Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

19 şubat, 2024

Seyahatler artabilir
Haftaya başlarken ilişki ve birliktelikleriniz ön planda olabilir. Duygusal yaklaşımlar gösterebilirsiniz. Sonrasında ortak iş, girişim ve planlarınıza odaklanabilirsiniz. 24 Şubat’ta meydana gelen dolunay yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara dikkat çekerken bir seyahat kararını beraberinde getirebilir. Merkür’ün burç değiştirmesiyle merak duygunuz artabilir, ilgi alanlarınız çeşitlenebilir.


12 şubat, 2024

Maddi konular ve işler
13 Şubat öncesinde kişisel işlerinizle ve aktivitelerinizle ilgili atılması gereken son adımlar ve son bir aksiyon sizi bekliyor. Sonrasında Mars Kova’ya ilerliyor ve bu geçişle birlikte iş alanında ve maddi konularda hareketli, aksiyonu yüksek bir dönem başlıyor. 14 Şubat’ta günü geçmişe ve anılara odaklı geçirirken akşam saatlerinde aşka ve sevdiklerinize odaklanabilirsiniz. 16 Şubat’ta Venüs’ün burç değiştirmesiyle iş ve para konularında şansınız yükseliyor.


5 şubat, 2024

Yeni işler
Haftaya başlarken maddi konulara odaklı olabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler cazibenizi de artırıyor. Maddi konulardaki istek ve heveslerinizin aşkla çakışması engellenmiş hissi verebilir. Düşüncelerinize ket vurmamaya çalışın. Bu gündem altındaki yeni ay yeni bir iş veya kazanç kapısı getirebilir.


29 ocak, 2024

Aksiyona hazır olabilirsiniz
Dolunay haftasının ardından uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konulara odaklanarak haftaya başlayabilirsiniz. Mars Uranüs görünümü altında aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda aksiyona ve insiyatife hazır olabilirsiniz. Hafta ortasında iş, görev ve sorumluluklarınız ön planda olabilir. Hafta sonunda ise sosyal bir gündemde ilerleyebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.