Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 temmuz, 2019

Hayatınızın ilişkisini kurabilirsiniz

Temmuz ayı tutulmalar açısından oldukça önemli ve bu tutulmalar burcunuzun merkezinde yer almakta. 2 Temmuz’daki Güneş tutulması karşıt burcunuzda meydana gelirken size hayatınızın ilişkisini getirebilir. Bu tutulmanın etkilerini sürdüreceği 26 Aralık’a kadar sürecek dönemde ilgi odağınızda, ilişki, evlilik ve ortaklık konuları olabilir ve bu alanda ciddi adım ve girişimleri, yepyeni başlangıçları beraberinde getirebilir. 16 Temmuz’daki Ay tutulması ise burcunuzda meydana geliyor ve kendinizle ilgili önemli bir farkındalık zamanı teşkil edebilir. Daha önce hiç farkında olmadığınız bir durumu fark etmenizi ve kendinizle ilgili bir karar almanızı sağlayabilir. Venüs ilişkiler açısından ay boyunca oldukça destekleyici. Mars ise maddi konuların, iş konularının, güçlü kişilerin egolarının epeyce uğraştıracağına işaret etmekte. Ayrıca 8’inde başlayan Merkür retrosu iletişim, haberleşme ve yolculuklar açısından daha tedbirli bir davranmanız gereken bir aya işaret ediyor, özellikle de ortak hareket ediyorsanız.


1 haziran, 2019

Sağlığınıza dair yapıcı adımlar atabilirsiniz

Karşıt burcunuzda yerleşmiş olan ve ay boyunca da orada olacak olan Mars bu ay sizi özellikle ikili ve birebir ilişkiler, ortaklık, birliktelik ve evlilik konularında epeyce meşgul edip yoracağa benziyor. Neredeyse enerjinizin tamamını bu alanda tüketebilirsiniz. Özellikle 9 Haziran sonrasında bu etkileri daha fazla hissedebilirsiniz. 13-14 Haziran, 19-20 Haziran tarihlerini özellikle ilişkiler açısından zorlayıcı olarak not alabilirsiniz. Bu tarihlerde karşınıza güçlü kişileri alabilir ya da eşinizin, sevgilinizin ya da ortağınızın bir miktar daha hiddetli yönünü görebilirsiniz. 21 Haziran sonrası Güneş’in burç değiştirmesi ilişkiler yönünden bir miktar daha destekleyici olabilir. Venüs 9’undan itibaren sizi sağlığınızla ilgili konularda destekleyecek gibi görünüyor. 3 Haziran’daki yeni ayla sağlığınızla ilgili bir adım atabilir, girişimde bulunabilirsiniz. 17 Haziran’daki dolunay bilinçaltınızda bazı uyanışları beraberinde getirebilir.


1 mayıs, 2019

Mayıs size aşk vaat ediyor

Bu ay odağınızda sevdikleriniz ve sevdiğiniz konular olabilir. Aşk ve tutkularınızla hareket edeceğiniz, bunların peşinden heyecanla koşacağınız bir ay geçirebilirsiniz. 16 Mayıs itibarı ile aşık olmanız an meselesi, yıldırım aşkları ya da kalpten inandığınız bir heyecana gönül verebilirsiniz. 7-21 Mayıs arası size aşk şiirleri yazdırtan bir dönem olabilir. Yaratıcılığınızı ifadede zorlanmayabilirsiniz. 16 Mayıs’tan itibaren ikili ilişkiler biraz daha tartışmalı, gürültülü hale gelebilir, sakinliğinizi korumak için çaba sarf etmelisiniz. 21 Mayıs sonrasında ise gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızın detaylarına, irili ufaklı işlerine kendinizi kaptırabilirsiniz. 5 Mayıs’taki yeni ay yeni bir aşkı, 18 Mayıs’taki dolunay sosyal ilişkilerinizle ilgili bir farkındalığı beraberinde getirebilir.


1 nisan, 2019

Aileden destek göreceğiniz bir ay

Nisan ayında ev ve aile konuları neredeyse tüm enerjinizi yönelteceğiniz konular olabilir. 5 Nisan’daki yeni ay ailenize yeni bir üye getirebilir ya da ev, mekân, yer değiştirmenizi sağlayabilir. 17’sinden itibaren ailenizle çok daha fazla iletişim içinde olabilir, 21’inden sonra onlardan çok daha fazla destek bulabilirsiniz. Hatta ailenizin tanıştırdığı bir kişiyle bir aşk veya ilişki gündeminize gelebilir. 19 Nisan’daki dolunay hedef ve planlarınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlarken, 20 Nisan sonra aşka, sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilir, yaşamınızın merkezine kalbinizden geçenleri koyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.