Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

20 haziran, 2021

Bugün başlayıp 28 Temmuz’a kadar sürecek olan Jüpiter retrosunda yakın çevrenizde olup bitenleri artırırken iletişim konusunda bazı karışıklıklara da yol açabilir.


19 haziran, 2021

Kariyerinizde iletişim yol ve araçlarından başarıyla yararlanabilirsiniz. Sözlerinizle üstlerinizi etkileyebilir, güzel sunumlar yapabilirsiniz. Bugün kuracağınız temas ve bağlantılar uzun süreli etki getirebilir.


18 haziran, 2021

Hedeflerinize odaklı hareket edebileceğiniz plan ve organizasyon gerektiren işlerle uğraşabileceğiniz bir gündesiniz. Güçlü kişilerle gireceğiniz temaslardan çok şey öğrenebilir ve destek görebilirsiniz.


17 haziran, 2021

Başak burcunda ilerlemeyi sürdüren Ay, yabancı, yurt dışı bağlantılı konulara işaret ediyor. Seyahatler, uzaklarla ilgili haberler gündeme gelebilir. Sosyal paylaşıma açık, hareketli bir gündeyiz.


16 haziran, 2021

Ay Başak burcunda ilerlerken medyatik, akademik konular ve seyahatler gündeminizde olabilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, özgür ve bağımsız davranmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlar tanıyıp yeni yerler görebilirsiniz.15 haziran, 2021

Maddi konular, ortaklıkların maddi yönleri gündeme gelirken daha derin ve kapsamlı düşünebilir, hareket edebilirsiniz. Yüzeysellikten hoşlanmadığınız bir gündesiniz, konsantrasyon gücünüzü gizemli, kapalı görünen konulara odaklayabilirsiniz.


14 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde ortak maddi konular, paylaşımlar sizi duygusal açıdan çalkantılı olabilecek durumlara sürükleyebilir. Duygularınızı bastırmaktan uzak durmalı, stres ve gerilimi kontrol edebilmelisiniz.


13 haziran, 2021

İlişkiler söz konusu olduğunda bazı fedakârlıklar gündeme gelebilir ve karşınızdaki kişiye daha fazla anlayış göstermeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ilişkilerde paylaşımlar ve ortak harcamalar gündeme gelebilir ama çok daha keyifli olabilir.


12 haziran, 2021

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekebilir. Ortak bir alım satım, harcama veya yatırım işi söz konusuysa adımlarınızı atarken biraz daha temkinli hareket etmelisiniz. Ayrıca vergi, miras gibi işler bu dönemde daha çok uğraştırabilir. Psikolojik olarak sizi yorabilecek ve yıpratabilecek durumlara karşı tedbirinizi almaya çalışın.


11 haziran, 2021

Tutulmanın ardından ikili ilişkiler açısından dalgalanmalara açık ve hassas bir gün geçirebilirsiniz. İlişkinizde denge ve uyum için karşınızdaki kişiyi daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Bunu yaptığınızda karşınızdaki kişiden çok büyük iyilikler görebilirsiniz.

 

10 haziran, 2021

Bugün gerçekleşen Güneş tutulması yepyeni bir çalışma ortamına, yeni bir rutin veya düzene işaret edebilir ancak detaylar oldukça yorucu olabilir, yavaş akan tempo da zorlayıcı olabilir. İletişimde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz.


9 haziran, 2021

Güneş tutulması öncesinde duygusal hassasiyetler kaygı, kuruntu ve evhamları daha çok ortaya çıkarabilir. Yeni bir işe girişmektense elinizdeki işleri toparlamaya gayret etmelisiniz.


8 haziran, 2021

Aşk ve sevgi konusunda karşınızdaki kişinin üzerine fazla gitmemeye çalışmalısınız. Gün içinde daha hassas durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise çalışmalarınıza, işinize odaklanabilir, veriminizi, üretkenliğinizi artırabilirsiniz.


7 haziran, 2021

Haftanın ilk gününde aşk hayatınızdaki olaylar gündeminize damga vurabilir, heyecan ve tutkularınız öne çıkabilir, heveslerinizin, istek ve beklentilerinizin peşinde olabilirsiniz.  Sevdiklerinize kırılgan bir tutum sergileyebilirsiniz.


