Oğlak Haftalık Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

3 ağustos, 2020

Karşınızdakilerden destek görebilirsiniz

Yeni hafta bir dolunayla açılırken bu dolunay sahip olduklarınızla, kaynak ve varlıklarınızla yapabileceklerinize ve potansiyelinize dikkat çekiyor. Yeteneklerinizi kullanarak çok daha fazlasını yapabileceğinizi size hatırlatan bir dolunay olabilir. Merkür’ün 5 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle iş konularına odaklanabilirsiniz. Mücadele gücünüzü konuşturabilirsiniz. Venüs’ün 7 Ağustos’ta burç değiştirmesiyle ilişkilerinizden çok daha destek göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bir ilişkiniz yoksa güzel bir ilişki gündeme gelebilir.


27 temmuz, 2020

Biraz geri planda kaldığınızda her şeyi daha iyi anlayabilirsiniz

Haftanın ilk iki gününde sosyal bir gündeminiz var, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilir, ortak çalışmalarda, sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinde kontrollü davranmalısınız. Ardından hafta ortasında etrafınızdaki hareketlilik olanca hızıyla sürerken siz bir miktar geri planda, kendi halinizde kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna ilerlerken Ay burcunuzda olacak ve hafta sonunu keyifle, mutlulukla, konforla geçirmenizi sağlayacak.


20 temmuz, 2020

İsteklerinizi göz ardı etmemelisiniz

Haftanın ilk günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ay ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye veya mevcut ilişkinizde yeni bir döneme işaret edebilir. Ancak bireysel istek ve beklentilerinizi ilişkiniz uğruna göz ardı etmekte zorlanabilirsiniz. 22 Temmuz’da Güneş’in burç değiştirmesiyle ortak maddi konuların devreye girdiği, ortak harcamaların, vergi ve miras işlerinin önem kazandığı bir döneme ilerliyorsunuz.


13 temmuz, 2020

İlişkiler önem kazanıyor

Merkür retrosunun son bulmasıyla ikili, bire bir iletişim ve diyaloglar hız kazanabilir. Salı günü kendinize, kişisel konularınıza daha fazla odaklanırken ilişkileri ihmal etmeyin. Çarşamba günü ise çevresel şartlarınızdaki dönüşümü daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Hafta sonuna ilerlerken gündelik iş ve uğraşlara odaklanabilirsiniz. Hafta sonunda ise yeni aya doğru Yengeç burcunda ilerleyen Ay dikkatinizi yeniden ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına odaklayabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.