Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

17 eylül, 2021

Maddi konularda hareketli bir gün sizi beklerken bugünkü Venüs Satürn kare açısı ilişkilere bir miktar mesafe ve dar görüşlülük getirebilir ancak bunu lehinize çevirebilirsiniz.


16 eylül, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken özellikle ilişkiler açısından kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz.


15 eylül, 2021

Mars bugünden itibaren Terazi burcunda ilerlemeye başlarken önümüzdeki bir buçuk ay süresince kariyerinizde, iş hayatınızda sizi yorabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hedefleriniz, planlarınız doğrultusunda çalışmaktan vazgeçmeyeceksiniz ancak bunu yaparken üstlerinizle, yaşlı veya olgun kişilerle, otorite pozisyonundaki kimselerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.


14 eylül, 2021

Ay burcunuza ilerlerken özgüveniniz yerine geliyor ancak Güneş Neptün karşıtlığında gündelik yaşamınızda kişilerle ilişkilerinizde yanılgılara, detayları atlamamaya dikkat etmelisiniz.


13 eylül, 2021

Yeni bir haftaya başlarken yalnızlığa, kendinizle baş başa kalmaya, sessizliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinize ait bu zamanı kendinizi geliştirmek, bilgi ve vizyonunuzu zenginleştirmek için kullanmayı tercih edebilirsiniz.


12 eylül, 2021

Çevrenizde bolca aksiyon varken siz biraz daha arka ve geri planda durmayı tercih edebilirsiniz. Ancak dalgınlığa, unutkanlığa, gözden kaçabilecek detaylara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.


11 eylül, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde sosyal alanda dikkat çekici bir pırıltıya sahip olabilirsiniz. Keyifli arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir sevgiliniz olabilir.


10 eylül, 2021

Beklemediğiniz sürpriz iyiliklerle kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Başkalarına karşı fedakar yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir.


9 eylül, 2021

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken duygularınızı başkalarına göstermekten ve paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Başkaları tarafından nasıl görülüp algılandığınız sizin için önemli olabilir.


8 eylül, 2021

Yeni ayın ardından Terazi burcuna ilerleyen Ay ilişkiler adına pozitif bir gündem oluşturabilir. Duygularınızla, heyecan ve coşkunuzla öne çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Becerikliliğiniz, iletişim gücünüzle fark edilen kişi olabilirsiniz. Günün konuşulan, adından söz edilen kişisi siz olabilirsiniz.


7 eylül, 2021

Bugün gerçekleşen yeni ay sizi uzaklara, yabancı diyar ve memleketlere sürükleyebilir. Yeni keşif ve maceralara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.


6 eylül, 2021

Haftanın bu ilk gününde uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İki şans yıldızı Venüs ve Jüpiter’in destekleyici açısı iş ve kariyer açısından sürpriz fırsatlar, olumlu gelişmeler getirebilir.


5 eylül, 2021

Ay Aslan burcunda ilerlemeyi sürdürürken ortak maddi konular, iş ve para konuları açısından hareketli bir gün olabilir. Ancak bugünkü Venüs Plüton açısı altında baskıcı tutumları kontrol edebilmesiniz.


4 eylül, 2021

İş yaşamınızdaki ve kariyerinizdeki, deneyimli, yaşlı ve olgun kimselerle diyaloğu artırabilirsiniz. Otorite konumunda kişilerle ve üstlerinizle uygun bir anlaşma zemini yakalayabilirsiniz.


3 eylül, 2021

İkili ilişkiler açısından hassas dengeleri gözetmeniz gereken bir gündesiniz. Kendinizden çok karşınızdaki kişiyi düşünebilir, onun istek ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ortak maddi konular gündeminizde olabilir.


2 eylül, 2021

Mars ve Neptün karşı karşıya gelirken yakın iletişim çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde gerçekçi, objektif yönlerinize daha fazla sahip çıkmanız gerekebilir.


1 eylül, 2021

Eylül’ün bu ilk gününde ilişkiler açısından, bire bir diyalog ve görüşmeler açısından elverişli ortamlar yakalayabilir, karşılıklı denge ve uyumu yakalamakta çok da zorlanmayabilirsiniz.


31 ağustos, 2021

Ay İkizler burcunda ilerlerken üretkenlik ve çalışkanlık duygularıyla hareket edebilirsiniz. Kuruntuları bir kenara bırakıp işinize konsantre olduğunuzda güzel sonuçlar alabilirsiniz.


30 ağustos, 2021

Merkür bugün burç değiştiriyor ve iş ve kariyer konularında sizi çok daha hareketli kılıyor. Hedefleriniz, planlarınızla ilgili olgun, deneyimli, sizden yaşça büyük kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. Yönetici konumundaki kişilerle daha sık görüşebilirsiniz.


29 ağustos, 2021

Akşam saatlerinde Ay İkizler burcuna ilerlerken sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


28 ağustos, 2021

Sevdikleriniz, keyif aldığınız konu ve aktiviteler size motivasyon getirebilir. Yüreğinizin sesini daha çok dinleyebilir, istek ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


27 ağustos, 2021

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


26 ağustos, 2021

Merkür’ün Plüton ile uyumlu açısı bugün uzaklar, yurt dışı ve seyahatlerle ilgili konularda kalıcı ve etkin fikirler, yaklaşımlar geliştirmenizi kolaylaştırabilir, yabancı kişilere kendinizi anlatmanızı ve onları ikna etmenizi kolaylaştırabilir.


25 ağustos, 2021

Ev ve aileyle ilgili konular günü belirlerken Merkür Neptün karşıtlığında akıllar karışık olabilir, kendinizi ifade etmekte, anlatmakta, anlaşılmakta güçlük yaşayabilirsiniz, yanılgılara dikkat etmelisiniz.


23 ağustos, 2021

İletişim konularında heyecan ve tutkularınızı ortaya koyabilirsiniz. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


22 ağustos, 2021

Bugün gerçekleşen Kova burcundaki ikinci dolunay maddi konulara ışık tutarken iyimser bir tutumla planlarınızı gözden geçirme zamanı olabilir.


21 ağustos, 2021

İlişkiler açısından biraz soğuk ve mesafeli bir gün olsa da biraz keyfi davranabilirsiniz. Alışverişe çıkabilir, bir süredir beğendiğiniz bir eşyayı alma konusunda sabırsız davranabilirsiniz. Hesabınızı kontrol ettiğinizden emin olun.


20 ağustos, 2021

Öğleden sonra Ay burç değiştirirken, para konuları, harcamalar gündeminize geliyor, cebinize, hesabınıza ve bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Keyiflere yönelik alışverişler gündeme gelirken duygusal çalkantılara dikkat.


19 ağustos, 2021

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.


18 ağustos, 2021

Uzak yol veya yolculuklara çıkıyorsanız ve özellikle de araç kullanıyorsanız, ani manevra ve hızlanmalara ya da trafikte ani tepkilere biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. İletişim açısından gergin bir gün olabilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.