Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

3 temmuz, 2020

Farkındalığınızın ve başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz. Manevi ve mistik yönünüz güçlü olabilir, kendinizi manevi zenginliği olan konuların içinde bulabilirsiniz.


2 temmuz, 2020

Satürn bugün geri hareketinde burç değiştirip Oğlak burcuna geri dönüyor. Bu dönüşle birlikte kendinize karşı almanız gereken sorumluluklar yeniden karşınıza çıkabilir. Yapmadıklarınızı ya da bir şekilde yapamadıklarınızı irili ufaklı sınavlarla yeniden hatırlayabilir, bunların üzerine gidebilirsiniz.


1 temmuz, 2020

Temmuz’un ilk gününde sosyal bir gündem sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Her türlü sosyal paylaşım, toplantı, organizasyon ve davetler içinde yerinizi alırken düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.


30 haziran, 2020

Sosyal bir günde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Düşünce ve fikirlerinizi ortaya koymak ve paylaşmak ihtiyacınız olabilir. Yenilikçi görüşlere açık olabilirsiniz.


29 haziran, 2020

Hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişilerle temaslarınız olabilir, onları dinlemelisiniz.


28 haziran, 2020

Mars bugün burç değiştirirken yılın geri kalanında etkili olacak bu transit sizi ev ve aileye ilişkin konularda oldukça aktif kılarken, lider ve mücadeleci yönlerinizi bu alanda daha çok sergilemenizi sağlayabilir.


27 haziran, 2020

Uzaklardan alacağınız bir haber size heyecanlandırabilir, duygulandırabilir, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde olabilir. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekici bir gün olabilir.


26 haziran, 2020

Ufkunuzu açan faaliyetlerle, bilgiyle, öğrenme ve paylaşmayla iç içe olabilirsiniz. Maceracı ruhunuzu keşfedebilirsiniz ancak seyahatler konusunda temkinli davranmalısınız.


25 haziran, 2020

Venüs retrosunun son bulmasıyla çalışma hayatınızda, gündeminiz yaşamınızda ilişkilerden yana şanslı olabilirsiniz. Sizden yaşça küçük, daha az olgun veya deneyimsiz biriyle bir aşk gündeme gelebilir.


24 haziran, 2020

Güçlü ve mücadeleci yönlerinizi öne çıkarabileceğiniz bir gün geri planda kalmak istemeyebilirsiniz. Sağlam duruşunuzla dikkat çekebilirsiniz. Özellikle iş ve para konularında bu yönünüz çok işe yarayabilir.


23 haziran, 2020

Sabah saatlerinde ilişkilerde dalgalanmalara, kontrol dışı durumlara dikkat etmek ve akışta kalmak gerekebilir. Öğle sonrasında ise özellikle kıskançlık ya da aşırı sahiplenme gibi olumsuz duyguları yumuşatmanız gerekebilir.


22 haziran, 2020

Güneş tutulmasının ardından ikili ilişkiler açısından destekleyici ve kararlılıkla hareket edebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle ortaklıklar açısından etkili bir gün olabilir.


21 haziran, 2020

Bugün sabah saatlerinde gerçekleşen Güneş tutulması yaşamınızda yepyeni bir ilişkiyi müjdeleyebilir. Zaten bir ilişkiniz varsa, bu ilişkide yepyeni bir döneme ilerleyebilirsiniz. Statü, imaj, sosyal konum kavramları öne çıkıyor.


20 haziran, 2020

Güneş tutulması öncesinde detaylar, titizlik ve özen gerektiren konular biraz daha yorucu olabilir. Akışta ilerlemeye çalışırken kaygı ve kuruntuların üzerinde durmamaya çalışın.


19 haziran, 2020

Günlük yaşamınızda halletmeniz gereken pek çok iş ve uğraş bugün sizi meşgul edebilir. Detaylarla ve hesap işleriyle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak iyimser bakış açınızı koruyabilirsiniz.


18 haziran, 2020

Bugün Merkür retrosu başlıyor. 3 hafta sürecek Merkür retrosunda ikili ve birebir ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında iletişime daha çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlamalar karşılıklı diyalog ve empatiyi güçleştirebilir.


17 haziran, 2020

Ay Boğa burcunda ilerlemeyi sürdürürken aşk, tutku ve heyecanlar başrolde olmayı sürdürüyor. Sevdiklerinizle ilgilenebilir, keyif aldığınız konulara, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz. Sanatsal konular ilgilenebilirsiniz.


16 haziran, 2020

Öğle saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle tutku, sevgi, aşk konuları öne çıkıyor. Yüreğinizin sesini daha fazla dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz ve keyif aldığınız aktivitelerde yer alabilir, bir miktar çabayla kendi kendinizi şımartıp mutlu edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymalısınız.


15 haziran, 2020

Ailenizle ve evinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Görüşme ve ziyaretler dikkat çekici olurken geçmişe dair konular, anılar daha fazla gündeminize gelebilir. Duygusal hassasiyetler öne çıkabilir.


14 haziran, 2020

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konular gündeme gelirken eşinizden, sevgilinizden destek görebilirsiniz. Evinizle ilgili işleri halledebilir, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


13 haziran, 2020

Bugün Mars Neptün kavuşumu gerçekleşirken yanlış anlamalara, aldanma ve yanılgılara biraz daha dikkat etmelisiniz, kafanız karışık olabilir, unutkanlık baş gösterebilir.


12 haziran, 2020

İletişim açısından hareketli, verimli bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızı yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. İletişim, haberleşme, görüşme ve kısa yolculuklarda esneklik ve hareketliliğinizi ortaya koyabilirsiniz.


11 haziran, 2020

Sabah saatlerinde biraz daha sabırlı olmak özellikle maddi boyutu olan konularda daha tedbirli davranmak gerekebilir. Öğleden sonra daha rahat koşullar içinde olabilirsiniz.


10 haziran, 2020

Maddi konular açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Harcama ve alışverişler gündeme gelebilir. Bütçenizi ve maddi durumunuzu gözettiğinizden emin olmaya çalışın, teknolojik alışverişlere dalabilirsiniz.


9 haziran, 2020

Keyif ve konfor arayışınızın biraz daha ön planda olduğu bir gün olabilir ve bunun için para harcamaktan çekinmeyebilirsiniz. Ancak hızlı harcamalara dikkat. Kaynaklarınızı, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz.


8 haziran, 2020

Ay bugün burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinizi biraz daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz özellikle ilişkiler açısından. Hayatınızın kontrolünü daha fazla elinizde hissederken, ilişkilerinizde söz sahibi bir tutum içinde olabilirsiniz.


7 haziran, 2020

Olaylar kontrolünüz dışında hızla akarken dalgınlık, ihmal ve unutkanlıktan kaynaklanabilecek aksaklık ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Her şeye yetişmenin zor olabileceği bir gün.


6 haziran, 2020

Ay tutulmasının ardından Ay Yay burcunda ilerlemeye devam ederken hayatın akışının sizi götüreceği yerler olabilir. Ancak dalgınlığa, uykusuzluğa, ihmallere karşı dikkatli olmalısınız. Başkalarını düşüneceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.


5 haziran, 2020

Bugün Yay burcunda meydana gelen Ay tutulmasıyla birlikte ruhsal anlamda sizi etkileyebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Manevi ve sezgisel anlamda çok güçlenebilirsiniz. Farkındalık bırakmanız gerekenleri, vazgeçmeniz gerekenleri hatırlatabilir.


4 haziran, 2020

Sosyal açıdan hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.