6 haziran, 2021

Tutku, sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Mars ve Plüton karşı karşıya gelirken bire bir ilişkilerde karşılıklı dengeleri iyi gözetmeye çalışın, fazla ısrarcı olabilirsiniz.


5 haziran, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminize gelirken çalışkan ve üretken bir gündesiniz. Geçmişe ilişkin konuları irdelemek isterken, hatıralar, yaşantılar daha çok gündeminize gelebilir.


4 haziran, 2021

Ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken geçmişe yönelik değerlendirmeler yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle görüşebilir, yemek ve beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz.


3 haziran, 2021

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki 1 ay boyunca bire bir ilişkilerden, ortaklık ve evlilikten yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz, bu bir aylık dönemde karşınıza çıkan kişilerden çok daha destek görebilirsiniz. Güzel bir ilişki, ortaklık veya birliktelik yaşayabilirsiniz. Ayrıca bugün Venüs ve Jüpiter’in güzel açısı sürpriz bir tanışma getirebilir.


2 haziran, 2021

Ay Balık burcunda ilerlemeyi sürdürürken, iletişim konularıyla dolu bir gün sizi bekliyor. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


1 haziran, 2021

Yakın çevrenizle iletişimle dolu hareketli bir gün sizi beklerken Mars ve Neptün’ün uyumlu açısı ikili ilişkilerde, evlilik, birliktelik konularında özverili hareket etmenize neden olabilir. İlişkiniz için gereken çaba ve gayreti kolaylıkla gösterebilirsiniz.


31 mayıs, 2021

Maddi konular, harcama ve alışverişler gündeme gelirken, bu konularda aksiyon alabilir ya da duygusal hareket edebilirsiniz. Güven duygunuza yönelik hassasiyetler ön plana çıkabilir.


30 mayıs, 2021

Merkür retrosunda sağlığınızla ilgili akılcı, gerçekçi yaklaşımları elden bırakmamalısınız. Gündelik yaşamınızda sizi zihinsel anlamda zorlayabilecek bir karmaşa söz konusu olabilir.


29 mayıs, 2021

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürüyor, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizde iddialı ve cesur bir tutum izleyebilirsiniz. İddialı girişimler söz konusu olabilir, enerjinizle ve ışığınızla parlayabilirsiniz.


28 mayıs, 2021

Ay bugün burcunuzda ilerlerken özgüveniniz yerinde olabilir. Cesur ve girişimci yönlerinizle parlayacağınız, dikkat çekici bir gündesiniz. Ancak yine de herhangi bir adım atarken bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin.


27 mayıs, 2021

Venüs ile Neptün’ün zorlayıcı kare açısı gündelik yaşamınızı paylaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizi biraz daha tuhaf, karışık, içinden çıkılması zor hale getirebilir. Detaylar konusunda da dikkatli olmalısınız.


26 mayıs, 2021

Bugün gerçekleşen Ay tutulması küçük güzel detaylara odaklandığınız bir dönemden geçerken size büyük resmi hatırlatabilir. Bu tutulma bilinçaltınıza ışık tutabilir, sezgilerinizi güçlendirebilir, başkalarına olan duyarlılıklarınızı artırabilir. Fedakâr tarafınızı iyice öne çıkarabilirsiniz.


25 mayıs, 2021

Yenilikçi, farklı ve sıradışı yönlerinizi daha çok ortaya koyabilirsiniz. Sosyal konularda aktif bir tutum sergileyebilirsiniz. Ortak konulara yatkınsınız.


24 mayıs, 2021

Sosyal bir gün geçirebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koyarken içten içe derin duygularınızı da paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir.


23 mayıs, 2021

Bugün Satürn geri hareketine başlıyor. 10 Ekim’e kadar sürecek olan Satürn retrosunda maddi ve parasal konularda halledemediğiniz sorunlar yeniden karşınıza biraz da çetrefilli olarak çıkabilir, sabrınızı zorlayabilir, bütçe ve harcamalar konusundaki sınama ve testler bu süreçte biraz daha zorlayıcı olabilir, korku ve tedirginlikler yüzeye çıkabilir.


22 mayıs, 2021

Duygularınızı dışa vurmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Adımlarınız, girişimleriniz başkaları tarafından görülebilir, fark edilebilirsiniz. Başarılarınızla takdir görebileceğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.