Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve yatırım konularında kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Çalışmaktan, yılmamaktan ve iş konusunda mücadeleden zevk alabileceğiniz bir dönem olabilir.

20 ağustos, 2019

İfade gücünüz ve anlatımınızla iletişim ağınızı güçlendirebilir, yakın çevrenizi yeni tanışıklıklarla zenginleştirebilirsiniz. Hareketli, dinamik bir günde zihniniz pek çok işi halledebilecek şekilde hızlı çalışabilir.


19 ağustos, 2019

İletişim yönünden hareketli bir günde olabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeşlerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler gününüzü doldururken acele, telaş ve hızı kontrol edebilmelisiniz.


18 ağustos, 2019

Bugün Mars'ın burç değiştirmesiyle birlikte iş, para, ortak maddi konularda hareketli bir döneme geçiş yapabilirsiniz. Mücadele gücünüzü üretkenliğiniz ve çalışkanlığınızla birleştirebilir, zor işlerin üstesinden gelebilecek enerjiye sahip olabilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz.

17 ağustos, 2019

Para konuları, harcamalar gündeminize gelirken cebinize ve bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Keyiflere ve lükse yönelik alışverişler gündeme gelebilir, cömert yönleriniz ortaya çıkabilir.


16 ağustos, 2019

Bugün yeteneklerinizi kavrayıp ortaya çıkarmak, onlardan daha iyi ve verimli şekilde yararlanmak, sahip olduklarınızın değerini bilmek ve anlamak adına güzel bir gün olabilir. Geleceğe güvenle bakabilirsiniz, bunda da kendinize her yönden yaptığınız yatırımın etkisi büyük olabilir.

15 ağustos, 2019

Bugün burcunuzda bir dolunay gerçekleşirken, bu dolunay yaşamınızla ilgili bazı önemli gelişmeleri, farkındalıkları gündeme getirebilir ve sizi bireysel bazı kararlar almaya itebilir. Bu kararlarda size sonsuz sevgisiyle destek olan birinin varlığını göz ardı etmeyin.

14 ağustos, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerine geliyor. Cesur ve girişimci yönlerinizi ortaya çıkarırken ilişkilerinizde bıraktığınız izle etkileyici ve baskın olabilirsiniz. Birliktelikler açısından keyifli bir gün olabilir.


13 ağustos, 2019

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz akışta götürmeniz gerekebilir, sakin, sessiz ortamları tercih edebilirsiniz. Ancak olayların tamamen kontrolünüz dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde hayatınızla ilgili daha çok söz sahibi olabilirsiniz.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ilişkilerde daha fazla iletişim ve görüşme gündeme gelebilir. İlişkilerinizde birbirinizi anlamak için daha çok kafa yorabilir, diyaloglara, bire bir konuşma ve görüşmelere ağırlık verebilirsiniz.

11 ağustos, 2019

Jüpiter’in bugün düze dönmesiyle birlikte sosyal konularda sizi çok daha şanslı kılacak olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek görebilir, onların yardımıyla geleceğe daha umutla bakabilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz.


9 ağustos, 2019

Arkadaşlarınız arasında, sosyal gruplarınız içinde üretken, çalışkan yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Fikir ve görüşleriniz yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi yansıtabilir, ortak sosyal işlerde yer alabilirsiniz.

 

8 ağustos, 2019

İkili ilişkiler açısından oldukça şanslı bir gün olabilir, karşınızda sizi her konuda destekleyen, size yardımcı olan kişileri bulabilirsiniz. Yeni bağ ve ilişkiler kurmak açısından da güzel bir gün olabilir.

 

7 ağustos, 2019

Hedeflerinize, planlarınıza odaklanabileceğiniz, görev ve sorumluluklarınızın bilincinde olabileceğiniz bir gündesiniz. İlişkilerden yana aldığınız güzel desteklerle kendinizi yaptığınız işlerde çok daha motive hissedebilirsiniz.


6 ağustos, 2019

Gün boyunca hareket halinde, bulunduğunuz ortamın dışında olmak isterken uzaklar göz alıcı olabilir. Keşif ve macera duygunuz sizi farklı yerlere taşıyabilir. Akşam saatlerinde ise hedeflerinize, planlarınıza odaklanmaya başlayabilirsiniz.

 

5 ağustos, 2019

Seyahat etmek için güzel bir gün olabilir. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular seyahatleri gündeme getirebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.


4 ağustos, 2019

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Öğle sonrasında çok daha keyifli, ilişkiler açısından destekleyici bir ortam var.


3 ağustos, 2019

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir gündesiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklayabilirsiniz.

 

2 ağustos, 2019

İkili ve bire bir ilişkilerde zayıf ve güçsüz durumların getirebileceği beklenmedik etkilere açık bir gün söz konusu olabilir. Elektrikli durumlar karşısında sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.


1 ağustos, 2019

Aslan burcunda bugün bir yeni ay meydana gelirken ilişkinizde yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Bu yeni durumun bazı fedakarlıkları da beraberinde getirebileceğini unutmayın.


31 temmuz, 2019

Öğle sonrası itibarı ile Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte ilişkiler açısından oldukça canlı, hararetli ve heyecan verici bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Bu dönemde tek düşündüğünüz karşınızdaki kişi ve onun uğruna yapacaklarınız olabilir. Ateş enerjisinin gökyüzünde artması içinizi ısıtabilir.


30 temmuz, 2019

Detaylar, hesap işleriyle uğraşırken düzenli, planlı, stratejik davranabilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak işlerinize odaklanırken zamanı doğru yönetmeyi ihmal etmemelisiniz.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinden itibaren detaylara, titizlik ve incelik gerektiren konulara daha çok önem verebilirsiniz. Çalışkan, üretken, verimli yönleriniz ortaya çıkabilir, pek çok işinizi aynı anda halledebilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Venüs’ün karşıt burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla birlikte ilişkilerden, ortaklıklardan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Hayatınıza düşlediğiniz kişiyi katabilir, dengeli, uyumlu, keyifli bir birlikteliğe, evliliğe adım atabilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Ay bugün İkizler burcunda ilerlerken, sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Hepsinin arka planında ise sevgi ve aşk olabilir.


25 temmuz, 2019

İkili ilişkilerde oldukça cesur, girişimci ve atak olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Aksiyon almak için sabırsızlanabilirsiniz. Bu durum sizin yepyeni bağlar ve ilişkiler kurmanızı kolaylaştırabilir.


24 temmuz, 2019

Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken gündelik yaşamınızda kuracağınız güzel iletişimle hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Zor gibi görünen sorunlara çözüm ararken göreceğiniz destek size keyif verebilir.


23 temmuz, 2019

Bugünden itibaren burç değiştiren Güneş hayatınızda ikili ilişkiler ağırlığını ve önemini artırıyor. Bire bir görüşmeler, danışmanlıklar, ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Atacağınız her adımda yanınızda en yakınınızın bulunmasını isteyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.