Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

6 mayıs, 2021

Maddi konular öne çıkarken alım satım, yatırım gibi konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hesabınızı doğru yapmaya çalışmalı, bütçeniz konusunda kontrollü gitmelisiniz.


5 mayıs, 2021

Bugün bazı harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Her ne kadar keyif aldığınız bir alışveriş olsa da bütçenizi göz önüne alabilir, ciddi ve planlı hareket edebilirsiniz.


4 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Yalnızca görünüşünüz ve duruşunuzla değil ciddi, vakur, kararlı yönlerinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lider, yönetici ve cesur tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


3 mayıs, 2021

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda iletişimin rolü artıyor. Beğendiğiniz, hoşlandığınız kişiyi sözleriniz ve konuşmalarınızla cezbedebilir, etkileyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kelimelere dökebilirsiniz.


2 mayıs, 2021

Sakin bir gün geçirebilirsiniz, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Olayları akışa bırakmak isteyeceksiniz. Mistik ve ruhsal konulara ilgi duyabilirsiniz.


1 mayıs, 2021

Ayın ilk gününde hayat kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işleriyle ilgilenebilirsiniz.


30 nisan, 2021

Sosyal paylaşımlarınızla, yenilikçi düşüncelerinizle etkili olabilirsiniz. Güneş ve Uranüs kavuşumunun ev ve aile yaşamınızda getirebileceği sürpriz gelişmelerle dikkatiniz yeniden bu alana odaklayabilir.


29 nisan, 2021

Sosyal canlılığın yine dikkat çekici olabileceği bir gündesiniz, arkadaşlarınıza danışabilir, onların fikir ve düşüncelerini alabilir, kendinizinkileri tartışabilirsiniz. Yenilikçi, farklı, orijinal ve sıra dışı tavrınızla dikkat çekebilirsiniz.


28 nisan, 2021

Dolunayın ardından duygusal yönlerinizi göstermekte ve ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz. Ne yaşıyorsanız dışarıdakiler tarafından görülebilir ve izlenebilir olabilir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konulara odaklanabilirsiniz.


27 nisan, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay size hedeflerinizi, planlarınızı, iş yaşamınızı, kariyerinizi, görev ve sorumluluklarınızı hatırlatabilir. Gündelik rutin ve işlerinizi kotarıp düzene koymak için harekete geçmeniz gerektiğini hissedebilirsiniz.


26 nisan, 2021

Uzaklarla ilgili konular, yurt dışı ve yabancılarla teması daha fazla gündeminize getirebilir. Seyahatler söz konusu olabilir. Uzaklardan haberler alabilirsiniz.


25 nisan, 2021

Biraz depresif geçen günlerin ardından enerjinize yeniden kavuşuyorsunuz. Özgür ve bağımsız hissedebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.


24 nisan, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken duygusal açıdan biraz gergin bir gün geçirebilirsiniz. Zira karşınıza çıkabilecek güçlü kişiler yorucu olabilir. Duygusal stresi kontrol edebilmeli ve sakin kalmaya çalışmalısınız.


23 nisan, 2021

Bugün Mars’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha hareketli bir döneme girebilirsiniz. Bu dönem çalışkan ve üretken yanınızı ortaya çıkarırken sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin, gereken tedbirleri aldığınızdan emin olun.


22 nisan, 2021

Mars son derecelerinde ilerlerken aşk ve sevdiklerinizle ilgili konularda sabırlı, ihtiyatlı davranmayı ihmal etmeyin. Anlaşmazlıklar birden su yüzüne çıkabilir, hiç tahmin etmeyeceğiniz tepkiler alabilirsiniz.


21 nisan, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlerken sabit burçların daha da ağırlık kazanması baskı yaratabilir. İkili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının ortaya çıktığı bir gün olabilir. İlişkilerde uyum, denge ve adaleti yakalamak zor gelse de yine de yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.


20 nisan, 2021

Bugün Güneş burç değiştirerek Boğa’ya ilerliyor ve bu yeni bir aylık dönemde ev ve aileyle ilgili konularda kendinizi çok daha hevesli, istekli ve motive hissedebilirsiniz. Ailenizin ihtiyaçları öne çıkabilir ve siz de bunları karşılamak yönünde istekli olabilirsiniz.


19 nisan, 2021

Detaylar konusunda titiz ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


18 nisan, 2021

Günlük yaşamınızda yardımcılarınızdan, yanınızda çalışanlardan veya hizmet aldığınız kişilerden gördüğünüz destekle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Gündelik rutinlerinizde değişiklikler yapabilirsiniz.


17 nisan, 2021

Yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz bir gündesiniz. Sanatla veya estetik yönü fazla olan bir işle veya kozmetik veya güzellikle ilgili işlerle uğraşıyorsanız bugün ortaya hem farklı ve değişik hem de yaratıcı işler çıkarabilirsiniz.


16 nisan, 2021

İş ve uğraşlarınızda yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabileceğiniz fırsatlarınız olabilir. Aşk yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili pek çok konuyla ilgilenebilirsiniz.


15 nisan, 2021

Aşk hayatınız ve sevdiklerinizin gündeminizde olacağı bir gün. Kişisel istek ve beklentileriniz önem kazanırken kalbinizin sesini daha fazla dinleyebilir, kendinizi aşkınızın, sevginizin coşkusuna kaptırabilirsiniz.


12 nisan, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay yakın çevrenizle ilgili yeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni arkadaşlar, yeni komşular edinebilirsiniz veya kardeşlerinizin yaşamında yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir eğitim alabilirsiniz.


11 nisan, 2021

Yeni ay öncesinde iletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


10 nisan, 2021

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi konuşmalarınız ve ifadelerinizle gösterebilirsiniz. Yakın çevrenizle sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz, merak duygunuz yükseliyor.


9 nisan, 2021

Maddi konular söz konusu olduğunda hareketlenebilecek bir gün. Zira sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi iyice değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı alışveriş ve harcamalar söz konusu olabilir.


8 nisan, 2021

Ay Balık burcuna ilerlerken maddi konuların ağırlığını hissedebilirsiniz. Öte yandan keskinleşen Mars Neptün açısı özellikle aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda yanılgılar getirebilir, bu karmaşık durumlar çok da gerçeği yansıtmayabilir.


7 nisan, 2021

Ay bugün de burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken görünümünüzde veya duruşunuzda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Saçlarınızı yapabilir, güzel giysilere bürünebilirsiniz. Yeni ve farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınız size destek olabilir.


6 nisan, 2021

Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İddialı, rekabetçi yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde kontrol ve söz sahibi olabilirsiniz.


5 nisan, 2021

Gün içinde ve özellikle de öğle sonrasında kontrolünüz dışı şartlara, durumlara her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Müdahaleniz olamayacak durumlara takılmamaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde gücünüz yerine geliyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.