HOLLYWOOD USULÜ ZAYIFLAMA

HOLLYWOOD USULÜ ZAYIFLAMA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Ağustos 2014
HOLLYWOOD USULÜ ZAYIFLAMA
Zor zanaat ünlü olmak! Her daim spotların altında, paparazzilerin takibinde yaşayan, sürekli kırmızı halı üzerinde yürüme psikolojisiyle hareket eden ünlü yıldızlar güzel, zayıf, fit ve bakımlı olmak adına her sezon yepyeni diyetlerin gönülle kobaylarına dönüşüyor. Zayıflama reçetelerine harfiyen uymaya çalışırken bir yandan da onlara belki sevgililerinden daha yakın olan spor koçlarının dayattığı zorlu hayatın sınırları içinde kalmak için çabalıyorlar.

HARLEY PASTERNAK'IN SIRRI NE ?


Rihanna'nın imrendiren kıvrımlarının, Heidi Klum'un muhteşem bacaklarının, Robert Pattinson'un ve Robert Downey Jr.'ın kıskandıran kaslarının gerisinde tek bir isim var: Amerikalı ünlü antrenör, beslenme uzmanı ve yaşam koçu Harley Pasternak. Ona saati 380 avro gibi bir rakam ödeyen ünlü müşterileri için adeta bir ilah, sözünden çıkılmayan bir bilge sayılan Pasternak, dünyadaki diyet ve beslenme cumhuriyetinin önde gelen isimlerinden. 5 Factor Diet (günde beş öğün ye, yemeklerde en fazla beş malzeme kullan), smoothie tarifleriyle zayıflatan Pasternak, The Body Reset Diet kitabıyla da adından söz ettirdi.~ BİR SEANSTA ÜÇ BİN HAREKET YAPABİLİR MİSİNİZ?


“22 yaşındaki bir genç kız poposuna sahip olmamı ona borçluyum” diye anlatıyor Gwyneth Paltrow. Spor salonu zincirleri, milyonlar satan DVD'leriyle adeta bir “fitness imparatorluğu” kuran ve birçok Hollywood yıldızını zayıflatan, 1.52 metre boyundaki sarışın Barbie bebek Tracy Anderson'dan bahsediyor Paltrow. Tavuk, salata, balık ve hindi üzerine kurulu olan bir diyet uygulayan, bir spor seansında üç bin hareket yaptırarak “öğrencilerine” adeta “gönüllü işkence” uygulayan Anderson; Jennifer Aniston, Madonna, Courtney Cox gibi isimlerin fit vücutlarının ardındaki vazgeçilmez isim. Kim Kardashian'ın, doğum sonrası kilolarını da Anderson sayesinde verdiğini biliyoruz. Son olarak; eski bir dansçı olan ünlü spor hocasının ders saat ücretinin 685 avrodan başladığı ilgililere duyurulur.~ ÖĞRENCİLERİNE DOĞUM GÜNÜ PASTASI BİLE YEDİRMİYOR


Jennifer Garner, Cindy Crawford ve Bradley Cooper gibi Hollywood yıldızlarını çalıştıran ünlü spor hocası Valerie Waters, “oyuncularla bir film çekimi öncesi altı haftaya yakın spor yapıyorum” diye başlıyor söze. Kaslı bölgeler üzerine yoğunlaşan ve sekiz farklı egzersizi 10'ar ya da 20'şer defa tekrarlatan Waters, öğrencileriyle haftada üç ya da beş defa buluşuyor.


Nasıl zayıflatıyor? “Şeker, nişasta, alkolden tamamen vazgeçip sebze ve protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterin. Bu diyet süresince spor yaparsanız iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Biz öğrencilerimle sabah saatlerinde çalışıyoruz. Hepsinin de sımsıkı kolları ve kalçaları var. Bazı müşterilerimi telefonda doğum günü pastalarını yememeye bile ikna ettiğimi bilirim.”

SELİN MİLOŞYAN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.