Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

21 ağustos, 2019

Bugün Venüs'ün burç değiştirmesiyle birlikte uzaklardan, yurt dışı ve yabancılardan yana konularda şanslı olabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık dönemde yapacağınız görüşme ve ziyaretler çok daha zevkli, keyifli ve verimli geçebilir. Deneyimlerinizi, yaşadıklarınızı paylaşmaktan mutlu olabilirsiniz.

20 ağustos, 2019

Geçmişe ait konu ve anılarla her zamankinden çok daha fazla meşgul olabilirsiniz. Ailenize, evinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Titizliğiniz öne çıkarken eleştirel olmamaya dikkat etmelisiniz.


19 ağustos, 2019

Ev ve aile hayatınızla ilgili hareketli ve dinamik bir gün size bekliyor. Evinizle, mutfağınızla, bahçenizle ilgilenebilirsiniz. Geçmişe dayalı, ailevi konular gündeminizde olabilir.


18 ağustos, 2019

Bugün Mars'ın burç değiştirmesi uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda hareketli bir döneme geçiş yapmanıza işaret ediyor. Önümüzdeki bir buçuk aylık dönemde yol ve yolculuklar sizin için epeyce yorucu, uğraştırıcı olabilir. Ancak ruhsal açıdan kendinizi çok daha iyi ve rahat hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

17 ağustos, 2019

Duygusallığınızı ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gün olabilir. İletişiminizde duygusal tonları tercih edebilirsiniz. Düşünceleriniz dağınık gibi görünse de oldukça zengin olabilir ve bunları yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle paylaşabilirsiniz.


16 ağustos, 2019

Yakın çevrenizle iletişim halinde olmak size iyi gelebilir, komşularınızla, arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle görüşebilirsiniz. Ziyaretler, görüşmeler gündeminizi belirlerken kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

15 ağustos, 2019

Bugün gerçekleşen dolunay maddi konularda ve para konularında bazı kararları gündeme getirirken bu kararları almanızda mantık ve sağduyunuzla birlikte üst aklınız rol oynayabilir. Eşiniz, işiniz veya başkasının kaynaklarından yana gördüğünüz maddi desteği göz ardı etmemelisiniz.

14 ağustos, 2019

Maddi konular, iş ve para konuları gündeminize gelirken sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmek durumunda olabilirsiniz. Ortak para konularında cömertliğiniz öne çıkabilir, keyifli ortak alışverişler gündeme gelebilir.


13 ağustos, 2019

Ay burcunuzun son derecelerine doğru ilerlerken kararlılık, liderlik, girişimcilik göstermeniz gereken durumlar söz konusu olabilir ancak sizin dışınızda gelişebilecek olayları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde alışverişler gündeme gelebilir.


12 ağustos, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte iş, ortak yatırım, girişim ve alım satım konularında görüşmelere ve zihin jimnastiğine açık bir dönem başlıyor. Ayrıca gizli, gizemli ve kapalı kalmış konulara, tarihe merak salabilirsiniz.


11 ağustos, 2019

Jüpiter’in bugün düze dönmesiyle birlikte şans da dönüyor. Kontrolünüz dışı olaylar hızını artırsa da beklemediğiniz, ummadığınız sürpriz destek ve iyiliklerle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.


10 ağustos, 2019

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.


9 ağustos, 2019

Kontrolünüz dışı olaylara, unutkanlığa her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gereken bir gün geçirebilirsiniz. Kafanızı sizin dışınızda gelişen durumlara çok fazla takmamaya çalışmalısınız.


8 ağustos, 2019

Ortak maddi konularda, para ve yatırım işlerinde, güç ve mücadele gerektiren her ne varsa bu konularda bugün kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla yaptığınız yatırımların geri dönüşünü alabilirsiniz.


7 ağustos, 2019

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Güven duygunuz yükseldiği, özgüveninizin arttığı bir gün olabilir.


6 ağustos, 2019

Duygularınızı göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün, dikkat çekici olabilirsiniz. Başarılarınız ve yaptıklarınızla beğeni toplayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise daha sosyal bir ortam sizi bekliyor.


5 ağustos, 2019

Görev ve sorumluluklarınız gündeme gelirken zamanı doğru kullandığınızdan da emin olmalısınız. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirebilir, görev, iş ve sorumluluklara odaklanabilirsiniz.


4 ağustos, 2019

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular ve seyahatler gündeminizi şekillendirirken yapılmayı bekleyen, elinizde kalan iş ve uğraşlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha kararlı bir tutum içinde olabilirsiniz.


3 ağustos, 2019

Bugün daha özgür ve bağımsız hareket etmek, ortamınızdan uzaklaşmak isteyebilir, seyahat, gezi planları içinde olabilirsiniz. Sosyal yönden hareketli bir Cumartesi sizi beklerken, duygularınızı kelimelere döküp ifade etmek zor olmayabilir.


2 ağustos, 2019

Ortak maddi konularda, iş ve para konularında, yatırım işlerinde dikkat edilmesi gereken bir gün olabilir. Ani harcamalar gündeme gelebilir. Hırslı ve güçlü kişilerin beklenmedik tutum ve davranışları da söz konusu olabilir.


1 ağustos, 2019

Bugün Aslan burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay ortak maddi konularda yeni adım ve başlangıçları beraberinde getirebilir. Yeni bir ortak girişimde veya yatırımda bulunabilirsiniz. Vergi ve miras konularında yeni gelişmeler gündeme gelebilir.


31 temmuz, 2019

Öğleden sonra itibarıyla Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte gökyüzünde mantık, sağduyu ve duyguları temsil eden su ve hava enerjisi giderek kayboluyor, yerini sıcak ateş enerjisine bırakıyor. Hırs ve mücadele duygunuzun öne çıktığı bir döneme ilerliyorsunuz.


30 temmuz, 2019

İkili ilişkiler açısından hassas bir gün olabilir, karşınızdaki kişinin tutumuna göre hareket edebilirsiniz. Evliliğiniz, birlikteliğiniz ve ortaklığınızla ilgili konular gündeme gelebilir.


29 temmuz, 2019

Öğle saatlerinden itibaren ikili ilişkiler önem kazanırken, denge, uyum, eşitlik öne çıkabilir. Fikir danışmak, görüş almak için uygun bir gün olabilir, ortak iş ve çalışmalara yatkın olabilirsiniz.


28 temmuz, 2019

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte başkalarından göreceğiniz maddi ve manevi destekler ve imkanlarınız artıyor. Bununla birlikte psikolojik anlamda kendinizi çok daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz.


27 temmuz, 2019

Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken bir miktar kaygılı, kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


26 temmuz, 2019

Sevgi, aşk konularının öne çıktığı bir gündesiniz. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymakta zorlanmayabilirsiniz.


25 temmuz, 2019

Ortak maddi konular, para ve iş konularında hırs ve istekliliğinizi çabalarınızla birleştirip ortaya koyabileceğiniz ve sergileyebileceğiniz bir gün olabilir. Pek çok işi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.


24 temmuz, 2019

İkili ve bire bir iletişim açısından oldukça keyifli bir gün olabilir. Bugün Merkür ve Venüs kavuşum yaparken birlikteliğinizde iletişimi artırmak, birbirinizi anlamak ve anlaşmak açısından uygun bir gün olabilir.


23 temmuz, 2019

Güneş’in bugünden itibaren Aslan burcunda ilerlemesiyle birlikte ortak maddi konularla ilgili iş ve girişimlerde istekli ve motive hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Vergi ve miras gibi olaylarla daha çok ilgilenebilirsiniz. Psikolojik, psişik konulara merak salabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.