Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

25 ocak, 2020

Bugün meydana gelen yeni ay sahip olduklarınızı, kazançlarınızı, gelirlerinizi değerlendirebileceğiniz yeni kapılar açabilir. Yeni bir iş veya girişimde bulunabilirsiniz. Yeni bir maddi imkanla karşılaşabilirsiniz. Alım satım veya harcama konusu gündeme gelebilir.


24 ocak, 2020

Ay gün içinde burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken cesur yönlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda yönetici ve lider bir tutum sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde lüks ve konfor ihtiyacınız artabilir.


23 ocak, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi bugün de sürdürürken gücünüzü topluyorsunuz. Enerjik, cesur ve girişimci bir tutum sergileyebilir, ilişkinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz. Lider yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


22 ocak, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlerken kişisel konular ön planda olabilir. Giyiminiz, görünümünüz, tarzınızla dikkat çekebilir, açık ve direkt davranışlarınızla karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Tüm dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz bir gündesiniz.


21 ocak, 2020

Hayat bugün kontrolünüz dışında akıp giderken kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz. Mistik, spiritüel ve maneviyatınızı güçlü kılan konularla ilgilenebilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz.


20 ocak, 2020

Güneş bugün burç değiştiriyor ve artık konsantrasyonunuzu sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, paranızı daha iyi kullanmaya, yönetmeye yönlendirebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek adına eğitimler gündeme gelebilir. Gösterişli alışverişler yapabilir, dikkat çekici eşya, giysi ve aksesuarlara para harcayabilirsiniz.


19 ocak, 2020

Sosyal açıdan aktif ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplantı organizasyonlarına ve davetlere katılabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. Uzak kişiler ve yabancılarla kuracağınız bağlantılar güçlü ve etkili ilişkilere dönüşebilir ve üzerinizde iz bırakabilir.

18 ocak, 2020

Sosyal yönden hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, düşünce ve fikirlerinizi rahatça tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Yenilikçi ve orijinal fikirlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz.


17 ocak, 2020

Bugün Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda, iş ve para konularında daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı geliştirmek üzere harekete geçebilirsiniz.


16 ocak, 2020

Hedefleriniz ve planlarınıza ilişkin fikirler geliştirmek, başkalarının görüşlerini almak, sosyal çevrenizle etkileşimde olmak için güzel bir gün olabilir. Üstlerinizle, otorite konumunda kişilerle iyi ilişkiler kurabileceğiniz bir gün.15 ocak, 2020

Yol ve yolculuklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelirken dalgınlık ve unutkanlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde hedeflerinize, planlarınıza daha fazla sahip çıkabileceksiniz.


14 ocak, 2020

Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte iletişim ve eğitimle ilgili daha elverişli şartlar sunan bir döneme ilerliyorsunuz. Yakın çevrenizin desteği, kardeşleriniz, komşularınız, iş arkadaşlarınızla kurduğunuz iyi ilişkiler sağlıklı düşünmenizi sağlayabilir.


13 ocak, 2020

Duygularınızın yoğunluğu, derin düşünceler bugün kişi ve olayları basit algılamanızı, yüzeysel değerlendirmeler yapmanızı zorlaştırabilir. Stres ve gerilimden uzak kalmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha serbest, özgür hissedebilirsiniz.


12 ocak, 2020

Maddi ve parasal konularda disiplinli, kararlı bir tutum içinde sergilemek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan güçlü kişiler mücadeleci ruhunuzu test edebilir. Serinkanlı olmaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız. Ayrıca bugün gezegenlerin burcunuzda yan yana dizilişi yaşamınızda önemli dönüşümlerin tetiklendiği, belki de en derin korku ve kaygılarınızla yüzleşmeniz, eskileri geride bırakmanız gereken bir süreç içinde olduğunuzu size hatırlatabilir.


11 ocak, 2020

Karşıt burcunuzda gerçekleşen Ay tutulmasının ardından ilişkiler önemini sürdürüyor. Denge ve uyumu daha fazla gözetmek isteyebilirsiniz, karşı tarafı da kendiniz kadar düşünebileceğiniz, önemseyebileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde mücadeleci yönünüz öne çıkıyor.


