Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

20 temmuz, 2018

Hayata umutla bakabileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikçi ve sıradışı fikirlerinizi etkileyici şekilde ortaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görüyorsunuz ancak fikir ve düşüncelerden ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklara dikkat.19 temmuz, 2018

İş hayatınızda ve kariyerinizde fikirlerinizle, düşüncelerinizle kendinizi gösterebileceğiniz bir gün. Hedeflerinizi, planlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Başarılarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz.


18 temmuz, 2018

Hedeflerinize, planlarınıza odaklı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren konularla ilgilenebilir, ilişkilerde duygusal yönlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz.


17 temmuz, 2018

İnançlar, fikirler, felsefeler sizin için daha önemli hale geliyor. Bildiklerinizi, öğrendiklerinizi başkalarına aktarmak, onların deneyimlerinden yararlanmak isteyebilirsiniz. Kişisel gelişim konuları bugün çok daha ilginizi çekebilir. Eğitim, yüksek öğretimle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.


16 temmuz, 2018

Bugün Başak burcunda ilerleyen Ay size uzaktan haberler getirebilir. Uluslararası konular, yurt dışı bağlantılı işler bugün daha çok gündeminizde olabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.