Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

24 ocak, 2022

Mars’ın Oğlak burcuna ilerlemesiyle birlikte özellikle uykusuzluğa, dalgınlığa, unutkanlığa ya da sakarlığa karşı daha tedbirli olmanız gereken bir buçuk aylık bir süreç başlıyor. Bağışıklığınızı korumaya gayret etmelisiniz.

  


23 ocak, 2022

Mars bugün burç değiştirmeden önce son derecesinde seyrederken sosyal ilişkilere dikkat etmelisiniz, arkadaşlıklarda ve sosyal çevrenizde farkında olmadan ve kontrolünüz dışında tartışmalara maruz kalabilirsiniz.


22 ocak, 2022

Ortak maddi konular, harcamalar, yatırım işleri gündeminizde olabilir. Konsantrasyon gerektiren hesap, araştırma konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı bastırmadan stres ve gerilimden uzak durmaya çalışmalısınız.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize alıp güçleneceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinizi yeni başlangıç ve adımlara hazır hissedebilirsiniz.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken ikili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isterken karşı tarafa bağımlılık artabilir.


18 ocak, 2022

Bu dolunay sağlığınız, beslenmeniz, günlük rutininizle ilgili farkındalıkları beraberinde getirebilir. Bununla birlikte gündelik yaşamınız veya çalışma düzeninizle ilgili alacağınız bazı kararlar söz konusu olabilir.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken gündelik yaşamınızla ilgili koşullar belirleyici olabilir, detayları gözden kaçırmamaya çalışın. Dolunay öncesinde aileyle ilgili konularda duygularınızı kontrol edebilmelisiniz.
16 ocak, 2022

Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde uyum arayışı daha fazla söz konusu olabilir.


15 ocak, 2022

Gün içinde bireysel keyif ve eğlenceye ayıracak daha çok zamanınız olurken Akşam saatlerinde yapmanız gereken ufak tefek işler ortaya çıkabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara bırakmalısınız.

 

14 ocak, 2022

Merkür retrosu bugün başlıyor. Burcunuzda geri giden Merkür iletişimde dağınıklığa yol açabilir. Kendinizi doğru ifade etmekte veya anlatmakta zorlanabilirsiniz. Alınganlık ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle hayatınızla ilgili gelişmeler güne damgasını vururken yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı, kişiliğinizin özgün ve parlak yönlerini daha çok ortaya koyabilirsiniz.


12 ocak, 2022

Ev ve aileyle ilgili konular bugün gündeminizden düşmeyebilir. Geçmişe dair konuları irdeleyebilirsiniz. Beslenme, yemek ve sofrayla ilgilenebilirsiniz. Venüs retrosunda aile ilişkileri hep geçmişle bağlı olabilir.


11 ocak, 2022

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Acele ve telaştan uzak durmalı, aile içi ilişkilere dikkat etmelisiniz.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde iletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


9 ocak, 2022

İletişim trafiğinizi iyi yönetmeniz gerekebilir, pratik, esnek davranmak durumunda olabilirsiniz. Sözleriniz ve davranışlarınızla başkalarını etkileyebilirsiniz ancak karmaşık görünen durumlar karşısında gerçekçiliğinizi korumalısınız.


8 ocak, 2022

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken duygularınızı gösterebilirsiniz. Alınganlıklara dikkat etmelisiniz.


7 ocak, 2022

Lükse, konfora, güzelliklere düşkünlüğünüz bugün her zamankinden fazla olabilir. Bu yönde alışverişler gündeme gelirken gerçekçi davrandığınızdan emin olun, akıl danışmayı da ihmal etmemelisiniz.


6 ocak, 2022

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


5 ocak, 2022

Burcunuzda ilerlemeyi sürdüren Ay bugün de sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Bir süredir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


4 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


3 ocak, 2022

Kontrolünüz dışında gelişen olaylara, unutkanlığa ve dalgınlığa daha çok dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Adımlarınızı atarken daha yavaş ve temkinli davranmaya özen göstermelisiniz.


2 ocak, 2022

Oğlak burcunda yeni ayla birlikte hislerin, sezgilerin, inançların güçlü olduğu, akışta kalmanın yeni tecrübe ve farkındalıklarını yaşadığınız bir günde olabilirsiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde sosyal paylaşımlara olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak uğraşlara girişebilirsiniz, onlarla birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir. Yeni yıla beklenmedik şaşırtıcı sürprizlerle girebilirsiniz.

.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


30 aralık, 2021

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. İş yaşamında başarı kaydedebilirsiniz.


27 aralık, 2021

Yol ve yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken haberleşmeyle dolu yoğun bir gün sizi bekliyor. Bu yoğun gündeme kendinizi çok yormamak kaydıyla fiziksel aktiviteleri de sığdırabilirsiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken uzaklardan alacağınız güzel haberlere sevinebilirsiniz. Kişisel gelişim ve eğitim konularında olumlu gelişmeler dikkat çekici olabilir. Sosyal paylaşımlarınızla konuşulabilirsiniz.


25 aralık, 2021

Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz, güçlü kişilerden destek görebilirsiniz. Güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sorgulayıcı tarafınız oldukça fazla analiz gerektiren konulara odaklanmalısınız.


24 aralık, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.