Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 mayıs, 2019

Mayıs size aşk vaat ediyor

Bu ay odağınızda sevdikleriniz ve sevdiğiniz konular olabilir. Aşk ve tutkularınızla hareket edeceğiniz, bunların peşinden heyecanla koşacağınız bir ay geçirebilirsiniz. 16 Mayıs itibarı ile aşık olmanız an meselesi, yıldırım aşkları ya da kalpten inandığınız bir heyecana gönül verebilirsiniz. 7-21 Mayıs arası size aşk şiirleri yazdırtan bir dönem olabilir. Yaratıcılığınızı ifadede zorlanmayabilirsiniz. 16 Mayıs’tan itibaren ikili ilişkiler biraz daha tartışmalı, gürültülü hale gelebilir, sakinliğinizi korumak için çaba sarf etmelisiniz. 21 Mayıs sonrasında ise gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızın detaylarına, irili ufaklı işlerine kendinizi kaptırabilirsiniz. 5 Mayıs’taki yeni ay yeni bir aşkı, 18 Mayıs’taki dolunay sosyal ilişkilerinizle ilgili bir farkındalığı beraberinde getirebilir.


1 nisan, 2019

Aileden destek göreceğiniz bir ay

Nisan ayında ev ve aile konuları neredeyse tüm enerjinizi yönelteceğiniz konular olabilir. 5 Nisan’daki yeni ay ailenize yeni bir üye getirebilir ya da ev, mekân, yer değiştirmenizi sağlayabilir. 17’sinden itibaren ailenizle çok daha fazla iletişim içinde olabilir, 21’inden sonra onlardan çok daha fazla destek bulabilirsiniz. Hatta ailenizin tanıştırdığı bir kişiyle bir aşk veya ilişki gündeminize gelebilir. 19 Nisan’daki dolunay hedef ve planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlarken, 20 Nisan sonra aşka, sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilir, yaşamınızın merkezine kalbinizden geçenleri koyabilirsiniz.


1 mart, 2019

Aşkta sıradışı gelişmeler

Bu ayın en önemli gelişmesi 6 Mart’ta Uranüs’ün burç değiştirmesi. Bu geçişle birlikte önümüzdeki 7 yıllık dönemde aşktan yana önemli, sıradışı ve büyük gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Aşka bakış açınızı tamamen değiştirebilir, çok farklı kriterlerle hareket edebilirsiniz. Değişik kişilere aşık olabilirsiniz. Venüs’ün burç değiştirmesi maddi konularda, iş ve para konularında şansınızı artırıyor ancak lüks harcamalarınızı abartmamaya çalışmalısınız. 5 Mart’ta başlayan Merkür retrosunda ise iletişim tam bir arapsaçına dönüşebilir, zihinsel uğraş ve konsantrasyon gereken konular zorlaşabilir, yakın çevrenizde anlama, anlaşılmama problemleri ortaya çıkabilir. Bu dönemin herhangi bir söz vermek ya da anlaşmaya imza atmak için pek de uygun olmadığını unutmayın.


1 şubat, 2019

Venüs burcunuzda

Bu ay Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte 4’ünden itibaren keyifli ve mutlu olabilirsiniz. Işığınızla, pırıltınızla dikkat çekmeye hazırsınız. 5 Şubat’ta meydana gelen yeni ay maddi konularda yeni adım ve girişimlere işaret ediyor. 10 Şubat’tan itibaren ise yakın çevrenizle komşu ve kardeşlerinizle daha çok iletişim kuracağınız bir dönem başlıyor. 14 Şubat’ta Mars’ın burç değiştirmesi aile içine rahatlık, eve huzur getirebilir. Şubat’ta biraz daha keyifli sulara yelken açabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle eğitimle ilgili konulara daha odaklı olabilirsiniz. Dolunay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir durumu veya konuyu size hatırlatabilir. 14 Şubat özel notu: Gün içinde heyecanlı ve kıpır kıpır bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerinde aşk ve tutkularınız doğrultusunda harekete geçmeye hazırsınız. Emeğe, hazırlığa önem veriyorsunuz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.