Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

1 haziran, 2024

Genç insanlarla çalışabilirsiniz
Ayın ilk yarısında gündelik iş ve rutinlerinize ağırlık verebilirsiniz. Gündelik rutinlerinize sportif aktiviteleri katabilir, sağlık ve zindelik programlarına dahil olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir diyeti veya rutini gündeme getirebilir. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda genç ve çocuksu hissedebilirsiniz. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesi aşk için daha fazla mücadele ve çaba içinde olmanızı gerektirebilir. 17 Haziran’dan itibaren ilişkilere, bire bir konulara, ortaklık durumlarına ağırlık verebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde daha dingin ve huzurlu olabilirsiniz. 22 Haziran’da burcunuzda gerçekleşen dolunay önceliklerinize dikkatinizi çekebilir.


1 mayıs, 2024

Aşka odaklısınız
Aşka ve sevdiklerinize odaklanabileceğiniz bir aydasınız. Keyif ve zevklerinize öncelik verebilirsiniz. Sevdikleriniz için para harcayabilirsiniz. Aşkı her şeyden üstün tutabilirsiniz. 25 Mayıs’ta Jüpiter diğer şans gezegeni Venüs’ü de alarak İkizler burcuna geçerken ve Güneş de bu burçta ilerken gündelik iş ve rutinlerinize ve sağlığınıza odaklanabilirsiniz. 8 Mayıs’taki yeni ay yeni bir aşk getirebilir. 23 Mayıs’taki dolunay ise farkındalığınızı yükseltebilir, ruhsal ve manevi beklentilerinizi size hatırlatabilir.


1 nisan, 2024

Yeni bir ev düzeni
Merkür retrosunun başlamasıyla aile mevhumunu daha fazla sorgulayabilir, bu alandaki yaralarınızın üstüne gidebilirsiniz. Burç değiştiren Venüs aileden destek getiriyor. Güneş tutulması yeni bir eve ve mekân değişikliğine işaret edebilir.


1 mart, 2024

Yeni iletişim çevresi
Mart ayında iletişime ve haberleşmeye odaklı olabilirsiniz. Yeni bir eğitim söz konusu olabilir. 10 Marttan itibaren aile içi iletişimi hızlandırıyorsunuz. 12 Marttan itibaren eğitimle ilgili konular ve kısa yolculuklar size şans ve kısmet getiriyor. 20 Marttan itibaren ise ev ve aileyle ilgili konulara daha çok odaklanabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. 23 Mart’ta Mars’ın burç değiştirmesiyle kendinizi ifade etmeniz ve anlaşılmanız biraz daha çaba ve gayret gerektirebilir. 25 Mart’taki ay tutulması hedef ve planlarınız ve kariyerinizle ilgili farkındalıklar ve bu alanda yeni kararlar getirebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.