ELLE MART SAYISI ÇIKTI

#KENETLENİYORUZ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Mart 2023
ELLE MART SAYISI ÇIKTI

Ortak hafızamızdan hiç silinmeyecek sarsıcı bir felaketin ardından darmadağın ve gelgitli duygularla hazırladık Mart sayımızı. Keder, korku, çaresizlik, acı, pişmanlık ve öfke birbirine karışmış bir halde gözümüz kulağımız yeni mucizeler beklerken, büyük bir hüznün çevresinde sımsıkı kenetlendik” diyor Yayın Direktörümüz Melda Narmanlı Çimen edito sayfasında. Bu ay tüm duyguların yaşadık ama ilk andan itibaren yaptığımız en iyi şey kenetlenmekti… Bu doğrultuda Mart sayımızı ‘KENETLENME’ özel sayısı ilan ettik.  

Bu özel sayı için kapağımızı Hande Erçel tasarladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim alan Erçel’in Mart kapağımız için tasarladığı bu çalışma, marka elçisi olduğu Nocturne tarafından tshirtlere uyarlanacak ve Mart ortasından itibaren Nocturne.com.tr ve seçili mağazalarda, Hatay merkezli Füsun Sayek Sağlık ve Eğitim Geliştirme Derneği’nin deprem bölgesindeki yaraları sarmak ve ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşmak için yürüttüğü çalışmalarda kullanılmak üzere satışa sunulacak.

‘Kenetlenme’ temasıyla hazırladığımız Mart sayımızda kapağımızın çizimini yapan Hande Erçel şöyle diyor: “Bir sabah ülkece en büyük, en derin kırılma noktamıza uyandık. O sabahtan sonra biz umudumuzu çaresizliğimizden, öfkemizi kırılganlığımızdan, gücümüzü sesini duyuramayanlardan aldık. İçimizdeki dinmeyecek o fırtınayı günlük telaşlarımız içinde unutmamaya yemin ederek ama hep umut ederek, yüzümüzü güneşe dönmek için kalktık. Bir daha hiçbir çocuğu enkaz altında, karanlıkta bırakmamak için kırıldığımız yerden kenetlendik. Açılan her yarayı birlikte sarmaya, sevgiyle iyileştirmeye, baharlara, güzel günlere söz verdik.” 

‘Kenetlenme’ özel sayımızı  bayiilerden ve dergiburda.com'dan alabilir, trendyol, n11 ve hepsiburada'dan sipariş verebilirsiniz.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.