Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

18 ekim, 2021

Ev konuları dikkat çekiyor
Bu hafta Merkür’ün düze dönmesiyle yönetici ve otorite konumunda kişilerle, yaşlı kimselerle iletişiminiz hızlanabilir, onlardan görüş ve fikir alabilirsiniz. Jüpiter’in de düze dönmesiyle birlikte maddi konular hız kazanabilir, gelirlerinizi, kazançlarınızı artırabilir ya da elinizdeki imkânları daha iyi değerlendirme fırsatları bulabilirsiniz. 20 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşirken bu dolunay dikkatinizi ev ve aile konularına, yuvanıza çekebilir, bu dolunayda ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


11 ekim, 2021

Maddi konulara daha ciddi yaklaşabilirsiniz

Bu hafta Satürn retrosunun son bulmasıyla yaşamınızda bir süredir yavaş giden akışı hızlandırabilirsiniz. Özellikle maddi konularda ve iş konularında daha yapıcı olabilirsiniz, görev ve sorumluluklar daha fazla ciddiyet gerektirebilir. Perşembe’den itibaren bu konulara daha da odaklanabilirsiniz. Cuma günü maddi konularda gönlünüzden geçenleri destekleyen bir hava oluşabilir. Hafta sonunda yakın çevrenize, komşu ve kardeş ilişkilerinize odaklı bir gündem sizi bekliyor.


4 ekim, 2021

Yeni ay yeni görev ve sorumluluklar getirebilir

Bu hafta gerçekleşen yeni ayla birlikte görev ve sorumluluklarınızda, iş yaşamı ve kariyerinizde ani ve hızlı değişimler bekleyebilirsiniz. Bu dönemde üstlerinizle, yönetici ve otorite konumunda kişilerle iyi geçinmeye gayret etmelisiniz. Ayrıca Venüs’ün Yay burcuna ilerlemesiyle 7 Ekim’den itibaren bir ay boyunca kendinizi ruhen çok daha rahat ve konforlu hissedebilirsiniz ve bu durum yaşamınızı ummadığınız ve beklemediğiniz şekilde güzelleştirebilir.


27 eylül, 2021

Üstlerinizle iletişim zorlaşabilir
Hafta başı başlayan Merkür retrosunda üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle iletişime dikkat edip özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde üstlerinizle anlaşmak, uzlaşmak biraz daha sabır gerektirebilir. Hafta ortasında ikili ve bire bir ilişkiler gündeminizi belirleyebilir. Ardından ortak maddi işlere ve konulara odaklanabilirsiniz. Hafta sonu ise işle ilgili beklediğiniz haber gelebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.