Oğlak Aylık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 temmuz, 2021

İlişkilere odaklı bir ay
Temmuz ayı ilişkilerinize, ortaklıklarınıza ve size ayna tutan en yakınınıza odaklanacağınız bir ay olarak dikkat çekiyor. Bu durum sizi bir miktar karşı tarafa bağımlı kılsa da uyumlu dengeli yönlerinizi geliştirmenize destek olabilir. Bunu yaparken karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya da duyarlı olabilirsiniz. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. 12 Temmuz’da Yengeç burcuna ilerleyen Merkür bu yönde iletişiminizi iyice artırabileceğinize dikkat çekiyor. Ancak 21’ine kadar Venüs Mars ile yan yana ilerlerken karşılıklı anlaşmazlıklar açısından bir miktar tutarlı ve temkinli olmanızda fayda var. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken uzaklardan bir aşk göz kırpabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle mücadeleci yönlerinizi iyice ortaya çıkarabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay iş ve parasal açıdan değerlendirebileceğiniz imkân ve fırsatlara dikkatinizi çekebilir. 28’inden itibaren Jüpiter’in yeniden Kova burcuna ilerlemesiyle bu alana daha da odaklanabilirsiniz. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizin için özellikle ruhsal yönden rahatlatıcı olabilir.


1 haziran, 2021

Eşinizden destek görebilirsiniz
Günlük rutinlerin, çalışma ve uğraş alanlarınız, sağlık ve şifa konuları haziran ayı gündeminizi teşkil ediyor. Bu alandaki büyük hareketlilik 10 Haziran’daki Güneş tutulmamasıyla çok daha belirgin hale gelebilir. Venüs’ün hemen ayın başında burç değiştirmesi ve karşıt burcunuza ilerlemesiyle ilişkilerden yana oldukça şanslı ve kısmetli bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde karşınıza çıkan kişiler size destek olabilir. Yeni ve güzel bir ilişkiniz olabilir ve eşinizden, ortağınızdan bolca destek ve yardım görebilirsiniz. Güneş tutulması ise gündelik yaşamınıza yeni ufak güzel rutinler katabilir. Rutinlerinizdeki değişimi yönetebilmelisiniz. Çalışma ortamınıza yeni kişiler katılabilir. Size destek olan bir yardımcınız olabilir. Yeni bir sağlık yaklaşımı veya adımı belirleyebilirsiniz. 12 Haziran’da Mars’ın burç değiştirmesi ortak maddi konulara ve işlere hareketlilik getirirken duygusal anlamda bir miktar yorucu olabilir, konsantre olabileceğiniz işlere odaklanmak sizi bu duygusal stresten uzaklaştırabilir. 21 Haziran’dan itibaren ilişkiler, evlilik ve birliktelik konularında kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. 24 Haziran’da ise burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay kişisel önceliklerinize dikkat çekebilir.


1 mayıs, 2021

Küçük güzel detaylar
Mayıs ayı sizi gündelik yaşamınıza, küçük rutinlerinize, detaylara sağlık şifa konularına odaklayan gelişmelerle dolu. Bu ay belki de umduğunuzdan ya da düşündüğünüzden daha çalışkan ve üretken olabileceğiniz bir ay da olabilir. Etrafınızdaki kişilerle, size yardımcı olanlarla, astlarınızla iletişiminiz artıyor. Gündelik yaşantınızdan yaşamınıza bir aşk da katılabilir, ayın 9’undan itibaren ve bu kişi sizden yaşça küçük veya olgun olmayan bir kimse de olabilir. 11 Mayıs’taki yeni ay da zaten yepyeni bir aşka işaret edebilir. 14 Mayıs’ta başlayan ve 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter Balık transiti yakın çevrenizden, komşu, arkadaş, kardeşlerinizden gelebilecek kısmetleri artırıyor. Jüpiter bu dönemde sizi çok daha iletişim halinde, konuşkan ve paylaşımcı kılabilir. Yakın çevreniz bir anda iletişimle dolabilir.  26 Mayıs’taki Ay tutulması ise bilinçaltınıza ışık tutabilir, sezgilerinizi güçlendirebilir, başkalarına olan duyarlılıklarınızı artırabilir.


1 nisan, 2021

Aşk şans getirebilir

Ev ve aile konuları ve ilişkileri a��ısından hareketli ve canlı bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde ailenizle daha yakın, geçmişiniz ve sizi siz yapan değerlerle daha meşgul olabilirsiniz. Merkür’ün hemen ayın başında burç değiştirmesiyle aileyle iletişime daha da hız verebilirsiniz. Aileye, eve yolculuklar artabilir. 12 Nisan’daki yeni ay evinizde yeni bir düzeni beraberinde getirebilir.14 Nisan’da Venüs’ün burç değiştirmesiyle aşk yaşamınızda şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, sevdiğiniz, beğendiğiniz kişi bir anda karşınıza çıkabilir, yıldırım aşklarına hazır olmalısınız. 19 Nisan’dan aşka, tutkuya, heyecanlarınıza ve sevdiklerinize daha da odaklanabilirsiniz. 23 Nisan’dan itibaren Mars’ın burç değiştirmesiyle ikili ilişkilerin, evlilik ve ortaklık konularının sizi daha çok yorup yıpratabileceği bir dönem başlıyor. Bu süreçte karşınıza çıkan kişiler daha direkt, dolaysız olabilir, ilişkilerinizde denge ve uyumu yakalamak için çok daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. 27 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay sosyal yaşamınıza ve arkadaşlık, dostluk ilişkilerinize ışık tutabilir, bu alanda bazı kararlar almanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.