Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

25 ocak, 2020

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcını müjdeliyor. Hayata karşı yeni bir yaklaşım ve bakış açısı geliştirebilirsiniz. Yeni bir tarzınız veya görünümünüz olabilir, ilişkilerinizde yeni bir duruş benimseyebilirsiniz.


24 ocak, 2020

Hayatın kontrolünüz dışında aktığı bir gün, siz de her şeyi oluruna veya gidişatına bırakmak isteyebilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa bugün her zamankinden çok dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde Ay burcunuza ilerlediğinde kendinizi toparlıyor, özgüven kazanıyorsunuz.


23 ocak, 2020

Günlük yaşamınıza etki eden kontrolünüz dışı gelişmeler bugün sizi zorlasa da kendinizi akışa bıraktığınızda çok daha iyi hissedebilirsiniz. Sakin, dingin, sessiz ortamlara ve kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız olabilir.


22 ocak, 2020

Kendinizi hayatın akışına bırakmakta zorlanmayacağınız bir gün olabilir. Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi bu duruma çok daha yatkın kılabilir. Hayır ve bağış işleriyle ilgilenebilir, başkalarına yardımcı olabilirsiniz.


21 ocak, 2020

Sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıradışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


20 ocak, 2020

Güneş bugün burç değiştiriyor ve burcunuza ilerliyor. Yaklaşık bir aylık önümüzdeki dönem boyunca ışığınızla, pırıltınızla en dikkat çekici burç olmaya hazırlanın. Yaratıcılığınızı, kişiliğinizin renkli, canlı, parlak yönlerini ortaya koyabilir, özgüveniniz ve cazibenizle tüm gözleri üzerinize çevirebilirsiniz.


19 ocak, 2020

Ciddi konular, resmi iş ve görüşmeler gündemde olabilir. Önemli kişilerden destek alabilir ve bağlantılar kurabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınız, hedef ve planlarınız ve iş ve kariyer konuları ön planda olabilir.


18 ocak, 2020

Görev ve sorumluluklar, iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle, yönetici ve patron konumunda kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş seyahatleri ve ziyaretleriyle hareketli bir gün sizi bekliyor.


17 ocak, 2020

Burcunuza ilerleyen Merkür ile birlikte iletişime ve yolculuklara açık olabilirsiniz. Hayatınıza daha fazla hareketlik ve esneklik gelebilir. Yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz. İletişim ağınızı genişletebilirsiniz.


16 ocak, 2020

Dışarıda zaman geçirmek ve sosyalleşmek için harika bir gün olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler görebilir, edindiğiniz deneyimlerden çok şey öğrenebilirsiniz.


15 ocak, 2020

İlişkilerde ortak paylaşımlar güvenle ilgili kaygıları, korkuları beraberinde getirebilir. Çok fazla derin düşünmemeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz.


14 ocak, 2020

Venüs burcunuzdan ayrılıyor ve sizi maddi imkanlar açısından destekleyecek bir alana ilerliyor. Sahip olduklarınıza, kaynaklarınıza ve yeteneklerinize daha çok güvenebilirsiniz. Karşınıza çıkabilecek maddi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sahip olduklarınızı değerlendirirken kazançlı çıkabilirsiniz.


13 ocak, 2020

İlişkiler söz konusu olduğunda bazı fekadarlıklar gündeme gelebilir ve karşınızdaki kişiye daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir. Öğle sonrasında kontrolünüz dışı durumlar kararlı davranmanızı zorlaştırsa da uyum, denge peşinde olabilirsiniz.


12 ocak, 2020

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca bugün gezegenlerin yan yana dizilişi ruhsal ve manevi açıdan geçirdiğiniz dönüşümü hatırlatıyor. Akış sezgi ve inançlarınızı güçlendirirken bazı rutin ve alışkanlıkları geride bırakma zorunluluğu duyabilirsiniz.


11 ocak, 2020

Ay tutulmasının ardından odaklanmanız gereken günlük işleriniz ve detaylar olabilir. Çalışkan ve üretken bir gün geçirebilirsiniz. Kaygıları, kuruntuyu bir kenara bırakabilirsiniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler öne çıkıyor.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması sağlığınızla ilgili konuları hatırlatan ve bazı kararlar almanızı sağlayan bir tutulma olabilir. Gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızda değişiklik yapma kararı alabilirsiniz.

9 ocak, 2020

Bugün sabah saatlerinde aşk konusunda daha rahat ve akışta bir tutum içinde olmanızda fayda olabilir. Öğle sonrasında Ay burç değiştirdiğinde detaylar, incelikler konusunda takıntılı davranmamaya gayret etmeli, kaygıları bir kenara bırakmalısınız.


8 ocak, 2020

Güne aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konular damga vururken seyahatlerden, tüm yaratıcılığınızı yaptığınız işe aktarabilirsiniz. Keyif alacağınız aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz.


7 ocak, 2020

Aşk hayatınızla ilgili konular bugün öne çıkarken tutkularınızın, heyecanlarınızın peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Keyifli organizasyonlar, planlar yapmak için uygun bir gün olabilir. Kendinizi güçlü ve etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminizdeki yerini koyuyor. Ailenizle bir araya gelebilir, onların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler sizi bekliyor olabilir.


5 ocak, 2020

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlık ilişkileriniz sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde aktif olabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında sürtüşme ve ayrılıklara dikkat etmelisiniz.


3 ocak, 2020

Otorite konumunda kişilerle ilişkilerinizde daha ihtiyatlı davranmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz. İletişim, haberleşme açısından aktif bir gün ancak aceleci, sabırsız olmamaya gayret edin.

2 ocak, 2020

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bu güne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz.


1 ocak, 2020

Güven duygularınızı pekiştiren gelişmeler bugün keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme ve kazanca dönüştürme imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde maddi konularda, iş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için güzel bir gün olabilir.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte mistik ve spiritüel konulara merakınız artabilir. Bu konularla ilgili kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sessizlik, sakinlik arayışınız artabilir, zihninizi dinlendirip yatıştırmak için güzel bir dönem olabilir.


29 aralık, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden emin, özgüvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. Cesaretinizi, lider özelliklerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. 


28 aralık, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken gözler sizin üzerinizde olabilir. Burcunuzdaki Venüs ile birlikte, cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası bugünkü Güneş Jüpiter kavuşumu sizi manevi yönden çok güçlü kılan bir kavuşum olabilir. Hayatın akışı ve gidişatıyla daha iyi uyumlandığınızdan emin olabilirsiniz. Başkalarına manevi güç ve destek olmak konusunda da kararlı olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.