Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

24 ekim, 2017

Gündüz saatlerinde sosyal ilişkilerde daha ciddi, gerçekçi ve objektif bir tutum içinde olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise yakın çevrenizden duyacağınız havadisler bir anda gündeminizi değiştirebilir, keyfinizi yerine getirebilir.


23 ekim, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte iş ve kariyer hayatınızda hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda hareket etmekten daha fazla keyif ve heyecan duyabilirsiniz. Başkalarının sizi nasıl algıladığı, dışarıdan nasıl göründüğünüz sizin için önemli olabilir, daha fazla parlayacağınız, ilgi çekeceğiniz bir dönem başlıyor.


22 ekim, 2017

Mars’ın bugünden itibaren burç değiştirmesiyle birlikte seyahatler, kişisel gelişim ve eğitimle ilgili konular biraz daha çaba ve gayret gerektirebilir. Ortaya çıkabilecek aksilikler sizi bu konulardan uzaklaştırabilir, keşif ve macera duygularınızın önüne engeller çıkabilir.

 

21 ekim, 2017

Bugün düzen ve organizasyon gerektiren konulara odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Toplumsal hayatta nasıl göründüğünüz, insanların neler düşündüğü sizin için biraz daha önemli olabilir.


20 ekim, 2017

İş hayatınızla, kariyerinizle, hedef ve planlarınızla ilgili konular gündeme gelirken daha düzenli, organize hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Yaşlı, olgun, tecrübeli kişilerden bilgi, fikir alabilirsiniz. Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.