Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

19 haziran, 2019

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında çalkantılı, hareketli geçebilecek bu günde sabrınızı, temkinli, metanetli yönünüzü korumalısınız. Gerek ilişkilerde gerek iletişimde ibrenin sizden yana olduğunu unutmamalı, karşınızdaki kişinin ilişkiniz yönünde çaba ve gayretine saygı duymalısınız.


18 haziran, 2019

İkili ilişkilerde iletişimin hızlı, dinamik olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişi beklediğinizden hızlı yanıtlar verebilir, hazır cevaplılığıyla sizi şaşırtabilir. Diyaloglarda sakinliği korumak için biraz daha çaba sarfetmelisiniz.


17 haziran, 2019

Bugün Yay burcunda meydana gelen dolunayla birlikte mistik ve spiritüel anlamda sizi etkileyebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Manevi ve sezgisel anlamda güçlenebilirsiniz. Bilinçaltınızı ve rüyalarınızı harekete geçiren bir dolunay yaşayabilirsiniz.


16 haziran, 2019

Biraz iletişimden uzak, kopuk, mesafeli hareket etmek, düşünmek istediğiniz bir gün olabilir. Karşınızdaki kişinin bunu farklı algılayabileceğini unutmayın. Zira onun da kafası çok karışmış olabilir. Özellikle ilişkilere dair kararları yarınki dolunay sonrasına bırakmakta fayda var.


15 haziran, 2019

Sabah saatlerinde sosyal bir gündeminiz olabilir ancak arkadaşlık ilişkilerinin getirdiği duygusal baskıyı da daha çok hissedebilirsiniz. Öğleye doğru ise Ay burç değiştirirken akışın getirebileceği sürpriz gelişme ve imkanlara hazır olmalısınız.


14 haziran, 2019

Bugün Mars ve Satürn karşı karşıya gelirken özellikle ilişkiler açısından sabırlı olmanız gereken etkiler var. Karşınızdaki kişinin hiddetini bastırabilirsiniz ancak onu ezmemeye çalışmalısınız.


13 haziran, 2019

Sosyal açıdan son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ortak çalışma ve aktivitelere katılabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz, ancak fazla ısrarcı davranmaktan kaçınmalısınız.


12 haziran, 2019

Başarılarınızla ve yaptıklarınızla öne çıkacağınız ve parlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Planlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şans sizden yana olabilir ve sizi destekleyebilir. Organizasyon, düzen, disiplin gerektiren konularda harika işler çıkarabilirsiniz.


11 haziran, 2019

Hedefleriniz doğrultusunda kararlı ve planlı hareket etmeyi isteyeceğiniz bir gün olabilir. Düzen, organizasyon gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz. Duygularınızı öne çıkarabilirsiniz.


10 haziran, 2019

Bugün bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak istediğiniz bir gün olabilir. Özgür ve bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Uzak kimselerle, yabancılarla temas ve görüşmeler gündeminize gelebilir, sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.


9 haziran, 2019

Yabancılar ve yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler gündeme gelebilir. Özellikle öğle sonrasında yol ve trafik konularında daha dikkatli bir tutum içinde olmanız gerekebilir, dalgınlık ve ihmallere dikkat etmelisiniz.


8 haziran, 2019

Bugün ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Karşınıza güçlü kişiler çıkabilir ve siz de güçlü yönlerinizi sergileyebilirsiniz. Ortak işlere ve para konularına odaklanacağınız bir gün olabilir.


7 haziran, 2019

Hırslı, iddialı ve mücadeleci yönünüzü ortaya koyabileceğiniz bir günde ortak maddi konular, para ve yatırım işleri gündeminizde olabilir. Alım satım, vergi ve miras gibi konularla ilgilenebilirsiniz. 

 


6 haziran, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli ve çalkantılı gündeminiz bugün de devam ediyor. Karşılıklı diyaloglar, görüşmeler gündeminize gelirken kontrolünüz dışı ortaya çıkabilecek durumları gözden kaçırmamalısınız.


