MOON MILK TRENDİ

Sağlıklı yaşam için yaygınlaşan yeni bir süt çeşidi aynı zamanda çok da fotojenik.

Son dönemlerin sağlık trendlerini yakalamak gittikçe zorlaşıyor.

Geçtiğimiz haftalarda çıkan yeni bir sağlık trendi ise ‘moon milk’ yani ay sütü.

Uykusuzluğun doğal bir çözümü olarak görülen moon milk, iyi bir uyku çekmek için bir mucize olarak görülüyor. Pinterest’e göre bu renkli sütlerin popülerliği geçtiğimiz seneye göre %700 artış gördü! Gece yatmadan önce ılık süt içmek çocukluğunuzdan hatırladığınız bir alışkanlık olabilir, Moon Milk de bunun 2018 versiyonu. Baharatlar, adaptojenler ve bitkisel içerikleri ile adrenal sistemini geliştirerek hormonlarınızı düzene sokan bu mucizevi süt aynı zamanda rengarenk.

Bir bardak sıcak sütü balla karıştırıp içine eklediğiniz adaptojen tozu ve baharatları sizi hızlıca uykuya götürüyor. Ashwaghanda adındaki adaptojen tozu, stresi azaltmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmede en çok tercih edilenlerden biri. Yatmadan önce içtiğiniz Moon Milk ile kesintisiz ve kaliteli bir uyku uyuyabilirsiniz. 
Triptofan ve melatonin içeren süt doğal maddeleri ile uykunuzu getirmede yardımcı oluyor. Tercih ettiğiniz süte ve tatlara göre Moon Milk rahatlamanızı sağlıyor. Uykusuz gecelere bu renkli sütler ile son verebilirsiniz!Fotogaleride popüler Moon Milk tariflerini görebilirsiniz….