Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

18 nisan, 2018

Ani ve beklenmedik stres ve gerginlikler özellikle ev ve aile yaşamında beklenmedik çıkışlara, durumlara sebep olabilir. Bu gerilimleri bertaraf etmek için beklenmedik yaklaşımlarınız olmalı.


17 nisan, 2018

Astrolojik yönden hareketli bir gündesiniz. Tutkularınızın peşinden koşmak isteyebilirsiniz ancak başkalarını ve özellikle arkadaşlarınızı gözardı etmemelisiniz. İçinizdeki gücü ortaya koyma arzunuz fazlaca olabilir özellikle aşka dair konularda. Bugün burç değiştiren Kiron geçmişe dair yaralarınızı sarmanız için yeni şifa yollarını ve yeni bir tazelenme sürecini önünüze getirebilir. Burcunuzdaki Satürn retro yani geri hareketine başlıyor. Bugüne kadar yaptıklarınızı değerlendirebilir, geleceğe yönelik atılımlarınızı planlayabilirsiniz.


16 nisan, 2018

Yeni hafta yeni ayla açılırken ev ve aile yaşamınızda yeni başlangıçlara artık hazırsınız. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Yeni bir yere, eve, mekana taşınabilirsiniz.


15 nisan, 2018

Merkür retrosu bugün sona ererken artık biraz daha rahat nefes alabilirsiniz, kafanızı kurcalayan özellikle geçmişle, anılarınızla ve ailenizle ilgili düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Aile içi iletişim artarken, yanlış anlamaların getirdiği engeller ortadan kalkıyor.

14 nisan, 2018

Aileniz ve evinizle ilgili konular önem kazanıyor, ailenizle bir araya gelebilir, sohbet edebilir ya da onları arayabilirsiniz. Evde oldukça aktif  olabilirsiniz. Bekleyen tadilat işleri, dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.