10 ocak, 2020

Bugün bir Ay tutulması meydana geliyor. Karşıt burcunuzda meydana gelen Ay tutulması size birlikteliğiniz, evliliğinizle ilgili bir konuyu hatırlatabilir, farkındalık yaratabilir ve bazı kararlar almanızı sağlayabilir.

9 ocak, 2020

Öğle öncesinde sağlığınıza, beslenmenize, ihmal ve rahatsızlıklara daha çok dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ise ikili ilişkilerde daha hassas ve özenli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, eşiniz veya sevgilinizle daha çok ilgilenirken, duygusallığı da kontrol etmeniz gerekebilir.


8 ocak, 2020

Gündelik iş ve uğraşlar zamanınızı alırken sağlığınızla ilgili konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Fiziksel, ruhsal şifa konularıyla ilgilenebilir, bu konuda bilgi sahibi kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


7 ocak, 2020

Hesap işleri, detay ve incelik gerektiren konulara odaklanırken mükemmeliyetçi tutumunuzu iş ciddiyetinizle birleştirebilir, sıkı bir plan ve stratejiyle zorlayıcı pek çok işin üstesinden gelebilirsiniz. Ailenizden destek görebilirsiniz.


6 ocak, 2020

Haftanın ilk gününde ilham perisi sizin yanınızda olabilir, sanatsal yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kalbinizin sesiyle hareket edebilir, heyecan ve tutkularınızın peşinde olabilirsiniz.


5 ocak, 2020

Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi belirleyebilir. Sevdiklerinizle ilgilenmek ve onlara yakın olmak isteyebilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızı gizlemeyeceğiniz bir gün olabilir.


4 ocak, 2020

Mars’ın bugün burç değiştirmesiyle birlikte gözünüzden kaçabilecek her türlü duruma karşı biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kontrolünüz dışında durumlara daha açık olabilirsiniz. Ruhsal ve manevi anlamda sizi yorabilecek süreçlere karşı hazırlıklı olmalı, sizi güçlü kılabilecek ruhsal birliktelikleri, işleri tercih etmelisiniz. Hayır ve bağış işleriyle uğraşabilirsiniz.


3 ocak, 2020

Ev ve aile konularında hareketli bir gündeminiz olabilir. Baba eviniz, aileniz ve babanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerde dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir.


2 ocak, 2020

Yılın bu ikinci gününde ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir.


1 ocak, 2020

Konuşmaktan, sohbet etmekten keyif duyacağınız bir gün olabilir. Yeteneklerinizi, yaratıcılığınızı kelimelere dökmekte zorlanmayabilirsiniz. Kardeşlerinizden, komşularınızdan alacağınız haberlere sevinebilirsiniz.


31 aralık, 2019

Yılın son gününde iletişim, kısa yolculuklar, görüşme ve ziyaretler açısından hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sabırsız, aceleci tutumlardan uzak durmayı ihmal etmemeli, sakinliğinizi korumalısınız.


30 aralık, 2019

Merkür’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte merak ve ilgi alanlarınız artabilir, iletişime ve öğrenmeye çok daha açık olabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak ve ifade etmek önem kazanabilir.


29 aralık, 2019

Lükse, konfora, güzel eşyalara düşkünlüğünüz bugün her zamankinden fazla olabilir. Bu yönde alışverişler gündeme gelirken gerçekçi davrandığınızdan emin olun, akıl danışmayı da ihmal etmemelisiniz.


28 aralık, 2019

Maddi ve parasal konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmalısınız, zira fazlaca hoşunuza giden eşya veya giysiler karşısında duygusal davranabilirsiniz.


27 aralık, 2019

Tutulma sonrası burcunuzdaki Güneş Jüpiter kavuşumu size büyük bir özgüven, kendinizden emin, sağlam bir duruş getirebilir. Objektif, tarafsız yanlarınızı gözettiğinizden ve karşı tarafı da ihtiyaç ve beklentileriyle dikkate aldığınızdan emin olmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.