Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 nisan, 2021

Aşk şans getirebilir

Ev ve aile konuları ve ilişkileri açısından hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde ailenizle daha yakın, geçmişiniz ve sizi siz yapan değerlerle daha meşgul olabilirsiniz. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle aileyle iletişime daha da hız verebilirsiniz. Aileye, eve yolculuklar artabilir. 12 Nisan’daki yeni ay evinizde yeni bir düzeni beraberinde getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk yaşamınızda şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, sevdiğiniz, beğendiğiniz kişi bir anda karşınıza çıkabilir, yıldırım aşklarına hazır olmalısınız. 19 Nisan’dan aşka, tutkuya, heyecanlarınıza ve sevdiklerinize daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının sizi daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu süreçte karşınıza çıkan kişiler daha direkt, dolaysız olabilir, ilişkilerinizde denge ve uyumu yakalamak için çok daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay sosyal yaşamınıza ve arkadaşlık, dostluk ilişkilerinize ışık tutabilir, bu alanda bazı kararlar almanız gerekebilir.


1 mart, 2021

Gündelik rutinleriniz sizi meşgul edebilir
Maddi konulara odaklandığınız bir dönemde ilerlerken sıra dışı zekanızı, imkân ve fırsatlarınızı sahip olduklarınızı, varlıklarınızı daha iyi değerlendirmek yönünde kullanabilirsiniz. Yenilikçi yanınızı kullanmak karşınıza birçok fırsatı çıkarabilir. 4 Mart’ta burç değiştiren Mars aşk ile ilgili konuların sakinleşmesini sağlarken, sevdikleriniz uğruna mücadele etmeyi de artık bir kenara bırakabilirsiniz. Artık içinde bulunduğunuz düzene, rutine odaklanmanız, sağlığınıza öncelik vermeniz gerekiyor. Zira Mars bu alanda önümüzdeki bir buçuk ay boyunca problem çıkarıcı olabilir, egzersizlerinize, kondisyonunuza, fiziksel durumunuza, diyet ve beslenmenize özen göstermeli, bu konularda gereken çabayı sarf ederek, tedbirlerinizi almalısınız. 13 Mart’taki yeni ay yakın çevrenizde değişiklikler, yeni bir komşu veya arkadaş getirebilir. 16 Mart’tan itibaren iletişimde dağınıklık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. 20 Mart’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte ev ve aile konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Venüs’ün Güneş’in yanı başına gelmesiyle birlikte evinize güzellikler katabilir, dekorasyona ağırlık verebilir, aile içi ilişkilerinizi düzene koyabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşen dolunay ise işiniz ve kariyerinizde gözden kaçırmış olabileceğiniz ilişkilere dikkatinizi çekebilir.


1 şubat, 2021

Maddi konular dikkat çekici

Tüm dikkatinizi, konsantrasyonunuzu maddi konulara, iş ve para konularına giderek artan şekilde odakladığınız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Kendi öz değerinizi, sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi bir yandan sorgularken bir yandan da yeniden ve en başında inşa ediyor olabilirsiniz. Bu durum zihninizde her ne kadar soru işaretlerini beraberinde getirse de bu dönemde tam dört gezegen ve Güneş bu konuda adeta iş birliği yapmış durumda görünmekte ve neredeyse tüm enerjinizi özgüven ve özdeğer ekseninde maddi ve parasal konulara odaklamış olabilirsiniz. 11 Şubat’taki yeni ay yeni bir iş ve para kaynağını gündeminize getirebilir. Venüs 25’ine kadar size maddi fırsatlar sunabilir. Ancak öte yanda aşk ve sevdikleriniz sizi epeyce meşgul ediyor ve bu alanda beklenmedik sürpriz gelişmelerle gidişatınızı sekteye uğratıyor olabilir. Bu etkileri 15-24 Şubat arasındaki Satürn-Uranüs karesi döneminde daha güçlü hissederken bu açı maddi alanda kurduğunuz yapıları, şimdiye kadar oluşturduğunuz yaklaşımı ani şekilde test edebilir, tersliklere, aksiliklere, hata ve kazalara karşı temkinli davranmalısınız. Ayın 18’inden sonra iletişime daha çok odaklanabilirsiniz. 27 Şubat’taki dolunay dikkatinizi bulunduğunuz ortamın dışına ve uzaklara çekebilir.


1 ocak, 2021

Venüs size şans getirebilir

Güneş’in burcunuzda ilerlemeyi sürdürdüğü yılın ilk ayı geride bıraktığımız yıla benzeyen etkileri sürdürüyor ve ayın 20’sine kadar süren bu etkiler altında bireysel yaşamınıza ve bunu belirleyen çevresel şartlara odaklı kalabilirsiniz. 6 Ocak’ta Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca aşka dair konuların sizi meşgul edeceği bir dönem başlarken, sevdiklerinizle egolar arasında kalabilirsiniz. Bu durum keyfinizi kaçırsa da sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline çevirebilir, bu dönemde böylece yararlanabilirsiniz. 8 Ocak’ta Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle kendinizi daha şanslı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor, aşkı mıknatıs gibi çekerken cazibenizle dikkat çekici olabilirsiniz.  Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. 13 Ocak’taki yeni ay yaşamınızda yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. 28 Ocak’taki dolunay ortak paylaşımlarınıza dikkat çekebilir. 30 Ocak’ta Merkür retrosu başlıyor. Bu dönemde maddi ve parasal konulara odaklanmak zorlaşırken olası hesap hatalarına dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.