Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

24 ocak, 2022

Güneş burcunuzdan ayrılsa bile kişisel gündeminiz hız kesmiyor
Haftaya başlarken gündeminizde görev ve sorumluluklar olabilir. Ardından sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise kendinizi akışa ve akışın getirdiklerine odaklayabilirsiniz. Hafta sonunda burcunuzda ilerleyen Ay ile birlikte hayatın kontrolü ve gidişatı biraz daha sizin kontrolünüzde olabilir, ışığınız ve enerjinizle dikkat çekebilirsiniz. Mars’ın burcunuza ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde hareketli, aktif, dinamik olabilir, fiziksel aktiviteyi artırabilir, işlerinize dört elle sarılabilirsiniz, sağlığınızı ihmal etmeyin. Merkür retrosunun burcunuza geçmesiyle iletişim aksaklıklarına dikkat etmelisiniz. Venüs retrosunun son bulmasıyla ilişkilerinizi düzene koyabilirsiniz.


17 ocak, 2022

İlişkilerde karar zamanı

Bu hafta gerçekleşen dolunayla birlikte ilişkinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Bu farkındalık ilişkilerinizle ilgili alacağınız yeni kararları gündeme getirebilir. 20 Ocak’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanacağınız bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirme konusundaki motivasyonunuz artıyor.


10 ocak, 2022

İşle ilgili konular
Haftaya başlarken gündeminizde aile içi konular yer alabilir. Ardından aşk ve tutkular öne çıkabilir, sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. Venüs retrosuna bu hafta Merkür retrosunun da eklenmesiyle maddiyat ve işle ilgili konuları daha fazla düşünebilirsiniz, bu dönemde hem ilişkileri hem de maddi konuları doğru yönetmek biraz daha çaba ve konsantrasyon gerektirebilir. Hafta sonuna ilerlerken gündelik telaşlarınıza kapılabilirsiniz.


3 ocak, 2022

Yeni yıla güçlü bir giriş yapabilirsiniz
Yeni yılın ilk haftasına Ay burcunuzda güçlü bir giriş yapabilirsiniz. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Ardından maddi konulara odaklanabilir ve akılcı ve realist yaklaşımlarla maddi durumunuza odaklanabilir ve sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken yakın çevrenizden gördüğünüz iyilikler sizi zihnen rahatlatabilir. Hafta sonunda ev ve aile konularına odaklı, dinamik ve hareketli bir gündem sizi bekliyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.