Kova Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 18 Şubat

18 nisan, 2018

Yakın çevrenizde fikirlerinizi değiştiren ya da onlara etki eden farklı ve sıradışı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi farklı şekilde ifade edebilir, ortaya koyabilirsiniz.


17 nisan, 2018

Astrolojik açıdan oldukça hareketli ve yoğun bir gündeyiz. Kendinizi bulunduğunuz ortam ve mekanın rehavetine kolayca bırakabilirsiniz ancak bunun sizi hedeflerinizden uzaklaştırmaması gerekiyor. Kiron’un burç değiştirmesi size iletişimle ilgili zaman içinde aldığınız yaraları sarmanız için imkanlar, fırsatlar tanıyabilir. Yine bugün Satürn retrosunda kontrolünüz dışı gelişen olaylara biraz daha dikkat etmenizi gerekiyor, bunların mağduru, kurbanı olmamak için daha fazla çaba sarfetmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.


16 nisan, 2018

Yeni ay iletişim dünyanızda yeni pencereler açıyor. Yakın çevrenizde yeni komşularınız ve iş arkadaşlarınız olabilir. Kardeşlerinizle de her zamankinden çok farklı bir iletişim şekli belirleyebilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken eğitimdeki sorunlar ortadan kalkabilir, dersleri, konuları daha rahat ve iyi anlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha fazla iletişim halinde olurken, iş arkadaşlarınız, komşularınız, ve kardeşlerinizle daha sık görüşebilirsiniz. Haberleşme ve ulaşımla ilgili engeller ortadan kalkıyor.

14 nisan, 2018

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Ancak fazla tepkisel davranabilirsiniz, ani çıkışlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Kova burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Kova burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.