Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 ekim, 2021

Görev ve sorumluluklar ve kariyer basamakları
Bu dönemde imaj, değer, itibar, statü konuları önem kazanıyor. Enerjinizin büyük bir kısmını bu alana aktarırken görev ve sorumlulukların, iş ve kariyer konularının daha fazla içinde olabilirsiniz. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeni ay görev ve sorumluluklarınıza bakış açınızı değiştirebilir, eski kalıpların yerine yenilerini getirebilir. Ancak Mars etkili yeni ayda üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle doğabilecek çatışma ve anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. 7 Ekim’den itibaren burç değiştiren Venüs maddi konularda biraz daha temkinli bir yaklaşım gerektirebilir. Satürn ve Jüpiter’in düze dönmesiyle yaşamınız biraz daha hızlanırken iş ve para konularında daha yapıcı, uzun vadeli yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.  20 Ekim’deki dolunay aile yaşamınıza göz atmanızı gerektirebilir, zira dönem sizin için kariyer, görev ve sorumluluk odaklı bir dönem, dolunayla arkanıza, geride bıraktıklarınıza bakma fırsatınız olabilir. 23 Ekim sonrasında ise hem Güneş ardından Mars Akrep burcuna ilerliyor, bu dönemde sosyal konular ve arkadaşlık ilişkileri ağırlık kazanabilir.


1 eylül, 2021

Dış dünyaya odaklanma zamanı
Uzaklara, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara, akademik dünyaya, çevrelere, başkalarının ve dışarıdakilerin yaptıklarına, söylediklerine odaklanacağınız, bu konuları önemseyeceğiniz enteresan olabilecek bir Eylül ayı sizi bekliyor. 7 Eylül’deki yeni ayla dışarıdan bazı haberler alabilirsiniz, yeni bir seyahat, yeni bir keşif ve macera konusunu gündeminize düşebilir. 11 Eylül’den itibaren Venüs sizi sosyal alanda desteklemeye başlıyor, arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz, sosyal çevrenizden bir aşk yaşamınıza dahil olabilir, bir arkadaşınıza aşık olabilirsiniz. 15 Eylül’de ise Mars burç değiştiriyor ve bu geçişle birlikte önümüzdeki bir buçuk ayda sinirli, kızgın ya da öfkeli yanınız ortaya çıkabilir, kendinizi tutamayacağınız durumlar ortaya çıkabilir, özellikle üstlerinizle, yönetici, patron, otorite konumunda kişilerle aranızda tartışma, çatışma ya da ayrılıklar doğabilir. 21 Eylül’de Balık burcundaki dolunay yakın çevrenizde fark etmeniz gereken durum ve olayları göz önünüze getirebilir. 22’sinden itibaren kariyerinize, iş yaşamınıza, görev ve sorumluluklarınıza daha da odaklanacağınız bir zaman başlıyor. 27 Eylül’den itibaren başlayan Merkür retrosunda üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle iletişime dikkat edip özen göstermeniz gerekebilir.


1 ağustos, 2021

Başarılarınızla parlayabilirsiniz
Jüpiter’in Kova burcuna dönüşüyle birlikte kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirmeye yeniden odaklanmış olabilirsiniz. Aslan’da ilerleyen Güneş ise ortak paylaşımlara ve maddi konulara dikkatinizi çekebilir, güçlü olma arzularınızı ateşleyebilir. Bu ikilemli durumu 22 Ağustos’ta gerçekleşecek dolunayla daha etkin bir şekilde hissedebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna ilerlemesiyle 16 Ağustos’tan itibaren iş ve kariyer konularında daha şanslı olabilir, başarılarınızla takdir ve alkış toplayabilirsiniz. Ayın 23’ünde Güneş’in burç değiştirmesiyle çalışkan ve üretken yönleriniz daha fazla ortaya çıkabilir, yurt dışı ve uzaklarla ilgili konularda, yabancılarla çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.


1 temmuz, 2021

İlişkilere odaklı bir ay
Temmuz ayı ilişkilerinize, ortaklıklarınıza ve size ayna tutan en yakınınıza odaklanacağınız bir ay olarak dikkat çekiyor. Bu durum sizi bir miktar karşı tarafa bağımlı kılsa da uyumlu dengeli yönlerinizi geliştirmenize destek olabilir. Bunu yaparken karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya da duyarlı olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken karşılıklı anlaşmazlıklar açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken uzaklardan bir aşk göz kırpabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle mücadeleci yönlerinizi iyice ortaya çıkarabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay iş ve parasal açıdan değerlendirebileceğiniz imkân ve fırsatlara dikkatinizi çekebilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle bu alana daha da odaklanabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizin için özellikle ruhsal yönden rahatlatıcı olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.