Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

2 nisan, 2020

Günlük hayatınızda, çalışma ortamınızda hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Bütçe ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerden özellikle kadınlardan destek görebilirsiniz.


1 nisan, 2020

Günlük yaşamınızın koşuşturması artabilir, detay gerektiren konular, işlerle uğraşabilirsiniz. İnce hesaplar aşırı titiz davranmanıza neden olabilir. Kaygı ve kuruntuları bir kenara atabilmelisiniz.


 


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün burcunuzda kavuşurken güçlü bir enerji açığa çıkabilir, gerek fiziksel, gerek ruhsal açıdan kendinizi koruyup kolladığınıza emin olmalısınız. Bu kavuşum çok efor gerektiren işleri halletmenizi sağlayabilir.


30 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün burcunuzda kavuşurken güçlü bir enerji açığa çıkabilir, gerek fiziksel, gerek ruhsal açıdan kendinizi koruyup kolladığınıza emin olmalısınız. Bu kavuşum çok efor gerektiren işleri halletmenizi sağlayabilir.


29 mart, 2020

Aşk ve sevdikleriniz, varsa çocuklarınızla ilgili konular bugün gündeminizi meşgul ederken, uğraşmanız, çözmeniz gereken pek çok ayrıntı olabilir. Konsantrasyonunuzu korumaya çalışın.28 mart, 2020

Aşka, sevgiye tutkun bir gün sizi yoğun bir romantizme taşıyabilir, aşkınıza ve sevdiklerinize derin bir şekilde bağlı hissedebilirsiniz. Hayatın güzel ve keyifli yönlerini bulmakta zorlanmayabilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken evinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizden, akrabalarınızdan göreceğiniz destek sizi daha canlı ve enerjik kılabilir.


26 mart, 2020

Gün içinde iletişim sorunlarına, kopukluklarına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam saatleri yaklaşırken ev ve ailenize ilişkin konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ailenizin yakınlığıyla kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından yeni iletişim yollarına açık olabilirsiniz. Kendinizi ifade edip anlatmak için sabırsız davranabilirsiniz. Yeni eğitimler söz konusu olabilir.


24 mart, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay yakın çevrenize ışık tutarken komşularınız, kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili yeni konu ve gelişmeleri gündeme getirebilir. Yeni bir düşünce şekli, yeni bir anlatım veya ifade yolu benimseyebilirsiniz.


23 mart, 2020

Bugün bir araya gelen Mars ve Plüton kavuşumunda başkaları için ortaya koyabileceğiniz, fedakâr yönlerinizi öne çıkaran büyük bir enerji açığa çıkabilir. Bu enerjinin akışında kaybolmamaya dikkat etmelisiniz.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte önümüzdeki üç aylık dönemde kendinizi daha ciddi ve sorumlu şekilde ele almanız gerekebilir. Sağlığınızı, beslenmenizi yeniden ele alabilir, yapıcı plan ve programlar geliştirebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha çok elinize alabilirsiniz.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. Akşama doğru ise maddi ve parasal konularla ilgilenebilirsiniz.


20 mart, 2020

Bahar ekinoksu ve Güneş’in burç değiştirmesiyle iletişime daha da odaklanabilir, yakın çevreniz, komşu, kardeş ve akrabalarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Eğitimle ilgili konular sizi motive edecek, bilgiye, öğrenmeye meraklı, ilgili yönünüz ortaya çıkabilir.


19 mart, 2020

Kontrolünüz dışı olaylar bugün karşınıza güçlü ve mücadele etmeniz gerekebilecek durumları çıkarabilir. Etrafınızda olup biteni derinden anladığınız ancak tepki vermekte, aksiyon almakta zorlandığınız bir gün olabilir.18 mart, 2020

Sakin bir gün geçirebilirsiniz, yalnız kalmayı tercih edebilir, hatta bundan keyif alabilirsiniz. Olayları akışa bırakmak isteyebilirsiniz. Manevi, mistik ve spiritüel konulara ilgi duyabilirsiniz.17 mart, 2020

Hayat akışında ipin ucunu kaçırdığınızı düşündüğünüzde his ve sezgilerinizin size doğru yolu gösterebileceğine inanmalısınız. Manevi anlamda kendinizi güçlendirmeniz gereken bir gün sizi bekliyor.


16 mart, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha sık iletişim halinde olabilirsiniz.


15 mart, 2020

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


14 mart, 2020

Sabah saatlerinde biraz daha temkinli ve ağır hareket etmeniz gerekebilir. Gözden kaçabilecek konulara dikkat etmelisiniz. Öğle sonrasında sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel fırsatlarınız olabilir.


13 mart, 2020

Hedefleriniz doğrultusunda planlı, düzenli, organize hareket etmeye istekli, kararlı olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Yaşlı ve olgun kişilerle, yönetici veya patronlarınızla bir araya gelebilirsiniz.


12 mart, 2020

Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Zaman yönetimini dikkate almanız gereken bir gün olabilir. Kariyer, iş yaşamına dair konular gündeme gelebilir.


11 mart, 2020

Uzak yol ve yolculuklar gündeminize gelebilir ve seyahat planları yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek ve yabancılarla tanışmak isteyebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyebilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte iletişim çevrenizi genişletme imkânınız olabilir. Kendinizi daha rahat ve kolay ifade edebilir, anlatabilirsiniz. Okuma ve eğitime ağırlık verebilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün Başak burcunda bir dolunay meydana gelirken bu dolunay psikolojik süreçlerinizi tetikleyebilir. Ruhunuzdaki mücadele gücünü fark edebilirsiniz. Karşınıza sizi etkileyebilecek güçlü figürler çıkarken onların varlığı sizde de yeni farkındalıklar uyandırabilir.


8 mart, 2020

Sabah saatlerinde ikili ve bire bir ilişkiler gündeminize damga vururken kontrolünüz dışı durumları dikkate almayı unutmayın.  Öğle sonrasında uğraşmanız gereken irili ufaklı detaylar ve işler olabilir.


7 mart, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.6 mart, 2020

Öğle saatlerine kadar irili ufaklı işlerle meşgul olabilirsiniz, sizi çalışkan ve üretken kılan ortamlarda bulunabilirsiniz. Sonrasında ikili ilişkiler önem kazanıyor, denge ve uyumu daha fazla gözetebilirsiniz.


5 mart, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile yaşamınızda daha keyifli ve bereketli olabilecek günler başlıyor. Ailenizden göreceğiniz destekle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Evinizde irili ufaklı güzel dekorasyonlar yapabilirsiniz.


4 mart, 2020

Bugünden itibaren Merkür retrosu burcunuzda devam ediyor ve ayın 10’una kadar Merkür’ü Retro olarak ağırlayacaksınız. Bu geçişle birlikte her ne kadar iletişimde söz sizde olsa da kontrolünüz dışı aksaklık ve problemlere daha çok dikkat etmelisiniz.Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.