Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

23 nisan, 2019

Kendinizi olayların akışına fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız bulunmuyor. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz.


22 nisan, 2019

Haftanın bu ilk günü aşk açısından önemli sürprizlerle dolu olabilir. Çok ilginç, farklı bir kişiyle aniden tanışma durumunuz olabilir ya da bir aşk kıvılcımı aniden ateşlenebilir. Ayrıca kendinizi ve yaratıcılığınızı sıra dışı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.


21 nisan, 2019

Venüs burç değiştirirken evinizde çok daha keyifli ve mutlu olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Ailenizle ilişkilerinizi olumlu yönde geliştirebilirsiniz. Evinizde şık bir dekorasyon yapabilirsiniz.


20 nisan, 2019

Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda aşk temaları ön plana geçiyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, zaman geçirmek, paylaşmak sizi mutlu ederken, işlerinize de yaratıcılık ve motivasyon katabilir. Bireysel zevk ve isteklerin, egoların vurgulandığı bir dönem başlıyor.


19 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde meydana gelen dolunayda iş, görev ve sorumluluklarınızın üzerinizdeki baskısını hafifletme yönünde büyük bir duygusal ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ancak bunları karşılamak için aile, geçmiş ve köklerinizden beslenen gönlünüzde değişimleri gerçek kılmanız gerekebilir.


18 nisan, 2019

İş ve kariyeriniz yönünden hareketli, canlı, aktif bir gün olabilir. İyimser ve pozitif bakış açınızı, duygularınızı iş hayatınızda daha rahat gösterebilirsiniz. İtibarınız, duruşunuz, başkalarının hakkınızda ne düşündüğü sizin için önemli hale gelebilir. Ayrıca Merkür’ün burç değiştirmesiyle aile içi iletişimi güçlendirebilirsiniz.


17 nisan, 2019

Sabah saatlerinde seyahatler, yurt dışı ve uzaklarla ilgili konular biraz daha özen ve dikkat gerektirebilir. Öğle sonrasında ise iş ve kariyerinizde kendinizi gösterebileceğiniz, ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Sunumlar yapabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi, hislerinizi daha çok gösterebilirsiniz.


16 nisan, 2019

Farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Yerinizde durmakta zorlanacağınız bir gün, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşabilirsiniz. Seyahat planlarında temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


15 nisan, 2019

Haftanın ilk gününde yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilişkilerinizde dilediğiniz, umduğunuz rahatlığı bulmak biraz zor olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve özgürleşmek isteyebilirsiniz.


14 nisan, 2019

Sosyal yardım, bağış ve hayır işlerinde başarılı işler yaparak, başkalarına hatta tanımadığınız kişilere bile destek olup yardım ederek kendinizi manen ve ruhen mutlu ve keyifli hissedeceğiniz bir günde olabilirsiniz.


13 nisan, 2019

Ev ve aileye dair konuların etkisi altında içinden geçtiğiniz zorlayıcı dönüşümün etkilerini hissettiğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sıkı çalışma, konsantrasyon ve güç gerektiren işleri halledebileceğiniz bir gün olabilir.


12 nisan, 2019

İkili ilişkilere daha çok yoğunlaşacağınız, tek başına hareket etmektense birlikte davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ortaklıklarda denge ve uyumu daha çok gözetebilirsiniz. Yakın çevre, komşu ve kardeşlerle iletişim biraz daha titizlik gerektiriyor.


11 nisan, 2019

Bugün başlayan ve 12 Ağustos’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosu kendinizi manevi yönden zenginleştirmek açısından size sayısız fırsat sunabilir, başkaları için kendinizi feda etmeye varan bir yaklaşım içinde bulunabilirsiniz.


10 nisan, 2019

Komşu ve kardeşlerinizden, arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle kendinizi şımartabileceğiniz bir gün, iletişim kanallarınız size zengin imkanlar sunabilir. Öte yandan yaşamınızın genel olarak sınırlayıcı şartları ve engelleri sizi disiplinli hareket etmeye zorluyor.


9 nisan, 2019

İlgilenmeniz gereken detaylar, irili ufaklı işler olabilir bugün. Çalışkanlığınızı ortaya koyabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde sağlığınıza biraz daha özen göstermeyi unutmamalısınız.


