Bebeklerinden Ayrılamayanlara...

Gözünüz bebeğinizin üzerinde...

Sağlıkta son haberler
Mayadrom Sport Center Çekmeköy'de havuz keyfi yaşamak mümkün. Spor yaparken bir yandan da doğanın tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz bu mekan yazın vazgeçilmez adresi olmaya aday. Watsons'dan alışveriş yapan müşteriler geri dönüşümlü Yeşil Çanta'ya 1 YTL karşılığında sahip oluyor. Doğa dostu çanta ile hem plastik poşet tüketmeyip doğayı koruyor, hem de 31 Ağustos'a kadar her Salı Watsons Yeşil Çanta ile Watsons'a gelip, %5 indirim kazanıyorlar. Day Spa By Estée Lauder Companies W İstanbul'da. Eşsiz atmosferi ve uzman ekibiyle içten dışa güzelliği yeniden keşfetmek için bu merkezi ziyaret edebilirsiniz. Bebek bakımıyla ilgili herşey Nivea Baby “Hoş geldin Bebek” dvdsinde. Anne ve babalığı ilk kez yaşayanlar bu dvd'den çok yararlı bilgiler edinebilirler.
Barielle ile güçlendirilmiş tırnaklarla yaza hazırlık yapabilirsiniz. Barielle ürünleri havuz ve deniz suyundan tırnaklarınızın olumsuz etkilenmesini engelliyor. Yüksek organik içeriği ile dikkat çeken Erbaorganics kendini seven kadınları şımartıyor. Vücuduna değer veren kadınlar kesinlikle bu markayı denemeliler. Babe'in yeni ürünü yağ azaltıcı bantlar piyasaya çıktı. Vücuttaki yağları eriten ve forma sokan bantlarla kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Supersmile bezaylatma kiti ile dişleriniz aşınmadan beyazlayabilir. Ürünü eczanelerde bulabilirsiniz. Nikken Biaxial Power Mag ile vücudunuzu şarj edip zindelik kazanabilir ve yaza canlı başlayabilirsiniz. Çünkü ürün manyetik alanı dengeleyerek vücudu canlandırmayı başarıyor. Otto Titanium, gergin kaslarınız için birebir. Stresli ortamlarda çalışan ve buna bağlı oluşan ağrılardan şikayet edenler bu makineyi deneyebilir. Braun ve Philips yeni epilatörleri ile kadınların tüy problemine çözüm bulmayı amaçlıyor. Ultra hızı ve hassas sistemiyle bu cihazlar kendinize vakit ayırmanıza imkan tanıyor. Aubery Organics ürünleri artık Türkiye'de. El yapımı organik kozmetik ürünleriyle doğal bakımın keyfini yaşamak mümkün.

Katlanan pilatesle evde spor keyfi
Özel kilit mekanizması ile kolayca katlanabilen tekerlekleri, üstün kalitesi ile dünyanın ilk ve tek katlanabilir-taşınabilir pilates cihazı Peak PilateSystem Delux artık Türkiye'de. Life Fitness tarafından getirilen cihaz sayesinde evde de spor yapma keyfini yaşayıp kondisyonunuzu formda tutabilirsiniz.