Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

2 nisan, 2020

Bire bir ilişkiler, evlilik, ortaklık konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye şefkat ve merhametinizi daha çok gösterebileceğiniz bir gündesiniz.

1 nisan, 2020

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken evliliğiniz veya beraberliğiniz mercek altında olabilir. Eşinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceksiniz ancak karşınızdaki kişiye bağımlı kalmak durumunda olabilirsiniz.


31 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanıp konsantrasyonunuzu toparlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ancak üşengeç davranmak, maddi konuları oluruna bırakmak bugün pek iyi sonuçlar getirmeyebilir.


30 mart, 2020

Mars ve Satürn bugün Kova burcunda kavuşurken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeye odaklanıp konsantrasyonunuzu toparlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ancak üşengeç davranmak, maddi konuları oluruna bırakmak bugün pek iyi sonuçlar getirmeyebilir.


29 mart, 2020

Günlük uğraşlarınız, titizlik ve emek isteyen işler bugün gündeminizi meşgul edecek konular arasında olabilir. Sağlık, şifa ve beslenme konularıyla merakla ilgilenebilirsiniz.


28 mart, 2020

Sağlık, hijyen, temizlik konularına ilgili ve yakın olacağınız bir gün sizi beklerken bu alanda bilgili ve tecrübeli kişilerin duruş ve tutumlarından da etkilenebilirsiniz.


27 mart, 2020

Venüs ve Jüpiter bugün olumlu bir açı kurarken sevdiklerinizden ve aşktan yana şanslı olabilirsiniz. Sevildiğinizi hissedebilir ve bu sevgiyle kendi tutku, heyecan ve yaratıcılığınızı göz alıcı şekilde ortaya koyabilirsiniz.


26 mart, 2020

Gün içinde ev ve aile konularında biraz daha akışta ve rahat karşılamanız gereken durumlar olabilir. Akşam saatleri yaklaşırken ise yaratıcılığınızı ve sanatsal yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


25 mart, 2020

Koç burcunda gerçekleşen yeni ayın ardından ev ve aile yaşamınızda yenilikler gündeme gelebilir. Ailenizle, anne ve babanızla görüşebilir, geçmişle bağlantılı konuları tartışabilirsiniz.


24 mart, 2020

Bugün bir yeni ay gerçekleşirken bu yeni ay ev ve aile yaşamınıza ışık tutuyor. Geçmişte gelen iz ve yaralarınızı sarma imkânı veren bu yeni ayla birlikte yeni bir eve, yere, mekâna da taşınma ya da bulunduğunuz yerde değişiklikler yapma şansınız olabilir.


23 mart, 2020

Haftanın ilk günü burcunuzda bir araya gelen Mars ve Plüton büyük bir enerjiyi açığa çıkarırken bunu kendinizle ilgilenmek, işlerinizi halletmek, çevresel şartlarınızı düzenlemek için var gücünüzle kullanabilirsiniz.


22 mart, 2020

Bugün Satürn’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki üç aylık dönemde maddi ve parasal alanda daha sorumlu davranmanız, planlı ve organize hareket etmeniz gerekebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmeyi bir iş haline getirebilirsiniz.


21 mart, 2020

Sabah saatlerinde maddi, parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Hesaplarınız, yatırımlarınız veya harcamalarınız gündeme gelebilir. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sonrasında ise iletişim hız kazanabilir, merak duygunuz uyanabilir.


20 mart, 2020

Bahar gündönümüyle Güneş’in burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık süreçte gündeminizde aile, ev konuları var. Evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Köklerini geçmişinizden, anılarınızdan alan konularla ilgilenmek size heyecan verebilir.


19 mart, 2020

Ailenizle bir araya gelebileceğiniz ve onlarla ilgili konuların üzerinizde bir tür baskı veya iz bırakabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlar güçlü bir şekilde ortaya çıkarken sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.


18 mart, 2020

Ay burcunuzda parlarken dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. İddialı, rekabetçi yönlerinizi ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde kontrol ve söz sahibi olabilirsiniz.


17 mart, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken sizin kurallarınız geçerli. Bu da hemen her konuda sizi söz ve güç sahibi kılabilir. Kendinize güvenebilir, yeri geldiğinde cesur davranabilirsiniz.


16 mart, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi kısa yolculukların, gezmelerin, eğitim kapılarını açmanızı sağlayabilir. Zihinsel olarak odaklanma gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler artabilir.


15 mart, 2020

Bugün Yay burcunda ilerleyen Ay kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara işaret edebilir. Dalgınlık, sakarlık ve unutkanlığa karşı uyanık olmalı, arkanızı her zamankinden biraz daha fazla kollamalısınız.


14 mart, 2020

Sosyal ortamınızın hareketliliği sürerken arkadaşlarınızla birlikte almanız gereken bir aksiyon ya da ortak bir uğraşınız varsa sabah saatlerini tercih etmeye çalışmalısınız. Öğle sonrasında yoğun gündemin ardından dinlenmeye vaktiniz olabilir.


13 mart, 2020

Arkadaşlarınız arasında, sosyal gruplarınız içinde üretken, çalışkan yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Fikir ve görüşleriniz yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi yansıtabilir.


12 mart, 2020

Ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere açık olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.


11 mart, 2020

Görev ve sorumluluklarınız, iş ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken hedef ve planlarınıza odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça gösterip ifade etmekten çekinmeyebilirsiniz.


10 mart, 2020

Merkür’ün bugün düze dönmesiyle birlikte maddi konularda fikirler geliştirebilir, akıl alabilirsiniz. İş görüşmelerini hızlandırabilirsiniz. İş ve parayla ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.


9 mart, 2020

Bugün meydana gelen dolunay ruhunuzdaki keşif ve macera fitilini ateşleyebilir. Seyahatler, uzak yol ve yolculuklarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Kendinizi ve ufkunuzu geliştirebileceğiniz fırsatları görebilir, fark edebilirsiniz.


8 mart, 2020

Sabah saatleri ortak maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Vergi, miras gibi paylaşım işleri gündeminize gelebilir. Öğle sonrasında ise kısa veya uzun yolculuklar söz konusu olabilir. Uzaklardan haber alabilirsiniz.


7 mart, 2020

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


6 mart, 2020

Sabah saatlerinde ikili ilişkiler konusunda hassasiyetler daha fazla ön planda olabilir. Öğleden sonra ise psikolojik açıdan sizi daha fazla etkileyebilecek konular gündeminize gelebilir. Derinliği olan gizemli konulardan hoşlanabilirsiniz.


5 mart, 2020

Bugün Venüs burç değiştirirken aşk hayatınızda keyifli bir dönemin başlangıcı olabilir. Aşık değilseniz karşınıza âşık olabileceğiniz kişi çıkabilir. Keyif duyduğunuz aktivite ve uğraşlarla ilgilenebilirsiniz.


4 mart, 2020

Bugün burç değiştiren Merkür retrosu para ve maddi konulara daha fazla dikkat etmenizi gerektirebilir. Hesap işlerinde, bütçe ve finansman, yatırım konularında en az iki kez düşündüğünüze emin olun.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.