Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

12 nisan, 2021

Yeni bir ev veya aile ortamı
Haftanın hemen başında Koç burcunda gerçekleşen yeni ay evinizde, aile içinde yenilikler, yeni başlangıçlar getirebilir. Ailenize yeni bir üye katılabilir, daha büyük ve geniş bir eve kavuşabilirsiniz. 14 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna ilerlemesiyle aşkta şanslı bir dönem başlıyor, yepyeni bir aşk kapınızı çalabilir ya da aşkla bağlı olabileceğiniz bir uğraş edinebilirsiniz.


5 nisan, 2021

Alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir

Haftanın ilk gününde Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve iddialı yaklaşımlarınızla dikkat çekmeye devam ediyorsunuz. Ardından maddi konular, iş ve para konuları önem kazanıyor, sahip olduklarınızı ve elinizdekileri değerlendirmek için çaba ve uğraş içinde olabilirsiniz. Perşembe’den itibaren ise yakın çevrenizle bol ve hareketli bir iletişim dikkat çekici olabilir. Ancak sert ifade ve sözlerden uzak durmalısınız. Hafta sonunu ise evle ilgili işlere odaklanarak geçirebilirsiniz. Yeni ay öncesinde belirsizlikler ya da karmaşık durumlar olabilir.


29 mart, 2021

Yakın çevrenizle iletişimde yanlış anlamalar olabilir

Haftanın ilk gününü hedefler, planlar, organizasyon, düzen gerektiren konular gündemdeyken işleri sıraya koyma çabası olabilir. Para konularında dikkatli olmalısınız. Salı ve Çarşamba’yı epeyce sosyal geçirdikten sonra Perşembe akşamından itibaren Pazar’a kadar akışta kalmanızı gerektiren, kontrol dışı durumlara işaret eden gelişmeler olabilir. Bu hafta Merkür hem Neptün ile kavuşumuyla hem de Balık burcunun son derecelerinde olması yakın çevreniz, kardeşlerinizle iletişimi ve haberleşmeyi sekteye uğratabilir, yanlış anlamalara, dalgınlıklara dikkat etmelisiniz. Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna ilerlemesiyle aile içi iletişim artarken kendinizi dolaysız ifade edebilirsiniz.


22 mart, 2021

Aileden destek görebilirsiniz

Bu hafta yan yana gelen Venüs ve Güneş ev ve aile ortamınıza güzellikler katmanıza yardımcı olabilir. Dekorasyona para harcayabilirsiniz. Pozitif bakış açınızla ailenizi etkileyebilirsiniz. Hafta sonu meydana gelen dolunay ise bu kavuşum karşısında gerçekleşirken hedeflerinize, planlarınıza dair kararlar alabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.