Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

26 mayıs, 2024

Bu dönemde hayatınızda size zor gelen işler her zamankinden kolay gelebilir. Birçok işi aynı anda, kolayca halledebilir, günlük yaşamınızı, çalışma ortamınıza hızla düzene koyabilirsiniz. İşlerin nasıl bu kadar hallolduğuna kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Size yardımcı olan kişiler artabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili güzel bir dönem başlıyor. Sağlık ve şifa yeteneklerinizi geliştirebilir, eğitim alabilir, bu alanda çok şey öğrenebilir ve başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.


25 mayıs, 2024

Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. İhmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


24 mayıs, 2024

Bugün Venüs burç değiştiriyor ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Doktorlarınız, terapi, bakım, sağlık uzmanları hayatınızı kolaylaştıracak, güzelleştirecek imkanlar sunabilir. Günlük yaşamınız ve çalışma ortamınızda yapacağınız düzenlemeler sizi daha rahat hissettirebilir.


23 mayıs, 2024

Bilinçaltınızı uyandıran bir dolunay olabilir. Sezgileriniz kuvvetlenebilir, rüyalarınız çok daha anlamlı olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


17 mayıs, 2024

Ay bugün de Başak burcunda ilerlerken kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı ve yeni yerlere götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz çok yüksek.


16 mayıs, 2024

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak, seyahat etmek size her zamankinden daha cazip gelebilir. Gittiğiniz yerlerde güzel ve keyifli insanlarla tanışabilir, pozitif ilişkiler kurabilirsiniz.


15 mayıs, 2024

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte kişisel olarak zevk aldığınız konulara, uğraşlara, hobilerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise iletişim gücünüz pek çok sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.


14 mayıs, 2024

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında oldukça hızlı ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelip görüşmeler yapabilirsiniz. Psikolojik derinlik gerektiren konulara odaklanabilirsiniz. Yeni ay öncesinde gerginlikten uzak durmalısınız.


6 mayıs, 2024

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


5 mayıs, 2024

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken geçmişe yönelik değerlendirmeler yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle görüşebilir, yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


4 mayıs, 2024

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ve arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor. Ancak fazla duygusal davranabilirsiniz, ani çıkışlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Görüşmeler, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.


3 mayıs, 2024

Kardeşlerinizle görüşebilir ve bir araya gelebilirsiniz. İletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Fikirleriniz konusunda fazla açık olabilirsiniz, sözlerinizi çok da tartıp bükmeden konuşabilirsiniz.


2 mayıs, 2024

Para konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız olabilir ancak hesap konularında dikkatli olmalısınız. Alışverişlerinizde dostlarınıza, arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.


1 mayıs, 2024

Mars’ın Koç burcuna ilerlemesiyle önümüzdeki bir buçuk ay boyunca aile içi konularla epeyce meşgul olabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde aile bireylerinizle ayrı düşmemeye, sürtüşmemeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca ev kazalarına karşı tedbirli olmalısınız.


30 nisan, 2024

Bugün Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmelere hazır olmalısınız. Önümüzdeki bir ayda kendinizi hayatınızı renklendirecek, canlandıracak yepyeni bir aşkta bulabilirsiniz. İlgi duyduğunuz uğraş ve aktiviteler bu dönemde keyfinize keyif katarken eğlenmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.


29 nisan, 2024

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. İddialı girişimler söz konusu olabilir, enerjinizle ve ışığınızla parlayabilirsiniz.


25 nisan, 2024

Merkür retrosunun son bulmasıyla iletişimin önündeki engeller kalkarken ailenizle iletişim artabilir.


22 nisan, 2024

Görev ve sorumluluklarınızın daha fazla peşinde olacağınız bir gün sizi beklerken duygularınızı göstermekten de geri durmayabilirsiniz. Değişik tepkileriniz dikkat çekici olabilir. Her zamankinden farklı ve görünür bir şekilde reaksiyon verebilirsiniz.


21 nisan, 2024

Bugün özgür ve bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı bağlantılı konular ve seyahatler gündeminize gelebilir.


20 nisan, 2024

Bireysel zevk ve isteklerin, egoların vurgulandığı bir dönem başlıyor. Güneş’in bugün burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda aşk teması ön plana geçiyor. Sevdiklerinizle birlikte olmak, zaman geçirmek, paylaşmak sizi mutlu ederken, işlerinize de yaratıcılık ve motivasyon katabilir.


19 nisan, 2024

Güneş’in Koç burcundaki son gününde ev ve aile koşullarını, ilişkilerinizi gözden geçirebilir, evinizde bazı son dakika değişiklikleri yapabilirsiniz.


18 nisan, 2024

Jüpiter Uranüs kavuşumu aşk ve sevdiklerinizle farklı ve sıra dışı yaklaşımlarda bulunmanızı kolaylaştırabilir.


17 nisan, 2024

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken konsantrasyon ve gayret gerektiren konu ve işlerde başarılı olabilirsiniz. İş ortaklıkları, girişimleri açısından verimli bir gün olabilir.


16 nisan, 2024

Ortak maddi konular, yatırım ve alım satım işleriyle ilgilenebilirsiniz. Duygusal strese, gerginliklere neden olabilecek durumlardan, ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.


15 nisan, 2024

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken ilişkiler önemini sürdürüyor. Size en yakın olan ve sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.


14 nisan, 2024

Bugün fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


13 nisan, 2024

Günlük işleriniz epeyce yoğun olabilir ve vaktinizi alabilir. Hesap ve titizlik gerektiren uğraşlarınız olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Rahatsızlıklar, hastalıklar gündeme gelebilir.


12 nisan, 2024

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle gündelik rutinlerinizde, iş ve çalışma hayatınızda hızla ve becerikli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Pek çok işi aynı anda kotarabilirsiniz.


11 nisan, 2024

Gündelik yaşamınızda hızlı ve pratik yaklaşımlarınızla pek çok işi kolaylıkla halledebileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizden, parlak zekanızdan yararlanabilir, günlük işlerinizi halledebilirsiniz.


10 nisan, 2024

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.