Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

20 şubat, 2019

Yurt dışından, yabancılardan ve uzaklardan haberler alabilirsiniz. Seyahatler gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, vizyonunuzu ve ufkunuzu geliştirebilecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz.

19 şubat, 2019

Bugün gerçekleşen dolunayda seyahatlerin, uzakların, yol ve yolculukların getirdiği farkındalığı yaşayabilirsiniz. Sınırlarınızı, kurallarınızı biraz gevşetebilir, zihninizde kendinize bambaşka kapılar açabilirsiniz.
18 şubat, 2019

Olayların gizemli ve kapalı yönlerini keşfetmek hoşunuza gidebilir. Ancak ilişkiler noktasında dikkatli olmalısınız. Araştırmacı yönünüzü daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Polisiye, detektif romanlarına, filmlerine, psikolojik konulara ilgi duyabilirsiniz.


17 şubat, 2019

İkili ilişkiler ön planda kalmayı sürdürüyor, görüşmeler yapabilirsiniz, yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Tek başına hareket etmekten kaçınacağınız bir gün olabilir. Hayatın tadını sevdiğinizle birlikte çıkarmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ortak paylaşımlar ve maddi konular etkili olabilir.


16 şubat, 2019

İkili ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gün, ortaklıklar, evlilikle veya beraberliğinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Tek başına kalmak yerine ortak ve birlikte hareket etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir.


15 şubat, 2019

Gün içinde toparlanması ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde karşıt burcunuza ilerleyen Ay ilişkiler konusunda çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum ve uzlaşı için çaba sarfetmelisiniz.


14 şubat, 2019

Bugün Mars’ın burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda aksiyon dolu bir döneme ilerliyorsunuz. Sevgi ve aşk için mücadele verdiğiniz, çaba ve gayret sarfettiğiniz bir dönem olabilir, kişisel uğraşlarınızdan da biraz uzaklaşabilirsiniz.


13 şubat, 2019

Günlük yaşamınızda halletmeniz gereken pek çok iş ve uğraş bugün sizi meşgul edebilir. Detaylarla ve hesap işleriyle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışkan, üretken yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.12 şubat, 2019

Sevdiklerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir. Coşku ve heyecanınızı daha fazla sergileyebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.


11 şubat, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle yakın çevrenizle, iş arkadaşlarınızla, komşularınızla daha sık bir araya gelebilir, daha fazla görüşebilir, fikirlerinizi, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Daha çok şey öğrenebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilir, bilgiye açık olabilirsiniz.


10 şubat, 2019

Bugün özellikle aile meseleleri söz konusu olduğunda aşırı hassas davranabilirsiniz. Evinizde daha çok vakit geçirebilirsiniz, ancak fazla tepkisel olmaktan kaynaklanabilecek durumlara dikkat etmelisiniz.


9 şubat, 2019

Aileniz ve geçmişiniz ile ilgili konular gündeminize gelirken eski hikayelere ve anılara çok da takılı kalmadığınızdan emin olmalısınız. Evle ilgili işler, tadilat veya onarım konuları gündeminizde olabilir. Kendinizi fazla yormadığınızdan emin olmalısınız.


8 şubat, 2019

Gün içinde iletişim fazla, trafiği kontrol etmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde ise eviniz ve ailenizle ilgili konulara zaman ayırmanız gerekebilir, aktif bir gündem sizi bekliyor.


7 şubat, 2019

İletişim açısından son derece hareketli ancak bir o kadar da bereketli bir gün olabilir. Sorunlara çözüm getirmek ve uzlaşmak konusunda ya da birilerini ikna etmek için tüm hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.


6 şubat, 2019

Bugün Balık burcuna geçen Ay ile birlikte hayatınızda iletişim önem kazanıyor. Yakın çevrenizle, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla daha sıkı ilişkiler içinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklar, görüşme ve anlaşmalar gündeminize gelebilir.


