Oğlak Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

2 aralık, 2020

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay ilişkiler açısından çalkantılı durumlara işaret edebilir. Uyum, eşitlik ve dengeyi yakalamaya çalışırken kararlı, disiplinli bir tutum sergilemeyi ihmal etmeyin.


1 aralık, 2020

Bugün Merkür’ün Yay burcuna ilerlemesiyle birlikte ruhsal ve manevi konulara daha çok ilgi duyacağınız bir dönem başlıyor, manevi yolculuklara ve deneyimlere açık olabilirsiniz.


30 kasım, 2020

Bugün gerçekleşen Ay tutulmasında daha önce farkına varmadığınız detayları görebilirsiniz. Gündelik yaşamınızda ya da çalışma ortamınızda önemsemediğiniz durum ve ayrıntılar bu tutulmayla kaçınılmaz hale gelebilir.


29 kasım, 2020

Bugün yapacağınız düşünsel ve fikirsel paylaşımlardan keyif alırken bu seyahatler üzerinizde derin iz ve etkiler bırakabilir. Sosyal paylaşımlara açık bir gün geçirebilir ve bundan da mutlu olabilirsiniz. Aşkı ise bugün akışına bırakmakta fayda var.


28 kasım, 2020

Ay Boğa burcunda ilerlerken heyecan ve tutkularınız öne çıkıyor. Aşıksanız ve zevkle ilgilenip uğraştığınız konular varsa bugün aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Ancak fazlaca ısrarcı olmamakta fayda var.


27 kasım, 2020

Ay Boğa’ya ilerlerken gündeminizde sevdikleriniz, aşka dair konular var. Keyif aldığınız konulara zaman ayırmak isterken Venüs Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Sürpriz, ani bir karşılaşma gündeme gelebilir ama çok güvenilir olmayabilir.


26 kasım, 2020

Bugün evinizle, sofranızla, beslenme konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygusal yönleriniz ortaya çıkarken şefkat ve merhamet en hassas olacağınız duygular olabilir. Tutkulu yaklaşımlarınız olabilir.


25 kasım, 2020

Koç burcunda ilerleyen Ay ev ve aile konularında çalkantılı ve hareketli bir güne ve gündeme işaret etmekte. Tamirat, tadilat gibi işlerle ilgilenebilirsiniz ancak kesici ve delici aletlerle işiniz varsa daha dikkatli davranmayı unutmayın.


24 kasım, 2020

Merkür ve Neptün bugün olumlu bir açı kurarken sosyal becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, dostlarınızı hemen her konuda ilham verici sözlerinizle etkileyebilir, sezgilerinizle onlara yol gösterebilirsiniz.


23 kasım, 2020

Haftanın ilk gününde iletişim açısından hareketli bir tempo sizi bekliyor. Ziyaretler, görüşmeler, kısa yolculuklarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Meraklı yönlerinizle başkalarının düşüncelerini öğrenmek için güzel bir gün olabilir.


22 kasım, 2020

Bugün Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte manevi, ruhsal, mistik ve spiritüel konulara olan ilginiz, merakınız artabilir. Bilinçaltınızla ilgili duygular öne çıkabilir, rüyalarınız ve sezgileriniz daha güçlü, yönlendirici ve yol gösterici olabilir. Kendinizi ruhen zenginleştirebilirsiniz.


21 kasım, 2020

Venüs’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal açıdan renkli ve canlı bir döneme ilerliyorsunuz, arkadaş ve dostluklardan keyif alabilirsiniz. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizden bulabilirsiniz.


20 kasım, 2020

Alışverişlerde, maddi konularda, alım satım işlerinde, harcamalarda biraz hesaplı, düzenli, disiplinli davranmanız gereken bir gün olabilir. Kararlı bir tutumla sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.


19 kasım, 2020

Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz ancak başkaları üzerinde baskı ve hakimiyet kurmamaya dikkat etmelisiniz. Dengeleri gözettiğinizden emin olmalısınız. Yoğun duygular içinde olabilirsiniz.


