Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

1 haziran, 2020

Ruhunuzun yansımaları

5 Haziran’daki Ay tutulması yaşanan kayıpların, bu kayıplardan gördüğününüz zararların ruhunuzdaki yansımalarına dikkat çekebilir. Mistik ve spiritüel yanınızın altını çizen bir tutulma yaşayabilirsiniz. Bazı imkân veya fırsatlardan vazgeçtiğinizi veya vazgeçebileceğinizi size gösteren ve sezgilerinizi oldukça güçlendiren bir tutulma olabilir.


25 mayıs, 2020

İlişkilerde iletişim ön planda

Ayın son haftasına ilerlerken gündeminizde ikili, birebir ilişkiler ve evlilik ve ortaklık konuları olabilir. Olayları eşinizin, ortağınızın gözünden değerlendirmek size daha rahat ve kolay gelebilir. Merkür’ün de hafta sonuna ilerlerken bu alana ilerlemesiyle birlikte eşinizle, ortağınızla daha fazla konuşma ve iletişim içinde olabilirsiniz. Hafta ortasında gündeminize ortak maddi konular eşlik ederken hafta sonunda kendinizi biraz daha bağımsız hissedebilirsiniz.


18 mayıs, 2020

Yeni bir yaşam rutini, düzeni 

Yoğun geçen bir haftanın ardından bu hafta Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte gündelik yaşam rutininizin, çalışma şartlarınızın önem kazanacağı bir aylık bir sürece ilerliyorsunuz. Bu süreçte sağlık, şifa, düzen, hijyen gibi konular ön planda olabilir. 22 Mayıs’ta bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ay bu konularda atacağınız yeni adımlara, girişimlere işaret edebilir, sağlıklı yaşam ve beslenme düzeninizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


11 mayıs, 2020

Yoğun bir hafta

Burcunuzun yıldızı Satürn’ün retrosuyla hafta açılıyor. Yaşamınızın daha yavaş ilerleyen bir dönemine işaret eden bu süreç ilk başta maddi konular, iş ve para konulara etki ederken 2 Temmuz sonrasında burcunuzda devam eden gerileme yaşam şartlarınızla ilgili konuları yeniden değerlendirmenize, geçmişe yönelik bazı süreçlere işaret edebilir. 12 Mayıs’ta Merkür güçlü olduğu İkizler’e ilerliyor. Bu üç haftalık dönemde özellikle sağlık, şifa ve düzen konularında birçok pratik geliştirebilirsiniz. Venüs retrosu ise 13 Mayıs’ta başlıyor. Bu retroda en çok dikkat etmeniz gereken konu gündelik yaşamınızdaki, rutininizdeki, çalışma ve uğraş alanınızdaki ilişkiler olabilir. Astlarınızla, yardımcılarınızla aranızdaki eski konular bu dönemde yeniden ortaya çıkabilir. Ayrıca bu dönem sizden yaşça küçük ya da olgun olmayan bir kişiyi de yaşamınıza geri getirebilir. Bu hafta ayrıca Mars Balık burcuna ilerliyor. Mars Balık burcunda kaygan bir zeminde ilerlerken özellikle yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde temkinli, sabırlı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu dönemde düşünceler, zihinsel aktivite epeyce yorucu, yıpratıcı olabilir. Bir sürü düşünceyle aynı anda baş etmeye çalışmak epeyce gayret gerektirebilir. Zihinsel sağlığınızı korumaya gayret edin. Son olarak 14 Mayıs’ta Jüpiter burcunuzda gerilemeye başlıyor. Bu dönemde kendinizle daha çok ilgilenmeniz, geçmişe dönük değerlendirmeler yapmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.