Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

10 haziran, 2024

Aşk için mücadele gösterebilirsiniz
Haftaya başlarken ortak harcama ve işler gündeminizde olabilir. Çalışma ortamınızda destekleyici şartlar doğabilir. Mars Plüton açısı maddi, parasal korkuları bir kez daha gün yüzüne çıkarırken aşk için mücadeleye hazır olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru seyahatlere odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi göstermekten çekinmeyeceksiniz.


3 haziran, 2024

Gündelik iş ve rutinler
Bu hafta gündelik iş ve rutinlerinize ağırlık verebilirsiniz. Gündelik rutinlerinize sportif aktiviteleri katabilir, sağlık ve zindelik programlarına dahil olabilirsiniz. Yeni ay yeni bir diyeti veya rutini gündeme getirebilir. Gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda genç ve çocuksu hissedebilirsiniz. Mars’ın Boğa burcuna ilerlemesi aşk için daha fazla mücadele ve çaba içinde olmanızı gerektirebilir.


27 mayıs, 2024

Sağlığınızı toparlayabilirsiniz
Gündelik rutinlerinizde, sağlık konularında, günlük iş ve uğraşlarınızda şans ibresi sizden yana ve yardımcılarınız, iş yerinde astlarınız size destek sunabilir. Hafta başında enerjiniz yüksek, hafta ortasında maddi konular ardından iletişim ve haberleşme gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonunda ailenize zaman ayırabilirsiniz.


20 mayıs, 2024

Daha sağlıklı bir döneme ilerliyorsunuz
Bu hafta Güneş’in İkizler burcuna ilerlemesiyle gündelik iş ve rutinlerle ve sağlığınızla ilgili konularda kendinizi çok daha motive ve istekli hissedebilirsiniz. 23 Mayıs’ta gerçekleşen dolunay farkındalığınızı yükselten aydınlatıcı bir dolunay olabilir. Venüs ve Jüpiter’in burç değiştirmesiyle kendinizi çok daha zinde ve aktif hissedebileceğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Astlarınızdan ve yardımcılarınızdan destek görebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.