18 kasım, 2020

Ay burcunuzda ilerlerken gözler üzerinizde olabilir. Cazibenizle, çekiciliğinizle göz alıcı olabilirsiniz. Bu durum sizi ilişkilerde söz sahibi kılabilir. Fazlaca sübjektif davranmadığınızdan, karşı tarafı da dikkate aldığınızdan emin olun.


17 kasım, 2020

Hayatın akışına kendinizi bırakırken sessiz, sakin ortamları tercih edebilirsiniz. Ruhunuzdaki iyiliği ortaya koyabilirsiniz. Ancak zihninizin kolay dağılabileceği bir günde ihmal, dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


16 kasım, 2020

Haftanın bu ilk gününde kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.


15 kasım, 2020

Akrep burcunda gerçekleşen yeni ayla birlikte arkadaş çevrenizde ve sosyal yaşamınızda yeniliklere, yeni dost ve çevrelere, tanışıklıklara açık olduğunuz bir gündesiniz.


14 kasım, 2020

Mars 10 Eylül’de başladığı geri hareketi bugün sonlandırıyor ve artık düze dönerek hız kazanıyor. 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek olan bu süreçte ev ve aile konuları yorucu veya uğraştırıcı olabilir. Aile bireyleriyle çatışmamaya özen göstermelisiniz.


13 kasım, 2020

Zaman yönetimini dikkate almanız gereken bir gün olabilir. Plan, düzen, organizasyon gerektiren görev ve sorumluluklarınızın ağırlığını hissedebilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerle, yöneticilerinizle ilişkilerinizi dengelemelisiniz.


12 kasım, 2020

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelirken her yaptığınızla gözde ve göz önünde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz, dizginlemeniz zor olsa da göstermekten çekinmeyebilirsiniz.


11 kasım, 2020

Merkür’ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte sosyal yaşamınızda çok daha hareketli olabilirsiniz. Yeni sosyal gruplara dahil olabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve yeni dostluklar kurabilirsiniz. Teknolojik konulara, yeniliklere merakınız artabilir.


10 kasım, 2020

Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Uzaklardan alacağınız haberler olabilir. Ufkunuzu genişletmek ve yeni bilgiler edinmek isteyebileceğiniz bir günde olabilirsiniz. Ancak Merkür bugün son derecelerindeyken iletişim ve haberleşmede aksaklıklara dikkat.


9 kasım, 2020

Öğle öncesinde ortak maddi konular, iş ve para konuları etkili olurken öğleden sonra uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve yurt dışı bağlantılar yaşamınıza çok daha hakim olabilir. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkmak ve uzaklaşmak ihtiyacı doğabilir.


8 kasım, 2020

Haftanın bu son gününde özellikle ilişki ve ortaklıklarda hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Ancak öngörülemeyecek durumlar olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.


7 kasım, 2020

Ay Aslan burcuna ilerlerken ortak maddi konularda hareketliliğe işaret ediyor. Vergi, miras gibi paylaşım işleri gündeminize gelebilir. İnatçı ve ısrarcı tutumların stres ve gerginlik yaratabileceğini unutmayın.

6 kasım, 2020

İkili ilişkilerde hassasiyetler gündeme gelebilir. Evliliğinizde veya birlikteliğinizde uyum, denge ve eşitlik her zamankinden önemli olabilir sizin için. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bir gün, yanınızda yakın olduğunuz kişiyi arayabilirsiniz.


5 kasım, 2020

İkili ilişkiler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyebileceğiniz bir gün olabilir. Bire bir diyalog önemli hale gelebilir. Evlilik, ortaklık konuları gündeminizden düşmeyebilir.


4 kasım, 2020

Sağlıkla ilgili konular gündeme gelirken kuruntulu ve titiz bir tutum sergileyebilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yönleriniz ortaya çıkabilir. Beslenme, arınma, detoks gibi konularla ilgilenebilirsiniz.


3 kasım, 2020

Merkür retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte kariyer ve iş alanınızda iletişim artıyor. Özellikle, üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle daha sıkı ve yakın bir iletişim içinde olabilirsiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Oğlak burcu günlük yorumları için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.