Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

24 ekim, 2017

Öğle saatlerinde beklenmedik gelişmelere karşı tedbirli, uyanık davranmayı ihmal etmemeli, dalgınlığa, unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise aileden yana sürpriz gelişmeler, destekler keyfinizi yerine getirebilir.


23 ekim, 2017

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte arkadaşlarınızla bir araya gelmekten daha fazla keyif alabilirsiniz. Sosyal gruplar içinde olmak, birlikte hareket etmek size daha fazla heyecan verebilir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.


22 ekim, 2017

Iş hayatınız ve kariyerinizde daha mücadeleci bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde daha fazla hırs ve azim sergilemek ilişkilere zarar veren bir durum ortaya çıkarabilir, üstlerinize, yönetici ve patronlarınıza karşı sabrınızı korumak her zamankinden daha fazla çaba gerektirebilir.


21 ekim, 2017

Ortak çalışmalara, takım çalışmalarına yatkın olabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi birlikte hareket ettiğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gelecekle ilgili fazlaca endişelenmeyi bir kenara bırakmalısınız.


20 ekim, 2017

Sosyal açıdan oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelirken derin duygu ve düşüncelerinizi daha güçlü ifade edebilirsiniz. Yenilikçi, sıradışı yönlerinizi ve tarzınızı daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.