Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

20 eylül, 2020

Sosyal ilişkilerinizde, sosyal çevrenizde daha aktif olabilir, bir sosyal gruptan diğerine takım ruhunu destekleyen aktivite ve uğraşlar içinde bulunabilirsiniz. Ancak Mars retrosunda ilişkilerin özen gerektirdiğini unutmayın.


19 eylül, 2020

Planlı ve organize hareket etmek, görev ve sorumluluklara odaklanmak ve pek çok hedef ve beklentinizi gözden geçirmek için uygun bir gün olabilir. Ayrıca duygularınızı da bolca göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


18 eylül, 2020

Ay Terazi burcunda ilerlerken hedeflerinize ve planlarınıza odaklı hareket edebilirsiniz. Düzen ve organizasyon gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Otorite konumunda, deneyimli, yaşlı, olgun kişiler size yol gösterebilir.


17 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen yeni ay sizi uzaklara, yabancı diyar ve memleketlere sürükleyebilir. Yeni keşif ve maceralara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.


16 eylül, 2020

Yeni ay öncesinde sosyal paylaşımlara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi yeterince ifade edemeyebilir ya da doğru şekilde anlaşılamayabilirsiniz.,


15 eylül, 2020

Derin duyguların üzerinizde yarattığı duygusal gerilim ve stresi gün içinde daha çok hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesiyle yolculuklar gündeme gelebilir.


14 eylül, 2020

Ortak maddi konular, yatırım, finansman konularında sizi destekleyen, şanslı bir günde olabilirsiniz. Yalnızca riskleri göz ardı etmeyin. Kişisel gelişim, eğitim açısından etkili, destekleyici bir gün olabilir.


13 eylül, 2020

Bugün Jüpiter retrosunun son bulmasıyla eğitim ve iletişim konularında daha fazla söz sahibi olabilir, bu alanda önünüze çıkan imkanları daha kolay değerlendirebilirsiniz. Çevrenizi genişletebilirsiniz. Merak ve ilgi alanlarınız artıyor.


12 eylül, 2020

Evliliğiniz, birlikteliğiniz veya ortaklığınızla ilgili konular gündeminize gelirken tek başına hareket etmeyi tercih etmeyebilirsiniz. İlişkinizde denge, uyum ve eşitlik aramaya çalışabilirsiniz. Diplomatik tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.


11 eylül, 2020

Öğle öncesinde odaklanmanız gereken ufak tefek pek çok iş olabilir. Ancak her şeyi kontrol edemediğinizin farkında olmanız gerekebilir. Öğleden sonradan itibaren ikili ilişkilere odaklanıyorsunuz.


10 eylül, 2020

Bugün başlayan ve 14 Kasım’a kadar sürecek Mars retrosunda biraz daha dikkatli olmanız lazım, zira ev ve aile yaşamının unsurları bu dönemde beklenmedik şekillerde yorucu ve yıpratıcı olabilir, uğraşmanız gereken aile bireyleri sizi bir miktar zorlayabilir. Ayrıca bu dönemde çivi çakarken bile ev kazalarına ayrıca dikkat etmelisiniz.


9 eylül, 2020

Çalışma ortamınız ve günlük yaşamınızda ilişkilerin önemi artarken eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşabilirsiniz. Detaylar, titizlik gerektiren konular, hesap işleri önem kazanabilir. Astlarınız veya yardımcılarınızla olan ilişkiler gündeme gelebilir.


8 eylül, 2020

Sevdiklerinizle birlikte olabileceğiniz, çocuksu, naif yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Aşka, tutku ve heyecanlara dair konular gündeminize gelebilir. Özgün yönlerinizi ve yaratıcılığınızı güçlü şekilde ortaya koyabilirsiniz.


7 eylül, 2020

Aşk ve sevdiklerinizin ön planda olduğu bir gün. Kendinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ifade edebilir, kelimelere dökebilirsiniz. Ego çatışmalarını göz ardı etmeyin zira hızla alevlenebilir.


6 eylül, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte ortak maddi konularda, alım satım ve yatırım işlerinde fırsatları değerlendirebilirsiniz. Mücadeleci ruhunuzla giriştiğiniz işlerden keyif duyabilirsiniz.


