Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

5 mart, 2021

İhmal ve dalgınlık sonucu ortaya çıkabilecek kaza ve aksaklıklara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilir, fedakar yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz.

4 mart, 2021

Bugün burç değiştiren Mars aşk ile ilgili konuların sakinleşmesini sağlarken, sevdikleriniz uğruna mücadele etmeyi de artık bir kenara bırakabilirsiniz. Artık içinde bulunduğunuz düzene, rutine odaklanmanız, sağlığınıza öncelik vermeniz gerekiyor.


3 mart, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak Mars bugün son derecesinde ilerlerken fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


2 mart, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken görev ve sorumluluklara yönelik ağırlığı ya da stresi biraz daha fazla hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Planlı ve organize hareket etmeye çalışmalısınız. Sürpriz ve etkileyici temaslar kurabileceğiniz bir gün olabilir.


1 mart, 2021

Ayın bu ilk gününde dışarıdan nasıl algılandığınız, göründüğünüz bugün sizin için biraz daha önemli olabilir, prestij, itibar, saygınlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hedeflerinize, planlarınıza odaklandığınız bir gün geçirebilirsiniz.


28 şubat, 2021

Dolunay sonrasında kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek.


27 şubat, 2021

Bugün gerçekleşen dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili konular, sürekli dirsek temasında olduğunuz kişilerin telaşlarıyla meşgul olduğunuz, zihninizin dolu biraz da karmaşık olduğu bir dönemden geçerken bir ilaç gibi dikkatinizi uzaklara yönlendirmenizi ve başınızı dışarıya doğru kaldırmanızı sağlayabilir.


26 şubat, 2021

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Özellikle iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


25 şubat, 2021

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve eğitimle ilgili daha elverişli şartlar sunan bir döneme ilerliyorsunuz. Yakın çevrenizin desteği, kardeşleriniz, komşularınız, iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iyi ilişkiler sağlıklı düşünmenizi sağlayabilir.


24 şubat, 2021

Sabah saatlerinde ilişkilerde dalgalanmalara, kontrol dışı durumlara dikkat etmek ve akışta kalmak gerekebilir. Öğle sonrasında ise özellikle kıskançlık ya da aşırı sahiplenme gibi olumsuz duyguları yumuşatmanız gerekebilir.


23 şubat, 2021

İkili ilişkilerde aşırı hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda sürekli en yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.


22 şubat, 2021

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebileceğiniz bir gün olabilir. Bire bir diyalog önemli hale gelebilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizden düşmeyebilir.


21 şubat, 2021

Merkür retrosunun son bulmasıyla çevrenizle daha iyi iletişim kurabilirsiniz. Ancak sağlıkla ilgili konularda kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


20 şubat, 2021

Gündelik yaşamınızda insanlara yardımcı olarak, çalışkanlığınızı, üretkenliğinizi ortaya çıkararak kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı anda pek çok işi halledebileceğiniz güçte olabilirsiniz. Ancak Merkür retrosunun son gününde iletişim sorunlarına dikkat etmelisiniz.


19 şubat, 2021

Aşk ve sevdiklerinizle ilgili konuların etkisi ve baskısı altında ilerleyen gün giderek artan Satürn ve Uranüs gerginliğini de yansıtıyor. Güven noktasında bazı kalıplarınızı ve şekilciliğinizi değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir ve bu durumun yarattığı gerginliği hissedebilirsiniz.


18 şubat, 2021

Bugün Güneş burç değiştiriyor ve iletişim ve eğitim konularının hızlandığı bir aylık süreç başlıyor. Kendinizi ifade etmek, anlatmak konusunda istekli olacağınız, çevrenizi geliştirip zenginleştirebileceğiniz bir dönem başlıyor.


17 şubat, 2021

Aşk konusunda heyecan ve tutkularınızı gösterebileceğiniz bir gündesiniz, yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve sevdiğiniz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz.


15 şubat, 2021

Ailenizle bir arada olmaktan, konuşmaktan, paylaşmaktan zevk duyabilir, onlara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Beslenme ve mutfak işleri daha çok gündeminizde olabilir. Ancak telaşa kapılmamaya dikkat.


14 şubat, 2021

Gün içinde iletişim dolu bir gündeminiz olabilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde evinize, yuvanıza odaklanabilir, duygusal açıdan huzurlu ve rahat davranabilirsiniz.


13 şubat, 2021

İletişim açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilir, konuşmalarınızın çekiciliği ve gizemiyle karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Kısa yolculuklar, ziyaretler yapabilirsiniz.


12 şubat, 2021

Yakın çevrenizle, komşularınızla, iş arkadaşlarınızla sıkı bir iletişim içinde olabilirsiniz ancak yanlış anlama ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz. Yoğun temponuz içinde iletişim trafiğini doğru yönetmeniz gerekebilir.


11 şubat, 2021

Bugün meydana gelen yeni ay sahip olduklarınızı yeniden değerlendirme ve kendi kıymetinizi maddi ve manevi yönden daha iyi bilme yönünde yeni farkındalıkları beraberinde getirebilir. Yeni ay haritasındaki Jüpiter-Venüs kavuşumu maddi yönden şans getirebilir.


10 şubat, 2021

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Harcamalarda bütçenizi kontrol altında tutmayı unutmayın.


9 şubat, 2021

Burcunuzda ilerleyen Ay bugün sizi ve isteklerinizi öne çıkarıyor. İddialı ve rekabetçi yönlerinizi ortaya koyabilir, cesur ve girişimci davranabilirsiniz. Bir süredir aramadığınız kişileri ve arkadaşlarınızı arayabilir, kendinizi gösterebilir, dikkat çekici olabilirsiniz.


8 şubat, 2021

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay liderlik, girişimcilik yönlerinizi parlatıyor. İlişkinizde, evliliğiniz veya ortaklığınızda söz sahibi olabilir, cesur davranabilirsiniz. Kendinizi gösterebilir, ışığınızla parlayabilirsiniz.


7 şubat, 2021

Haftanın son gününe kontrolünüz dışındaki gelişmeler damga vurabilir, özellikle ilişkilerde temkinli bir yaklaşım izlemeniz gerekebilir. Kendi halinizde kalmaya, dinlenmeye, sakinliğe ihtiyaç duyabilirsiniz.


6 şubat, 2021

Olaylar biraz dağınık, biraz da kontrolünüz dışında ilerlerken dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa her zamankinden çok dikkat etmeniz gerekebilir. Vazgeçmeniz ya da ardınızda bırakmanız gereken şeyler olabilir.


5 şubat, 2021

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


4 şubat, 2021

Sosyal alanda hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi paylaşma fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve alışverişine açık bir gün geçirebilirsiniz.


3 şubat, 2021

Başarılarınızla ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız bir gündesiniz. Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren işleri halledebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.