Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

5 aralık, 2020

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde dengeyi yakalamak, eşit ve adil davranmak sizin için önemli olabilir. Daha iyimser, olumlu duygularla hareket edebilirsiniz.


4 aralık, 2020

Gün içinde odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler öne çıkıyor.


3 aralık, 2020

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken güçlü, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hareketli, dinamik bir gün size beklerken, kaygı ve kuruntulardan uzak durmalı, işlerinize odaklanmalısınız.

 

2 aralık, 2020

Çevrenizde size yardımcı olan kişilerden yardım almaktan çekinmemelisiniz. Şifa, arınma, temizlik, hijyen gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Uzman kişilerin bilgisine başvurabilirsiniz.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte sosyal yaşamınız hız kazanabilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle daha sık görüşebilirsiniz, farklı ve yenilikçi fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulması yeni bir aşkın habercisi niteliğinde olabilir. Sevdiklerinize dikkat çekebilir, gerçek isteklerinizin, heves ve beklentileriniz konusunda uyarıcı olabilir. Egonuzu güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz.


29 kasım, 2020

İletişimde hassasiyet ve duygusallığınızı ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken karşı tarafın yanlış anlama ihtimalini göz ardı etmemelisiniz. Akşam saatlerinde keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz.


28 kasım, 2020

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


27 kasım, 2020

Ev ve aileye ilişkin konuların çalkantıları içinde bir gün geçirebilirsiniz. Bunun yanında Venüs Uranüs’le karşı karşıya gelirken iş hayatınız veya kariyerinizle ilgili ilginç ve sıra dışı gelişmeler söz konusu olabilir.


26 kasım, 2020

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, özgünlüğünüzü, yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz yüksek olabilir.


25 kasım, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken Mars etkisini güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Bu etki sizi iletişim, haberleşme konularında zorlarken kendinizi anlatmakta ya da karşınızdaki kişiye odaklanmakta engel ve güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.


24 kasım, 2020

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken özellikle otorite konumunda, yaşlı ve olgun kişilerle iletişim kurarken sezgi ve algılarınız size yol gösterebilir. Sunum becerilerinizden sonsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz, sınırsız ilham gücünüzü sergileyebilirsiniz.


23 kasım, 2020

Haftanın bu ilk gününde iş ve para konularında yoğun ve hareketli bir trafiğiniz olabilir. Ev, eşya veya toprakla konularıyla ilgilenebilirsiniz. Alım satım, yatırım işleri gündeminize gelirken harcamalar konusunda dikkatli davranmayı ihmal etmeyin.


22 kasım, 2020

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal konular, arkadaşlıklar, fikir ve düşünce paylaşımları önem kazanıyor. Yenilikçi ve sıra dışı fikirlerinizi ileri sürerken daha dikkat çekici olabilir, kendiniz ve başkaları için vizyoner ruhunuzu daha fazla sergileyebilirsiniz.


21 kasım, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde daha parlak bir döneme girebilirsiniz. Alkış ve takdir toplayabilirsiniz. Üstlerinizle ve yöneticilerinizle iyi ilişkiler kurabilir, onlardan destek alabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


19 kasım, 2020

Bilinçaltınızda yer eden önemli konuların açığa çıkabileceği bir gün olabilir. Sezgileriniz güçlü olabilir ve yine benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ruhsal anlamda akışta olabileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


18 kasım, 2020

Yoğun ve hareketli günlerin ardından dinlenmeye ve kendi halinizde kalmaya daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Kontrolünüz dışı durumlar karşısında iş disiplinine dikkat etmeli, organizasyon becerilerinizi ortaya çıkarmalısınız.17 kasım, 2020

Ay Yay burcunda ilerlerken sosyal ortamlarda duygusal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ortak çalışmalar, davetler ve toplantılar dikkat çekici olabilir. Ancak dikkatsizlikten kaynaklanabilecek durumlara karşı temkinli olmalısınız.


16 kasım, 2020

Haftanın bu ilk gününde sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz ancak fikir çatışmalarını göz ardı etmemeyi unutmayın.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni bir dönem başlıyor. Görev ve sorumluluk alanınızda yenilikler ve yeni gelişmeler olabilir.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte iletişim ve haberleşme konuları yorucu olabilir. Kendinizi anlatmakta, ifade etmekte zorlanabilirsiniz.


13 kasım, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir, yabancı kişilerle etkileşimde bulunabilirsiniz.


12 kasım, 2020

Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz. Paylaşımlarınızın keyifli olmasını önemseyebilirsiniz.


11 kasım, 2020

Merkür bugün burç değiştiriyor ve iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Yönetici konumundaki kişilerle daha sık görüşebilirsiniz.


10 kasım, 2020

Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Üstelik Merkür bugün son derecelerindeyken kendinizi iyi anlatıp ifade etmekte zorlanabilirsiniz.


9 kasım, 2020

Sabah saatlerinde ilişkilerde dalgalanmalara, kontrol dışı durumlara dikkat etmek ve akışta kalmak gerekebilir. Öğle sonrasında ise özellikle kıskançlık ya da aşırı sahiplenme gibi olumsuz duyguları yumuşatmanız gerekebilir.


8 kasım, 2020

Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken ikili ve bire bir ilişkiler gündeminize damga vururken egoların yükseldiği bir günde olduğumuzu dikkate almayı unutmayın.  Sabit burç ağırlığı olan bir günde siz de farkında olmadan dediğim dedik olabilirsiniz.


6 kasım, 2020

Ev işleri, gündelik uğraşlar, detay, hesap, incelik gerektiren konular gündeminize gelirken siz de mükemmeliyetçi yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Kaygı ve kuruntular uzak durmalı, gereksiz ayrıntıları dert edinmemelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.