5 haziran, 2019

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Empati gücünüzü ortaya koyabilir, karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklık konuları, evlilik veya birlikteliğinize dair konular gündeminize gelebilir.


4 haziran, 2019

Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki yaklaşık üç haftalık dönemde ikili ilişkilerde daha fazla iletişim ve görüşme gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişiyi anlamak için daha fazla düşünebilir ve konuşabilirsiniz.


3 haziran, 2019

İkizler burcunda bugün meydana gelen yeni ay çalışma ortamınızda ve günlük yaşamınızda yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Sağlığınızla ilgili yeni adımlar atabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenize ve bulunduğunuz ortama yeni bir düzen getirebilirsiniz.

 

2 haziran, 2019

Öğleden sonra Ay’ın burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konularıyla daha çok ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Konusunda uzman kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hizmet, üretkenlik, verimlilik kavramları öne çıkabilir.  Bunlarla birlikte duygusal hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz.


1 haziran, 2019

Aşk söz konusu olduğunda aceleci ve sabırsız davranabilirsiniz. Kendi istek ve beklentileriniz doğrultusunda kalbinizin sesini dinleyeceğiniz bir gün olabilir ancak egodan kaynaklanabilecek problemlere dikkat.


31 mayıs, 2019

Aşk hayatınızla ve sevdiklerinizle ilgili konular gündeminize gelirken kalbinizin sesini daha fazla dinleyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın peşinden koşabilirsiniz.


30 mayıs, 2019

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminize gelirken ailenizle daha fazla görüşebilir, evinizde daha çok zaman geçirebilirsiniz. Belirli bir düzen içinde planlayarak elinizdeki işleri tamamlamak için uygun bir gün olabilir.


29 mayıs, 2019

Ev ve aile konularında hareketi bir gündeminiz olabilir. Baba eviniz, aileniz ve babanızla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Maddi konularda güçlü kişilerden göreceğiniz desteklerle özgüveniniz yerine geliyor.


28 mayıs, 2019

İletişim açısından dikkat çekici olabilecek bu güne bolca görüşme, kısa yolculuk ve ziyaretler damga vurabilir. Kendinizi renkli ve canlı şekilde ifade edebilir, sözlerinizle cezbedici, ikna edici olabilirsiniz.


27 mayıs, 2019

İletişimle ilgili hassasiyetler bugün dikkat çekici olabilir. Kendinizi ifade ederken cazibeli ve dikkat çekici bir görünüm sergileyebilirsiniz. Yaratıcı konuşma tarzınızla ikna edilmesi zor kişileri bile ikna edebilirsiniz.


26 mayıs, 2019

Yakın çevrenizle iletişim dikkat çekici olabilir. Kardeşleriniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınızla daha sık bir arada olabilirsiniz. Ziyaretler ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Kendinizi anlatırken, ifade ederken duygusal bir tutum içinde olabilirsiniz.


25 mayıs, 2019

Keyif alacağınız, size konfor ve lüks duygusunu tattıran alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Değer kavramı sizin için önemli olabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmeye yönelik kararlar gündeme gelebilir.


24 mayıs, 2019

Güven duygularınızı pekiştiren gelişmeler bugünün keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme ve kazanca dönüştürme imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz.


23 mayıs, 2019

Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlemeyi sürdürürken burcunuzdaki diğer gezegenlerin de etkisiyle güçlü, lider, girişimci yönlerinizi öne çıkarabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi davranabilirsiniz, sübjektif tutumlardan kaçınmalısınız.22 mayıs, 2019

Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha güçlü, cesur ve iyi hissedebilir ve ilginin merkezi olabilirsiniz. Gözler üzerinize çevrilebilir. Cesur ve girişimci yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.


21 mayıs, 2019

Bugün Güneş'in ve Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte sağlık ve şifa konuları yaşamınızda çok daha yer kaplayabilir. Bu konularda artan ilgi ve merakınız yine bu konularda çalışan, eğitim veren kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Çalışkan ve üretken yanlarınızı ortaya koyacağınız bir dönem olabilir.

Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.