Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

1 aralık, 2023

Yeni kişilerle tanışabilirsiniz
Merkür’ün burcunuza ilerlemesi iletişim çevrenize hız kazandırabilir ve farklı ve yeni kişilerle tanışmaya itebilir. Bu dönemde daha konuşkan ve söz sahibi de olabilirsiniz. Merkür retrosunun başlamasıyla iletişim açısından zorlayıcı olabilir. 23 Aralık’tan itibaren Merkür retrosunun Yay’da devam etmesi dalgınlık ve unutkanlıklara sebep olabilir. 4 Aralık’ta Venüs’ün Akrep burcuna ilerlemesiyle sosyal çevrenizin yıldızı olabilirsiniz. 12 Aralık’ta Yay burcundaki yeni ay yeni farkındalıklar getirebilir. 21 Aralık’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle bireysel önceliklerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. 26 Aralık’taki yılın son dolunayı ilişkinize ve evliliğinize dikkat çekiyor. 29 Aralık’ta Yay burcuna ilerleyen Venüs ilişkileri gölgede bırakabilir.


1 kasım, 2023

Sosyal bir dönem
Kasım ayında oldukça sosyal olabilir, yeni, yabancı ve farklı kişilerle tanışabilir, vizyonunuzu tazeleyebilirsiniz. Satürn’ün düze dönmesiyle mental olarak sizi yoran şeyleri yoluna koyma fırsatlarınız da artıyor. Venüs’ün Terazi burcuna ilerleyişi iş ve kariyer anlamında parlak bir döneme işaret edebilir ve yükselmenizi sağlayabilir. Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle ruhsal ve mistik konulara ilgi ve merakınız artıyor. 13 Kasım’da Akrep’teki yeni ay yeni bir sosyal çevreye işaret edebilir. 22 Kasım’da Güneş’in burç değiştirmesiyle kontrolünüz dışı pek çok gelişmenin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Ancak 24 Kasım’da Mars’ın da aynı alana ilerlemesiyle sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. 27 Kasım’da İkizler’deki dolunay gündelik yaşamınızda unuttuğunuz bir ayrıntıya dikkatinizi çekebilir.


2 ekim, 2023

Kariyerinizde yeni başlangıçlar
Sevdiğiniz burçta seyreden Jüpiter ve yine sizin gibi bir toprak burcuna geçerek sizi destekleyen diğer şans gezegeni Venüs sayesinde Ekim ayını güzel geçirebilirsiniz. 14 Ekim’deki Güneş tutulması iş yaşamınızda ve kariyerinizde yeni bir başlangıç getirebilir. Yeni hedef ve planlar belirleyebilir, bunların peşinden gidebilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle görüşmeler, toplantılar yapabilir, fikirlerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. 12 Ekim’de Mars’ın burç değiştirmesiyle sosyal çevrenizle, dost ve arkadaşlarınızla daha aktif bir etkileşim içine girebilirsiniz. Ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sosyal motivasyonunuzu artırabilir.


1 eylül, 2023

Uzaklara odaklanabilirsiniz
Eylül ayında burcunuzun yöneticisi Satürn geri hareketini sürdürüyor ve bu durum her zamanki planlarınıza ve işlerinize bir miktar ağırlaşma ve yavaşlama getirebilir. Her zamanki sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız. Zira özellikle Mars transitinde görev ve sorumluluklar, otorite ve baba konumundaki kişilerle ilişkiler epeyce zorlayıcı olabilir. Yöneticilerinizle anlaşmak için ekstra efor sarf etmelisiniz. 23 Eylül sonrasında iş ve kariyer alanına daha çok odaklanabilirsiniz. 15 Eylül’deki yeni ay yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni bir başlangıç veya adım getirebilir. 29 Eylül’deki dolunay ise ev ve aile ilişkilerinizi özellikle ihmal ettiyseniz bu konunda bir uyandırma zili teşkil edebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.