8 nisan, 2019

Özgün ve sanatsal yönlerinizi, yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir gündesiniz. Tutkularınızı ve coşkularınızı öne çıkarabilirsiniz. Keyif aldığınız aktivitelere zaman ayırabilir, zevkli uğraşlar edinebilirsiniz.


7 nisan, 2019

Yaşamın keyifli yönlerine ağırlık verebilirsiniz bugün. Eğlence, partiler, toplantılar öne çıkabilir. Yemeğin dozunu kaçırabilirsiniz ancak gönlünüze göre eğleniyor olabilmek hoşunuza gidecek.


6 nisan, 2019

Gün içinde evinizde ve ailenizle birlikte yapmanız gereken iş ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise keyif aldığınız, ilgi duyduğunuz konulara ağırlık verebilir, çok daha rahat ve özgüvenli hareket edebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.


5 nisan, 2019

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen yeni ay evinize ve ailenize dair yeni başlangıçları müjdeliyor. Yeni bir eve, yaşam alanına geçebilirsiniz, ailenize yeni bir üye katılabilir. İkili ve birebir ilişkiler yeni ayın odağında, merkezinde olabilir.


4 nisan, 2019

Yeni ay öncesinde bazı karmaşık, belirsiz durumlar ön plandayken özünüze, aile ve geçmiş değerlerinize döndüğünüz bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizle ya da evinizde vakit geçirmek iyi gelebilir.


3 nisan, 2019

Planlı, ciddi ve gerçekçi hareket etmediğiniz takdirde bugün iletişim, haberleşmeye dair konular gerçek bir arapsaçına dönebilir. Maddi konulardan ziyade manevi, mistik, spiritüel konulara merak saldığınız bir günde olabilirsiniz.


2 nisan, 2019

Komşularınızla, kardeşlerinizle görüşebilir ve bir araya gelebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda fazla açık olabilirsiniz, sözlerinizi çok da tartıp bükmeden konuşabilirsiniz.


1 nisan, 2019

Gün içinde maddi konularda daha temkinli davranmanız gerekebilir. Son derecelerinde ilerleyen Ay, girişimci olmaktansa biraz daha sakin ve akışta kalmayı öngörüyor. Akşam saatlerinde ise kendinizi bolca iletişime ve görüşmelere hazırlayın.


31 mart, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte öncelikle sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem başlıyor. Bu dönemde kendinizi korumayı ihmal etmemelisiniz. Zira gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda çabayı, çalışmayı, gayreti abartabilirsiniz.


30 mart, 2019

Kova burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay maddi ve parasal konulara işaret ediyor. İş yapmak veya para kazanmak için yeni ve sıra dışı yöntemleriniz olabilir. Alışveriş ve harcamalar yapabilirsiniz. Maddi konularda daha hızlı hareket edebileceğiniz bir gün olabilir.


29 mart, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kontrolünüz dışı birkaç günün ardından bugün kendinizi daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. İddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, pek çok konuda rekabet gücünüzü geri kazanabilirsiniz. İlişkilerde daha güçlü konuma gelebilirsiniz.


28 mart, 2019

Merkür retrosu bugün son bulurken eğitimdeki sorunlar ortadan kalkabilir, dersleri, üzerinde durup çalışmak gereken konuları daha rahat ve iyi anlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha fazla iletişim halinde olurken, iş arkadaşlarınız, komşularınız, ve kardeşlerinizle daha sık görüşebilirsiniz. Haberleşme ve ulaşımla ilgili engeller ortadan kalkıyor.


27 mart, 2019

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık süre boyunca komşularınızdan ve kardeşlerinizden daha çok destek almaya başlıyorsunuz. İletişim gücünüzü ortaya koyabilir, söz, konuşma ve ifadelerinizle etkileyici olabilirsiniz.


26 mart, 2019

Kendinizi olayların akışına fazlasıyla kaptırmış olabilirsiniz. Kendi dışınızda gelişen pek çok olaya da aslında pek müdahale şansınız bulunmuyor. Sakin kalmak isteyebilir, yalnız olmayı ve çalışmayı tercih edebilirsiniz.


25 mart, 2019

Yalnızlığa, kendinizle baş başa kalmaya ihtiyaç duysanız da sürpriz desteklere, beklenmedik iyiliklere hazır olun. Günün akışında kendinizi iyi hissedeceğiniz anlar olabilir, dalgınlıklara, sakarlıklara dikkat etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.