5 şubat, 2019

Kova burcunda bugün meydana gelen yeni ay iş ve para konularında yeni gelişmelere dikkat çekiyor. Sahip olduklarınızı ya da yeteneklerinizi değerlendirebileceğiniz yeni fırsatlar söz konusu olabilir.


4 şubat, 2019

Venüs burcunuzda ilerlemeye başlarken cazibenizle tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Aşk ve ilişkiler açısından bu dönem sizin için oldukça keyifli olabilir. Ayrıca maddi konularda da şansınız, kısmetiniz artıyor.


3 şubat, 2019

Sabah saatlerinde Ay burcunuzda, halletmeniz gereken işlere odaklanmalısınız. Sonrasında. Maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz daha uyanık ve dikkatli davranmanız gereken bir gün olabilir. Bütçenizi ve hesabınızı gözetmeyi ihmal etmemelisiniz.


2 şubat, 2019

Ay burcunuzda ilerlemeyi bugün de sürdürürken özellikle aile ilişkilerinde güçlü ve mücadeleci tavrınızı daha fazla sergileyebilirsiniz. Ağırlığınızı ortaya koyarken bugün karşınızdaki kişileri hafife almamalısınız.


1 şubat, 2019

Ay bugün burcunuzda ilerliyor ve günün gözde kişilerinden biri de sizsiniz ve girişimleriniz ve attığınız adımlarla dikkat çekebilirsiniz. Cesur ve iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. 

31 ocak, 2019

Kontrolünüz dışı gelişmeler sizi akışa ve mistik ve spiritüel konulara çok daha yatkın kılıyor. Sezgileriniz ve bilinçaltınız devreye girerken hayatı daha akışta algılayabilirsiniz. Rüyalarınız anlam kazanabilir.


30 ocak, 2019

Mistik ve spiritüel yönünüz güçlü olabilir, manevi konuların içinde bulunabilirsiniz. Başkalarına yardım, destek ve hizmet duygunuzun yüksek olduğu bir gün olabilir, hayır, bağış işlerinde yer alabilirsiniz.


29 ocak, 2019

Gün içinde sosyal konular, arkadaşlıklar gündeminizdeki yerini koruyor. Akşam saatlerinde kendinizi biraz daha çekmek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz güçlenirken benzer şekilde maneviyatı ve sezgileri güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.


28 ocak, 2019

Sosyal alanda hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir arada zaman geçirebilir, yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve paylaşımlara açık bir gündesiniz.


27 ocak, 2019

Arkadaş ilişkileriniz açısından ve sosyal çevrenizde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yenilikçi düşüncelerinizi iddialı bir şekilde savunabilirsiniz. Teknoloji ve sosyal paylaşımlarla aranızın iyi olacağı bir gün.26 ocak, 2019

Başarılarınızla ve yaptıklarınızla göz dolduracağınız bir günde olabilirsiniz. Duygularınızı paylaşmaktan ve göstermekten çekinmeyebilirsiniz. Organizasyon ve düzen gerektiren işleri halledebilirsiniz.


25 ocak, 2019

Görev ve sorumluluklara odaklanmak ve pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Ayrıca duygularınızı da bolca göstermekten çekinmeyebilirsiniz.24 ocak, 2019

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte maddi konulara, iş ve para konularına daha çok kafa yorabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönemde sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek üzere başka kişilerin fikir ve görüşlerine başvurabilirsiniz.


23 ocak, 2019

Bugün gündeminizde uzaklar, yabancı ve yurt dışı bağlantılı konular olabilir. Özgür, maceracı yönleriniz sizi bulunduğunuz ortamın dışına itiyor. Merkür son derecelerde ilerlerken iletişime dikkat edilmesi gereken bir gün.


22 ocak, 2019

Bugün öğle sonrasında iki şans gezegeni Jüpiter ve Venüs yan yana gelirken beklenmedik hoşluklara, jestlere hazır olun. Kendinizi akışta son derece mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz bir gündesiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.