Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

18 ekim, 2019

Günlük işleriniz, detay ve hesap gerektiren konular bugün zamanınızı alabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kuruntu ve evhamları, mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmalısınız.


17 ekim, 2019

Günlük yaşamınızda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken pek çok iş, halletmeniz gereken detaylar olabilir. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışmalı, sağlığınıza özen göstermelisiniz.


16 ekim, 2019

Aşk konusunda fedakar bir tutum içinde olabilir ve bunu sevdiğiniz özel kişiye ve diğer tüm sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. Bireysel farklılığınızı, kişiliğinizin renkli, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilirsiniz.


15 ekim, 2019

Ateş enerjisiyle sıcak bir dolunayın ardından aşk ve tutkuların üzerinizdeki etkilerini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Duygularınızı özgün ve yaratıcı şekilde ifade edip, gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konuların üzerinizde derin etkileri olabilir.


14 ekim, 2019

Güçlü kişilerden ilham alabileceğiniz bir gün olabilir, etkili ve üzerinizde iz bırakan kişilerle tanışabilir ve bir araya gelebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli bir gündeminiz olabilir, aile ortamında olmaktan mutluluk duyabilirsiniz.


13 ekim, 2019

Geçmişe, köklerinize ait konuların ağırlığını daha fazla hissedebilirsiniz. Evinizde, ailenizle zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün olabilir, ailenizle paylaşabileceğiniz pek çok konu gündeme gelebilir. Gece yarısı meydana gelen dolunay ev ve aileyle ilgili farkındalık ve karar zamanı olabilir.


12 ekim, 2019

Venüs ve Uranüs karşıtlığı aşka bakış açınızı tamamen değiştirebilecek önemli rastlantıları, kıvılcımları beraberinde getirebilir. Karşınıza hiç ummadığınız kişileri çıkarabilir. Sosyal çevrenizdeki cazibenizi bu dönemde göz ardı etmeyin.

11 ekim, 2019

İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken en önemli aracınız sevgi olabilir. Yaratıcılığınızı konuşma ve sözlerinize yansıtabilirsiniz.


10 ekim, 2019

İletişim açısından hareketli bir gün sizi beklerken, iletişimde duygularınızı daha çok ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiye hassas, duygusal, empatik bir tonla seslenebilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşmalarınıza yansıtabilirsiniz.


9 ekim, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir aylık dönemde sosyal açıdan renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulabilirsiniz. Tutku ve umutlarınızın tazeleneceği bir döneme ilerliyorsunuz.


8 ekim, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilir, yenilikçi, sıradışı tarafınızı  öne çıkarabilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için farklı yollar bulabilirsiniz.


7 ekim, 2019

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Harcamalarda bütçenizi kontrol altında tutmayı unutmayın.


6 ekim, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken özellikle sabah saatlerini kendinize dönük, ailenizle, geçmişinizle baş başa geçirmek isteyebilirsiniz. Öğle sonrasında ise dağınıklıkları toparlamak için fırsatınız olabilir ve daha rahat hareket edebilirsiniz.

5 ekim, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz de yerine geliyor. Kontrolünüz dışındaki olayların etkisinden kurtulup hayatınızın dümenine geçebilirsiniz. Cesur ve girişimci davranabilirsiniz.


4 ekim, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesi ve zararlı kabul edildiği Terazi burcuna ilerlemesiyle birlikte kariyerinizde, iş hayatınızda enerjinizi daha çok alabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz ancak bunu yaparken üstlerinizle, yaşlı veya olgun kişilerle, otorite pozisyonundaki kimselerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


3 ekim, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabiir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir. Fikirlerinizle sosyal çevrenizde etkili olabilirsiniz.


2 ekim, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilir, arkadaşlık ilişkileriniz üzerinde durabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sohbet ve görüşmeler yapabilirsiniz. Onlarla birlikte ortak uğraşlarda yer alabilirsiniz.


1 ekim, 2019

Ekim'in ilk gününde sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip görüş ve fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Geleceğe odaklı, yenilikçi fikirlerinizle, sıra dışı yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz.


30 eylül, 2019

Geleceğe yönelik fikirlerinizi paylaşıma açarken yenilikçi ve sıradışı bir tutum izleyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlar, davetler, buluşmalar gündeminize gelebilir, ortak amaçlı uğraşlarda yer alabilirsiniz.


29 eylül, 2019

Yeni ayın ardından hedef ve planlara odaklanma, onlara sahip çıkma zamanı. İş ve kariyer açısından önünüze çıkan fırsatları düşünüp değerlendirmelisiniz. Görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz.


28 eylül, 2019

Bugün akşam saatlerinde gerçekleşen yeni ay iş hayatınızda ve kariyerinizde yepyeni başlangıçlara işaret edebilir. Yeni bir yönetiniz, patronunuz olabilir, yepyeni bir kariyere ya da yol haritasına da adım atabilirsiniz. Kendinizi manevi, ruhsal anlamda güçlü hissedebilirsiniz.


27 eylül, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hakimken yerinizde duramayacağınız bir gün geçirebilirsiniz, yolculuklar gündeme gelebilir, yeni ay öncesinde planlara uygun hareket etmenizde fayda var.


26 eylül, 2019

Sabah saatlerinde duygusal ve psikolojik anlamda stres yaratabilecek durumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Ortak maddi konular ve paylaşımlarda sabır göstermelisiniz. Öğle sonrasında ise Ay burç değiştirdiğinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak üzere harekete geçebilirsiniz.


25 eylül, 2019

Sezgilerinizin, hislerinizin güçlü olması sizi araştırma gerektiren yöneltebilir. Merak duygularınızın yüksek olması kapalı, gizli konulara çekilmenizi kolaylaştırabilir. Karşınıza çıkan güçlü kişilerin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Soğuk ve ciddi yaklaşımları yönetebilmelisiniz.


24 eylül, 2019

Sonbahar ekinoksunun ardından artık hedeflerinize, planlarınıza odaklanma zamanı. Daha fazla görünür olabilir, takdir ve beğeni toplayabilir, başarılarınızla dikkat çekebilirsiniz. Öğle sonrasında ortak maddi konular, harcamalar gündeme gelebilir.

23 eylül, 2019

Haftanın bu ilk gününde karşılıklı diyalog ve etkileşim önemli. Fikir danışmak, soru sormak, danışmanlık almak, karşınızdaki kişinin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak için uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, uyum, birliktelik ruhu arayışınız artabilir.


22 eylül, 2019

İkili ve bire bir ilişkileriniz, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizdeyken iletişim daha fazla dikkat ve özen gerektirebilir. Az ve öz konuşup kendinizi bu şekilde anlatmak isteyebilirsiniz. Ancak yeterli ve doğru anlaşıldığınızı teyit etmeniz gerekebilir.

21 eylül, 2019

Günlük işler, çalışma ortamınızın koşulları bazı fedakarlıkları beraberinde getirebilir, duygusal, merhametli bir tutum izleyebilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla dikkat etmelisiniz.


20 eylül, 2019

Günlük işleriniz, hesap ve detay gerektiren konularla ilgileneceğiniz hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda sizi harekete geçiren durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle ilişkiler açısından ilerleme kaydedebileceğiniz, dengeli, uyumlu bir gün sizi bekliyor.


19 eylül, 2019

Aşk hayatınız açısından çalkantılı, hareketli bir gün olabilir. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Kişisel uğraş ve hobilerinizin, bireysel aktivitelerin sizi mutlu edeceği bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.