Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 kasım, 2019

Sürpriz güzellikler zamanı

Kendinizi ruhen ve manen çok iyi hissedebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bu ayda çevrenizde toplanan tanıdığınız tanımadığınız herkes çok şanslı olabilir, zira sizden hiç beklemedikleri sonsuz iyilikler ve güzellikler görebilirler, toplum için, insanlık için fedakâr, verici ve hayırsever olacağınız ve bu konuda kendinizi oldukça motive hissedeceğiniz bir ay Kasım ayı. Bunun karşılığında hayal edemeyeceğiniz güzel sürprizlere hazır durabilirsiniz. Bazen gerçekler hayal ettiğinizden çok daha iyi olabilir. 21 Kasım’a kadar sürecek olan Merkür retrosunda sosyal iletişime biraz daha özen göstermeniz gerekebilir. 19 Kasım’da Mars’ın burç değiştirmesi hedeflerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmenizi kolaylaştırırken sosyal anlamda bir miktar yorabilir, zira enerjinizin çoğunu buraya akıtmak durumunda kalabilirsiniz.


1 ekim, 2019

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için enerjinizi ortaya koyabilirsiniz

Ekim ayında hedefleriniz, planlarınız, görev ve sorumluluklarınız alanında, iş hayatınızda ve kariyerinizde oldukça aktif olabilirsiniz. Hedeflerinizi, planlarınızı gerçekleştirmek için tüm enerjinizi ortaya koyabilirsiniz. Üstlerinizle, patronlarınızla, yöneticilerinizle olan ilişkilerinize ise dikkat, zira uzlaşmak bu dönemde biraz zor olabilir. 3 ve 9 Ekim’de Merkür ve Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda daha parlak, iletişim dolu bir döneme ilerliyorsunuz. Sosyal çevrenizden bir aşk gündeme gelebilir. 13 Ekim’deki dolunay ailenizle ilgili bir konuyu su yüzüne çıkarabilir. 23 Ekim’den itibaren ise umutlarınıza sahip çıkma zamanı, en yenilikçi, en sıradışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


1 eylül, 2019

Uzaklardan yana şanslı, bereketli  bir dönem

Özellikle yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda ve seyahatler açısından capcanlı bir dönem sizi bekliyor. Uzaklardan ve uzak bağlantılardan yana şanslı ve kısmetlisiniz. Seyahatlerden, keşif ve maceradan zevk alırken, tüm yaşadıklarınızı paylaşmaktan heyecan ve sevinç duyabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Satürn’ün düze dönmesi sizi çok daha aktif, hızlı ve kararlı kılabilir, daha fazla rahatlık ve konfor getirebilir. 15’inden itibaren iş, kariyer ve görev ve sorumluluk alanınızda şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu alanda iletişimi hızlandırırken önemli kişilerden, otorite konumunda kişilerden destek görebilirsiniz. 28’indeki yeni ay ise yepyeni bir işi, kariyeri, görev ve sorumluluğu gündeminize taşıyabilir.


1 ağustos, 2019

Mücadeleci yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz

Hırslı, mücadeleci ve tuttuğunu koparan yönlerinizi, yılmaz ve azimli savaşçı yanınızı ortaya çıkardığınız bir ay olabilir Ağustos ayı. Ortak maddi konularda, iş ve para konularında istekli ve arzulu olabilirsiniz. Ortak işlerde aktif davranabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın işindeki olumlu gelişmelerin imkan ve getirilerinden faydalanabilir, vergi ve miras konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 11 Ağustos’ta Jüpiter retrosunun son bulmasıyla birlikte kontrolünüz dışı gelişmeler normale dönebilir, yine geri planda uğraşmanız gereken pek çok konu yerinde dururken biraz daha şanstan destek görebilirsiniz. 12 Ağustos’ta başlayan Uranüs retrosu ise sizi aşkta ters köşe durumlara maruz bırakabilir. Aşk yaşamınızdaki tuhaf gelişmeler sizi şaşırtabilir. Ayın 2. Yarısına hâkim olan Başak enerjisi ise 18 Ağustos’tan itibaren yurt dışı ve yabancılarla, uzaklar ve seyahatlerle ilgili konularda sizi aktif kılabilir. Uzaklarla etkileşiminiz artarken, bir ilişkiniz yoksa uzak veya yabancı bir kişiyle bir ilişki de söz konusu olabilir. Bu dönemde seyahatlerle ilgili temkini elden bırakmamanız, planlarınızı doğru ve yerinde yapmanız gerekebilir.

 


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.