Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

18 ocak, 2021

Maddi konular ön planda

Haftanın ilk üç gününde ev ve aile konuları gündeminizi şekillendirirken evde daha çok zaman geçirmeniz gerekebilir. Hafta ortasına doğru Mars Uranüs kavuşumunda aşka ve sevdiklerinize dair hızlı gelişen beklenmedik konular gündeminize birden etki edebilir, ani sevdalar ya da ayrılıklar ortaya çıkabilir. Çarşamba günü Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süreçte sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda detaylarla, irili ufaklı hesap işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.


11 ocak, 2021

Yaşamınızda yeni başlangıçlar

Kişisel konularınızın ön planda olup ağırlık kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta burcunuzda meydana gelen yeni ay yaşamınızda yepyeni başlangıçlara işaret ediyor. Kendinize yeni bir tarz veya görünüm belirleyebilirsiniz sözgelimi. Hayatınızın her alanını etkileyen irili ufaklı değişiklikler de yapabilirsiniz.


4 ocak, 2021

Yorgunluğa dikkat

Yeni haftada Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesiyle birlikte gündelik rutinleriniz, çalışma hayatınız açısından yoğun ve enerji gerektiren bir dönem başlıyor. Bu dönemde sağlığınıza daha da çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca hafta sonunda Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte keyif veya lüks odaklı harcamaları gündeme getirebilir, bütçenizi gözettiğinizden emin olun. Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim, haberleşme hız kazanıyor, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz, merak duygunuz artıyor.


28 aralık, 2020

Ortak paylaşımlar

Haftaya başlarken gündelik yaşamınız ve çalışma ortamınızla ilgili konular dikkat çekici olabilir. İş ortamınızda astlarınızla, günlük yaşamınızda size yardımcı olan veya hizmet eden kişilerle daha fazla meşgul olabilirsiniz. Ardından ilişkilere odaklı olduğunuz bir gündem sizi bekliyor. Kendinizi biraz başkalarına bağlı, bağımlı hissedebilirsiniz. Yeni yılı ise Ay Aslan burcundayken karşılıyoruz. Bu burcun getireceği ateşli hava özellikle ortak maddi konu ve harcamalarla ilgili sizi bir miktar sıksa da başka konulara odaklanarak bertaraf edebilirsiniz. Haftanın son günü olan Pazar gününde ise kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz bir gündeminiz olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.