2019

Ortak maddi konular, iş ve para konuları gündeme gelebilir. Güçlü kadınlarla karşı karşıya gelebilir, siz de duygusal gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Ancak stres, gerginlik yaratabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosu son buluyor. Sözleriniz ve iletişiminizle kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Özellikle otorite konumunda kişiler, patron ve yöneticilerinizle iletişiminizi hızlandırıp artırabileceğiniz bir dönem başlıyor.


19 kasım, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte kariyerinizde, iş hayatınızda enerjinizi daha çok alabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz ancak bunu yaparken üstlerinizle, yaşlı veya olgun kişilerle, otorite pozisyonundaki kimselerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bu dönemde işten ya da kariyerinizden uzaklaştıran durumlar söz konusu olabilir.


18 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebileceğiniz bir gün olabilir. Bire bir diyalog önemli hale gelebilir. Gündeminizde evlilik ve ortaklık konuları olabilir.


17 kasım, 2019

Gündelik yaşamınızda sizi destekleyici koşullar içinde bulunabilirsiniz. Kendinizi zinde ve sağlıklı hissederken, bulunduğunuz çalışma ortamından daha fazla huzur duyabilirsiniz. İncelik ve detay gerektiren konular bugün gözünüze daha az angarya görünebilir.


16 kasım, 2019

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


15 kasım, 2019

Heyecan duyduğunuz konular ve aşk öne çıkabilir. Kişisel özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı öne çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.


14 kasım, 2019

Bugün ilgi duyduğunuz konuların üzerine heyecan ve tutkuyla gidebilir, yüreğinizin sesini her zamankinden daha fazla dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, özgüvenle hareket edebileceğiniz bir gün.


13 kasım, 2019

Dolunay sonrası günü iki ayrı şekilde değerlendirebiliriz. Öğleye kadar işlerinizi toparlamakla meşgul olabilir sonrasında sevdiklerinizle ilgilenebilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay ev ve aile konularını gündeminize taşıyabilir. Geçmişe dair ortaya çıkan durumlar olabilir, bunların ışığında bazı kararlar alabilir, bu kararlara iten farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız sizi zihinsel anlamda çok daha fazla meşgul edebilir, özellikle otorite, yönetici veya patron konumunda kişilerle olan iletişiminize daha çok dikkat etmeniz gereken bir gün olabilir.

10 kasım, 2019

İletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden, kıvrak zekanızdan daha fazla yararlanabilirsiniz. Ancak söz ve konuşmalarınıza dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.

 

9 kasım, 2019

İletişim konularında coşku, heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileri dikkat çekerken fikirlerinizi dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz ancak hassasiyet ve alınganlıkları göz ardı etmemelisiniz.


8 kasım, 2019

Sabah saatleri maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor ancak hesap konularına dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında ise kısa yolculuklar, ziyaretler, görüşmeler söz konusu olabilir. İletişimde karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.


7 kasım, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için kısmetli ve güzel bir gün olabilir.


6 kasım, 2019

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz daha uyanık ve dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Bütçenizi ve hesabınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.

 

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.