Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

26 ekim, 2020

Dolunay ve aşkta beklenmedik gelişmeler
Haftanın ilk günlerine iletişim, haberleşme, ziyaret ve yolculuklar damga vururken kafa karışıklıklarına dikkat etmeyi unutmayın. Ardından ev ve aile içinde hareketli bir gündem sizi bekliyor. Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte itibarınız, başarılarınızla takdir görebileceğiniz güzel bir döneme adım atabilirsiniz. Üstlerinizden, yöneticilerinizden daha çok destek görebilirsiniz. 31 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşen dolunay aşk yaşamınızdaki önemli değişimlere ışık tutabilir ve sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir.


19 ekim, 2020

Sosyal bir döneme adım atıyorsunuz

Bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınıza, arkadaşlık ve dostluklarınıza daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. En yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza danışmadan hareket etmek istemeyebilirsiniz.


12 ekim, 2020

Yeni hedef ve planlar
Bu hafta başlayan Merkür retrosu özellikle sosyal yaşamınız ve dostluk ve arkadaşlıklarınız üzerine etki edebilir. Zira bu alanda iletişime biraz daha dikkat etmelisiniz. Fazlaca derin düşünmek yanlış düşünceleri de beraberinde getirebilir. Bu hafta ayrıca 16 Ekim’de bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay iş yaşamınızda ve kariyerinizde yepyeni bir dönemi işaret edebilir. Yeni görev ve sorumluluklar, yeni hedef ve planlar gündeme gelebilir.


5 ekim, 2020

Sağlığınızı unutmayın
Haftanın ilk gününe sevdikleriniz varsa çocuklarınız ve aşk ve tutkular etki edebilir. Ardından gündelik yaşam şartları, rutininiz, çalışma ortamınız damga vururken, enerjinizi yerinde kullanmaya bakmalısınız. Sonrasında ilişkiler, ortaklıklar, evlilik ve birliktelik konuları etki edebilir. Dengeleri korumaya dikkat. Pazar günü ortak maddi konuların, paylaşımların etkisinde geçebilir.


28 eylül, 2020

Dolunay kariyerle ilgili farkındalık getirebilir
Haftanın en önemli olayı şüphesiz Mars retrosunda Koç burcunda gerçekleşen dolunay. İş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeme gelirken sakinliğinizi, sabrınızı korumanızda fayda var. Ayrıca bu hafta Venüs burç değiştiriyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerleyişiyle uzak yol ve yolculuklar bereket getirebilir, kalbiniz boşsa yabancı bir sevgiliniz olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.