Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

26 temmuz, 2021

Ruhsal yönden daha rahat bir dönem
Bu hafta Jüpiter’in yeniden Kova burcuna gerilemesiyle maddi konulara iş ve para konularında daha da odaklanabilirsiniz. Merkür’ün yine bu hafta burç değiştirmesiyle ortak maddi paylaşım içinde bulunduğunuz kişilerle, güçlü kişilerle daha fazla iletişim içinde olacağınız bir dönem başlıyor. 29 Temmuz’da Mars’ın Başak burcuna ilerlemesi sizin için özellikle ruhsal yönden rahatlatıcı olabilir.


19 temmuz, 2021

Dolunay maddi imkanlara dikkat çekebilir
Haftaya başlarken gündeminizde sosyal konular ve arkadaşlık ilişkileri olabilir. Ardından hayatı biraz daha akışına bırakmak zor olmayabilir. Venüs 21 Temmuz’da Başak burcuna geçerken uzaklardan, yabancı bir aşk göz kırpabilir. 22 Temmuz’dan itibaren ise Güneş’in burç değiştirmesiyle mücadeleci yönlerinizi iyice ortaya çıkarabilirsiniz. 24 Temmuz’daki dolunay iş ve parasal açıdan değerlendirebileceğiniz imkân ve fırsatlara dikkatinizi çekebilir.


12 temmuz, 2021

Ortak maddi konular sabır gerektirebilir
Haftaya başlarken ortak maddi konular, iş ve para konuları öncelik kazanabilir ve gündeminizi meşgul edebilir. Merkür ve Jüpiter’in uyumlu açısı özellikle bire bir ilişkilerde iletişim ve empati gücünüzü ortaya koymanızı kolaylaştırabilir. Ardından haftaya damga vuran Venüs ile Mars’ın kavuşumunda ilişkilerde ve ortak paylaşımlarda daha fazla sabır göstermeniz gerekebilir. Ancak hemen sonrasında Güneş Neptün açısı ile anlayışlı, toleranslı yönleriniz daha çok ortaya çıkabilir. Hafta sonuna ilerlerken görev ve sorumluluklarınız belirleyici olabilir.


5 temmuz, 2021

Yeni bir ilişki veya ilişkinizde yeni bir dönem
Haftaya aşk ve sevdiklerinizle ilgili konular ekseninde başlarken hemen ardından Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle gündelik rutinlerinizde, iş ve çalışma hayatınızda hızla ve becerikli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Pek çok işi aynı anda kotarabilirsiniz. 7 Temmuz’da Venüs Satürn karşıtlığı özellikle güçlü ve etkili kişilerle olan ilişkilerinizi bir miktar zorlayabilir ancak bu geçici bir transit. Yeni ay öncesinde özellikle bire bir ilişkilerde sabırlı ve temkinli hareket etmeniz gerekebilir. 10 Temmuz’da Yengeç burcundaki yeni ay ilişkilerinizde yepyeni bir döneme işaret edebilir. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki getirebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.