Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

19 eylül, 2018

Sessizliğe, sakinliğe, ruhsal uyum ve huzura daha fazla ihtiyaç duyacağınız bir günde olabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler içinde bulunabilir, kendinizi tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerden oluşan kalabalık bir ortamın içinde bulabilirsiniz.


18 eylül, 2018

Ay Oğlak burcunda ilerlemeyi sürdürürken olayları bir adım geriden izlemek, akışta kalmak isteyebilirsiniz. Spiritüel ve mistik konulara ilginiz artabilir. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


17 eylül, 2018

Bugünü kafanızı dinleyerek, yalnız ve sessiz geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Merak ve ilgi duyduğunuz konulara yönelebilir, kitap okuyabilir, yeni bilgiler edinebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Uyanık davranmaya çalışmalısınız.


16 eylül, 2018

Arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi cesurca savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün.15 eylül, 2018

Özellikle iş ve para konularında etkilemek ve ikna etmek istediğiniz kişiler varsa, üstlerine gidebilirsiniz. Konsantrasyonunuzun yüksek olduğu bir gün, zor sorunlara çözüm bulabilirsiniz.


14 eylül, 2018

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Hedeflerinize odaklanmakta zorlanmayabilirsiniz. Organizasyon becerilerinizi gösterebilirsiniz.


13 eylül, 2018

Ortak maddi konularda sağlıklı düşünmek biraz daha zor olabilir. Dağınık zihin ve düşünceler özellikle parasal konularda yanlış anlamalara, anlaşmazlıkları beraberinde getirebilir. Biraz daha mesafeli ve soğukkanlı durmakta fayda var.


12 eylül, 2018

Bugün özellikle iş hayatınız ve kariyerinizde ilişkilerden kaynaklanabilecek beklenmedik durum ve gelişmelere karşı dikkatli olmalısınız. Üstleriniz, yönetici ve patronlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


11 eylül, 2018

Mars’ın yeniden burcunuza ilerlemesiyle birlikte cesur ve aktif, girişimci yönünüzü daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hemen her konuda mücadeleci davranabilirsiniz. Ancak enerjinizi tüketmemeye gayret etmelisiniz.

 

10 eylül, 2018

Iş ve para konularında aktif bir gün geçirebilirsiniz. İşle ilgili seyahat planları gündeminize gelebilir. Güçlü kişilerle temas kurabilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay ortak maddi konularda, ortak iş ve girişimlerde yeni bir başlangıca işaret edebilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda sizden yaşça büyük veya olgun kişilerden, üstlerinizden veya patronlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem başlıyor.


8 eylül, 2018

Uzak yollar ve yurt dışıyla bağlantılı ilişkilerde biraz daha sabırlı, temkinli davranmanız gerekebilir. Özellikle size yabancı kişilerle aranızdaki elektriklenmeler çok daha hızlı ve doğal bir şekilde ortaya çıkabilir.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte hayatınız biraz daha düzene oturabilir. Kontrol dışı pek çok beklenmedik olay, ani gelişen durumlar hız kesebilir.

6 eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle ortaklı işlerde görüşmelerinizi artırabilir, ortak maddi konularda anlaşma ve uzlaşma zemini yaratabilir, zihinsel konsantrasyon gerektiren işlere ağırlık verebilirsiniz.

 

5 eylül, 2018

Sağlığınızla ilgili konular gündemde olabilir. Ancak kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmanız ve mükemmeliyetçi tarafınızı törpülemeniz gereken bir günde olabilirsiniz. Gereksiz yere fazla düşünüyor olmak sizi yorabilir, rahat olmaya çalışmalısınız.


4 eylül, 2018

Sabah saatlerinde egoların tuzağına düşmemek, gerçek istek ve hevesler konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Öğle sonrasında günlük iş ve uğraşlarınızla, detay ve ince hesap gerektiren konularla ilgilenebileceğiniz bir gün olabilir. Size yardım için çalışan, uğraşan kişilere siz de aynı hassasiyet, anlayış ve şefkatle yaklaşabilirsiniz.


3 eylül, 2018

Aşkta tutku ve heyecanlar öne çıkabilir. Ancak karşı tarafa yönelik güven duygunuzu da sorgulayabilirsiniz. Beklenti ve isteklerinizde ısrarcı olmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.


2 eylül, 2018

Tutku ve arzularınızın ön planda olacağı bir gün, keyif duyduğunuz aktiviteler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevdikleriniz ön planda olurken kalbinizin sesini izlemekten vazgeçmeyebilirsiniz. Egolarınızı, istek ve beklentilerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün.


1 eylül, 2018

Ev ve aile yaşantınızla ilgili konular gündeminizde olurken ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular sizi duygusal kılabilir.

 

31 ağustos, 2018

Duygusal hassasiyetlerinizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizde olabilir. Sabah saatlerinde ev ve aileyle ilgili tansiyona biraz daha dikkat etmelisiniz.


30 ağustos, 2018

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekten ve sözlerinize, konuşmanıza yansıtmaktan keyif alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışında da güzellikler olabileceğini unutmayın sadece.


29 ağustos, 2018

Hareketli bir gün sizi bekliyor. Kısa yolculuklar, görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal tepkiler vermeye daha açık olabilirsiniz. Ancak yanlış anlamalara karşı dikkatli olmalısınız, sözleriniz beklemediğiniz şekilde algılanabilir, beklemediğiniz karşılıklar görebilirsiniz.

 

28 ağustos, 2018

Ay gün boyunca son derecelerinde ve akşam saatlerinde farklı bir burca ilerlerken gün içinde maddi konular, iş ve para konuları biraz daha fazla hassasiyet gerektirebilir. Zihinsel konsantrasyon çok kolay değil, belki duygular ve sezgiler bugün daha fazla yol gösterebilir.

 

27 ağustos, 2018

Bugün Mars retrosu son buluyor. Yaşamınızda kontrolünüz dışı süregelen aksilikler son bulurken yine de arkanızı kollamanız ve sağlığınızla ilgili dikkatli davranmanız gerekebilir.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay, sahip olduklarınız, varlıklarınız, maddi, manevi potansiyeliniz ve yeteneklerinize dair farkındalıkları beraberinde getirebilir. Özdeğerinize güvenle ilgili duygusallık içinde olabilirsiniz, hayallere kapılmamalı, gerçekle bağlarınızı koparmamalısınız.


25 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken toprak elementlerindeki büyük üçgen farklı ve sıradışı konulara duyduğunuz ilgilyi, ruhunuzun yenilik ve değişim arzusunu kamçılayabilir. Kontrolünüz dışında olan sorunların kendiliğinden farklı şekilde çözüldüklerine tanık olabilirsiniz.


24 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken ışığınızla dikkat çekici olabilir, ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Cesur ve korkusuz yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İlişkinizde söz sahibi olabilir, girişimci ve atak davranabilirsiniz.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mücadeleci yönünüz ortaya çıkmaya başlıyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde iş ve para konularına odaklanabilir, güçlü kişilerle temas kurabilir, ortaklıkların maddi boyutunda kendinizi daha fazla gösterebilirsiniz.

 

22 ağustos, 2018

Evrensel, mistik, spiritüel konulara olan ilginizin yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Bu konularla lgili farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

 

21 ağustos, 2018

Olayları, insanları bir adım geriden izlemek, akışta ve izleyici durumunda kalmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde özellikle kadınsanız ailevi sorumlulukları üzerinizde daha güçlü hissedebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.