Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

11 aralık, 2018

Maddi konular, alım satım, yatırım işleri gündeminize gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı harcama ve alışverişler gündeme gelirken hesabınızı doğru yapmalısınız.


10 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize güvenerek hareket edebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilir, cesur, kararlı ve gözüpek yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Her zamanki ciddi ve kararlı tutumunuzla dikkat çekeceksiniz.


9 aralık, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Karşı tarafın beklentilerini göz ardı etmediğinizden emin olun.


8 aralık, 2018

Öğle sonrasında Ay burcunuzda ilerlerken cesur ve lider özelliklerinizi öne çıkarabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. İlişkilerinizde denge sizden tarafta olurken, sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz.


7 aralık, 2018

Bugünkü yeni ay bilinçaltınızda yeni başlangıçları tetikleyebilir. Mistik ve spiritüel konularla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Ruhsal, manevi yönü güçlü kişilerle tanışabilirsiniz. Bu yeni ayda özellikle yanık çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle iletişime biraz daha özen göstermelisiniz.


6 aralık, 2018

Bugün Merkür retrosu son bulurken sosyal iletişiminiz artıyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ziyaret ve geziler yapabilir, hatta birlikte kendinizi yolculuklarda bulabilirsiniz.


5 aralık, 2018

Arkadaşlık ve dostluk ilişkileri söz konusu olduğunda hisleriniz de, sezgileriniz de oldukça kuvvetli ve bunlar size yön verebilir. Ancak esas mesele bunları karşı tarafa nasıl aktardığınızla ve hissettirdiğinizle ilgili olabilir.


4 aralık, 2018

Sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, ortak düşünce ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz, ortak hareket edebilirsiniz. Ancak adımlarınıza dikkat etmelisiniz, zira fikir ayrılıkları öngöremediğiniz noktalara varabilir.


3 aralık, 2018

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan oldukça renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilir, arkadaşlarınızdan bolca destek görebilirsiniz.


2 aralık, 2018

Görev ve sorumluluklarınızın, hedef ve planlarınızın ön planda olduğu bir gün ancak ilişkiler açısından çok da rahat bir ortam bulamayabilirsiniz. Kendinizi fazla yorup yıpratmadan yalnız yapacağınız aktiviteler bugün için yerinde olabilir.


1 aralık, 2018

Bilgi alışverişi, eğitim ve öğretim adına verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınız dikkat çekici olurken sınırlarınızı aşma, macera ve keşif arzunuz sizi uzak yollara ve seyahatlere götürebilir. Ancak her türlü plan ve programda kontrol dışı durumları hesaba katmayı unutmayın.


30 kasım, 2018

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Ancak Merkür retrosu sürerken kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun.


29 kasım, 2018

Sabah saatlerinde ortak alım satım işleri, yatırımlar, ortak gelir ve kazançlara ait konular gündeminizi şekillendirebilir. Öğleden sonra kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedebileceğiniz şartlar oluşabilir.


28 kasım, 2018

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


27 kasım, 2018

Haftanın ve belki de ayın en güzel ve parlak günündeyiz. Şanslı bir gün. Güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Tek dikkat etmeniz özellikle yakın çevrenizle doğru iletişim.


26 kasım, 2018

İlişkileriniz açısından oldukça hareketli bir gün olabilir. Ancak iletişimde yanlış anlama ve anlaşılmalara dikkat etmeli, karşınızdaki kişiyi doğru dinlediğinizden ve iyi anladığınızdan emin olmalısınız.


25 kasım, 2018

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


24 kasım, 2018

Dolunayın ardından gündelik yaşantınızla, sağlık ve şifayla ilgili konularla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik kavramları öne çıkabilir.


23 kasım, 2018

Bugün meydana gelen dolunayla birlikte çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınıza ilişkin farkındalıklar söz konusu olabilir. Düzen, temizlik, sağlık, şifa konularında yaşamınızı etkileyebilecek yeni kararlar alabilirsiniz.


21 kasım, 2018

Bugün Boğa burcunda ilerleyen Ay aşk hayatınızla ilgili hassasiyetleri ve çalkantılı durumları ortaya çıkarabilir. Tutku ve heyecanlarınızın peşinde olabilirsiniz ancak gerçekçi ve objektif kalmayı ihmal etmemelisiniz.


20 kasım, 2018

Ev ve aile yaşamınızla ilgili alanda daha çok meşgul olabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konular gündeme gelirken nostaljik bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi akışa çok fazla kaptırmamaya gerçeklere bağlı kalmaya çalışmalısınız.


19 kasım, 2018

Kontrolünüz ve müdahaleniz dışı olayların çokluğu ve bolluğu karşısında akıştan, mistik ve spiritüel enerjinizden besleniyor olabilirsiniz. Ancak bu durumun sizi gerçek dünyadan soyutlamadığına emin olmalısınız.


18 kasım, 2018

Yakın çevrenizle etkileşim ve iletişim gerektiren konularda bugün biraz daha dikkatli, temkinli hareket etmeniz gerekebilir. Kardeşleriniz, komşularınızla ilgili konular gündeminize gelebilir.


17 kasım, 2018

Merkür bugünden itibaren geri gitmeye başlarken kontrol ve müdahaleniz dışı olaylar zihninizi fazlasıyla meşgul edebilir. Dalgınlık, unutkanlık sonucu ortaya çıkabilecek iletişim sorunlarına dikkat etmeniz gerekebilir.


16 kasım, 2018

Venüs retrosunun bugün son bulmasıyla üstlerinizden, yönetici ve otorite konumunda kişilerden, yaşlı ve olgun, deneyimli kimselerden daha fazla destek alabilirsiniz. Ayrıca başarılarınızla takdir göreceğiniz bir dönemdesiniz.


15 kasım, 2018

Mars bugün burç değiştirirken özellikle yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde daha sabırlı olmanızı gerektiriyor, zira çabuk öfkelenebilir, öfkenizi veya kızgınlığınızı ne şekilde göstereceğinizden emin olmayabilirsiniz.


14 kasım, 2018

Bugün son derecesinde ilerleyen Mars özellikle maddi konularda, para konularında daha dikkatli, temkinli yaklaşılması gereken bir güne işaret etmekte. Özellikle harcama ve alışverişlerinizde hesaba, bütçeye daha çok özen göstermeniz gerekebilir.


13 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren maddi konulara odaklanabilirsiniz.


12 kasım, 2018

Burcunuzda ilerleyen Ay size güç ve enerji katıyor, girişimde bulunmak, cesur ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koymak için uygun bir gün olabilir. Görev ve sorumluluk bilinciyle, düzenli ve organize hareket etmek isteyebilirsiniz.


11 kasım, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken iddialı, rekabetçi, girişimci yönlerinizi koruyabilirsiniz ve lider özelliklerinizi öne çıkarabilirsiniz. Cazibeniz ve ışığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.