Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

19 eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken, günün en fazla konuşulan kişilerinden biri de siz olabilirsiniz. Cesur, iddialı ve rekabetçi yaklaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.


18 eylül, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken daha cesur ve kararlı olabilirsiniz. Girişimlere ağırlık verebilirsiniz, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz.


17 eylül, 2018

Ay bugün öğle saatlerinde burcunuza ilerliyor ve gücünüzü, enerjinizi topluyor, hayatınızın kumandasını yeniden elinize alıyorsunuz. İddialı, cesur ve girişimci davranabilirsiniz ancak sübjektif tutumlardan uzak durmayı ihmal etmemelisiniz


16 eylül, 2018

Olaylar kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği bir gün.15 eylül, 2018

Fikir ve düşüncelerinizle yalnızca yakınınızdakileri değil çok daha fazla kişiyi etkileyebilecek güçte olabilirsiniz. Psikolojik konulara meraklı, ilgili olabilirsiniz.


14 eylül, 2018

Arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Ortak çalışmalara yatkın olabilirsiniz. Yenilikçi fikirleriniz ve tarzınızla dikkat çekebilirsiniz. Teknolojiden her yönden yararlanabilirsiniz.


13 eylül, 2018

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konular biraz daha kafa karıştırıcı ve zihin bulandırıcı olabilir. Özellikle seyahat ediyorsanız mümkün olduğunca önceden yaptığınız planlara sadık kalmaya çalışın.


12 eylül, 2018

Bugün sosyal ilişkiler açısından sürpriz gelişmelere açık bir gün olabilir, arkadaşlarınızdan beklenmedik tepki ve tutumlar görebilirsiniz. Bunun geçici bir durum olduğunu unutmayın.


11 eylül, 2018

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte maddi konularda aktif bir döneme ilerliyorsunuz. Gelirlerinizi, kazançlarınızı artırmak için çok fazla çalışmanız gerekebilir. Ani, hızlı ve beklenmedik harcamalara dikkat etmelisiniz.


10 eylül, 2018

Uzaklardan alacağınız haberler olabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Seyahat planları yapabilirsiniz.


9 eylül, 2018

Bugün gerçekleşen yeni ay uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni adım ve başlangıçları işaret ediyor. Yeni bir seyahat gündeme gelebilir. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte sosyal çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.


8 eylül, 2018

Özellikle ilişkiler açısından biraz daha dikkatli ve dengeli davranmanız gereken bir gündesiniz. Her zamanki sabrınızı bugün sergilemeniz biraz daha zor olabilir, daha fazla emek ve gayret gerektirebilir.


7 eylül, 2018

Bugünden itibaren Satürn’ün düze dönmesiyle birlikte hayatınıza daha fazla çeki düzen verebilir, ipleri yeniden elinize alabilirsiniz. Düzenli, disiplinli yönlerinizi, organizasyon becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.


6 eylül, 2018

Merkür’ün bugün burç değiştirmesi bulunduğunuz ortamın dışında, uzaklarda çok daha hareketli olabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Yurt dışı kontaklarınızı artırabilir, seyahatlere hız verebilir, kabuğunuzun dışına çıkabilirsiniz.


5 eylül, 2018

Adil, eşitlikçi tarafınız ortaya çıkarken, politik ve dengeli davranmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. Bugün herhangi bir iş yaparken veya aktivitede bulunurken yalnız olmak istemeyebilir, yanınızda en yakınınızı arayabilirsiniz.


4 eylül, 2018

Sabah saatlerinde özellikle sağlığınızla ilgili tedbirli davranmayı unutmayın. Öğleden sonra ikili ilişkiler, evlilik veya ortaklık gibi konular gündeminize gelirken, ilişkilerinizde dengeyi tutturmak gibi bir önceliğiniz olabilir. Ancak merhametli, şefkatli davranmakta zorlanmayabilirsiniz.


