Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

PINAR ATMACA

7 aralık, 2023

Ay Terazi burcunda ilerlerken hedefleriniz ve planlarınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymaktan, göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gün olabilir. Sosyal konumunuz, dışarıdan nasıl göründüğünüz, statüye ilişkin konular gündeme gelebilir.


6 aralık, 2023

Gün içinde bulunduğunuz ortamdan uzaklaşıp rahat ve taze bir nefes almak isteyebilirsiniz. Seyahat planları yapıyorsanız, tedbirli davranmayı, aksilikleri göz önüne bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde görev ve sorumluluklar öne çıkıyor.


5 aralık, 2023

Venüs’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir aylık dönemde sosyal alanda dikkat çekici bir pırıltıya sahip olabilirsiniz. Keyifli arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir sevgiliniz olabilir.


29 kasım, 2023

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.

 

28 kasım, 2023

Gündelik işlerinizin yoğunluğunda duygularınızı size destek olanlar ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Detayları gözden kaçırmamanız gerekebilir.

 


27 kasım, 2023

İş hayatınız, kariyeriniz ve sosyal statünüzle ilgili yük ve sorumlulukların ağırlığını hissedebileceğiniz bir dolunay olabilir. Kendinizi duygusal yönden yıpratmamaya çalışmalısınız.

26 kasım, 2023

İletişim konularında hareketli bir gün olabilir. Karşınızdakini ikna ederken duyguları ön plana çıkarabilir, empati gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşu ve kardeşleriniz arasında dikkat çekicisiniz.


25 kasım, 2023

Yaratıcılığınızı ve kişiliğinizin özgün yanlarını ortaya çıkarabileceğiniz bir gün olabilir. Bireysel uğraşlarınıza ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.


24 kasım, 2023

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki bir buçuk aylık süreçte akışın, kontrolünüz dışında olup bitenlerin rüzgarıyla bir miktar savrulabileceğiniz bir döneme ilerliyor olabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi, arkanızı daha fazla koruyup kollamanız ve dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


23 kasım, 2023

Mars son derecesindeyken sosyal ilişkilerde temkinli hareket etmelisiniz. Görüş ve düşünce ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar sosyal çevre ve dostluklarda kopuş getirebilir.


22 kasım, 2023

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte mistik ve spiritüel konulara olan ilginiz, merakınız artabilir. Bilinçaltınızla ilgili duygular öne çıkabilir, rüyalarınız ve sezgileriniz daha güçlü, yönlendirici ve yol gösterici olabilir. Manevi duygularla zenginleştiğiniz bir dönem başlıyor.


21 kasım, 2023

Güneş’in Akrep burcundaki son gününde sosyal konularda, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde artık son rötuş ve detaylarla ilgilenebilirsiniz. Zira bundan sonrasında kendinizi artık akışa bırakmak niyetinde olabilirsiniz.


20 kasım, 2023

Gün içinde maddi konular, iş ve para konularıyla ilgili elinizde kalan ve tamamlanması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında kalabilecek durumları göz önüne almayı ihmal etmemelisiniz. Saat 5’den itibaren çok daha keyifli, neşeli ortamlar size bekliyor.


19 kasım, 2023

Bugün iş ve para konuları ve maddi konular gündeminizi belirleyebilir. Harcama ve alışverişlerinizde bütçenizi gözetmeyi, kaynaklarınızdan doğru yararlanmayı ihmal etmemelisiniz.


18 kasım, 2023

Sosyal olarak bir atılım yapma zamanı, kendinizi yepyeni çevrelerde bulabilirsiniz. Vizyonunuz açık, motivasyonunuz yüksek olabilir.


17 kasım, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken kişisel gelişimle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Uzaklarla kurduğunuz iletişim yeni yollar, kapılar açabilir. Keşif ve macera tutkunuz sizi çok farklı yönlere çekebilir. Ufkunuzun zenginliğiyle başkaları üzerinde iz bırakabilirsiniz.


16 kasım, 2023

Ay burcunuzda ilerlerken her şeyden çok kendinize odaklısınız. Lider ve yönetici yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Sübjektif davranmamaya özen göstermelisiniz.


15 kasım, 2023

Kontrolünüz dışında gelişen ve elinizde olmayan sebepler yaşamınıza etki edebilir. Olayları akışına ve gidişata bırakmanız gerektiğinde ise ihmal, unutkanlık veya dalgınlıklara dikkat etmeniz gerekiyor.


14 kasım, 2023

Yeni ayın ardından sosyal bir gündeyiz ancak kontrolünüz dışı gelişme ve olaylara dikkat etmeli, akıştan yararlanmalısınız. Yeni iletişim çevrelerine açılabilir ve bundan keyif duyabilirsiniz.


13 kasım, 2023

Yeni ay sosyal yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Yeni bir sosyal gruba dahil olabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, dostlarınızla birlikte keyifli zaman geçireceğiniz yeni ortamlar bulabilirsiniz.


12 kasım, 2023

Ay Akrep burcunda ilerlerken sosyal konular ve arkadaşlıklar ön planda olabilir. Fikirlerinizi, görüşlerinizi paylaşmak, konuşmak, tartışmak isteyebilirsiniz. Yenilikçi ve sıradışı tutum ve davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


11 kasım, 2023

Gün içinde plan, düzen, organizasyon gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda kararlılık sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sosyal bir gündem ve arkadaşlıklar size bekliyor.


10 kasım, 2023

Merkür’ün Yay burcuna geçişiyle spiritüel ve mistik konulara merakınız artıyor. İnançlarınız üzerine daha çok düşünebilirsiniz. Zihinsel olarak akışta olacaksınız. Ancak dalgınlık, unutkanlık gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Yay’da ilerleyen Merkür daha olumlu, iyimser ve geniş düşünmenizi sağlayabilir.


9 kasım, 2023

Bugün Terazi burcuna ilerleyen Ay bol sosyalleşme getirirken, zaman yönetimi dikkate almanız gereken bir konu olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz.


6 kasım, 2023

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili iş ve konularda ilerleme sağlayabileceğiniz, bağlantılarınızda ısrarcı olup kazanç sağlayabileceğiniz bir gün olabilir. Sosyal iletişimde yanlış algı ve anlaşmazlıklara karşı uyanık olmalısınız.


5 kasım, 2023

Bugün Ay Aslan burcunda ilerlerken ortak yatırım ve finansman konularında uğraşlarınız olabilir. Eşinizin cömert yardımları ve desteği olabilir, ancak egoları doğru yönetebilmeli, abartılı beklentilerden uzak durabilmelisiniz.


4 kasım, 2023

Satürn’ün düze dönmesiyle yaşamınızdaki kontrol dışı konular da rahatlıyor. Hayatınızı daha iyi organize edebilir, daha hızlı adımlar atabilirsiniz.


3 kasım, 2023

Ay karşıt burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken ilişkiler önemini sürdürüyor. Size en yakın olan ve sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.


2 kasım, 2023

Ay’ın Yengeç burcuna ilerlemesiyle ikili ve bire bir ilişkilere odaklanabilirsiniz. Bununla birlikte aklınızdaki binlerce düşünce, fikir, iletişime dair konular sizi bulunduğunuz ortama kilitleyebilir.


1 kasım, 2023

Özellikle iş yaşamınızda, çalışma ortamınızda aktif ve etkili olabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Verimli şekilde çalışabilir, çevrenize düzen, temizlik, şifa getirebilirsiniz.Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için Instagram, Facebook, Twitter veya E-posta yoluyla irtibata geçebilirsiniz.Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.