Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

5 aralık, 2019

Yakın çevrenizle iletişim ve etkileşimin güçlü olduğu bir gündesiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız gibi başkalarını daha kolay ikna edebilir, sözlerinizle, konuşmalarınızla dikkat çekebilirsiniz.4 aralık, 2019

Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgili konular gündeminize gelirken, iletişimin bol olduğu hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Jüpiter size iddialı bir konuşma ve kendinizi ifade etme şekli verebilir.


3 aralık, 2019

Jüpiter’in burcunuza ilerlemesiyle birlikte kişisel konularının çok daha önemli hale geldiği bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönemde her şey kendinize, kendinizle ilgili bir konuya bağlanırken tek taraflı bir tutumdan uzak durduğunuza emin olun.


2 aralık, 2019

Haftanın bu ilk gününde iş ve para konularında yoğun ve hareketli bir trafiğiniz olabilir. Ev, eşya veya toprakla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Alım satım, yatırım işleri gündeminize gelirken harcamalar konusunda dikkatli olmayı ihmal etmeyin.

 

1 aralık, 2019

Parasal ve maddi konular, alım satım, yatırım işleri gündeminize gelebilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazı harcama ve alışverişler gündeme gelirken hesabınızı doğru yapmalısınız.


30 kasım, 2019

Ayın son gününde Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden emin ve özgüvenli bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. İlişkilerden yana şansınızı değerlendirmelisiniz.


29 kasım, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken özgüvenle hareket edebilir, kendinize özgü yönlerinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Sübjektif olmadan her zamanki doğru ve kararlı tavrınızı sürdürmeye çalışmalısınız. İlişkilerde avantajlı taraftasınız.

28 kasım, 2019

Gün boyunca ve özellikle de öğle sonrasında ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa daha çok dikkat etmelisiniz. Unutkanlık, uykusuzluk baş gösterebilir. Akşam saatlerinde ise Ay burcunuza ilerliyor ve hayatınızın kontrolü ve gücü çok daha fazla elinizde olabilir.


27 kasım, 2019

Bugün burcunuza ilerleyen Venüs ile aşk da sizden yana olacak. Bir aşk veya ilişki gündeminize gelebilir. İlişkilerden yana avantajlı olabilirsiniz. Işığınızla parlayacağınız bir döneme ilerliyorsunuz.


26 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen yeni ay sürpriz, beklenmedik ancak güzel gelişmelere, başlangıçlara işaret edebilir. Hiç ummadığınız bir yeni gelişmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Başkalarını mutlu edebileceğiniz adımlar atabilir, bir hayır veya bağış işine girişebilirsiniz. Bilinçaltınızda kendinizi çok daha iyi hissedebilir, sizi tutan, zorlayan birtakım alışkanlıkları bırakabilirsiniz.


25 kasım, 2019

Haftanın ilk gününe sosyal ilişkiler, dostluk ve arkadaşlık ilişkileri damga vurabilir. Ancak bu ilişkilerde kontrol dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Yeni ay öncesindeki muğlak, belirsiz koşullar önünüzü görmeyi zorlaştırabilir.

24 kasım, 2019

Sosyal konular gündeminize gelirken dostlarınız ve arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi tartışacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.


23 kasım, 2019

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi, ruhsal, mistik ve spiritüel konulara ilginiz artabilir, bu konularda kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızla ilgili duygular öne çıkabilir, rüyalarınız ve sezgileriniz daha güçlü, yönlendirici ve yol gösterici olabilir. Manevi duygularla zenginleştiğiniz bir dönem başlıyor.


22 kasım, 2019

Görev ve sorumluluklar öne çıkarken hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


21 kasım, 2019

Uzaklardan haberler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Öğrenmek, ufkunuzu genişletmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın dışında daha rahat, mutlu hissedebileceğiniz bir gün olabilir.


20 kasım, 2019

Bugün Merkür retrosunun son bulmasıyla kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Sosyal iletişiminizi artırabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, görüşlerinizi daha kolay aktarabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz.


19 kasım, 2019

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal ilişkiler sizi her zamankinden daha fazla meşgul edebilir. Bazı arkadaşlarınızdan uzaklaşıp ayrılabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ortaya çıkabilecek sürtüşme, tartışma ve problemlere her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Dernek ve vakıf işleriyle uğraşıyorsanız bu dönemde çok daha faal olabilirsiniz. 


18 kasım, 2019

Olayların gizemli kapalı yönlerini çözmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüz öne çıkabilir. Konsantrasyon gereken işlerde başarılı olabilirsiniz. Ancak kendinizi zihinsel olarak da çok yormamaya özen gösterin.


17 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından rahat olabilecek bir gün sizi bekliyor. Eşinizin, sevgilinizin ve ortağınızın konuları gündeminizi kaplarken ilişkinizin uyumlu, dengeli yönleri size memnuniyet verebilir. Karşınıza çıkan kişilerden destek görebilirsiniz.


16 kasım, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Birebir temas ve görüşmeler açısından uygun bir gün olabilir. İlişkilerinizde denge, eşitlik ve uyumu daha çok arayabilirsiniz. Yalnız olmaktan çok yanınızdaki kişiyle birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz.


15 kasım, 2019

Sağlığınızla ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz. Düzenli, planlı hareket edip, zamanı yönetebildiğiniz takdirde pek çok işinizi halledebileceğiniz bir gün olabilir.


14 kasım, 2019

Çalışma ortamınızla ve gündelik yaşamınızla ilgili konular bugün sizi meşgul ederken mükemmeliyetçi ve zaman zaman da eleştirel tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Astlarınızla, yardımcılarınızla ilişkilerinize kafa yorabileceğiniz bir gün.


13 kasım, 2019

Dolunayın ardından Ay öğle saatlerinde burç değiştiriyor. Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


12 kasım, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay sevdikleriniz ve aşkınızla ilgili bir konuya ışık tutabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili bir konu da gündeme gelebilir. Heyecan ve tutkunuzu ortaya koyduğunuz bir işe girişme kararı alabilirsiniz.

11 kasım, 2019

Güneş ve Merkür bugün birlikte seyrederken sosyal iletişim öne çıkıyor. Arkadaşlarınızla düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşma konusunda kendinizi motive ve istekli hissedebilirsiniz. Ancak iletişim problemlerine özen göstermeyi ihmal etmeyin.

10 kasım, 2019

Aileniz, geçmişinizle ilgili konular bugün daha fazla gündeme gelebilir. İstek ve beklentilerinizin yolunda kalbinizin sesini dinlerken bugün geri dönüp geçmişe bir bakmak isteyebilirsiniz, ancak fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız.


9 kasım, 2019

Ev, aile, yaşadığınız yer, mekan ve yuvayla ilgili konular gündeminizde olabilir. Beslenme ve yemek konularıyla ilgilenebilir, keyifli sofralarda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. İlişkiler konusunda hassas davranmaya devam.


8 kasım, 2019

Sabah saatlerinde Ay son derecelerinde ilerlerken iletişimle ilgili konular özen ve hassasiyet gerektirebilir, öğleden sonra ev ve aileye ilişkin konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Evinizde yapmanız gereken işler olurken aile ilişkilerine özen göstermelisiniz.


7 kasım, 2019

İletişim, kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabırsız, aceleci tutumlardan uzak durmayı ihmal etmemeli, sakinliğinizi korumalısınız.


6 kasım, 2019

Yakın çevre, komşu ve kardeş ilişkileriyle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken sıra dışı ve dikkat çekici bir görünüm sergileyebilirsiniz. Büyüleyici konuşma tarzınızla ikna edilmesi zor kişileri bile ikna edebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.