Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

26 eylül, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kendinizi daha iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


25 eylül, 2020

Hafta sonuna ilerlerken olaylar kontrolünüz dışında ilerleyebilir. Bu gidişat algılarınızı ve sezgilerinize başka bir boyuta taşıyabilir. Mistik ve spiritüel konular bugün daha çok ilginizi çekebilir.


24 eylül, 2020

Hayatın biraz daha kontrolünüz dışında aktığı bir gün olabilir. Manevi zenginliğiniz, güçlü sezgileriniz zor olayların üstesinden gelmenizde size yardımcı olabilir. Bugünkü Mars Merkür karşıtlığında dalgınlık ve ihmallere daha çok dikkat etmelisiniz.


23 eylül, 2020

Sosyal çevre ve gruplarınızla bir araya gelebileceğiniz ve görüşebileceğiniz bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşabilir, geleceğe yönelik planlarınızda dostlarınızın görüşlerini alabilirsiniz. Ortak çalışmalara yatkın olabilirsiniz.


22 eylül, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu süreç keyif ve macera tutkunuzu ve isteğinizi tetikleyebilir, yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz.


21 eylül, 2020

Ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir. Güneş’in Başak burcundaki son gününde ortaklı işleri toparlayıp, güçlü kişilerle olan bağlantılarınızı gözden geçirebilirsiniz.


20 eylül, 2020

Önümüzdeki döneme yönelik başta işiniz olmak üzere pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Duygularınızı gösterme taraftarısınız ancak yeri geldiğinde kızgınlık ve öfkenizi kontrol edebilmelisiniz.


19 eylül, 2020

Ay Terazi’de ilerlerken yurt dışı, uzaklar, yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak için heyecan hissedebilirsiniz.


18 eylül, 2020

Özgür duygularla bulunduğunuz ortamın dışında hayatınızdan daha fazla keyif alacağınız bir gün olabilir. Seyahat ve gezi programları gündeme gelebilir. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görmek isteyebilirsiniz.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ayla ortak maddi konular, para konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sezgileriniz, güçlü içgüdüleriniz size yol gösterirken yeni ortak işler, ortak maddi girişimler gündeme gelebilir.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde iş ve ortak maddi konularda biraz daha sakin ve beklemede kalmakta yarar olabilir. Duyguların kontrolü zor olsa da bugün serinkanlılıktan ve sakinlikten yana olmalısınız.


15 eylül, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının vurgulandığı bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle ortak maddi konulara odaklanabilirsiniz.


14 eylül, 2020

İlişkiler adına şanslı bir günde olabilir, karşınıza çıkan kişilerden destek görebilirsiniz. İş hayatınızda güçlü kişilerin desteğini arkanıza almak size kendinizi iyi hissettirebilir.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulması manevi konulara daha yatkın ve ilgili olmanızı sağlayabilir. Akışın getirdiklerini daha rahat karşılayabilir, vazgeçmeniz gerekenleri bir kenara bırakabilirsiniz.


12 eylül, 2020

Çalışkan tarafınızı öne çıkartarak, günlük hesap işleri ve detaylarla ilgilenmeniz gereken bir günde olabilirsiniz. Kaygı, kuruntu ve evhamdan uzak durmak daha verimli ve etkili bir iş ve çalışma performansı göstermenize yardımcı olabilir.


11 eylül, 2020

Öğleden önce çoğu duygularınızın ve tutkularınızın yoğunluğundan kaynaklanıyor olabilecek ani tepkiler verebilirsiniz. Kontrol mekanizmanızı zorlamanız gerekebilir. Öğleden sonra ise günlük yaşamınızın koşturmacası içinde olabilirsiniz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda ise dilinizin pek kemiği olmayabilir, bu dönemde söyleyeceklerinizin farklı yönlere çekilebileceğini ve yanlış anlaşılabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Komşu ve kardeş ilişkilerine de dikkat etmeniz gerekebilir.


9 eylül, 2020

Ay İkizler burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


8 eylül, 2020

Aile ve evle ilgili konular gündeminize, aile işleriyle ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Tutkulu yaklaşımlarınız olabilir.


7 eylül, 2020

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Tadilat, tamirat işleriyle ilgilenebilirsiniz.


6 eylül, 2020

Bugün Venüs’ün karşıt burcunuza ilerlemesiyle birlikte ilişkiler açısından destekleyici bir döneme ilerliyorsunuz. Aradığınız birlikteliği bu dönemde bulabilirsiniz. Yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Eşinizin, sevgilinizin sizi mutlu edeceği bir dönem olabilir.


5 eylül, 2020

Merkür’ün Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla bağlantılarınız hızlanıp artabilir. Uzak yollardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Sesinizi daha uzak çevrelerce duyulabilir.


4 eylül, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken iletişim açısından çok hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, iş çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Düşünce gücünüzü sergileyebilirsiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından kaynaklarınızı geliştirmekle ilgili pek çok düşünceniz olabilir. Yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Maddi konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay iş ve para konularında, maddi konularda uyandırıcı veya uyarıcı nitelikte olabilir ve harcamalarınız, kazançlarınız, bütçenizle ilgili bazı kararları gündeminize taşıyabilir. Kendinize verdiğiniz değerle ilgili bir farkındalık söz konusu olabilir.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişlere dikkat etmek gerekiyor. Gerçekte çok da etkili olmayan şeyler sizi farkında olmadan büyüleyebilir.


31 ağustos, 2020

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay lider yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Kendinizi açıkça ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


30 ağustos, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken her zamankinden daha coşkulu bir tutum içinde kendinizi ortaya koyabilir, lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, sizi avantajlı kılabilir. Ancak özellikle günlük yaşamınızdaki, çalışma ortamınızdaki kadınlarla olan ilişkilere bugün biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.


29 ağustos, 2020

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında pazarlığa ve iletişime son derece açık bir gün olabilir. Güçlü bir şekilde kendinizi ifade ederken sözlerinizle baskın, etkileyici, ikna edici olabilirsiniz.


28 ağustos, 2020

Beklemediğiniz sürprizlerle kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Başkalarına karşı fedakâr yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir. Kontrolünüz dışı durumlar karşısında sessiz kalabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.