5 eylül, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte yönetici, otorite konumunda kişilerle ve patronlarınızla iletişiminiz artabilir. İş toplantıları ve seyahatleri yapabilirsiniz. Arabulucu yönlerinizi ortaya çıkabilirsiniz.


4 eylül, 2020

Ay Koç burcunda ilerlerken ve ev ve aileye ilişkin konular gündeminizi şekillendirirken evinizde daha çok zaman geçirebilir, mutfak işleriyle, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Acele ve telaştan uzak dururken ev kazalarına dikkat etmelisiniz.


3 eylül, 2020

Dolunayın ardından sözlerinizle kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Sohbetler ve entelektüel konuşmalar yapabilirsiniz.


2 eylül, 2020

Bugün gerçekleşen dolunay eğitimle ilgili bir konuda bir karar almanızı sağlayabilir. Öğrenme yolunda zihinsel uyanışlara dikkat çeken bir dolunay olabilir. İlişkiniz veya evliliğinizdeki uyumu gözetmek için biraz çaba harcamanız gerekebilir.


1 eylül, 2020

Dolunay öncesinde Ay Balık burcunda seyrederken iletişimde çok boyutlu ve etkileyici bir diliniz olabilir. Sözlerinizle büyüleyebilir, en zor görünen kişileri dahi etkileyebilir, ikna edebilirsiniz.


31 ağustos, 2020

Ayın bu son gününde maddi konular, iş ve para konuları ön plana çıkabilir, alışveriş ve harcamalar gündeme gelebilir. Tepkisel, hızlı, ani kararlar uzak durmalı, bütçenize uygun hareket ettiğinize emin olmalısınız.


30 ağustos, 2020

Maddi konular gündeminizi işgal edebilir. Karşınızdaki kişiden yeterince destek görememek ya da bazı çıkar çatışmaları ilişkilere damga vurabilir. Düşünceleri toparlamanın zor olduğu bir gün olabilir.


29 ağustos, 2020

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken Merkür’ün açısı uzaklardan taşıyacağı güzel haberlerle kendinize olan güveninizi iyice parlatabilir. Rahat hareket etmekte zorlanmayacağınız, özellikle ticari ve iletişim konularında hız kazandıran bir gün olabilir.


28 ağustos, 2020

Burcunuzda ilerleyen Ay cesaretinizi artırıyor.  Hırslı, iddialı yönlerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Kariyerinize, hedeflerinize yönelik mücadeleci bir tutum sergileyebilirsiniz.


27 ağustos, 2020

Ay akşam saatlerinde burcunuza ilerliyor. Ancak öncesinde kontrolünüz dışı konulara, uykusuzluk ve dalgınlığa biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.


26 ağustos, 2020

Ay Yay burcunda ilerlerken ruhunuzdaki kâşif ortaya çıkabilir. Manevi, mistik, spiritüel konularda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Sessiz, sakin ve dinlendirici bir günde kendinizi akışa bırakmakta zorlanmayabilirsiniz.


25 ağustos, 2020

Gün içinde sosyal gündeminiz sürüyor. İlişkilerden yana şansınızı çok da zorlamamanız gereken bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Ay burç değiştirdiğinde akışta kalmanız veya kabullenmeniz gereken konular artabilir.


24 ağustos, 2020

Yeni haftaya başlarken arkadaşlık ilişkilerinde ne kadar seçici ve mükemmeliyetçi olabileceğinizi görebilirsiniz. Sosyal konular, ortak çalışmalar gündeme gelirken, düşünce ve fikirlerinizi tartışacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.


23 ağustos, 2020

Bugün gün içinde iki farklı gündeminiz olabilir. Sabah saatlerinde görev ve sorumluluklarınız daha planlı ve disiplinli hareket etmeyi gerektirebilir. Öğleden sonra ise arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, sosyal aktiviteler göze çarpıyor.


22 ağustos, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte yaşamınızda yurt dışı, yabancılarla ilgili konular ve seyahatlerin önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Bu süreç keyif ve macera tutkunuzu ve isteğinizi tetikleyebilir, yeni yerler görebilir, yeni kişilerle tanışabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.