3 eylül, 2018

Detaylar, hesap kitap gerektiren ufak tefek işler bugün gündeminizi meşgul ederken sizi de yorabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


2 eylül, 2018

Hizmet duygularınız ve çalışma arzunuz artıyor. Hesap işleri ve detaylarla uğraşabilirsiniz. Çalışma ortamınız ve gündelik yaşamınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Kaygı ve kuruntulardan uzak kalıp işinize odaklanmaya çalışmalısınız.


1 eylül, 2018

Sevdiklerinizi, aşkınızı, tutkularınızı daha ön plana çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Kişiliğinizin özgün yönleri yaratıcılıkta sınır tanımamanızı sağlayabilir.


31 ağustos, 2018

Gündeminizde aşkla ilgili konular etkisini sürdürüyor. Heyecan, duygu ve coşkunuzu göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere dahil olabilirsiniz. Sabah saatlerinde sürpriz aşk veya  tanışıklıklar söz konusu olabilir.


30 ağustos, 2018

Ev yaşamınızda, ailenizde hareketli bir gün sizi bekliyor. Ailenizle bir arada olmak, zaman geçirmek sizi duygusal olarak tatmin ederken, dışarıda yakaladığınız takdir, başarı ve ilginin tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.


29 ağustos, 2018

Gündeminizde ev ve aileye ilişkin konular var. Önceliğiniz ailenizin beklentilerini karşılamak, evinizle ilgilenmek olabilir. Ancak öngörülemeyen aksaklıklara ve belirsizliklere karşı dikkatli olmaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde ilişkilerden yana beklentileriniz fazla olabilir ve bu durumun çatışmaya neden olmasına izin vermemelisiniz.


28 ağustos, 2018

Burcunuzla ve burcunuzda artık ilerlemeye başlayan Mars ile uyumlanan enerjiler söz konusu gün boyunca. Duygularınızı daha kolay idare edebilir, algılarınızı açık tutabilirsiniz. Ancak zihinsel, düşünsel bağlamda mantıklı hareket etmek için kendinizi biraz daha zorlamanız gerekiyor.


27 ağustos, 2018

Burcunuzda retro yapan Mars bugün düze dönerken yaşamınızın kontrolü biraz daha elinizde artık, daha fazla insiyatif sahibi olabilir, girişimci ve lider yönlerinizi güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz.


26 ağustos, 2018

Bugün öğle saatlerinde gerçekleşen dolunay yakın çevreniz, komşu ve kardeşlerinizle ilgili gelişme ve konuları beraberinde getirebilir. Zihniniz çok farklı boyutlarda ve derin düşünürken objektif ve gerçekçi olduğunuzdan emin olmalısınız.


25 ağustos, 2018

Bugün her zaman sıkı sıkıya bağlı kaldığınız kurallarınızın, öz disiplininizin dışına çıkmak, hayalini kurduğunuz yenilikleri deneyerek değişimi hissetmek için güzel bir gün olabilir. Ufkunuzun daha önce tatmadığınız şekilde açıldığını hissedebilirsiniz.


24 ağustos, 2018

İş ve para konuları, maddi konular gündeminize gelirken, sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı verimli kullanmak isteyebilirsiniz. Harcama ve alışverişler söz konusu olabilir.


23 ağustos, 2018

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda kendinizi daha istekli ve motive hissedebilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık dönemde seyahatlere, ufkunuzu genişletecek konulara, keşif ve maceraya açık olabilirsiniz.


22 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizden daha emin bir duruş sergileyebilirsiniz. Bireysel konulara, işlere ağırlık verebilirsiniz. Sübjektif davranmaktan kaçınmalı, gerçekçi olmaya çalışmalısınız.


21 ağustos, 2018

Ay burcunuzda ilerlerken daha cesur ve kararlı olabilirsiniz. Girişimlere ağırlık verebilirsiniz, ilişkilerinizde söz sahibi olabilir, lider yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Sabah saatlerinde ailevi konularda sabrınızı, ciddiyetinizi daha çok sergileyebilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.