Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

22 ocak, 2022

Uzaklarla ilgili konular ve uzaktan haberler gündeminize gelebilir. Yurt dışı, yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, düşüncelerinizi başkalarına aktarma ve onlarla paylaşma telaşı içinde olabilirsiniz, Merkür retrosunun getirebileceği aksaklıkları unutmayın.


21 ocak, 2022

Ay Başak burcunda ilerlerken sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir.


20 ocak, 2022

Bugün Güneş’in Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha fazla odaklanabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirme zamanı başlıyor.


19 ocak, 2022

Ay Aslan burcunda ilerlerken güçlü kişilerle karşı karşıya gelebilir, mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Gündeminizde ortak işler, paralar, vergi ve mirasla ilgili konular olabilir. Dikkat ve konsantrasyon gücünüzü iyi kullanmalısınız.


18 ocak, 2022

Bu dolunayla birlikte ilişkinizde daha önce farkında olmadığınız bir durumun ayırdına varabilirsiniz. Bu farkındalık ilişkilerinizle ilgili alacağınız yeni kararları gündeme getirebilir.


17 ocak, 2022

Ay Yengeç burcunda ilerlerken ikili ve bire bir ilişkiler gündeminize damga vuruyor. Dolunay öncesinde duygusallık artarken karşınızdaki kişilere sabırlı davranmalısınız.16 ocak, 2022

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı hassasiyetleri dikkate almanız ve dengeleri gözetmeniz gerekebilir. Diyalog kurmak, danışmanlık ve uzman görüşü almak için uygun bir gün olabilir.


15 ocak, 2022

Gün içinde irili ufaklı işlerle meşgul olabilirsiniz, sizi çalışkan ve üretken kılan ortamlarda bulunabilirsiniz. Sonrasında ikili ilişkiler önem kazanıyor, denge ve uyumu daha fazla gözetebilirsiniz.


14 ocak, 2022

Bugün başlayan Merkür retrosu özellikle maddi konularda, iş ve para konularında hesap hatalarını, dikkatsizlikleri beraberinde getirebilir. Alışverişe, harcamalara, fiyat etiketlerine bir kez daha dikkat ettiğinizden emin olmalısınız.


13 ocak, 2022

Ay’ın İkizler burcuna ilerlemesiyle günlük rutininiz, çalışma ortamınızın hareketliliği detaylara takılmanıza ve mükemmeliyetçi davranmanıza neden olabilir. Titizlik ve kusursuzluk arayışı içinde olabilirsiniz ancak kaygı ve evhamlardan uzak durmalısınız.


12 ocak, 2022

Zorlayıcı birkaç günün ardından aşk ve sevdikleriniz var gündeminizde. Keyifli zamanlar geçirebilir, isteklerinizi, heveslerinizi daha çok ortaya koymak isteyebilirsiniz. Venüs retrosu geçmiş tutkuları ortaya çıkarabilir.


11 ocak, 2022

Ay Boğa burcunda ilerlerken gündeminizde aşk ve aşk ve tutkuyla bağlı olduklarınız var. Kişisel uğraş ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk konusunda ise duygularınızdan emin olmanız gerekebilir.


10 ocak, 2022

Haftanın ilk gününde ev, aile, yaşadığınız yer, mekân ve yuvayla ilgili konular yine gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aile içi konularla iç içe olmak sizi bir miktar sıksa da bugün eve odaklı olmak isteyebilirsiniz.


9 ocak, 2022

Eviniz ve mutfağınızla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten konular gündeminize gelirken ailenizden destek görebilirsiniz. Aile içi iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.


8 ocak, 2022

Ev ve aile konularına odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ev ve mutfak işleriyle meşgul olabilirsiniz. Sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz, geçmiş ve ailenizden farklı kişilerle temas kurabilirsiniz.


7 ocak, 2022

Konuşmalarınızla ve sözlerinizle karşınızdakileri etkileyebileceğiniz ve hatta büyüleyebileceğiniz bir gün olabilir. Zengin iletişim ağınızla, kurduğunuz ilişkilerle insanları mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Güzel yazılar yazmak ve sunumlar yapmak için uygun bir gün.


6 ocak, 2022

Ay Balık burcunda ilerlerken iletişimin ön planda olduğu bir gün, yakın çevrenizle, kardeşleriniz ve komşularınızla uyumlu bir birlikteliği yakalamak isteyebilir bunda da iletişim becerilerinizden daha fazla yararlanabilirsiniz.


5 ocak, 2022

Ay Kova burcunda ilerlemeyi sürdürürken maddi konular öne çıkabilir, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Duygusal kararlarla hareket edebilirsiniz. Bu arada hesabınızı doğru yaptığınızdan emin olmalısınız, hataların bütçenize zarar verebileceğini unutmayın.


4 ocak, 2022

İş ve para konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İmkanlarınızı artırmak, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek üzerinde durabilirsiniz. Harcamalarda bütçenizi kontrol altında tutmayı unutmayın.


3 ocak, 2022

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizden emin ve güvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Ancak bugün adımlarınızı atarken temkinli davranmayı ihmal etmeyin.


2 ocak, 2022

Burcunuzda gerçekleşen yeni ay yeni açılımlar ve yaklaşımlar geliştirmenizi sağlarken, iş ve özel yaşamınızda, kişisel duruş ve görünümünüzde farklılıklar sergileyebilirsiniz.


1 ocak, 2022

Yeni yılın bu ilk gününde sezgilerinizin oldukça güçlü ve bu konularda başkalarına da çok yardımcı olabilirsiniz. Manevi konular ilginizi çekerken paylaşımlarınız da bu yönde olabilir. Hayatın akışı size yol gösterebilir. Sürpriz bir aşk doğabilir.


31 aralık, 2021

Yılın son gününde başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz.


30 aralık, 2021

Sosyal, canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, geleceğe dair fikir ve görüşlerinizi paylaşabilir ve tartışabilirsiniz. Yenilikçi ve sıra dışı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


27 aralık, 2021

İş hayatında ya da görev ve sorumluluk alanınızda güçlü kişilerin etkisini veya baskısını daha fazla hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Dengeleri korumak için ciddi yanınızı öne çıkarabilirsiniz.


26 aralık, 2021

Akşam saatlerine ilerlerken başarılarınızla ve yaptıklarınızla öne çıkacağınız ve parlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Planlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şans sizden yana olabilir ve sizi destekleyebilir. Organizasyon, düzen, disiplin gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz.


25 aralık, 2021

Uzaklara odaklısınız. Haberleşme, dış dünyayla bol etkileşim dolu bir gün sizi bekliyor. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz.


24 aralık, 2021

Kişisel gelişimle, eğitimle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Her türlü bilgiye açık olan tutumunuz sizi farklı noktalara götürebilir, yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Keşif ve macera ruhunuz yüksek olabilir.


23 aralık, 2021

Ortak maddi konularda, yatırım, alım satım, vergi ve miras işleriyle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Ortaklıkların maddi boyutu ve paylaşımlarla ilgili kurduğunuz ilişkilerde denge ve uyumu gözetebilir, adil ve eşitlikçi yönlerinizi daha çok öne çıkarabilirsiniz.


22 aralık, 2021

Bugün Aslan burcuna ilerleyen Ay mücadele gücünüzü ortaya çıkarırken güçlü ve mücadeleci kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz ancak zaman yönetimini doğru yapmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.